Dovolená 02 – Den první

Toto je 2 díl z 9 v seriálu Dovolená

Ráno přijeli k hotelu docela brzy, zbývaly jim asi ještě 2 hodiny, než je budou moct ubytovat. Rozhodli se, že nechají kufry na recepci a vyrazí se podívat k moři. Lucka si ještě potřebovala odskočit, tak na ní Tom čekal před hotelem. Lucka za chvilku vyšla a mohli vyrazit. Ruku v ruce postupovali k moři. Cestou zjistili, že kolem hotelu je to to samý stánek se zmrzlinou, pizzerie a viděli i několik restaurací. Cesta k moři vedla přes piniový háj, vypadalo to, že jsou v něm ukrytá nějaká sportoviště a překážkové dráhy. Lucka se s každým krokem víc a víc usmívala, občas i tiše vzdychla.

„Co je?“ optal se Tom.
„Hádej,“ a smyslně zakroužila boky.
„Ahá, kuličky.“
„Přesně tak.“
„A jaký jsou?“
„Jak to říct. Hodně vzrušující, jsem celá mokrá, ale vůbec to není uspokojující, jen to dráždí.“
„Hmm, to budeš pěkně nadržená.“
„To jsem už teď, už abych mohli na pokoj. Musíme vyzkoušet, jaký budou mít postele.“
V takhle družném hovoru prošli hájkem a došli na pláž. Pohled na moře je uchvátil, krásné vlny se valily ke břehu jedna za druhou a sluníčko začínalo příjemně hřát.

„A já se těšila, že zkusíme sex na pláži,“ řekla Lucinka a smutně se rozhlédla po široké pláži, kde se nebylo kam schovat.
„Neboj, zkusíme něco vymyslet, jak to provést. Vždyť jsme teď přijeli.“
Lucka se na Toma usmála, vzala ho za ruku a povídá:
„Pojď, aspoň smočíme nohy do moře.“
Doběhli k moři, sundali botky a procházeli se po mokrém písku. Občas se Lucinka sehnula, aby zvedla nějakou mušličku, přitom tu svojí vystrkovala na Toma. Jemu se při pohledu na prcinku částečně schovanou pod tangy, která mocně ronila šťávu, zvedl ocas. Lucinka to uviděla a rozhodla, že je čas, vrátit se zpět a zkusit jestli je už ubytují. Cestou zpět už byli oba tak nadržení, že to nemohli vydržet, koukli na sebe a zmizeli za nejbližším keřem v piniovém háji. Lucinka si stáhla kalhotky, vyndala kuličky, předklonila se a rukama se zapřela o nejbližší strom.

Tom vysvobodil ptáka ze sevření šortek a rovnou ho zarval až na doraz do nastavené kundičky. Lucka vyhekla uspokojením, konečně cítila pořádný ocas ve své dírce. Chvíli tam tak bez pohybu zůstali stát a vychutnávali si to vzájemné spojení. Tom začal prudce přirážet. Lucka cítila, jak se její těsná kundička poddává razantním přírazům. Sáhla si jednou rukou mezi nohy a začala si honit klitoris. Přestávala se ovládat a hlasitě u toho vzdychala.
Tom doufal, že je nikdo nepřistihne, ale ta situace, že by je při tom mohl někdo pozorovat, ho vzrušovala. Přidal ještě na tempu a Lucince začal prstem dráždit i zadní dírku, ta vzdychala ještě hlasitěji. S prstem v zadečku, ptákem vyplňujícím celou kundu a rukou na poštěváku, to nemohla Lucka vydržet. Dírka se jí začala stahovat v orgasmu a ždímala Tomův ocas. I na něj už toho bylo moc a mocnými výstřiky plnil Lucince tu její prcinu. Když mu změkl a vyklouzl, schoval ho do zpátky do šortek, upravil Lucce sukni a vyrazili k hotelu.

Před hotelem se srazili s takovou mladou drobnou dívčinou, vypadala docela mile, oba si je prohlédla, na chvíli se pohledem zastavila na Lucčiných stehnech, po kterých stékal pramínek Tomova semena, celá zčervenala a rychle zmizela dovnitř hotelu. Přišli právě včas, aby se ubytovali. Na pokoji se svlékli, rychle skočili do sprchy, aby ze sebe smyli stopy předchozích dobrodružství, osušili se, namazali se krémem, což se samozřejmě neobešlo bez zastávek na patřičných místech, což Tomovi zase zvedlo jeho kopí a Lucce pořádně promazalo kundičku.
Když Tom mazal Lucce záda, tak toho využil a párkrát jí protáhl tu nenasytnou dírku. Nedotáhli to do konce, protože jim bylo jasné, že by se moři už nedostali. Dokončili mazání, oblékli si plavky a s osuškami vyrazili na pláž.

