Story 26 – Střízlivění

Toto je 29 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 85

Ahoj, ahoj, ahoj. Zdravím svoje čtenáře a dávám Vám k počtení další díl. Moc si cením všech Vašich zpráv a komentářů, některé mě neskutečně potěšily (…je to nejlepší seriál, co jsem kdy četl; máš úžasnou a skvělou fantazii; je to dokonalé, prostě dokonalé; nic tomu nechybí, kam chodíš na ty nápady?…). Moje fantazie je pro Vás jistě zajímavá, ale teď bych ráda nechala pracovat i tu Vaši fantazii. V dnešním díle jsem se snažila popsat erotickou scénu přesně tak, jak bychom ji mohli slyšet podanou ústy jiného člověka. Prostě normální mluvou, normální mluvenou češtinou. Žádné sáhodlouhé popisy, jen obyčejný monolog. Je to takový malý experiment, dejte mi vědět, jestli se bude líbit!
Laura (laura147258369@seznam.cz)

Otevřel jsem oči a uvědomil si, co se děje. Ležel jsem doma na zemi v obýváku, zabalený ve spacáku a kousek ode mě spal David. No, to bylo zase něco. Docela se nám oslava vydařila. Až na ten konec. To nastala menší rvačka, a kdyby bylo blbečků víc, nemuselo by to dopadnout dobře. Z toho zážitku skoro všichni přítomní vystřízlivěli a většina lidí neměla chuť dál pít.

Po jejich odchodu jsme Evu ještě dotáhli do postele rodičů, protože byla těžká a nechtělo se nám s ní po schodech. Do našeho pokoje zapadla Denisa. A zatáhla si tam i Matěje. Kamila už totiž byla i s Honzou v tom jejich. A měla zamknuto. Vzhůru zůstali ještě David, Marek, Jarda, Viky a Kačka. A takhle v šesti jsme vypili zbytek chlastu. Kvůli situaci kolem Michala jsem neměl chuť na žádné sexuální hrátky, jen jsem se chtěl ožrat. A protože jsem si nepamatoval, jak jsme nakonec dopadli, asi se mi to povedlo.

Moc by mě zajímalo, kolik je hodin. Převalil jsem se na druhý bok a pohledem na hodiny zjistil, že ještě není ani poledne. To není vůbec špatné. Ještě asi půl hodiny jsem se převaloval sem tam, ale už jsem to nemohl vydržet. Jednak země byla docela tvrdá na spaní a jednak se o slovo hlásil plný močák. Tiše jsem vylezl ze spacáku, abych nevzbudil Davida, a odběhl si na záchod. Potom jsem se vydal do jídelny. U stolu seděli Marek, Kačka a Eva. Když si mě všimli, ztichli.

„Řekni mi, co se včera stalo,“ zašeptala Eva s očima zabořenýma do stolu.
„Vůbec nevím, co si mám myslet. Fakt se chtěl zase porvat?“
Povzdechl jsem si a sednul si k nim ke stolu. Marek na mě kývl a Kačka se při pohledu na mě začervenala.
„Jindro! Já na tebe mluvila!“ připomněla se mi Eva.
„No jo, chtěl se poprat,“ zamumlal jsem.
„My si nevymýšlíme. Ty si to možná neuvědomuješ, ale chodíš s pěkným hajzlem! Když jsem viděla, jak strčil do Denisy, tak jsem si myslela, že jí fakt něco udělal!“ vyjekla Katka.
„Fakt?“ zoufale se ptala Eva a znovu se zadívala na mě. Očividně Markovi ani Katce nevěřila a chtěla to slyšet i ode mě.
„Fakt,“ přikývnul jsem hlavou.

V téhle napjaté atmosféře jsem to už nemohl vydržet.
„Čaj? Kafe?“ zeptal jsem se a vydal se do kuchyně. Nikdo nic neříkal, ale Kačka přiběhla za mnou a přitulila se ke mně.
„Já tady budu u Honzy ještě asi tři tejdny. A kdybys třeba chtěl, tak se můžeme někdy sejít,“ zašeptala a celá zrudla. Koukala na mě s očekáváním a trochu se přitom chvěla. Ta holka se mnou chce chodit! Já měl bohužel ještě slušnou opici a nebyl jsem schopný nějakého extra vyjadřování.

