Story 03 – V bazénu s Kamilou

Toto je 4 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 227

Když se Kamila vrátila, jen se vysprchovala a už začala o tom bazénu. Vzali jsme si plavky a vyrazili k trolejbusu. V bazénu nebylo moc lidí, nikdo známý tam nebyl a tak jsme si museli vystačit sami. První hodinu jsme plavali a můj penis se trochu zklidnil. Ale potom jsme začali blbnout. Ze začátku to bylo v pohodě, ale jak se o mě otírala, tak se moje situace začala zhoršovat. Občasné letmé doteky jejího mokrého tělíčka totiž způsobily, že jsem ji začal víc než jako sestru vnímat jako objekt sexuálního zájmu.

A to mnohem víc, než kdykoliv předtím. Byl jsem nadrženej jako pes. Přestože jsme od rána s Evou už dvakrát šukali, pokaždé nám do toho někdo vlezl, a já se proto ještě ani jednou neudělal. Snažil jsem se kontrolovat se, ale nebylo to moc platné. Můj pták byl jako kámen. Blbli jsme ve vodě asi tři čtvrtě hodiny, pak jsme na chvíli vylezli. To už bylo kolem čtvrtý. Seděli jsme jen tak v plavkách hned u bazénu a odpočívali. Mají to tam dobře zařízené, člověk si tam může koupit pizzu a spoustu jiných věcí, takže jsme nebyli o hladu. Jak Kamča jedla, drobečky ji padaly po celém těle.

„Co na mě tak koukáš?“
„Jen se divím, jaký jseš prase, celou pizzu máš na sobě. Nauč se jíst.“
Ségra se začala smát.
„Toho si všimneš, ale podívej se na sebe.“

Nechápal jsem, o čem mluví, ale brzy mi to došlo. Jak jsem na ni koukal, začalo mi zase stát péro. Kamila se pořád chichotala, já už to nevydržel a zeptal se jí.

„Čemu se to pořád směješ?“
Naklonila se ke mně a se smíchem mi řekla.

„Já si vzpomněla na jeden vtip. Maminka s dcerou jsou na pláži a malá se ptá: ,Mami, co mají ti pánové v plavkách?‘ Mamince se to nechce moc vysvětlovat, tak jí řekne, že tam mají peněženky. Dcerka se zamyslí a pak povídá: ,Tak to támhleten pán, co si tě tak prohlíží, určitě včera bral.‘ Co brácha, kdy jsi bral ty?“ a začala se smát ještě víc.

„A co si myslíš, že Ti na to odpovím? Tohle pro mě není zrovna dvakrát příjemný.“
„Tak to dojíme a půjdem zase do vody, co říkáš?“
Jen jsem přikývl hlavou a dal si nohu přes nohu, aby to tak moc nebylo vidět. Kamila znovu vyprskla smíchy. Když jsme byli zase ve vodě, chtěl jsem se zbavit erekce a tak jsem si chtěl pořádně zaplavat. Kamča mě ale zastavila.

„Počkej brácha, já se Ti chci omluvit za to, jak jsem si z Tebe dělala srandu. Nezlobíš se na mě?“a udělala na mě smutný obličej. Co jsem měl dělat? Budu se na ní zlobit kvůli takový blbosti?
„Jasně Kamčo, to je v pohodě, já si z Tebe přece taky dělám často srandu.“
Jen mě objala a políbila mě na tvář.
„Já věděla, že se nebudeš zlobit.“

Zasmála se a nechala mě být. Já začal plavat a přemýšlel jsem o tom, jak mě objala. To, jak jsem přes vrchní díl jejích plavek cítil pevná prsa s tvrdými bradavkami. Péro mi z toho ztvrdlo ještě víc. Byl jsem ve strašné obtižné situaci. S jednou sestřičkou jsem už sex měl a teď přemýšlím o další. Strašně jsem se za sebe styděl. Ale naštěstí mi plavání pomohlo a erekce zanedlouho ustoupila.

