Dovolená 08 – Den sedmý

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Dovolená

Ráno se všichni sešli u snídaně a hned začali probírat plán na dnešek.
„Tak jak strávíme poslední den?“ ptal se Tom.
„A co zítřek?“ ptala Katka.
„To už je odjezd. Ráno na poslední snídaní, pak do deseti opustit pokoj a do šesti večer čekat na bus,“ informoval jí Tom.
„Aha, tak to si toho zítra moc neužijeme,“ konstatovala Katka, „to bude tak na nákup suvenýrů.“
„Právě, proto bych navrhovala, místo večeře si domluvit balíček a vyrazit na tu naší schovanou pláž a tam si dneska pořádně užít to koupání,“ vmísila se do debaty Lucka.
„To zní jako fajn plán. A nebudu vám tam překážet?“ bála se Katka.
„Už zase? Co tě to napadá za divné myšlenky? Jasně, že nebudeš překážet,“ odpověděla Lucka.

Tom se zvedl a šel na recepci domluvit balíčky. Chvíli se tam s nimi dohadoval, protože se to má objednávat den předem, ale nakonec je přemluvil.
„Balíčky jsou vyřízený, budou nachystaný za hodinu,“ oznámil Tom holkám, když se vrátil ke stolu.
„Super, to máme akorát čas, trochu uklidit věci na pokoji. Večer se nám do toho chtít nebude a zítra na to nebude tolik času,“ pochválila ho Katka.

Dosnídali a vyrazili na pokoj, trochu pobalit věci. Nebo je aspoň nachystat na příslušné hromádky. Na pokoji začala Lucka s balením, což obnášelo neustálé ohýbání a předklánění, vytahování na špičky s rukama nahoře, když kontrolovala horní poličky ve skříních. Ačkoli chtěl Tomáš pomáhat, pohled na to, jak se před ním Lucka předvádí, i když neúmyslně, mu trochu kazil jeho snahu. Lucka totiž měla na sobě jen krátké průsvitné letní šaty a tanga.
Tahle kombinace spíš víc odhalovala, než zakrývala. Poskakování kůzlátek schovaných pod tenkou látkou ho velmi vzrušilo. Sednul si na postel, rozepnul kraťasy a koukal na Lucku. Na spodkách měl Tom pořádný stan. Rozhodl se toho využít, v momentě kdy se Lucka opět předklonila, aby něco zvedla ze země, k ní Tom přistoupil, osvobodil svůj úd z látkového vězení, vyhrnul Lucce šaty, odhrnul tanga stranou a zasunul své kopí do právě zpřístupněné jeskyňky. Lucka nejprve chtěla protestovat, že má práci, ale Tom se nenechal odmítnout a pomalu přirážel. To už mu však Lucka vycházela vstříc.

Zapřená o stěnu, aniž by přestala kroutit a přirážet zadečkem, otočila Lucka hlavu na Toma a povídá:
„Víš, já bych se s tebou chtěla pomilovat.“
Tom se na ní podívá a troch nechápavě odpovídá:
„A co děláme teď?“
„Teď máme sex. Ale já bych chtěla, abys mě něžně pomiloval. Když mi Katka vyprávěla, jak si jí ve středu pomiloval, tak mi to bylo trochu líto., trochu jsem jí záviděla a žárlila na ní.“
„Promiň, to jsem netušil a ani jsem to nechtěl. Hned to napravím.“

