Dovolená 06 – Den pátý

Toto je 6 díl z 9 v seriálu Dovolená

Ráno si Tomáš s Luckou užívali o samotě, jelikož Katka spala tentokrát ve svém pokoji. Lucka se probudila schoulená v Tomově náručí. Opatrně vstala, skočila si pod sprchu do koupelny, využila toho, že Tom spí a upravila si chloupky na své prcince. Na vytváření obrazce nebyl čas a stejně je měla ještě krátké, takže to vzala do hladka. I při sexu jim to tak víc vyhovovalo, aspoň chloupky nikde nepřekážely a cítit tření kůže o kůži bylo víc vzrušující.

Po dokončené očistě se vrátila zpátky do postele. Tom se ještě neprobudil, tak si řekla, že ho trošku pokouří a pak se uvidí. Odhalila jeho ohanbí a pustila se do kouření. Ještě měkký a povadlý ocas vzala do úst, chvilku ho žužlala a už se začal stavět. Lucka strašně ráda kouřila, obzvlášť když se u toho mohla prstit, nebo prstil někdo jí. Dnes jí radost z kouření kazil fakt, že se jí do pusinky dostalo i s ohonem pár chloupků. Normálně se Tom dvakrát, třikrát týdně zastřihoval, ale teď na to nějak nebyl čas. Lucka si několikrát pohladila svou vyholenou dírku, pro sebe se usmála a doskočila do koupelny.

Přinesla si pěnu na holení, žiletku, misku s vodou na opláchnutí žiletky a olejíček. Nechtělo se jí použít vodu po holení, protože tu měl Tom s alkoholem a to by nemuselo být zrovna nejpříjemnější. Všechno si pečlivě rozložila na posteli a vrhla se do práce. Bála se, aby se Tom neprobudil, až bude nanášet pěnu, protože byla trošku studená. Rozetřela si ji v rukou a opatrně začala nanášet. Nechala jí chvilku působit a mezitím si vzala novou žiletku, uvažovala nad tím, jestli má udělat nějaký obrázek, nebo to vzít úplně do hladka. Z vlastní zkušenosti věděla, že když jsou chloupky delší, obrázek se dělá špatně. Bylo rozhodnuto, že to půjde dohola.

Žiletkou pomalu a opatrně odstraňovala porost, nejprve z podbřišku, tam to šlo docela jednoduše, když přišla na řadu třísla, už to šlo pomaleji a nejhůř se jí holila varlata. Doteky při holení měly na Toma správný účinek i ve spánku. Jeho klacek stál jak stožár. Když Lucka dokončila holení, vzala vlhký ručník a pečlivě setřela zbylou pěnu. Výsledek jí docela překvapil, Tomův tvrdý penis teď vypadal ještě větší.
Při tom pohledu na něj dostala chuť, rychle vše odnesla zpátky a vrátila se ke kouření. Jakmile vzala obnažený žalud mezi rty, aby ho polaskala jazýčkem, Tom hlasitě zavzdychal a probudil se. Když před sebou uviděl Lucčinu vyholenou kundičku, přitáhl si jí blíž a pustil se také do snídaně. Vychutnával si každý kousek čerstvě oholené kůže. Polykal každou kapku milostné rosy, která vytékala z voňavé dírečky. Prsty roztahoval závojíčky a jazýčkem pronikal co nejhlouběji. Lucka hlasitě vzdychala a poddávala se jeho laskání. Úplně zapomněla Tomovi oplácet tu rozkoš, takže si zatím ani nevšiml, co mu během spánku provedla.
Hladil ji po zadečku a jedním prstíkem kroužil po kakaové dírce a pomalu se do ní snažil proniknout. V jeho činnosti ho povzbuzovalo Lucčino čím dál tím hlasitější vzdychání. Brzy se její tělo začalo chvět v přicházejícím orgasmu. Tom přidal na intenzitě, jeden prstík měl v jejím zadečku, dva uvnitř kundičky a jazýčkem a zoubky si hrál s klitorisem. Lucka se pod přívalem rozkoše roztřásl v hlasitém orgasmu a z její prcinky se vyvalil proud milostné šťávy tak mohutný, že měl Tom co dělat, aby to vše spolykal.

„Prosím, že mi to uděláš do zadečku?“ ozvala se Lucka, když se vzpamatovala z toho vyvrcholení.
„Jestli chceš, tak klidně,“ odpověděl Tom.
To už si Lucinka klekla, zabořila hlavu do polštáře a rukama se rozevírala.
Tom sáhl do stolku pro lubrikant, namazal Lucčinu zadní dírku, když chtěl namazat i svůj penis, zjistil, co mu Lucka provedla.
„I ty potvůrko, tys mě úplně vyholila.“
„Vyholila, trošku mi překážely chlupy při kouření,“ řekla s laškovným úsměvem.
„Jo tak, no počkej,“ odpověděl jí.

