Dovolená 03 – Den druhý

Toto je 3 díl z 9 v seriálu Dovolená
Počet zobrazení: 140

Ráno se vzbudili kolem deváté a rychle vyrazili na snídani. Dole potkali Katku, která evidentně také vstávala před chvilkou. Když ty dva uviděla, po tvářích se jí rozlil ruměnec, zamávala na ně a ukázala na volný stůl. Lucka s Tomem si nabrali snídani a vyrazili za Katkou.
„Ahoj Katko. Jak sis to večer sama užila? Nebylo by to lepší s náma?“
„ Ahoj Lucko, ahoj Tome. Jak o tom víš?“
„Nebylo možné tě přeslechnout, byl to řev, až se okna otřásala, příště si dej hlavu do polštáře.“
Katka celá zrudla, rozhlídla se po restauraci, jestli jí náhodou někdo nepodezírá z nočních orgií a řekla:
„Dík za radu, příště se polepším. Ale když jsem slyšela vás dva, tak mě to tak vzrušilo, že jsem musela.“
„A co se takhle k nám přidat, ať na to nemusíš být sama?“
„A tobě by nevadilo se tady o Toma podělit?“
„Myslím, že ne. Nejsem žárlivá. Co ty na to Tome? Podělíš se o mě s Katkou?“
„Klidně. Když se budete věnovat taky mě,“ odpověděl Tom.

Katka se na ně na oba usmála, Lucka se naklonila, políbila nejprve Katku a pak Toma a poté Tom políbil Katku.
Tom se zvedl, že dojde ještě pro pití. Katka toho využila, naklonila se k Lucce a pošeptala jí:
„Lucko, stalo se ti někdy, žes měla po sexu úplně mokrou postel? Ze mě to včera vytrysklo ani nevím jak, všechno bylo mokrý, ale moč to určitě nebyla.“
„Ty se máš, to byla ženská ejakulace, neboli squirt. Už se nedivím, žes u toho byla tak hlasitá. Já to bohužel zatím neumím.“
„Můžu ještě něco, než se Tom vrátí?“
„Jasně.“
„Víš, že jsem panna. Mám z toho strach, aby to nebolelo, že budete opatrní?
„Neboj, Tom je šikovnej a já mu pomůžu. A navíc nebudeme dělat nic, co bys sama nechtěla.“
„A jak to bude s ochranou? Pilulky nebere, zatím to nebylo třeba a kondomy nemám, se sexem jsem nepočítala.“
„Já poctivě zobu, tak šprcky nepoužíváme, ale pro jistotu jich vždycky pár máme. Takže o ochranu bude postaráno.“
„Děkuju,“ špitla Katka. Když uviděla Toma přicházet, rychle změnila téma hovoru, aby nic nepoznal.

Tom podal každé z nich skleničku s džusem a hned se Katky ptal, co má dneska v plánu. Když zjistil, že žádný plán nemá, navrhl jí, že se k nim může přidat. Že půjdou na pláž, potom kouknout do toho piniového háje, když to Tom řekl, Lucce při vzpomínce na včerejšek úplně zvlhla pička a její ruka samovolně zamířila do klína, a že by rádi zjistili nabídku výletů. Katka souhlasila, že půjde s nimi. Byla ráda, že už tu není sama, že našla kamarády a z té vyhlídky na erotické hrátky byla celá vlhká.

Když dosnídali, zvedli se a šli se chystat na pláž. Namazat krémem, obléknout plavky, sbalit osušky a pití. Tom vzal ještě karty a nafukovací lehátka, Lucka sáhla do kabelky a pro jistotu s sebou vzala i krabičku šprcek. Tom to zahlédl a s úsměvem povídá:
„To není kvůli tobě, viď.“
„Není, ty jsou pro Kačku, ale pššš, nemusí hned o všem vědět,“ řekla Lucka a vyšli z pokoje. Na chodbě na ně už čekala Katka.

