Dovolená 07 – Den šestý

Toto je 7 díl z 9 v seriálu Dovolená

Ve čtvrtek ráno se Tom probudil v objetí dvou nahých spících děvčat. Ihned mu hlavou začaly vířit myšlenky na to, co by s nimi mohl ještě provádět. Jeho penis ho však zradil a odmítl se prozatím postavit. Tom se tomu ani moc nedivil, obzvlášť po výkonech v předchozích dnech. Opatrně se vyvlékl z objetí děvčat, aby je neprobudil, a šel se trochu zkulturnit do koupelny. Ještě mezi dveřmi se otočil, aby si je prohlédl. Uviděl tu spoušť, postel celá zválená, prostěradlo napůl sundané, polštáře rozházené. Zaměřil svůj pohled na holky, ty byly celé ulepené jeho zaschlým semenem i vlastními šťávičkami, jejich zmučené rudé pičky jim svítily mezi stehny. V tom se Lucka otočila, ale neprobudila se. Nevědomky nabídla Tomovi pohled na svou stále ještě trochu rozevřenou kundičku, ze které ještě vytékala kapka spermatu. Takhle odrovnat dvě mladé nymfičky, to si musel Tom zdokumentovat. Došel si potichu pro foťák a pořídil pár obrázků. Při focení si všiml, že ani prdelky obou holek nejsou ušetřeny následků včerejší noci. Odložil foťák a konečně si skočil dát rychlou sprchu.

Když se vracel, holky stále ještě spaly, využil toho a z koupelny si přinesl misku s vlažnou vodou, kapesníčky a žínku. Přiklekl k posteli a opatrně začal Lucku omývat. Namočil kapesníček a zlehka jím přejel po jejích stehnech, aby odstranil zbytky milostných tekutin. Lucka i ze spánku zareagoval a roztáhla nožky od sebe. Tom opatrně pokračoval dál. Vlhkým kapesníčkem otřel i druhé stehno, pak třísla a Venušin pahorek, to už Lucka tiše vzdychala. Kapesníček znovu namočil a vyždímal a přesunul se na její kozičky, i ty nesly stopy včerejšího řádění. Nejprve je kapesníček objel kolem dokola a pak otřel i bradavky. Ty se při doteku s vlhkým kapesníkem ihned vztyčily a trčely na ňadrech jako dvě malé rozhledny. Po očistě prsou se přesunul zpět do Lucčina klína. Přejel jí kapesníčkem po tříslech a pak se lehoulince dotýkal lapliček. Chtěl setřít kapku, co vytékala z dírky, tak si omotal prst kapesníkem a projel štěrbinkou mezi rtíky. To už se Lucka probudila, vydechla vzrušením i překvapením a sykla bolestí. Otevřela oči a koukla na Toma, co s ní provádí. Uviděla, že o ní Tom láskyplně pečuje. Trochu se jí ulevilo, ale klín i zadeček jí stále trochu pobolíval a pálil.
„Můžeš mi ten kapesník přitisknout na obě dírky?“
Tom jen zvedl hlavu, přikývl a učinil, oč ho požádala.
„Ahh, díky. To je lepší. Tys mi včera dal.“
„Promiň, já netušil, jak to dopadne. A navíc si to přece sama chtěla.“
„Já vím. Měli bychom se postarat i o Katku, pro ni to bude asi ještě horší, já už jsem od tebe na ledacos zvyklá.“
„Tady máš žínku a postarej se o sebe, já zatím očistím Katku.“
Lucka se pomalu začala otírat, a když byla schopná vstát, zvedla se a šla pod sprchu. Tom se mezitím věnoval očistě Katky. Postupoval stejně pečlivě jako u Lucky, jen s tím rozdílem, že Katce ihned položil vlhký kapesníček přes její prcinku. I ona nezůstala během očisty v klidu, tiše u toho vzdychala. Jakmile se však Tom dotkl jejích bradavek, okamžitě se probudila. Vytřeštila oči, ucítila vlhký chladivý kapesník na své rozpálené a zmučené prcince, zjistila, že je celá nahá v cizím pokoji a už už chtěla začít křičet o pomoc. Tom pohotově zareagoval a přitiskl jí ruku na ústa. Po chvilce se Katka vzpamatovala, koukla pořádně na Toma a uvědomila si, co se dělo a kde je.