Jen, co to dořekl, nasměroval svůj úd do Lucčiny prdelky. Jakmile do ní pronikl žaludem, na nic nečekal a jedním přírazem do ní vnikl celou délkou. Lucka se prohnula a sykla bolestí, brzy ji však přemohla rozkoš. Tom jí držel za prdelku, vnikal do ní, ona sama si jednou rukou mačkala ňadra, tahala se za bradavky a druhou rukou se prstila.
Tom cítil stahy jejího zadečku a přes slabou přepážku, jež odděluje zadeček od prcinky, její prstíky. Oba si to báječně užívali a hlasitě vzdychali. V tom se ozvalo zaklepání na jejich dveře, které oba kvůli jejich hrátkám přeslechli. Ozvalo se znovu, tentokrát hlasitěji. Tom přestal přirážet a s penisem hluboko zaraženým v Lucčině zadečku zavolal:

„Kdo je?“
„To jsem já, Katka.“
„Tak pojď rychle dál.“
„Jste nějací hlasití, měli byste se krotit,“ řekla Katka, když vešla a zavřela za sebou dveře.
„Chceš se přidat?“ ozvala se Lucka.
„Ráda,“ odpověděla Katka.
„Tak se svlékni a lehni si přede mě,“ řekla Lucka mezi vzdechy, protože Tom začal znovu přirážet.
Katka jen stáhla kalhotky, vyhrnula si sukni a nabídla Lucce svou prcinku k lízání. Lehla si však tak, aby mohla Lucku lízat. Odehnala Lucčiny ruce, od její pičky a sama s k ní přisála. Dvě mladé dívčiny se vzájemně lízaly a jedna z nich si ještě užívala prdelkou vyplněnou tvrdým údem svého mladého milence. Katka pozorovala, jak Tomův ocas zajíždí do té pěkně tvarované prdelky jako píst. Slyšela přitom Lucku hlasitě vzdychat.
Na chvíli přestala s lízáním a zeptala se Lucky:

„Vážně je to tak dobrý?“
„Je to báječný. Má to i své výhody, třeba u tohohle nehrozí těhotenství.“
„Mohla bych to taky zkusit?“
„Zeptej se Toma. Jestli bude chtít, mě to vadit nebude.“
„Tak co Tome, zneužiješ i můj zadeček?“ ptala se Katka.
„Klidně, ale před snídaní to už nestihneme, takže večer,“ odpověděl Tom.
Katka se vrátila zpátky k lízání Lucčiny kundičky. Té už mnoho nechybělo k dalšímu orgasmu. Lucinka chtěla, aby se oba udělali v jednu chvíli, proto začala povzbuzovat Toma.

„Dělej, pusť to do mě. Vystříkej mi prdelku.“
„Neboj, za chvilku to bude,“ řekl Tom a zrychlil přirážení.
„Ano… ještě… přidej… aaahhh… To je ono…“ hlasitě volala Lucka.
Do toho vzdychala i Katka, protože Lucka se jí věnovala svými prsty. Projížděla mezi závojíčky, laskala poštěváček, zasouvala prsty, co nejhlouběji do její pochvičky, divoce tam s nimi rejdila a roztahovala je od sebe. Vypadalo to, že všichni tři se udělají najednou. Lucka cítila, jak Tomovi v jejím zadečku ještě víc tvrdne ocas, bylo jí jasné, že brzy bude mít střeva plná spermatu. Ještě víc a rychleji dráždila Katku, ta jí to samozřejmě ráda oplácela.

„Už budu,“ hlásil Tom.
Lucka zavrtěla zadečkem a v tom už jí Tom plnil prdelku. To byl poslední impuls, který vystřelil Lucku do slastných výšin. Jak se Lucka zachvěla zmítaná orgasmem, vrazila prsty hluboko do Katky a i ta s pocitem vyplněné kundičky se propadla do slastného bezvědomí vyvolaném orgasmem.

Když se probrali, tak se oblékli a chystali se vyrazit na snídani.
„Lucko, ráda bych zkusila ty tvoje kuličky, prosím. Teda jestli mi je půjčíš,“ žadonila Katka.
„To víš, že ti je půjčím. Jsou umyté v koupelně, tak si pro ně skoč,“ odpověděla Lucka.
„Jak si je mám zavést?“ ptala se Katka, když se s nimi vrátila.
„Buď v podřepu, nebo si lehni na záda, pokrč nohy a zvedni je.“
Katka si lehla a zkoušela je zasunout.
„Moc to nejde,“ konstatovala Katka,
„Na tady máš, zkus to s tímhle,“ řekla Lucka a podávala jí lubrikant.
„Už to jde,“ řekla Katka, když měla jednu kuličku uvnitř.
„Aaahhh,“ vzdychla, když tam dostala i druhou.
„Tak jaký to je?“ ptala se Lucka.
„Zajímavý,“ odpověděla Katka.
„Počkej, až se u toho budeš hýbat,“ dodala Lucka a všichni vyrazili na snídani.