Vyklouzl z ní, svlékl jí, vzal jí do náruče a odnesl na postel. Když ležela na posteli, lehl si k ní. Zvedl jí ruce nad hlavu, aby si s ní mohl lépe pohrát. Sklonil se k ní a začal jí hladit, prsty pomalu přejížděl od zápěstí k podpaždí a zpět. Stejnou cestou se rozhodl pokrýt polibky. Dostal se až do podpaždí, odtud se přesunul na oušku, kde žužlal a sál lalůček, moc dobře věděl, že to Lucce dělá dobře. Přestal s líbáním, prsty jí obkroužil rty a přejel po krku až do žlábku mezi ňadra. To už Lucka začala tiše vzdychat.
Tom jí ruce držel stále nad hlavou, aby se nemohla moc hýbat a musela se zcela poddat jeho vůli. Jednou rukou kroužil kolem ňadra, na druhé se vrhl ústy. Líbal jej a olizoval, jazýčkem kroužil kolem bradavky, občas jí vzal mezi zoubky a zatahal za ní. To už se Lucka pod ním rozkoší kroutila a hlasitě vzdychala. Aby jeden prs nezáviděl druhému, střídavě se věnoval oběma, to už obě bradavky trčely do výšky. Tom pustil Lucčiny ruce a sám se polibky začal přesouvat níž. Obkroužil pupík a pokračoval směrem do klína. Vyhnul se však její štěrbince a místo toho pokrýval polibky její třísla a vnitřní stranu stehen až ke kolenům a zpět.
Polaskal takto obě její nožky. Polibky se vracel se zpátky k jejímu klínu. Už se těšil, až okusí její zmáčenou buchtičku. Špičkou jazyka projel štěrbinkou mezi rozevírajícími se lapličkami. Nabral kapky rosy, které se řinuly z dosud skryté dírky. Objel pomaloučku kolem knoflíku slasti, Lucka hlasitě vzdychala a ani její ruce nezahálely. Chvílemi dráždila svá ňadra, chvílemi se snažila, co největší silou, tisknout Tomovu hlavu do svého klína. Ten palci rozevřel závojíčky a jazýčkem prozkoumával hlubiny jejího těla. To už Lucka nevydržela a roztřásla se v orgasmu.

Tom jí nenechal odpočinout a pokračoval dál. Palce zasunul do její pochvičky a rty i jazykem zaútočil na poštěváček. Lízal ho a sál, prsty dováděl v kundičce a Lucka hlasitě vzdychala a s blížícím se vrcholem se celé její tělo chvělo. Tom zvedl oči, aby se podíval, co Lucka dělá. Uviděl, jak si vzrušením hladí a mačká kozičky, jak mezi prsty svírá své bradavky a tahá se za ně. Takové představení Toma povzbudilo v jeho činnosti. Přestože ani na okamžik nepřestal s drážděním Lucčiny jeskyňky, po tom co viděl, přidal ještě více na intenzitě a brzy dovedl Lucku k dalšímu vrcholu. Nechal Lucku chvíli vydechnout, ale jeho penis už byl tvrdý jako kámen a tak se nadzvedl a namířil špičku svého klacku do štěrbinky mezi lapličky, do míst, kde se ukrýval vstup do její svatyně rozkoše. Lucka, když ucítila špičku Tomova údu ve svém klínu, roztouženě zavzdychala, její broskvička se rozevřela a vypustila množství šťávičky.
Tom se začal pomalu tlačit dovnitř. S každým milimetrem, o který postoupil dovnitř, prožívala Lucku větší a větší rozkoš. Když se dostal až na dno její roztoužené jeskyňky, Lucčiným tělem probíhal další orgasmu. Lucka ho objala rukama i nohama, aby měla jistotu, že jí Tom neopustí, snažila se ho přitáhnout ještě blíž. Kroužila boky a snažila se pomoct Tomovi v přírazech. Ty byly zpočátku pomalé a dlouhé, s tím jak oběma jejich těly proudilo vzrušení, se stávaly rychlejšími a rychlejšími. Lucka už Toma nedržela rukama, ale zatínala je rozkoší do postele, tím mu umožnila přístup ke svému hrudníku. Sklonil hlavu a střídavě bral do úst obě bradavky. Laskal je a sál, skousával je a dráždil jazykem. Lucčiny vzdechy ještě víc zesílili. Poševní svaly se začaly samovolně stahovat v nadcházejícím orgasmu. Její kundička hladově polykala jeho ocas a její stahy ho ždímaly. To už i Tom hlasitě vzdychal, věděl, že se blíží jeho výstřik. Ještě několik přírazů a už plnil prcinku svou bílou lávou.

Jakmile Lucka ucítila příval semene ve své kundičce, zmocnil se jí ohromný orgasmus. Její tělo se rozechvělo, svaly se napjaly a z úst jí unikl hlasitý sten rozkoše. Tom se svalil vedle ní na postel a oba hlasitě oddechovali. Tom toho využil a dál hladil její tělo, rukama jí klouzal po ňadrech, hladil ji po bocích a stehnech a tím prodlužoval její rozkoš.

