Story 31 – Návrat z Itálie

Toto je 34 díl z 47 v seriálu Story

Po delší pauze si můžete přečíst další díl. Užijte si ho a dejte mi vědět, jak se Vám líbil! laura147258369@seznam.cz

Protřel jsem si oči a rozhlédl se kolem sebe. Víčka jsem měl úplně slepená. Pohledem na hodiny jsem zjistil, že jsem spal asi čtvrt hodiny, ale stejně mi to přišlo jako věčnost. Kolem mě nikdo nebyl, ale přesto jsem slyšel nějaké hlasy. Šel jsem podle nezavřených dveří a podle oněch hlasů a došel jsem do garáže. U stěny stály vedle sebe všechny moje sestřičky, s neskonale šťastnými výrazy ve tvářích a držely se za ruce. Dovnitř totiž právě zacouvávalo naše auto. Motor ještě běžel, když se dveře ke spolujezdci otevřely a objevil se táta. Úplně zelený v obličeji. Beze slova vběhl do domu a my na něj jen zírali s otevřenou pusou a vyvalenýma očima. Potom z auta vyběhla i mamka. Ta se naopak rozběhla směrem k nám.

„Vy jste mi tak strašně chyběli!“ vzlykala a přitom nás dokolečka objímala a líbala.
„Co se mu stalo?“ kývla Eva směrem k domu, když ji mamka na chvilku pustila.
„U babičky a dědy jsme si otevřeli víno a tatínek z něj dostal prezidentskou virózu,“ povzdechla si a hned začala vyzvídat: „Tak jak jste se tady měli, děcka? Je všechno v pořádku? Nestalo se nikomu nic? Musíte mi všechno pěkně povědět!“
„Radši jim pověz, jak jsme se měli my, to je bude spíš zajímat,“ ozval se ode dveří tátův hluboký hlas. Stál opřený o zeď a zhluboka oddechoval. Bylo vidět, že je celý bledý a trochu se třese. Holky se k němu ihned rozeběhly. To už se přemohl a rozpřáhl proti běžící trojici ruce.

„Strašně jsi nám chyběl, tatí!“ a už na něm všechny visely.
„Vy mně zase vůbec, smradi!“ zasmál se vesele, za což si vysloužil několik lehkých ran pěstí.
„A co ty, chlape? Neudupaly tě tady ty tři dračice?“ otočil se na mě a taky jsme se objali.
„Prosimtě, takovým bych usekal hlavy raz dva!“ zasmál jsem se a po očku mrknul na holky, které se při mém komentáři znovu začaly šklebit.

Mamka nás pozorovala a smutně si povzdechla.
„Ach jo. Pomůžeš mi s věcma?“ otočila se na mě a vydala se k autu. Přikývl jsem a šel za ní, holky už zase visely na tátovi. Ještě pořád jsem byl rozespalý a mžoural jsem očima.
„Tyhle dones do koupelny,“ naložila mi několik tašek. Byly plné špinavého oblečení, tak jsem je vysypal do koše vedle pračky. Přesně do toho koše, kde seděla Eva, když se nechala vylízat od Denisina přítele. Mamka byla hned za mnou s další várkou prádla.
„Fakt tě tady holky nezlobily?“ zeptala se opatrně. Jen jsem zavrtěl hlavou a hlasitě si zívl.
„Ruku před pusu,“ zakroutila hlavou a přitáhla si mě k sobě. Znovu mě objala a něco nesrozumitelného mi zamumlala do ucha. Zavřel jsem oči a položil si hlavu na její rameno.
„To je dobře, že už jste doma,“ zašeptal jsem unaveně. Mamka mě ještě silněji objala, takže jsem docela zřetelně cítil její kulatá prsa, jak se s každým nádechem dmou proti mojí hrudi. A moje tělo na to zareagovalo přesně tak, jak jsem se obával. Tuhnoucím penisem. Opatrně jsem se tedy vyvlékl z mamčina objetí a zadíval se jí do očí.

„Líbilo se vám na dovolený?“
„Líbilo, moc se mi tam líbilo,“ odpověděla zamyšleně, „ale na tu příští pojedete s náma!“ Usmála se na mě a nahnula se blíž. Její plné, měkké a horké rty se mě dotkly. Na jedné tváři, pak na druhé a nakonec na rtech. Chvíli jsme tak setrvali a ten elektrizující dotek ve mně probudil moji spící stránku. Tělo mě přestalo poslouchat a moje ruce se automaticky začaly zvedat směrem k jejím najednou strašně zřejmým ňadrům. Šokovaně jsem pozoroval svoje ruce, jak se zvedají podél jejích štíhlých boků a úplně jsem trnul hrůzou, co se stane, až sevřu do dlaní ty oblé pevné tvary. Naštěstí můj mozek není takový sráč a na poslední chvíli naskočil. Tudíž jsem plynule pokračoval v pohybu vzhůru a prohrábl jsem její dlouhé blonďaté vlasy. Má je strašně krásné, plné, husté a vlnité a navíc docela dlouhé, sahají jí totiž až do půlky zad. A jejich konečky má od Denisy přebarvené na černo.