Samozřejmě dorazili jako poslední a už toho na ně moc nezbývalo. Donesli si snídani ke stolu, posadili se a pustili do jídla. Lucka se na židli trochu vrtěla.
„Copak je zlato?“ ptal se Tom.
Ta se na něj podívala a odpověděla:
„Co myslíš? Bylo to fajn, jen se mi teď trochu hůř sedí.“
Katka se jen na oba podívala, trochu se zavrtěla na židli, aby se lépe usadila. Při tom pohybu, lehce vzdychla.
„A copak je tobě?“ ptala se Lucka Katky s úsměvem, „Že by kuličky působily?“
„To teda. Je to fakt zvláštní,“ odpověděla Katka.

V klidu dosnídali a vyrazili k moři. Rozhodli se, že dneska vynechají veškeré sexuální hrátky na veřejnosti a budou jen odpočívat relaxovat. Užívali si slunce, písečnou pláž, moře a vlny. Holky se opalovali nahoře bez. Přes poledne se pro jistotu uklidili na hotel a využili možností hotelového bazénu.

Lucka s Tomem už měli dost vody i slunce, tak Lucka vzala Toma za ruku a vyrazili zpátky na pokoj. Katka se ještě chvíli povalovala na lehátku a pak vyrazila také na pokoj. Chtěla vyzkoušet účinky kuliček, tak místo aby jela výtahem, tak vyrazila po schodech. Do prvního patra to zvládla bez problémů, druhé patro už bylo náročnější a cítila, že její dírka pouští šťávičku, třetí patro už na ní bylo moc, v půlce schodů už tiše vzdychala a nahoře to nemohla vydržet, cítila, že už teče jak řeka, plavky úplně promáčené a po stehnech jí tekly pramínky milostné tekutiny.

Rychle zapadla na pokoj, stáhla si plavky, vyndala kuličky a začala si divoce prohánět kundičku. Zasouvala do sebe tvrdě a rychle prsty, prsy jí na hrudi lítaly v divokém tempu jejích prstů. Její prcinka byla tak mokrá, že při prstění hlasitě mlaskala a čvachtala. Pokojem se šířila její vůně a vzduchem se nesly její hlasité vzdechy. Vedle v pokoji Lucka s Tomem doteď v klidu leželi a odpočívali, jakmile zaslechli sténání od vedle, Tomovi se ihned postavil. Ani Lucku nenechala představa, co se děje vedle, klidnou. Hlasité vzdechy z vedlejšího pokoje přiměly její prsty k průzkumu vlastního těla. Zanedlouho začala taky vzdychat.

Tom si také začal pomalu honit péro. Dotek ruky na oholených genitáliích ho vzrušil ještě víc. Rozhodl se využít toho, že si ho Lucka oholila kvůli kouření.
„Když už sis mě oholila, nechceš mě taky pořádně vykouřit?“ navrhl Lucce Tom.
Ta ani neodpověděla a lačně se vrhla na nabízený pyj. Okamžitě vzala žalud mezi rty a kroužila po něm jazýčkem, rukou si pohrávala s koulema v pytlíku. Snažila se zasunout celý klacek do úst, až se jeho špička dotýkala mandlí. Vášnivě a náruživě kouřila. Když se potřebovala nadechnout, vyměnila svá ústa za ruku a dlouhými pomalými tahy Toma honila, u toho střídavě sála varlata, laskala je jazýčkem.
Tom prožíval neskutečnou rozkoš. Lucka se vrátila zpátky ke kouření. Silně sála tvrdý klacek a přitom si honila svou nadrženou pičku, rejdila v ní prstíky, seč jí síly stačily. Tomovi zbývalo už jen pár tahů k výstřiku, chytil Lucčinu hlavu a začal sám aktivně přirážet do její pusinky. Tom vzdychal a sténal, horkost pusinky a hebkost rtů a jazyka ho přiváděli k vrcholu. Lucka cítila, jak s sebou penis začíná cukat, přidala na rychlosti i síle sání a v tom jí Tomův ocas vybuchl v ústech.