„Děkuju, za to žes mě umlčel, málem jsem tu způsobila pěknej rozruch.“
„To je v pohodě. Jak ti je?“
„No zadeček i pička mě po včerejšku trochu pobolívají, ale ten kapesníček pomáhá.“
„Tak jestli chceš, Lucka je ve sprše, můžeš tam za ní.“
„Zkusím to,“ řekla Katka a začala se pomalu zvedat.
Tom pozoroval, jak si Katka stoupá a snaží se rozejít. Moc jí to nešlo, bylo vidět, že ji každý krok bolí, i když, stejně jako před tím Lucka, šla s nohama široce rozkročenýma.
„Chceš, abych ti pomohl?“ ptal se Tom.
„Asi to budu potřebovat. Děkuju,“ odpověděla Katka.
Tom vstal, došel ke Katce, vzal jí do náruče a odnesl do koupelny. Vypadalo tom, že Lucka se už zvládla dát trochu dohromady, dokázala sama stát a to i s nohama u sebe.
„Ta je na tom ještě hůř než já,“ konstatovala Lucka, když uviděla Toma nesoucího Katku.
„To teda. Můžu jí postavit k tobě?“
„Jasně, já se o ní postarám.“
Tom tedy Katku postavil pod sprchu k Lucce a ta jí začala opatrně sprchovat a umývat. Chvíli na to koukal a i po probuzení stávkující ocas se probral k životu. Pomalu se zvedal, žalud vykukoval z předkožky. Netrvalo dlouho a Lucčina péče o Katku způsobila, že Tomovi stál klacek v pozoru.
„A kdo se postará o mě?“ zeptal se Tom, když holky skončily se vzájemnou očistou.
„Promiň, já určitě ne,“ ozvala se Katka, „Sotva stojím na nohou, ani na snídani nedojdu.“
„A co ty?“ obrátil se Tom na Lucku.
„Já se o tebe postarám, ale teď asi ne. Za jedno mě obě dírky ještě trochu pobolívají, za druhé musíme na snídani.“
„No tak dobře,“ souhlasil neochotně Tom.
„Vážně s námi nepůjdeš?“ ptala se Lucka Katky.
„Já tam nedojdu, potřebuju si ještě trochu odpočinout.“
„Dobře, půjdem tedy sami, ale zkusíme ti aspoň něco málo donést,“ odpověděl Tom.

Lucka už se mezitím oblékala, ale šlo jí to pomalu, Tom se také oblékal. A zanedlouho už vcházeli společně do restaurace. Nabrali si jídlo i pití, sedli si ke stolu a pustili se do jídla. U toho si povídali, Tom se strachoval, jestli jim včera neublížil, plánovali dnešek, co budou dělat. Lucka ho ujistila, že jim nic nebude, jen že si musí přes den od sexu odpočinout, takže dnešek bude jen v duchu odpočinku a relaxace. Aby Toma trochu povzbudila, dráždila ho pod stolem nožkou. Prsty si hrála v jeho klínu a masírovala jeho ocas, který se pomalu stavěl do pozoru. Po té, co dojedli, došli nabrat ještě snídani pro Katku. U východu je odchytl personál, kam, že jdou s tím jídlem. Vysvětlili číšníkovi, že mají nemocnou kamarádku, které nesou jídlo na pokoj. Když dostali svolení, nabrali ještě něco, vzali i hrnek s kávou a skleničku džusu a odnesli to nahoru Katce. Ta chudák ležela nahá u nich na pokoji, nožky pokrčené a roztažené a na obou dírkách měla vlhký kapesník.
„To jsem tě včera tak odrovnal?“ ptal se Tom.
„Vypadá to tak,“ odpověděla.
„Tak snad ti to vynahradí tahle snídaně,“ řekl Tom a společně s Luckou kolem ní rozložili vše, co přinesli.
