Story 35 – A nedáme si pokoj a nedáme!

Toto je 38 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 131

Ahoj, děkuji Vám všem, kteří se nebojíte a posíláte mi svoje nápady a návrhy na další díly. Také je mojí milou povinností poděkovat Frankovi za odhalování všelijakých chyb a chybiček.
(laura147258369@seznam.cz)

Už je zase ráno. Přijde mi, že jsem usnul a ani ne během minuty se znovu probudil a noc je ta tam. Zprvu jsem si nebyl jistý, kde vlastně jsem. Jsem už doma? Nebo jsem ještě v Praze? Můj několikadenní pobyt v hlavním městě byl sice zajímavý, ale žádná událost, která by stála za zmínku, nenastala. Bratránek a sestřenka mě vytáhli na Laser Game, což pro mě byla úplná novinka, ale neskutečně mě to bavilo. Posílení alkoholem jsme posléze vymetli několik pražských klubů, a když nás nad ránem odvážel taxík, už jsem to měl v hlavě dost rozmazané. Druhý den bylo velké vyspávání, výšlap na Petřínskou rozhlednu, oběd v centru Prahy a večer kino, následované další hospodou. Co víc bych si mohl přát? Někdo by možná čekal, že si tam s někým pořádně zašukám, ale pro mě to byla svým způsobem taková dovolená, kdy jsem si mohl odpočinout od denního sexu a načerpat nové síly.

Z Prahy domů se mnou cestoval i děda David, který měl v plánu týdenní turistický výšlap. A byl domluvený s naší Kamilou, která poslední dobou jezdila s ním, že se k němu přidá. Ona jediná s ním totiž dokázala udržet krok. Jeho plány zní vždycky velmi zajímavě. Denně plus mínus třicet kilometrů, k tomu asi pět hospod a další den to samé. Tímto tempem měl prochozenou většinu naší krásné republiky. Jinak by musel sedět doma s babičkou Andreou a to by se asi ukousal nudou.

Cesta vlakem tedy utíkala velmi rychle, protože si k nám sedlo několik slečen, které očividně také razily na nějaký čundr. Dědovi, který je neskutečně upovídaný a celou dobu je bavil svými zážitky z Ruska, Francie a dalších zemí, dokonce vážně navrhly, jestli by nechtěl jet s nimi. Ale slečny si to razily někam do Jeseníků, zatímco děda s Kamilou si naplánovali okolí Valašského Meziříčí, tudíž jejich lákavé pozvání musel děda odmítnout. Ale aspoň jim doporučil, do kterých místních hospod mají zajít. Samozřejmě ony měly s sebou nějaký alkohol a děda měl taky placatku, takže jsme se všichni dobře bavili. Když jsem tedy včera dorazil domů, byl už jsem řádně posilněn všelijakou ohnivou vodou a máma, která mi otevřela dveře, jen vyděšeně spráskla ruce. Když za mnou uviděla vysmátého dědu (svého tátu), jen se ušklíbla a už nic neříkala. On tedy u nás přespal a brzo ráno společně s Kamilou vyrazili na vlak.

Když jsem si tedy srovnal v hlavě události posledních dní, znovu jsem se spokojeně zachumlal pod peřinu a usnul jsem. Když jsem se asi o hodinu později probudil, stále se mi sice nechtělo z postele, ale prudce jsem otevřel oči, protože vedle mě něco dopadlo.

„Nespi, brácha!“ smála se na mě Eva. Hlasitě jsem zívl a podíval se na hodiny. Půl sedmé.
„Co děláš vzhůru?“ podivil jsem se. Ona totiž nikdy nebyla ranní ptáče. Nadzvedl jsem peřinu, načež si okamžitě vklouzla ke mně a přitulili jsme se k sobě. Lehce jsem jí přejel rukou po těle a okamžitě poznal, že má na sobě pouze delší volné triko a kalhotky.

„Mám takovou kecací náladu. Denisa už vyrazila na tu svojí ajťáckou brigádu a Kamča přece odjela pryč,“ postěžovala si mi.
„Takže já jsem až tvoje třetí volba?“ zeptal jsem se naoko uraženě.
„Třetí a poslední!“ vyplázla na mě drze jazyk. To jsem si nedal líbit a plácnul jsem ji přes zadek.
„Ty seš kluk a nerozumíš tak dobře holkám,“ pokrčila rameny a rukou si lehce mnula zadeček.
„No vzhledem k tomu, že už skoro devatenáct let trávím s váma třema, tak můžu tvrdit, že holkám trochu rozumím,“ pokrčil jsem rameny.

Eva chvíli o něčem přemítala a pak mi oznámila:
„Víš, já mám dneska domluvený rande s Michalem.“
„Fakt? Nechceš se na něj už konečně vysrat?“
„Neboj se, řekla jsem mu, že když si vožere držku jako to prase, tak bude mít měsíc bez sexu,“ zachichotala se.
„Neříkej… Ty to tak dlouho vydržíš?“ polechtal jsem ji na boku, takže začala pištět.
„Hihihihi, nech MĚĚĚĚ! Hihihi… Já mám na to lidi,“ mrkla na mě, když se dochichotala.
„Já se na tebe taky můžu vysrat,“ podotkl jsem, ačkoliv vážně jsem to nemyslel.
„Tak mám Denisu, s tou si můžu dělat, co budu chtít!“ vyplázla na mě jazyk.