Tom si cestou na pláž připadal jak v ráji. Sluníčko svítilo a z každé strany měl mladou a krásnou holku, obě se k němu tiskly. Až na pláž ho provázeli závistivé pohledy ostatních mužů, kvůli jeho doprovodu.
Složili věci pod jeden slunečník, přinesli ještě jedno lehátko pro Kačku a vyrazili do vody. Holky si vzali nafukovací lehátka, že se chtějí trochu pohoupat na vlnách. Tom plaval, trochu se potápěl a holky se slunily a povídaly si. Zkrátka si užívali krásného dne. Když byl Tom z doslechu, Lucka s Katkou spřádaly plány, jak Toma trochu škádlit a vzrušovat.

Lucka zavolala na Toma a ten hned připlaval. Lucka mu dala pořádného francouzáka a poprosila ho, jestli by ji neodtlačil blíž ke břehu, že jsou tam lepší vlny. Když to Tom udělal, viděl, jak se Katka marně snaží připlavat k nim blíž. Nadechl se, potopil a plaval ke Katce. Vynořil se těsně před její matrací. Katka mu setřela vodu z očí, zamrkala na něj a povídá:
„Tys mě připlaval zachránit?“
„Přece tě tu nenechám utopit.“
„To jsem ráda, že o mě máš takovou starost,“ řekla a přisála se na jeho ústa. Ten polibek byl něžný a vášnivý, se spoustou příslibů.

„Ještěže to Lucka neviděla,“* pomyslel si, obeplaval Katčino lehátko a začal jej strkat ke břehu. Katka na lehátku ležela na břiše a nožky měla mírně roztažené, kdyby neměla plavky, měl by Tom pěkný výhled. V tom si Katka začala rovna spodní plavek, při tom, jak pod něj zajela prsty, se pěkně zařízl mezi její lapličky a krásně je obtáhl a zvýraznil. Na Katčiných plavkách se přitom objevila vlhká skvrna. Katka dokončila rovnání plavek a přitom ještě nabídla Tomovi pohled na svou nevinnou prcinku. To už Tomův ocas stál jak stožár. Dotlačil Katku za Luckou a na chvíli se s nimi zapovídal. Lucka si u toho všimla tvrdého ohonu a hned na to patřičně upozornila Katku:
„Koukni, co s ním děláš, takhle ho vzrušit. Vždyť ani nebude moct vylézt z vody a já už bych docela šla na břeh.“
„Já za to nemůžu, jen jsem si rovnala plavky. Nemůžu za to, na co myslel a kam koukal.“

Na to se obě holky zvedly a zamířily zpátky na pláž. Tom musel chvíli počkat a pak vyrazil za nimi. Ty už seděly na lehátkách pod slunečníkem, vesele si povídaly a smály se. Když uviděli Toma přicházet, sundaly horní díly plavek a hned se ptaly Toma, jestli je namaže, aby se náhodou nespálily. Tom začal nejprve s Luckou, pěkně jí namazal ruce, krk i bříško a nakonec se věnoval i ňadrům. Pečlivě je mazal krémem, Lucka u toho začala tiše vzdychat, lehce roztáhla nožky a na jejích plavkách se objevila mokrá skvrna. Když natírání dokončil, Lucka si přitáhla ho k sobě a vášnivě ho políbila. Při tom mu pošeptala:
„Doufám, že Katce se budeš věnovat stejně poctivě. A klidně jí namaž i stehna, ať si to užije.“
„Tak dobře, dám si záležet a díky za svolení.“

