Dovolená 09 – Den osmý – odjezd

Toto je 9 díl z 9 v seriálu Dovolená

Ráno se nikomu z nich nechtělo vstávat. Po včerejším večerní pikniku, se nebylo čemu divit. Nakonec je budík přeci jenom vyhnal z postele kolem deváté. Naštěstí věci měli téměř všechny sbalené, nebo alespoň nachystané. Do batohu si ještě nachystali ručníky a plavky a pak Tom začal nosit tašky dolů na recepci.

„Skoč za Katkou, jestli něco nepotřebuje, já to tady zvládnu,“ volala Lucka na Toma, když se vrátil z recepce.
„Tak fajn,“ odpověděl a už klepal vedle na dveře.
„Ahoj Katko.“
„Ahoj Tome.“
„Přišel jsem se zeptat, jestli něco nepotřebuješ.“
„Můžeš mi tenhle bágl hodit na recepci? Pak se když tak vrať, ještě něco budu potřebovat.“
Tom vzal zavazadlo a už ho nesl dolů. Nebyli jediní, kdo dnes odjížděl, na recepci pod schody se kufru už pěkně hromadily. Tom pro jistotu přemístil všechny jejich věci na jedno místo, víc dopředu a ke straně, aby je měly při ruce, kdyby náhodou něco potřebovali. Za pět minut už byl zpátky v Katčině pokoji.

Katka slyšela, že se vrátil a z koupelny volala:
„Zavři dveře, prosím.“
Tom poslechl, otočil se a zavřel dveře. Nestihl se ani otočit zpět a už před ním klečela nadržená nahá Katka a dobývala se mu pod šortky. Než se Tom nadál, už měl jeho ptáka v ústech a koule v ruce.
„Nechtěla jsi ještě s něčím pomoct?“ zeptal se, jakmile překonal šok a byl schopen slova.
Katka, ač nerada, vytáhla tuhnoucí klacek z pusy, místo kouření začala s honěním§ a povídá:
„Jo chtěla. Právě s tímhle, chtěla bych, abys mi naposledy protáhnul obě dírky a nakonec mi to nastříkal do pusinky a na prsa.“
„Teda, ty ses nějak rozjela. Neměl jsem tušení, že jsme tě až tak zkazili.“
„Ono to ve mě bylo vždycky, jen jste tomu pomohli ven.“
„Tak fajn. A jak bys to chtěla?“

Katka na nic nečekala a postavila se čelem ke zdi, předklonila se, zapřela se rukama o zeď a vystrčila na Toma prdelku. Ten jí chytil za boky a prudce zasunul. Katčina buchtička byla už pěkně mokrá a tak to nebyl žádný problém. Nejspíš jí vzrušila už jen představa toho, co se chystá udělat. Sama se aktivně nabodávala na tvrdý ocas. Hluboké průniky ji postupně přiváděly k vrcholu. Oba věděli, že vedle v pokoji Lucka balí věci a nechtěli na sebe upozornit, proto Tom jednou rukou zacpal Katce puse.
Ta trocha násilí Katku ještě více vzrušila a tak netrvalo dlouho a její kundička začala ždímat Tomův penis v orgastické křeči. Tom se snažil ovládat, chtěl Katce splnit její přání. Vyklouzl z Katky a nechal svůj penis odpočívat. Poklekl ke Katčině zadečku a začal si ji připravovat. Prsty nanášel kundí maz na zadní dírku, jazykem jí olizoval a dobýval se dovnitř. Jakmile svěrač trošku povolil a špička jeho jazyka se dostala dovnitř, vyměnil jazyk za prsty a zadeček jí ještě trošku roztahoval.
Smočil své kopí v kundičce a po té ho nasadil k zadní dírce a pomalu přitlačil, aby se vnikl dovnitř. Katku pomalý postup moc neuspokojoval, zavrtěla zadečkem a přirazila proti Tomovi. Ten když zaznamenal Katčinu náruživost, přestal se tolik kontrolovat a plenil její zadeček, seč mu síly stačily, až jeho koule pleskaly o její prcinku. Těsné sevření její rozkošné prdelky přivádělo Toma k vrcholu, věděl, že už dlouho nevydrží, neměl šanci dopřát Katce další orgasmus.

