Kristýnka 14 – Víkendový výlet

Toto je 14 díl z 69 v seriálu Kristýnka
Počet zobrazení: 103

Po posledním zážitku s Týnkou jsem přemýšlel, jak jí to vrátit. To, jak si mě naposledy vychutnala, nemohlo zůstat bez odplaty. Věděl jsem, že přes týden na sebe mít čas nebudeme, protože ona měla mít odpolední.

Začalo to jednou takovou nevinnou esemeskou, kterou mi poslala.
„Jezdíš na kole?“
Samozřejmě, že jako správný chlap se přece od ní nenechám zahanbit.
„Jezdím. Proč se ptáš?“
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.
„A máš něco v plánu na víkend?“
„Pokud vím, tak mám o víkendu volno.“ 
„Tak v tom případě si na víkend nic neplánuj a v pátek ve čtyři tě čekám na nádraží i s kolem. „Návrat bude v neděli večer, tak s tím počítej.“ 
„Rozkaz,“  odepsal jsem, protože na to se nedalo nic jiného říct.

Neustále jsem přemýšlel, co na mě zase chystá. Bylo úterý odpoledne a já měl tak vlastně jen dva dny dát kolo do pořádku. Navíc, už rok jsem na něm neseděl. Ze sklepa jsem vyndal kolo a začal ho kontrolovat. Všechno namazat, zkontrolovat brzdy a pláště, nachystat rezervní duše a nářadí. Skončil jsem v devět večer. Zbývalo mi ještě uklidit kolo, nářadí, vysprchovat se a zalézt do postele.

Druhý den, když jsem se vrátil z práce domů, jsem rovnou nasedl na kolo a vyrazil na menší projížďku. Netušil jsem, co mě o víkendu čeká, tak jsem se chtěl alespoň trošku připravit. Vypadalo by hodně špatně, kdybych v pátek měl sednout na kolo a neujel bych ani pár metrů. Bylo mi jasné, že to za dva dny nezachráním, ale snad se alespoň neznemožním. Ještě ve čtvrtek večer jsem si od kamaráda půjčil tašky na kolo, abych nemusel všechno mít v batohu.

Nadešel pátek, den našeho výletu. Ráno jsem popadl batoh, tašky na kolo, vyndal kolo ze sklepa a vyrazil na nádraží. V práci jsem to nějak přestál, ale za moc to nestálo, spousta nudné práce.

Přesto, že jsem se celou dobu snažil z Kristýnky vytáhnout, kam pojedeme, nic mi neřekla. Naštěstí už byl čas zamířit na nádraží. Sedl jsem na kolo a vyrazil. Na nádraží jsem přemýšlel, co dál. Netušil jsem, kam si koupit lístek. Chvíli jsem tam jen tak postával. Pak jsem vytáhl z kapsy telefon, abych napsal Kristýnce. Zjistil jsem, že už od ní mám zprávu, ani jsem nezaregistroval, že mi napsala, vůbec jsem to neslyšel.
„Až přijdeš na nádraží, tak jdi rovnou na třetí nástupiště, tam najdi vagón s oddílem pro kola a rovnou nastup. Sejdeme se tam. Nemusíš se bát, lístek pro tebe mám. A poslední věc, nekoukej prosím na to, kam ten vlak jede.“
„Už jsem na nádraží a mířím k vlaku. Doufám, že brzy dorazíš,“ odepsal jsem.
Odpověď přišla téměř okamžitě: „To je fajn. Já jsem zrovna chtěla nastoupit. Počkám na tebe.“
Vynesl jsem kolo na nástupiště a tam už na mě Kristýnka mávala. Zamířil jsem rovnou k ní.
„Ahoj,“ pozdravil jsem ji.
„Ahoj,“ odpověděla, objala mě a políbila.
„Pomůžeš mi s tím kolem?“ ptala se.
„Jasně,“ odvětil jsem a naložil obě kola do vlaku a společně jsme se usadili na sedačku.
„Tak kam jedeme?“ vyzvídal jsem.
„Uvidíš, už se brzy dočkáš.“