Tom přešel ke Katce, ta si jen pohodlně lehla, dala si ruce pod hlavu a nechala o sebe pečovat. Tom si k ní přisedl a začal nanášet krém nejprve na nožky. Pěkně je mazal, přejížděl přes nárt, holeně a lýtky až ke kolenům a zpátky, pak začal mazat stehna. Katka povolila a lehce roztáhla nožky, aby měl Tom dobrý přístup. Jak jí tak lehce hladil stehna, začala Katka tichounce vzdychat, kdykoli se přiblížil k jejímu klínu. Přesunul se proto na bříško, kde kroužil kolem pupíku, a postupoval výš, když se začal věnovat jejím ňadrům, bradavky jí ztvrdly a Tom neodolal a na jednu z nich se přisál. Hrál si s ní jazýčkem, bral jí mezi zoubky, rukou hladil a laskal druhé ňadro.
Katka už nevydržela déle odolávat, chytla Toma za hlavu, přitiskla si jí na prsa, aby náhodou nechtěl přestat. Začala hlasitě vzdychat, Tom toho využil a sklouznul rukou mezi Katčiny nohy, pod spodní díl plavek. Hrál si její panenskou dírkou, prstíkem kroužil opatrně po otvůrku, dával si velký pozor, aby jí náhodou neodblanil. Projížděl prstíkem mezi závojíčkama a dráždil jí klitoris. Bylo jasné, že tohle Katka nemůže dlouho vydržet. Přitáhla si Toma blíž, aby ho mohla líbat. Jejich jazýčky se propletli, Tom přidal na intenzitě dráždění a netrvalo dlouho a Kačka se začala zmítat v orgasmu. Když se trochu vzpamatovala, naposled Toma políbila a řekla mu:
„Děkuju. To jsem potřebovala.“
„Nemáš zač.“
„Už se nedivím, že vám trvalo tak dlouho se vypravit. Jestli každé vaše mazaní probíhá takhle…“
Tom s Luckou se jen usmáli.

Chvíli se opalovali, pak šli zase blbnout do vody, holky už si ani horní díl plavek nebraly, před Tomem se nestyděly a moc jiných lidí tam nebylo a navíc je tam stejně nikdo neznal. Takhle to mělo ještě další výhodu, mohly jednoduše dráždit Toma. Jak se o něj třely kozičkama, bradavky jim oběma nádherně stály. Ani Tom nebyl v klidu, měl ohon neustále v pohotovosti.
Tušil, že to dneska bude náročný den, když se mu budou věnovat dvě krásné dívky, ale že bude mít ocas neustále v pozoru a koule nadité k prasknutí, to nevěděl. Tom už pomalu začínal být zoufalý, kdykoli se vymanil z objetí těch dvou kočiček, aby se trochu vzpamatoval, vždy ho hned doplavaly a nenechaly ho vydechnout.
„Holky, to se nedá vydržet, potřebuju ulevit,“ prosil Tom.

Holky na sebe mrkly a jejich ruce se potkaly na Tomově klacku. Společně ho začali hladit a honit. Tom také nelenil a alespoň se věnoval jejich kozičkám. Katka s Luckou ještě střídavě Toma líbali, vypadalo to, jako by se předháněly, která to dokáže líp. Tomu se nedalo dlouho odolávat. Brzy ta společná práce na ocasu slavila úspěch. Tomův klacek nejdřív ještě víc ztuhnul a pak ze sebe začal mocnými proudy chrlit semeno. Netrvalo dlouho a za chvíli se kolem nich vznášely chuchvalce spermatu. Katka dávala velký pozor, aby to na ní neulpělo. Ne, že by se štítila, ale bála se otěhotnění, věděla, že spermie naštěstí mimo tělo dlouho nepřežijí, navíc ve slané vodě.
„Děkuju holky,“ řekl a obě je políbil, „Už to začínalo být k nevydržení.“
„Takže já jsem ta jediná neuspokojená,“ prohlásila Lucka.

Tom s Katkou se na ní jako na povel vrhli. Katka jí začala líbat a hrála si jejími prsy, Tom jí hladil nejprve po zadečku a pak se přesunul její kundičce. Cítil, jak z ní bohatě tekla šťávička, ani voda nestačila všechno odplavit, využil toho a zanořil do ní dva prstíky. Z úst se jí přes polibky vydralo jen uspokojivé zaskučení. Katka uvolnila Lucčina ústa, čehož využil Tomáš a začal Lucku líbat. Lucka se v péči těch dvou také rychle udělala.
Po předchozí stížnosti jí nenechali ani odpočinout a dali se do dráždění znovu, tentokráte obráceně. Katka se ujala péče o Lucčin klitoris, zatímco Tom pečoval o Lucčina ňadra a bradavky. O líbání Lucka přišla, za to měla příležitost vidět, jak jazyk jejího přítele dovádí s jazýčkem jejich nové kamarádky. Doteky na její kundičce byly něžné, rajcovní a velmi účinné. Katka zkrátka věděla, kam sáhnout. Bylo vidět, spíš cítit, že má spoustu zkušeností získaných z poznávání svého vlastního těla. Netrvalo dlouho a na Lucku, přišlo další vyvrcholení. Kdyby ji ti dva nedrželi, měla by co dělat, aby se neutopila.