Když se oba vzpamatovali, rychle se oblékli, vzali si plavky, ručníky, nafukovací lehátka a další nezbytné věci na dnešní odpoledne a vyrazili dolů, kde na ně měla čekat Katka. Tu však našli celou rudou a udýchanou sedět za dveřmi na židli. Jednu ruku měla pod tílkem a druhou pod sukní a na chodbě byla cítit vůně její milostné tekutiny. Když si jí pozorně prohlédli, spatřili pramínek, který jí stékal po stehně.
„Tak už jsem tady, můžeme jít?“ ptala se Lucka.
„Co? Jo, jasně, že můžeme. Omlouvám se, byla jsem trochu mimo,“ odpověděla Katka.
„To jsme si všimli. Máš štěstí, že tě tu nenachytal nikdo jiný. Takhle si to užívat na chodbě, že se nestydíš,“ vložil se do hovoru Tom.
„Já se mám stydět? A co vy? Muselo vás být slyšet po celém hotelu.“
Tom s Luckou se na sebe podívali a vyprskli smíchy:
„No co, zase děláme ostudu, jako vždy a všude.“
Na to se sebrali, došli do restaurace pro balíčky s jídlem a vydali se na cestu na „jejich“ pláž.

Na pláži rozložili deky a osušky, aby se měli kde válet, nafoukli matrace, sundali oblečení a vzájemně se namazali opalovacím krémem. Měli s sebou sice plavky, ale ty prozatím nechali ještě v batohu. Chtěli si opravdu užít poslední den koupání, a když tu nikdo nebyl, na co si to kazit plavkami. Vklouzli společně do vody a vychutnávali si objetí chladivého moře a doteky vln na svých rozpálených a roztoužených tělech. Vzájemné mazání je všechny pěkně vzrušilo. Tom si všimnul, jak holkám v chladné vodě tvrdnou bradavky. Holky si všimly, jak je Tom pozoruje. Chtěly ho trochu vydráždit, tak si hladily svá ňadra a přejížděly přes ztvrdlé bradavky.

„Vy potvory, vy mě budete takhle dráždit?“ pronesl laškovně Tom.
„Jasně, koukej se,“ řekla Lucka a už se blížila ke Katce.
Ve vodě, která jim sahala akorát pod prsa, se Lucka přisála na Katčina ústa, hladila její zadeček i její kozičky. Katka slastně mhouřila oči a laskání Lucce vracela. Jejich těla se o sebe rozkošně třela. Na Toma ta podívaná samozřejmě zapůsobila a jeho ocas se i v chladné vodě postavil. To už však dívčiny pokročily dál, vzájemně si pod vodou hladily své štěrbinky a prsty prozkoumávaly své jeskyňky, jejich vzdechy a steny se mísily se šploucháním vln.

„Nechcete pomoct?“ ozval se Tom.
„Ani ne, vystačíme si samy,“ provokovala ho Lucka a nasměrovala Katku ke břehu.
„To je od vás teda pěkný, no co, aspoň se mám na co dívat,“ konstatoval Tom.
Ve chvilce mezi líbáním a drážděním pošeptala Lucka Katce:
Nechceš se přesunout na břeh? Bylo by to pohodlnější.“

Katka místo odpovědi jen přikývla, vzala Lucku za ruku a už jí táhla z vody. Tom se vydal pomalu za nimi. Než došel na břeh, holky už ležely na dece a vzájemně se ústy uspokojovaly. Tom si sedl vedle na osušku a pozoroval je. Pohled na dvě mladá ženská těla, vzrušená a nadržená, vzájemně si prokazující rozkoš, ho velmi vzrušoval. Vzal svůj kolík do ruky a pomalu si ho honil.
Holky zapojily do laskání, mimo úst a jazýčků, také své hbité prstíky. Tom viděl, jak si vzájemně zasouvají prsty do zadečků i do kundiček, jak se jejich otvůrky rozevírají, jak se jejich těla zmítají ve víru vášně a rozkoše. Tom si honil klacek stále rychleji, i pohyby děvčat se zrychlovaly úměrně s tím, jak se blížily k vrcholu. Tom se přisunul blíž k holkám. Trochu zpomalil svůj pohyb, chtěl si vychutnat pohled na holky svíjející se v orgasmu. Bylo jasné, že holky už jsou nedaleko vyvrcholení. Hekání a vzdychání ještě zesílilo a vzápětí se dvě dívčí těla roztřásla v orgasmu.

