Dovolená 05 – Den čtvrtý

Toto je 5 díl z 9 v seriálu Dovolená

Jako první se ráno probudila Katka. Ležela jen tak na posteli a přemýšlela. Po včerejší ztrátě panenství se cítila pořád stejně, nijak se nezměnila. Tak nějak tajně doufala, že po tom bude jiná, ale nic se nestalo, skoro jako by to byl jen sen. Aby se přesvědčila, že se jí to jen nezdálo, rozhodla se, že svojí kundičku prozkoumá prsty. Věděla, že nasucho by toho moc nezjistila, začala si proto nejprve hladit kozičky. Vzala je pěkně do rukou, lehce po nich přejela dlaněmi, pevně je sevřela a palce si dráždila bradavky, které se už tyčily na vrcholcích ňader jako malé věžičky. Z úst jí uniklo tiché sténání.

Vedle ní se jen Lucka víc přitiskla k Tomovi. Nevědomky mu tlačila zadeček do klína, Tomův penis instinktivně zareagoval a začal tuhnout. Katku ten pohled ještě víc vzrušil, olízla si prstíky a zamířila s nimi ke své dírce. Sotva přejela po závojíčkách, zjistila, že je má hrozně citlivé. To ještě pořád nic neznamenalo, to se jí občas stávalo, když si jí večer hodně dráždila. Opatrně citlivé lapličky rozevřela, zakroužila kolem poštěváčku a neomylně směřovala svůj prstík do dírky. Postupovala opatrně, nechtěla se sama odblanit, kdyby to byl opravdu jen sen. Prstík se nořil postupně hlouběji a hlouběji, už byla hlouběji než kdykoli předtím a na žádnou překážku nenarazila. Zkusila přidat ještě jeden prst, ten už do ní šel pomaleji, ale cítila, jak se její prcinka roztahuje a přizpůsobuje.
Když dostala oba prsty dovnitř, začala s nimi pohybovat, své vzdechy se snažila tlumit, co to šlo, ale přesto jí občas nějaký unikl. To probudilo Lucku, když zaslechla vzdechy, zajímalo jí, co se děje, ale nechtěla Katku vyplašit. Pomalu otevřela oči a pozorovala, jak si jejich kamarádka honí frndu. Vráží prstíky do své čerstvě odpaněné dírky, druhou rukou prohání klitoris a prsa jí poskakují v rytmu prstění. Ten pohled jí velmi vzrušoval, cítila Tomův tvrdý ocas na svém zadečku, sáhla rukou dolů, nasměrovala žalud na svůj otvůrek a trošku se zavrtěla. Penis se začal nořit do hlubin jejího těla a nádherně vyplňoval její nenasytnou kundičku. Dávala přitom pozor, aby nevzbudila Toma. Její ruce také samy vklouzly do jejího klína. Lucka nechala ještě chvíli Katku zkoumat svou prcinku.

„Nechceš pomoct?“ zeptala se Lucka po chvíli.
Katka sebou trochu trhla, jak se lekla
„Ty už nespíš?“ odpověděla trochu vyděšeně.
„Nespím, pozoruju tě, jak si proháníš svou dírku.“
„No jo, musela jsem se přesvědčit, že se mi to nezdálo.“
„To chápu. A nechceš s tím pomoct?“
„Budu ráda.“
„Tak pojď blíž a otoč se. Chci se ti na ní podívat, ale nechce se mi dolů z toho tvrdého ocasu.“
Katka se tedy opatrně přesunula blíž a nabídla svou kundičku Lucce k lízání. Ta po ní opatrně přejela jazýčkem, prsty jí rozevřela, aby se mohla podívat. Viděla, tu růžovou dírku, která pouští spoustu šťávičky a nádherně voní. Neodolala a na ten báječný otvůrek se přisála. Palce kroužila po poštěváčku a jazýčkem se dobývala do dírky. Katka se pomalu přestávala ovládat a z úst jí unikaly hlasité vzdechy.
„Pššš, ovládej se, ať nevzbudíme Toma,“ obrátila se Lucka na Katku.
„Promiň, když ty tak úžasně lížeš.“
„Tak si taky lízni, aspoň budeš mít plnou pusu a nebudeš tak hlasitě vzdychat.“