„Jo, jasně,“ zamumlal jsem. Vypískla a odběhla zpátky do jídelny. Chvíli jsem se motal po kuchyni, a když jsem se s hrnkem čaje vrátil k ostatním, už tam byl i Jarda.
„Sorry, že jsem tady u vás tak vytuhnul. Ale večer už jsem nebyl schopnej dojít domu a usnul jsem vám na zahradě,“ omlouval se.
„No vidíš, vole, já jim usnul tady pod stolem. Ráno mě vzbudili Honza a Kamila. Blázni blázniví šli běhat,“ zasmál se Marek a zeptal se, „kdo ještě spí?“
„Nahoře je Denča s Matějem. A v obýváku Davka,“ odpověděla Eva.
„Jo a v posteli se mnou spala Viky,“ dodala ještě.
„A já,“ špitla Kačka.
„Vešly jste se? Nebo jste se k sobě musely přitulit?“ zašklebil se na ni Marek.
„Rodiče maj velkou postel. Tam by se v pohodě vešel i někdo další,“ odpověděla mu Eva s úšklebkem. Už se očividně oklepala a dostala se do nálady.
„To je škoda, že jste mě nepozvaly,“ povzdechl si napůl zklamaně Marek.

Začali se s Evou opět provokovat, zatímco mě vytáhl Jarda ven. Stáli jsme na verandě a pozorovali bordel na zahradě.
„No, to je teda dílo,“ pokýval jsem hlavou.
„Neboj se. Dojdu vzbudit ostatní a vyženu je ven. Ani nemrkneš a bude tady uklizeno!“ ujistil mě a odběhl zpátky do domu. Za chvíli se vrátil i s Markem, Katkou, Davidem, Evou, Denisou a Matějem a společně jsme začali uklízet. Asi po půl hodině se k nám přidala i motající se Viky. Když jsme byli chvíli sami, tak mně hned řekla, že tu konverzaci okolo plavek musíme někdy dokončit.

„Nějak jsme to včera nestihli všechno probrat. A na zkouškách už nebude moc času, sejdeme se někdy?“
„No, na příští tejden mám zatím v plánu jednu noc v Praze, ale jinak budu mít čas. Tak můžem něco podniknout!“ zašklebil jsem se na ní. Krásně se na mě usmála:
„Někam si spolu vyrazíme. Tak něco vymysli!“
Momentálně jsem měl ještě slušnou opici a zrovna mě nic nenapadlo.
„Éééééééé…“ snažil jsem se něco vymyslet, ale hlava mi nechtěla naskočit. Viky mě praštila pěstí do ramene a zasmála se.
„Já kdyžtak něco vymyslím. Beztak jsem starší než ty a mám víc zkušeností,“ vyplázla na mě jazyk.
„Uklidni se, já se něco nachodil do kin, do cukráren a do parků,“ bránil jsem se.
„Ale pod sukni si tě ty holčičky nikdy nepustily, co?“
„Prosimtě, vždyť jsem většinu těch čtrnáctek jenom doučoval a někdy jsem si prostě nechal zaplatit v zmrzlině!“
„Co, vy dvě hrdličky? Co se tady zašíváte?“ vytrhnul nás z rozhovoru Jarda.

Oba jsme něco zamumlali v odpověď a dál pokračovali v uklízení.
Sice u nás tady včera bylo několik desítek a na úklid nás zbylo jenom osm, ale zdaleka to netrvalo tak dlouho, jak jsem se původně obával. Akorát když bylo uklizeno, vrátili se Honza a Kamila. Dostali samozřejmě od všech vynadáno, že čekali za plotem, aby nemuseli nic dělat, ale oba se jenom smáli.

„Co jsme to včera večer vlastně řešili?“ zeptal se mě Marek, když jsme skončili a váleli se na trávě pod stromem.
„Já už ti ani nevím,“ zamyslel jsem se, „pili jsme pivo, k tomu byli nějaký cigára, ale o čem jsme se bavili? Kdybys mě zabil, tak si nevzpomenu,“ zasmál jsem se.
„Čuměli jsme na holky a tipovali, jaký by asi byly v posteli,“ zašklebil se na nás Jarda, který zrovna přišel, hodil nám každému vychlazené pivo a svalil se do trávy vedle nás. Eva a Kačka se válely u bazénu, David už odběhl na autobus a nás tři nikdo další nejspíš neposlouchal.