Na to Tom čekal, zrychlil pohyby ruky a po chvilce zkrápěly obě dívky proudy semene. Lucka se vzpamatovala jako první a začala s očistou Katky. Rozhodla se, že ji jazýčkem očistí od spermatu, které pomalu zasychalo na jejích zádech. Katka pod ní vrněla rozkoší. Netrvalo dlouho a na Katce nezbyla ani kapka. Po té si Lucka lehla na deku a s očistou pokračovala Katka. Vracela tak Lucce vše, co bylo dopřáno před tím jí. Jen Tom pro tentokrát přišel zkrátka.

Všichni jen leželi vedle sebe na dece, odpočívali a dopřávali si sluníčka. Jakmile si dostatečně odpočinuli, holky si vzaly matrace a vyrazily do moře. Lehly si na lehátka a nechaly se unášet a pohupovat na vlnách. Tom se rozhodl, že si mezitím trochu zaplave. Holky chytaly bronz na lehátkách a u toho si povídaly, svěřovaly si svá tajemství, sny a touhy. Musely využít toho, že je Tom mimo doslech. Ten už se pomalu vracel zpět ke břehu. Sledoval holky ležící na bříškách na lehátkách a dosud neopálené zadečky svítily do dálky.
Mezi roztaženými nožkami občas zahlédl, růžové závojíčky, mezi nimiž se ukrývaly dírky, jež mu dosud poskytly tolik rozkoše. Užíval si ten pohled na nahá děvčata. Netrvalo dlouho a doplaval k nim zezadu. Snažil se plavat tiše, aby si ho nevšimly. Doplaval k nim, holky zabrané do hovoru si ho ani nevšimly, aby upoutal jejich pozornost, poplácal je po těch nádherných vystrčených zadečcích. Holky se lekly, když jim na od sluníčka rozpálených prdelkách přistály Tomovi studené ruce. Trhly sebou tak, až s jekotem spadly z matrací do vody.

„To jsi neměl dělat!“ zakřičely a vrhly na něj.
Snažily se ho potopit, aby mu daly za vyučenou. Vůbec se jim to nedařilo. Místo toho se jim povedlo ho vzrušit. Jak by taky ne, když se na něj lepily dvě holky a třely se o něj dva páry ňader, čtyři dívčí ruce se ho dotýkaly všude možně. Jakmile Lucka zjistila, co s ním provádějí, koukla na Katku, aby toho nechaly. Místo, aby ho vytrestaly, tak mu poskytovaly rozkoš. Rozhodla se proto, že změní postup.
„Tak to tedy ne. My jsme tě chtěly vytrestat a ne vzrušit,“ řekla Lucka.
„Nějak se to nepovedlo, viď,“ odpověděl Tom.
„Však já to napravím,“ ihned mu to vrátila, rukou mu sjela do klína a sevřela v ruce jeho koule.
Tom jen zakroutil očima, strnul, protože netušil, co se bude dít.
„No vidíš, jak jsi najednou zkrotnul,“ smála se Lucka.
„Co mám dělat, když držíš mé nádobíčko ve své něžné ruce.“
„To se uvidí, však já něco vymyslím,“ laškovně odpověděla a pustila Tomovi koule.

Ten si trochu oddychnul, bylo mu jasné, že Lucka si vymyslí nějaký sexuální trest a že si to nejspíš všichni tři pořádně užijí. Už jim byla trochu zima, tak vylezli z vody, aby oschli a ohřáli se na slunci. Slunce pěkně hřálo, chvílemi až moc, byl čas se znovu namazat. Toho využila Lucka ke svému trestu.
„Tak, teď nás pěkně namažeš, abychom se nespálily. A důkladně, nevynecháš ani kousek. Přitom každou z nás uspokojíš, ale bez zásunu,“ poručila Lucka.
„To se mi líbí,“ nadšeně souhlasila Katka.
„Rozkaz!“ odpověděl Tom.

