Story 06 – Do třetice všeho dobrého

Toto je 8 díl z 47 v seriálu Story

Ahoj, čtenářky a čtenáři! Mám pro Vás další díl serie, tak si ho užijte a napište mi, jak se Vám líbil. Ještě bych ráda poděkovala těm z Vás, kteří mi vyjádřili podporu, ať už komentářem nebo emailem, a taky těm, kteří mě upozorňují na moje chybičky, protože pak se Vám to bude lépe číst. Laura.

Jak jsem si lehl do postele, hned jsem usnul, protože jsem byl z toho šukání utahanej jako pes. Asi za dvě hodiny jsem se probudil, vzal jsem si pyžamo a vydal se pro něco k pití. Sešel jsem po schodech a v kuchyni jsem si udělal pití. Jen jsem nakoukl do obýváku a viděl, jak Evča s Kamilou pěkně spí. Tiše oddychovaly a navzájem se objímaly. Eva měla ruku položenou na Kamčině ňadru a ta ji rukama svírala zadeček. Přikryl jsem je dekou a zamířil zpět, lehnout si. Když jsem vyšel po schodech nahoru, u dveří do pokoje Denisy a Kamily jsem zaslechl slabé vzdechy. Potichoučku jsem otevřel dveře, abych zjistil, co se děje. Denisa ležela v posteli a převalovala se v ní. Došel jsem k ní a jemně jí zatřásl ramenem.

„Denisko, neboj se, všechno je v pohodě, to je jen sen. Pššt.“
Pomalu otevřela oči:
„Co se děje?“ Koukala na mě rozespale a nechápavě.
„Slyšel jsem nějaké vzdychání, tak jsem se šel podívat, jestli se ti něco nestalo.“
„To se mi asi něco zdálo. Lehni si na chvíli ke mně.“
Denisa nadzvedla peřinu, abych si k ní mohl přidat. Chvíli jsme si jen tak povídali o tom, co chceme o prázdninách dělat, a po chvíli se ségra zvedla a rozsvítila lampičku nad postelí. Při tom pohybu se posunul polštář a ukázalo se, že pod ním má velký černý vibrátor.

„Co to tady máme?“
Denisa se zasmála a zase ho rychle polštářem přikryla.
„No co, ty sis nikdy nehonil?“
Tím mě celkem zaskočila.
„To víš… já… no…“
Začala se smát:
„No vidíš. Já, když nemám pravidelně sex, tak si musím pomáhat sama. A teď jsem už dlouho sex neměla.“

Chtěl jsem ji trochu pozlobit a zeptal se:
„A co je u tebe dlouho?“
„Naposled na školním výletě.“
Jenom jsem nevěřícně vyvalil oči:
„Cože?“
„Tam to bylo super, bylo nás tam osm, pět kluků a tři holky. To bylo skvělý,“ řekla mi a začala si přejíždět rukou mezi nohama. Měla na sobě černou průsvitnou noční košili, sotva zakrývající zadeček.

„To si ze mě děláš srandu, Deniso,“ nechtělo se mi tomu věřit. Přece jen děcka od nás ze třídy znám a nenapadal mě nikdo, kdo by byl takový typ. Na tom školním výletě jsem přece taky byl. Tak jsem asi úplně slepej…
Ségra mě vyrušila z přemýšlení:
„Nedělám. Já tě příště vezmu sebou a uvidíš. Chceme se domluvit někdy na půlku července.“
„Víš, já nevím, zatím jsem neměl moc takových příležitostí.“ Ošíval jsem se, protože taková nabídka mě docela zaskočila.
„Ne? Měl jsi vůbec nějakou?“ vyzvídala.
„To jo.“
Denisa se ke mně okamžitě přitulila.
„Povídej, s kým. Prosíím.“
„To nejde, to ti nemůžu říct,“ vykrucoval jsem se. „Jestli jsem neměl radši zalhat a říct, že jsem panic…“ pomyslel jsem si.