„Na zdraví, pánové,“ nadzvednul Marek sklenici a všichni jsme si ťukli. Já se trochu napil a zašklebil se. Pivo po ránu není zrovna nejlepší nápad. Jarda taky nevypadal, že mu to pivo zrovna chutná. Ale Marek ho do sebe hodil na ex během několika sekund.
„Není nad vyprošťováček po ránu, co?“ zasmál se a vzápětí si hlasitě říhnul. To na nás s Jardou bylo moc a začali jsme se šíleně smát.
„Tak chlastejte, vy slečinky zasraný!“ dobíral si nás Marek, „pivo se necucá, pivo se pije!“
Podívali jsme se na sebe, pokrčili rameny a pořádně se napili. Po několika doušcích jsem cítil, jak ze mě únava mírně odpadává a opravdu se mi udělalo líp.
„Hele, ono se to dá pít, to jsem nečekal,“ podotkl jsem napůl překvapeně.

„Co ty si vlastně dělal celý ty dva tejdny?“ otočil se Marek na Jardu. Ten protočil oči v sloup a znechuceně vydechl.
„Pořád dělám toho píčuse, co volá lidem a nabízí jim nesmysly. Kdybych aspoň mohl volat z vlastního mobilu a z domu. Ne, já musím volat z kanclu a z jejich telefonu. Navíc je to monitorovaný. A je tam hromada dalších kokotů.“
„Tak proč se na to nevysereš, když tě to nebaví?“ zeptal jsem se ho.
„Když umíš přemlouvat lidi, tak se na tom dá docela dobře vydělat,“ přiznal se.
„Tak na co si tady kurva stěžuješ, ty vole?!?“ praštil ho Marek pěstí a pokračoval: „kdybych já uměl hučet do lidí, jako to umíš ty, tak bych měl na každým prstu deset kundiček. A už teď bych seděl někde v Senátu a nechal se uplácet.“
„Do Senátu můžeš až od 40 let. A do Sněmovny až od 21,“ oznámil jsem mu suše, protože jsem dobře věděl, že ho naštvu, když mu něco takového řeknu.
„Ty si vůl. Na co si pamatuješ takový píčoviny?“ zašklebil se a dodal: „potřebuješ další pivo!“

Vyskočil na nohy a odběhl pro další tři lahve. Za chvíli se ozval holčičí jekot a vzápětí vyběhl na zahradu Marek. Pronásledovala ho Viky s mokrým hadrem v ruce. Sice před ní uhýbal, ale jí se nakonec povedlo zahnat ho do kouta a onen hadr mu skončil na hlavě.
Vysmátý Marek došel zpátky k nám a všiml si, že už máme dopito.
„No, je vidět, že už vám zachutnalo! Kurva, ale musíme to někdy zopakovat! Já mám pořád tu debilní brigádu, co mi domluvil otec. Já bych se z toho někdy fakt posral!“ stěžoval si nám.
„Cože to vlastně děláš? Včera si to říkal, ale já tě vůbec neposlouchal,“ zeptal se Jarda.
„Seču lidem trávníky.“
„To není špatný, ne?“
„Ale to zasraný vedro! Já bych kolikrát chcípnul!“
„A žádný zajímavý zážitky z toho nejsou?“ zeptal jsem se.
„Tak víte, jak to je,“ zašklebil se na nás Marek a nám došlo, že bude mít nějakou peprnou historku.
„Povídej!“ hučeli jsme do něj.
„Doneste mi pivo a všechno uslyšíte!“

