Story 34 – Dívčí orgie

Toto je 37 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 200

Chtěla bych Vás poprosit o komentář, buď pod povídku, nebo na email (laura147258369@seznam.cz).
Velký dík patří Frankovi za jeho pomoc s opravami chyb a to nejen u tohoto dílu, ale i u těch předchozích.
Laura

Eva se převalovala v posteli. Bolelo ji totiž břicho a nespala. Navíc jí bylo vedro a to na sobě měla pouze volné kraťásky, jinak nic. Nemohla usnout a chtěla se k někomu přitulit. S povzdechem se vyhrabala z postele a instinktivně se vydala na druhou stranu pokoje, kde byla bráchova postel. Ale narazila jen na prázdno.

„A jo… Přece vodjel do Prahy…“ ťukla se do čela. Rozsvítila lampičku, kterou měla vedle postele a přitáhla si k sobě zrcadlo.

„No to je něco,“ ušklíbla se, když zjistila, jaké má na hlavě vrabčí hnízdo. Natáhla se pro hřeben a po chvíli snažení byla se svými černými kadeřemi znovu spokojená.

„Já jsem kráva!“ praštila se znovu do čela, když se podívala na hodiny a zjistila, že je půl třetí ráno. V tu chvíli bylo česání naprosto zbytečné. Zhasnula světlo a po špičkách se vyplížila ven ze svého pokoje. Tiše otevřela dveře do ložnice sestřiček a opatrně vstoupila dovnitř. Kamila a Denisa měly sice každá svou vlastní postel, ale ty byly přistavené těsně u sebe a tvořily vlastně jedno velké a široké letiště. Eva se spokojeně usmála a tichounce si vlezla mezi obě holky. Zavrtala se pod peřinu a přitiskla se k Denise. Jednou rukou ji objala a položila si ruku na její kulaté ňadro. Několikrát ho lehce zmáčkla a zachichotala se. Denisa ze spánku tiše vydechla a zavrtěla zadečkem směrem k Evě. Ta náhle zjistila, že ona neschopnost usnout zmizela, stejně jako bolavé bříško, a že se jí konečně zavírají víčka. Spokojeně se přitulila ke spící sestřičce a už upadala do říše snů.

Kolem půl šesté zavibroval mobil a probudil Tamaru. Ta ho rychle vypnula, ještě než začal i vyhrávat, aby nevzbudil i Rikiho, který mohl ještě chvíli spokojeně spát. S nechutí se zvedla a se zalepenýma očima doklopýtala do kuchyně. Na sporáku už měla od večera připravený čaj, takže teď ho pouze zapnula a čekala, až se ohřeje. Ještě si vytáhla housku a z lednice máslo, aby se také najedla. Spokojeně upíjela čaj, přikusovala housku a konečně cítila, že se probouzí. Napadla ji i myšlenka na sprchu, ale dnešní ráno bylo nějaké podivné. Venku byla stále tma a slabě mrholilo. V takovém počasí neměla sebemenší chuť lézt do té mokré vody a byla víc než ráda, že je suchá. Přesto se vydala do koupelny, kde si však pouze vyčistila zuby a začala se líčit.

V hlavě už opět viděla tu rozčilenou maminku, která k ní minulý den přitáhla malé děcko se čtyřicítkou horečkou. Když jí chtěla napsat prášky, tak se paní začala cukat, že oni prý na prášky nevěří a že je svému dítěti dávat nebude. Tamaře tedy nezbylo než doporučit studené zábaly a poslat je oba domů. Navíc jí dotyčná v noci párkrát volala, že teplota stále stoupá. Tamara z toho byla dost vyděšená, protože kdyby se něco vážnějšího stalo, určitě by si to dlouho vyčítala. V tom jí v hlavě secvakla další asociace, Eva jí totiž večer říkala, že ji bolí břicho.

Znepokojeně vyběhla z koupelny a po schodech doběhla k dětským pokojům. Dveře do pokoje těch dvou bordelářů, Evči a Jindry, byly otevřené a pohledem dovnitř zjistila, že tam nikdo není, jen spousta poházených věcí na podlaze. Mírně zpanikařila, ale přesto se raději podívala i do druhé místnosti. Znatelně si oddechla, když zjistila, že Eva leží mezi svými sestřičkami. Na okamžik ji zamrzelo, že si Eva nepřišla zalézt k ní do postele. Tamara ale dobře věděla, že její děti jsou na sebe navzájem velice zvyklé. Už kdysi v Praze, kde bylo velice málo místa, museli všichni čtyři spát spolu v jedné posteli, což jim očividně zůstalo až do dneška.

Když se její oči trochu přizpůsobily přítomné tmě, překvapeně si uvědomila, že Eva, která se odkopala, tam leží jen tak polonahá. Tedy spíš skoro nahá, pouze ve volných kraťáscích. „Ty mrško jedna!“ zašeptala tiše Tamara a usmála se. Její oči se zadívaly na Evina prsa. S překvapením zjistila, že má úplně stejné bradavky, stejně velké, stejně růžové jako ona sama. Už se nedivila, že Eva nepřišla k ní. Tamara na ně vždycky byla jako pes, když chodily po domě neoblečené. Ale jak ji tak pozorovala, vzpomněla si, že si sama jako malá někdy vlezla do postele k bráchovi Davidovi. A to taky pouze v kalhotkách, nahoře bez. Dál vzpomínala a uvědomila si, že za to taky dostávala vynadáno.

„Snad se ze mě nestává moje matka?“ zavrtěla znepokojeně hlavou, ale při pohledu na svá tři koťátka se znovu usmála. Všechny vypadaly tak dětsky, bezbranně a mírumilovně. Tamara v nich opět viděla ty tři malé holčičky, které krmila, přebalovala, umývala a všelijak se o ně starala. „Ne, já nejsem moje matka, já bych je z domu nikdy nevyhnala,“ pomyslela si, smutně povzdechla a dál je sledovala. Eva se obrátila na bok a rukou objala Kamilu. Obě se přitiskly těsněji k sobě a jejich dlouhé štíhlé nožky se navzájem propletly. Tamara jako u vytržení pozorovala jejich tulení a náhle si uvědomila, že má v očích slzy. Po špičkách došla až k posteli a spinkající holky přikryla peřinou.

„Vy jste moje zlatíčka,“ zašeptala tiše. Sklonila se nad nimi a postupně všechny tři pohladila po vláscích. Poté dala každé lehkou pusu na čelo. Kamila a Eva dál spokojeně oddechovaly, ale Denisa se při doteku jejích rtů zavrtěla a ze spánku ji objala kolem krku. Tamara ji nechtěla probudit a snažila se její ruce opatrně rozplést. Ale Denisa ji pevně držela a přitiskla si její hlavu k té svojí. Tamara to vzdala a dala dcerce ještě jednu pusu na tvář. A ještě jednu na druhou tvář. Denisa ale pootočila hlavou, takže se jejich rty dotkly. Tamara ztuhla a čekala, co bude dál. Dcerčiny měkoučké rtíky byly neskutečně příjemné na dotek a lehce ji vzrušovaly. Denisiny ruce byly stále obtočené kolem jejího krku a její hebké rty se začaly pootevírat. Náhle vytřeštila oči, když si uvědomila, že se jí do úst dere vlhký dívčí jazýček. Ještě víc se vyděsila, když ucítila něco kovového. V první chvíli si neuvědomila, že je to jen pouhý piercing. Znovu se pokusila uvolnit její ruce a vytrhnout se jí.