Odložili osušky na lehátka pod slunečníkem a běželi se osvěžit do moře. První, co udělali, bylo, že museli ochutnat moře, jestli je opravdu slané. Poté začali blbnout a dovádět v moři. Skákali do vln, pak se jimi nechali chvíli unášet, občas se potápěli pro mušle. Když toho měli dost, jen tak stáli ve vodě. Najednou přišla větší vlna, aby se Lucka udržela, chytla se Toma kolem krku. Blízkost Lucky spolu se shrnutým horním dílem plavek, za což on nemohl, to udělala ta vlna, způsobila postavení jeho ocasu. Lucka to cítila, sáhla dolů, vysvobodila ho z plavek a trošku ho pohonila, aby vzorně stál. Poté si odhrnula spodní díl plavek, nasměrovala kopí na ústí své prcinky a objala Toma nohama. Nemuseli se ani pohnout, to za ně obstaraly vlny, které je pravidelně nadnášely.

A tak tam stáli a milovali se v pomalém tempu přicházejících vln. Ani jim nevadilo, že kolem plavou další lidé. Jak se tak nenápadně rozhlíželi kolem, spatřili na pláži tu drobnou dívčinu, kterou potkali ráno u hotelu, jak na ně kouká. Bylo jim oběma jasné, že ta dívčina ví, co se ve vodě odehrává. Situace, že se na ně někdo kouká a pozoruje je při sexu, je oba ještě víc vzrušila a tak netrvalo dlouho a Tom plnil Lucku svým spermatem. Než srovnali plavky a doplavali ke břehu, dívčina zmizela. Vylezli z vody a šli si odpočinout na lehátka. Jak tak leželi, Lucka povídá:

„Jestli je ta dívčina od nás z hotelu, co kdybychom jí zapojili do našich hrátek?“
Tom jen chvíli mlčel, byl to jeho sen, mít dvě holky jen pro sebe, jen nevěděl, jestli by je obě zvládl. Ještě chvíli přemýšlel a pak odpověděl:
„Já jsem pro, vždycky jsem to chtěl zažít, jen jsem nevěděl, co bys na to řekla ty. Netušil jsem, že bys byla i na holky.“
„To nejsem, jen bych to ráda zkusila jako zpestření. Navíc tady na dovolené je to celkem anonymní a jí přece po návratu nemusíme už nikdy vidět.“
„Tak fajn. Koukni, už jen z těch řečí mi zase stojí.“
„Myslíš, že jsem na tom jinak?“ odpověděla, přehodila přes sebe ručník a rukou zamířila mezi nožky. Za chvíli Tom slyšel její vzdechy a mlaskání mokré kundy, ze které ještě vytékalo jeho semeno.

Schovaní pod slunečníkem přečkali na pláži i poledne, stejně slunce tolik nepálilo. Odpoledne dováděli na pláži jako malé děti, zkoušeli stavět sochy z písku, zahrabávali se do něj, sbírali mušle a prokládali to koupáním.
Na hotel se vydali až před večeří. Skočili na pokoj, dali si sprchu, pro jistotu každý zvlášť, aby stihli večeři, oblékli se a vyrazily do hotelové restaurace. V restauraci si vzali tácy, talíře, nandali si jídlo a hledali místo, kde by se usadili. Štěstí jim přálo, jediná volná místa byla u té dívčiny, co je pozorovala. Vypadalo to, že dostanou šanci na seznámení. Jen to svedení budou muset provést opatrně.
Přišli tedy k jejímu stolu a Tom se zeptal:
„Ahoj. Můžeme si přisednout, jinde není místo.“
„Ahoj. Můžete, já stejně budu za chvíli končit.“
„Já jsem Tomáš a tohle je Lucka.“
„Katka.“
„Což to, že tu sedíš tak sama?“ začala Lucka opatrně.
„Měla jsem jet s kamarádkou, ale ta onemocněla a nesehnala za sebe náhradu. Nechtěla mi kazit dovolenou u moře, tak mě přemluvila, ať jedu aspoň sama.“
„Tak to nás mrzí. A nechtěla bys po večeři vyrazit s náma do města?“
„A to bych mohla? Nebudu vám vadit nebo překážet? Všimla jsem si, jak se k sobě máte,“ řekla Katka a začala se červenat.
„Neboj, kdyby nám to vadilo, tak tě nezvem. Jen pojď, dáme zmrzku, víno, projdem se po pláži a půjdem na zpátky na hotel.“
„Tak fajn. Já se dojdu připravit.“
„Jen jdi, sejdem se za půl hoďky před hotelem.“

