Story 24 – Poslední přípravy

Toto je 27 díl z 47 v seriálu Story

Možná si pamatujete, že jsem před pár dny mluvil přes Skype s bratrancem a domluvil jsem se s ním, že za ním zajedu do Prahy. Seděl jsem tedy ve vagónu ve vlaku, který byl ale z nějakého neznámého důvodu přeplněný revizory. Ti všichni na mě zírali, ale to jsem vnímal jen okrajově. Byl jsem totiž zaujat úplně jinou věcí.

Kousek ode mě seděla strašně pěkná holčina, která neustále přitahovala můj pohled. Vysoká a štíhlá, s dlouhými vlasy do půlky zad a s krásně kulaťoučkým zadečkem. Také měla krásně hladké a dlouhé nohy a nádherná oblá ňadra. Mrkla na mě a smyslně si oblízla rty. Potom mi poslala vzdušný polibek. Usmál jsem se na ni a rukou ji naznačil, ať si přisedne ke mně. Opět se krásně usmála, ale zavrtěla hlavou. Pak si ale začala rukama přejíždět po těle. Byla to moc pěkná holka, pěkně vyvinutá, takže jsem cítil, jak se mi v kalhotách probouzí péro.

Jeden z revizorů přistoupil ke mně a chtěl po mně jízdenku. Uvědomil jsem si, že u sebe žádnou nemám. Chtěl jsem se začít vymlouvat, ale nějak jsem nebyl schopen promluvit. Proto jsem ho ignoroval a pohledem se znovu zaměřil na dívku opodál. Ta si mezitím rozepnula několik knoflíčků na košili a já tudíž mohl obdivovat krásně vyplněný výstřih. Další revizor mi poklepal na rameno a oznámil mi, že jestli se chci koukat tady na slečnu, tak si musím připlatit. Já ale neměl ani peníze. Odstrčil jsem ho stranou a začal se přibližovat k neznámé dívce.

Další z revizorů se rozeběhli mým směrem a srazili mě na zem. Než jsem se nadál, ležel jsem na podlaze a oni stáli v kruhu kolem mě. Holka přistoupila ke mně, sklonila se nade mnou a rozepnula mi kalhoty. Stáhla mi je pod kolena a začala olizovat stojící ocas. Slastně jsem zavřel oči a vydechl jsem. Měla moc šikovný jazýček. Moc šikovný. Ale něco mi přece jen tak úplně nesedělo. Jak je možné, že jsem najednou cítil, jak mě olizuje pytlík a zároveň cucá žalud?

„Vstávej a neválej se tady!“ vyzval mě zničehonic jeden z revizorů. Nevím proč, jsem ho chtěl poslechnout a zvednout se. Ale frajerka mě zatlačila zpátky na podlahu a zasunula si ptáka hluboko do úst. Perfektní deep throat.

„Tak vstávej!“ zopakoval revizor. Ale jeho hlas se nějak změnil. Už to nebyl dospělý mužský hlas, ale mladý dívčí hlásek. Párkrát jsem nechápavě a trochu zděšeně zamrkal a najednou jsem neležel na zemi ve vlaku, ale na sestřině posteli.

„No konečně seš vzhůru!“ podotkla rozesmátá Kamila, která se nade mnou skláněla. Pohledem kolem sebe jsem rychle zjistil situaci. Denisa a Eva už také byly vzhůru. A krásně se staraly o trčící kládu, co jsem měl mezi nohama.

„Cože jste tak brzo vzhůru?“ zeptal jsem se holek, promnul si oči a hlasitě si zívl.
„A cože ty ještě spíš?“ odvětila mi Kamila a přesunula se na druhou stranu postele. Tím pádem klečela přesně mezi holkami. Ke každé kundičce natáhla jednu ruku a začala je obě najednou prstit. Obě sestřičky se začaly kroutit, ale neustávaly v olizování a líbání stojícího kopí. Tomu jsem se nehodlal nijak bránit, naopak jsem byl moc rád. Znovu jsem zavřel oči, zabořil hlavu zpátky do měkoučkých polštářů a užíval si dvě šikovné pusinky. Začal jsem spokojeně oddechovat, protože se mi to strašně líbilo. Moje sestřičky jsou moc chytré holky, protože dobře vědí, že klukům pravidelně ráno slušně stojí a že je potřeba se o to řádně postarat. A na to jsou Eva i Denisa expertky a odbornice.

„Kurva, holky, takovýhle probuzení bych bral každej den!“ pochvaloval jsem si. Založil jsem si ruce za hlavou a pozoroval je. Obě se slušně snažily, střídavě si přesouvaly tuhý klacek z úst do úst a olizovaly ho po celé délce. Penis byl pokrytý vrstvou slin a oči obou sester jiskřily vzrušením. To na tom bylo nejkrásnější. Pohled do jejich veselých očí. To mě na tom vzrušovalo nejvíc. Náhle se Denisa zarazila a začalo jí hlasitě kručet v bříšku. My ostatní jsme se okamžitě začali hlasitě smát a ona se k nám vzápětí přidala.

„No, nesmějte se mi! Tak jsem celou noc nejedla, nedivte se!“
Denisin žaludek tak trochu zabil naší společnou náladu plnou vzrušení. Takže jsme se v rychlosti vyhrabali z postele a hodili na sebe jen to nejnutnější oblečení. Tím myslím, že já si vzal pouze trenky, a holky na sebe natáhly kalhotky a trička nebo tílka. Přesunuli jsme se do kuchyně a připravili si snídani. Při ní jsme se začali domlouvat, jak si rozdělíme jednotlivé povinnosti.

„Tak holky, je potřeba posekat trávu, vyplet zahradu, vyčistit bazén, připravit jídlo, dotáhnout ven nějaký stoly a židle. Jsme na to čtyři, tak to snad nebude takovej problém,“ nastínil jsem situaci.