Chvilku jsme se s Jardou hádali, ale nakonec jsem musel uznat, že já ještě ani jedno nedonesl, a tudíž je teď řada na mně.
„Co tam venku děláte?“ zeptala se mě Kamila, když jsem z lednice vytahoval piva.
„Ale, Marek nám chce vyprávět nějakou blbost.“
„No, tak u toho asi bejt nemusíme,“ zasmála se a šla do vedlejšího pokoje. Jen jsem tam nakoukl, protože mě zajímalo, co tam dělají. Zjistil jsem, že mají rozdělané Activity. Kamila a Honza vs Denisa a Matěj. Viky tam ležela na gauči, pozorovala oba páry a přitom si s někým psala na mobilu. Matěj právě něco kreslil na papír a Denisa hlasitě vykřikovala.
„Okno! Dveře! Stěna! Plot! Oheň? Co to má znamenat? Požár? Já nevím, nakresli to znova! Dělej! Dělej! Není čas!“
On jen kroutil hlavou a s upřeným výrazem ve tváři začal znovu kreslit. Podíval jsem se mu přes rameno, ale moc jsem netušil, co ty jeho kresbičky mají znázorňovat.
„Sakra Deniso, to mělo znamenat zateplení! Zateplení! A ty to prostě nepoznáš!“
Kamila i Honza se tiše smáli, zatímco Denisa našpulila pusu. Jen jsem se pousmál a vydal se ven.

„Dones mi taky jedno,“ poprosila mě Eva, která se společně s Katkou válela u bazénu.
„No to víš, že jo. Včera si měla ažaž!“ zavtipkoval jsem.
„To máš asi pravdu,“ zamyslela se. Obrátila se na bříško a rozvázala si horní díl plavek.
„Hlavně sem nepouštěj toho blbečka, nebo ode mě dostaneš po hubě,“ zasmála se a hodila vršek od plavek stranou. Pak si položila hlavu na ruce a zavřela znovu oči. Katka na mě jen mrkla a usmála se.

Když jsem se s třemi lahváči vrátil ke klukům, všiml jsem si, že se přesunuli o pár metrů dál do stínu, protože na naše předchozí místo teď zplna svítilo slunce.
„Musím se vám přiznat, pánové, že tohle léto je zatím o dost lepší, než jsem si původně myslel,“ přiznal jsem jim, když jsem si lehl zpátky na zem do trávy.
„Ty si chtěl jet na nějakej ten vejlet, a pak ti to máti zatrhla, ne?“ zeptal se Jarda.
„Jo, původně to tak bylo, ale pak se mi doma nějak zalíbilo,“ přitakal jsem a pořádně se napil piva.
„Komu by se taky tady u vás nelíbilo,“ podotkl Marek, „máš tady tři pěkný baby, tak proč by si utíkal pryč?“

Pousmál jsem se, protože v hlavě se mi v tu chvíli přehrávaly různé zážitky právě se ségrama, které bych ale klukům rozhodně neřekl.
„Prosimtě, ser na něj,“ zasmál se Jarda a poplácal mě po rameni. On dobře věděl, že Marek si ze mě často dělá srandu a provokuje mě právě kvůli Evě, Denise a Kamile.
„Jo, seru na tebe, Máro! Přinesl jsem ti pivo, tak nám pověz tu historku!“
Nezdráhal se a hned začal vykládat.

„To jsem sekal trávu u jednoho chlápka, kterej byl očividně v balíku. Měl sakra velkou zahradu, takže mi to chvilku trvalo. Každopádně, bylo vedro jako prase a tak mi jeho stará donesla něco na pití. Sice říkám stará, ale kluci to byla kost. Jak jsem jí tam uviděl, hned se mi postavil, fakt nekecám! A proti starýmu byla určitě o takových dvacet třicet let mladší. Beztak nějaká zlatokopka. Fakt pěkná bruneta s moc pěknýma nohama. A ty kozy! Kurva, chlapi, ty kozy!! Když tam ke mně přišla jen v takových malých plavkách… hovno plavkách, plavečkách! Když tam teda za mnou přišla a řekla mi, že mi udělala pití, já měl co dělat, abych na ni nečuměl s hubou dokořán. Já říkám, že se teda napiju. Tak ona na to, ať si klidně sednu. Tak jsme seděli u nich u bazénu a bavili se. I když já na ní čuměl a úplně jsem přitom slintal. A ona ze mě taky nespustila oči. Tak já jí říkám, že bych měl pokračovat s tou trávou. Ale ta se na mě furt tak culila a pořád se se mnou chtěla bavit. Strašně jsem ji chtěl šukat, ale když byla vdaná, tak mi to přišlo trochu divný. Ale jak tak na mě koukala, tak jsem ji chtěl trochu vydráždit. Řekl jsem jí, že jdu dál sekat trávu. A k tomu jsem si sundal triko.