„Už… pomalu budu…“ snažil se říct Tom.
Katka to naštěstí pochopila a přestala přirážet. Tom z ní vytáhl ocas, Katka si klekla před něj, vzala ho do pusy. Chvíli sála, a když vycítila, že Tom bude stříkat, přestala s kouřením. Vzala jeho klacek do ruky a navedla ho mezi svá ňadra, ze strany je stiskla a Tom jí začal šukat mezi kozičky. Katka sklonila hlavu, otevřela pusinky a vyplázla jazýček. Pokaždé, když špička Tomova penisu vykoukla mezi ňadry, olízla ji. Tom už to nevydržel a vypustil dávku semene, část ho skončila v Katčině pusince a na jejím mrštném jazýčku, část na obličeji a zbytek si Katka roztírala po ňadrech.

Rychle se oblékli a upravili, pobrali zbytek Katčiných věcí a odnesli je na recepci, protože už byl pomalu čas opustit pokoj. Tom se ještě vrátil na pokoj za Luckou, jestli je vše sbalené a jestli náhodou nepotřebuje také s něčím pomoct. U nich na pokoji jen vzal ještě batoh a tašku a společně s Luckou šel vrátit klíče. Naštěstí stíhali ještě konec snídaně, takže si užili i poslední hotelové jídlo.

Po snídani vyrazili do města na nákup suvenýrů, tentokrát už nešli spolu, ale vyrazili zvlášť, Tom šel s Luckou a Katka vyrazila sama. Courali ulicemi a hledali, co by se kde dalo koupit, ale na nic pěkného nebo užitečného nenarazili. Procházeli i zapadlými uličkami, kde před tím nebyli.
„Podívej, támhle je sexshop, co kdybychom se zašli mrknout?“ navrhnul hned Tom.
„Tak fajn, třeba tam něco objevíme,“ souhlasila Lucka.
Jak tak koukali po regálech, konstatovali, že je tam všechno nějaké drahé. V tom Lucka objevila koš s výprodejem a hned se v něm začala přehrabovat.
„Pojď se podívat, něco jsem našla,“ volala na Toma.
Ten přišel a začal hrabat také.
„Co kdybychom koupili Katce na památku kuličky, když se jí tak líbily? Před chvíli jsem je tady měla v ruce.“
„To není špatnej nápad, aspoň si cestou něco užije,“ odsouhlasil návrh Tom a pokračoval v hrabání, „A ty si taky užiješ, koukni, co mám.“
„Co to je?“
„Vibrační vajíčko na dálkové ovládání.“
„Hmm, tak to bude zajímavá cesta domů, to beru.“

Vzali vybrané věci, došli je zaplatit a vydali se na cestu zpátky k hotelu. Sice byl čas oběda, ale ani jeden z nich neměl hlad, ještě byli najedení od snídaně. Cestou však míjeli zmrzku a té neodolali. Jak tak mířili k hotelu, na promenádě kousek od něj potkali Katku.
„Tak co jste nakoupili?“ hned vyzvídala Katka.
„Pojď s náma na hotel a uvidíš, zrovna to tam odnášíme. Máme dokonce i něco pro tebe,“ odpověděla Lucka.
„Opravdu? To mě těší. A co to je?“ snažila se z nich vytáhnout.
„Pojď a uvidíš,“ řekl Tom.

Ostatně Katka už měla taky něco málo nakoupeno, tak proč to nenechat na hotelu. Po cestě si ještě plánovali dnešní odpoledne. Lucka se chtěla ještě rozloučit s mořem, tak se s Tomem půjdou smočit do moře a pak se usídlí u hotelového bazénu. Katce už se do k moři nechtělo, že prý udělá ještě nějaké nákupy a pak se sejdou u bazénu. Na hotelu, Lucka s Katkou zapadly hned na záchod. Katka dostala taštičku do ruky a zvědavě do ní nakukovala.
„Co to je?“
„Tak to vyndej a poznáš.“
Katka sáhla do tašky a zkoumala, co to je, po chvilce se jí rozzářily oči a povídá:
„Jééé, kuličky. A můžu je hned zkusit?“
„Proč bys nemohla, jsou přece tvoje.“

Katka je vyndala z obalu a zaběhla s nimi do kabinky. Lucka jen slyšela, tiché vzdychání a mlaskání.
„To si asi prohání kundičku, aby je do sebe dostala,“ pomyslela si Lucka.
V tom zaslechla dva úlevné vzdechy po sobě a z kabinky se ozvalo:
„Super, už jsou tam.“
Otevřely se dveře od kabinky a Katka vyšla trochu udýchaná a pěkně se červenala. Vzala Lucku za ruku a šly za Tomem.
„Tak co, jaký jsou?“ chtěl hned vědět Tom.
„Super, přijdou mi menší než Lucčiny, ale asi jsou malinko těžší.“
„To asi souhlasí, když jsem je měla v ruce, taky mi to tak přišlo, ale přičítala jsem to tomu obalu,“ souhlasila s ní Lucka.