„To jídlo možná problém bude,“ připomněla mi Denča, „máme naplánovaný nějaký chlebíčky a jednohubky. A v lednici je naložený to mase. Tak abysme to všechno stihli!“
„A co bábovku?“ napadlo Evu.
„A ten meloun, jak jsem o něm včera mluvila?“ přidala se i Kamila. Dohodli jsme se, že Eva a Denisa začnou s přípravou jídla, Kamila začne s plením záhonů a já posekám trávu a postarám se o bazén.

„Bazén, bazén,“ stěžovala si Eva, „co je na tom tak těžkýho? Jen tam nasypeš ten chlór a je to. Tak proč se s tím srát?“
„No jo, Eví, ale ještě se musí dopustit trochu vody a upravit pH, máme tady kyselou vodu, to přece víš!“ připomněl jsem jí.
„Kyselá voda je menší, nebo větší pH?“ zamyslela se Eva a tázavě se na mě zadívala.
„Ééé,“ nemohl jsem si vzpomenout a podíval se směrem na Denisu. Ta mi ukázala palec otočený k zemi.
„Nižší, je to nižší, Eví.“
Ale Eva si všimla Denisina gesta a začala se smát.
„Ty si debil,“ smála se mi Eva, „kdybys řekl větší, tak bych ti to klidně věřila!“
„Jo, Evo, a chlor je plyn, a pěkně jedovatej, takže ten tam taky nenasypeš!“ podotkla Denisa.

„Dejte mi s těmahle píčovinama pokoj! Oba dva!“ odbyla nás vesele Eva. Kamila už byla venku, sehnutá u jahod a vytrhávala ze země všelijaký bordel. Já vytáhl z garáže sekačku na trávu, dolil do ní benzín a začal sekat zahradu. Ta je docela velká, takže než jsem s tím byl hotov, slunce už bylo pěkně vysoko na obloze. Ségra mě na chvíli opustila a za chvíli se vrátila, pouze ve dvojdílných bílých plavkách.

„Když už jsem venku, tak se můžu trochu opálit!“ oznámila mi vesele.
„No jo, ale za chvíli budeš celá od hlíny,“ namítl jsem jí. Ačkoliv fakt, že už nebyla tak moc oblečená, mi vůbec nevadil. Pohled na ní stál přece jenom za to.
„Tak si mě pak budeš muset umejt, brácha!“ zachichotala se a vrátila se k plení. Já mezitím dosekal trávu a začal ji shrabávat na jednu hromadu. Kamila nechala na chvíli plevel plevelem a rozhodla se, že mi pomůže, „z toho klečení mě děsně bolej záda!“ Netrvalo nám to tedy dlouho a všechna tráva byla v rohu na jedné hromadě.
Bohužel spousta trávy napadala i do bazénu, takže bylo potřeba vyčistit ještě ten. Když jsem s tím začal, přišly se na nás podívat Eva a Denisa.

„Jéé, to je hezky!“ vyrazila ze sebe Eva a v okamžiku ze sebe shodila všechno přebytečné oblečení. V jejím případě to znamenalo, že byla během několika málo sekund úplně nahá. Denisa se na ni tak divně zatvářila, zakroutila nechápavě hlavou a protočila oči v sloup.
„Tady mě přece nikdo neuvidí, Denísku!“ zašklebila se na ni Eva a šla pomáhat Kamile. Denisa odběhla ještě zpátky do domu a vrátila se jen v plavkách. V ruce držela pet lahev a zamávala na nás:
„Dejte si chvilku pauzu!“
Všichni jsme si sedli na plastové židle, které máme u bazénu a popíjeli limonádu.

„Dneska večer si asi moc nezašukáme, co?“ zamračila se Eva.
„Budou tady lidi, takže jestli nechceš, aby na nás zavolali policajty, musíš se prostě jednou trochu krotit,“ pokrčila rameny Kamila.
„No jo, ale určitě tady bude chtít někdo přespávat a zejtra večer už musíme zase uklízet, pozejtří budou doma naši z Itálie. Jak nám to pěkně začalo, tak nám to tak najednou skončí,“ přemítala Eva smutně.
„Prosímtě, Eví, já a Kamila už si spolu užíváme dlouho, ale umíme se uhlídat, takže to o nás dlouho nikdo nevěděl,“ zapojila se i Denisa.
„Ale vy, holky, nejste takový hlasitý a impulzivní jako naše Evča,“ zareagoval jsem já.
„Jak hlasitá? Jak impal… impulzivní?“ začala křičet Eva, zatímco my ostatní se jen smáli.

„Zase takovej problém to snad nebude. Mamka odjede hned ráno do ordinace a táta během dopoledne taky zmizí, takže to tady budeme mít jenom sami pro sebe,“ porozhlédla se po nás Kamča.
„No jo, ale mně začne ta brigáda u Ládi!“ postěžovala si Denisa. To je jeden známý, který opravuje notebooky a další elektroniku. A pro naši Denisku je práce s počítači procházka růžovým sadem, takže je s ním domluvená, že u něj bude pracovat.
„A mně ta v pivovaru,“ ušklíbl jsem se já, „ty sis něco domluvila, Kamí?“
„Nějak nebyl čas. Jsem myslela, že bych pomáhala taťkovi, ale na to je lepší Denča.“
„Já? Proč?“ divila se Denisa.
„Umíš s těma jeho programama. Dokonce líp než von. A já počítačům moc nerozumím. A navíc mám skoro každej tejden nějakej závod nebo soustředění, s tím mě nikam nevezmou,“ povzdechla si Kamila.