„Děkuju“
„Nemáš zač,“ odvětila Lucka a skočila pro něco do koupelny.
„Tady máš mastičku, zkus se s ní namazat, mělo by to pomoct,“ a podávala Katce mastičku.
„Na co to je?“ zvědavě se ptala Katka.
„Hádej. Dostala jsem to od svého doktora, když mě jednou Tom takhle odrovnal.“
„Aha, tak to je fajn.“
„Půjč mi to, já tě namažu, bude to snazší,“ hlásil se o mastičku Tom.
„Ale opatrně.“
„Neboj,“ ujistil ji Tom a otevřel mastičku.
Nabral si jí trochu na prsty a lehce jí začal roztírat po Katčině prcince. Než s ní skončil, už pěkně tekla a hlasitě vzdychala. Tom se přesunul k zadní dírce, Lucka mu pomohla tím, že opatrně rozevřela Katčiny půlky. Tom opatrně kroužil po kakaové dírce prstem. Katka byla, tak vzrušená, že mu do jejího zadečku zajel prstík.
„Nestydíš se, takhle mě vzrušovat, když víš, že mám obě dírky hodně citlivé?“ ozvala se Katka.
„Nestydím, já ti chtěl jen pomoct tím, že tě namažu.“
„Půjdeš s námi na pláž?“ zjišťovala Lucka.
„Teď dopoledne asi ne, spíš až odpoledne.“
„Tak si to odpočívání užij a uvidíme se odpoledne,“ povzbuzoval Tom Katku.
„Vy si to taky užijte,“ popřála jim Katka.

Tom s Luckou si vzali plavky, osušky, nafukovací matrace a vyrazili. Došli k moři, rozložili na pláži věci a s matracemi šli do vody. Lehli si na ně a nechali se pohupovat a unášet na vlnách. Tom si jen užíval pohled Lucku v plavkách ležící na matraci s roztaženýma nohama. Její plavky však toho moc neskrývaly, tak měl celkem nerušený výhled na její kundičku. Lucka si to uvědomovala, a proto také trochu poodhrnula svůj spodní díl plavek. Tomovi zase stál jak stožár, jen úleva žádná nepřicházela. I na Lucce bylo znát, že je vzrušená, plavky měla suché až na místo, kde se dotýkaly její roztoužené dírky, na tom místě se tvořila vlhká skvrna. Hlavou jim oběma vířili myšlenky na sex, mísily se vzpomínkami na předchozí zážitky. Připlavali k sobě blíž a Lucka začala Tomovi vyprávět, co by ráda dělala. Tom si všiml, že jí touhou a vzrušením svítí oči. Její ručka se protáhla mezi tělem a matrací a prsty se daly do zpracovávání klitorisu. Mezi vzdechy popisoval, jak by se od Toma ráda nechala svázat tak, aby mu byla vydána milost, užít si od něj trochu trápení, jak ráda by si od něj nechala plenit obě dírky najednou, v jedné jeho klacek, v druhé zapnutý vibrátor. Tom netušil, kde se to v ní bere, nikdy u ní nepozoroval takové sklony. Jak prstíky dováděli v její pochvičce, nabíraly vzdechy na hlasitosti a fantazie na obrátkách. Popisovala, jak by chtěla, aby se jí Tom nečekaně zmocnil, pořádně tvrdě jí zezadu ošukal a přitom jí uštědřil nějaký výprask na zadeček. Lucka se blížila k vrcholu, prsty byly stále rychlejší a vzdechů bylo víc než slov popisujících její tajná přání. Snažila se ovládnout hlas a vzdechy na tolik, aby byla schopná dovyprávět své fantazie. Říkala, že by ráda vyzkoušela i pissing v nějaké podobě. Měla v hlavě představu, jak se chystá vyprázdnit svůj měchýř a těsně před tím než spustí, do ní Tom vnikne. Vyprávěla Tomovi, že to jednou doma sama v opilosti zkoušela, chtělo se jí na záchod a byla nadržená. Vlezla si do sprchy, vzala vodotěsný vibrátor a začala si s ním protahovat kundičku. Druhou rukou si střídavě dráždila kozičky a poštěváček a ve chvíli kdy se blížila k vrcholu, zatlačila a vypustila moč. Jakmile dokončila svou fantazii, přišel na ní orgasmus. Tom musel z matrace do vody, aby tam z něj opadlo vzrušení z toho, co právě viděl i slyšel. Než Lucka přišla k sobě, Tom už plánoval, co a jak by mohli uskutečnit.