„A co budeš s tím čurákem vlastně dělat?“
„S jakým čurákem?“
„S jakým asi…“ protočil jsem oči, „jak s ním máš rande!“
„To není čurák, ty čuráku! No, chci si s ním dát takovej filmovej maratón.“

„A na co budete koukat?“
„Marvelovský věci.“
„Tak na to vám dnešek stačit nebude, to je pěkná řádka filmů.“
„Jen ty nový. Ironmani, Hulk, Thor, Avengers… víš, který myslím, ne?“ zadívala se na mě.
„Jo jo, to už ani nejsou filmy, ale spíš takovej delší seriál!“
„Viď? A když bych to srovnala s těma sračkama od DC, tak to je něco úplně jinýho.“

„Počkej, počkej! DC má práva na Batmana a ta poslední trilogie vůbec nebyla špatná!“ hádal jsem se.
„Ten závěr stál za hovno,“ nakrčila Eva nos, „půlku filmu strávil v nějaký díře někde v prdeli s rozjebanejma zádama a voilá… Najednou z něj je zase prvotřídní mlátička. A ten konec? Proč tam byl ten debilní odkaz na toho zasranýho Robina?“
„Ale je to Batman! Kurva! Souhlas, byly v tom chyby… třeba mi vůbec nepřišlo reálný, že ho mohli hned na začátku okrást o všechny peníze, když bylo jasný, že ty otisky prstů mu ukradli. A taky nechápu, jak se mohl během čtyř sekund dostat z dosahu tý bomby. Ale stejně je to Batman!“ bránil jsem svoji oblíbenou komiksovou postavu.

„A nikoho z těch kokotů nenapadlo třeba vytáhnout pistoli a navzájem se postřílet? Ne, budeme se jako vopičáci mlátit rukama, protože nic jinýho neumíme!“
„Dobře, dobře, Eví. Tak ten třetí film byl na hovno, i když musíš uznat, že Bane byl zahranej docela prvotřídně. Ale na ten druhej, Dark Knight, na ten mi nešahej, Joker byl fakt fantastickej! Why so serious??“
„No jo, to byl. I make this pencil disappear! Tadááá! Hahaha… Ale byl jedinej. Jinak si ti kreténi z DC můžou tak akorát vylízat prdel. Ten debilní Man of Steel taky stál za totální hovno. Ale už se aspoň Superman naučil nosit slipy pod kalhotama.“

Nemohl jsem si pomoct, ale tomuhle jejímu komentáři jsem se musel začít šíleně smát.
„No vidíš, brácha, že mám pravdu! A novýho Batmana už ani nebude hrát Bale, ale ten šašek Ben Affleck. Já se toho děsím už teď. To Marvel to má totálně na háku. Všichni dobrý herci jsou skoro ve všech filmech a je tam fakt boží vobsazení! Samuel Jackson a Robert Downey Junior, kurva brácha, na tyhle dva bych se mohla koukat od rána do večera! A vem si, už skoro všude taky hraje ta pěkná, kozatá zrzka… jak se sakra jmenuje… Scarlett Johansson!“ luskla si vítězoslavně prsty, když si vzpomněla na ono jméno.

„Třeba by mohla mít vlastní film. Kde by byla nahá,“ zamyslel jsem se. Eva se zasmála, zachichotala se a přitiskla se ke mně blíž. Její zadeček se mi zabořil do rozkroku, což na mě okamžitě zapůsobilo.
„Tak teď nevím, jestli ti stojí kvůli ní nebo kvůli mně.“
„Tebe tady mám denně, ale…“
„…ALE TEĎ SI POŘÁDNĚ ROZMYSLI, CO MI ŘEKNEŠ!!“
„Ale vona bude bez mejkapu určitě vypadat jako nějaká příšera.“
„No vidíš!“ zavrtěla se spokojeně ségra, „že mě umíš docenit!“
„Tebe je těžký nedocenit, když se na mě lepíš těma svýma krásnýma kozama,“ zazubil jsem se na ní. Neodpověděla, ale jen se lehce zachichotala, když jsem přes triko sevřel jedno kulaťoučké prso.

„Myslíš, že bys vydržela bejt chvíli zticha?“ zeptal jsem se jí zvědavě.
„Proč?“
Místo odpovědi jsem si jednou rukou stáhl kalhoty od pyžama ke kolenům, uchopil jsem do dlaně ztuhlý penis a přejel s ním přes sestřiny kalhotky.
„Proto!“
„Teda ty seš úchyl! Já si s tebou chtěla normálně pokecat a ty bys mě hned vojebal?! Prase jedno nadržený!!“ zazubila na mě.
„Kdybys nekecala,“ odsekl jsem vesele a stáhl jí kalhotky ke straně. Ztopořeným ptákem jsem začal kroužit po pevných půlkách jejího zadečku.
„Hele, Eví?“
„No?“
„Co takhle zkusit něco novýho?“
„To víš, že jo!“ ušklíbla se ironicky. Nedbal jsem toho a zajel jí pérem mezi půlky, až jsem se žaludem dotkl jejího zadního otvůrku.

„Hele, jdi do prde…“ utnula větu v půlce slova, protože jí došlo, že bych si to okamžitě vyložil jako pozvání.
„No! Jen to dořekni do konce!“ rozesmál jsem se z plných plic, sevřel jsem penis do ruky a začal s ním přejíždět lákavou rýhou oddělující její pevné půlky.
„Do píči, ty hajzle jeden! Chtěla jsem říct do píči!“ zahihňala se a zavrtěla boky, takže jsem jí přestal tlačit na zadní dírku. Místo toho jsem jí začal přejíždět ptákem okolo poštěváčku.
„Ty mě vůbec neposloucháš!“ vydechla.