„Nemáš po tom italským sluníčku trochu tmavší odstín?“ Zamyšleně se otočila k zrcadlu, načechrala si vlasy a chvíli se pozorovala.
„Ani mi to nepřijde. To bude spíš tím, že si mě tak dlouho neviděl,“ přemítala.
„Jo, jo. To bude tím,“ souhlasil jsem a znovu jsem zívl.
„Ještě toho máme hodně, pojď!“ a táhla mě zpátky k autu. Už cestou jsme potkali Evu a Kamilu, které společně nesly další těžkou tašku a hekaly u toho, jako by to byla tuna kamení. Když jsem se tomu zasmál, okamžitě jsem dostal vynadáno.

„Co se jim směješ? Radši jim pomoz, ty džentlmene!“ Okamžitě jsem si vzpomněl, jak mi taťka vysvětloval, co to znamená, když je někdo džentlmen. Při chůzi po schodech pustit holku před sebe, abych jí mohl koukat na zadek. Pomoci jí z kabátu a přitom si pořádně prohlédnout její výstřih. A ještě několik dalších špeků, čemuž jsem se musel usmát.
„Něco vtipnýho?“ zamračila se mamka. Raději jsem nic neříkal a vzal tašku za jedno ucho. Holky vzaly společně to druhé a nesli jsme ji do kuchyně. Když jsme ji položili, Kamila se zatočila na špičkách:
„Oni už jsou vážně doma, já tomu ani nechci věřit!“ a vesele se zasmála. I Eva se usmívala.

V rychlosti jsem holkám vylíčil, co se mi přihodilo v koupelně a jak jsem se na poslední chvíli vyhnul maléru.
„Teda ty seš úchylák!“ zakroutila hlavou Kamča a plácla mě dlaní.
„Já za to nemůžu!“ bránil jsem se, „to vy jste ze mě udělali tohleto!“ a v obraném gestu jsem oběma rukama ukázal na sebe.
„Ještě to sváděj na nás!“ hrála Kamila uraženou, ale oči jí jen jiskřily.
„Vždyť jde o hovno,“ zazubila se Eva, chytila mě za ruce a položila si je na svoje rozkošná prsíčka. Samozřejmě jsem neodolal a začal jí je hned prohmatávat a sestřička se tomu roztomile chichotala.
„Pitomci!“
„Nech toho, Kamí! Mně se to líbí a bráchovi taky!“ Kamila se zamračila, přitočila se k nám a strhla mi ruce z Eviných prsou.
„Dávejte si trochu bacha! Nejsme tady sami!“ Ale na Evu to neplatilo. Teď chytla do dlaní Kamiliny ruce a přitáhla si je na místo těch mých.
„Ty mi budeš říkat, Kamí, že jsem úchyl. A podívej se na Evču! To je nadržená děvka!“ zašeptal jsem.

Z chodby se ozvaly kroky, tak Eva pustila sestřiny ruce a všichni jsme se vydali pro další dávku zavazadel. Už toho moc nebylo a nakonec jsme se všichni sešli zpět v kuchyni.
„Říkala jsem vám, holky, abyste toho klacka vostříhaly!“ povzdechla si mamka a prohrábla mi rukou vlasy, „má to už strašně dlouhý!“
„Zrovna ty mi máš co říkat!“ bránil jsem se, „já jsem se sebou spokojenej!“
„Ale když nám se bráška takhle líbí!“ culila se Denisa.
„Jo, je to kluk jako cumel!“ přisadila si Eva.
„Tak aby si tě někdo nespletl s holkou. Až tě někdo v parku zatáhne do křoví a pak si z toho tejden nesedneš, budeš toho ještě litovat!“ chechtal se táta.

„Aby toho nelitoval ten druhej. Protože jeho by pak pořádně bolela prdel!“ zasmál jsem se.
„Ježkovy voči, co to tady vykládáš za nesmysly?!?“ zhrozila se mamka.
„Nakopal bych ho do prdele,“ pokrčil jsem rameny.
„Nakopal nebo vopíchal?“ zeptala se smějící se Eva.
„Jindro, Evo, jak to sakra mluvíte!“ začala nadávat mamka, ale nedokázala si udržet vážný obličej a začala se smát jakbysmet.
„Tak holku nemá, tak by byl rád, když by po něm vyjel i nějakej buzík!“ pokračovala hihňající se Eva. To už ale přehnala a já ji začal honit kolem stolu. Všichni se smíchem pozorovali, jak mi sestřička utíká, dokud jsem ji nechytil a nezačal ji šíleně lechtat.
„Pomozte mi, Dení, Kamí!“ křičela Eva. Ale obě holky držel pevně kolem pasů táta, který se smál a hlasitě mě povzbuzoval. Když Eva začala ječet, že se počurá, jestli ji nenechám, neochotně jsem ji přestal lechtat. Přitáhl jsem si ji těsně k sobě a zašeptal ji do ucha, že je moje kurvička. Oči jí jen zasvítily, když jsem ji ještě silně plácnul přes zadek.
„Jindřichu, holky se nemlátí!“ okřikla mě máma okamžitě.