„Tak zkus něco jako já,“ navrhla Eva, „loni jsem byla ve Francii jako instruktorka pro malý děcka, protože mám ten jazykovej diplom. A ty bys mohla zkusit nějakej sportovní tábor, tebe by určitě brali všema deseti!“
„No když já nevím…“ vykrucovala se Kamila. My ale dobře věděli, co je její problém. Když přijde na nějaké zařizování, tak to za sebe vždycky nechá udělat někoho jiného. Strašně se totiž stydí a nerada se baví s cizími lidmi. A k tomu ty její exhibicionistické sklony. Má to holka těžký.
„Hele, kdyby to byly nějaký menší děcka, tak ty by tě přece neukously, ne?“ přidal jsem se i já.

„Ty si radši vezmi síťku a padej na ten bazén!“ odpálkovala mě. Sama se taky zvedla a vrhla se na poslední nevypletý záhon. Tak se vyhnula diskuzi na nepříjemné téma. Chvilku jsem se s listím a trávou otravoval, dokud ke mně nepřišla Denisa:
„Já tě vystřídám, Jindro, chceš?“
„Jo jasně, to bys byla hodná. Já už se na tom slunci pařím, ty se nám aspoň pěkně vopálíš!“ usmál jsem se na ni. Objali jsme se a krásně se políbili. Denisin jazýček mi okamžitě vjel do úst a začal se mnou šermovat.

„No, no, no. Nechte si to na potom, vy dvě hrdličky!“ okřikla nás Kamila vesele. Sama už byla hotová a teď si protahovala záda. Natáhla se na špičky a ruce vytáhla vysoko do vzduchu. Tělíčko se jí při tom pohybu moc nádherně prohnulo. Kulatá prsa skoro vyskočila ven z vrchního dílu plavek.
„Tak se k nám přidej!“ navrhl jsem.
„Néé, prvně se umej! Jseš celá od hlíny!“ vypískla Denisa. Kamila s chichotáním zaběhla do domu a Denisa se otočila na mě:
„Až se umeje, vynosíte ven nějaký ty věci?“

Přikývl jsem, nechal bazén na starost Denise a vydal se za Kamilou. Ta byla zrovna ve sprše, tak jsem ji nechtěl zdržovat a radši jsem se podíval za Evou. Eva se točila po kuchyni a k tomu ji hrálo její oblíbené CD Dole v dole od Kabátů. Ségra se tam ale spíš tak kroutila a trsala do rytmu, než že by něco důležitého dělala. Byla stále úplně nahá, vlastně jen na nohou měla žabky. Když mě uviděla, přiběhla ke mně, chytla mě za ruku a začala zpívat (v jejím případě spíš řvát) společně s rádiem.

„Nad obzorem svítá, je to za náma,
a naše stará Lů ten lektvar míchá a pak ho podává,
a nám se nechce SPÁÁÁT!“

Počkal jsem, až skončí refrén, než jsem jí to trochu ztlumil, abych jí oznámil:
„Staví se sem Marek a doveze nám sud. Tak na sebe můžeš něco hodit, ať mu z tebe nevypadnou voči z důlků.“
„A co já, Jindro? Já se nemusím oblíkat?“ ozvalo se od dveří. Tam stála Kamila, úplně nahá a ručníkem si sušila vlasy.
„Sakra, holky, jestli se tady budete takhle nahý producírovat celej den, tak mně ho budete muset každou chvíli vykouřit, protože to jinak asi nevydržím!“ postěžoval jsem si.
„Teď máme práci!“ odsekly obě dvě ve stejnou chvíli a okamžitě se tomu začaly chichotat.
„No to vidím! Ne že tady něco posereš, Evo! Kamilo, ty pojď se mnou!“
„Co bych tady asi posrala, ty debile?!?“ zasmála se jedna a druhá se zeptala: „Co potřebuješ, brácha?“
„Pomůžeš mi vyházet ven nějaký věci!“
„Jasný, jen se oblíknu a už utíkám!“

„Hele Kamí, na to voblíkání se vykašli, ať Jindru pořádně naserem!“ navrhla jí Eva. Kamila se zachichotala, hodila ručník do koupelny a šla za mnou, zatímco já jen kroutil hlavou. Pár zahradních stolů, co byly naskládané v garáži, jsme měli během chvíle venku na zahradě, takže to nebyl žádný problém. I Denisa už končila s vybíráním listí z bazénu, tak nám s tím také pomohla. Když jsme to měli hotové, Kamila přišla k Denise, objala ji a rozvázala ji vrchní díl plavek.

„Denčo, Denčo, Denčo!“ vypískla Kamila, když ji sestřička políbila na rty, „ty moje sladká Denčo!“
Ta se tomu začala chichotat. Já jsem se opřel o zeď a zaujatě je pozoroval. Obě sestřičky se přitiskly pevně k sobě, takže se jejich tvrdé bradavky začaly o sebe otírat a jazýčky jim jen kmitaly v ústech. Denisa si v rychlosti rozvázala i spodní díl plavek, takže obě byly úplně nahé.

„Už to fakt nevydržím,“ povzdechl jsem si a vyndal ptáka z kraťasů. Přešel jsem k nim a obě je pohladil po zadečku. Spokojeně zavzdychaly, zavrtěly sebou a přestaly se na chviličku líbat. Toho jsem hned využil a vměstnal jsem se mezi ně. Začali jsme se líbat na střídačku všichni tři. Netrvalo to dlouho a ocas mi stál krásně v pozoru. Což samozřejmě nezůstalo bez povšimnutí. Stejně jako nezůstaly nepovšimnuté rozpálené kundičky. Každý z nás měl tedy jednu ruku mezi nohama jednoho sourozence a druhou uspokojoval zase toho dalšího. Pro mě to znamenalo, že jsem měl přístup ke dvěma krásně vlhkým kundičkám najednou. V Kamčině kočičce už klouzaly Denisiny prstíky, takže na mě „zbyl“ poštěváček a u Denči to bylo zase naopak. Tu jsem pomalu a opatrně prstil, zatímco Kamila si pohrávala s jejím zduřelým klitorisem. A o můj vztyčený kord byla taková menší přetahovaná. Nakonec to dopadlo tak, že mě obě holky dlaněmi přejížděly po celé délce penisu a palci přitom dráždily krví nalitý žalud. Všichni tři jsme zhluboka oddychovali a toužili jsme po pořádné šukačce. I když jsme věděli, jak málo času máme.