Přitiskl jsem se obličejem k jejím voňavým černým vlasům a zasmál se, „co vlastně chceš?“
„Debile, když jsem tě poslala do píči, tak jsem tím myslela, abys mi do ní strčil čuráka!!“ Přestal jsem ji provokovat a zabořil několik centimetrů mezi sladké růžové závojíčky.
„Když do píči, tak do píči,“ okomentoval jsem to. Odpovědí mi bylo tiché toužebné zasténání.
„A je tam!“ vydechla.
„Jo, je tam,“ přikývl jsem hlavou. Pomalu jsem vytáhl ptáka ven, až v ní byl pouze žalud, který mi těsná kundička krásně masírovala.
„Ty vole, strč ho zpátky!“ postěžovala si okamžitě.
„Aby ses neposrala!“ odvětil jsem jí, ale vrazil jsem ho do ní až nadoraz. Sestřiny svaly mě ihned silně sevřely, díky čemuž jsem o něco hlasitěji vydechl. Eva to slyšela a spokojeně se zachichotala.
„No vidíš, že se ti moje píča líbí.“
„Ještě aby se mi nelíbila! To bych byl padlej na hlavu!“
„Padlej na hlavu seš stejně, brácha! Ale teď se chvíli nehejbej. Chci něco zkusit.“
„Proč? Co?“
„Prostě se nehejbej!“
„Oukej, ale padlá na hlavu jseš ty!“ dodal jsem a přestal se hýbat. Začala pomalu a smyslně kroutit boky a přitom pravidelně svírala poševní svaly. Tudíž mě nádherně masírovala po celé délce mého kopí. Pohyby postupně zrychlovala, masáž byla čím dál tím intenzivnější a za několik minut už se na mě jenom rychlým tempem nabodávala. Už jsme nemluvili, jen jsme rychleji a ztěžka oddechovali. Do toho se dokola opakovaly rytmické mokré a mlaskavé zvuky, vydávané ségřinou pochvičkou, ve které klouzal můj pyj. Takto po ránu jsem měl čerstvě nabito, tudíž jsem cítil, že už to dlouho nevydržím. Volnou rukou jsem tedy začal mnout Evčin poštěváček, na což reagovala roztomilými a vzrušujícími zvuky.

„Už budeš?“ zasténala tiše.
„Jo, ještě chvíli,“ odpověděl jsem a dál těžce oddechoval.
„Vystříkáš mi jí?“
„Co?“
„Vystříkáš mi píču?“
„Já ti nevím,“ vydechl jsem. Vůbec jsem ji totiž neposlouchal a stěží jsem jí rozuměl. Její pohyby byly tak šíleně smyslné a vzrušující, že jsem nedokázal ani přemýšlet.

„Ale jo, brácho, já tě znám. Kdyby to šlo, tak bys toho svýho ptáka ze mě ani nevytáhnul! A kdyby ti už nestál, tak bys mě lízal, co?! Tak když chci, aby ses mi udělal do píči, tak se mi uděláš do píči, kurva!“
„Hmm,“ zamumlal jsem, lehce ji štípnul do poštěváčku a začal přirážet proti jejím bokům. Ségra pootočila hlavu a hladově se na mě zadívala. Okamžitě jsem se nahnul k ní a přitiskl se ústy k jejím pootevřeným růžovým rtům. Rozjeli jsme vášnivou líbačku, při které se naše šermující jazyky přelévaly z pusy do pusy, vzájemně jsme si je ocucávali a snažili se je sevřít mezi zuby. To už jsem cítil, jak se blížím k vyvrcholení, ještě párkrát jsem tedy prudce přirazil a horká bílá tekutina začala naplňovat Evinu kundičku. Ségra zavřela oči a celá se roztřásla. Tiše zasténala a přitiskla si mojí ruku silněji proti svému poštěváčku. Určitě musela cítit, jak do jejího těla proudí její potenciální synovečkové a neteřinky, protože jenom zalapala po dechu. Přitom se mi povedlo sevřít její jazyk mezi zuby a začal jsem ho silně sát. Celá se protáhla jako kočka a po několika velice dlouhých sekundách dosáhl její orgasmus maxima.

„To bylo úžasný!“ vydechl jsem, když se konečně probrala a byla schopná mě vnímat.
„Tak vidíš, žes mi píču vystříkal! Přesně, jak jsem chtěla!“ zašklebila se. Nevím, čím to je, obyčejně se mi slovo ‚píča‘ moc nelíbí, ale tentokrát mě to zvláštně vzrušovalo. Ještě několik minut jsme se snažili popadnout dech, a když jsme se konečně trochu zklidnili, začali jsme se tiše smát. Pohnul jsem boky, abych z ní vytáhnul měknoucího ptáka, ale ona jen zavrtěla zadečkem proti mně.

„Ještě ho tam nech, mně se to líbí,“ zapředla jako kočka. Dál jsme nemluvili, jen jsme leželi přitulení k sobě. Asi bych znovu usnul, kdyby Eva nezačala mluvit.
„Víš, že jsem Kamilu vomrdala do prdele?“
„Co?“ zeptal jsem se, protože jsem už téměř spal a neposlouchal jí. Zopakovala mi onu větu a já jen překvapeně zamrkal.
„To jako fakt?“ podivil jsem se a cítil jsem, že mi měkký pták v Evině kundičce začíná znovu tvrdnout.
„Jo, jo. Poprvý jsem mrdala holku s připínacím čurákem a hned do prdele!“ chlubila se.
„Tak od tebe se nechá! A když ji přesvědčuju já, tak to je pořád samý upejpání a chození kolem horký kaše! Potvora jedna! A jaký to vlastně bylo?“
„Kurva dobrý! Já jsem se měla možná narodit jako kluk, to by bylo lepší, ne?“ zasmála se.
„No nevím, mně by ta tvoje micinka chyběla.“
„Moje píča, brácho! Dneska jí říkáme píča!“ zazubila se Evča.
„Dobře, dobře, ta tvoje PÍČA by mi chyběla!“