Zase jsem nějakou dobu pokračoval s trávou, zatímco ona jen ležela u bazénu, upíjela vínečko a pozorovala mě. Přitom si přejížděla jazykem po rtech, a když si všimla, že se na ní dívám, tak na mě pokaždý mrkla. Furt se tam tak vrtěla a já čekal, co udělá. Ale nějak se k ničemu neměla, tak jsem ji zkusil ještě trochu postrčit. Zase jsem si dal pauzu, šel si k ní sednout a napít se. A zeptal jsem se jí, jestli nemá strach, že se na sluníčku spálí. Znova se začala na křesle vrtět, kurvička jedna nadržená. A nakonec fakt navrhla to, na co jsem čekal. Jestli bych jí prej nenamazal záda. Sakra, kluci, pak to šlo ráz naráz.

Začal jsem jí mazat záda a rychle jsem se jí přesunul na nohy. To jsem jí začal masírovat chodidla. A ta na to letěla jak šílená. Vzdychala a vrtěla se, děvka nadržená. Tak jsem se přesunul od chodidel ke spodnímu dílu plavek. Měla takový ty, který se dají po stranách rozvázat. Tak jsem jí je hned rozvázal. Ta vám měla prdel. Fakt prvotřídní. Tak jsem ho pořádně chytil do dlaní a znovu začal masírovat. To nám dlouho nevydrželo, protože se otočila na záda a zeptala se mě, jestli ji namažu i předek. A pro připomenutí, to už byla úplně nahá. No, já už na ní byl natěšenej a nevěděl jsem, kolik budeme mít času, tak jsem se s ničím nezdržoval. Chtěla namazat předek, tak jsem jí položil ruce na prsa a začal mazat. Teda bylo to hovno mazání. Rovnou jsem jí začal kroutit bradavkama a ta s sebou hned začala škubat. Vzdychala jako šílená, jak moc se jí to líbí. Tak jsem jednu ruku přesunul mezi její nohy. Hned je roztáhla. Na nic jsem nečekal a vsunul jí tam jeden prst. Chvíli jsem s ním točil, dokud nezačala vzdychat, abych jí tam strčil ještě jeden. Strčil jsem jí tam rovnou dva, až vykulila oči, mrcha jedna. Ale nestačilo jí to. Musel jsem se sklonit mezi její nohy a začít jí lízat. Měla fakt pěknou píču a tekla jak děravej chladič. Takhle jsem ji prstil a lízal ještě pěknou dobu, než si mě přitáhla na sebe a začala mě líbat. A to jí vůbec nevadilo, že jsem byl celej upatlanej od těch jejích kundích šťáv. Všechny mi je slízala z ksichtu a vypadala, že jí to chutná! Já se z toho úplně třásl! Takže jsem ji měl rozlízanou, s roztaženýma nohama dlouhýma jak tejden a ležel jsem na ní. Jazyk mi narvala skoro až do krku a ty svoje nohy mi obtočila kolem těla.

Na chvíli se ode mě odtrhla a řekla mi, že prej ho tam chce narvat. No a znáte mě, já se nikdy nenechám dvakrát pobízet! Hehehe, tak jsem jí ho tam vrazil, až ty svoje kulatý vočíčka vykulila ještě víc. Až jsem měl strach, že jí vypadnou z důlků. Přirážel jsem do ní a ta se jen kroutila a vzdychala. No, co vám mám povídat, bylo to fakt super. Mrdal jsem jí pěknou chvíli, než se otočila na všechny čtyři. Hned mi bylo jasný, co by chtěla, tak jsem jí ho tam narval ze zadu. Prvně jsem ji jen držel za boky a přirážel proti ní, to se jí moc líbilo, děvce. No, a když jsem ji začal plácat po prdeli, ouu, to byl let. Začala ječet, ať přidám, že to vůbec necítí. Tak ji mrdám a plácám po zadku, ten už má, kurva jedna, úplně rudej! Jednou rukou jsem ji chytil za vlasy a trhnul s nima dozadu. Prohnula se jako kočka a začala ještě víc řvát. Ječela, ať ji pořádně zmrdám. Kurva, chlapi, v tu chvíli jsem si přál mít ještě jednu ruku, abych jí mohl mačkat kozy. Tahle pozice byla super, tak jsem jí chtěl udělat. Jednou rukou ji pořád držím za vlasy. A tou druhou jí naposledy pořádně plácnu přes půlky, než jí jeden prst narvu do prdele. Vyjekla, kurva jedna, ale držela, tak jsem přidal ještě jeden prst. No, a když jsem s nima začal hejbat, tak už to nevydržela a udělala se. Já už jsem se chtěl taky udělat, tak jsem vytáhnul ptáka z její kundy a narval jí ho do prdele. Řvala jak šílená a sevřela přitom všechny svaly. No, já vám myslel, že mi toho ptáka snad ukroutí nebo ufikne. Ale fungovalo to ne mě. Furt jsem jí držel za vlasy a znova ji začal plácat po prdeli. Stáhla jí ještě víc a já už to nevydržel a vykropil jsem jí ten její kulatej zadek.“