Lucka to nestihla ani doříct a Katka se k ní hned přisála. Bylo to tak nečekané a nádherné, že ani Lucka nekontrolovala své vzdechy. „Neříkalas něco o ovládání?“ dobírala si Lucku.
Ta místo odpovědi zintenzivnila dráždění. Na posteli byla zvláštní změť těl, Lucka s Katkou v poloze 69, spící Tom ležel za Lucčinými zády, která měla jeho ocas ve své prcince. Katka, která se jazýčkem věnovala Lucčině klitorisu, hleděla na tvrdý klacek zaražený uvnitř Lucky. Fascinována tím výhledem se občas zapomněla a přejela jazykem i Tomův úd, při každém takovém doteku, Lucka cítila, jak Tom ještě víc tuhne. Lucka se snažila přitisknout svůj klín víc na Katčin jazýček, posunula se a Tom z ní vyklouznul. Katka ho okamžitě vzala mezi rty a začala sát, aby se Lucka necítila prázdná a odstrčená, zasunula do ní Katka několik prstů. Chvíli kouřila Toma a prstila Lucku.
Ta brzy začala žadonit, aby vrátila ten tvrdý klacek tam, kde by měl být. Katka tak učinila a znovu se věnovala jazýčkem klitorisu. Na Lucce bylo vidět, že už jí to nebude trvat dlouho, Katka vsála poštěváček a stiskla ho mezi zuby. To už Lucka nevydržela a začala se zmítat v orgasmu, stahy její kundičky vyvolaly orgasmus i u Toma. Ten jen ze spaní zavzdychal. Když mu ocas začal ochabovat, vyklouzl z Lucky a z její dírky se vyvalilo semeno. Katka ihned začala pečlivě čistit vystříkanou dírku.

„Hmmm, taky bych chtěla zažít ten pocit vystříkané dírky,“ posteskla si Katka.
„Neboj, taky se dočkáš,“ řekla trochu zadýchaně Lucka.
„A jaký to je pocit?“
„Nezapomenutelný. Když cítíš, jak penis těsně před výstřikem ještě víc ztuhne, jak vyplňuje celou dírku, když cítíš každý výstřik, cítíš, jak se ti horké sperma rozlévá uvnitř celé kundičky a nakonec ochablý penis vyklouzne ven a z tebe začnou vytékat vaše smíšené milostné šťávičky. Jednoduše nádhera.“
„Já chci taky…“ žadonila Katka.
V tom se ozval Tom:
„Já ti to rád dopřeju. Akorát je tady možnost, že otěhotníš.“
Obě holky se lekly, jak Tom nečekaně promluvil.
„Já vím, ale to nechci.“

Lucka se chvíli zamyslela a pak povídá:
„Jedna možnost by tu přeci jen byla. Pilulka po, ta se musí vzít do 48 hodin. Takže, když to uděláme poslední den před odjezdem, tak budeš mít dost času si jí vzít.“
Katce zasvítili očka touhou,
„To zní dobře,“ a bylo na ní vidět, jak o tom nápadu přemýšlí.
„Tak holky, vstávat a oblékat, je čas jít na snídani.“
„Já už něco teplého posnídala,“ ozvala se Katka.
„Ale já mám hlad,“ zavelel Tom a začal se oblékat. Než se holky zvedly z postele, Tom už byl oblečený.
„Počkám na vás dole,“ řekl Tom a vyrazil na snídani.
V restauraci bylo plno, Tom objevil jeden zastrčený stůl akorát pro tři. Když viděl, jak jídlo mizí, rozhodl se, že to nachystá i holkám, ať potom můžou co nejdřív k vodě.

Holky mezitím na pokoji oblékly a nachystaly. Lucka viděla na Katce, jak nad něčím přemýšlí.
„Copak ti leží v hlavě?“ ptala se Lucka.
„Snažím se vzpomenout, jak se počítají plodné a neplodné dny,“ odpověděla Katka, „Zatím jsem to nikdy řešit nemusela, tak si nejsem jistá, jak to je.“
„To kvůli tomu, vykropení tvé svatyňky?“
„Jo, kvůli tomu.“
„Záleží, jestli to máš pravidelný a kdys to měla naposled, respektive, kdy bys to měla dostat.“
„Pravidelný to mám a dostat bych to měla v pondělí, až se vrátíme.“
Lucka chvíli přemýšlela a pak povídá:
„V tom případě bys měla být v pohodě, otěhotnění by ti hrozit nemělo.“
„Nekecáš? To by bylo fajn.“
„Tak potom kouknem na net, je tu wifi. Mistr Google ví vše. A teď už pojď na snídani, ať si Tomáš nemyslí, že nám to nestačilo, a že jsme si to tu rozdávaly,“ řekla Lucka a vyrazila ke dveřím.