„Proč ne? Já ti klidně povím, s kým jsem to dělala. Jen jestli si to ještě pamatuju,“ zasmála se. Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat. Dole spaly Eva s Kamilou obě nahé, takže kdyby chtěla, všechno by se dozvěděla. Navíc to před ní nejspíš neutajíme. A chtěl jsem to vůbec utajit? zeptal jsem se sám sebe. Taky by se mohla přidat. Když mi teď povídá, jak má ráda sex, tak by jí to snad ani nevadilo. No, zkusím to a snad to vyjde… Je to přece moc hezká holka. Se svými krvavě rudými vlasy, s piercingem v jazyku a s tetováním těsně nad kulatým zadečkem. Stále mi koukala zvědavě do očí a čekala, co jí vlastně odpovím. Jak ležela vedle mě, začal jsem jí hladit po jedné krásně hladké nožce.
„To bys mi stejně neuvěřila.“
„Ale věřila, neboj se.“

Naklonil jsem se k ní, protože jsem neměl odvahu to vyslovit nahlas, a zašeptal jsem:
„Já se vyspal s Evou a s Kamilou.“
Prudce se ode mě odtáhla a vyjekla.
„CO??“
„Říkal jsem ti, že mi nebudeš věřit.“

Samozřejmě jsem nečekal žádnou klidnou reakci. Přece jen, takové zjištění pro ni muselo být nepříjemné. Chvíli na mě jenom koukala, jakoby vůbec nevěděla, co dál, a pak zašeptala:
„Já ti věřím“ a otočila se ke mně zády. Působila pěkně naštvaně. Naklonil jsem se k ní a pohladil ji po rameni.
„Deniso?“
„Hmm?“
„Promiň, já jsem nechtěl…“ Naštvaně mě přerušila:
„Nechtěl? Neříkej mi, žes nechtěl. Holky jsou přece moc krásný, každej kluk by je chtěl. Tak mi nelži, že si nechtěl!!“
„Ty jseš ale taky moc krásná, vždyť to přece víš.“

Chtěl jsem ji uklidnit, ale nevím, zda se mi to dařilo. Ségra byla v obličeji celá rudá a rty se jí chvěly. Jak jsem se jí díval do očí, přísahal bych, že v nich vidím smutek. Opřela si hlavu o moje rameno a řekla mi:
„Mně nevadí, že spolu šukáte, ale proč zrovna s nimi?“
„No proč. Prostě se to tak seběhlo. Tak se nezlob, že jsem ti to řekl.“
Otočila se ke mně a objala mě. Když mě pustila, smířlivě řekla:

„Já se nezlobím, že si mi to řekl, ale proč Evča s Kamčou a já ne?“ dívala se mi zpříma do očí. Tato otázka mě dost zaskočila. Ale sestřička mi nedala šanci a pokračovala:
„Jestli má někdo právo s tebou něco mít, tak jsem to já. Přece strávíš nejvíc času se mnou, a ne s nimi, tak proč? Já jsem to chtěla už dávno.“
„Dávno? Cože?“
„Když jsme měli první třídní grupáč, všichni mi museli slíbit, že se to nedovíš. Na začátku se mi to totiž zdálo dost nechutný. Pak jsem ale často o tom přemýšlela, a uvědomila si, že bych to moc chtěla zkusit právě s tebou. A ty mi teď řekneš, že jsi šukal Evu a Kamilu. Víš, jak jim závidím? Já bych chtěla taky!“

Najednou jsem ležel na zádech. Denisa mi seděla na břiše a třela se o mě kulatým zadečkem dopředu a dozadu. I ve slabém světle bylo vidět, že pod krajkovou košilkou vůbec nic nemá. Štíhlé prsty s červenými nehty po mě přejížděly a škrábaly mě po hrudi. Penis mi rostl a rostl, až ho při jednom svém pohybu směrem dozadu ucítila na zadečku a krásně se na mě usmála. Sklonila se ke mně, posunula zadeček ještě víc dozadu, až jsem cítil horko vzrušené kundičky. Natáhl jsem k ní ruce, objal ji a přitiskl k sobě.
„Víš, já mám na jednu stranu strach.“
„Z čeho bys měl mít strach?“
„Vždyť je to incest! A to je zakázaný! Víš, kdyby na to někdo přišel…“
Otřásl jsem se při té myšlence. Denisa mě pohladila po tváři.
„Neboj se. Já to nikde vykládat nebudu a jak znám holky, tak ty taky ne. Takže jestli si ty nepustíš pusu na špacír, můžeme si spolu dělat, co budeme chtít.“