Rodiče nám všem něco přivezli. Kamile nové tenisky, Denise pravou švýcarskou čokoládu, Evě láhev nějakého italského pití a mně nové sluneční brýle, ty staré jsem totiž někde ztratil. Táta mi je předal se slovy, „aby se mi líp koukalo po holkách“. Mamča chtěla jít hned vybalovat, ale holky ji začaly přesvědčovat o něčem jiném.
„Prosím, prosím, mamí, ukažte nám fotky.“
„Jo, co se dá udělat teď, neodkládej na zítřek.“
„Ty přece tak ráda fotíš a mluvíš o fotkách. A my tě tak rádi posloucháme.“
„Tak to bude na celou noc,“ zavrtěl táta hlavou. Všem bylo totiž nad slunce jasné, že máma nepustila fotoaparát z ruky.
„Zejtra je sobota, tak můžeme všichni spát až do oběda,“ namítla na to Eva.
„A kdo ten oběd udělá? Ty, Evo?“ odpověděl táta. Ale holky se nedaly a dál pokračovaly v přemlouvání.

„Zítra můžeme skočit někam společně na jídlo. Taky bych se zítra ráno ráda vyspala a ty fotky jsou dobrej nápad,“ souhlasila konečně máma.
„No jo, ale musíme sežrat tu husu, co jsme si ji přivezli od našich. Aby se nám nezkazila,“ připomněl jí táta.
„My máme husu? Tak to je jasný, co budem zejtra jíst!“ vyjekl jsem nadšeně.
„Ale když mamka ji nerada peče,“ zašeptala Kamila.
„Tak to znamená, že zejtra budou vařit chlapi!“ zazubila se Eva a praštila po zádech mě i tátu. Sice jsme začali okamžitě protestovat, ale byli jsme dva proti čtyřem, takže nám nezbylo, než s povzdechem tu hroznou práci přijmout.

Denisa mezitím vytrhla mamce z ruky foťák a běžela ho připojit na televizi. Já byl nedemokraticky zvolen, že sjedu na kole do obchodu pro pití a chipsy. V jedné večerce o pár ulic dál jsou totiž Vietnamci, kteří prodávají až do jedenácti. Když jsem se přibližně za půl hodiny vrátil s dvěma lahvemi Veltýnského zeleného a sáčkem solených brambůrků, všichni už byli nasáčkovaní u televize. Mamka seděla v širokém křesle a na klíně měla stočenou Kamilu. Ta na ní ležela/seděla stulená do klubíčka, rukama ji objímala a hlavu měla jako na polštářcích položenou na mamčiných prsou. Mamka ji na oplátku jednou rukou lehce hladila po vlasech. Zbylé dvě holky se tulily k tátovi, každá z jedné strany. Na obrazovce se míhaly fotky a ke každé z nich byl kratší nebo delší komentář, spoustu z nich následoval náš smích. Rozlil jsem víno do skleniček a nesl je k televizi.

„Do prdele!“ zanadával jsem sprostě, když jsem se vzal do ruky tři sklenice najednou, ale neudržel je a jedna mi spadla a zbyly z ní jen střepy.
„Co se stalo?“ ozvalo se z obýváku.
„Ale nic,“ snažil jsem se to zamluvit a rychle běžel pro hadr na podlahu.
„No co, střepy znamenají štěstí,“ podotkla Kamila s hlavou stále položenou na mamčiných kulatých prsou.
„Neznamená to spíš smůlu?“ zeptala se jí mamka, která ji po celou tu dobu hladila ji po vlasech.
„Myslím, že zrovna v Americe to znamená sedm let smůly,“ pokrčila rameny Eva.
„Sedm, to je zajímavej symbol. Ale sedm je málo. Víte, co znamená osmnáct let smůly?“ zeptal se taťka a s poťouchlým úsměvem se rozhlédl po místnosti. Všichni jsme nevědomky pokrčili rameny a čekali, co nám pěkného poví.
„Přece prasklej kondom, mám to z vlastních zkušeností!“ zazubil se na nás. Vzápětí si musel začít chránit rukama obličej, protože Eva i Denisa, které se k němu tulily, do něj okamžitě začaly bušit pěstičkami.
„Tak my že jsme osmnáct let smůly?“

„No, to abys jim zejtra oběma koupil nějakou pořádnou kytku,“ poznamenala mamka, která je pozorovala se smutným výrazem ve tváři.
„Jak oběma? Já bych taky jednu chtěla,“ našpulila Kamila pusu. Mamka se k ní sklonila, dala jí pusu na čelo a zašeptala: „Vždyť ho znáš, to je přece jasný, že ti taky jednu koupí.“ Kamila se zavrtěla, spokojeně zavřela oči a pevněji se k ní přitiskla.
„A to mi kdysi sliboval, že nikomu jinýmu kromě mě kytky kupovat nebude,“ dodala ještě mamka zamyšleně.