„Dvě stovky je málo,“ zamumlala ze spaní Kamila a Tamara ztuhla, protože je nechtěla probudit. Ale Denisin jazyk už se vsunul do jejích úst a začal se tam kroutit jako had. Tamara si to začala podivně užívat a i její vlastní jazyk se dal do pohybu. Chviličku se vzájemně oblizovaly, než se duo šermujících jazýčků začalo přelévat z úst do úst. Náhle Tamara pocítila, jak se Denisina ruka přesouvá níž, až se zastavila na jejích prsou. Když ucítila, jak jí dcerka lehce zmáčkla bradavku, prudce se od ní odtrhla. Denisa zamumlala něco o Matějovi, skopla ze sebe peřinu a přetočila se na bříško. Tamara si všimla, že má vyhrnutou noční košilku do půlky zad a znovu uviděla tu slaďoučkou kulatou prdelku, která ji před několika dny tak zhypnotizovala. Lehce přejela rukou přes její tetování, které silně neschvalovala, a zamířila níž. Její prsty se zastavily na horké kůži rozkošného zadečku a nepřítomně ji po něm hladila.

„Jak sis, beruško, mohla myslet, že se ta tvoje prdelka nemůže někomu líbit?“ podivila se znovu Tamara, zatímco její prsty klouzaly po hladké pokožce, „kdybys nebyla moje holčička, tak bych…“. Sice nedopověděla, ale v duchu se viděla s obličejem zabořeným mezi půlkami rozkošného pevného zadečku nějaké neznámé, ale rozkošné dívenky, která překvapivě velmi připomínala právě její dcerku. A co kdyby těch holek bylo víc? Oči jí zalétly k Evče a Kamile, které se na první pohled velice nevinně objímaly. Ale takové objetí se lehce může zvrhnout i v něco mnohem divočejšího!

„Brr,“ otřásla se Tamara a perverzních lesbických fantazií se rychle zbavila. Denisa zamlela celým tělem a ona náhle zjistila, že už ji nehladí po zadečku, ale že má ruku na vlhkých závojíčcích dcerčiny hebké kundičky. Vyděsila se a rychle ruku stáhla. Ještě si vzpomněla, že ve spánkové fázi REM holky dost často vlhnou, což by zdůvodňovalo stav Denisiny pochvičky. Raději ji však znovu přikryla a ještě jednou všechny tři pohladila po vlasech.

„Pěkně spinkejte, andílci,“ zašeptala tichounce, než vyklouzla z jejich ložnice a vyrazila do práce. Sotva za ní zapadly dveře a její kroky utichly, Denisa ze sebe skopla peřinu a přetočila se na záda. Olízla si rty a ucítila na jazyku chuť mamčiny rtěnky. Celá se rozechvěla a dvěma prstíky si přejela přes kundičku. Druhou rukou sáhla pod polštář a vytáhla červené poloprůhledné kalhotky, které předešlého dne našla v koši na prádlo a které ji neskutečně uchvátily.

„Mamí!“ vydechla vzrušeně a přitiskla si hedvábné prádélko k nosíku. Silně nasála sladkou vůni, zavřela oči a znovu si vybavila tu chvíli, když měla jazýček hluboko v Tamařiných ústech. Celá se rozechvěla a oba prstíčky zasunula hlouběji do své vlhnoucí kundičky.

„Mamííí!“ zasténala znovu, zakousla se zoubky do matčiných kalhotek a uvolněnou rukou si přejela po tuhnoucích bradavkách. Svými prsty v pičulince začala pohybovat rychleji a v hlavě se jí dokola přehrával ten úžasný moment. Znovu v duchu cítila ty plné a měkké rty na těch svých, ten vlhký vrtící se jazyk šermující s jejím vlastním, mamčinu ruku na svém rozpáleném zadečku. A její sténání nabralo na síle.

„Spi, ty mrcho nadržená!“ ozval se vedle ní ospalý šepot. Denisa, bleskurychle zastrčila kalhotky zpátky pod polštář, přetočila se na bok a překvapeně zjistila, že se dívá do očí Evě.
„Kde ses tady vzala? Přeces tady večír nebyla?“
„Chtěla jsem se přitulit,“ zívla ospale Eva, položila jednu ruku na Denčinu hebkou nožku a začala ji lehce hladit po hladkém, horkém stehně. Ta jen přikývla a znovu se začala prstit a kroutit boky. Eva ji se zavřenýma očima a s úsměvem na rtech poslouchala. Ale když začala masturbující sestřička vydávat hlasitější zvuky, přitiskla se k ní blíž.

„Co je?“
„Vzbudíš Kamču!“ zašeptala Eva a přitiskla se ústy na její měkké rty. Denisa zrychlila pohyb prstů a sténala sestře do úst. Začala sebou celá házet, jak cítila, že se blíží krásné vyvrcholení. V extázi se silně přisála na sestřin kluzký jazýček.

„Pššt!“ okřikla ji znovu Eva, odtáhla se od ní a pokusila se ji ztišit o něco razantněji, polštářem. Denčin orgasmus už byl naštěstí téměř za dveřmi. Zakousla se do polštáře, kterým ji Eva praštila po hlavě, a celým jejím tělíčkem se rozlil nádherný uvolňující pocit.

„Spokojená?“ zazubila se na ní Eva, ale Denisa neměla sílu mluvit. Jenom přes sebe přetáhla peřinu, zabořila se obličejem do polštáře a okamžitě začala usínat. Eva se k ní přitiskla, položila jí ruku na zadeček a začala ho lehce mačkat.

„Stiskni krátce pro krátké spláchnutí, stiskni dlouze pro dlouhé spláchnutí,“ zarecitovala tiše nápis, který nám visí na záchodě, zachichotala se a dál mačkala sestřinu prdelku.
„Co povídáš?“ zašeptala tichounce Denisa, která už téměř usnula.
„Ale nic,“ zasmála se a přitiskla se k ní blíž. Obě holčičky takto ve vzájemném objetí upadaly do říše snů.

Z trojice spinkajících dívenek se první vzbudila Kamila. I ona se podivila, když zjistila, že mají spolunocležnici. Ale jen vesele zavrtěla hlavou a tiše vyhopkala z místnosti. Náhle se zastavila, když uslyšela zvuky z koupelny a zvědavě nakoukla dovnitř. Celá se zarazila a úplně ztuhla. Před zrcadlem stal Richard, holil si ptáka a pískal si melodii z filmu Slunce, seno, jahody. Kamila jen stála ve dveřích s otevřenou pusou a vyjeveně ho pozorovala. Richard se pootočil a Kamila tak najednou viděla úplně všechno. Jen zalapala po dechu. Nic většího v životě neviděla a tenhle penis nebyl ani ztopořený.

„Co to… Kamilo!!?? Co tady děláš???“ vykulil překvapeně oči Richard a duchaplně si přitáhl přes rozkrok ručník, když si uvědomil dceřinu přítomnost.
„Promiň, já jsem… já nevěděla… já radši…“ koktala zmateně a rukou ukázala na dveře.
„No jo, jsem blbec, měl jsem zamknout,“ pokrčil rameny a začal se smát.