Společně dopluli ke břehu, na pláži trochu oschli a vyrazili zpátky na hotel. Už se chystali vstoupit do pokoje, když zpoza dveří zaslechl Katčino milostné vzdychání. Chvíli si hráli na šmíráky a poslouchali, jestli náhodou nezaslechnou ještě něčí vzdechy, aby náhodou Katku nevyrušili. Jak tam tak stáli a poslouchali, byli oba čím dál víc vzrušení a nadržení. Opatrně otevřeli dveře a na posteli spatřili Katku s roztaženýma nohama a vibrátorem v kundičce. Tom opřel Lucku rukama o zeď, vyhrnul její šaty, pod kterými nic neměla, osvobodil své kopí a prudce ho zezadu vrazil do té roztoužené pičky. Nebral na Lucku žádné ohledy a prudce a rychle přirážel, protahoval tu její nenasytnou kundičku, co mu síly stačili. Lucka mu vycházela vstříc, kroutila pánví a místností se rozléhaly výkřiky a vzdechy šukajícího páru. Vypadalo to, jako by Tom chtěl vymrdat Lucce duši z těla, ta si však jeho nájezd užívala. Zanedlouho plnil Tom Lucku záplavou svého spermatu, ta s každým výstřikem hlasitě vykřikla. S tím posledním se její tělo roztřáslo orgasmem, nohy jí vypověděly službu a ona se sesunula k zemi, kde doznívalo její vyvrcholení. Teprve teď si Tom všiml, že je Katka pozoruje a u toho si prohání svou pičku. Divoce kmitala vibrátorem, druhou rukou si mačkala ňadra a tahala se za bradavky a z úst se jí draly hlasité projevy prožívané rozkoše. Brzy se i ona zhroutila na postel, vibrátor z ní vypadl a ona se snažila popadnout dech. Její rozevřená dírka, ze které vytékal kundí maz, přitahovala Tomův pohled. Nejen pohled, i jeho ocas, ztopořený tou podívanou, neváhal ani okamžik a vrhl se na postel ke Katce. Roztáhl jí stehna a zabořil svůj ocas do té zmáčené jeskyňky. Katka jen vyhekla, protože to nečekala. Byla tak nadržená, že okamžitě zapomněla na veškerou bolest zmučené kundičky, objala Toma nohama a pomáhala mu přirážet. Dvě těla zmítající se na posteli ve víru vášně se blížila slastnému vyvrcholení. Katka cítila hluboké průniky Tomova klacku, cítila, jak naráží až na dno její kundičky. Jejich orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, sevření na Tomově ocasu bylo čím dál tím víc těsné, jak se její pochvička stahovala. I Tomův úd tvrdnul těsně před tím, než z něj začala tryskat bílá láva, která zalila Katčin klín. Ta, jakmile v sobě ucítila příval životodárné tekutiny, zmocnila se jejího těla orgasmická křeč. Znavený Tom odpadl a lehl si vedle Katky na postel. To už ovšem Lucka byla na nohou. Uviděla odrovnanou Katku a její vystříkanou kundičku. Ihned se k ní vrhla a zabořila jazýček mezi její závojíčky. Prsty je rozevřela, aby mohla lépe vyčistit každý kout Katčiny buchtičky od Tomových spermií. Lucčin hbitý jazýček rozehrál svojí symfonii na Katčině poštěváčku a spolu s prstíky přivedl Katku k dalšímu vrcholu. Na Katku už toho bylo moc a začala prosit, aby jí nechali odpočinout. Lucka si proto lehla vedle Toma z druhé strany než Katka a usnula.