Mezitím se mi povedlo uklidit střepy a donést všem skleničky s vínem. Evě a Denise jsem dal pořádně vrchovaté, takže je musely držet oběma rukama, aby je nerozlily a táta měl konečně klid.
„Zejtra máš u mě pivo,“ mrkl na mě, když jsem mu donesl sklenici. Upíjeli jsme a sledovali, co všechno v Itálii zažili. Každou chvíli se na televizní obrazovce objevil některý z účastníků dvoutýdenní dovolené s nějakým neskutečně vtipným výrazem na tváři, což se nám neskutečně líbilo a skoro pořád jsme se smáli. Jediný taťka se moc nesmál a spíš pospával. Vína se sotva dotkl a zanedlouho usnul. I mamka začínala klimbat a její komentáře začaly být čím dál tím častěji prokládány zíváním. Její hlas byl tišší a tišší až jí nakonec spadla hlava. Se zavřenýma očima a bez jediného slova začala přepínat z fotky na fotku.
„No to jsme dopadli!“ pronesla sarkasticky Eva, drbnutím probudila tátu, který rozespale zamžoural očima.
„Hlavně že ty seš živá, slečinko!“ plácnul ji lehce po hlavě a znovu okamžitě usnul. Ještě několik minut jsme klimbali u televize, než jsme se okolo půlnoci rozhodli, že prezentaci fotek prozatím přerušíme a budeme pokračovat v sobotu.

„Tak honem děcka, pěkně do postýlek!“ hnala nás mamka, zatímco táta se odpotácel do sprchy. Převlékli jsme se s Evou do pyžam, na okamžik jsme se k sobě přitiskli a vrazili si navzájem do úst jazyky. Takto jsme si popřáli dobrou noc a už jsme oba začali unavením usínat. Vedle u holek se ještě svítilo, mamča šla totiž k nim a povídala si s nimi. Asi po čtvrt hodině byla konečně tma, ale pořád jsme nemohli usnout. Pomalinku se totiž otevřely dveře do našeho pokoje a ozval se tichý šepot.
„Už spíte?“
„Ještě ne,“ zašustila Evča peřinou.
„Tak to dostanete pusu na dobrou noc.“
„Aby nás blechy štípaly celou noc!“ zahihňala se sestřička. Kroky se přibližovaly směrem ke mně a ucítil jsem mamčiny rty na tvářích, na ústech, na čele a znovu na tváři. Pak mě ještě pohladila po vlasech a zašeptala tři slova.
„Dobrou noc, broučku.“ Fungovalo to na mě jako kouzlo, protože jsem okamžitě začal usínat. Ještě jsem vnímal, že mamka přechází pokojem k Evině posteli. Ségra nadzvedla peřinu a zašeptala:
„Vlezeš si na chvilku ke mně?“ Mamka vklouzla k ní a začaly se tiše bavit. Ale jejich slova jsem nevnímal, protože jsem pomalu upadal do říše snů.

druhého dne

Richarda probudilo zaskřípání dveří. Do ložnice už nakukovalo ranní slunce a právě do ní vstoupila také Tamara, s ještě mokrými vlasy ze sprchy. Byla oblečená do starých tepláků a obnošeného svetru. V ruce držela jogurt. Richard přejel pohledem její svršky a nadzvedl obočí.
„V tomhle ti to moc nesluší,“ podotkl. Hned mu bylo jasné, že následujících pár dní bude manželka příjemná jako osina v zadku.
„Kdybys mi radši popřál dobrý ráno,“ zamračila se Tamara, položila jogurt na stolek u postele a začala si naklepávat peřinu.
„Kdes byla?“ zeptal se se zívnutím. Pak jen zakroutil hlavou, protože si uvědomil svoji nesmyslnou otázku.
„Ve sprše a pak se podívat na děcka,“ odvětila.
„Něco zajímavýho?“
„Evička a Deniska ještě spí. Ale Kamilka není v posteli a nikde ji nemůžu najít!“ přecházela nervózní Tamara po ložnici sem a tam.
„Tak šla běhat. Jako bys ji neznala,“ pokrčil rameny a otočil se na druhý bok. V noci se moc nevyspal, protože každou chvilku musel běžet na záchod a teď byl docela ospalý.
„No jo. Snad se jí nic nestane.“

„Co by se jí asi tak mohlo stát… Tamí, ty jsi nějaká strašně zamyšlená. Co se děje?“ zeptal se Richard a posadil se v posteli. Tamara je obvykle jen mírně protivná, když má zrovna měsíčky, ale teď jí očividně i něco leželo v hlavě.
„Když jsem se byla podívat, jestli spí i Jindra, tak…“ odmlčela se.
„Tak co?“
„Tak se mě zeptal, jestli nechci vylízat kundičku?“ zašeptala Tamara a začala se nervózně kousat do rtu.
„Cože?“ podivil se napůl nevěřícně Richard. Štípnul se do ruky, aby se přesvědčil, zdali ještě nespí. Nespal.
„Teda, abys to správně pochopil, on ještě mluvil ze spaní,“ vysvětlovala Tamara.
„Tak to jsem si oddechl. Ještě aby mi kluk lezl do zelí,“ zašklebil se vesele Richard.
„Ty jsi blbec!“ plácla ho Tamara. Ale přesto si vlezla k němu pod peřinu. Richard se k ní chtěl přitulit, ale odtáhla se od něj. Rozdělala si jogurt plný kousků jahod a začala ho po malých lžičkách ujídat.