„A taky bych neměla kozy… S čím bych si pak hrála před zrcadlem a ve sprše?“
„To by sis musela najít holku! Nebo poprosit nějakou ségru!“ zasmál jsem se a jednou rukou jsem jí lehce zmáčknul levé prso.
„Ale představ si, jak by se nám to mrdalo! To by byly trojky! Mohl bys Denču šukat do prdele, zatímco já bych ji brala do píči, to by bylo něco!“
„K tomu ale nemusíš bejt kluk, to ti stačí jen to umělý péro.“
„No jo!“ ošívala se Eva, „ale když to nestříká! A mě vždycky zajímalo, jakej je to pocit!“
„Dobrej!“
„Jenom dobrej?“
„Tak skvělej, já nevím, co bys chtěla slyšet,“ pokrčil jsem rameny a začal proti ní pomalu přirážet. Zavřela oči, položila hlavu na polštář a začala vzrušeně oddechovat.

„Přestaň!“ zašeptala zničehonic.
„Proč?“ zašklebil jsem se na ní, ale dál ji pomalu protahoval.
„Někdo jde!“
„Co?“
„Slyším ňáký kroky!!“

Zastavil jsem svoje pohyby a uvědomil jsem si, že zpoza dveří jsou vážně slyšet něčí kroky. Zpanikařil jsem a rychle nevěděl, co dělat. Už zase. Už zase nás někdo skoro přistihne! Nic jsme však nevymysleli, protože dveře se otevřely a dovnitř nakoukl táta. Alespoň jsme se přestali hýbat a nehnutě leželi přitisknutí k sobě. A jediné štěstí, že jsme přes sebe měli přehozenou peřinu.

„No ne, co se to stalo? Jaktože naše Eva ještě nechrápe?“ sprásknul ruce ve hraném zděšení.
„Tati, já přece nechrápu!“ začala se bránit Eva.
„Ale chrápeš!“ přisadil jsem si, za což jsem si vysloužil dloubanec loktem do žeber.
„No nic, taky už byste mohli vstávat, lenochodi! Denisa už vydělává a Kamila vyrazila na čundr. A co vy?“

Eva se na mě otočila s ďábelským výrazem ve tváři. Mně bylo jasné, jakou odpověď má na mysli. My tady, tati, mrdáme! Trochu jsem se pohnul a můj pták zajel hlouběji do sestřiny kundičky. Pardon, píči.

„My se spolu bavíme,“ pokrčil jsem rameny. To vlastně byla pravda, sex je také forma zábavy.
„Jo, o tom, jaký by to bylo, kdybych byla taky kluk,“ zasmála se Eva.
„No… Kdybys byla kluk a takhle byste spolu leželi v jedný posteli, tak bych vážně nevěděl, co si mám myslet! Asi bych začal pochybovat o něčí orientaci.“

Teď jsme oba vyprskli smíchy.
„Sranda musí bejt, to jo… Ale co nějaká brigáda? Už nějakou máš?“ zeptal se mě.
„Ale jo. Mluvil jsem s někým z pivovaru a dneska tam zajdu.“
„Tak vidíš. Aspoň někdy mi uděláš radost!“ zašklebil se táta.
„A co kdybych rovnou dělal u tebe ve firmě?“
„No to víš, že jo. Všechno abych ti naservíroval rovnou pod nos. Taky se nauč něco sám. Znáš tu historku o mladým Baťovi, jak ztratil čepici?“
„Jo, jo, jo, už jsi jí říkal asi stokrát. Ale já nevím, jestli mám na to, abych řídil světovou fabriku, zmodernizoval celý město, založil vlastní univerzitu se svým jménem a emigroval někam do Brazílie. To tě asi zklamu. Tak dobrej manažer a podnikatel asi nebudu. Ale dneska večer mám zkoušku v divadle. Budou se rozdělovat role na Kupce benátskýho. Nejspíš budu Lorenzo. Ale třeba to vyjde a mohl bych bejt Shylock. To je ten Žid, skoro hlavní postava, vy analfabeti!“ oznámil jsem jim, protože ta jména jim očividně nic neříkala a oba protáčeli oči v sloup.

Táta se jen ušklíbl a mávnul rukou. Sice si mohl myslet, co chtěl, ale nikdy mi to slovem nedal najevo. Místo toho začal vyzvídat, jak to mám s fotbalem. Eva se naopak celou dobu tiše hihňala a lehce svírala kundičku, čímž mně masírovala péro. To byla další šílená situace. Já se tady bavím s tátou o sportu, o Baťovi a o Shakespearovi, zatímco mám ptáka hluboko v Evě. Kdybychom přes sebe neměli přehozenou peřinu a on by viděl, co tady jeho vlastní děti spolu dělají, to by byla mela!