„Jedno číslo stihneme, nemyslíte?“ zeptal jsem se holek, když se spolu zrovna líbaly. Obě vesele přikývly a začaly se přetahovat o moje péro.
„Tak mi ho třeba můžete na střídačku kouřit,“ navrhl jsem.
„Na to není čas, má sem přece přijít Marek!“ odbyla mě Kamila a odstrčila Denisu stranou. Ta se na ni smutně zadívala, „tak já počkám,“ povzdechla si. Kamila se hned zarazila a podívala se na ni.
„Promiň Dení, já přece nejsem taková svině. Já ti ho nechám!“
„Ne, ne jen jdi první ty!“
„Nehádejte se, holky, já si lehnu na zem a jednu z vás můžu lízat,“ navrhl jsem jim. Obě nadšeně souhlasily a téměř mě srazily na zem. Než jsem se nadál, měl jsem Denisinu rozkošnou kundičku před obličejem. Okamžitě jsem ji pokryl polibky a přitom jsem cítil, jak se na můj vztyčený klacek pomalu nabodává další těsná pička. Nejprve do sebe dostala jen žalud, potom se na chvilku zastavila a počkala, až si její buchtička přizpůsobí mojí velikosti.

„Jindro, ty máš skvělýho ptáka, takovýho bych mohla od rána do večera!“ pochvalovala si Kamila.
„Já ho mám v sobě taky moc ráda,“ vydechla Denča, „ale brácha umí taky krásně lízat, že jo Kamí?“
Právě jsem přestal líbat Denisiny závojíčky, jazykem jsem je rozhrnul a vnikl do horké dívčí studánky. Zajel jsem, jak nejhlouběji to šlo a začal s ním vrtět ze strany na stranu. Ségra jen slastně vydechla.

„Víš Dení, když jsme spolu s Jindrou poprvý něco zažili, tak to byla hodně skvělá lízačka. A vod tý doby se podle mě ještě o hodně zlepšil!“
„A co má chudáček dělat? Jsme tři holky na jedno péro, tak nás musí i lízat, aby to zvládal.“
Slabě jsem štípnul Denisu do zadku, takže jen povyskočila a já se mohl nadechnout.
„Ty Deniso, já nejsem žádnej chudáček! A vy se stejně tak dobře můžete lízat samy navzájem. Ty si mi sama říkala, jak to vám dvěma krásně jde! Jo a když po mně zase budete chtít lízání jako celej nedělní večer, tak to se vám na to příště vyseru!“
„Jestli se ti nelíbí naše kundičky, tak si ho zase můžeš honit u porna! Nebo si najdi holku, my si samy určitě vystačíme!“ odsekla Denisa a odtáhla se ode mě.
„ Víš, že to možná udělám! Třeba Marťa se mnou chtěla chodit, ale já ji pokaždý odmítal, protože je to tvoje jediná normální kámoška!“ vyštěkl jsem na ni. Ačkoliv jak ta slova opustila moje ústa, hned jsem jich začal litovat.

„Nehádejte se!“ vydechla Kamila, které už se povedlo zasunout si do pičky celou délku mého kopí.
„My se nehádáme!“ odpověděli jsme s Denčou zároveň.
„Tak si dejte pusu. A pěknou!“
Podíval jsem se na Denisu a usmáli jsme se na sebe. Ona se ke mně sklonila a rty se o mě otřela.
„Promiň,“ zašeptali jsme oba najednou a krásně jsme se políbili.
„Nezlob se na mě, Dení, já tě mám moc rád a klidně tě budu lízat, kdykoliv si vzpomeneš. Ta tvoje micinka je tak moc krásně sladká!“ omlouval jsem se jí.
„No vidíte, že to jde!“ usmívala se na nás Kamila, která na mě pomalu kroutila pánví. Denisa si mi opět sedla na obličej a vydala mi svojí rozkošnou dírku napospas. Nosem jsem se zabořil mezi její rtíky a jazykem jsem začal kmitat po špičce citlivého poštěváčku. Ségra jen vrněla slastí, zatímco já hladil měkkou kůži jejích hebkých stehen.

Obě dvě holky krásně vzdychaly, což mě neskutečně vzrušovalo.
„Vyměníme se?“ zeptala se najednou Denisa, „já bych se chtěla udělat a cítit brášku v sobě.“
„Jasně,“ přikývla Kamila a nádherné sevření kundičky ustalo. I druhá kundička opustila můj obličej, ale než jsem se nadál, obě sestřičky už zaujaly svoje oblíbené pozice. Denisa se na mě opatrně nabodla a začala se pomalu pohybovat. Kamila se ke mně sehnula a olízla mi tvář.

„Voníš jako Denča,“ zahihňala se. Rukou jsem si ji přitáhl blíž a políbil ji.
„Máš mě lízat, ne líbat,“ postěžovala si, ale oči jí vesele zářily.
„Tak šup šup,“ plácl jsem ji lehce po zadečku, aby si mi sedla na obličej. Přisunula mi horkou a vlhkou pičku k ústům a ani na chvilku nepřerušila náš oční kontakt. Sladký dívčí sirup mi zaplavil obličej a Kamile z úst se linuly vášnivé vzdechy. Trochu jsem ji nadzvednul a přesunul si k sobě blíž její zadní dírku. Sestřička se celá jen kroutila.