Kamila dál jen koukala s otevřenou pusou.
„Co mám dělat, mamce se to takhle líbí,“ uchechtl se Richard a mrkl na ní.
„Fakt? To bych k tomu mohla přemluvit i Ji… Honzu,“ zamyslela se a zachichotala se. Ještě spolu prohodili pár slov, než vycouvala z koupelny a zamířila do kuchyně. Chvíli se protahovala v domnění, že si půjde zaběhat, ale při pohledu z okna ji chuť na sportování rychle přešla. Venku totiž pořád pršelo a v takovém počasí se jí zachtělo spíše zalézt zpět do vyhřáté postele. Zatímco přecházela po místnosti sem tam a přemýšlela, co bude dělat, do kuchyně vstoupil i Richard a v ruce držel noviny. Jakmile si ho všimla, usmála se a sedla si mu na klín.

„Nedáš mi ani na chvíli pokoj?“ zeptal se zoufale Richard, na což Kamila jen vesele zavrtěla hlavou a zamlela zadečkem.
„Já bych se s tebou chtěla, domluvit, jak to dneska uděláme.“
„Kolem třetí za mnou přijď do práce. A nikomu o tom radši neříkej.“
„Jasný,“ přikývla Kamila.
„A pro jistotu si s sebou vezmi mobil. Možná ti bude volat mamka. Celou noc se nevyspala a pořád něco mlela ze spaní.“
„Tak jí řeknu, že jsme na tom golfu, jak to vymyslel brácha, ne?“ zahihňala se Kamila.
„Budeme se toho muset držet. Ale měl fakt dobrej nápad,“ zasmál se. Dceřino mladé tělíčko se mu neustále vrtělo na klíně, na což jeho penis začal reagovat tím nejnevhodnějším způsobem. Richard moc dobře věděl, že všechny tři holky už dávno vyrostly a že jsou to skutečně kočky. Většinu času se snažil to nevnímat, ale ony se strašně rády mazlily, z čehož často vyplynula situace podobná té současné. Obvykle to řešil tak, že při nejbližší příležitosti popadl Tamaru a zamknul se s ní v ložnici, ale manželku tady v tuto chvíli neměl.

Posadil si ji dál od sebe (až na kolena) a přinutil jí, aby se mu zadívala do očí.
„Kamilo. Je ti jasný, že když by se mamka dozvěděla, že spolu chodíme skákat z letadla, tak by bylo zle. Hodně velký zle.“
Kamilina nálada se najednou docela změnila.
„Když ono je to strašně těžký,“ povzdechla si smutně, „ona k nám každý večer přijde a vyprávíme si, co jsme přes den dělaly. A já jí tak nerada lžu.“

Richard se přitom mírně zamračil a taky trochu zastyděl, protože to byla trochu i jeho vina, ale Kamila mluvila dál.
„Denisa to na mně vždycky hned pozná. A myslím, že mamka taky trochu tuší, když jí neříkám pravdu. A mně je to vždycky tak strašně blbý, ona je chudák taková smutná, když jí lžu do očí.“
„A myslíš, že my se spolu nebavíme? Já si taky musím vymejšlet, co jsem dělal, aby nezačala bláznit a panikařit,“ povzdechl si Richard. Kamila ho objala kolem krku a těsněji se k němu přitiskla.
„Nevykašleme se na to, tati, a nezajdeme si třeba jenom zaběhat? To už jsme přece dlouho nebyli…“
„To není žádnej adrenalin! A to není vono. A já tě znám, ty seš v tomhle celá po mně,“ zasmál se Richard a dal jí pusu na čelo. Kamila přitom znovu zavrtěla zadečkem a ucítila, jak se jí na něj něco tlačí. Mírně zpanikařila, ale pomalu mu slezla z klína.
„Asi si zase půjdu lehnout. Dneska se mi nějak nechce běhat. V takovým dešti…“ oznámila mu.
„To se máš… Já už musím vyrazit do práce. No nic, užij si postel,“ podotkl závistivě Richard, než zmizel v garáži. Za chvíli se ozval zvuk motoru. Kamila stála na místě jako přibitá a v její blonďaté hlavičce to jenom šrotovalo.

Opravdu to byl penis, co cítila na zadečku? Nemohlo to být něco jiného? Vzápětí jí došlo, že určitě ne, protože předtím v koupelně viděla, co se tátovi houpe mezi nohama. Kamila ho vždycky neskutečně obdivovala, protože věděla, že její rodiče se brali v dost nízkém věku kvůli Tamařinu těhotenství (nejspíše neplánovanému), a že se tudíž jejich taťka musel neobyčejně snažit, aby je všechny dokázal uživit. A k tomu ještě manželku podporoval při studiu. Kamila se jen usmála a zavrtěla hlavou, protože ji napadlo, že naprostá většina mužů by asi od těhotné přítelkyně utekla. Nejen kvůli těmto faktům měla tátu strašně ráda. On si totiž dokázal udělat čas, kdykoliv jeho děti něco potřebovaly, a vždycky s ním byla ohromná sranda. Kamila i její sourozenci se na něj mohli vždycky ve všem spolehnout a navíc obvykle stál na jejich straně, když byli v nějakém sporu s mamkou, která je stále viděla ne jako osmnáctileté, ale spíš jako osmileté. Také si byla velice vědomá toho, že tátové jejích kamarádek začínali šedivět, vyvalovat se u televize, padaly jim vlasy a narůstala jim pivní panděra. Tohle všechno se Richardovi prozatím vyhýbalo a Kamila slyšela od několika holek, že její taťka by prý stál za hřích. A určitě věděl, co a jak, protože jak sama Kamila dobře věděla, jejich mamka se vždycky tvářila neskutečně spokojeně, když spolu byli zalezlí v ložnici.

Teď byla docela zmatená, když zjistila, že to, co cítila, bylo Richardovo ztopořené péro. Na jednu stranu byla sama sebou značně znechucená, protože jí bylo jasné, že to bylo kvůli ní. Ale na druhou stranu byla také mírně vzrušená, když dokázala někoho tak skvělého, jako byl její taťka přivést k erekci. Ještě značnou chvíli o tom přemítala, ale nakonec si to vysvětlila tím, že po ránu má většina mužské populace podobné problémy.

Kamile se potřebovala nějak zabavit, aby si urovnala myšlenky, a začala raději připravovat snídani. Chvilku se točila po kuchyni a za několik minut se s plným tácem jídla opatrně vrátila zpátky do své ložnice. Přesně, jak tušila, Eva i Denisa stále ležely zachumlané v posteli a spokojeně oddechovaly, ponořené do říší snů.

„Vstávat a cvičit!“ pokusila se je vzbudit ve stylu Králíků z klobouku. Ale obě dvě se jen zavrtěly, něco zamumlaly a dál klimbaly. Kamile okamžitě došlo, že na ty dvě ochrapy bude muset jít z trochu jiné strany.

„Nemá tady někdo hlad?“ zeptala se škádlivým tónem. Vzápětí to zašustilo v peřinách a vykoukly dvě rozcuchané a zvědavé hlavičky. Když uviděly, co jim sestřička přinesla, vzrušeně zapištěly. „Udělejte mi místo,“ požádala je Kamila a opatrně si i se snídaní vlezla mezi obě sestry. Jen dosedla, všechny tři se vrhly na jídlo. Pro Evu tam byly dvě housky se šunkou a slaninou, pro Denisu housky namazané čokoládovou nutelou a pro sebe si je Kamča namazala máslem a sýrem a nakrájela si k nim na plátky okurku a mrkev. K tomu měly každá hrnek ovocného čaje.