Vzal do ruky krém a začal ho roztírat po Lucčině těle. Nejprve po zádech, na zadečku a nohách, po té i vpředu. Dal si záležet na ňadrech, dokud Lucka nezačala vzdychat a její bradavky netrčely vzhůru. Aby splnil Lucčinu podmínku, přesunul svou pozornost na její prcinku. Trochu se bál, aby jí krémem neublížil, tak se rozhodl, že místo prstů využije k uspokojení Lucky svá ústa a jazyk.
Vrhnul se na ní s odhodláním a brzy slavil úspěch. Lucka hlasitě vzdychala, roztahovala nohy a rukama tlačila Tomovu hlavu do svého klína. Tom sál a olizoval její poštěváček, jazýčkem se dobýval do dírky, ze které proudem tekla milostná tekutina. S velkou chutí se snažil vše slízat a spolykat. Brzy Lucka do sáhla orgasmu a Tom mohl dokončit mazání krémem. Po Lucce si vzal do parády Katky, ta už na něj čekala s roztaženýma nohama a mokrou pičkou, kterou si už hodnou chvíli proháněla prsty, nevydržela totiž pohled na uspokojovanou Lucku a musela si sama udělat dobře.

Tom se vrhl na Katku, roztáhl jí nohy, rozevřel lapličky a začal s vylizováním té rozkošné a voňavé dírky. Katka byla natolik rozjetá a rozdrážděná, že pouhý dotek rtů a jazyka na poštěváčku jí přiblížil na dosah vrcholu. Přesunul svou pozornost k dírce, která už se pravidelně rozevírala a vypouštěla maz. Tom jí začal šukat jazykem, pronikal do jeskyňky a způsoboval tím Katce nevýslovnou rozkoš. Ta už hlasitě křičela a vzdychala, rukama si dráždila kozičky a mílovými kroky se blížila k orgasmu.
Tom se přisál ke klitorisu a vsál ho do úst a stiskl mezi zoubky. To už bylo na Katku moc a vylétla se do sladkých výšin orgasmu. Tom toho využil a začal natírat její tělo krémem.
„A kdo namaže mě?“ ozval se Tom, když dokončil, co měl uloženo.
Místo odpovědi se na něj obě dívky vrhly. Péče, kterou mu dopřávaly, ho vzrušila. Jeho klacek trčel do výšky. Hladové pusinky obou děvčat se přesunuly k trčícímu kopí a ke koulím. Jedna ho kouřila, druhá se věnovala jeho pytlíku. Tom hlasitě vzdychal a vychutnával si ty rozkošné a vzrušující doteky. Jakmile se Tom blížil k výstřiku, přestaly s drážděním a znovu se věnovaly roztírání krému. Než dokončily svou práci, ještě několikrát dohnaly Toma téměř k výstřiku.

„Že mě tu takhle nenecháte? Měly byste to dotáhnout do konce.“
„To se uvidí,“ řekla Lucka a mrkla na Katku.
Obě se zvedly a zamířily k vodě. Tom za nimi jen smutně koukal. Holky si mezi sebou něco šeptaly. Ušly ještě pár metrů, v tom se Katka otočila a zamířila zpět. Lucka se po dvou dalších krocích také otočila. Katka došla k Tomovi a rovnou se nabodla na jeho ocas. Tom jen úlevně vydechl. I Lucka se už pomalu vracela. Chvilku je pozorovala, pak nasedla nad Tomův obličej a nechala si znovu vylizovat pičku.
Katka kroužila pánví, její klitoris se třel o Tomův klín a způsoboval jí rozkoš. S Tomem společně směřovali k vyvrcholení. Aby to Lucce nebylo líto, naklonila se k ní, hladila jí ňadra, líbala její bradavky a laskala její ňadra. Lucka se snažila jí vše oplácet. Zanedlouho se blížili k vrcholu všichni tři. První vyvrcholil Tom, předchozí dráždění mu dalo zabrat, když začal plnit Katčinu prcinku, ani jeden z nich nemyslel na ochranu. Vykropená svatyňka dopomohla k orgasmu i Katce. Tom i přes své vyvrcholení nepřestával dráždit Lucku, jeho laskání slavilo úspěch. Lucka také dosáhla vrcholu a z její kundičky se vyvalil proud šťáv, který Tom s radostí spolykal.