Strávili jsme na bazéně ještě asi dvě hodiny, než jsme se rozhodli, že půjdem domů. Odcházeli jsme téměř poslední. Šli jsme do sprch. Pánské sprchy jsou na jedné straně a dámské úplně na druhé. Ve sprše jsem si sundal plavky a pustil na sebe proud vody. Byl jsem otočen ke zdi, když jsem náhle asi po dvou minutách sprchování uslyšel za sebou Kamilin hlas.
„Můžu si půjčit ručník?“

Otočil jsem se a přikývl hlavou. Ani jsem si neuvědomil, že jsem úplně nahý. Kamila jen vykulila oči a koukala na mě. Přesněji řečeno na moje péro, které už zase stálo. Zčervenala a vykoktala.
„Jé, promiň, bráško, to jsem nechtěla. Promiň.“
A chtěla odejít. Jenže, jak se otočila, uklouzla na mokrých dlaždičkách a pořádně sebou praštila o zem. Lekl jsem se, zda se jí něco stalo a přiklekl jsem hned k ní.
„Kamilo, slyšíš mě? Řekni něco, prosím Tě!!“
„To jsi ty, Jindro?„
„Jo, jo, jsi v pořádku? Vnímáš mě?“
„Neboj se, jsem v pohodě.“

Postavil jsem ji na nohy a opřel o zeď. Raději jsem kolem sebe obtočil ručník, aby na mě už nekoukala. Jak byla opřená o zeď, začala pomalu sjíždět na zem.
„Mně se točí hlava. Pomůžeš mi, prosím?“
„Určitě, co bys potřebovala?“
„Vysprchuješ mě?“
Nikdo už tam nebyl, tak jsem se rozhodl, že to udělám tam, kde jsme právě byli. Posadil jsem ji do sprchy a pustil na ní vodu. Vzal jsem sprchovou hadici a začal jí oplachovat. Vzala si sprchu do jedné ruky, druhou mně stáhla ručník a hodila ho na zem ke věšáku. Pak si mě přitáhla k sobě. Já jen koukal.
„Sundej mi plavky a umyj mě pořádně.“

Normálně bych to asi neudělal, ale teď se mi odkrvil mozek a jak mi stoupl tlak, přestal jsem normálně uvažovat. Přestal jsem logicky myslet a místo toho jsem mechanicky a bezmyšlenkovitě začal dělat to, oč mě moje blonďatá sestřička požádala. Pomalu jsem jí stáhnul z ramen vrchní díl plavek a pak ho rozepnul. Dala mi do ruky mýdlo a povzbudivě se na mě usmála, když jsem jí začal mydlit prsa. Hladká kůže ňader se chvěla, když jsem po nich jezdil a Kamila začala zhluboka dýchat. Po opláchnutí mýdla mě chytla za vlasy a přimáčkla mi hlavu k těm svým pevným polokoulím.

„Prosím Tě, polib mi je! Prosím…“
Jak jsem líbal ta kulatá pevná jablíčka, můj pták byl každou vteřinou větší a tvrdší. Přejížděl jsem rty po prsou a vyhýbal se jejím bradavkám. Tělíčko se jí zachvělo vzrušením, když jsem přejel po jedné růžové bradavce. Prudce vydechla a přimáčkla mi hlavu k nim ještě pevněji. Vzal jsem bradavku něžně mezi rty a jemně ji sál. Kamča se pode mnou prohnula. Začal jsem naběhlé třešinky jemně okusovat zuby a olizovat jazykem. Ňadra se pod mými dotyky zvětšovala a její bradavky zčervenaly a ztvrdly. Zatímco jedné jsem se věnoval ústy, druhou jsem šimral rukou. Moje osmáctileté dvojčátko se pode mnou prohýbalo v krásné extázi. Nahoře už jí to asi stačilo, protože teď mi hlavu tlačila níž.