„Škoda, že jsi taky nenamazala jednu s medem,“ podotkla Denisa a vyprskla smíchy při vzpomínce na jedno sobotní ráno.
„Med tady sice nemáme, ale dá se blbnout se spoustou věcí,“ pokrčila Eva rameny, ale ve tváři měla ďábelský výraz. Vzápětí upila ze sklenice s mlékem a olízla se.
„Třeba to mlíko! S tím by se dalo dělat věcí…“ zamyslela se.
„Evo! Ať tě nic takovýho ani nenapadne! Já tady neplánuju celej den uklízet!“ okřikla ji Kamila.
„Nebojte se, holky, zase takový prase nejsem,“ ušklíbla se místo odpovědi Eva a dala sestře rychlou pusu na tvář.

Druhý chod byly tři misky cereálií s mlékem. Kukuřičné, čokoládové a skořicové. Navzájem se o ně podělily a nakonec si ještě daly oloupané mandarinky, těch vzala Kamila rovnou šest. Spokojeně je pojídaly, když cinknul jeden z mobilů, ležících opodál na stole. Eva se pro něj natáhla, očima prolétla příchozí zprávu a zamračila se.

„Co se děje?“ zeptala se Kamila.
„To je Michal, viď?“ špitla Denisa, která ze sestřina výrazu odhadla obsah esemesky.
„Chce se se mnou sejít, co mám dělat?“ zamyslela se Eva.
„Rozhodně mu nepadni do náruče jen tak zadarmo. Trochu si ho vychutnej!“
„Ty, Eví, mohla bys mu dát nějaký ultimátum. Třeba mu ukaž připínacího ptáka a řekni mu, že vopícháš ty jeho do prdele, jinak je mezi váma konec,“ navrhla Denisa. Obě sestry na ní jen vykulily oči, ale vzápětí se začaly šíleně chichotat.
„To je dobrej nápad, to bych mohla zkusit!“ zazubila se Eva, když konečně popadla dech.

„Chcete někdo? Já už jsem plná,“ zeptala se po chvíli Kamila, odsunula stranou nedojedené zbytky a spokojeně se natáhla zpátky do postele. Když se všechny pořádně nacpaly, přesunuly se společně do sprchy. Ale po tak vydatné snídani neměly chuť na žádné sexuální hrátky a raději se jenom umyly.

„Tak co teď?“ zeptala se Eva, když se všechny tři, zabalené do ručníků, vrátily zpátky do pokoje. Denisa a Kamila, jak měly ve zvyku, se začaly vzájemně česat, zatímco Eva je znuděně pozorovala. Po chvíli přemítání si vlezla do jejich postele, lehla si na záda a kmitala nožkama ve vzduchu. Pokoušela se dosáhnout až na strop, ale ještě jí několik centimetrů zbývalo. Ručník z ní přitom spadl a obě sestřičky se mlsně zadívaly na její štíhlé tělíčko.

„Hele holky? Co jste to tady včera a předevčírem ráno dělaly?“ pronesla jakoby nic Kamila a v obou docela hrklo. Eva, která se doposud opírala hlavou dolu zády o zeď, spadla na postel, kousla se do rtu a zadívala se na Denisu. To spolu totiž opět prozkoumávaly svoje dominantní/sub­misivní fantazie.

„No víš, my jsme…“ začaly se vykrucovat.
„Proč jste mi o tom neřekly?“ zadívala se na ně Kamila a zamračila se. Denisa, která stála za ní a česala ji, sestřičku okamžitě objala.
„Když já myslela, že ty na něco takovýho nebudeš.“
„To asi ne, ale mohly jste mi to říct,“ začala popotahovat. Už k nim doběhla i Eva a přidala se k jejich objetí.
„Navíc si poslední dobou zaberete bráchu pro sebe a já vždycky ostrouhám,“ pokračovala a z očí jí začaly téct slzičky.
„To není pravda!“
„Možná ne, ale vypadá to tak!“
„Tak to ti to musíme vynahradit!“ zašeptala jí Eva do ucha, sklonila se k ní a políbila ji na rty. Denisa se k nim sklonila a přidala se k nim. Kamila konečně přestala vzlykat, a když se od sebe pomalu odlepily, v očekávání se natáhla na postel. Eva z ní strhla ručník a klekla si nad ní. Sklonila se jí k obličeji a lehce ji políbila na rty. Kamila zavřela oči, nedočkavá na sestřiny měkké rty. Denisa mezitím seděla stočená v křesle s nohama pod bradou a se zaujetím obě holky pozorovala. Jejich jazýčky se mezitím dotkly a bylo to neskutečně elektrizující. Oběma z toho vyskočila po celém těle husí kůže. Vzájemně spolu šermovaly, než se obě sestry přitiskly těsněji k sobě a vrazily si jazyky hluboko do úst.

Eva se na sestru usmála, sklonila se k její vzdouvající se hrudi a ústy se přitiskla ke vztyčené růžové bradavce. Chvíli ji pouze lehce olizovala svým vlhkým jazýčkem, než se k ní silně přisála svými měkkými rty a začala do ní něžně kousat. Kamile se to neskutečně líbilo, ale když začala vydávat rozkošné vzrušující zvuky, Eva se přesunula ke druhé bradavce. I té se od Eviných úst dostalo stejného postupu. Když byly obě dvě ocelově tvrdé, konečně se odtrhla od sladkých bonbonků. Něžnými polibky pokryla její ploché hladké bříško a postupně se dostávala níž a níž. Denisa si při pohledu na ně naslinila dva prstíky a začala si mnout poštěváček. Další dva si opatrně zasunula do horké kundičky a pomaloučku se prstila. S očima přilepenýma na svoje sestry postupně zvyšovala tempo. Když se Eva konečně dostala mezi Kamiliny roztažené nohy, Denisa se konečně zvedla z křesla a nedočkavě přeběhla místností, aby se k nim přidala. Blonďatá třesoucí se Kamila roztáhla nohy do dokonalého provazu, aby měly sestřičky dost místa a při pohledu na jejich mlsné výrazy v obličejích se začala kousat do rtu.

„Tak se předveďte,“ zašeptala nadrženě. Obě její sestřičky se zachichotaly, sklonily se blíž k horké kundičce a každá chytila do úst jeden růžový závojíček. Opatrně je cucaly, zatímco Kamila zavřela oči a začala vzrušeně lapat po dechu. Jak pokračovaly, pochvička začala vlhnout a rtíky jim začaly proklouzávat. Holkám nezbylo než Kamiliny závojíčky sevřít mezi zoubky. A jí se to samozřejmě neskutečně líbilo.

„Eví! Dení! To je síla! To je krása! Hlavně nepřestávejte!“
Dvojice mrštných hbitých jazýčků začala lechtat Kamilinu kundičku i poštěváček zároveň. Kamila si vrazila dva prsty do úst a zakousla se do nich, aby nezačala hlasitě křičet. Podle piercingu poznala, jak Denisin jazyk vklouzl mezi její mokré závojíčky a boří se hlouběji do těsné pičky. Celá se roztřásla, protože Eviny rtíky se pro změnu přilepily ke vztyčenému klitorisu a začaly silně sát.