Jarda i já jsme ho pobaveně poslouchali. Marek měl vždycky talent na vykládání svých různých zážitků.
„Ty vole, tak mně si prve stěžuješ, že přede mnou holky stahujou sukně, na rozdíl od tebe. A pak nám tady vykládáš, jak si ojel nějakou kočku. Tak na co si, chlape, stěžuješ?“ kroutil hlavou pobavený Jarda.
„To máš, ty vole, daleko lepší než já. Já tamtu holku, jak jsem vám o ní vykládal, už asi znova neuvidím. Jen vím, že se jmenuje Alena, ale třeba kde bydlí? A ty se určitě můžeš za touhle stavit zase někdy jindy, ne?“ zeptal jsem se.
„Nepřerušujte mě, trotlové, já jsem ještě neskončil!“ uzemnil nás Marek a dál pokračoval.

„Tak tuhle maminu jsem nechal ležet vymrdanou venku u bazénu. Teda říkám maminu, ale třicet jí ještě nebylo. Řekla mi, ať se k nim zase někdy stavím, že mi zaplatí příště a zase na mě mrkla. Ještě mi nabídla, ať se u nich v domě osprchuju. Já byl po tom šukání spocenej jako prase, tak jsem ji vzal za slovo. Koupelnu jsem našel hned, ale když jsem se začal svlíkat, tak jsem uslyšel nějaký hluk. Tak jsem se radši rychle oblíknul, ale aspoň jsem si začal umývat ruce a obličej. A když jsem se zvedl a otočil, všiml jsem si, že o futra koupelny se opírá taková moc pěkná holka a pozoruje mě. Už jsem ji určitě někdy předtím viděl, myslím, že chodí do školy někam jinam, ne u nás. Mlsně na mě koukala, než se zeptala:

‚Copak si to dělal s mojí maminkou?‘
‚Tvojí maminkou?‘ zeptal jsem se. Ta vymrdaná ženská venku přece nemohla být její matka, na to byla moc mladá.
‚Teda nevlastní maminkou,‘ zasmála se ta holka. Tak to už mi to bylo jasný. Zasmál jsem se na ní a zeptal se jí: ‚Ty si nás pozorovala?‘
‚No jo. A docela se mi to líbilo,‘ přiznala se mi. Měla na sobě takové upnuté tílko, maličké těsné kraťásky a na nohou žabky. Tak jsem si řekl, proč ji taky neozkoušet.
‚Nechtěla bys taky?‘ zeptal jsem se jí a rozepnul si kalhoty. Kousla se do rtu a přešla blíž ke mně.
‚Když budeš vědět jak,‘ mrkla na mě a přejela mi rukou přes kalhoty.