„To bylo úžasné, to je úleva,“ řekla Lucka, „Hrozně mě vzrušilo, když jsem vás viděla na tom lehátku. Jen mě teď musíte dotáhnout ke břehu, nemám sílu plavat.“
Když se dostali ke břehu, pomohli Lucce ještě na její lehátko. Po té si lehli i oni. Všichni tři byli naprosto vysílení hrátkami ve vodě, že na chvíli usnuli, naštěstí pod slunečníkem.

Když se probudili, došli se ještě vykoupat, tentokrát už v klidu a bez větších erotických hrátek. Po koupání v moři se osušili, oblékli a vyrazili směrem k piniovému hájku. Procházeli parčíkem, koukali po sportovištích, prolézačkách a různých opičích dráhách, občas něco z toho vyzkoušeli.
Dostali se k místu, kde si to Tom s Luckou včera rozdávali. Když viděli, jak blízko cesty a sportoviště byli, docela se divili, že je včera někdo nenachytal. Na jednu stranu je z toho trochu polilo horko, na druhou stranu je to vzrušilo. Oba zrudli a měli trošku zvláštní výraz, Katka to nemohla přehlédnout a hned začala vyzvídat, co se děje. Lucka a Tom nechtěli zapírat, stejně by to nemělo cenu, tak Katce detailně vylíčili, co se tu včera odehrálo. Vyprávění jí tak vzrušilo, že měla téměř chuť požádat je o názornou ukázku. Místo toho radši řekla:
„Aha, tak teď už je mi jasné, kde jsi včera přišla k tomu bílému pramínku, co ti stékal po noze, když jsem vás poprvé potkala.“
„To víš, stane se. Však časem poznáš sama.“

Když prošli celým parkem, zamířili zpět k hotelu. Během cesty probírali plán na dnešní večer. Včera zahlédli směrovku na zábavní park, tak že by to dneska mohli prozkoumat, a pak si někde dát zmrzku a něco k pití. Ještě se stihli domluvit, že se sejdou za půl hodiny a půjdou spolu večeři a po ní vyrazí rovnou do města.
Katka se vysprchovala, učesala, trochu namalovala, oblékla a za 20 minut byla nachystaná.
Její nevinná mušlička jí byla celá vlhká a nadržená. Katka věděla, že by stačilo říct a Tom s Luckou by jí zbavili toho panenství, jen nevěděla, jestli na to bude mít dneska dost odvahy. Chtěla tomu trošku pomoci, tak si nevzala spodní prádlo, měla na sobě jen lehké letní šaty.

Tomovi s Luckou to trvalo o chvíli dýl. Museli se vystřídat v koupelně, jít tam spolu, tak večeři zaručeně nestihnou. Lucka šla první do sprchy, když vyšla ven, Tom se na ní podíval a se stojícím pérem se na ní chtěl vrhnout. Lucka ho zahnala do koupelny a doporučila mu studenou sprchu. Než Tom dokončil očistu, Lucka se namalovala a začala se oblékat.
Ještě než Tom vyšel, stačila sáhnout do tašky, vyndat odtud kuličky a zavést si je. Chtěla, aby to bylo pro Toma překvapení, aby věděl, že se jí tenhle dárek moc líbí, a že ho bude často využívat. Když dokončili přípravy, vyšli z pokoje na chodbu, kde už na ně čekala Katka.
„Už jsem si myslela, že na vás budu muset zaklepat. Že jste si to zase rozdávali?“
„Promiň, chvíli nám trvalo, než jsme se vystřídali v koupelně. Na sex nedošlo, to už bychom tu večeři vůbec nestíhali.“
Z každé strany se do Toma zavěsila jedna dívka a takhle došli do restaurace. Tam se navečeřeli, dali si k tomu každý skleničku vína a snažili se udržovat slušnou konverzaci, což po tom vínu, nebylo snadné. Bylo trochu silnější a v kombinaci s tím, že poslední jídlo byla snídaně, jim rychle stoupalo do hlavy.