Z jeho útrob se valila spousta bílé lávy a zaplňovala její ústa. Bylo toho tolik, že nestačila ani polykat a teklo jí to koutky úst až na bradu. Nechala Toma odpočívat a prsty si hrnula sperma, co vyteklo, zpátky do pusinky. Tom se vzpamatoval a hned oplácel Lucce její dráždění. Prdelku pro tentokrát vynechal, ale prsty a jazykem se zaměřil nejprve na kozičky a pak pomalu přešel k její kundičce. Tam začal řádit, Lucka byla tak mokrá a uvolněná, že nebyl problém zasunout tři prsty naráz. Prsty zasunoval do prcinky, tam s nimi různě pohyboval a roztahoval je od sebe, zoubky a jazykem dráždil poštěváček.
Lucka se zmítala v jednom orgasmu za druhým, hlasitě u toho vzdychala a křičela. Narážela se na Tomovi prsty a mezi vzdechy žadonila, ať přidá ještě prst. Byla tak rozjetá a nadržené, že to nebyl problém. Tom z ní vytáhl prsty, sbalil je do kornoutku a pomalu jimi pronikal zpátky do té nadržené kundičky. Nikdy to spolu nezkoušeli, ale nakonec se mu povedlo ní proniknout. Pomalu s rukou uvnitř Lucky otáčel, ta jak cítila, že v ní má celou ruku, zavzdychala, rozkřičela se a roztřásla se v největším orgasmu, jaký kdy zažila.

Něco takového ani jeden z nich nečekal. Tom vnímal stahy její kundičky, která byla maximálně roztažená, kolem své ruky. Lucka věděla o sebemenším pohybu jeho ruky, každý jí totiž zpočátku způsoboval rozkoš. Ke konci byla tak citlivá a rozdrážděná, že rozkoš pomalu přecházela v bolest. Už začínala Toma prosit, a z ní tu ruku vyndá. Ten se snažil opatrně ruku vytáhnout, pomalu s ní otáčel, aby našel nejvhodnější polohu. Viděl, jak Lucčina vlhkost pomalu usychá, a že i při velmi opatrných pohybech jí způsobuje bolest. Ještě štěstí, že lubrikant ležel na posteli vedle něj.

Nanesl ho kolem svého zápěstí dostatečné množství a znovu zkusil ruku vysunout. Tentokrát se to už bez větších problémů povedlo. Za Tomovou rukou se vyvalilo množství milostných tekutin tak velké, až pod Luckou vytvořily mokrou louži. Její dírky, kdysi tak těsná, teď zůstávala široce rozevřená, jen velice pomalu se vracela ke svým původním rozměrům. Ten kontrast mezi pičkou vyplněnou skoro až k prasknutí a nyní opuštěnou, prázdnou a široce roztaženou způsobil Lucce další orgasmus.

Lucka, totálně vyčerpaná předchozí rozkoší, ležela na posteli a usínala. Nožky roztažené a pička rozevřená Toma znovu vzrušily. Přemýšlel, jestli si ho vyhoní, nebo půjde zaklepat na dveře vedlejšího pokoje. Z přemýšlení ho vytrhlo zaklepání a hlas Katky. Zvedl se z postele a pustil jí dál.
„Podívej, co si způsobila,“ řekl a ukázal na roztaženou Lucku.
„Co jste to tu vyváděli?“ ptala se Katka.
„No, jak jsi vzdychala, tak nás to tak vzrušilo, že mi ho Lucka musela vykouřit.“
„A proč u toho tak křičela a má tu svojí pičku tak roztaženou?“
„Chtěla, abych jí prstil. A užívala si to tak, až z toho byl nakonec fisting.“
Katka jen vyvalila oči, „Cože?“
„No, fisting. To snad víš, co je.“
„Vím, to jen ta představa mě trochu vyděsila. Teď už se nedivím ničemu. Všechno to vysvětluje, jak ten křik, tak to roztažení.“
„Tak vidíš.“
„Vidím,“ řekla Katka a kývla směrem k Tomovu trčícímu ocasu, „Potřeboval bys uspokojit a Lucka bude asi chvíli nepoužitelná. Chceš pomoct?“
„Zrovna na to jsem myslel, než si přišla.“
„Tak pojď,“ řekla a vzala Toma za penis, vykoukla ze dveří, a když nikdo nešel, odvedla si ho k sobě do pokoje se slovy, aby nerušili Lucku.
„Tak jak bys to ráda?“ ptal se Tomáš.
„No víš, měla bych zvláštní přání, jen mi bylo blbý ptát se na to před Luckou.“
„A co by to mělo být?“
„No já, jak to říct. Já nechci šukat, chtěla bych, abys mě něžně a s láskou pomiloval.“
Tom se jen tázavě podíval.