Takhle strávili celé odpoledne, střídavě ve vodě, střídavě erotickými hrátkami na břehu. Večer se přiblížil a sluníčko přestávalo hřát.
Lucka se rozhlédla po okolí a povídá:
„Co takhle si udělat ohýnek?“
„No já nevím,“ nějak se to nezdálo Tomovi.
„Já bych byla pro, taková pěkná romantika na poslední večer. Jen aby z toho nebyl nějaký průšvih,“ přidala se Katka.
„Toho se právě taky bojím,“ řekl Tom.

Katka však nečekala na jejich souhlas, hodila na sebe nějaké oblečení a vyrazila k lesíku, kterým sem přišli, aby nasbírala nějaké suché větve. Tom s Katkou na sebe pohlédli, pokrčili rameny a napodobili Lucku. Měli štěstí, našli jeden suchý vyvrácený strom. Ulámali větve a brzy měli na pláži nachystanou pěknou hromadu dříví. Tom vyčistil kus pláže na ohniště, obložil to kameny a začal připravovat oheň. Lucka s Katkou se svlékly a skočily se osvěžit do moře. Tom dokončil přípravy a vyrazil za nimi. Dováděli ve vodě, cákali po sobě a potápěli se. Když jim začala být zima, vylezli z vody na břeh a zabalili se do osušek.

Chvíli pozorovali západ slunce. Dostalo je kouzlo okamžiku, západ slunce a šumění moře. K Tomovi se najednou z každé strany začalo tisknout jedno dívčí tělo. Každou z nich jednou rukou objal a přitáhl si je blíž k sobě. Holky se rády poddaly a každá ho políbila na tvář.
„Zapálíš ten oheň?“ poprosila Lucka.
Tom na nic nečekal a zvedl se. Mezitím, co rozdělával oheň, Lucka šátrala v batohu. Vyndala nachystané balíčky jídla a dokonce i dvě láhve vína. Oheň se rozhořel a Tom si přisedl k děvčatům a improvizovanému pikniku. Když se trochu najedli, podala Lucka Tomovi láhev, aby jí otevřel. Seděli u ohně, popíjeli víno a povídali. Všichni byli smutní, že už jim dovolená pomalu končí.

První láhev vína už byla dopitá, tak Lucka vyndala a načala i tu druhou. Katka se osmělila a začala se vyptávat na to, co zažili a co by rádi ještě v sexu zkusili.
„Pročpak se ptáš?“ zajímala se Lucka.
„No víš, já měla dneska v noci sen a zajímalo by mě, jaké by to asi mohlo být.“
„A copak se ti zdálo?“
Katka si lokla vína a pokračovala dál:
„Zdálo se mi o dvou klucích a sexu s nimi.“
„Ale… to jsou mi věci. Ty se opravdu nezdáš.“
„Jeden mi plenil jeskyňku a druhý zadeček. Ráda bych věděla jaké to je.“
„Já tohle taky ještě nezažila. Ale mohli bychom něco zkusit,“ řekla Lucka a začala lovit v batohu.

Vyndala z něj dva vibrátory, jeden menší a druhý větší, a lahvičku lubrikantu.
„Jestli chceš, tak to můžeme zkusit takhle,“ navrhla Lucka, „Jeden je do zadečku a druhý do prcinky.“
„Tak fajn. Budeš to chtít tak zkusit?“ ptala se Katka.
„Určitě, nejdřív to uděláme tobě a pak mě.“
Lucka položila Katku na záda na deku, přitáhla jí kolena téměř až na prsa a řekla jí, aby si přidržela. Ležela před ní s oběma dírkami pěkně vyšpulenými. Nanesla lubrikant na obě dírky i na oba vibrátory. Nejprve se začala tím větším dobývat do kundičky, tam to šlo celkem snadno. Když byla Katka dostatečně vzrušená, vyndala ho, vzala do ruky ten menší a kroužila jím kolem kakaové dírky.
Svěrač pomalu povoloval a zanedlouho byla Lucka schopná ho do ní zasunout. Když už vibrátor klouzal uvnitř zadečku, sáhla Lucka i pro ten druhý a znovu ho zasunula na místo, kam patří. Tentokrát už to šlo výrazně pomaleji. Vibrátor v zadečku zmenšil prostor v Katčině pochvičce. Lucka však nepřestala a vytrvale se snažila proniknout do její kundičky. Nakonec se jí to přeci jenom povedlo. Nechala Katku přivyknout na vyplněné dírky a až potom zapnula oba vibrátory. Zpočátku jen na nejnižší výkon, ale s tím jak Katka vzdychala, postupně přidávala.