Dole už na ně čekal Tomáš u stolu, měly vše přichystané, jen si sednout a pustit se do toho.
„Co vám tak dlouho trvalo? Že vy jste si to tam rozdávali,“ vítal je Tomáš.
„Vidíš, co jsem ti říkala,“ konstatovala Lucka a začala se smát.
„No jo, máš ho prokouknutého,“ odvětila jí Katka a smála se také.

Když se všichni najedli, přemýšleli, co budou dělat. Na výlet se jim dnes nikam nechtělo, strávit den jen válením na pláži také moc ne a zůstat na pokoji je sice lákalo, ale kvůli tomu nemuseli nikam jezdit a navíc si Tom nebyl jistý, jestli by náhodou nezbouchnul Katku, při tom, co všechno provozovali.
„A co takhle sbalit do batůžku nějaké pití, plavky a ručníky a vyrazit jen tak podél pláže. Třeba narazíme na nějaké zajímavé místo,“ navrhnul Tom.
„To by šlo,“ souhlasily holky.

Tak tedy vyrazili. Nejdříve šli po plážové promenádě se spoustou barů a restaurací, všude bylo ještě zavřeno. Poté, promenáda skončila, se přesunuli na pláž a v mokrém písku. Tu a tam sebrali nějakou mušli nebo zahlédli kraba. Když jim bylo moc horko, zahodili věci na pláž a vběhli se osvěžit do moře. Trochu si zablbli a zaplavali a pak pokračovali dál. Asi po hodině chůze narazili útes, který vybíhal do moře. Aby měli šanci ho obejít, museli se vzdálit z pláže. Tam, kde končila pláž, začínal malý palmový háj. Vypadalo to, že hájek roste akorát na té skále.
Rozhodli se tedy, že se to vydají prozkoumat, byli přeci jenom na procházce. Ukázalo se, že skála vybíhá do moře na dvou místech a tvoří pěknou zátoku, kam není vidět. Dalo se tam dostat jedině přes hájek, ale nebyla tam žádná vyšlapaná cestička, nebo z moře. Když to uviděli, bylo jim jasné, že tady stráví celý den a udělají si z toho soukromou nuda pláž, kde je nikdo nebude rušit.

Napůl pod stromy, aby měli alespoň trochu stínu, si rozložili deku a ručníky, sundali všechno, co měli na sobě a pečlivě se namazali. Holky předvedly Tomovi pěkné představení, když se mazaly krémem navzájem. Bylo na nich vidět, že si to báječně užívají, zvlášť když si trochu studený krém roztíraly po ňadrech, po stehnech a zadečcích. Tomovi z toho představení pořádně stál. Jakmile to holky uviděly, vrhly se na něj a také ho pečlivě mazaly. Jen penisu se vyhýbaly. Toma doteky dívčích rukou po celém jeho těle přiváděly skoro k šílenství, jeho klacek ještě víc tvrdnul a na špičce se už objevila kapička. Lucka se tedy opřela rukama o palmu a nabídla Tomovi svou mušličku pěkně zezadu.
Ten se nedal dvakrát pobízet a hned zasunul. Tvrdě přirážel do té mokré a žhavé dírky až měla Lucka co dělat, aby se vůbec udržela. Netrvalo dlouho a už tu její dírku plnil svým semenem. Lucka však vyvrcholení nedosáhla, a když viděla, že s Tomášem teď nic nebude, přitáhla si k sobě Katku. Ta pochopila, co se od ní chce. Stoupla si k Lucce a líbala jí. Jedna ruka si hrála s jejími ňadry, prsty druhé se nořily do vystříkané kundičky. Nabíraly vytékající sperma a dopravovaly ho k hladovým ústům a hbitým jazýčkům obou dívek.
Ani Lucčiny ruce nezůstávaly pozadu a oplácely Katce rozkoš stejnou měrou. Obě dívky se vzájemně mazlily a prstily a rozmazávaly po sobě Tomášovo sperma. Ten když to viděl, zalovil v batohu a vytáhl foťák. Dívky byly zaujaty samy sebou, že si ani nevšimly, že je Tom fotí. Zanedlouho obě dívky dosáhly vrcholu při vzájemném dráždění.

Krém se mezitím stihl vstřebat, tak se mohli jít osvěžit do vody. Nazí řádili ve vodě a užívali si, že jsou sami a že je nikdo nevidí. Když vylezli unavení z vody, natáhli se na deku a odpočívali. Holky si šeptaly něco mezi sebou a Tom jen tak ležel a užíval si klidu. Měl zavřené oči a neměl daleko k usnutí. Slyšel, že holky si přestaly povídat, a že se přesunuly blíž k němu, teď měl každou z jedné strany. Nechal je, ať si dělají, co chtějí, bylo mu jasné, že mají chuť na sex.