Cestou jsme si povídali o všem možném a čas příjemně ubíhal.
Najednou se zvedla a povídá: „Už je čas, vystupujem.“
Trochu zmateně jsem se na ní podíval a vyrazil za ní. Vlak zastavil, já vyndal kola a společně jsme vyšli před nádraží.
Otočil jsem se na ní a zeptal se: „Kam dál?“
„Uvidíš, nasedni a pojeď za mnou.“
Neodporoval jsem a vyrazil za ní. Myslel jsem, že jedem jen kousek, ale po pár kilometrech mi začalo být jasné, že to asi nebude jen kousek.
„Jak daleko jedem?“
„Neboj, není to daleko. Vždyť jsi říkal, že na kole jezdíš.“
„To jo, to jezdím. Obvykle tak 20 až 30 kilometrů, ale převážně po rovině. Jen letos jsem na kole ještě neseděl.“
„Aha, tak to jo. No do místa určení nám zbývá, tak 15 kilometrů.“
„To je v pohodě, když to nebude do kopce.“
„Neboj, dneska ne. Tak se mě drž,“ zakončila debatu a šlápla do pedálů.
Musel jsem přidat, abych jí stačil, ale stálo to za to. Sledovat tu její vyšpulenou prdelku a pravidelný pohyb štíhlých nohou. Už mi bylo jasné, kde vzala tu vysportovanou postavičku. S pohledem na ten pevný zadeček ubíhaly zbývající kilometry rychleji.

Dorazili jsme k takovému malému penzionu.
Sesedat, už jsme tady, zavelela Kristýnka.
Rozkaz, zastavil jsem a s úlevou sesedl z kola.
Zatím, co jsem ukládal kola, byla už na recepci, aby nás ubytovala.

Po chvíli přišla, aby mi pomohla s věcmi. Nahoru do patra do pokoje, šla přede mnou. Netuším, jak to dělala ani, jestli to dělala schválně, ale to svůdné pohupování boků bylo vzrušující. Ač jsem byl vysílený a unavený, stál jsem v pozoru. Otevřela dveře a vešli jsme do pokoje. Složil jsem tašky do skříně a zálibně se zahleděl na postel.
„Tak na to ani nemysli,“ se smíchem se mi ozvalo za zády.
„Jak můžeš vědět, na co myslím?“
„No, už tě trochu znám. A navíc ten tvůj pohled je výmluvný, ostatně nejen ten pohled.“
„Aha, to zase vypadá na tu ženskou intuici, viď.“
„Přesně tak. Takže na postel teď zapomeň, nejdřív sprcha a pak nás čeká večeře.“
„To nezní špatně.“

Než jsem se stihl zeptat, kdo jde první do sprchy, zmizela v koupelně.
„Hmm, asi nemá cenu se ptát, kdo půjde první,“ řekl jsem si pro sebe.
Ponořil jsem se do skříně a chystal si věci na večer. Usadil jsem se na posteli, když v tom sprcha utichla. Otočil jsem se směrem ke koupelně a pohledem hypnotizoval dveře. Ještě chvíli se nic nedělo. Pak se otevřely dveře. Na zárubni dveří se objevily prstíky. Za prstíky se začala ukazovat odhalená nožka. Od prstů, přes lýtko a koleno až do půlky stehna. Zpozoroval jsem stékající kapku. Zanechávala za sebou vlhkou cestičku. Najednou mi vyschlo v ústech. Z koupelny vyšla Kristýnka zahalená jen do ručníků. Jeden obtočený kolem těla, v druhém měla zamotané vlasy. Šla směrem k posteli. Ručník omotaný kolem těla jí začal slézat. Čekal jsem, jestli ho nechá spadnout. Místo toho, ho povytáhla zpět nahoru a pevněji přitáhla. To způsobilo odhalení kousku její rozkošné prdelky. Lačně jsem ji pozoroval, když se skláněla nad svou tašku, aby si vylovila něco na sebe.
„Nekoukej na mě tak a mazej do sprchy.“
Ač nerad, poslechl jsem a vyrazil do koupelny. Teplá voda odplavovala z mého těla nejen pot a špínu z cesty, ale i únavu. Bylo to příjemné.