„Aby to bylo jako poprvé, jen bez Lucky a bez bolesti.“
Tom se na ni ještě chvíli díval, Katka před ním klopila hlavu, styděla se za své přání a bála se, že ji Tom odmítne. Ten k ní však přistoupil, zvedl jí bradu a něžně jí začal líbat. Vycházela mu vstříc, pootevřela rty a jejich jazýčky se propletly ve vášnivém polibku. Tom si jí přivinul těsně k sobě a Katka ho objala kolem krku. Jeho ruce jí hladily po zadečku, tiskly ho a masírovaly. Nenápadně jí u toho vyhrnoval lehké letní šaty.
Přestali s líbáním, aby z ní mohl sundat šaty. Oba tam stáli nazí. Tom jí odvedl k posteli, položil jí na záda a pohladil jí po vlasech a po tváři. Znovu se přisál na její ústa a jejich jazýčky se propletly. Jedna Tomova ruka jí hladila na boku a postupně mířila výš, až se usadila na ňadru. Prsty po něm přejížděl ve spirále směrem k bradavce. Než se k ní dopracoval, už pěkně trčela do výšky, jen přes ni přejel prstem a Katka zasténala.
Neodolal a vzal tu třešinku mezi rty a zakmital po ní jazýčkem. Z Katčiných úst unikl dlouhý sten a její ruce tiskly jeho hlavu na prsa. Tom lehce zkousnul a silně sál, Katka se roztřásla rozkoší a uvolnila jeho hlavu ze sevření. Tom toho využil a postaral se stejným způsobem i o druhé ňadro. Pozornost pomalu přesouval z Katčiných ňader na její bříško, kde se zdržel u pupíku, který jazýčkem obkroužil a pak pokračoval dál. Katka se chvěla rozkoší a tiše vzdychala.

Když se Tom dostal polibky až na Venušin pahorek, její ruce se samy, jako by z vlastní vůle, přesunuly na její ňadra. Samy je začaly osahávat a laskat, mnout a hladit, prsty kroužily kolem bradavek a z úst se jí dralo sténání. Tom nehleděl na to, co dělají její ruce, a pokračoval dál v líbání a hlazení. Vyhnul se její štěrbince, která už pěkně vlhla, krásně voněla a celá se leskla. Úplně lákala k políbení a olíznutí. Tom však odolal, chtěl splnit Katce její přání, tak rukama hladil její nožky i zadeček, rty a jazýčkem se věnoval jejím stehnům a tříslům.
Líbal je a olizoval, hladil její prdelku, prstíkem kroužil kolem zadní dírky a jazýčkem se pomalu přesouval blíž k její štěrbince. Jazýčkem projížděl mezi závojíčky, bral jeden po druhém do úst, mezi rty stiskával její poštěváček, jazýčkem kolem něj kroužil a prstík pomalu zasouval do prcinky. Katka u toho nádherně vzdychala, kroutila se blahem a klínem vycházela vstříc Tomovu jazýčku. Tom jí věnoval spoustu rozkoše, ale Katka chtěl, aby ji už pomiloval.

„Prosím, pomiluj mě,“ prosila ho.
„Tak dobře,“ souhlasil.
Přesunul svá ústa na její a políbil jí. Jeho tvrdý penis se špičkou dotýkal její prcinky, lehce projížděl mezi jejími závojíčky.
„Netrap mě, já se chci milovat“ žadonila Katka.
Objala ho rukama i nohama a jeho úd do ní pomalu pronikal. Katce z úst unikali vzdechy a celá zářila štěstím. Tom začal pomaloučku přirážet a dlouhými pomalými tahy protahoval její prcinku. Nádherně těsná kundička, ho pevně svírala. Po zážitku s Luckou měl teď Tom dlouho výdrž. Když se blížila k vrcholu, z dlouhých pomalých tahů přešel na krátké rychlé, kdy do ní pronikal jen špičkou a pohyboval se jen na okraji její dírky. Katka vzdychala čím dál, tím víc. Jeho počínání ji vzrušovalo, ale neuspokojovalo. Tom věděl, co dělá.

Chtěl jí vydráždit na nejvyšší možnou míru. Jakmile poznal, že už jí mnoho k vrcholu nechybí, prudce do ní zajel celou svou délkou. To už bylo na Katku opravdu příliš a roztřásla se mohutným orgasmem. Tom jí nechal vydechnout, pak jí chytil za nožky a opřel si je o ramena a ruce přesunul na její zadeček. Znovu jí začal pomalu milovat. Katka, která měla volné ruce, jednou z nich sjela do svého klína a hrála si se svým knoflíčkem rozkoše. Několikrát sáhla i na jeho klacek zajíždějící do ní. Nyní už se blížili k vyvrcholení oba dva.

„Kam to budeš chtít, zlato.“
„Do mě, prosím. Chci si užít milování se vším všudy.“
„Jseš si jistá?“
„Jsem. Chci to tak,“ a na to obtočila své nohy kolem jeho boků, aby nemohl vyklouznout. Zavrtěla boky a cítila, jak to na ni znovu přichází. Tom viděl, jak se její tělo svíjí v orgasmu, to už i on cítil, že to na něj přichází. Ještě několikrát protáhnul tu pochvičku, která ho tak těsně svírala a už jí plnil svým semenem. Katka se na něj zamilovaně podívala, stáhla si ho k sobě a vášnivě ho líbala. Po té, co z ní vyklouzl Tomův penis a vytékalo z ní jeho sperma, se oba zvedli. Zkontrolovali čas, zjistili, že už by měli jít na večeři.