Tom vzal batoh a s Luckou vyrazili k moři. Usadili se na pláži, kde rozložili osušky. Lucka se rozhlédla, aby zkontrolovala, kolik je na pláži lidí, a sundala si horní díl plavek. Tom se na ní jen s šibalským úsměvem podíval a Lucka mu stejným způsobem odpověděla a hned se rozběhla k moři. Občas se ohlédla na Toma, jestli běží za ní. Tomu chvíli trvalo, než se zvednul z osušky, v plavkách byl zvednutý od té doby, co Lucka odhalila své perfektní kozičky. Při každém Lucčiném otočení si vychutnával pohled na poskakující kůzlátka. Lucka už na něj čekala v moři.
Stála ve správné hloubce, kdy každá vlna, která přišla, pohoupala její ňadra. Tom k ní brzy doběhl, zůstal stát tak metr od ní a vychutnával si ten pohled. Lucka ho chvilku nechala, pak vyskočila směrem k němu, obtočila mu ruce kolem krku a nohy kolem pasu. Tom to nečekal a málem oba upadli do vody. Jakmile zase pevně stál na nohou, citíl, jak se Lucka tře klínem o jeho tvrdý úd, její prsa ho hřála na hrudi a ztuhlé bradavky ho rozkošně tlačily. Lucka se přisála na jeho ústa a začala ho líbat, jednou rukou zamířila pod vodu.
Odhrnula si plavky stranou, osvobodila Tomův ohon a nasměrovala jeho špičku do své roztoužené a neuspokojené jeskyňky ukrývající se mezi závojíčky, jež se touhou rozestupovaly. Byla tak nadržená a mokrá, že stačilo, aby se zhoupla v bocích a Tomův ocas do ní celý pronikl. Vychutnávali si to spojení, nechávali se omývat mořem a vlny jim pomáhaly v pomalých přírazech. I to pomalé tempo je po pár minutách dovedlo na vrchol, kdy Tom vykropil Lucčinu kundičku, která ho za odměnu poctivě ždímala, aby z něj dostala každou kapku životodárné tekutiny.
Ještě chvíli si užívali to příjemné spojení a nechali pohupovat vlnami. Lucka se od Toma odpoutala a společně si trochu zaplavali. Příjemně unavení vylezli na břeh a nechali se osušit slunečními paprsky. Tom pozoroval Lucku, které na ňadrech trčely ztuhlé bradavky jako malé rozhledny, a na jejich vrcholcích se třpytily kapky vody. Díky tomuto pohledu se rozjela jeho fantazie na plné obrátky. Samozřejmě by se nejraději přisál k těm rozkošným třešinkám, slíznul z nich ty kapičky. Téměř slyšel, jak Lucinka vzdychá pod jeho doteky. Když se na ní podíval znovu, zjistil, že opravdu vzdychá, protože se hladila svou ručkou v klíně. Projížděla štěrbinkou mezi lapličkami, kroužila kolem knoflíčku slasti, plavky se jí postupně zařezávaly mezi závojíčky a zvýrazňovaly tak každý detail její buchtičky, každý kdo by šel kolem, si ji mohl prohlédnout.

Pocit z toho, že jí může kdokoli pozorovat a vidět, jak si dělá dobře, násobil její rozkoš a hnal ji rychle k vrcholu. Záhy se dostavilo mravenčení v podbřišku, které rostlo a sílilo a rozlévalo se do celého těla. S orgasmem, jehož dosáhla, se vyvalilo množství milostného moku z její kundičky. Na mokrých plavkách to vidět nebylo, jen ona sama cítila, jak teplé šťávy z jejího lůna zmáčely plavky a stekly až k zadečku. Tuhle podívanou Tom nevydržel, natočil se na bok, aby na něj nebylo tolik vidět, vytáhla ptáka z plavek a směrem k Lucce si ho začal honit. Netrvalo dlouho a několika zručnými tahy spěl k rychlému konci.
To už se Lucka vzpamatovala a hleděla na Toma, na jeho ocas, na střídavě se obnažující žalud, viděla, jak se na jeho špičce tvoří lesklá kapka. Pozorovala, jak s blížícím se vrcholem, ohon ještě víc mohutní a tuhne. Vzrušená tím představením se kousala do rtu a s upřeným pohledem a téměř bez dechu sledovala, jak sebou ocas začíná škubat a vyvrhuje mohutné proudy semene, které se jí rozstřikují na bříšku. Prsty sperma nabírala, olizovala ho a zbytky po sobě roztírala.