Odpolední probuzení bylo podobné ránu, jen s tím rozdílem, že holky nebyly tak zničené. Když zjistili, že ještě není tak pozdě, vyrazili k moři, tentokrát všichni tři. Užívali si společně vody a sluníčka ve vší slušnosti až do večeře. Jen Lucce s Tomem bylo divné, že Katka pořád kontroluje čas, jako kdyby nechtěla něco prošvihnout.
„Proč pořád koukáš, kolik je hodin?“ ptal se Tom.
„Začínám mít hlad, tak koukám, za jak dlouho bude večeře,“ odpověděla Katka.
Lucce se ta odpověď moc nezdála, moc tomu nevěřila, ale nechala to být. Nechtěla Katce kazit překvapení, kdyby náhodou něco chystala.
Ještě chvíli si tedy užívali vody a pak vyrazili na večeři tak, aby tam byli první.
Cestou jim Katka povídá: „Starali jste se tu o mě moc hezky, nejprve se mi sem samotné moc nechtělo, ale po té, co jsem poznala vás dva, si ani nedovedu představit lepší dovolenou. Děkuju.“
„Nemáš zač, ale vždyť nám zbývá ještě zítřek, odjezd je přece až v sobotu,“ odpověděla jí Lucka.
„Já vím, já vám jen chtěla nějak poděkovat, tak mám pro vás překvapení.“
„Jaký?“ zajímal se Tom.
„No, já vám to ještě neprozradím. Jen si na večeři s sebou vemte batůžek s plavkami.“
„Fajn, ještě něco?“ ptala se Lucka.
„Když už se ptáš, tak ty si na sebe vezmi jen nějaké lehké šatičky a pro jistotu si dej do batohu ten velkej šátek, kdyby náhodou bylo chladněji.“
„Rozkaz,“ usmála se Lucka a hlavou se jí proháněla spousta erotických fantazií.
Na večeři se opravdu dostavili jako první. Katka je hned dirigovala k jídlu a ke stolu.
„Tak, na večeři máme půl hodiny,“ oznámila jim Katka.
„Jenom?“ ozval se Tomáš, „Doufám, že to překvapení bude stát za to. Když se kvůli tomu ani pořádně nenajím.“
„Nebrblej a jez, za půl hoďky se dočkáš,“ uklidňovala ho Lucka.
Tom se pustil rychle do večeře, aby to zvládl. S večeří skončili akorát ve chvíli, kdy se restaurace začala plnit ostatními hosty.
„Najedený?“ ptala se Katka Toma, když se s funěním odsunul kousek od stolu.
„Jo, aspoň na chvíli,“ odpověděl se smíchem Tom.
„To je dobře, jen doufám, že ti nebude špatně.“
„Cože? Co to chystáš?“ ptal se zděšeně Tom.
„Já už vám to teda prozradím. Odsud jdeme směr přístav, protože za půl hoďky vyplouvá loď na večerní plavbu podél pobřeží s návštěvou zátoky a možností koupání. K tomu ochutnávka vína a místních specialit. Jo a ještě ta loď má prosklené dno, takže nás čeká ještě nějaká podívaná na noční život v zátoce.“
„To zní úžasně. A kdys to zvládla zařídit?“ zajímala se Lucka.
„Dopoledne tady na recepci. Tvoje mastička báječně zabrala, takže to nebyl tak velký problém sem dojít. A stejně jsem musela odnést nádobí od snídaně. Tak můžeme vyrazit?“
Zvedli se, zkontrolovali, jestli mají všechno a nabrali směr přístav. Tam dorazili za patnáct minut. Loď už byla přichystaná a kapitán je přivítal na palubě. Loď to nebyla velká, tak pro dvacet lidí, s nimi tam však byly další dva páry. Každý dostal mapku s vyznačenou trasou, kudy pojedou. Na cestu se všichni rozprchli po lodi. Jeden pár zůstal na zádi, druhý na přídi a Lucka s Katkou a Tomem vylezli na střechu kabiny, kde byla taková vyhlídková paluba. Kapitán nastartoval a vyrazili plavbu podél pobřeží. Romantická nálada působila na všechny. Páry dole se k sobě tiskly, jak ubývalo světla, ruce postupně čím dál odvážněji hladily tělo toho druhého. Ostatně i Lucka se víc tiskla k Tomovi. Jeho ruce hladily její zadeček. Jen Katka, která jim plavbu zařídila, vypadala smutně a opuštěně, i Lucka si toho všimla.