„JŮŮŮŮŮŮŮ!!!“ vypískla vzrušeně. Rukama si začala mnout prsa a lehce se štípala do bradavek. Zatímco Eva jednou rukou hladila Kamilu po bříšku, druhou po stehně a cucala její vyčnívající poštěváček, Denisa jí zasunula několik prstíků do rozpálené kundičky a ústy se přesunula níž, k sestřině zadní dírce. Růžová dírka se sice náporu jejího jazýčku chvíli bránila, ale když povolila a kluzký hádek vklouzl dovnitř, Kamila hlasitě vyjekla.

„Holky, já vás miluju!“
Prstíky v heboučké broskvičce se pohybovaly stále rychleji a i Kamilin dech byl každou sekundu trhanější. Ve stejnou chvíli se Eviny zoubky začaly třít o tvrdý a přecitlivělý poštěváček.

„ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!“ zapištěla Kamila, zatímco její mysl se nesla na vlně úžasného orgasmu. Nádherný pocit se rozléval z jejího rozkroku po celém jejím těle, nutil ji kroutit prstíky na nohou, svírat ruce do pěstí, házet hlavou ze strany na stranu a šíleně kopat nohama.

Eva a Denisa od ní musely mírně odskočit, aby je nepraštila nebo nekopnula.
„To se nám povedlo, co?“ zadívala se Eva na Denisu. Ta jen nadšeně přikývla a chytila ji za ruku. Přitiskly se k sobě, pevně se objaly a vrazily si vášnivý polibek. Takhle vydržely několik minut, než je vytrhlo zašustění přikrývky.

„Holky, to byla krása,“ zašeptala Kamila z postele, když se konečně probrala. Se zasněným výrazem a rozcuchanými vlasy ležela na bříšku a pohupovala nožkama ve vzduchu, vypadala úplně k nakousnutí. Eva se nahnula blíž k Denise a zašeptala jí několik slov do ouška. Denisa se usmála a přikývla.

„Ale my ještě neskončily!“ zahihňala se Eva a vrhla se na Kamilu. Ta jen mírně roztáhla nohy a Evin obličej už byl zabořen mezi pevné kulaté půlky. Jazýčkem přejížděla mezi oběma dírkami a příležitostně do některé z nich zabrousila. Opět ucítila sestřinu sladkou chuť a nadšeně polykala voňavé šťávičky. Kamila si složila ruce pod hlavou, spokojeně si na ně lehla a začala mírně kroutit boky. Během chvíle ucítila i Denisu, která ji lehce kousla do zadku.

„AU!“ vypískla Kamila, ale vzápětí se zachichotala. Dvoje ruce ji chytly za boky a donutily ji kleknout si na kolena a vystrčit zadeček pěkně do vzduchu. Kamila prohnula záda jako kočka, čímž svoje hladové dírky nádherně zpřístupnila, a jen se třásla v očekávání, co pěkného jí sestřičky vymyslí.

„Co to?!?“ vyjekla překvapeně, když ucítila, jak se jí něco dlouhého a gumového tlačí proti kundičce. Překvapeně otočila hlavu, aby uviděla Evu, jak se na ni šklebí s vyplazeným jazykem a s umělým připínacím penisem mezi nohama.

„Přece jsme si slíbily, že tě s ním budu moct pořádně vymrdat!“
„Jen abys věděla, co s takovou tkaničkou dělat…“ zazubila se na ní Kamila. Znovu se jí vybavilo, co ráno viděla v koupelně.
„Brácha má sice lepšího, ale nic jinýho po ruce není,“ pokrčila rameny Eva. Denisa mezitím přelezla na druhou stranu postele, sevřela Kamčinu blonďatou hlavu do náručí a přitiskla si ji ke své vzdouvající se hrudi.
„Tak honem, Eví, já nerada čekám,“ vypískla nedočkavě Kamila. Vzápětí se už její hladové rtíky přisály k nabízeným ňadrům. Jazykem si pohrávala s levou růžovou třešinkou, lehce ji olizovala a nakonec ji opatrně vsála do úst.
„Já tě miluju, Kamí!“ zašeptala vzrušeně Denisa, zatímco její bradavky byly masírovány sestřiným jazýčkem. Evu už přešla počáteční nervozita a pohnula boky. Přitom fascinovaně sledovala, jak dildo přidělané k jejímu rozkroku, vklouzává do sestřiny buchtičky, která se leskla milostnými šťávičkami. Pomalu ho do ní zasouvala, dokud se její bříško nedotklo Kamilina kulatého zadečku. Když byl umělák až nadoraz v její hebké kundičce, Kamila začala rychleji oddechovat.

„Počkej chvilku. Ať si můžu zvyknout,“ zašeptala.
„Ty máš problémy s takovým prckem?“
„Nemám, ale dneska jsem v sobě ještě nic neměla,“ zasténala Kamila a v hlavě se jí opět mihla ranní scéna z koupelny. Zalitovala, že o tom holkám ještě nepověděla. Vzápětí jí však většina myšlenek vylétla z hlavy, protože sevřela poševní svaly a celým jejím mladým tělem se rozlily vlny rozkoše. Eva se jen zachichotala, nahnula se dopředu a rukama začala masírovat Kamilina prsa. Ta se doslova rozvzdychala slastí. Její kundička se brzy roztáhla a přivykla gumovému vetřelci.

„Dobrý, Eví,můžeš,“ zašeptala vzrušeně. Eva si jen oblízla rty a začala pohybovat boky. Očima sledovala, jak se sestřiny růžové poševní rtíky roztahují a objímají umělé dildo, klouzající dovnitř a zase ven. Přejela pohledem na druhou sestru, která stále měla svoje úžasná ňadra před Kamilinými hladovými ústy, a všimla si jejího zvláštního pohledu.

„Chtěla bys taky, co?“ mrkla na Denisu. Ta jen přikývla a prosebně se na Evu zadívala.
„Tak mi prvně pomoz s Kamčou a pak uvidíme!“
Denisa chvilku očima přejížděla po obou holkách, než se rozhodla, co udělá. Otočila se pod Kamilou a lehla si na záda tak, že obě dvě měly svoje krásná prsa před obličejem té druhé. Vzápětí se obě přitiskly svými hladovými pusinkami k růžovým vzrušeným bradavkám, sevřely je mezi rty a začaly sát a cucat.

Eva už tu nečinnost nemohla vydržet a začala se taky hýbat. Pohybovala boky dopředu a dozadu a gumový penis začal klouzat v Kamilině mokré studánce. Stěny vzrušené kundičky ho přitom pevně svíraly a vysílaly do zbytku jejího mladého těla nádherné vzrušující signály. Eva chvíli zkoušela různé rychlosti a razance, ale nakonec si zvolila příjemně pomalé tempo. To bylo neskutečně dráždivé a Kamile nezbylo, než se zakousnout do Denisiných ztvrdlých bradavek.

„To je krása, to je nádhera, ještě!“ vzdychala celá nadržená. Když jí sestřičky začaly lehce mnout a třít poštěváček, už to nemohla vydržet a znovu se udělala. Opět se stočila do klubíčka a tichounce se rozvzlykala.

„To bylo něco!“ usmála se na obě holky, když se jí vrátily smysly. Eva se mezitím vrhla na Denisu a přitáhla si jí k sobě. Ta se ani nestačila vzpamatovat a už se jí do krku cpal gumový pták, pokrytý vrstvou sladkých šťáviček. Denisa ho začala vášnivě cucat a olizovat a přitom se celou dobu dívala Evě do očí.

„Možná by to nebylo špatný, kdybych se narodila jako kluk,“ podotkla Eva a Kamila se jen zachichotala.