Po tom všem se oba rychle sebrali, hodili na sebe trika a zmizeli směrem k hotelu a bazénu, kde na ně měla čekat Katka. Ta mezitím, courala po promenádě a koukala po obchodech. Brzy zjistila, jaké tempo chůze jí dělá dobře, tempo, při němž se kuličky v ní nejlépe pohybují. Přišla na to, že když dává nožky jednu před druhou a pohupuje se v bocích, pohyb kuliček tomu odpovídá. Pro ostatní to byla sexy chůze a každý chlap se za tím houpajícím se zadeček otočil. Katka cítila, jak vlhne čím dál tím víc. Mít šortky místo šatů, měla by na nich pěkný flek. Takhle to odnesly jen kalhotky.

Pocit vyplněné kundičky jí dráždil a vzrušoval, jen žádné uspokojení se nedostavovalo. S každým krokem vycházel z jejích úst tichý sten. Bylo jí jasné, že jestli si to brzy neudělá, zešílí vzrušením. Naštěstí v dohledu byl krámek se šaty, zaplula dovnitř, sáhla na stojan, aniž by koukala, co bere a rychle se vrhla do kabinky. Shodila ze sebe šaty i kalhotky, vytáhla kuličky, za kterými se vyvalil proud kundího moku, a okamžitě prsty jedné ruky zaútočila na klitoris a prsty druhé do sebe vrazila. Stačilo několik pohybů a dosáhla vrcholu. Jen pocit uspokojení nebyl tak veliký, jak doufala. Bylo to tím, že musela hodně krotit své vášně, aby jí nebylo slyšet.

Jakmile skončila, natáhla na sebe šaty, co vzala ze stojanu, aby je alespoň vyzkoušela. Chvíli se nakrucovala před zrcadlem, zjistila, že měla šťastnou ruku, protože šaty jí perfektně sedly a moc jí slušely. Sice původně nechtěla nic moc kupovat, ale tohle se nedalo odmítnout, navíc když se na těch šatech pomalu začala rýsovat vlhká skvrna v oblasti klína. Bleskově se převlékla do svých šatů, kuličky zavedla na místo, došla ke kase zaplatit a pokračovala dál. Ještě nakoupila pár drobností, dala si zmrzku a vyrazila zpět k hotelu.

Tom s Luckou rychle skočili do bazénu, aby ze sebe smyli veškeré stopy, v tom uviděli přecházet Katku. Ta byla celá rudá a udýchaná, rychle na sebe navlékla na záchodě plavky a už plavala k nim. Ani pořádně povídat si nemohli, kolem nich všude byla slyšet čeština a plavali tu děti. Jen na sebe mrkli a kývli a bylo jim všem jasné, že ani jeden z nich neměl nudné a neuspokojené odpoledne. Po bazénovém osvěžení se došli převléknout, objednali si poslední pravou italskou pizzu a koktejl a už jen čekali až je autobus vyzvedne.

„Vy jste mi dali s těma kuličkama,“ svěřovala se Katka.
„Copak?“ podivovala se Lucka.
A tak Katka začala vyprávět, co zažila. Lucka se tím hrozně bavila, protože s kuličkami měla podobnou zkušenost. Jen nějak pozapomněla, co si při převlékání vzala a co má Tom v ruce. Ten když to viděl, stiskl tlačítko a zapnul vajíčko na plný výkon. Lucka téměř nadskočila a mezi vzdechy procedila, „Syčáku,“ přes sevřené rty směrem k Tomovi. Tom vypnul vajíčko dřív, než Lucka dosáhla na vrchol.
„Co to bylo?“ zajímala se Katka.
„Nejsi jediná, kdo má novou hračku,“ odpověděl Tom a ukázal dálkový ovladač Katce.
„Ovladač? A na co?“ ptala se nejistě.
„Na vibrační vajíčko,“ odpověděla Lucka, jakmile se trochu uklidnila.
„To vypadá, že budeme mít veselou cestu domů. Snad ti brzy nedojdou baterky,“ smála se Katka.
„Když dojdou, mám taky kuličky,“ řekla na to Lucka.
V tom už zpoza rohu uviděli vyjíždět autobus, sebrali tedy věci a sunuli se k silnici.

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 08 – Den sedmý
4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné zakončení. Jen bych opravdu rád věděl, jestli to u Katky nemělo nějaké následky, ale to třeba jindy v jiné povídce. Díky za skvělý seriál.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x