Naklonila se k Tomovi a pošeptala mu: „Asi bychom se měli taky věnovat Katce. Podívej se na ní, jak vypadá smutně.“
„Máš pravdu, s tím se musí něco udělat,“ tiše jí odpověděl.
„Katko, pojď k nám blíž,“ zavolal Tom na Katku.
„Já vás nechci rušit, vždyť kvůli mě jste ani nemohli být spolu sami.“
„Neblázni, nám to nevadí,“ ozvala Lucka.
„Opravdu?“
„Mě to nevadí, já si Toma užiju ještě dost. A Tomovi to určitě taky nevadí. Aby mu to taky vadilo, když může obšťastňovat další krásnou holku.“

Na to oba přitáhli Katku mezi sebe a každý ji políbil a jejich ruce se setkaly na Katčině zadečku. Hladili ho a dráždili, občas Lucčina ruka sjela až pod lem šatů a přejela po holé kůži. Postupně vyhrnovali její šaty, až úplně odhalili tu rozkošnou prdelku. Lucka kývla na Tom a naznačila pohled směrem k jeho bouli na šortkách a pak k vyšpulené Katce. Sama už jí rukou projížděla mezi půlkami. Jakmile dorazila ke Katčině vlhké štěrbince a zakroužila tam prstíkem, Katka se ještě víc prohnula v zádech a snažila se narazit na její prst. Mezitím si Tom rozepnul kraťasy a osvobodil své kopí, několikrát po něm rukou přejel a nenápadně se přesunul za Katku, která si ho vůbec nevšímala a raději se poddávala Lucčinu dráždění. Naposledy Lucka nabrala trochu toho sladkého moku vytékajícího z roztoužené Katky a chtěla ho ochutnat. Tím uvolnila místo Tomovi, ten se chopil příležitosti a zarazil svůj ocas hluboko do Katky. Ta jen vzdychla rozkoší z nenadálého vyplnění a začala kroutit pánví. Její hlasité vzdechy naštěstí přehlušilo kapitánovo hlášení, že se blíží k zátoce. Tom se rozhlédl, spatřil skaliska vybíhající do moře a odhadl, že mají ještě pár minut. Pokračoval tedy v té bohulibé a nadmíru příjemné činnosti. Pravidelnými dlouhými tahy projížděl Katčinu kundičku, až to pěkně pleskalo a mlaskalo. Katka, aby nevzdychala nahlas, se kousala do rtů. Lucka už nevydržela jen přihlížet a sama si jednou rukou proháněla prcinu a druhou si pohrávala s Katčiným poštěváčkem. I přes pevně sevřené rty, jí občas unikl hlasitý sten. Vytoužený orgasmus už byl nedaleko. Ještě pár přírazů a doteků hbité ručky na klitorisu ji brzy dohnalo k cíli. Celá se chvěla, nohy se jí podlamovaly, ale i přesto stále proti Tomovi přirážela. Tom zrychloval své tempo, jak se blížil k výstřiku.
Katka cítila, že Tom už to má na krajíčku, otočila na něj hlavu a mezi vzdechy se snažila říct: „Do mě radši ne.“
Než to však stačila doříct, Tom jí plnil kundičku bílou lávou.
„Promiň,“ řekl Tom, „už to nešlo zadržet.“
„To nevadí, už se stalo,“ konstatovala Katka.
Trochu víc se rozkročila a snažila se ze sebe vytlačit Tomovo sperma. To z ní začalo odkapávat. Lucku pohled na sperma kapající z Katčiny jeskyňky vzrušil, přiklekla si před Katku a přisála se k její buchtičce ve snaze jí očistit. Svou lačnou kundičku si proháněla prsty. Než se jí povedlo dosáhnout orgasmu, loď začala zpomalovat a kapitán ohlásil možnost koupání.