„Ty se moc nesměj, Evo!“
„Já už brigádu mám,“ ohradila se.
„Ale jakou! Umíš čtyři jazyky a nosíš pivo! To je teda výhra!“

Eva se přestala hihňat, přestala svírat pičku a zvážněla.
„Víš, tati, já bych mohla jet na dva tejdny do Německa, dělat vedoucí na jazykovým táboře. Ale nevím, jestli byste mě pustili.“
„A já už se bál, že jseš jenom neschopnej lenoch! To jsi mě teda překvapila!“ zasmál se taťka a ještě dodal, „to víš, že pojedeš, to je jasný. Ale mámě to zatím neříkej, já to s ní nějak vyřeším.“
„Jako s tím řidičákem?“ rýpl jsem do něj. Táta nám totiž slíbil, že když se doma za ty dva týdny, co byli pryč, nic nestane, takže mámu přemluví, abychom konečně mohli začít chodit do autoškoly. Ale už v sobotu večer v hospodě mi přiznal, že se na to vykašlal. Protože potřeboval od mámy ‚povolení‘ jít na bungee jumping, což bylo v tu chvíli důležitější, než nějaká autoškola.

„Kdyby ses, ty blbe, nevymlátil na tý motorce, tak už jsme mohli mít papíry všichni čtyři!“ praštila mě Eva pěstí. Táta jen pokrčil rameny, ale bylo na něm znát, že s Evou souhlasí. Abych ji naštval, schválně jsem lehce pohnul boky a jednou rukou jsem si opět začal pohrávat s jejím poštěváčkem. Ségra se kousla do rtu a radši byla zticha.
„No jo, byla to moje blbost, neměl jsem ty pitomce v první řadě poslouchat. Vím to moc dobře, ale kolikrát vám to všem mám ještě zopakovat?!!“
„Nebojte se, prevíti, všechno bude,“ kývnul táta hlavou a konečně se otočil k odchodu.
„Taky už, doufám, vstanete!“ dodal přes rameno.
„Ale nám se nechce,“ zívnul jsem hlasitě.

„Jestli nevylezete z postele, tak vám řeknu, kdo příště umře v Game of Thrones!“ zasmál se táta, který na rozdíl od nás četl všechny knihy ze ságy Song of Ice and Fire. A dobře věděl, že tohle na nás platí.
„Dobře, dobře už vstáváme! Jen žádný spoilery!“ odsekla ségra, vytáhla si z píči můj penis a srovnala si kalhotky, připravená skutečně vstát. Když totiž v seriálu došlo k Rudé Svatbě, na které zemře několik hlavních postav, už jsme s Evou věděli, co se stane. Táta po nás totiž chtěl s něčím pomoct a my jsme se tak dlouho zdráhali, až nám tuhle informaci pěkně hnusně vyspoileroval.

„Já už to náhodou začal číst a za chvíli ti tahle vyhrůžka bude k hovnu!“ ušklíbl jsem se. Ale taťka už odcházel.
„Musím jít sice pracovat, i když bych vám moc rád pověděl, co se stane třeba s takovým Tyrionem…“
„TICHOOOOOOOO!!“ zaječela Eva. Ale táta už byl za dveřmi a hlasitě se smál. Ještě jsme zaslechli: „komediant a servírka, no to jsem to teda dopracoval!“

Jen za ním zapadly dveře a kroky odezněly, oba jsme si zhluboka oddechli. Moc nechybělo a další člověk by zjistil, co se mezi námi ve skutečnosti děje. Nebo hůř, zase bychom dopředu věděli, co se stane v našem oblíbeném seriálu. Eva, opět ve skvělé náladě, však vyskočila z postele, srovnala si kalhotky a ještě jednou mě praštila pěstí. Nedal jsem se a plácnul ji přes zadek.

„Taky si mě musel celou dobu mrdat, ty debile!“ vyplázla na mě jazyk.
„Neříkej! Mně se spíš zdálo, že si mrdala ty mě!“
„Hele, co bys dělal, kdyby z nás táta stáhnul tu peřinu?“
„Ti ani nevím, asi bych začal sepisovat závěť,“ zasmál jsem se.
„Co víš… třeba by mu to nevadilo. Kdybych mu vykouřila, tak by možná ani nebyl nasranej,“ přemítala Eva s vyplazeným jazykem.
„Ty seš blázen, Evo,“ zavrtěl jsem hlavou.
„No co! Vždyť von je fakt super. Kamila říkala, že prej má…“ zarazila se a podívala se na mě.
„No? Co má?“
„Ale radši nic,“ mávla Eva rukou, ale vzápětí mě chytla za ruku a vytáhla mě z postele. „Když jsme teď doma sami, nezapálíme si?“ zajiskřilo jí v očích. Sotva jsem se vyhrabal z postele, už běžela po schodech dolů.

Ještě jsem si odskočil na toaletu, a když jsem ji za pár minut našel v obýváku, už měla ubalené tři jointy. Očividně byla hodně natěšená, protože na stole stál dvoulitrový džbán plný džusu, dále rozbalená čokoláda a v rádiu už hrálo její oblíbené CD, Hybrid Theory.
„Ty seš nějaká nedočkavá,“ podotkl jsem.

To už Eva cvakla zapalovačem a místnost se vzápětí naplnila typickým zápachem připomínajícím spálenou trávu.
„To tady bude strašně smrdět,“ nakrčil jsem nos.
„Tak votevři vokno, ty vole,“ ušklíbla se a popotáhla. Otevřel jsem dokořán obě dvě okna vedoucí na zahradu a zvědavě ji pozoroval. Zatím vypadala v pohodě a upálené brko mi předala. Na střídačku jsme si ho předávali a ze začátku jsem nevnímal nic, jen onen nepříjemný zápach. Ale asi po deseti minutách se to konečně zlomilo. Mojí myslí se rozprostřel úplný klid a já se spokojeně natáhnul na pohovku. Eva, stále pouze v kalhotkách a triku, si lehla vedle mě a přitulila se ke mně. Z reproduktorů právě hrálo Crawling a mně přišlo, že obvyklé tři a půl minuty jsou natažené snad na půl hodiny. Každý tón kytar, bubnů i dalších nástrojů byl jasně patrný, celému textu jsem krásně rozuměl (i když byl v angličtině) a totálně jsem se v tu chvíli s autory ztotožnil. Eva se natáhla pro džbán s džusem, nalila si plný půllitr a polovinu najednou vypila.