„Jindro, Jindro, přesně tam, to je moc super, děláš to dokonale! Úplně dokonale!“ vzdychala, když jsem jazykem přejížděl od růžového análku k chvějícímu se poštěváčku. Náhle se u mého obličeje objevila Denisina ruka a ukazováček se zabořil Kamile do zadečku. Kamila sebou prudce trhla a v tom okamžiku se udělala. Rychle jsem ji chytil za boky, přitisknul se těsně k cukající kundičce a začal silně sát. Denča jí stále prstila análek a na Kamile bylo znát, že už má dost. Jakmile jsme jí dali na chvilku pokoj, svalila se vedle nás na zem a stočila se do klubíčka. Denisa ze mě taky seskočila, ale jen proto, aby se přesunula do pozice na všechny čtyři a zavrtěla na mě zadečkem.

„Ošukej mě,“ poprosila a udělala na mě psí oči. Přikývl jsem a už jsem se na ni vrhnul. Prudce jsem zajel do nabízené kundičky a nasadil šílené tempo. Bušil jsem do ní, jako píst a ségra jen spokojeně sténala.

„Víc, přidej, víc, VÍÍÍÍÍC!“ skučela a přirážela proti mně. Netrvalo to dlouho a i její kundička se začala nádherně stahovat. Já také cítil, že už to na mě jde.
„Nemůžu, už nemůžu!“ oddechoval jsem.
„Už budu, ještě chvilku vydrž,“ žadonila. Sebral jsem tedy poslední zbytky sil, zatnul jsem zuby a začal finišovat. Před očima se mi dělaly mžitky, smysly mě přestaly poslouchat a jediné, co jsem vnímal, byly kontrakce sestřiny kundičky.

„ÍÍÍÍÍÍÍÍ!“ vypískla rozkošně Denča, když dosáhla krásného orgasmu. Ještě párkrát se na mě ze setrvačnosti nabodla, než její tělíčko přemohla únava. Svalila se chudinka vyčerpaně na zem a spokojeně oddechovala.

„A co já?“ postěžoval jsem si. Byl už jsem skoro tam, skoro jsem začal stříkat, ale Denisa ze mě sklouzla o setinu sekundy dřív. Podíval jsem se zoufale na holky. Ty byly ale naštěstí o krok přede mnou. Přitulily se k sobě a otevřely pusinky dokořán.

„My máme chuť na nějakou dobrůtku. Nevíš o něčem takovým, bráško?“ poprosily mě obě najednou. Usmál jsem se na ně, sevřel tuhý klacek do dlaně a s očima přilepenýma na ty dvě krásné teenky jsem si ho začal zuřivě honit. Samozřejmě to nedalo moc práce a na párek vyplazených jazýčků během minuty dopadala horká smetana. Tedy nejen na jazýčky, ale i na tvářičky, na čelíčka, prostě celé jejich nádherné obličeje byly pokropené bílou sprchou.
Unavení a spokojení jsme se všichni sesunuli na jednu velkou hromadu. Úplně jsme zapomněli, kde jsme a co se děje, protože nás probral až zuřivý šepot.

„Co si, do prdele, myslíte? Kdyby sem někdo vlez a viděl vás, tak jsme všichni v hajzlu! Prvně máte všichni kecy, že tady chodím nahá, a pak si to tady spolu všichni rozdáte. No kdybyste si to jen rozdali, ale vy tady pak ještě vytuhnete! To si ze mě fakt děláte prdel, ne?!?“

„Co se děje, Eví?“ zeptal jsem se a promnul si rukama oči. Ségra už nebyla nahá, jako předtím v kuchyni, ale měla na sobě krátké letní šaty. Stála nad námi, ruce bok a z očí jí šlehaly blesky.

„Co se děje? Co se DĚJE?? No co myslíš, Einsteine! Už je tady Marek a dovezl sem sud. Už jsem ho chtěla poslat ven na zahradu, ale pak jsem si říkala, že to nebudu pokoušet. Dělejte, vy pitomci, voblíkněte se!!“

Rychle jsme na sebe naházeli oblečení, zatímco Eva se naštvaně vydala zpět do domu. Marek je kámoš, co bydlí o pár ulic dál. A vždycky shání někoho, kdo by s ním šel do hospody. Mně se pořád snaží dohodit tu či onu holku, ale všechny jeho pokusy skončí pokaždé stejně. Dotyčnou opíchá on sám. Po tom, co jsem se mu svěřil, jak jsem si užil minulý víkend s neznámou Alenou, se jen šklebil a sliboval mi, že mi přenechá nějaké svoje kamarádky. Ale znám ho, takže vím, že se budu muset zase spolehnout jen na sebe. Moje sestřičky se mu vždycky moc líbily, ale jediná Eva ho brala jako kamaráda. Někdy i kamaráda s výhodama. A kdyby věděl, co se u nás doma děje… radši ani nechci vědět, co by se stalo.

„My jsme blbci, pořád si opakujem, že si musíme dávat bacha, a uděláme takovouhle blbost!“ vztekala se potichu Kamila, zatímco si natahovala plavky. Denisa se rozeběhla do domu a rychle běžela nahoru do svého pokoje, asi se chtěla ještě převléknout. Kamila šla pomalu za ní. Když jsem vlezl do kuchyně, předcházející napětí ze mě odpadlo. Marek i Eva totiž drželi vařečky a šermovali spolu. Ono to moc šermování nebylo. Z té chvíle, co jsem je pozoroval, jsem si moc dobře všiml, že Marek se až podezřele často zaměřuje na Evin zadeček.

Odkašlal jsem si a upozornil tak na sebe.
„Nazdar vole!“ pokynul mi rozjařený Marek.
„Čau. Copak tě k nám přivádí?“
„Mám tady pro tebe pivo na večer, máš ho kam dát?“
„Hoďte ho do sklepa, pánové!“ poručila Eva a vytrhla Markovi vařečku z ruky. Vytáhli jsme sud z auta a přenesli ho do domu.