Po patnácti minutách jsem konečně vylezl z koupelny. Napodobil jsem ji v tom, že jsem měl na sobě také jen ručník. Rovnou jsem zamířil k připravenému oblečení.
„Tak jak se ti líbím?“ ozvalo se z postele, na kterou jsem se před tím ani nepodíval.
Už, už jsem měl na jazyku automatickou odpověď, když v tom jsem se otočil. Očekával jsem, že bude mít na sobě nějaké šaty, že bude připravená na slibovanou večeři. Místo toho měla na sobě lehkou průsvitnou košilku. Nebyl jsem schopen slova.
„Tak co? Nechceš si jít lehnout ke mně?“ lákala mě k sobě.
Nabídce se nedalo odolat. Udělal jsem tři kroky a už jsem si lehal k ní na postel.
„Ještě nám tady něco překáží,“ řekla a rukou už rozmotávala ručník kolem mého těla.
Než jsem se nadál, rukou zpracovávala můj penis. Chtěl jsem se zapojit alespoň rukou. Ale ani to mi nebylo dovoleno. Něžně odsunula mou ruku a zavrtěla hlavou. Nechal jsem to tedy být a užíval si její péči. Přisunula se ke mně blíž. Přehodila svou nožku přes mou, cítil jsem na stehně její vlhkou rozpálenou kundičku.

Sáhla za sebe, vylovila kondom, rozbalila ho a nasadila mi ho. Ještě se kousek posunula tak, až nade mnou klečela a její prcinka se dotýkala špičky mého kopí. Pomalu dosedala a já se nořil do hlubin jejího těla. Sklonila se, políbila mě a chytla za hlavou mé ruce. Cítil jsem na hrudi její ňadra, její ztuhlé bradavky, mě přes tenkou látku košilku příjemně tlačily. Zvolna se na mě pohybovala.
Oddávali jsme se láskyplnému milování. Byl to stav, kdy jsme se plně oddali tomu druhému. Záleželo nám na uspokojení toho druhého více než na vlastním. Její mušlička mi vycházela vstříc rychleji a rychleji. Něžné a pomalé milování získávalo na vášnivosti. Nejen vzdechy, ale i vůně našich pohlaví a zpocených těl naplnily pokoj. Beze slova jsme se oddávali našim hrátkám. Oba jsme se blížili k vrcholu. Ještě jeden, dva pohyby a pak naposledy dosedla. Zaklonila hlavu a z úst jí vyšel dlouhý vzdech. Její prožitek dovedl na vrchol i mne. Kristýnka se sklonila a položila se na mě. S hlavou na mém rameni téměř usínala. Pohladil jsem ji po tváři a políbil ji.

„Počkej, měla by ses zvednout…“
„A proč?“ ptala se.
„Mohla by se stát nehoda.“
„A to by ti tolik vadilo?“ zkoušela to na mě.
Se zavřenýma očima jsem o tom mlčky přemýšlel.
„Tak co? Vadilo by to?“ dožadovala se odpovědi.
„Já vlastně ani nevím,“ řekl jsem po pravdě, „Kdyby se to stalo, tak se to stane. Rozhodně to nebude žádná tragédie.“
„To sice není odpověď, kterou bych ráda slyšela, ale i tak dobrá,“ usmála se a začala se zvedat.
Sáhl jsem mezi naše těla a přidržel použitý kondom, aby nedopatřením nesklouzl. Když se zvedla, dali jsme se oba do pořádku, oblékli se a vyrazili na večeři.