„Něco se mu určitě zdálo, že mě nepoznal. Ale nemůžu tomu věřit, že náš klouček už zná takový věci!“ přemítala hlasitě, „lízání kundiček… to beztak zase koukal na porno!“
„A co se divíš? Už má na to dávno léta. Vzpomeň si, cos v jeho letech dělala ty! To nebylo zdaleka jen lízání, ale i spousta divočejších věcí,“ pokrčil rameny Richard.
„To mi ani nepřipomínej!“ ohradila se naštvaně Tamara, čemuž se Richard jen pousmál. Začal znovu usínat, ale jakmile zavřel oči, Tamara znovu otevřela pusu.
„Večer jsem se bavila s holkama a Evča se nějak rozpovídala.“
„Hmm?“ zamručel rozespale Richard.
„Já bych ti to, Riki, neměla říkat, ale ty to nikomu nepovíš, viď? Ten její blbec ji přivázal k posteli a připínal na ní kolíčky na prádlo. Přejížděl po ní peříčkama, kartáčkama a ještě s dalšíma věcma. Chudinka moje malá.“
„To bych do toho Michala neřekl. Vždyť von je taková opice zkřížená s prasetem. Když toho imbecila vidím vedle naší Evy, tak mám chuť vytáhnout pistoli a zastřelit ho. Ale to by mi Eva neodpustila. Pamatuješ, jak jsme ho pozvali na jídlo, abychom ho trochu poznali?“
„Až moc dobře,“ zamumlala Tamara.

„Rozumný slovo z toho blbce nevypadlo,“ ušklíbl se Richard a začal Michala parodovat:
„No, víte, já si dodělám učiliště a budu vopravovat káry. No a když by byl nějakej problém s prachama, tak můžu třeba někoho zažalovat, že jo? Třeba si nechám zlomit ruku, to je dobrej nápad, co? Hehehe. A ta vaše dcera je fakt super buchta. Jestli ji mám rád? Já nevim, ale je to s ní super. Hlavně v posteli. Ale to jsem vám asi neměl říkat, co? Hahaha.“ Tamara se jen smutně pousmála: „Chudák Evička.“
„Debil jeden. A navíc ti celou dobu koukal na prsa,“ ušklíbal se Richard.
„Fakt? To jsem si ani neuvědomila,“ podivila se Tamara, „ale je takovej, jak bych to řekla… jednodušší. To máš pravdu, že ten by s holkou nic zvláštního nezkoušel.“
„Ne, to je typ dovnitř ven, dovnitř ven a stříká. Kretén jeden,“ kroutil Richard hlavou.

„Kamča mi zase vyprávěla, že si spolu užívali ve veřejný sauně a že jim vlezla tam nějaká ženská! Ty holky se nám nějak rozdivočily!“
„Tak jsou holky nejspíš po tobě, Tamíku,“ zasmál se Richard.
„Že to říkáš zrovna ty. Kdo musel jít předevčírem na ten pitomej bungee jumping??? Inženýre jeden přechytračelej!“
„No, no, no. Nebudeme se hned hádat, když se dají dělat lepší věci,“ přitáhl si ji k sobě a stáhnul ji tepláky ke kolenům.

„Nech mě, nemám na to chuť,“ stěžovala si. Ale marně. Richard už odhodil peřinu stranou a zadíval se na manželku. Vykoukla na něj totiž velice známá kundička. Ze sevřených vnějších závojíčků vykukovaly kromě bílého provázku i okraje vnitřních rtíků a nad skrývajícím se poštěváčkem se rozprostíral maličký trojúhelníček krátkých světlých chloupků.
„To byl super nápad, že se nebudeš holit úplně dohola,“ pochválil jí sestřih. Tamara si prsty projela kraťoučké blond chmýří a podívala se na svůj klín.
„Fakt se ti to líbí? Mně to přijde takový nepřirozený. Kdybych aspoň měla černý chloupky, ale takhle? To už by bylo lepší vzít to úplně dohola, ne? Ta Zuzka je fakt blbá!“
„Jestli chceš černý, tak řekni Denise, ta má těch barev dost, ne? Ale já bych to neměnil. Vypadá to strašně sexy!“ přesvědčoval ji dál Richard. Odstrčil její ruku stranou, nahradil ji svou vlastní a začal zlehka přejíždět prsty po blonďatém chmýří.