Katka se zvedla a Tomáš s Luckou u stolu osaměli. V hlavě už jim začal vířit plán, co a jak by se dalo udělat, aby Katka podlehla. Při večeři se ještě domlouvali na tom, že by mohli zkusit noční koupání jen tak bez plavek, třeba se Katka chytí.
Sotva dojedli a vyšli před hotel, Kačka už tam stála. Měla na sobě jen krátké lehké letní šaty, které byly téměř průhledné, Tom i Lucka si všimli trochu postavených bradavek, protože Kačka neměla podprsenku. Pochválili Katku za to, jak jí to sluší a vyrazili na nejbližší zmrzku.
Ze začátku hovor plynul pomalu a nezávazně, kdo odkud je, co kdo dělá, kolik je a tak podobně. Mezitím akorát došli ke zmrzlině, každý si dal jeden kopeček, Tom to zaplatil a vyrazili na obhlídku města. Povídání už moc nezvládali, měli plné pusy práce, aby zvládali lízat zmrzku, než se rozteče. Tom i Lucka pozorovali se zaujetím práci Katčina jazýčku a hned si představovali, jak asi šikovná musí být v posteli.
Když už byla zmrzlina skoro slízaná, přesunuli se blíž k pláži, kde vyhlíželi nějaký pěkný plážový bar. První dva byly plně obsazené, až u třetího měli štěstí a mohli si sednout, dokonce i trochu stranou od ostatních hostů, co kdyby náhodou někdo rozumněl česky, což nebylo až tak nepravděpodobné. Chvíli se dohadovali, jestli víno, nebo koktejly. Nakonec se rozhodli pro koktejly, pěkně barevné a alkoholické. Lucka hned prohlásila:
„Dala bych si Sex na pláži.“ Katka se toho hned chytla:
„Pláž máš tady kousek a nikdo tě tam neuvidí.“
Lucka mrkla na Toma a hned dodala:
„Já myslela koktejl Sex on the Beach,“ ale bylo vidět, že byla ráda, že se Katka hned chytla.

Katka koukala a nevěděla, co si vybrat, nakonec povídá Lucce: „Já si dám ten Sex s tebou.“
Lucka se otočí na Toma:
„A co ty dáš si Sex s námi?“
„S vámi dvěma kdykoli budete chtít,“ odpověděl.
Katka se při tom začala trochu červenat, ale moc jí to slušelo. V tom přišel číšník, tak si objednali 3x Sex on the beach a pak zase pokračovali v hovoru.
„A proč s tebou nejel tvůj přítel? Taková hezká holka určitě nějakého má,“ ptal se Tom.
„Když já žádného nemám,“ odpověděla Katka.
„To nevadí, tak si tu můžeš užívat s námi.“
„Půjdeš se s námi potom vykoupat do moře?“ ptala se Lucka.
„Já nevím, nemám s sebou plavky a bude to už asi studené,“ odvětila Katka.
„My taky plavky nemáme, ale je tma a nikdo tě přece neuvidí, navíc tě tu stejně nikdo nezná. A kdyby ti byla zima, my tě zahřejeme.“
„Tak uvidíme.“

V tom přinesl číšník pití a Katka se do toho hned pustila, aby se náhodou ty dva ještě na něco nevyptávali. Večer plynul v příjemném hovoru, s ubývajícím koktejlem přibývalo erotických narážek a dvojsmyslů. Nakonec si všichni dali ještě jeden koktejl. Katce už pěkně svítila očka a i se trochu osmělila.
„Jaký byl sex v moři? Já jsem vás pozorovala.“
„My víme,“ odpověděla Lucka, „bylo to fajn, jen si musíš dát pozor na vlny. Když už jsme u toho, co ty a sex? Jak to máš ráda?“
„No já, víte, jak to říct, já jsem to ještě nedělala, ale už bych to ráda taky zažila.“
„Však se dočkáš a třeba to nebude trvat tak dlouho.“

Mezitím dopili, Tom zaplatil a chystali se k odchodu.
„Tak co to koupání? Jdeš do toho s náma?“ ptal se Tom.
„Tak jo, jdu. Člověk má jednou za čas udělat něco trochu bláznivého.“
Vyšli na pláž, Tomáš s Luckou beze studu sundali oblečení a běželi do moře. Katka chvíli počkala, až na ni nebude vidět, pak se také svlékla a rychle běžela do vody, aby ji nikdo neviděl. Pravda, bylo to trošku studenější, ale jim to nevadilo. Cákali po sobě, blbli a dováděli, příležitostně se o sebe třeli, Katku nevyjímaje. Sice ze začátku občas ucukla, ale alkohol udělal své a pak vše Tomovi i Lucce ochotně vracela. Jako by se holky domluvili a vrhli se na Toma obě najednou.
Z obou stran se na něj tiskla horká dívčí těla, klacek mu pevně stál i v té chladné vodě. Lucka si toho všimla, mrkla na Toma a nenápadně si k sobě přitáhla Katku, tak aby určitě zavadila o Tomův stojící ocas. Lucka si všimla, jak Katka nenápadně prozkoumává tu tvrdou věc.
„Tak to chytni pořádně,“ řekla Katce, vzala ji za ruku a společně začali Toma ve vodě honit.