Musel jsem uznat, že má pravdu. Pokud to zůstane jen mezi námi a nikdo další to nezjistí, nemělo by se stát nic špatného.
„Opravdu bys chtěla?“
„To si piš!“ řekla a políbila mě. Znovu se usmála a pokračovala:
„Ale jestli chceš ty, tak mě musíš pěkně vylízat kundičku. A podle toho, jak se mi to bude líbit, se rozhodnu.“
„Jak jako rozhodneš?“
„Jestli tě nechám, abys mě ošukal, přece!“

S těmito slovy roztáhla svoje dlouhé nohy a posunula se zadečkem úplně dopředu, takže se hladkou kundičkou dostala až před můj obličej. Teď jsem si mohl všimnout, o čem to předtím mluvila, když se zmiňovala o piercingu. V jednom rtíku rozkošné štěrbinky měla ocelový kroužek. Na nic jsem nečekal a ponořil jsem jazyk mezi lákající voňavé závojíčky. Lízal jsem jí jako šílený a Denisa dávala svým sténáním najevo, jak moc se jí líbí. Kundička odpovídala na moje snažení, byla vlhká a horká a leskly se na ní kapičky sladkého dívčího nektaru. Na sestřičce bylo znát, že je vzrušená na nejvyšší míru. Rozkošný poštěváček mi doslova rostl před očima a ze začátku růžové rtíky se mým hlazením, líbáním a laskáním nalévaly krví a dostávaly tak temně rudou barvu.
Denisa se na chvíli nadzvedla, celá se otočila o 180° a zase si na mě dosedla. Znovu jsem ucítil na obličeji vlhkost té krásné kundičky, nedočkavé ručky mi už stahovaly spodek od pyžama a horká pusinka se ihned přilepila k mému penisu. Nádherná sourozenecká 69. Sestřina štěrbinka produkovala čím dál, tím víc šťáviček a já se v nich téměř topil. Ani ona nezahálela a úžasně mi zpracovávala již krásně ztuhlý klacek. I když jsem to nečekal, byl jsem po chvíli opět připravený šukat, protože Denisa uměla opravdu suprově kouřit. Nesmírně šikovný jazýček obšťastňoval moje péro, které bylo každou sekundou tvrdší a tvrdší.
Snažil jsem se jí to oplatit, co nejlíp. Silně jsem sál vzrušením pulsující poštěváček a zasouval jazyk do růžové štěrbinky tak hluboko, jak jsem jen mohl. Denisa brzy dospěla k orgasmu, při kterém sebou její štíhlé mladé tělo házelo jak pominuté. Já, který už během večera několikrát stříkal do teď již spících obou sester, jsem zatím vydržel. Aspoň jsme mohli hned pokračovat. Denisa se s mojí pomocí zvedla, klekla si na všechny čtyři a zavrtěla svým krásným zadečkem.

„Prošel jsi zkouškou. Už ho tam chci mít.“
„Jak si přeješ, princezno.“ Nezaváhal jsem a přiložil ptáka k již rozevřené kundičce. Denisa natáhla ruku, chytla mě a sama si jej zavedla do nedočkavé prcinky. Okamžitě začala přirážet proti mně. Nemusel jsem se vůbec hýbat, její pohyby mě stimulovaly na maximum. Stahy svalů v její kundičce byly nesnesitelně krásné, musela být neuvěřitelně vzrušená. Moje ruce si přitiskla na prsa.
„Mačkej mi je trochu. Dělej!“
Udělal jsem, o co mě požádala, a zaměřil se na citlivé bradavky.
„Jóó, to se mi moc líbí, ještěěě!“