„To je síla, co?“ valila na mě oči, které již měly mírně rudý nádech.
„Ani mi nemluv! Kolik ti za to budu dlužit?“ zeptal jsem se, na což jen mávla rukou, abych to nechal být. Dopil jsem po ní zbytek džusu, který měl najednou daleko výraznější a plnější chuť. Když jsem položil prázdnou sklenici zpátky na stůl a natáhl se zpátky na gauč, Eva si na mě lehla a celá rozesmátá mě políbila.

„Dlužíš mi jednu pořádnou pusu!“
Už jsme se spolu vykousli mnohokrát, ale nikdy mi to nepřišlo tak intensivní jako teď. Rukama jsem jí vjel pod tričko a začal ji hladit po zádech, přičemž jsem vnímal každý záhyb jejího mladého sexy tělíčka. Zároveň jsem v ústech cítil sladkou chuť jejích rtů a smyslnou vůni jejích vlasů. Opět jsem měl pocit, že utekla další hodina, ale podle dokonalé skladby In The End, linoucí se z reproduktorů, jsem poznal, že uběhly maximálně dvě další písničky, což mohlo být tak pět šest minut. Ten pocit byl vážně neskutečný.

Eva se ode mě odtáhla, znovu popotáhla a předala mi joint.
„Co myslíš, Jindro, matka nám pořád vykládá, že máme žít zdravě a tohle má přece dobrý účinky na zdraví, ne?“ Oběma nám ten komentář přišel strašně vtipný a smáli jsme se jak dva blázni. Potom jsme střídavě kouřili a ukusovali čokoládu.
„Hele, Eví, neprotáhneme tu tvojí píču ještě jednou?“ zeptal jsem se po chvíli. Dostavila se mi totiž taková zvláštní nálada, a jak jsem viděl polonahou ségru, už mi zase stál pták. Eva na mě jen vyplázla jazyk, ale vzápětí mi vylovila z kalhot ztuhlé péro, stáhla si kalhotky ke straně a nasedla si na něj.

„Tak jaká je teď ta moje píča?“ chichotala se jako šílená.
„Je skvělá! Ta tvoje píča je totálně skvělá!“ vyhrkl jsem. Oběma se nám to slovo tak líbilo, že jsme příští hodinu (nebo možná pět minut, kdo ví?) jen opakovali slovo ‚píča‘.

„Moje PÍČA, brácha, líbí se ti?“
„Ne tvoje PÍČA, teď je to jenom moje PÍČA!“
„Není, ty už máš péro! Tohle je moje PÍČA!“
„Ale kdepak, Evčo, už přes dva tejdny je tahle PÍČA jenom moje!“

Ještě chvíli jsme se takto hádali, ale nikam to nevedlo.
„Mrdej tu PÍČU svojí sestřičky! Sestřinu PÍČU! Evinu PÍČU! PÍÍÍČUUUU!!!!“ vzdychala ségra. Zatímco na mně poskakovala, vyhrnul jsem jí triko a ústy se přisál k jedné z jejích sladkých bradavek. Když mi v ústech ztvrdla, odtrhnul jsem se od ní a pro změnu si pohrál s tou druhou. Obě růžové perličky chutnaly úžasně, kroužil jsem kolem nich jazykem a slabě do nich kousal. Natáhl jsem se jednou rukou pro čokoládu a začal s jednou tabulkou kroužit po Eviných prsou. Jakmile na nich zůstala mírná čokoládová vrstva, okamžitě jsem ji začal slízávat.

„Teď mám čokoládový kozy,“ chichotala se šíleně, zatímco já lehce okusoval její ztuhlé bradavky.
„Čokoládový kozy na čokoládový mlíko, ne?“ zazubil jsem se na ní a znovu začal cucat nabízené bonbonky, zatímco ona se znovu šíleně rozhihňala.
„Tak to si budeš muset počkat, až budu mít dítě. Nebo mi nějaký uděláš? Co, bráško? Neuděláme si spolu děťátko?“
„Jenom kvůli tomu, abys měla mlíko? Není to trochu moc? I když by to bylo kurva vzrušující!“ dodal jsem a úplně cítil, jak se její poševní svaly kolem mě svírají daleko intenzivněji.
„Až budu se svým budoucím manžílkem plánovat dítě, tak se spolu zase takhle skvěle zhulíme a pak mě vystříkáš, jo? A nikdo kromě nás nebude vědět, že to dítě je tvoje, co?“ vzdychala Eva vzrušeně. Můj pták byl při těchto jejích představách úžasně svírán v sametovém sevření její kundičky a opět jsem cítil, že to na mě jde. Všechno se mi vykouřilo z hlavy a můj mozek nebyl schopen zpracovat ani sestřino blábolení.

„Já to chci do pusy,“ žadonila Evča, ale já jí vůbec nevnímal. Svíral jsem ji za boky a tvrdě ji na sebe narážel. Co měla chudák dělat? Akorát se snažila to urychlit tím, že mě její pochvička krásně masírovala. Chtěla ze mě seskočit, ale nepustil jsem jí a navíc jsem se jí silně přisál ke kulatým a vábivým ňadrům. Už jsem pomalu finišoval. Sebral jsem poslední zbytky sil a šíleným tempem jsem klouzal v sestřině vlhké pičce.