„Nebudu přece říkat naší dcerušce, aby mi obarvila micinku?“ vyjekla Tamara.
„Půjčila by sis barvu a nabarvit bys to zvládla sama, ne? No jo, doktoři, přemejšlení je na ně prostě moc,“ ušklíbl se.
„Co jsi tím myslel, Richarde!!??“
„Nic. Ale já bych to nedělal. Ani holení, ani přebarvovaní. Je to takhle strašně pěkný. Ta barva i to, jak tam máš jen ten trojúhelník a jinak vůbec nic. Zbytek si hol úplně a hlavně to nenech přerůst. To bys pak vypadala hnusně. Jak nějaká stará čůza. Vždyť si na tý nuda pláži sama viděla ty starý zarostlý báby.“
„Kdybys mě na ně neupozorňoval, tak bych si jich nevšimla.“
„První si jich všiml švára, ne já.“
„Ale ty ses musel podívat, že jo?“
„No co. Ale vůbec se mi to nelíbilo. Ale kdybys měla mezi nohama křoví, tak bych tě nechal a našel si mladší a krásnější,“ zazubil se na manželku Richard. Moc rád ji totiž provokoval, ale za žádnou jinou by ji nevyměnil.

„Co bys beze mě dělal? A kdo by ti kupoval videohry a pral ponožky? Ale neboj se. Stejně si každou chvíli holím nohy, tak na to nezapomenu. A ty bys mi to určitě připomněl, jak tě znám.“
„Videohry bych si zvládnul koupit sám. Ale až se rozvedeme, chci Evu a Jindru. S nima je vždycky sranda. Ale to mě napadá, kdo by mě opravoval kompy? Tak chci i Denču. A vlastně mi můžeš nechat i Kamilu, abych měl s kým chodit na tenis.“
„Už toho nech, Riki! Protože děcek bych se nikdy nevzdala a tohle už vážně není vtipný!“ zasyčela na něj. Hned se však zklidnila, když viděla, jak se manžel směje.
„By the way, tohohle krasavce bysme už taky měli oholit, nechtěl bys?“ zasmála se Tamara a vylovila z manželových kalhot probouzejícího se macka. Richard si přejel rukou po strništi na bradě a zavrtěl hlavou: „Nevím, nevím. Já jsem přece krasavec i s fousama!“ šklebil se vesele.

„Myslím tohle, ty krasavče,“ zachichotala se Tamara a sevřela jeho penis o něco silněji.
„Klidně. Pak vždycky vypadá větší, ne?“
„Hlavně nemám chlupy v nose,“ mrkla na něj Tamara. Ten tvrdý a zároveň sametově hebký orgán ještě poporostl a Richard dostal chuť ho někam zastrčit.
„Kuba od sousedů ho má taky úplně oholenýho,“ podotkla, zatímco si s ním pohrávala.
„Jak to můžeš vědět?“ zpozorněl.
„Byl u mě na devatenáctiletý prohlídce. A když jsem mu ruku strčila do kalhot, nestačila jsem se divit. Chudák celej zčervenal a začal mu tvrdnout. Byl přitom takovej roztomilej.“
„A to vážně musíš vošahávat mladý kluky? To se mi nějak nezdá! Doktoři podělaný…“
„Snad nám tady někdo nežárlí?“ zasmála se Tamara, sklonila se k manželovi a políbila ho.

„Vykouříš mi ho?“ navrhl jí.
„Jako teď??“ divila se.
„Proč ne,“ pokrčil rameny. Povzdechla si, otočila se na záda a lehla si tak, že její hlava byla v záklonu mimo postel. Se zakloněnou hlavou dokázala v pohodě pohltit celou délku manželova kopí a netrápil ji tolik dávicí reflex. Richard se spokojeně usmál. Manželka se sice tvářila nepřístupně, ale když už se přesunula do této polohy, bylo jasné, že má v plánu minimálně pořádný deep-throat. Aniž by sundal ruku z růžové kundičky, kde si neustále pohrával s vztyčeným poštěváčkem, přesunul se Richard tak, aby si mohla Tamara zasunout stojící kládu hluboko do své horké tlamičky.

„Doufám, že ty děcka vážně spí, zapomnělas totiž zamknout,“ podotkl Richard, ještě než Tamara začala náruživě sát jeho penis. Pak už se mu všechno vykouřilo z hlavy a dokázal vnímat pouze plné měkké rty a mrštný vlhký jazýček, klouzající jako had po celé délce stojícího meče. Jeho sexy manželka uměla zpracovávat čuráky opravdu špičkově. Ale byl na ni zvyklý, a něco už vydržel. Aby jí to nějak oplatil, sevřel přes vlněný svetr do dlaní její krásná pevná prsa. Okamžitě narazil na tvrdé bradavky a přitom pocítil, že šílené Tamařino tempo zvolnilo, protože se jí náhle nedostávalo dechu. Tudíž se od ní odtáhl a ztopořený penis vyklouzl z hladové pusinky.

„Ty si prostě moje sexy holčička!“ Tamara, celá rudá v obličeji, se pořádně nadechla k odpovědi, ale překvapivě si také hlasitě kýchla.
„Vidíš, je to pravda,“ zasmál se Richard a zakýval Tamaře před očima stojící kládou. Utřela si nos do kapesníku, sevřela ho znovu oběma rukama a pomalu ho honila.
„To už by mohlo stačit, ne?“ zeptala se Tamara, která doufala, že bude stačit jen rychlý blowjob. Sice původně neměla moc chuť na sex, ale kouření tuhého ptáka ji pomalu dostávalo do varu.
„Ještě ne,“ zakroutil hlavou Richard a zazubil se na ní.
„Když se jednou uděláš, dáš mi pak pokoj?“
„Jo, jasně,“ přitakal Richard, ale pak se jeho myšlenky rozutíkaly, protože opět cítil čirou rozkoš, která se linula z kouřeného penisu do zbytku jeho těla.