„Už dost,“ přerušila Denisu, lehla si na záda a naznačila jí, ať si jí vleze na klín. Ta to okamžitě udělala a zasunula si do sebe umělé péro. Začala na ní hopsat jako šílená a krásně u toho vzdychala.

„Tobě se to nějak líbí!“ zachichotala se Eva a párkrát plácla ségru přes zadek. Při každém dopadu ruky na její půlky Denisa hlasitě vypískla a její kundička se vždycky silně sevřela. Eva ji pozorně sledovala, a když viděla, že už se sestřička blíží k orgasmu, plácla ji silněji a poručila jí:

„Dost!“
„Já už skoro jsem!“ sténala Denisa a dál se napichovala pičkou na uměláka.
„Řekla jsem dost!“ zopakovala Eva rozkaz. Denisa se sice zamračila, ale slezla z ní. Eva ji okamžitě chytla za vlasy a přitáhla si její hlavu mezi nohy.
„Vochutnej tu svojí mokrou kundu!“ a nacpala jí dildo do pusy. Denisa se sice zakuckala, ale nic jiného jí nezbylo.
„Nemám teď pro změnu vopíchat já tebe, Eví?“ zeptala se Evy Kamila, která už se trochu srovnala a teď obě holky se zájmem pozorovala. Ležela na bříšku, hlavu měla opřenou o ruce a nohama líně kopala ve vzduchu.
„Ještě mi ho chvilku nech. Mě to strašně baví,“ přiznala se jí Eva s ďábelským úsměvem. Poté chytla Denisinu hlavu oběma rukama a donutila jí zastrčit si celou délku uměláka do úst. Denisa jen vykulila oči, v obličeji celá zrudla a začala se dusit. Eva ji pozorně sledovala a na poslední chvíli ho z ní vytáhla.

„Tak jak se ti líbí můj čurák, kurvičko?“ zašklebila se na ní.
„Super!“ přikývla Denisa, když se jí povedlo chytit dech.
„Otevři pusu,“ poručila jí a teď jí do úst pro změnu strčila čtyři prsty jedné ruky. Denisa jen překvapeně vykulila oči, ale držela a jazykem lehce přejížděla po sestřiných prstíkách.
„Kam na to chodíte?“ zeptala se překvapená Kamila a zakroutila hlavou.
„Koukaly jsme na nějaký péčko. Pro inspiraci,“ zazubila se na ní Eva. Vytáhla ruku z Denisiných úst a vzápětí jí plivla na obličej.
„Lehni si na záda, děvko! Hned!“ Denisa to okamžitě udělala.

„AU!“ vyjekla, protože Eva ji silně plácla dlaní přes kundičku.
„Ticho, kurva. Protože jseš moje šikovná děvka, tak si můžeš říct, co bys ráda!“
„Chtěla bych vomrdat,“ zaprosila Denisa.
„Líp,“ zakroutila hlavou Eva a znovu plácla sestru přes kundičku.
„Chtěla bych vomrdat, prosím,“ zkusila to znovu.
„Líp!“

Denisa se jí na chvíli nechápavě zadívala do očí, pak se usmála a znovu zaprosila.
„Slečno Evo, mohla byste mě, prosím vás, vomrdat tím vaším krásným čurákem? Mohla byste mi, prosím vás, strčit toho úžasnýho ptáka do mojí kundičky?“
„To už je lepší,“ přikývla spokojeně Eva, „pro příště, já mám kundičku nebo tady Kamča má kundičku. Ty máš jen zasranou kundu!“

Přilezla k Denise blíž a zasunula do ní gumového ptáka.
„Teď mi ještě řekni, co jseš!“ poručila jí a začala do ní tvrdě přirážet.
„Jsem vaše zkurvená, zasraná děvka! Jsem pitomá kráva, jsem nadržená kurva, jsem vaše zajebaná, vyjebaná, dojebaná píča…“ pištěla toužebně šukaná sestřička.

Z Denisiných úst se valila lavina nejhorších možných nadávek, což se Evě zjevně líbilo, protože jí sevřela obličej do dlaní a znovu jí na něj párkrát plivla. Kamila to perverzní divadélko pozorovala s vytřeštěnýma o­čima.

„To je teda síla,“ zakroutila nevěřícně hlavou, ale ani jedna z aktérek ji nevnímala. Eva znovu nacpala jednu ruku do Denisiných úst a druhou jí začala lehce svírat krk. Denisa opět úplně zrudla v obličeji a celé její tělo se šíleně třáslo. Eva vytáhla ze sestřiny pusinky rukou pokrytou vrstvou slin a jeden prst jí tvrdě nacpala do zadní dírky.

„Jůů! Přesně tam!“ vyjekla Denisa, ale Eva ji přiškrtila o něco víc, takže už jen lapala po dechu.
„Líbí se ti to, co kurvičko? Líbí se ti, když máš můj prst v prdeli? Hmm? Tak co, líbí se ti to? To totiž není tvoje prdel, ale moje! Jenom moje! A já si s ní budu dělat, co chci!“
Denisa nemohla mluvit, takže jen divoce přikyvovala hlavou, jak celé svoje tělíčko odevzdala nadržené sestře. Před očima už viděla jen hvězdičky a tušila, že následující orgasmus překoná všechny, co doposud zažila. Eva to na ní poznala, a tak ještě zvýšila laťku. Vytáhla uměláka ze sestřiny pičky a prsty z její prdelky, takže Denisa jen zoufale zaječela:

„NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ­ÉÉ!!!!“
Ale o vteřinu později už jen vykulila oči a její výkřiky se změnily na:
„JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!“

To už totiž měla gumového ptáka nacpaného v zadečku a téměř celou Evinu dlaň zasunutou v kundičce. Otevřela ústa dokořán a naprázdno zalapala po dechu. Eva ji volnou rukou začala lehce fackovat přes obličej a Denisa už jen těžce oddechovala a celá se třásla. Pták bušící do jejího análku a sestřina ruka v pochvičce spojené s trochu drsnější předehrou, to pro ni bylo úplně dokonalé.

„Líbí se ti to, ty děvko, co? Líbí se ti, jak tě mrdám do prdele? Líbí se ti moje prsty v kundě? Co? Mluv na mě, ty kurvo! Líbí se ti, jak tě mrdám?!“
Eva se z ní pokoušela dostat aspoň jedno slovo, ale neuspěla. Denisa už sebou jenom divoce házela a hlasitě přitom sténala.

„ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!“ ječela jako šílená, když se jejím tělem jako uragán přehnalo několik vln šíleného orgasmu.
„Tak tohle se mi fakt povedlo,“ zašklebila se Eva, když viděla, v jakém stavu je její jednovaječné dvojče. Ještě se však nestačila pořádně rozkoukat a pár rukou ji odtáhnul od třesoucí se Denisy, prudce ji povalil na záda a než si uvědomila, co se děje, gumového mazlíka v sobě měla až nadoraz zasunutého Kamila.

„To se ti to tak líbilo?“ divila se Eva, zatímco Kamila na ní začala zběsile poskakovat a přitom si roztahovala kundičku o umělého ptáka. Kamila jen divoce přikývla hlavou a dál se na ni nabodávala. Eva si položila ruce pod hlavu a s vyplazeným jazýčkem náruživou blondýnku pozorovala.