„Tři… dva… jedna… SSSSSTTTTTŘŘŘ­ŘŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍKKKKKKÁ­ÁÁÁÁÁMMMMMMM!!!!“ a další incestní dávka naplnila Evinu horkou píču.

Sklouzla ze mě, zatímco já popadal dech. Když jsem si všiml jejího vyčítavého pohledu, ani na vteřinu jsem nezaváhal, sklonil se mezi její poloroztažené nožky a sevřel jsem mezi rty vyčnívající poštěváček. Okamžitě mě popadla rukama za vlasy a nádherně zasténala. Zatímco jsem maximálně vzrušené a tekoucí Evě lízal klitoris, objevil se mi v hlavě šílený nápad. Opatrně jsem namočil ukazováček do mokré kundičky a pak jsem ho rychlým pohybem zasunul do sestřina zadečku. Eva vyjekla, jakoby ji na nože brali, obtočila mi nohy kolem krku a jednou rukou vytrhla můj prst ze svého análku.

„Ty svině jedna!“ zaječela, ale to už jsem začal okousávat citlivou špičku hrášku, jenž jsem až doposud pouze líně převaloval na jazyku.
„Ty svině zasraná!“ řvala dál, ale stehna svírající mi pevně hlavu se totálně roztřásla. To po několika dlouhých minutách (možná to byly jenom dlouhé sekundy) přestalo a Eva se na mě ospale podívala.
„Ty seš pěknej hajzl!“
„Promiň, já to chtěl jenom zkusit,“ omlouval jsem se jí. Ale naštěstí se usmála, jen mávla rukou a přitáhla si k sobě můj obličej.
„Už předtim jsem měla úplně plnou píču a co teď? A když jsem to chtěla spolykat, tak jsi byl k nezastavení, ty čuráku!“ zachichotala se, dala mi rychlou pusu a natáhla se pro džus.

„Hele, Eví, přece to pořád můžeš spolykat! Co ti v tom brání?“ zazubil jsem se na ní, „a s tou tvojí sladkou kundičkou to možná bude ještě lepší, ne?“
„S píčou, brácha, ne s kundičkou, ale s píčou!“ zazubila se na mě.
„Soráč…“ pokrčil jsem rameny, „s tou sladkou píčou…“

Eva roztáhla doširoka nožky a vnořila jeden prstík do vlhké a horké studánky. Chvilku s ním mlela ze strany na stranu, a když ho vytáhla, byl pokrytý vrstvou bílé tekutiny. Dočista ho olízala a celý postup ještě několikrát zopakovala, zatímco já ji pozoroval jako u vytržení.
„Líbí se ti to, ty vole?“ mrkla na mě. Beze slova jsem přikývl. Další dávku utřela z ukazováčku na tabulku čokolády, kterou poté chvíli převalovala na jazyku.
„Tak na vochutnání to vůbec není špatný. Ale teď přijde na řadu hlavní chod!“

Seskočila z pohovky, dřepla si na zem a ruku si strčila pod kundičku. Soustředěně zavřela oči, kousla se do rtu a za chvíli se její dlaň naplnila bílým semenem. Přistrčila si dlaň k ústům a hlasitě začala usrkávat. Pro většinu lidí (jako i pro mě) jsou tyto zvuky většinou velice protivné, ale mně to v tu chvíli přišlo spíš zvráceně vzrušující. Když měla ruku čistou, našpulila rty a natáhla ke mně ruce, jakože chce políbit. Normálně by mi to přišlo nechutné, ale díky trávě jsem se dvakrát nerozmýšlel, nahnul jsem se k ní a dal jí pusu. Okamžitě pootevřela rty a jazykem mi do úst vtlačila vlhkou směs svých slin a našich šťáv. Kolikrát jsem pozoroval holky, když se líbaly a přitom si z úst do úst vyměňovaly moje sperma. Ale ani ve snu mě nenapadlo, že to taky někdy zkusím a už vůbec ne, že se mi to bude takhle líbit. Ale opravdu tomu tak bylo. Líbali jsme se spolu neskutečně dlouho a převalovali jsme přitom ony kapičky mezi sebou. I když už jsme je všechny spolykali, stále jsme se líbali a užívali si tu neskutečnou chuť a vůni.

Konečně jsme se od sebe odlepili. Přitom nám mezi ústy stále visel provázek slin. Tedy nejen slin.
„To bych nikdy nevěřil, že něco takovýho udělám!“
„Já tomu taky nechtěla věřit! Teď budu moct říkat, že jseš gay, brácho!“
„Kurva, Evo, jestli vo tomhle někomu řekneš, tak ti nakopu prdel!! Nakopu a potom vymrdám!“
„Možná jenom Kamile a Denise,“ zachichotala se ségra.
„Hele, máš děravý trubky, nezavoláme instalatéra,“ zasmál jsem se a hlavou ukázal na loužičku, která jí mezitím, co jsme se líbali, vykapala z kundičky na podlahu. Opět jsme byli strašně pod vlivem a strašně dlouho jsme se tomu chechtali.
„Žádný tru- trubky, je- jenom děravou pí- píču,“ vykoktala ze sebe, když konečně popadla dech a oba jsme se znovu naplno rozesmáli. Eva si dlaní ještě jednou zběžně utřela pičku, vyskočila si zpět na gauč vedle mě a strčila si ruku zpět do pusy. Přitom zajela palcem u nohy do bílé tekutiny a začala v ní kreslit kruhy. Přitom se natáhla pro druhý ubalený joint a zapálila ho.