Seděli jsme se u večeře, popíjeli víno a povídali si. Já z ní celou dobu nemohl spustit oči. Týnka si totiž na sebe vzala přiléhavé tričko a krátkou sukni. Jestli měla kalhotky, jsem nezjišťoval, stačilo, že šla bez podprsenky. Pod tričkem se jí zřetelně rýsovaly bradavky, a když jsem se pozorně zadíval, rozeznal jsem i dvorce.

Celou dobu až k dezertu jsem sbíral odvahu se jí zeptat na to, na co jsme narazili v posteli.
„Můžu se tě na něco zeptat?“ začal jsem opatrně.
„Můžeš. Je na tobě vidět, že ti celý večer něco vrtá hlavou.“
„Když já nevím, jak s tím začít.“
„Tak se neboj a ptej se.“
„Fajn. Stejně by na to jednou došlo a vzhledem k tomu, jak se chováme, bude dobré to probrat, řekl jsem a nadechl se k pokračování, Jestlis to myslela vážně, že bys chtěla se mnou děti.“
„Myslela.“
„Ty seš si nějak jistá. Tohle tvrdit po měsíci chození je dost odvážné, vždyť mě skoro vůbec neznáš.“
„Odvážné možná, ale já jsem si jistá. To, jak ses zachoval na prvním rande, které jsem zkazila, mi řeklo vše.“
„A co když to bylo jen kvůli sexu?“
Dlouze a zkoumavě se mi zadívala do očí. Ten pohled jsem cítil až v žaludku. Pomalu jsem se v tom pohledu ztrácel, ale neuhnul jsem.
„Nebylo,“ řekla rozhodně.
Na to se nedalo nic říct.
„A ty bys děti se mnou nechtěl?“ pokračoval v tématu.
Chvíli jsem přemýšlel, jak vhodně zformulovat odpověď. Když jsem se neměl k odpovědi, trochu se ke mně naklonila a maličko vypnula hrudník. V tu chvíli bych jí odsouhlasil úplně všechno.
„Kdybych měl mít teď s někým děti, tak jedinou vhodnou kandidátkou bys byla ty. Jen mi připadá, že po měsíci je to hodně brzy.“
„Tak to mě těší.“

Dojedli jsme a dopili a vyrazili zpátky na pokoj. Sotva za námi zaklaply dveře, vjela mi oběma rukama do vlasů, přitáhla si mou hlavu a přisála se na mé rty. Zvedla jednu nožku a obtočila mi ji kolem boků. Aby neupadla, musel jsem ji přidržovat za zadeček. Sukně se jí vyhrnula nahoru, kalhotky samozřejmě neměla.
„Chci se s tebou pomilovat,“ šeptala mi do ucha mezi polibky.
„Taky tě moc chci,“ oplácel jsem jí veškerou něhu.
Rukama jsem ji hladil po zádech a vyhrnoval ji tričko. Jen zvedla ruce, abych jí ho přetáhl přes hlavu. Rozepnout sukni pak bylo dílem okamžiku. Ani na mě nevydrželo oblečení o moc déle. S knoflíky na košili se nezdržovala, prostě jen zabrala a košile letěla k zemi, ani jeden knoflík neutrhla. V rychlosti ze mne stáhla i ten zbytek a znovu se ke mně přitiskla. Tentokrát už to bylo tělo na tělo. Chtěl ji nasměrovat k posteli.
„Ne, já to chci tady a teď,“ a začala rukou zpracovávat můj tvrdý nástroj.
„Ale…,“ chtěl jsem protestovat.
„Pšššš,“ dala mi prst na ústa, „já vím, já to chci takhle, bez ochrany.“
„Vážně?“ ujišťoval jsem se.
„Vážně,“ přikývla, „věřím, že se ovládneš a včas ho vyndáš.“

To už měla opět ruce kolem mého krku a nohama obtáčela mé boky. Přidržoval jsem ji za zadeček a opíral ji o zeď. Když ucítila špičku mého kopí na své zmáčené pochvičce, zabrala nohama. Vklouzl jsem do ní až po kořen. V očích se jí zračila rozkoš z toho nenadálého vyplnění. Snažil jsem se ji pomalu protahovat, moc to nešlo a navíc to bylo i celkem nepohodlné. Kristýnka se mě držela jako klíště, tak nebyl problém, abych ji odnesl na postel.