„Chceš ho rovnou narazit?“ zeptal se Marek.
„Heleď se, snad radši ne. To by z něj večer už moc nezbylo.“
„No jak myslíš. Mluvil si s Evou o nějakým tom striptýzu?“ zeptal se dychtivě.
„No co myslíš?“ odpověděl jsem ironicky.
„Ty si magor. Asi ji neznáš tak dobře. Když se napije, tak je pro každou blbost. Podívej, kdybych já měl sestru, jako některou, co máš ty, tak bych do ní furt hučel, ať mi ukáže kozy. Nebo ať mi vykouří. Nebo bych za ní lezl a honil si před ní péro. Ale co vím od Evy, tak ty si prej takovej posranej maminčin mazánek.“
„Maminčin mazánek?“ podivil jsem se.
„Hele Jindro, sranda, ne? Fakt seš borec, že to dneska pořádáš. Bude to prdel!“ chechtal se a poplácal mě po zádech.

„Uvidíme, přece jen tady bude spousta lidí, tak aby se to nějak nepojebalo,“ brzdil jsem ho.
„Na to se vykašli, nic se nemůže pojebat. Hlavně když bude dost chlastu!“ zasmál se.
„Chvátáš teď někam?“
„Ne.“
„Tak si něco dáš.“
„Ale já ani nic nechci,“ pokrčil rameny.
„Já se tě neptal, vole. Dovezls‘ mi pivo, tak to přece nemůžu nechat jen tak!“

Došli jsme zpátky do kuchyně, kde už byly nasáčkované všechny tři holky.
„Á jé,“ povzdechla si Kamila, „ještě vy dva se nám tady budete motat.“
„Taky tě rád vidím, Kamilo,“ pozdravil ji Marek, „co to děláte dobrýho?“
„Ovocnej salát,“ odpověděla Denisa, která krájela jablka. Eva loupala banány a podávala je Kamile, která je krájela na menší kousíčky.

„Já bych věděl o lepší věci, která se dá dělat s banánem,“ nadhodil Marek.
„Já bych zase věděla o něčem, do čeho bych mohla píchnout!“ odsekla Kamila, která držela v ruce nůž. Jí je totiž Marek docela nepříjemný, nesnáší jeho dvojsmyslné hlášky. A to on je mistr dvojsmyslů a různých prasárniček. Zajímavé ale je, že od ostatních jí to zase tak tolik nevadí.
„S banánem, jo?“ chytila se toho Eva, jeden oloupaný vzala a začala ho smyslně olizovat. Dokonce si ho zasunula do pusy, napodobujíc kouření ptáka.
„Aby ti nezaskočilo!“ podotkl jsem.
„Se vsadím, že ta v tom má spoustu praxe,“ drbnul do mě Marek ramenem. Eva vytáhla banán z krku, trochu se zakuckala a podala ho Kamile k nakrájení.

„Si děláš srandu, ne?“ zeptala se jí nevěřícně Kamila, „to tam přece nebudu dávat. Jen si to sněz!“
Ale než po oslintaném banánu mohla Eva sáhnout, už ho měl v ruce Marek a začal ho okusovat.
„Hmmm, moc dobrý, moc dobrý. Tak co Evo, bude ještě něco lepšího? Třeba jsem viděl video, kde si holky strkaly banány i do…“
„Drž hubu!“ usekla ho Denisa, „nikdo tady na to není zvědavej!“
„I do píči,“ zašeptal Marek, takže jsem to slyšel akorát já a opět si ukousl z banánu.
„Hele, co víš, kdy si ségra čistila zuby? Eva je docela prase a dneska jsem ji v koupelně ještě neviděl!“

Marek se zarazil, přestal kousat a podíval se na mě, jestli to myslím vážně. Ale bohužel tahle moje lež měla hodně kraťoučké nohy, protože Eva okamžitě začala křičet.
„Co to meleš, brácha?!? Já že jsem prase?!? Zuby mám vyčištěný a už jsem se dneska dvakrát sprchovala, ty hovado!!“
Marek se spokojeně křenil a dojedl zbytek banánu.

„Evo, ty si mi slíbila, že mi ukážeš kozy, když vám přivezu to pivo.“
„To jsem ti teda neslíbila! Ale večer se může stát cokoliv,“ zamyslela se, mrkla na něj a začala si stahovat výstřih šatů níž a níž.
„Večer tady přece budeš mít Michala,“ podotkla Denisa.
„A sakra!“ zamračila se Eva a pustila napjatý okraj šatů. Ten vystřelil zpátky nahoru a schoval obě krásné polokoule. „Tak to nic nebude, Máro,“ pokrčila rameny.

„No jo, ale já měl slíbený kozičky!“ ušklíbl se Marek a podíval se na Kamilu a Denisu. Kamila jen sevřela silněji nůž a ukázala ho Markovi.
„Ukážu ti je jen pod jednou podmínkou. Že ti prvně useknu to tvoje nádobíčko!“
„Tak to pěkně děkuju! A co ty Deniso?“ zadíval se ještě na Denisu.
„Já jsem si s tebou nic takovýho nedomlouvala, a i kdyby jo, tak bych ti je neukázala,“ zamumlala Denča a dál krájela jablka.
„Tak když nebudou žádný kozy, tak nebude ani pivo,“ pokrčil rameny Marek.
„No, nechval dne před večerem,“ strčil jsem do něj ramenem.
„Co?“ podíval se na mě.
„Klidně si šáhni,“ zasmál jsem se, přetáhl si triko přes hlavu a začal si masírovat hrudník.

Všichni čtyři se začali hlasitě smát.
„Ty vole, myslíš, že ti ještě narostou?“ zeptal se mě podezřívavě Marek a všichni jsme se znovu začali smát. Ještě prohodil několik peprných poznámek, ke Kamilině nelibosti ochutnal všechno, co nebylo přilepené nebo zamčené a párkrát plácnul Evu přes zadek, než se konečně rozhodl vypadnout.