„Musíme si atmosféru udržet, ne?“
„Jasný, kdoví, co nás ještě napadne,“ mrkl jsem na ní.
„To jo. Třeba bych si nechala vymrdat prdel, ale uvidíme,“ pokrčila rameny, zatímco já se na ní jen přiblbě šklebil. Po chvíli už jí nebavilo kroužit palcem po podlaze, podala mi brko a přitáhla si chodidlo k obličeji. Vůbec se nerozmýšlela a okamžitě si vrazila dva prstíky s černě nalakovanými nehty pokryté bílou tekutinou do pusy. Jazykem z nich pomalu slízávala jednotlivé kapičky, které na nich ulpěly. Přitom pohledu jsem doslova zapomněl dýchat a pořádně jsem se přitom zakašlal, když jsem měl náhle plné plíce.

„To vypadá fakt cool!“ ukázal jsem jí zdvižené palce. Ani se neobtěžovala vytáhnout roztomilé prstíky z hladové pusinky, ale naopak vrazila druhé chodidlo do loužičky na zemi a snažila se ho co nejvíce pokrýt směsí spermatu a kundích šťáviček. Čekal jsem, že si nožky v ústech vymění, ale úplně jsem se spletl. Druhou nožku totiž natáhla směrem k mému obličeji. Sice jsem se na moment zarazil, ale ještě jsem jednou silně popotáhl. Opět se mi z hlavy vykouřily všechny možné předsudky a jen jsem položil zapáleného jointa na stůl, už jsem měl v ústech Evčiny sladké prstíky a klouzal jsem přes ně jazykem. Ségra po chvíli vytáhla nohu ze svojí pusinky a vrazila ji zpět do loužičky na podlaze, párkrát přitom popotáhla a opět si přitáhla nožku k obličeji, teď pokrytou novou dávkou.

Tímto způsobem jsme postupně spolykali všechno, co Evě z píči vyteklo. Když nohou utřela z podlahy poslední zbytky a přitáhla si chodidlo k ústům, nahnul jsem se k ní a políbil jí. Tak jsme oba najednou cucali její prstíky s černými nehty, pokryté vrstvou našich orgasmických tekutin, a líbali se u toho.

„Ty vole, my jsme voba foot fetišisti jako vyšitý a voběma nám chutná tenhle mixovanej koktejl z mrdky,“ zakroutila hlavou Eva pobaveně.
„Nejsme my náhodou příbuzný?“ podotkl jsem, čemuž jsme se opět začali šíleně smát.
„Hele, Eví, když už jsme v těch nechuťárnách, nedáme šedesátdevítku?“
„Ale jsem nahoře, ty jseš strašně těžkej,“ přikývla hlavou.
„Klidně,“ souhlasil jsem. Lehnul si na záda, stisknul si dvěma prsty nos a oznámil jí: „nastupovat!“

Hihňající Eva na mě vylezla a vrazila mi kundičku před obličej. Sklonila se mi k ptákovi, ale ještě než ho vzala do úst, napodobila moje ‚hlášení‘. Stiskla si také dvěma prsty nos a zahlásila: „ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají!“ Vzápětí jsem ucítil, jak se její plné a měkké rty třou o můj citlivý žalud. Na oplátku jsem vrazil jazyk hluboko mezi její růžové závojíčky a opět jsem ucítil tu opojnou chuť. Eva, umlčená mým ptákem, začala napůl sténat, jak se jí to líbilo. Do pičky jsem jí vrazil pár prstů a začal jí pomalu dráždit bod G, zatímco jazykem jsem se zaměřil na špičku poštěváčku.

„To lechtá! Jdi s tím do prdele!“ vypískla, ale vzápětí si zasunula ztuhlou kládu zpátky mezi své měkké rty a dál vášnivě sála. Vzal jsem ji za slovo a přesunul se jazykem na zadní dírku. Eva neschopná promluvit, vydávala všelijaké zvyku, ale kdyby se jí to opravdu nelíbilo, mohla si přece z pusy ptáka vytáhnout. Lízal jsem jí análek, což se jí očividně velmi líbilo, protože její jazyk jako zuřivý klouzal po mém pyji. Když jsem začal rychleji oddechovat, Eva vytáhla ztopořený penis z úst a začala mi pro změnu lízat a cucat koule. Bylo to skoro stejně tak krásné, jako když mi kouřila péro, ale neblížil jsem se tak rychle k orgasmu. Opět jsem se mohl soustředit na sestřičku. Rukama jsem roztáhnul její sexy půlky a několikrát pomalu olíznul těsně sevřený zadní otvůrek. Análek se jí svádivě pootevřel, na což jsem čekal a jazyk vsunul, co nejhlouběji to šlo. Přitom jsem cítil, jak se mi její sladký zadeček těsně sevřel kolem jazyku, což mi v tu chvíli přišlo neuvěřitelně vzrušující. Přestal jsem jí na chvíli lízat a místo toho jsem polibky pokryl její rozkošné půlky, přičemž jsem se nejvíc zaměřil právě na sestřinu dírečku.

BUM!

To se ozvalo bouchnutí hlavních dveří. Oba jsme strnuli a ani nás v první chvíli nenapadlo se z té inkriminující pozice nějak vymotat.
„Že já musim bejt takovej debil a nechat si doma papíry!“ ozval se tátův naštvaný hlas. „Policajti zasraný, můžou mi tak akorát… CO SE TO TADY, KURVA, DĚJE?!?!?!?!?!?!?!“

Počet zobrazení: 131

Autor

Navigace v seriálu<< Story 34 – Dívčí orgieStory 36 – Perverzní trojka >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x