Začal jsem přirážet proti ní a neuvěřitelně těsná mušlička mě dováděla blíž a blíž k orgasmu. Když jsem se o tom zmínil, okamžitě mi sklouzla z kopí a strčila mi voňavou a kapající kundičku před obličej.
„Já se můžu udělat víckrát, ale s tebou pak už nic nebude.“
Už jsem toho měl po krk. Holky po mě pořád chtějí jenom lízat. Jazyk mě brzy bolel, i když její šťávičky byly z nejsladších, jaké jsem kdy ochutnal, zaměnil jsem ho za prsty a tvrdě je do ní vrážel. Do prstů druhé ruky jsem opatrně sevřel její piercing a zatahal za něj. Kroužek v jejím rtíku neproklouzával mezi prsty a krásně jsem ji mohl roztáhnout.
Jak jsem sledoval prsty, pronikající do Denisky, začal mě přitahovat rozkošný zadeček. Vytáhl jsem na chvíli ruku z kundičky a mokrým prstem přejel přes sevřenou prdelku. Prsty jsem olíznul a zasunul zpět do tekoucí prcinky. Při mém dotyku na růžové zadní dírce, se Denisa zachvěla rozkoší a zavzdychala. Ačkoliv mě to nikdy dříve nenapadlo, naklonil jsem se k ní blíž a pomalu jsem přejížděl jazykem kolem jejího zadečku.
Vášnivé sténání mi povědělo, jak moc se jí to líbí. Olíznul jsem tu nádhernou úzkou dírku a začal se do ní dobývat. Sevřené svaly moje dráždění dlouho nevydržely a análek povoloval. Namočil jsem jeden prst do šťáviček, a pak ho pomalu zasouval do krásně těsného zadečku. Druhou rukou, stále mokrou od jejích šťáv, jsem si začal honit péro, a zároveň jí začal znovu lízat.

Začal jsem u poštěváčku a skončil jsem až u prdelky. Sestřička to už nevydržela a šťávy z ní vystříkly jako z vodotrysku a zkropily i můj obličej. To byla pro mě poslední kapka. Chuť a vůně mladého, vášní posedlého dívčího těla mě donutily stříkat. Krásné bříško a pevná kulatá prsa byly v několika sekundách celé ulepené od bílého horkého spermatu. Denisa padla na záda, celou dávku si po sobě rozmazávala a zklamaně mi řekla:
„Tak a máme po srandě. Pochybuju, že se ti ještě jednou postaví.“
„Kvůli tobě by se to snad mohlo ještě jednou podařit,“ odpověděl jsem s úsměvem. Naklonila se a podívala se mi mezi nohy. Z povadlého ptáka kapalo sperma, ale stále ještě úplně neklesl.

„Kdyby ses trochu snažila, za chvíli bychom mohli pokračovat,“ ujistil jsem ji. Jen si olízla rty a vrhla se do díla. Jazykem přejela po celé délce penisu, zastavila až u žaludu a začala jej jemně sát. Rudé rtíky se rozevřely a pohltily úplně celé péro. Začala pomalu hýbat hlavou. Pták mi viditelně tuhnul. Po chvíli usoudila, že zase bude funkční a svoji bohulibou činnost přerušila.
„Posaď se, bráško, zašukáme si vsedě.“
Sednul jsem si, Denisa se zvedla, roztáhla nohy a pomalu dosedla na vztyčené kopí. Dívala se mi do očí, když jsem pronikal do kundičky. Objal jsem jí a přitiskl k sobě. Líbal jsem ji na růžové tvářičky, dokud mi nenastavila rudé rtíky. Dlouho jsme se líbali, zatímco Denisa po mně jen zlehka klouzala, nahoru dolu. Sestřiny měkké rty byly velice vzrušující a její jazýček se proplétal s mým.
Protože i v něm měla piercing, byl to velice zvláštní pocit. Její druhý piercing jsem cítil na čurákovi. Při šukání zezadu jsem ho tolik nevnímal, ale teď mě tlačil do kůže penisu a slabě škrábal. Položil jsem ji ruce na boky a zrychlil pohyby. Odtrhla rty od mých a kroutila celým tělem. Házela sebou tak moc, že jsem z ní kolikrát vyjel. Museli jsme vždycky na chvíli přestat a já znovu a znovu zaváděl čuráka k rozevřené štěrbince. Naklonila se ke mně a vzrušeně mě poprosila:
„Ošukej mi zadeček, prosím.“