Jakmile ucítila, že leží na posteli, uvolnila se a sevření povolilo. Měl jsem volné pole působnosti. Změnil jsem pozici. Klečel jsem u ní, zatím co si tiskla pokrčené nohy k tělu. Položil jsem jí ruce na stehna a přiměl ji pořádně roztáhnout nohy. Její prcinka se objevila v celé své kráse. Nádherně lesklá její šťávičkou. Pravidelnými tahy jsem plenil její lůno. S každým přírazem hlasitě hekla. Zrychloval jsem. Jednotlivé vzdechy se slily dohromady. Hekala a sténala. Já jsem zatínal zuby, ve snaze oddálit své vyvrcholení.
„Kam to chceš?“ zeptal jsem, když se mi to blížilo, nepřestával jsem však přirážet.
„Nejradši…aahhh…bych…to…oohhh…dovnitř…aaahhh,“ snažila se mi mezi vzdechy odpovědět.
„To jako vážně?“ ujišťoval jsem se.
Jen přikývla a pak pokračovala: „Ale na…aaahhh…bříško…ohhh…to bude…“
V tom jsem z ní vyklouzl. Bylo to v poslední chvíli. Prvním výstřikem jsem trefil klitoris. Byla to pro ni asi poslední kapka do poháru vzrušení, protože v tom se začala zmítat v orgasmu. Zbytek spermatu jí pokrýval bříško a v pupíku jí tvořil malé bílé jezírko.

Padl jsem na postel vedle ní, vysílený a vyšťavený. Jen jsem na ni koukal. Prstem stírala mou tekutinu, která jí stékala po lapličkách.
Ještě jsem zaslechl, jak řekla: „To bylo úžasné. Mnohem lepší než s kondomem, už abychom to takhle mohli dělat bez rizika.“
Pak se ke mně celá ulepená přitulila a já usnul.

Ranní probuzení bylo zvláštní. Zdál se mi totiž erotický sen. Seděl jsem v pokoji na židli, hrála hudba a přede mnou se tančila holka. Její smyslné pohyby byly vzrušující. Můj penis se probouzel k životu. Dívka se ke mně přiblížila. Vrtěla se nade mnou, zadečkem kroužila v mém klíně a přitom postupně odhazovala oblečení. Nakonec byla úplně nahá, rukama bloudila po svém těle a dávala mi nakouknout i do svých nejintimnějších míst. V tom jsem byl nahý i já. Ona si na mne sedla. Vlnila se do rytmu hudby. Bylo to jako doopravdy. Cítil jsem její vůni, vlhkost jejího klína, slyšel jsem její vzdychání. Blížil jsem se k vrcholu, když jsem ucítil, jak se mi její nehty zarývají do hrudníku. Ta trocha bolesti mě probudila.

Otevřel jsem oči a spatřil nad sebou Kristýnku. Nebyl to tak docela sen, Kristýnka na mě seděla a lehce se pohupovala s rukama zapřenýma v místech, kde jsem cítil bolest. Pevně semknuté rty prozrazovaly snahu o umlčení vzdechů. Tempo se trochu zrychlilo. Už se to nedalo zadržet. Uvolnil jsem se a nechal tomu volný průběh. Životodárná tekutina opouštěla mé tělo v několika mocných dávkách a plnila kondom, o kterém jsem až dosud neměl téměř ani tušení. Týnce už také mnoho nezbývalo, stačilo jen několik pohybů na mém uvadajícím bojovníkovi a prožila své tiché ranní vyvrcholení. Uspokojená si lehla vedle mě.
„Víš, že by se tohle dalo považovat za znásilnění?“ ptal jsem se jí.
„A co? Nevypadals, že by se ti to nelíbilo nebo, že by ses nějak bránil.“
„To ne,“ připustil jsem, „já proti takovému znásilňování od tebe nic nemám.“
„Tak vidíš, tak si nestěžuj.“
„Já si nestěžuju, já se jen zeptal.“
„No dobrá. Vždyť mi to můžeš někdy oplatit.“
Taková výzva se nedala odmítnout. Jen to dořekla, už jsem v hlavě pomalu spřádal plány.
„Tak vstávej, čeká nás snídaně.“
„No dobře, už se zvedám.“
Dali jsme se do pořádku a sešli dolů na snídani.