Já si je okamžitě stáhnul a přitáhnul si tu holčinu k sobě. Políbil jsem jí a chytil ji za zadek. Když už jsem klovnul matinku, tak proč ne i dcerunku? Vytáhnul jsem ho z kalhot, chytil ji za ruku a přitáhnul si jí mezi nohy. Chvíli mně ho jen tak honila, ale to už jsem jí položil ruce ramena a stáhnul ji na kolena. Koukala na něj s vykulenýma očima a olízla se. Pořád ho svírala v ručičce a zírala na něj, ale po chvíli se naklonila blíž ke mně a přejela přes něj jazykem. Ani si, mrška, neuvědomovala, že jsem před chvílí vymrdal její matce prdel. Pořád se mi ještě úplně nepostavil, tak jsem se k ní sklonil a začala jí přes tílko mačkat prsa. Měla je moc pěkný. Sice menší, ale krásně pevný. A i přes to triko byly znatelný její bradavky. Do jedný jsem ji štípnul, až vypískla. No a naštěstí už mi zase začal tvrdnout čurák. Na nic nečekala a strčila si ho do pusy. Hned začala kouřit. Sice se snažila, štětka jedna zmalovaná, ale nic moc to se mnou nedělalo. Ale nikam jsem nechvátal, tak jsem se na ní smál a nechal jí, ať si hraje. Jednou se to přece musí naučit, ne? Snažil jsem se ji přinutit, aby si ho zasunula hloubějc do pusy, ale nějak se k tomu neměla. Pokaždý úplně zrudla a začala kroutit očima. Nešlo jí to, ale co jsem s ní mohl dělat? Zeptal jsem se jí, jestli bych jí ho tam mohl vrazit, ale jen zavrtěla hlavou a pokračovala v kuřbě. Tak co jsem s ní měl dělat? Když už jsem si zklamaně povzdechl a chtěl jsem to vzdát, všiml jsem si, že ve dveřích teď stojí ta její nevlastní máti. Už se zase oblékla do těch svých plavek a jednou rukou se hladila v rozkroku. Prstem mi naznačila, abych byl zticha a ruku si vsunula pod plavky. To bylo kurva vzrušující. Mladá mi kouřila a stará mě pozorovala a mastila si přitom kundu. Tak jsem tu holku přinutil, aby mi cucala jen žalud a začal jsem si ho šíleně honit. Pořád na mě koukala a čekala, co bude. Já střídavě přejížděl očima z jedné na druhou a zanedlouho jsem cejtil, že už to na mě jde. Mladý jsem se začal stříkat do pusy, ale nějak se jí to nezdálo, takže si ho vytáhla z pusy a vylekaně sledovala, jak to padá na ní. Pak k ní přešla máti a začala z ní mrdku slízávat. Vy kokoti zasraný, přestaňte se smát!!“

„Ty seš kurva, Marku, strašná a hlavně strašně ukecaná kurva!“ kroutil hlavou Jarda.
„Beztak si z nás dělá prdel! Tak co na tom byla pravda?“ zeptal jsem se, když jsem se přestal řehtat a praštil ho.
„Matka se k ní nepřidala. Jen chvíli vyjeveně koukala a pak se znovu vypařila,“ přiznal se Marek po chvíli. Pak se zvedl, že se vydá pro další piva, ale cestou si všiml, že Eva leží u bazénu na bříšku a nahoře bez.
„Hele, Evo, nechceš namazat záda?“
„Polib mi prdel, Máro!“ odpověděla, aniž by se obtěžovala otevřít oči. Marek se k ní tiše sklonil a kousnul ji do zadku. Eva vyskočila jak šílená.
„Ty hajzle, jeden!“ řvala. Ale Marek se smál a utíkal pryč. Eva na sebe rychle hodila vrchní díl plavek a rozběhla se za ním. Chvíli se honili okolo bazénu, ale nakonec oba dva spadli do vody. Výbuchy smíchu vylákaly ven i těch pět, co bylo zalezlých vevnitř. Activity nakonec vyhráli Matěj a Denisa, oba dva tudíž vypadali velice spokojeně. Ještě jsme si všichni na chvíli skočili do bazénu, ale byli jsme trochu mimo. Asi půl hodinu jsme tam blbli, než jsme vylezli a ještě se chvíli bavili. Kolem druhé hodiny už všichni vypadli a my měli konečně dům pro sebe.

Hned jsem zapadl do sprchy a Eva si tam vlezla se mnou. Ale byla celou dobu zamyšlená a jen mě poprosila, jestli bych jí neumyl záda. Když jsem ji začal hladit prsa a mačkat bradavky, odtáhla se ode mě. To prý nejsou záda. Vyskočila ze sprchy, utřela se a nechala mě tam stát samotného s polotuhým ptákem. Pokrčil jsem rameny a užíval si horkou vodu sám. Všechny sestřičky se unavené a spokojené válely v obýváku a v televizi běželo „Jeho fotr to je lotr“. Já byl ještě takový zpřelámaný, tak jsem si šel raději zalézt do postele a dospat se. Asi po dvou hodinách mě vzbudila Eva, sama se chystajíc do postele.