„Ty seš fakt nějaká rozjetá!“
Kamila se nahnula dopředu a opřela se rukama o postel, takže se její prsa pohupovaly před Eviným obličejem.
„Tahle pozice je fakt hustá! Nemusím hnout ani prstem,“ podotkla Eva a jednou rukou začala přejíždět po sestřiných ztuhlých bradavkách. Ale její komentáře nikdo nevnímal, protože Kamila se na ní nyní šíleným tempem napichovala a vášnivě přitom sténala a Denisa ležela vedle nich stočená do klubíčka s rukou těsně přitisknutou ke kundičce a o okolním světě zatím neměla ani ponětí. Druhou rukou začala Eva hladit Kamilu po hebkých nohou, až nakonec skončila na jejím zadečku, který lehce mačkala.

„AU!“ vyjekla Kamila, když jí přes něj Eva plácla.
„To nic nebylo,“ šklebila se na ní Eva.
„Na mě tyhle kokotiny nezkoušej, já ti žádnou soukromou děvku dělat nebudu!“ oddechovala ztěžka Kamila a dál poskakovala nahoru dolu a protahovala si pičku umělým penisem.
„Nebudeš?“ zachichotala se Eva a znovu ji plácla po zadku. Vzápětí toho zalitovala, protože Kamila jí obě ruce přišpendlila nad hlavou, sklonila se k ní obličejem a začala ji kousat do nosu, do tváří, do brady, do krku, prostě po celém obličeji. Eva sice kroutila hlavou ze strany na stranu ve snaze utéci sestřiným dotěrným zoubkům, ale marně.
„AUUU, dobře, dobře, AUUU“ vyjekla bolestivě, protože Kamila ji právě silně kousla do ucha, „už tě nechám na pokoji!“

Kamila se zmohla na pouhý úsměv, ale dál se zuřivě nabodávala kundičkou na gumové dildo. Pootevřenýma očima sledovala Evu, která se na ní šklebila a cítila, že se blíží k dalšímu úžasnému vyvrcholení. Z úst se jí linuly vzrušující a roztomilé zvuky.

„Eví… Eví… já… já tě miluju!“ šeptala toužebně Kamila, aniž by přestala se svými pohyby. Vzápětí popadla sestřiny ruce a přitiskla si je ke svému vzdouvajícímu se hrudníku. Eva okamžitě pochopila a začala si pohrávat s jejími bradavkami. Kroutila s nimi, štípala do nich, tahala za ně. Na Kamilu už toho bylo příliš, protože prudce dosedla, otevřela oči dokořán a z úst se jí vydral šílený výkřik.

„ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁ!!!!“
„Snad na nás nikdo nezavolá policajty, když tady vy dvě děvky řvete jako pominutý!“ podotkla Eva a začala Kamilu hladit po zádech v domnění, že to pro ni bylo víc než dost. To se ale šeredně spletla. Jakmile se Kamče přestala točit hlava, seskočila z Evy, klekla si na všechny čtyři a zavrtěla zadečkem.

„Ještě!“ poprosila roztouženě.
„Vždyť ses zrovna udělala!?“ zíraly na ní vyjeveně Eva s Denisou, která už se také probrala.
„Ale teď chci zkusit něco jinýho!“ vypadlo z Kamily. Obě holky se na ní několik sekund nechápavě dívaly, ale ještě než začaly hádat, nedočkavá Kamila jim to ozřejmila.
„Pičku už má úplně hotovou, teď bych chtěla vopíchat do… no… víte kam…“ začervenala se, prosebně se na ségry zadívala a zavrtěla zadečkem.

„Do prdele!“ zachichotala se Eva, zatímco Denisa rychle odněkud vytáhla další vibrátor s tubou lubrikantu a začala ho opatrně zasouvat Kamile do zadečku.
„To studí!“ zachichotala se Kamila.
„Ale kdybys nekecala!“ podotkla Denisa. Měla v tom spoustu praxe a za chvíli byl tedy červený trpaslík uhnízděný hluboko mezi pevnými půlkami blonďaté nadržené nymfičky.
„Děláte tohle často?“ zeptala se Eva, která je zvědavě pozorovala. Kamila měla hlavu zabořenou v polštářích a jen něco zamumlala, ale Denisa jí vesele odpověděla.
„No jasně! Sice je to většinou navopak a Kamča něco strká do mě, ale někdy je fakt hodně nadržená a to je potom extrajízda!“

Denisa pootočila vypínačem a vibrátor se rozvrčel. Kamila v reakci rozkošně zasténala.
„To je krása!“
Eva se naklonila blíž k sestrám, natáhla ruku a několikrát zmáčkla Kamilin pevný zadeček.
„Ten je fakt úžasnej!“ zakroutila nevěřícně hlavou a otočila se na Denisu. Ta přikývla, sklonila se a do zadečku se opatrně zakousla.
„Dokonalej, co?“ zachichotala se, „když ho vidím, hned začnu slintat!“
„Myslíš, že už bych jí ho mohla vymrdat?“ zeptala se jí Eva. Denisa místo odpovědi vytáhla z Kamilina análku vibrující dildo, sklonila se k pootevřené dírce a párkrát přes ni opatrně přejela jazykem. Potom jí na uzounkou dírku nechala dopadnout několik kapek lubrikačního gelu.

„Jo, můžeš. Ale pomalu, Kamila na to není tak moc zvyklá,“ kývla na Evu.
„No jo, ve srovnání s tebou je každej amatér, ty anální děvko!“ zasmála se Eva.
„Tak už to bude?“ ozvalo se nedočkavě z polštářů, do kterých byla zabořená Kamilina hlava. Obě holky jen protočily oči v sloup a vzápětí se zachichotaly. Kamila totiž zašmátrala rukou po posteli, rychle našla stále zapnutý vibrátor a přitiskla si ho k poštěváčku.

„Ta je fakt strašně nadržená!“ zakroutila Denisa nevěřícně hlavou. Eva už sevřela do ruky gumový penis, přiblížila jeho špičku k sevřené nabízené dírce a lehce zatlačila. Kousek vnikl dovnitř, ale to dál to nešlo. Kamila vycukla hlavou z polštářů a zaskučela.

„Moc… moc… je to moc velký…“ zalapala po dechu. Denisa jen mrkla na Evu a zavrtěla hlavou, aby přestala. Znovu popadla lubrikant a sklonila se ke Kamile. Eva jí roztáhla rukama zadeček a Denisa nakapala několik kapek na těsnou dírečku. Poté se pokusila vsunout dovnitř několik prstů. Stále to moc nešlo, tudíž ještě přidala další dávku gelu. Stejně namazala i dildo, které měla Eva připevněné mezi nohama a znovu na ní kývla.

„Zkus to znova.“
„Oukej, myslíš, že už to půjde?“
„Uvidíme, strč ho do ní!“

Denisa si položila hlavu na Kamilin zadeček, který jí následně rukama roztáhla. Eva znovu přiložila špičku umělého pyje k odhalené dírce a začala lehce tlačit.
„No vidíš, jde to jako po másle!“ zachichotala se Denisa, zatímco Eva fascinovaně sledovala, jak gumový penis mizí v útrobách sestřina análku.
„A co ty, Kamí? V pohodě?“ otočila se Denča na druhou sestru.
„Super…“ zasténala po chvilce v odpověď. Stále si přitom tlačila proti kundičce vibrující dildo. Nádherné pocity, způsobené oběma hračkami, se jí rozlévaly po celém těle a Kamila chvílemi začala téměř ztrácet vědomí.