„Opatrně, takhle se za chvíli udělám,“ ozval se Tom. Obě toho nechali a táhli Toma na břeh. Na břehu si Lucka klekla před Toma a začala ho kouřit. Katka, osmělená předchozím zážitkem a za pomocí alkoholu zbavená zábran, se zeptala, jestli to může zkusit taky. Lucka jí uvolnila místo a radila jí, co a jak dělat. Toma se nikdo na nic neptal, momentálně byl pro ně jen sexuální hračkou. Ale vůbec mu to nevadilo, zvlášť když o něj pečovaly dva páry hbitých rukou a dva mrštné jazýčky. Katka sála a lízala penis, Lucka zas pro změnu pytel s koulema. Tom hlasitě oddechoval a sotva se držel na nohou.

„Holky, už budu,“ pronesl Tom.
Obě nahé dívky si před Toma klekly, otevřely pusinky a vyplázly jazýčky. Tom vzal péro do ruky, párkrát přetáhl kůžičku a začal stříkat. Střídavě plnil obě pusinky, pár střiků skončilo i na tvářích a prsou obou holek. Tom se posadil na nejbližší lehátko, vyždímal poslední kapky semene do písku a oblékl se. Pozoroval, jak se ty dvě nenasytné samičky dělí o jeho sperma, jak si ho vzájemně slíbávají z tváří a jak ho jedna druhé s velkou rozkoší roztírá po ňadrech.

V tom uslyšely, jak se k nim blíží nějaké hlasy, rychle vstaly, oblékly se a i s Tomem vykročily k hotelu. Tam zjistili, že mají pokoje vedle sebe. Ještě zvali Katku k nim do pokoje na pokračování, ale té se moc nechtělo. Alkohol vyprchal a ona se zase pomalu začínala stydět.

Tom s Luckou zalezli spolu do sprchy, tam se dál dráždili a vzrušovali. Pečlivě ze sebe smyli všechen písek a pak zapadli do postele. S předehrou se nezdržovali, stejně byli oba vzrušení ještě z plážového zážitku. Tom roztáhl Lucce nohy, co nejvíc to šlo a začal plenit tu její úzkou jeskyňku svým utahovákem. Brzy se pokojem rozléhalo hlasité sténání a hekání. Lucka si u toho mačkala prsa, kroutila bradavky a tahala za ně. Dlouho to nevydržela a Tom cítil jak mu její pochvička ždímá ohon. Naštěstí měl Tom výdrž, nechal její orgasmus odeznít, aby jí mohl přetočit a omrdat zezadu. Jinak se to nazvat nedalo. Když se Lucka otáčela, aby vyšpulila svojí kundu na Toma, zaslechli oba sténání od vedle.

To byla Katka, která si osamotě proháněla svojí dírku. Byla vzrušená, z jejího prvního sexuálního dobrodružství a z toho, co slyšela z vedlejšího pokoje. Blížila se ke svému vrcholu, už jí bylo všechno jedno, ještě pár pohybů po klitorisu a přišel na ní tak mohutný orgasmus, jaký nikdy nezažila. Řvala a křičela a s její panenské dírky stříkala proudem šťáva.

Když Tom s Luckou zaslechli řev od vedle, ještě víc je to vzrušilo a pustili se také do díla. Tom nelenil a vymrdával Lucčinu kundu a pleskal jí při tom po zadečku, až ho měla celý rudý. Netrvalo dlouho a Tom plnil Lucku mocnými výstřiky. Ta, jak ucítila škubání penisu a to jakjí Tomova bílá láva plní útroby, se také dočkala. Jeho výstřiky byly poslední kapkou , která jí chyběla k vyvrcholení. Neměli už na nic sílu, jen se zhroutili na posteli a usnuli.

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 01 – Cesta na dovolenouDovolená 03 – Den druhý >>
4.8 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Tak se ta dovolená začíná rozjíždět jsou tam první den a už mají někoho do případné trojky. A sex na pláži se taky vydařil. Skvělé pokračování. Těším se na další díl.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x