Netrvalo dlouho a Katka se přestávala ovládat, hlasitě vzdychala a hekala. Najednou její tělo zachvátil orgasmus a kolem vibrátoru v pičce vytekl pramínek kundího mazu. Byla tak vzrušená a rozdrážděná, že sotva jeden orgasmus odezněl, přišel další a pak ještě jeden. To už však Katka prosila Lucku, aby už je vypnula a vyndala, že už toho má dost. Než Lucka zareagovala, dosáhla Katka ještě jednoho vyvrcholení.
Jakmile Lucka vibrátory vyndala z pičky se vyvalil proud tekutiny a protože Katka ležela na zádech a zadní dírka se ještě nestihla uzavřít, nateklo jí to i do zadečku.

„Tak co, jaké to bylo?“ ptala se Lucka.
„Úžasný,“ odpověděla Katka, jen co popadla dech, „Jen je to hrozně vyčerpávající, zatím nemám sílu ti to oplatit.“
„Nevadí, řeknu Tomovi, ten mi rád pomůže, třeba jeden vibrátor zastoupí,“ řekla Lucka, „Vždyť se na něj podívej, místo aby se šel přidat, když tu má dvě nadržené holky, tak tam jen tak sedí a honí si péro.“
„Asi ho to vzrušilo. Mám takový pocit, že ani tebe to nenechalo v klidu.“
„To máš pravdu, jsem tam dole pěkně mokrá. Tak co Tome, půjdeš mi pomoct?“
„Jasně, já se vám do toho nechtěl plést, když jste si to tak užívaly,“ odpověděl Tom.
„Tak to jo. Jen chvilku vydrž, musím si nejdřív odskočit.“

Tom si vzpomněl, co mu Lucka vyprávěla o svých touhách a vydal se pomalu za ní. Uviděl jí, jak si stoupá ke stromu se široce rozkročenýma nohama. Bylo mu jasné, že se bála písku, který zaleze všude, proto si nesedla na bobek. Od ohýnku sem občas dopadl odlesk světla, proto mohl zahlédnout její lesknoucí se zmáčenou pičku. Počkal až, si Lucka stoupne dle svých představ, pak k ní přiskočil a prudce zasunul.
V tu chvíli, to Lucka pustila a vytryskl z ní pramínek moči, který oběma zmáčel nohy. Její ruka jí sama sjela ke klínu a dráždila klitoris. Na Lucku působil alkohol, tak jí bylo jedno, že zrovna močí, hlavní bylo, že prožívá zvláštní perverzní rozkoš. Tom nelenil, držel jí za zadek a přirážel, po předchozím honění to měl na krajíčku, takže než Lucka dokonala potřebu, on už jí plnil kundičku.
Ještě párkrát přejela rukou po poštěváčku a i ona dosáhla cíle svého snažení. Tom z ní vyklouzl a za jeho ptákem se vyvalil bílý proud spermatu. Lucka se ho snažila rukou zachytit, aby ho mohla ochutnat.
Otočila se na Toma a řekla: „Dík, tohle jsem chtěla zažít. Bylo to zvláštní a hodně vzrušující, jen se musíme skočit umýt. Trošku jsem nás počůrala.“
Skočili se umýt do moře a při návratu zjistili, že oheň už pomalu dohořívá, byl čas odejít zpátky na hotel. Katka se sice trochu divila, že už Lucka nechce zkusit ty dva vibrátory, ale když uviděla bílou kapku vytékající z její kundičky, bylo jí všechno jasné. Oblékli se, sesbírali všechny věci, Tom zaházel ohniště pískem a vyrazili do hotelu.

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 07 – Den šestýDovolená 09 – Den osmý – odjezd >>
4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Opět výtečné pokračování. Krásně si to v té skryté pláži užili. Opravdu jsem zvědavý jak se budou loučit až pojedou domů. Velice se těším na závěr.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x