Tamara ho náruživě cucala, olizovala a sála, takže zanedlouho byl pokrytý pořádnou vrstvou slin. Ty z něj v dlouhých provazcích neustále kapaly. Ten pohled vzrušil i Tamaru. Kundička byla sice mimo provoz, ale druhá dírka by taky mohla posloužit. Aspoň ho tím překvapím, pomyslela si. Oči jí jen svítily, když pozorovala ten krásný kousek masa, který bude zanedlouho zabořen hluboko v jejím těsném zadečku. Rychle se zvedla, natáhla se do nočního stolku pro lubrikant, otočila se na všechny čtyři a stáhla si tepláky až ke kolenům. „A co bys řekl na trochu análu?“ zavrtěla svůdně svým kulaťoučkým zadečkem a nakapala na něj několik kapek gelu. Byla stále oblečená pouze do starého svetru, který zakrýval horní část jejího těla, ale naopak zdůrazňoval její rozkošný pevný zadeček a dlouhé štíhlé a krásné nožky. Vypadala úplně k nakousnutí. Richard k ní přistoupil s ptákem v ruce a žaludem začal přejíždět po jejích pevných půlkách. Přiložil ho k těsně sevřené zadní dírce, ale zatím nijak netlačil. Tamara sebou nespokojeně vrtěla, už ho v sobě chtěla mít, takže se sama snažila na Richarda nabodnout. Ale on jí pokaždé uhnul. Už to nemohla vydržet. Podívala se na něj a prosebně zamrkala.

„Chtěla bys tohle péro, viď holka?“
„Hmm,“ přikývla Tamara a kousla se do rtu.
„A kam bys ho chtěla?“
„Do zadku… Chtěla bych ho strčit do zadku,“ zasténala vzrušeně. Richard se na ni zazubil, sáhl do nočního stolku a vytáhl černý sametový šátek. Opatrně jím zavázal manželce oči a políbil ji na rty. Pohodlně se opřel zády o čelo postele, vzal ji do náručí a opatrně spustil na sebe. Zašmátrala pod sebou rukou, sevřela do ní jeho kamenný penis a začala si s ním opět pohrávat. Párkrát s ním přejela po vnějších rtíkách svojí kundičky, než si ho přisadila ke své zadní dírce. Oba se naráz pohnuli, takže jeho vztyčený pyj zajel do úzkého a těsného zadečku. Richard ji objal rukama kolem těla, vyhrnul ji svetr nad prsa a sevřel do dlaní nabízené kopečky.

„Víš, co jseš? Moje malá víla Análka!“ zasmál se Richard.
„Jsem! Přesně to jsem!“ zavzdychala.
„Hraj si s kundičkou, Tamčo,“ zašeptal do jejího ucha a slabě ji štípl do obou bradavek. Tamara si přejela rukou přes své ploché sexy bříško a na chvilku se zastavila na zduřelém poštěváčku. Lehoučce za něj několikrát zatáhla, ale rychle se přesunula níž. Celou plochou dlaně začala mnout svojí nateklou a roztouženou lasturku. Konečně se jí povedlo skopnout tepláky stranou a její dlouhé štíhlé a nyní doširoka roztažené nohy se jen třásly. Začala kroutit svým celým štíhlým tělem, ale přitom si dávala pozor, aby jí ze zadečku nevyklouzl manželův ztopořený úd. Díky zneschopněnému zraku se Tamařiny ostatní smysly zostřily a velmi intensivně vnímala rozkoš proudící skrz celé její roztoužené tělíčko. Přitáhla si nohy těsně k tělu, pootočila se na bok, a aniž by z ní vypadl, natáhla se svým obličejem k jeho, takže si mohli začít vyměňovat sérii žhavých a zároveň láskyplných polibků.

„Ty mě tak krásně šukáš, Riki, ty seš dokonalej, já tě miluju,“ vzdychala vzrušená Tamara. Richardovi ruce klouzaly po sexy štíhlých křivkách jeho úžasné manželky, která se jen svíjela a své plné rudé rty tiskla k jeho tváři. Z její tlamičky se linuly nádherné, roztomilé a neskutečně vzrušující zvuky. Péro měl zabořené hluboko v těsné prdelce, která se pravidelně stahovala a úžasně ho masírovala. Tamaře několikrát sklouzl šátek z očí, takže jí ho musel Richard znovu a znovu upravovat. Nakonec skončil s jednou rukou položenou na pevných kulatých ňadrech a druhou hladil její krásně hladkou a štíhlou nožku. Tamařina ručka byla uvězněná mezi jejími sexy stehny, prstíky velice rychle tančily po nateklých kundích rtíkách a hřbetem ruky se třela o vystouplý poštěváček. V této pozici se zanedlouho udělala a mohutným orgasmem téměř omdlela. Přitom cítila, že manželův penis vyklouzl z její stahující se prdelky. Najednou se cítila nepříjemně prázdná a nespokojeně zavzdychala. Sice během měsíčků nevyhledávala sex, ale když už na něj došlo, tak to potom bylo mnohem intenzivnější.