Po večeři vyrazili směr zábavní park. Po pár metrech uviděli na silnici turistický vyhlídkový vláček, který jezdil až k parku, kam chtěli dojít. Bylo rozhodnuto, pojedou vláčkem. Ten za chvilku přijel, nastoupili do něj, sedli si vedle sebe a už se jelo. Tom využil toho, že se k němu tisknou dvě rozpálená a nadržená dívčí těla, a vydal se rukama na průzkum. Jak Tomovi ruce, bloudili po dívčích tělech, zpozoroval, že Lucka trochu ztuhne a vzdychne, vždycky když vláček nadskočí.
Podíval se na ní a povídá: „Copak je?“
Ta se jen usmála.
„Jo tak, kuličky?“
„Přesně tak. Už zase pořádně teču, snad pode mnou nebude loužička a nebudu mít mokré šaty, až vystoupíme.“
„Co to tam vy dva mezi sebou máte?“ ozvala se Katka.
„Ale nic, jen jsem si vzala venušiny kuličky,“ odpoví Lucka.
„Venušiny kuličky? A jaký to je?“
„Moc příjemný. Hrozně vzrušující, ale žádné velké uspokojení, jen to dráždí.“
„To zní zajímavě. Taky bych to ráda někdy zkusila.“
Tom pokračoval v prozkoumávání a hlazení obou dívek. Najednou se zarazil, kouknul na Katku a povídá: „
Ty nemáš kalhotky?“
„No co, nelíbí se ti to snad? Lucka má kuličky, tak co já bych nemohla jít naostro?“
„Mě se to líbí, mám to takhle rád. Jen u tebe mě to trošku zarazilo.“
„A proč?“
„Nezlob se, ale nechováš se moc jako panna.“
„Já vím, jen mi dejte čas a já vám to vysvětlím u toho koktejlu.“

Mezitím vláček dojel k parku, tak vystoupili a šli se porozhlédnout po atrakcích, hned u vchodu si dali zmrzku, aby se trošku osvěžili. Po prohlídce všech atrakcí se rozhodli, že zkusí horskou dráhou. Lucka se těšila, byla zvědavá, jak to bude působit na kuličky. Koupili lístky, nasedli do vozíku a atrakce se rozjela. S Luckou to zpočátku nic nedělala, ale po chvíli a pár zatáčkách se kuličky pořádně rozpohybovaly.
Lucka cítila, jak se v ní kuličky pohybují a poskakují. Pěkně jí to vzrušovalo, cítila, jak její buchtička roní šťávu, nemít kalhotky, kuličky by z ní už dávnou vypadly. Chytla se Toma za ruku a začala hlasitě vzdychat. Kuličky dál poskakovaly a kroužily, netrvalo dlouho a dohnaly Lucku k orgasmu. Dráždění však neustávalo, ale pokračovalo. Lucka tekla čím dál, tím víc. Vzrušení se ještě víc stupňovalo, další Lucčin orgasmus byl už blízko. Roztřásly se jí nohy, celá se chvěla a pak znovu propuknul další orgasmus.
Naklonila se k Tomovi a povídá:
„Doufám, že to brzo skončí, už nemůžu. Je to hrozně vyčerpávající.“
Než jízda skončila, dosáhla Lucka ještě dvou orgasmů. Z vozíku jí pomohl Tomáš a z atrakce na nejbližší lavičku jí už musela podpírat i Katka.
„Koukám, že tě to nějak vyčerpalo,“ řekla Katka.
„To víš, byla to jízda. Udělala jsem se 4x za sebou a bez přestávky. Tome skočíš mi prosím pro pití? Jsem z toho nějaká žíznivá.“