Tom počkal, až se Katka oblékne, pak spolu došli do jeho a Lucčina pokoje. Uviděli, že Lucka ještě spí, ale její pička už se vzpamatovala, sice byla ještě pěkně červená od toho, co prožila, ale měla už své původní rozměry. Tom se také oblékl a něžně Lucinku vzbudil.
„Miláčku, už je čas na večeři.“
„Hmmm, opravdu?“
„Měla by ses obléknout a půjdeme se najíst.“

Pomohl jí do oblečení a společně vyrazili na večeři. Tentokrát dorazili jako první, zabrali nejlepší místa a začali si nosit jídlo na stůl.
Tom se přitočil ke Katce a zašeptal jí:
„Že ty nemáš kalhotky?“
„Jak to víš?“
„Jednoduše, něco ti stéká po stehnech.“
Když se usadili zpátky ke stolu, Katka nenápadně sáhla pod sukni a přejela prstíky po stehnech, nabrala bílou tekutinu a prsty olízla.
„Copak to máš dobrého?“ ptala se Lucka.
„Chceš ochutnat?“ odpověděla Katka.
„Jasně,“ a natáhla se po Katčiných prstech.
„Hmmm, to je Tom,“ konstatovala Lucka a pokračovala, „Že jste si to vy dva rozdávali, zatímco jsem spala?“
„Promiň, to je moje vina. Přišla jsem za vámi, tys spala a Tomovi tak pěkně stál,“ vyprávěla Lucka, „Chtěla jsem, aby mě něžně pomiloval a vykropil mi mou svatyňku.“
„Dovedu si to představit, vidět Toma s tvrdým pérem, to svádí. Chápu tě, zatím jsme jen šukali a žádné něžné milování,“ řekla chápavě Lucka.
„Takže se nezlobíš? Já se bála, abys nežárlila.“
„Trošku mě mrzí, že jste mi to neřekli, ale doufám, že si to užila.“
„Užila a moc, máš fakt báječného milence.“
„To jsem ráda, ale výměnou za to, že sis ho půjčila bez dovolení, se budeme dneska milovat spolu,“ povídala Lucka.
„A co já?“ ozval se Tom.
„Ty sis užil s Katkou, takže dnešní noc budeš pečovat společně s Katkou o mě. Budeš se moct milovat jen se mnou.“
„Tak dobře,“ souhlasili oba.
„A co bude po večeři?“ ptal se Tom.
„Co třeba ta diskotéka?“ navrhla Katka.
„To by šlo,“ řekla Lucka a pak pokračovala, „A ty si vezmeš zase kuličky.“
„Rozkaz,“ odpověděla Katka s úsměvem, natěšená na to, co se bude odehrávat, „Ale budeš mi muset pomoct se zavedením.“
„Ráda pomůžu.“
Dojedli večeři, Tom počkal před hotelem, než se holky nachystaly. Těm to chvíli trvalo, což Tom očekával, ještěže byly před hotelem lavičky.

Holky nahoře v pokoji si zatím trochu užívaly.
„Mám chuť na zákusek,“ prohlásila Lucka.
„Tak pojď,“ nabídla se Katka a nadzvedla sukni, aby Lucka měla přístup k její kundičce, ze které stále ještě teklo Tomovo sperma.
Ta neváhala a jazýčkem se pustila do očisty. Když už v Katce nezbyla jediná kapka semene, vzala si do ruky kuličky a nacpala je do Katky.
Ta měla co dělat, aby je v sobě udržela, byla tak vlhká, že z ní samy skoro vyklouzly. Lucka jí vybrala ultra krátkou sukni, co končila sotva pod zadečkem a nedala jí žádné kalhotky, místo tílka, co měla na sobě, jí dala jen parádní podprsenku, co skoro nic nezakrývala, sama si vzala něco podobného.

Tom čekal před hotelem, viděl dívky vystupovat z výtahu, všichni se na ně dívali. I na Tomovi bylo znát vzrušení. Přitom pohledu na sucho polkl a na šortkách mu vyrostla pořádná boule. Obě holky, potěšené výsledným efektem, který způsobily, se rozhodly, že ještě trošku přitvrdí. Postavily se těsně před Toma, vášnivě se políbily a pohladily si navzájem kozičky. Tom měl co dělat, aby se ovládl, nezatáhl je na pokoj a tam si to s nimi nerozdal.

„Teda holky. Moc vám to sluší, jen nevím, jestli je tohle nejlepší oblečení na disko a večer do města plnýho ožralejch turistů.“
„Neboj, máme tebe a ty nás ochráníš.“
„V to doufám, nerad bych, aby se vám něco stalo.“
Než došli k diskotéce, cestou dali jeden koktejl na posilněnou a jednu zmrzku na osvěžení. Na ulici se za nimi všichni otáčeli, aby také ne, když Tom měl z každé strany jednu nádhernou a polonahou holku.
Před diskotékou čekal namakaný vyhazovač, kde všichni platili vstupný. Tedy skoro všichni, jakmile uviděl ty tři, zapomněl na placení, jen zíral a nakonec je pustil zadarmo dál. Holky, když procházeli kolem, si všimli, že měly stejný účinek na vyhazovače jako na Toma před hotelem, taky měl v kalhotách pěknou bouli.