„Nezlob se na mě, že jsem ti z tý sprchy tak utekla. Ale já jsem teď tak trochu mimo,“ omlouvala se.
„Tak to nejsi sama, Eví,“ pousmál jsem se ospale.
„Já jsem hlavně zmatená z Michala. Vůbec nevím, co mu říct.“
„Ty už to nějak vyřešíš!“ usmál jsem se na ni, zatímco ona si zalezla pod peřinu. Nějak jsem už neměl chuť spát a tak jsem šel zjistit situaci. Holky byly také zalezlé v postelích, Denisa si četla a Kamila ze spaní tiše oddechovala. Nechal jsem je být a šel dolů do kuchyně. Chvíli jsem se motal sem tam, než jsem si to v hlavě srovnal a začal si připravovat nějaké jídlo. Zrovna jsem vytáhl nějaké zbytky z ledničky, když mě napadlo, že si k jídlu můžu pustit televizi. Natáhl jsem se po dálkovém ovladači.

Na obrazovce se objevila animace, jak auto sjíždí ze silnice a několikrát se přetáčí přes střechu.
„Zase nějakej kretén neumí jezdit,“ pomyslel jsem si v duchu. Sám jsem sice ještě řidičák neměl, ale s tátou jsme byli domluvení, že až se vrátí domů z dovolené, že si o tom konečně vážně promluvíme. Ačkoliv auto už mi několikrát půjčil. K animaci na obrazovce se přidal ženský hlas.

„V Itálii havaroval automobil se čtyřmi Čechy. Řidiče tmavě zelené Hyundai pravděpodobně postihl mikrospánek, on nezvládl řízení a sjel ze silnice. Na místo sice přijela záchranka, ale musel přiletět i vrtulník. Řidič i jeho starší spolujezdec zraněním na místě podlehli. Dvě ženy samotnou nehodu sice přežily, ale starší z nich následně zemřela při převozu do nemocnice a mladší bojuje o život,“ četla reportérka zprávu klidným hlasem. Dál se objevilo ještě několik záběrů a odpolední Televizní noviny skončily.

„Kurva tmavě zelená Hyundai, to nevypadá dobře, to je naše auto a čtyři lidi k tomu. To by sedělo, kurva. Snad se nic nestalo, do prdele, do hajzlu,“ mumlal jsem nervózně a začal rychle hledat mobil. Rozechvěně jsem našel tátovo číslo.

„Volané číslo je nepostupné. Zopakujte volání později. The number you are calling is not…“

„Do prdele!“ zanadával jsem hlasitě. Tak mamčin mobil. Výsledek stejný. Zkusil jsem ještě další dvě čísla, ale i ta byla nedostupná.

„Volané číslo je nepostupné. Nedostupné. Nedostupné. Nedostupné. NEDOSTUPNÉ. NEDOSTUPNÉ. NEDOSTUPNÉ. NEDOSTUPNÉ. “

„To snad ne, to snad ne, to snad ne, to snad ne,“ opakoval jsem do zblbnutí a doklopýtal jsem pro notebook. Zapnul jsem ho a začal projíždět zprávy. O moc přesnější informace, než jaké jsem se dozvěděl v televizi, jsem ale nenašel. Zavřel jsem laptop a celý jsem se roztřásl. Jestli je to pravda, tak to znamená, že jsem já i sestry sirotci. To je strašné slovo a strašná představa. Celý jsem se třásl a jen jsem zíral do stěny. Po celém těle mi vyskákala husí kůže a rozklepal jsem se jak osika. Co bude teď? Co bude dál? Jsou živí? Jsou mrtví? Je to naše auto? Není to naše auto? Je? Není?

A volané číslo je stále nepostupné.

Počet zobrazení: 85

Autor

Navigace v seriálu<< Story 25 – A je to tu!Story 27 – Beznadějné čekání >>
3.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x