Tom se zvedl a šel najít stánek s občerstvením. Našel příjemný malý bar, který byl skoro prázdný. Vrátil se zpět, že si tam můžou dát ten koktejl. Společnými silami tam odvedli Lucku a usadili se ke stolu. Objednali si koktejly a pro Lucku ještě vodu navíc. Ta když se trošku vzpamatovala, sáhla pod šaty a vyndala kuličky, konečně se jí trochu ulevilo.
„Ukaž mi je,“ žadonila Katka.
„Tady jsou,“ a s tím jí Lucka podala kuličky.
Trošku s nimi zatřásla, aby přesně věděla, jak fungují, a povídá:
„To teda musela být jízda, nedivím se, že tě to tak odrovnalo.“
„Tak jak to s tebou je?“ zeptal se Tom Katky.
Ta se napila koktejlu, aby si dodala odvahu a spustila.

„No tak dobře, já vám to řeknu. Doma jsem úplně jiná. Tichá, klidná, taková šedá myška, co pořád sedí v koutě. Kluci si mě taky moc nevšímali a já jsem zůstala poslední pannou ve třídě, všichni se mě kvůli tomu dobírají. Holky se věčně baví o sexu a já jen sedím sama v koutě.“
„Ale to přece není důvod se toho zbavovat? Vždyť bys o to měla přijít s někým, koho budeš milovat,“ řekla Lucka
„Já vím, ale poslední kluk, se kterým jsem randila, se se mnou rozešel, když to zjistil.“
„To byl idiot, pro mě by to byla čest, zbavit takovou krásnou holku panenství,“ podotknul Tom.
Katka se na něj usmála a pohladila ho po ruce,
„To máš pravdu, byl to idiot. Poslední kapkou k rozhodnutí, že o to chci přijít, jste vlastně byli vy dva. Když jsem viděla Lucku s tím přiblbým výrazem uspokojení a bílou stopou na stehně ten první den, kdy jsme se potkali, bylo mi jasné, že to chci zažít taky. Navíc mě tu nikdo nezná, tak si můžu užívat dle libosti. Vy dva jste mi byli sympatičtí hned od začátku, když jsem viděla, jak stojíte spolu v moři téměř bez hnutí a vášnivě se líbáte, došlo mi, co se tam děje. Taky už mě nebaví si to dělat sama.“
„To poslední je nejdůležitější důvod, bolí z toho ruka, viď,“ řekla Lucka a na to se všichni rozesmáli. Když dopili a zaplatili, sedli zase do vláčku a jeli zpátky k hotelu. Lucka byla vyčerpaná, tak jí Tom s Katkou pomohli, svlékli jí ze šatů a nahou uložili do postele.
„Nechceš tu ještě chvíli zůstat s námi?“ zeptala se Lucka Katky.
„A myslíš, že bych mohla?“
„Jasně, ale pod podmínkou, že se také svlékneš,“ dodal Tom a sundal si také oblečení.
Tom s Katkou si lehli vedle Lucky, každý z jedné strany a začali jí hladit po těle. Kroužili po ňadrech a bradavkách, líbali ji i sebe navzájem. Když zamířili rukama k Lucčinu klínu, ta jen hlasitě vzdychla. Nejprve se chtěla bránit, ale pak se poddala laskání, které ji přivedlo k dalšímu orgasmu.
„Nechte mě prosím trochu vydechnout. Co kdyby ses Tome věnoval naší návštěvě?“