Rychle se všichni upravili, vzali batůžek a sešli dolů. Chystali se obléknout plavky, když v tom uviděli zbylé dva páry ve vodě bez plavek. Koukli se na sebe, pokrčili rameny, svlékli se a nazí skočili do vody. Všichni dováděli ve vodě a užívali si plavaní bez plavek. Když už nebylo moc vidět, kapitán rozsvítil reflektory na lodi, nechal je ještě pár minut dovádět a pak je vyzval, aby nastoupili zpět na loď. Na lodi se osušili, oblékli a sesedli se v kabině kolem proskleného dna. Kapitán každému nalil trochu vína a nechal kolovat tác s různými sýry, salámy, ovocem a zeleninou. V průběhu občerstvení měli možnost pozorovat dno i noční mořský život v zátoce. Cestou zpět do přístavu Lucka s Katkou a Tomem si opět vylezli na „vyhlídkovou“ palubu a pozorovali osvětlená letoviska.
Ticho večera bylo narušováno jen lodním motorem a šploucháním vln. Zabraní pozorováním břehu a hvězd na obloze si ani nevšimli, že i ostatní vyšli z kabiny. Romantika okamžiku zapůsobila, neboť zezdola se z ničeho nic ozvalo tlumené vzdychání, nejprve ze zádi, poté i z přídi. Tiše se rozesmáli. Holky si se k sobě naklonily a něco si pošeptaly. Tom nevěděl, o co jde a než se stihl zeptat, obě děvčata se na něj vrhla. Stáhly z něj šortky i tričko a položily Toma na palubu. Katka mu sedla na obličej a nabídla mu svou kundičku k lízání. Lucka, která byla celá roztoužená, jelikož dnes večer ještě nedosáhla uspokojení, se vrhla na Tomův klacek. Trochu ho pokouřila, aby dosáhl patřičné tvrdosti a mohla na něj nasednout. Lucka s Katkou se vzájemně líbaly, hladily si kozičky a dráždily si bradavky. Lucka rajtovala na Tomovi a Katka si užívala šikovného Tomova jazyka. Vzdychání ze spodní paluby bylo hlasitější a násobilo jejich prožívanou rozkoš. Zanedlouho všichni tři společně dosáhli orgasmu. Tom byl pro tuto chvíli vyčerpaný, avšak holky měly chuť ještě pokračovat. Lehly si na palubu vedle sebe a jedna druhé okamžitě začala vylizovat kundičku. Katka vysála z Lucky Tomovu šťávu a pak zabořila své prstíky do Lucčiny jeskyňky, nezapomněla vsunout prst do zadečku a k tomu stále jazýčkem laskala klitoris. Ani Lucka nezahálela a dráždila oba Katčiny otvůrky. Katka cítila stahy Lucčiných dírek a zesílila své dráždění. Vsála poštěváček mezi rty a lehce ho zkousla zoubky, to už bylo na Lucku příliš a jejího těla se zmocnil orgasmus a z kundičky se vyvalilo množství šťávy, která zalila Katčin obličej. Chvíli trvalo, než se Lucka vzpamatovala, aby mohla tu rozkoš Katce oplatit. I ta se však dočkala. Lucka jí vše oplatila stejným způsobem. Útočila na obě dírky s takovou razancí, že to Katka nevydržela. Přestala se kontrolovat, její tělo se rozechvělo a z úst se jí draly hlasité výkřiky prožívané rozkoše. Lucka nepřestávala a dál se věnovala jejím otvůrkům. Katka se zmítala v dalších orgasmech. Bylo jich tolik, že začínala prosit Lucku, aby jí už nechala. Stejně se už loď blížila zpět k přístavu, měli akorát tak čas, aby se vzpamatovali, upravili a sešli dolů.

Loď zakotvila, kapitán se s nimi rozloučil a každému věnoval malý suvenýr. Všem bylo jasné, co se na lodi dělo a pod lampami v přístavu se rozcházeli ke svým hotelům s ruměnci ve tvářích.

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 06 – Den pátýDovolená 08 – Den sedmý >>
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Opět skvělé pokračování. Krásný výlet lodí. Těším se na další díl.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x