„Už máš dost?“ zeptala se Richarda, když se trochu vzpamatovala, a chtěla si stáhnout šátek z očí. Ale jak to chtěla udělat, okamžitě ji plácl přes ruce.
„Ještě jsme neskončili!“ napomenul ji. Vzápětí začal vyhrávat jeho mobil.
„So close, no matter how far, couldn’t be much more from the heart,“ vyzváněla písnička Nothing Else Matters, která jim kdysi hrála i u jejich prvního milování.

Tamara se napůl zklamaně, napůl naštvaně zavrtěla a smutně si povzdechla. Předpokládala, že jejich ranní hrátky budou pomalu končit, ale v tom se pořádně spletla. Jaké totiž bylo její překvapení, když najednou ucítila něco vibrujícího na svém klitorisu. Vzápětí jí došlo, že je to Richardův mobil. Tamara zavzdychala vzrušením a rychlým pohybem si přitáhla obě kolena těsně pod bradu. Manželovi tak poskytla volný přístup ke svým roztouženým dírečkám. Když cítila, jak se jeho penis tlačí zpět do krásně těsné prdelky, začala sténat a kroutit celým tělem.

„Pšššt,“ zašeptal ji do ucha. Moc ho nevnímala, začala házet celým tělem, nabodávat se na něj a tisknout si jeho ruku s vibrujícím mobilem na svoji nateklou lasturku.
„Tamaro! Ticho!“ ucítila jednak plácnutí na zadečku a také jeho ústa, jak ji okusují ušní lalůček a líbají štíhlou šíji.
„To lechtá,“ začala se chichotat, ale ani na okamžik neustala ve svém pohybu kyčlemi. Richard ji začal do krku slabě kousat.
„Nech toho, budu tam mít cucfleky!“ bránila se, ale marně.
„Aspoň budou všichni vědět, že jseš jenom moje a nebudeš strkat ruce mladým klukům do trenek!“
„Nebudu, nic nebudu. Jsem jenom tvoje, miláčku. Jenom a jenom tvoje, Riki! Tvoje až navždycky! Šukej mě, mrdej mě!“ sténala nadmíru vzrušená Tamara.

Manželovy rty dráždily její hebkou kůži, vibrace se skrz horkou kundičku přenášely do celého jejího těla a do zadečku jí jako píst bušil obří pyj. Z úst se jí linulo veselé hihňání smíšené s toužebnými vzdechy. Richard ji proto ještě několikrát připomněl, aby byla zticha. Proto si raději strčila do pusy několik prstů. Pokryla je pořádnou vrstvou slin a s takto nasliněnou rukou se začala štípat do ztopořených bradavek.

Málem jí sklouzl šátek z očí, ale Richard jí ho rychle vrátil zpátky. Takhle po slepu to bylo všechno daleko intensivnější a pocity rozkoše byly o mnoho silnější než kdy jindy. Když ucítila manželovy rty na svých a jeho jazyk se začal dobývat do jejích úst, silně sevřela svaly análku a zanedlouho cítila jak se jí prdelka plní horkou bílou smetanou. Odtrhla se od jeho obličeje, otevřela ústa a chtěla vykřiknout touhou, ale tělo ji neposlouchalo, protože už se opět blížila k vyvrcholení. Richard ještě ze setrvačnosti přirážel do jejího zadečku, dokud nepocítila slastný pocit uspokojení. Čas se v tu chvíli úplně zastavil a nevnímala nic jiného, než nádherné pocity rozkoše, které proudily skrz její citlivé tělo. Všechny svaly v jejím těle se začaly rozkoší stahovat, dokud se nepropadla do té krásné propasti, kde končí myšlení a začíná sen. Pak už následovalo jen totální uvolnění a z mozku se jí do těla hrnuly vlny endorfinů.

Když se konečně vzpamatovala a stáhla si šátek z očí, úplně se zhrozila. Mezi nohama měla úplně rudou spoušť a navíc na bříšku načmáraný velký červený kosočtverec se svislou čárou táhnoucí se přesně přes její pupík. Nevěřícně a velice naštvaně se podívala na Richarda.

„Co tě to napadlo, kreslit na mě píču? A ještě k tomu krvavou?“ Ale když se k ní manžel otočil čelem, vztek ji okamžitě přešel a začala se místo toho šíleně smát. Richard se na ni zubil s obličejem pomalovaným krvavými čarami.
„Tak, Tamaro, teď si to prohodíme a upíra budeš dělat ty!“

Autor

Navigace v seriálu<< Story 30 – Malé SM hrátkyStory 32 – (Ne)obyčejná pohodová sobota >>
4.4 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x