Tom nelenil a vrhnul se na Katku. Začal jí líbat a pak jazýčkem zkoumal každý kousek jejího těla. Políbil jí na ústa, pak přejel na ouško, kde chvíli žužlal lalůček. Polibky postupoval na krk a přitom jí rukama hnětl ňadra a hrál si s bradavkami. Ruce postupovali níž a níž, hladily jí na bříšku, bocích a stehnech. Katka rozevírala nohy od sebe a začala vzdychat narůstajícím vzrušením. Tom se začal jazýčkem, rty i zoubky věnovat prsům a bradavkám. To už Katka vzdychala dost hlasitě.
Tom se přesunul mezi její nohy, líbal jí na vnitřní straně stehen a nakonec, ke Katčině úlevě, se jazýčkem přesunul k její panenské dírce. Jazýčkem projížděl mezi závojíčky a rukama hladil její zadeček. Lucka mezitím nabrala trochu sil, jakmile uviděla, co se vedle ní děje, rozhodla se, že se přidá. Hned se také začala věnovat Katčiným ňadrům. Rozkoš, kterou Katce přinášelo dvojí laskání, byla neskutečná, dav páry rukou, jeden na zadečku, druhý na ňadrech, dva jazýčky, jeden na bradavkách, druhý na poštěváčku, bylo toho na ní moc.
Hlasitě vzdychala a bylo jasné, že to na ní brzo přijde. Lucka jí podala polštářek, aby tolik nekřičela, Katka byla při milování neskutečně hlasitá. Tom přidal na intenzitě dráždění, viděl, jak se z Katčina dírka pravidelně stahuje a s každým stahem z ní vystříkne trošku šťávičky.
Chtěl všechnu spolykat a tak se přisál na ten otvůrek. Jazýčkem zakroužil po okraji a v tom to na Katku přišlo. Začala s sebou házet a třásla se a do Tomových úst a obličeje začala stříkat tekutina. Katka se zhroutila vyčerpáním. Tom s Luckou měli pocit dobře odvedené práce a nechali Katku chvíli vydechnout. Když už je zase vnímala, viděla, jak Tom sahá pro kondom.
„Prosím, dnes ještě ne. Necháme to na zítra,“ řekla Katka.
„Tak dobře. Ale kdo mi pomůže?“ zeptal se Tom a ukázal na svůj klacek.
„No přece já,“ ozvala se Lucka a už mu nabízela svou kundičku.
Tom neváhal a zabořil svůj ohon do jejího lůna. Lucka vyhekla a začala hned přirážet. Katka se rozhodla, že oplatí Lucce její dráždění a hned se jí vrhla ústy na ňadra a prst jí dráždila klitoris. V tom Lucka dostala nápad. Nechala Toma ze sebe vyklouznout a odehnala Katčiny ruce.
Řekla jim, že by chtěla taky ochutnat trochu panenské šťávy. Jak tam Katka ležela, Lucka si lehla na ní tak, aby se obě mohli dráždit ústy. Když to Tom viděl, přiklekl za Lucku a začal se jí cpát do kundičky. Pro ní to bylo něco neskutečného a vzrušujícího. Tvrdý ocas jí plenil její dírku, na poštěváčku řádil dívčí jazýček a k tomu si mohla vychutnávat lízání Katčiny dírky. Netrvalo dlouho a cítila jak Tomův ohon ještě mohutní, známka toho, že jí do těla za chvíli vypustí dávku semene.
Katka už se pomalu zmítala v dalším vrcholu. Tom ještě párkrát přirazil a začal plnit Lucčinu prcinku. Bylo toho tolik, že to teklo ven, kde to Katka s chutí olizovala. Když Lucka cítila, jak jí proudy semene plní její pochvu, byl to poslední impuls, který jí dohnal k poslednímu vyvrcholení.

Všichni tři se uspokojení rozložili na posteli a oddechovali. Pak se Katka zvedla, poděkovala jim za báječný zážitek, oba je políbila a zmizela do svého pokoje. Lucka s Tomem hned usnuli, ostatně ani Katce to dlouho netrvalo.

Počet zobrazení: 140

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 02 – Den prvníDovolená 04 – Den třetí >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Nádherné pokračování. Krásné hrátky v moři i potom na pokoji. Tak snad se Katka rozhodne o to přijít. Těším se na další pokračování. Skvělá práce.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x