Po snídani jsme sedli na kola a vyrazili poznávat místní krásy. Mě samozřejmě spíš zajímaly krásy, které se vyskytovaly přímo přede mnou. Kristýnka naplánovala na dnešek návštěvu dvou okolních památek, jeden hrad a jeden zámek. Unavující vyjížďka za kulturou byla přerušována občasnými zastávkami na občerstvení. Díky tempu, které Týnka udržovala celý den, jsem se po návratu zvládl sotva vysprchovat a dobelhat se na večeři. Po večeři jsem jen padl nahý do postele a bez jakýchkoli myšlenek na sex. I přesto, že se celý den přede mnou nakrucoval ten sexy zadeček. Kristýnka na tom byla sice o trochu lépe, ale ne o moc. S úlevou padla na postel vedle mě. A i ona byla líná si na sebe něco vzít. Jak jsme padli na postel, tak jsme usnuli.

Kolem jedné hodiny v noci jsem se vzbudil, musel jsem na záchod. Když jsem se vracel zpět do postele, svítil na spící Kristýnku měsíc. Ňadra se jí pravidelně zvedala v rytmu dechu. Měsíc svítil skrz okno a žaluzie tak příhodně, že proužek světla šel přes bradavky a přes klín. Stál jsem mezi dveřmi do pokoje a pozoroval ji. To, co jsem viděl, způsobilo pozdvižení v intimní oblasti. Hlavou mi proběhlo ranní probuzení a jen jsem litoval, že má nožky u sebe a je částečně obtočená kolem deky. Ještě chvilku jsem ji pozoroval. Nakonec jsem si šel k ní přeci jen lehnout. Opatrně jsem se uložil, abych jí náhodou nevzbudil. Abych neusínal s trčícím stožárem mezi nohama, rozhodl jsem se, že si od toho odpomůžu.

Pomalu jsem se pustil do úlevné a uspokojivé činnosti. Po pár tazích jsem zaregistroval, že se Kristýnka vedle mne pohnula. No co, přece si to nebudu dělat sám, když mám vedle sebe takovou milenku. Otočil jsem se na čelem k ní. Lehce jsem zafoukal na odhalené bradavky. Reakce se dostavila během okamžiku, krásně ztuhly a vztyčily se. Sklonil jsem se k nim a střídavě jsem je bral mezi rty a kroužil po nich jazýčkem. Snažil jsem se ji neprobudit. Moje snaha brzy přinesla své ovoce. Kristýnin dech se zrychloval, i nožky bezděčně rozhodila. Stále spala. Prstem jsem se dotkl lapliček. Opatrně jsem prozkoumával její štěrbinku. Ta už ronila slzičky rozkoše. Přesunul jsem se mezi její nožky. Nechtělo se mi hledat nikde kondomy, tak jsem se rozhodl vzít to zase naostro.