Uvnitř bylo celkem živo, Tom šel k baru pro pití a holky šli na parket tancovat. Než přišel na řadu a objednal koktejly, na parketu už bylo pěkně živo. Hlavně díky holkám, ty spolu tancovaly, kroutily se společně na parketu a sem tam jim pod sukní bylo vidět nahé pičky. Katka se snažila držet nohy u sebe a zatínat poševní svaly, aby z ní nevypadly kuličky. Mělo to, ale téměř opačný efekt. Její kundička vlhla vzrušením, z toho jak na ně všichni koukali, také z toho, jak při řádění na parketu se v ní ty kuličky pohybovaly. Pomalu se přestávala soustředit na hudbu a tanec a začínala tiše vzdychat.

Naštěstí Tom už postával na okraji parketu s pitím a koukal na ně. Písnička skončila a holky šly k Tomovi, cestou sklidily pořádný potlesk. Chvíli jen tak postávali u baru a hned se na ně ze všech stran hrnuli nabídky k tanci, pití a dokonce i pár nabídek k sexu.

„Holky, vážně nechcete radši jít? Dokud jsou venku nějací lidé.“
„No asi radši jo, docela bych se bála jít v noci. Nějak jsme to s tím oblečením nevychytaly,“ řekla Lucka a pokračovala, „Myslela jsem, že to bude zábava, ale tohle už je vážně asi trochu moc.“
„Promiň Katko, že jsem tě do toho takhle navezla,“ ještě dodala Lucka.
„Tak jsme si aspoň kvit a nemáme si co vyčítat. Obě jsme provedly něco, co nás mrzí.“
„Tak pojďte,“ řekl Tomáš a už si je obě vedl davem k východu.
Bylo vidět, jak si je všichni prohlíží a dokonce i pár týpků se zvedlo a vydalo se pomalu za nimi. Naštěstí je Tomáš zaregistroval a rovnou nasměroval holky na rušnější ulice, kde bylo dost světla a dost lidí.
„Musím si odskočit někam do ústraní, potřebuju vyndat ty kuličky,“ dožadovala se Katka.
„To nepůjde, musíš to vydržet. Z diskotéky za námi jde několik chlapů, musíme zůstat mezi lidma,“ usměrnil ji Tom.
„Já to opravdu nevydržím…“
„Tak fajn, tady si stoupni do toho průjezdu, já si stoupnu na roh a budu hlídat. Lucka ti je mezitím vyndám a hned vyrazíme.“

Jak to Tom navrhnul, tak to provedli. Ani se po nich nikdo neohlídnul, co tam provádí. Naštěstí i ti, co za nimi šli od diskotéky, zapadli někam do dalšího baru, nejspíš na lov. Katce sice po nohách tekla milostná tekutina, ale na hotel dorazili už bez dalších potíží.

Na pokoji si holky sedly na postel, objaly se a úlevou se rozbrečely. Jedna druhé se stále omlouvaly. Objímání přešlo posupně v hlazení, mazlení a líbaní. Položily se na postel, sundaly i ty zbytky oblečení a tiskly se k sobě. Nahá tělíčka dvou mladých nymfiček se o sebe třela. Tom to jen sledoval ze židle. Sundal oblečení a vzal do ruky foťák. Holky byly zaujaté samy sebou, že si ani Toma nevšímaly. Ten kolem nich opatrně a tiše kroužil a fotil všechno, co šlo.

Sledoval, jak ňadra dvou dívek se dotýkala, jejich bradavky byly pěkně vztyčené. Ruce je vzájemně laskaly a rty byly propojené v polibku. Jazýčky spolu sváděly milostný boj. Z úst jim unikaly vzdechy rozkoše, která byla způsobená laskáním bradavek. Katka byla tentokráte odvážnější a pustila se pořádně do průzkumu Lucčina těla. Mezi rty brala tvrdé Lucčiny bradavky, objížděla je jazýčkem a brala je mezi zoubky. Druhé ňadro laskala rukou, palcem cvrnkala do bradavky, Lucka se u toho kroutila a hlasitě vzdychala.
Katka měla stále jednu volnou ruku a tou neomylně zamířila mezi Lucčina stehna, prostředníčkem projela štěrbinku mezi závojíčky, cítila úžasnou vlhkost vzrušeného dívčina klína, lapličky odtáhla od sebe a ihned zasunula hbitý prstík do horkého lůna. Lucka se vzepjala proti ruce, která se dobývala do jejího klína. Dráždění jí způsobovalo rozkoš, která se jí rozlévala po celém těle. S každým pohybem prstu uvnitř těla jí procházela další a další rozkoš. Ta se stupňovala a Lucka cítila, že na ní brzy přijde orgasmu.