„Tak kolem šestý hodiny tě čekám!“ vyprovodil jsem ho až k autu.
„Tak bráška nám zachránil situaci, ještě že ho máme!“ chichotala se ještě Denisa, když jsem se vrátil.
„Proč si mu je neukázala ty? Tobě přece zas tak nevadí?“ zeptal jsem se jí v žertu.
„Já nechtěla naštvat Kamču. Když ta ho tak nesnáší.“
„Jé, dík,“ otočila se na ní překvapená Kamila, objala ji a políbila na tvář. „Je to hnusák,“ dodala.
„Ale šukat umí a je s ním sranda,“ pokrčila rameny Eva, „navíc mě nahou párkrát viděl, tak kdyby viděl tebe, Dení, tak by to zase takovej rozdíl nebyl.“

„Kdyby mě viděli nahou všichni, kdo viděli nahou tebe, tak bych se asi hanbou propadla do země!“ zakroutila hlavou zrudlá Denisa.
„Ale nekecej! Máš krásný prsa!“ odvětila Eva.
„Jo, to máš. Tak je aspoň ukaž nám, když si je neukázala tomu kreténovi,“ poprosila Kamila.
„Ale vy je dobře znáte!“ mávla rukou Denisa a sáhla pro další jablko.
„No to vůbec nevadí!“ vyhrkl jsem, přistoupil k ní zezadu a vyhrnul jí tričko.
„Jindróó!“ postěžovala si, ale vůbec se nebránila. Ba právě naopak opřela se o mě a nechala si ode mě laskat ta nádherná pevná ňadra.

„Copak to tu máme? Takový krásný balónky přece nebudou schovaný pod trikem,“ pochvaloval jsem si a začal jsem jí okousávat ušní lalůček. Sestřička zvedla ruce nad hlavu, vypjala hruď a vtiskla mi ty oblé polokoule do rukou a slabě zasténala.
„Teď snad nikdo nepřijde,“ pokrčila rameny Eva, nechala banány a ústy se přimkla k růžové bradavce svého dvojčete.
„Vy jste strašný,“ zakroutila hlavou rozesmátá Kamila, ale taky se k nám přidala a začala cucat druhou třešničku. Najednou jsem tak měl volné ruce, takže jsem s nimi sjel níž, pod Denisiny kraťásky. Sice mě překvapilo, že má i kalhotky, ale nijak mě to nezastavilo. Prsty jsem začal kroužit okolo poštěváčku a druhou rukou jsem začal dráždit vchod do těsné skulinky.

„Už ti stojí?“ zašeptala vzrušeně Denisa, a když se nedočkala odpovědi, rukou mi zajela do kalhot.
„Ošukej Evču, ta si ještě dneska neužila.“
Eva se odlepila od rozkošné třešinky a smutně odpověděla.
„Já dneska nemůžu. Večer přijde Michal a nechci, aby to náhodou nepoznal,“ povzdechla si.
„Ale když ti vylížeme kundičku, tak to přece nepozná!“ usmála se na ni Denisa.
„Anebo i zadeček!“ mrkla na ni Kamila. Eva jen vesele přikývla.
„Můžu já, můžu já?“ vyhrkla okamžitě Denisa a odtáhla se od nás.
„Co jestli můžeš?“ koukali jsme na ni všichni tři nechápavě.
„Přece lízat Evčin zadeček! Kamila jí to včera ukázala, prej se jí to líbilo a tak já to s ní chci taky vyzkoušet!“
„Proč ne?“ zazubila se Eva, „Kamča mi může lízat poštěváček a Jindra mi půjčí vocásek na hraní.“

„Vocásek…“ chichotaly se Kamila i Denisa, zatímco já se jen usmíval a kroutil hlavou. Ale čas jsme měli, takže proč ne? Udělali jsme na stole místo a Eva si na něj lehla. Kolena si přitáhla k bradě a dokonale tak zpřístupnila svoje úzké dírečky. Denisa se k ní okamžitě vrhla a jazykem se začala dobývat Evě do zadečku. Ta se začala hihňat a vrtět.
„Už si lízal Evčin análek?“ zeptala se mě Kamila. Jen jsem zakroutil hlavou, „ještě ne.“
„Tak to si taky někdy užiješ!“ šťouchla do mě a rukou mi zajela do kalhot.
„Koukám, že už zase stojí! A to jsem si myslela, že už jsme ho utahali,“ kroutila nevěřícně hlavou a rukou mě krásně masírovala.

„Toho jentak neutaháte!“ štípnul jsem Kamilu do zadečku, přistoupil k druhé straně stolu, kde měla Eva hlavu, a stáhnul si kalhoty ke kolenům. Než jsem se nadál, Evina hladová tlamička pohltila celou délku napřímeného klacku. Odhrnul jsem jí černé vlasy z obličeje a usmál se na ní. Oči jí jen vesele zářily a šikovný jazýček kmital sem tam. Cítil jsem, jak se dobývá do těsné dírky na špičce žaludu a sbírá každou kapičku, která vyteče ven. Měkké rtíky něžně hladily citlivý orgán nateklý krví a mně se začala podlamovat kolena.

„Kurva, Eví, tobě to jde skvěle!“
Kamila se mezitím přesunula na druhou stranu stolu a mrštným jazýčkem začala oblizovat Evin zduřelý poštěváček. Místností se nesla směsice mlaskavých zvuků, jak byl Denisin jazýček zabořený v Evině prdelce, Kamilin kmital po jejím klitorisu a Eva mi ze všech sil kouřila péro. Jednou rukou jsem ji chytil za kotník a přitáhl si ho k obličeji. Zatímco tedy sála můj penis, já jí líbal, lízal, ocucával a okusoval chodidla. Cítil jsem, že mi pořád tvrdne a že ještě o pár centimetrů povyrostl a tušil jsem, že už to nebude dlouho trvat. Náhle ho Eva vyplivla.