Žaludem jsem projížděl mezi závojíčky, až byl celý vlhký. Našel jsem otvůrek do jejího těla a zlehka do ní vstoupil. Zvolna jsem jí protahoval, až ze spánku vzdychala. Snažil jsem se, abych ji nevzbudil, ale bylo to pro mě čím dál tím těžší. Zásun za zásunem nade mnou získávaly moc pudy. Přestával jsem ovládat. Ruce, které až dosud spočívaly na posteli, se teď přesunuly na její tělo. Přidržoval jsem ji za boky a zrychloval tempo svých průniků. Vzdechy zesílily a Kristýnka se začala probouzet. V polospánku mi automaticky vycházela vstříc. Netrvalo dlouho a byla úplně vzhůru, ale to už se blížila k vyvrcholení.
„Teď…aaahhh de facto…aahh …zná…ahh …silňuješ…aaahhh ty mě…,“ snažila se říct mezi vzdechy.
„A to ti vadí?“ odvětil jsem a přestal.
„Teď už jo, když jsi přestal…“
„Aha,“ řekl jsem a znovu se dal díla.
Kristýnka už neměla šanci mluvit, jen vzdychala. Blížila se rychle k vrcholu. S každým přírazem byla blíž a blíž. Naposledy jsem do ní vnikl a zabořil se až na dno její kundičky. Celá se rozechvěla, prohnula se v zádech a obtočila kolem nohy, kolem mého pasu. Mě ještě kousek chyběl, naštěstí, protože bych se z toho sevření asi jen tak nedostal. Mohl jsem se pohnout jen o kousek. Ale i tak jsem toho využil. Krátké pomalé pohyby zalévaly její tělo dalšími vlnami rozkoše. Sevření povolilo. Chytil jsem ji za nožky. Už jsem se blížil k výstřiku, i mě ty pomalé pohyby dělaly dobře. Opustil jsem její lůno a několika tahy se dodělal na její bříško. Skrápěl jsem její tělo proudy bílé tekutiny. Vše si roztírala po bříšku i prsou, jako ten nejdražší tělový krém. Lehl jsem si na postel a pozoroval šťastný úsměv na její tváři. Zanedlouho jsme oba usnuli.

Ráno jsme vstávali celkem pozdě a měli jsme co dělat, abychom stihli snídani. Jen jsme na sebe hodili pár věci a seběhli do jídelny. Nabrali jsme si nějaké jídlo a usadili se ke stolu. Kristýnka se během jídla zvláštně uculovala.
„Co se na to tak tváříš?“ ptal jsem se.
„To nic, já jen, že mi chutnáš.“
Tvářil jsem se nechápavě.
„Ještě řekni, že se ti to nelíbí.“
„To já jsem rád, jen to nějak nechápu.“
„No, nějak nebyl čas se dát do pořádku, ani se pořádně umýt.“
„A?“
„Ještě řekni, že si nepamatuješ, cos dělal v noci.“
„Pamatuju. Jo, takhle…,“ konečně mi to došlo.
„To jsem netušila, že jsi takový nechápavý.“
„No jo, občas mám dlouhé vedení.“
„To bylo vidět.“
„Stane se.“

Dál už jsme snídani dojedli mlčky. Po snídani následovala poslední návštěva pokoje. Rychle jsme se vysprchovali, bohužel každý zvlášť, a pak už následovalo jen balení věcí a odjezd na kolech. Čekal jsem, že pojedeme na stejné nádraží, ze kterého jsme přijeli, místo toho však Týnka vyrazila opačným směrem. Neměl jsem ani čas se tomu divit, jen jsem ji poslušně následoval. Asi po 20km jsme dojeli na nádraží, nasedli jsme na vlak a vydali se domů. Vlak byl nacpaný, tak ani na žádné nemravnosti nedošlo.

Dojeli jsme zpátky, Kristýnka vystoupila, doprovodila mě na můj vláček a sama zamířila domů. Na cestě domů jsem zůstal sám jen se svými myšlenkami. Hlavou se mi honilo všechno, co se během víkendu událo.

 

Počet zobrazení: 103

Autor

Navigace v seriálu<< Krystýnka 13 – Kdo má navrh?Kristýnka 15 – Písemný styk I. >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Hezký cyklistický výlet okořeněný sexem. Skvělé pokračování už se těším na další pokračování.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x