Slezla ze mě, otočila se ke mně a roztáhla nohy, co to šlo. Byla to moje další premiéra, protože tohle jsem taky v životě nezažil. Postupoval jsem tak, jak jsem to přibližně znal z pornofilmů. Roztáhnul jsem jí zadeček a penisem dráždil zadní dírku. Byla sice dost sevřená, ale napružený namlouvák do ní postupně pronikal stále hlouběji a hlouběji. Nádherné těsné sevření mě dovádělo k šílenství. Sáhla pod svůj polštář, vytáhla vibrátor a začala si s ním dráždit nevyužitou kundičku. Zasmál jsem se a zašeptal jí do ucha:
„Tak tobě to takhle nestačí?“
Trhaně mi odpověděla:
„Já… moc… ráda… šukám… šukám… potřebuju… ááá!“

Bylo zřejmé, že se opět blíží k orgasmu. Když povolil svěrač a vnikl jsem naplno do těsného zadečku, z kundičky už vytékaly další pramínky milostných šťáviček. Napjala celé své štíhlé tělo a zcela uvolnila zadeček, takže jsem do ní mohl dlouze zajíždět celým ptákem. Orgasmem se jí stahovaly svaly a já vnímal, jak mi ptáka k zešílení ždímá.
Pomalu jsme se položili na bok, aniž bychom přerušili to úžasné propojení. Začal jsem se v ní znovu pomalu hýbat a naše společné sténání zesilovalo. Zakousla se do přikrývky, aby utišila skřeky, které vyhekávala a kmitala zadečkem proti mně.
Jeden orgasmus jí ani neskončil a další už začal. Když konečně sebou přestala házet, pomalu jsem ji přestal šukat a oba jsme znehybněli. Jen jsme tak leželi a odpočívali. Zhluboka oddychovala a když se zklidnila, řekla:

„Chtěla bych takhle usnout. Miluju ten pocit, když mi něco velkého a horkého roztahuje prdelku.“
„Tak to by se nám snad mohlo podařit. Už se na mě nezlobíš, že jsem s tebou nešukal dřív?“
„Jak bych se na tebe mohla zlobit? Po takovým nádherným zážitku… Jen málo kluků má takový péro jako ty, Jindro.“
Vytáhla vibrátor z pičky a strčila si ho do pusy.
„Moje kundička chutná skvěle, že jo? Ale lízat holku je lepší, než si jen olizovat prsty.“
„Tvoje kundička chutná opravdu suprově, nic lepšího jsem nepoznal.“
„Ale Kamila má sladší kundičku než já.“
„Co? Co tím chceš…“

Přerušila mě:
„Já se tě neptám, já ti to říkám. Kamčina kundička mi chutná víc, než ta moje. My si totiž lížeme navzájem kundičky už dlouhou dobu.“
Tohle jsem rozhodně nečekal.
„Počkej, počkej. To myslíš jako vážně?“
„A jak jinak?“ smála se. „Nebylo nás někdy slyšet?“
„Nevím. Já nikdy nic zvláštního neslyšel. A co je lepší, lízat Kamilu, nebo šukat se mnou?“
„Oboje je super. Ale teď jseš lepší ty. Stoprocentně. Poprvý je to vždycky takový speciální.“
„A podruhý už to bude jenom horší?“

Denisa se jen zasmála a zakroutila hlavou. Chvilku ještě vrtěla zadečkem, než konečně našla tu správnou polohu, která jí vyhovovala. S hlavou plnou myšlenek a penisem v jejím zadečku jsem pomalu usínal.
Fakt, že ty dvě si spolu užívají už dlouho, mě celkem odrovnal, ale na druhou stranu mě strašně vzrušil. Usínal jsem s vědomím, že sestřina nádherná prdelka objímá můj penis a s vyhlídkami na to, jak krásné prázdniny budeme mít teď, když jsme rozjeli takové orgie.

(pokračování příště…)

Autor

Navigace v seriálu<< Story 05 – Eva i Kamila!!Story 07 – Ranní pokouření >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x