„Asi trochu zrychlím, ne?“ zeptala se Eva.
„Před chvílí, kdyžs mrdala mě, tak si přesně věděla, co máš dělat. A teď se mě ptáš na takový blbosti?“ podivila se Denisa.
„No jo, když s tebou je to něco trochu jinýho! Navíc spolu už jsme to zkoušely, ale s Kamčou je to poprvý! S ní máš přece našukáno daleko víc ty!“ bránila se Eva. Vzápětí se obě zachichotaly, protože Kamila začala sténat, aby Eva přidala.
„Víc, holky, VÍÍÍÍÍC!“
„Řekla sis o to, Kamí!“ pokrčila rameny Eva a začala rychleji pohybovat boky. Přitom mrkla na Denisu a vyplázla na ní drze jazyk. Ta se zachichotala a vzápětí se vrhla na Evu a obě holky se začaly vášnivě líbat. Kamila je přestala vnímat a jen rozkošně vzdychala s hlavou zabořenou do polštáře. Vibrace na jejím přecitlivělém poštěváčku byly samy o sobě neskutečně intenzivní a v kombinaci s gumovým vetřelcem, protahujícím jí análek, to bylo opravdu vražedné kombo.

„Počkej, zpomal trochu!“ zašeptala Denisa, která podle Kamilina třesoucího se těla poznala, že se jejich sestřička blíží k masivnímu vyvrcholení. Eva se na ní usmála a podotkla:
„Nějak jsme zase vypadli z role, co?“
„Myslíš, že to teď má cenu?“ podivila se Denisa, která moc netušila, co by s ní Evča mohla v tu chvíli udělat.
„Nebudeš se mě na nic ptát, kurvičko! Já vím, vo čem mluvím!“ přešla Eva do svého dominantního charakteru a Denisa jen poslušně přivřela oči a přikývla hlavou.

„Máš pravdu, měly bysme trochu zpomalit,“ podotkla a vytáhla umělý penis z Kamilina těla. Růžová dírka zůstala stále pootevřená, ale ne na dlouho. Eva totiž popadla Denisu za vlasy a vrazila její hlavu mezi Kamiliny půlky. Sklonila se k ní a začala jí šeptat do ucha.
„Ty seš moje anální děvka, viď? Tak to si to teď užiješ, protože naší Kamilu pořádně vylížeš!“
Denisa byla v první chvíli tak překvapená, že vůbec nevěděla, co má dělat. Ale když jí Eva naznačila, co se po ní chce, okamžitě se do toho dala. Vyplázla svůj propíchnutý jazýček, jak jen to šlo, a vklouzla s ním hluboko do sestřina rozevřeného zadečku. Kamila to ve svém blaženém stavu stěží zaregistrovala, ale když po chvíli Eva odtáhla Denisu pryč od její kulaté prdelky, tak nespokojeně zasténala. Zvedla hlavu z peřin, aby zjistila, co se vlastně děje, a uviděla, že Eva nacpala dildo, které bylo už ve spoustě dírek, Denise hluboko do úst.

„Jí se to líbí?“ zašeptala Kamila nevěřícně, když obě ségry chvíli pozorovala. Ty už se také všimly, že mají diváka.
„Můžem pokračovat?“ zazubila se na ní Eva. Ale Kamila ji ignorovala a kývla hlavou směrem k Denise:
„Vždyť je to nechutný!“
„No to jo. Ale jí se to strašně líbí! Přiznej se!“ mrkla Eva na Denisu a vytáhla jí z pusinky gumový penis. Ta se začervenala a přikývla hlavou. Eva pokrčila rameny, otočila se ke Kamile a pomalu jí zasunula dildo pokryté vrstvou Denisiných slin zpátky do zadečku. Kamila jen vykulila oči, tiše vykřikla a hlava jí klesla zpět mezi polštáře. Eva se teď moc nerozpakovala a nasadila rychlé tempo. Ačkoliv jednou za čas vytáhla uměláka ven z Kamily a vrazila ho Denise do úst, než ji začala znovu šukat. Kamilino tělo se prohýbalo jako luk a celá se třásla. Vibrátor, který si tiskla k poštěváku, teď běžel zcela na plné obrátky, a chudák Kamila cítila, že následující orgasmus totálně přebije ten předcházející. Začala pohybovat celým tělem proti Eviným pohybům a cítila, jak se jí při každém přírazu dildo boří hluboko do zadečku. Neskutečně ji to vzrušovalo a z úst se jí draly výkřiky rozkoše. Nebyla ovšem jediná, kdo si užíval nastalou situaci. Eva svírala Kamilu za boky a prudce ji mrdala. Dělala to dneska poprvé a tyhle pohyby pro ni byly vcelku náročné. Takže už celá zrudla vyčerpáním, těžce dýchala a vlasy se jí lepily ke zpocenému obličeji. Pokaždé, když už nemohla, vytáhla umělý pyj z Kamily, přistrčila ho přihlížející Denise k obličeji, zatímco se snažila popadnout dech.

„UŽ BUUUDUUUU!!“ zaječela Kamila, pustila vibrátor z ruky a zaryla se nehty do prostěradla. Denisa rychle popadla vibrátor a přitiskla ho k sestřině kundičce. Eva sebrala poslední zbytky energie a rozjela závěrečnou mrdačku. Kamila už jen šíleně křičela, celá se třásla a kopala kolem sebe. Oběma holkám dalo docela práci udržet se u jejích roztoužených dírek.

Ale už to nebylo potřeba dál protahovat, protože tělem rozvášněné blondýnky se prohnala několikanásobná vlna orgasmu. Všemi smysly naráz začala vnímat jen přítomnost Evy a Denisy a všechny ty krásné pocity, které právě prožívala. Přitom se chudák stočila do klubíčka a začala tiše vzlykat. Denisa odhodila vibrátor stranou, přitáhla si Kamilinu hlavu do klína, začala ji hladit po vlase a šeptat jí do ucha uklidňující slůvka. Eva, celá znavená a úplně rudá v obličeji, padla na zadek a snažila se popadnout dech.

„Kurva! To bylo něco!“ vyrazila ze sebe, když konečně mohla mluvit.
„Ses vůbec neudělala, co?“ zamračila se Denisa.
„Ne, ale to vůbec neva. Tohle bylo totálně šílený! A totálně suprový!“ smála se Eva.
„Ale nevím, jestli bych chtěla péro. Holky to mají dost jednodušší! Teď mě akorát všechno bolí!“
„To sis měla lehnout na záda a nechat Kamilu, ať se udělá sama,“ odpověděla jí Denisa. Obě dvě se ještě chvíli dohadovaly, které pohlaví to má lepší, dokud se z polštářů neozvalo tiché zasténání. Obě dvě se otočily a překulily třesoucí se Kamilu na záda.

„Holky, já vás tak strašně miluju!“ zašeptala šťastně Kamila, když se konečně probrala z nádherného deliria. V obličeji měla výraz absolutní spokojenosti. Všechny tři se přitulily k sobě a užívaly si vzájemnou blízkost. Po několika dlouhých minutách navrhla Denisa:
„Hele, jsme spocený jako prasata! Nedáme si ještě jednu sprchu?“

Počet zobrazení: 200

Autor

Navigace v seriálu<< Story 33 – NákupyStory 35 – A nedáme si pokoj a nedáme! >>
4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x