Taky, že jo. Nejprve ho začaly hladit po stehnech, pak cítil na svých bradavkách jejich jazýčky a někdy i zoubky. Vše si vychutnával, se zavřenýma očima. Po chvíli se oba jazýčky přesunuly do jeho klína. Penis už mu pěkně stál a on cítil, jak se holky navzájem líbají, protože jeho tvrdý ocas byl přesně mezi jejich pusinkami a jejich jazýčky ho dráždily ze všech stran.
„Tak co, chceš to risknout a nechat si od něj vystříkat kundičku?“ šeptala Lucka Katce, tak aby to Tom neslyšel.
„Asi jo. Mám na to hroznou chuť.“
„Fajn, tak já se mu nabídnu k lízání a ty si nasedni, nebude trvat dlouho a bude stříkat.“
„A nebude se bránit?“
„Nebude mít šanci, ruce má složené pod hlavou“
Jak se domluvily, tak udělaly. Najednou měl Tom nad obličejem mokrou kundičku své přítelkyně, cítil její vůni, otevřel oči a viděl, jak si jí sama roztahuje, aby ho povzbudila k lízání. Otevřel ústa a přisál se k té báječné mušličce, její rtíky bral mezi své, jazykem dráždil klitoris a snažil se spolykat všechno, co z ní teklo. Katka využila toho, že je zabrán do lízání a nasedla si na jeho pyj. Aby nemohl protestovat, přitiskla Lucka svou pičku ještě víc na jeho obličej,
Tom sotva mohl dýchat. Katka si jízdu na Tomovi vyloženě užívala. Bylo to poprvé od jejího včerejšího odblanění, kdy v ní byl penis. Povzbuzována Luckou se brzy narážela jako zkušená jezdkyně. Holky se líbaly a vzájemně si laskaly kozičky. První dosáhla orgasmu Lucka, však na to měla také více času. Tomův jazyk a Katčiny ruce ji brzy dohnaly k vrcholu.

I Tom už se blížil k výstřiku.
„Už brzo budu,“ volal, ale Katka jako by ho neslyšela. Ještě zkusila přidat na rychlosti.
„Katko, neblázni a slez, já už to dýl nevydržím,“ zkusil to znovu. Místo toho se k němu naklonila Lucka, chytla ho za ruce a líbala ho. Neměl šanci se ubránit.

Katka hlasitě vzdychala, věděla, že se nemusí kontrolovat, že jí tady nikdo neuslyší. Když slyšela Toma, jak na ni volá, aby slezla, ještě víc jí to vzrušilo. A stejně byla tak blízko k vyvrcholení, že místo mozku teď nad jejím tělem vládl chtíč a hormony. Cítila přesně to, co jí Lucka ráno popisovala. Tomův klacek v ní tvrdl tím víc, čím víc se Tom snažil ovládat a zadržet výstřik. Cítila, jak se její úplně vyplněná pochvička svírá kolem toho ocasu. To už Tom nevydržel a jeho penis vybuchl a začal chrlit spoustu semene. Katka cítila, každý výron semene, každou kapku, která do ní vnikala, cítila jak její kundička v orgastické křeči nasává všechno sperma a ždímá Toma.
Zůstala na Tomovi ještě sedět, nechala jeho úd vyklouznout ven a jeho bílou lávu vytékat. Prožila nádherný orgasmu a doufala, že to zůstane bez následků. Bylo jí jasné, že šukat s kondomem už nebude, pokud to nebude nutné. Nic se nevyrovná vystříkané kundičce. Když se vzpamatovala, naklonila se k Tomovi a políbila ho.
„Promiň, ale já to chtěla zažít,“ řekla mu.
„Snad to nebude mít následky,“ strachoval se.
„Nemělo by, měla bych mít neplodné dny. A moc děkuju, báječně jsem si to užila.“
„To já taky, bylas skvělá.“
„Už jste skončili s tím cukrováním, nebo mám začít žárlit?“ ozvala se trochu naštvaně Lucka.
„Skončili,“ odpověděli jednohlasně a vrhli se společně na Lucku, aby jí dopřáli alespoň ještě jeden orgasmus. Koupáním a sexem strávili zbytek dne. Jen pro jistotu už si Tom dával pozor, aby znovu nenaplnil Katčinu dírku.

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 04 – Den třetíDovolená 06 – Den pátý >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Katka je dost odvážná ještě den předtím byla panna a druhý den si ji nechá vykropit. Hlavně, že se jí to líbilo. Těším se na další pokračování.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x