Katka, potěšená reakcí jejího těla, soustředila celé své úsilí na Lucčin klín. Rty i jazýčkem se věnovala klitorisu, který krásně rudý, naběhlý a citlivý vykukoval ze svého úkrytu. K jednomu prstíku uvnitř Lucky přidala další dva, aby si to víc užila, po tom odpoledním fistingu. Plná kundička a opečovávaný klitoris, brzy přivodily Lucce orgasmus, tak velký, že z ní vytékal pramínek tekutiny. Katka zmírnila dráždění a nechala Lucku odpočívat.

Konečně si obě dvě všimly Tomova focení i jeho stojícího klacku.
„Doufám, že nám ty fotky potom ukážeš,“ hlásily se o fotečky holky.
„Určitě, jsem zvědavej, co to s vámi udělá, až je uvidíte.“
„To poznáš.“
„Já už poznal, vždyť se koukněte, která z vás se o mě postará?“
„Já mám teď dost, užijte si to spolu,“ řekla Lucka.
„Fakt můžem?“ chtěla se ujistit Katka.
„Můžete, užijte si to. A já budu fotit.“
„Tak fajn,“ souhlasila Katka.

Když se Tom dnes odpoledne staral o Katku, chtěla mu to teď večer vrátit a navíc si vzpomněla na to slíbené milování do zadečku. Jakmile dostala svolení od Lucky, vrhla se na Toma a povalila ho na postel. Sedla si na mu na hrudník a začala se předvádět. Hrála si se svýma kozičkama a dráždila si bradavky, dokud z její prcinky netekl pramínek šťávičky. Posunula se blíž k Tomovu obličeji, aby jí mohl lízat. Ten se přisál k její dírce a jazýčkem prozkoumával její lůno.

Když se dost nabažila Tomova jazyka, otočila se a vzala do úst jeho oholený penis. Hrála si s jeho pytlíkem, sála jeho ocas a nechala si od něj dráždit svojí pičku.
„Chtěla bych to zkusit do zadečku,“ oznámila Tomovi, aby přesunul svou pozornost správným směrem.
Ten se toho chytil, trošku se přizvednul a věnoval se jazýčkem její kakaové dírce. Svěrač chvíli odolával, ale masáž jazýčkem ho uvolnila. Netrvalo dlouho a Tom byl schopen vniknout špičkou jazyka do její prdelky. Aby jí lépe připravil, nahradil jazyk prsty a pomalu její panenskou řiťku roztahoval. Katce se to evidentně líbilo.

Lucka si musela udělat přestávku s focením, podala Tomovi lubrikant, aby jim to lépe klouzalo, navíc jejich počínání ji velmi vzrušilo a musela si sama pomoct rukou.
Katčin zadeček už byl připravený, i Tomův penis stál stožár, tak si Katka klekla a vystrčila ho na Toma a roztáhla si půlky od sebe. Tom kápnul trochu lubrikantu na svůj penis a pomazal i Katčin análek. Nasměroval žalud přímo do nabízené prdelky, zlehka přitlačil a pomalu pronikal dovnitř. Katka ucítila žalud uvnitř svého těla a nechtělo se jí déle čekat, tak vyšla Tomovi vstříc a jedním pohybem se na něj nabodla.
Byl to zvláštní pocit. Pomalu proti sobě přiráželi a Katka cítila, jak Tomovi koule pleskají o její pičku. Natočila hlavu, aby pohodlněji klečela a spatřila na stolku kuličky. Natáhla se po nich a zkusila je do sebe zasunout. Nyní měla plné obě dírky, kuličky se v ní pohybovaly v rytmu přírazů. Ani Tom nebyl vůči těsnému sevření zadečku imunní.
Katce se to moc líbilo a zrychlila přírazy, ocas klouzající v jejím zadečku, který neměl daleko k výstřiku, jí přivedl na vrchol. Celá se roztřásla, pochvička i prdelka se jí začaly svírat a ždímaly Toma, ten nevydržel a plnil Katčina střeva svým semenem. To už bylo na Katku moc a padla unaveně na postel, ze zadečku jí vytékalo sperma.

Tom měl také dost a lehl si vedle ní a Lucka si přilehla k němu. Objímali se a líbali, netrvalo dlouho a všichni tři usnuli.

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 05 – Den čtvrtýDovolená 07 – Den šestý >>
4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Opět vynikající díl. No že po jedné dovolené bude Katka odpaněná v obou otvorech jsem fakt nečekal. Jen si nedovedu představit návrat z dovolené, ale nechám se překvapit. Těším se na další díly.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x