„Mojí prcinku, prosím, lízej mi mojí prcinku. Aspoň trošku..,“ šeptala, jemně vydechujíc. Rád jsem vyhověl a pomalu se přesouval ze ségřiných kulatých ňader směrem ke vzrušením kapající štěrbině. Chviličku jsem líbal ploché bříško, než jsem jí konečně splnil přání. Nejprve jsem jazykem jen tak přejížděl po sestřiných závojíčkách a teprve pak začal prozkoumávat horké, ale příjemně vlhké masíčko. Jeden rtík jsem vzal do pusy a jemně ho cumlal. Nejprve jen rty, ale pak jsem přidal i zuby. V tom okamžiku začala sténat a vrtět se.
„Ještě, ještě, ještěěěě. Anóóóó. Můj šikovný bráško, ty mě musíš pomoct! Já se potřebuju udělat. Moc Tě prosím, pořádně mi vylízej kundičku. Prosíííím…“

Z toho, jak byla rozjetá bylo zřejmé, že už to moc dlouho trvat nebude. Vrazil jsem jazyk hluboko do tekoucí pičky a cítil jsem chuť sladkých dívčích šťáviček. Kamila byla moc sladká, jako med. Sestřin vonící nektárek byl úplně všude, ačkoliv po nás tekla voda ze sprchy. Když jsem poštěváček promnul mezi prsty, proud šťáviček zesílil. Pak jsem změnil taktiku. Jazykem jsem zaútočil na  poštěváček a ukazováček pomalu zasouval do Kamiliny štěrbinky.

Těsně mi prst sevřela, že jsem s ním nemohl ani hnout. Ale s každým dotykem jazyka na klitorisu se sevření povolovalo. Něžně jsem do něj kousal a slabě ho sál. Když se kundička trochu uvolnila, využil jsem toho a přidal k ukazováčku i prostředníček. Po dalším uvolnění kundičky jsem v ní pohyboval už třemi prsty. Tímto způsobem jsem ji uspokojoval asi čtvrt hodiny, než mě začalo brnět jazyk a prsty. To už se moje milovaná sestřička několikrát udělala. Nebylo to jako u Evy, která u toho křičela jako na lesy, ale zhluboka dýchala, celá zrudla. Rozkošná kundička dostala, co potřebovala. Teď se nádherně rozevřela a kapalo z ní ohromné množství milostných šťáviček.

„Už ne, prosím tě, strašně mě bolí kundička, dej mi chvilku.“
Nechal jsem tedy tu růžovou kočičku na pokoji a začal hladit něžně a pomalu její hladké a nekonečně dlouhé nohy. Potichu se u toho chichotala a přitáhla si mě blíž, aby mě mohla políbit. Zatímco líbání s Evčou bylo plné vášně, naléhavosti a náruživosti, Kamilčiny polibky byly něžné, láskyplné a jemné. Naše jazyky se sotva dotýkaly a vychutnávali jsme si hlavně svoji blízkost. Potom jsme se vstali a pořádně se objali. Už ale ne jako dva milenci, ale jako bratr se sestrou.

„Já jsem chtěla jenom umejt. Ale moc Ti děkuju. To bylo to tak strašně nádherný, to se jen tak nezažije.“

Dost se mi ulevilo, že nemá nic jako otřes mozku a také, že se na mě nezlobí, že jsem využil její chvilkové slabosti. Dost se už ochladilo a tak bylo na místě myslet na návrat domů.

„Ale ségra, teď už musíme domů. Ještě by nás tady někdo chytil. A to bych nechtěl zažít. Jak bychom tohle vysvětlovali, to nevím.“

Navzájem jsme se utřeli do sucha a vyrazili domů. Kamila celou cestu radostně poskakovala, každou chvíli mě objala a tiskla se ke mně. Deniska s Evčou se odpoledne spolu venku opalovaly a neodpustily si komentář ohledně Kamčiny výborné nálady. Ta se doma hned převlékla do suchého a vyrazila za holkama. Byl jsem po tom odpoledni s Kamčou dost unavený a také jsem neměl sílu ani náladu ještě poslouchat jejich holčičí povídání. Místo toho jsem sebou praštil do postele a okamžitě jsem tvrdě usnul.

Počet zobrazení: 227

Autor

Navigace v seriálu<< Story 02 – Ranní probuzeníStory 04a – Eva, nebo Kamila?? >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x