„Vymrdej některou z těch našich kurviček!“ zasténala vzrušeně.
„Střihněte si, slečny,“ navrhl jsem jim.
„Kamčo, jdi na něj,“ pobídla ji Denisa, „já tady mám naší slaďoučkou sestřičku a chci si ji pořádně užít!“ plácla Evču po prdelce, než ji znovu začala líbat a lízat.
„To beru!“ zazubila se Kamila a hrnula se ke mně. Mezitím jsem si rychle vytáhnul židli a posadil se. Kamča si mi sedla obkročmo na klín a při dosednutí si do sebe zastrčila tuhý klacek.

„Tak, Jindro, teď mě pořádně vyšukááááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁššš,“ vydechla, když dosedla. Sedla si mi na klín tak, že jsem měl před obličejem nádherné polokoule jejích prsou.
„Jindro, zkus z ní schválně vytáhnout nějaký mlíko!“ zazubila se na mě Eva, které se v análku kroutil dlouhý jazýček.
„To je přece blbost, áááÁÁÁÁÁ!“ vypadlo z Kamily. Ústy jsem se totiž přimknul k nabízeným bonbonkům a začal je silně sát.
„Představ si, kdyby z ní vážně nějaký teklo. To by muselo bejt super sladký!“ pokračovala Evča. Bradavky mi tvrdly v ústech a okusoval jsem je, cucal je, lechtal jazykem.
„To by prvně musela mít dítě,“ zachichotala se Denisa, která na chvilku přestala vrážet jazýček do svého dvojčete.
„Tak ji musíš naprcat, bráško!“ zubila se Eva.
„A prej jsem tady JÁ ten úchyl!“ začal jsem se smát. Ale to se Kamile nelíbilo, přitáhla si mě k sobě a začala mě líbat. Tomu jsem se nebránil a nechal její j jazýček, ať si dělá, co chce.
Denisa mezitím vylezla k Evě na stůl, a aniž by přestala lízat její zadeček, přitiskla jí na obličej těsně slepenou čárečku.

„Moje sestřička kurvička chce taky lízat?“ provokovala ji Eva.
„Jo, jo, moc to chci!“ přitakala Denisa a okamžitě vrazila jazyk zpět do lákavého análku.
„A chceš lízat kundičku nebo zadeček? Co Dení, co bys chtěla radši?“
„Já bych radši zadeček,“ špitla, zavrtěla se a přitiskla se pičkou ještě těsněji k Evě.
„Tak mě pěkně popros, Denčo!“
„Prosím, prosím.“
„A řekni mi, co po mně chceš!“
„Prosím, Eví, lízej mi zadeček, prosím, vylízej mi ho, strč mi tam celej jazyk, prosím, Evičko!“
Ta se jen zasmála, oběma rukama jí roztáhla půlky a jazýčkem zabrousila na sevřenou zadní dírku. Denisa chvíli spokojeně skučela, než si uvědomila, že má před obličejem Evčiny dírky, a zabořila se do nich.

Kamila, na mně nabodnutá, se konečně začala pohybovat. Tím pádem jsem přestal cumlat slaďoučké bradavky a raději jí pomáhal v jejích pohybech. Přes ramena jsem jí koukal na stůl, kde byly ve vášnivé 69 propleteny holky.

„To je suprová incestní lízačka, viď Kamí?“ mrkl jsem na ni. Otočila hlavu k ségrám a vzrušeně se zasmála: „A tady je zase suprová incestní šukačka!“
„Jo, to máš úplnou pravdu!“ souhlasil jsem s ní, chytil ji za boky a přinutil ji k rychlejším pohybům.
„Incest je úplně nejlepší, bráško. Už ani moc nemám chuť šukat s někým jiným než s tebou nebo s holkama.“
„No, tak si toho mýho incestního čuráka pořádně užij, protože za chvilku budu stříkat! A vystříkám ti kundičku, ségra. Tvůj vlastní brácha ti vystříká kundičku, těšíš se?“

Místo odpovědi mě objala kolem krku a začala mě líbat. Jak jsem cítil napětí v koulích, odtrhl jsem se od ní a začal finišovat. Očima jsem byl přilepený na její modré zorničky a penisem jsem do ní zuřivě bušil. Oba dva jsme hlasitě vzdychali a naše zpocená těla se k sobě nádherně lepila. Kamilina těsná kundička mě nádherně masírovala, takže už to nešlo dlouho vydržet.

„Kam to chceš?“
„Klidně do mě!“ zasténala a dál se na mě nabodávala. Pták klouzající v úzké dírce sebou začal cukat a zanedlouho jsem svojí blonďaté sestřičce vystříkal pičulinku.
„Nepřestávej, ještě chvilku pokračuj!“ prosila mě zoufale, protože k jejímu orgasmu už moc nechybělo. Snažil jsem se, co jsem mohl, ale už to nešlo a junior se scvrkl a vyklouzl ze sestřičky ven.

„Tak pojď k nám!“ zvedla hlavu Denisa. Obě holky se už mezitím udělaly, takže teď ležely propletené a sledovaly nás dva. Kamila tedy seskočila ze mě, Eva a Denisa ze stolu a vrhly se k ní. Než se Kamila nadála, déšť polibků pokryl její roztoužené tělo a do kundičky se zabořilo několik štíhlých prstíků. Holky ji donutily lehnout si na stůl a roztáhnout nohy. Kamila jim to ale ještě ulehčila, protože si opět chytla nohy a přitáhla si kolena až pod bradu. Kundička tak byla nádherně zpřístupněná a dva jazýčky se jaksepatří činily. Když jsem se já konečně trochu zmotal, Kamila ležela na zemi, stočená do klubíčka a trošičku se třásla. Eva s Denisou stály opřené o zeď a vášnivě se spolu líbaly. Jejich obličeje se jen leskly, jak jim na nich uplýval sladký šlem z Kamiliny heboučké štěrbinky.

Autor

Navigace v seriálu<< Story 23 – Sourozenecká čtyřka na dobrou nocStory 25 – A je to tu! >>
4.2 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x