Story 21 – Lízačka v koupelně

Toto je 24 díl z 47 v seriálu Story

Nápady nepřicházejí a nepřicházejí, ale přesto se mi povedlo něco vypotit. Dejte mi vědět, jak se Vám to líbilo!
(laura147258369@seznam.cz)
Enjoy 🙂

Když už všechno popadané ovoce bylo rozprsknuté o strom a nebylo co házet, Eva to konečně vzdala a vydala se zpátky do domu. Já rychle seskočil dolů ze stromu a vydal se do města. S několika kluky jsem se sešel na náměstí a tak jsme se vydali do parku, kde jsme se tak různě bavili.

Ale zpátky k Evě. V ní to sice vřelo, nesnášela totiž, když nebyla pánem situace a neměla poslední slovo, ale přesto si přiznala, že na tom přece jen něco bylo. Být svázaná a nechaná na pospas někomu jinému. Celé tělo ji stále brnělo, bradavky nepříjemně svědily a kundička pálila. Ani si neuvědomila, že na sobě má pouze trošku delší košili a nic jiného. Byla naštvaná, ale i mírně vzrušená. Vzrušená z toho, co jí Jindra a Kamila udělali. Ale nahlas by to nikdy nevyslovila a nepřiznala. Ani svým sourozencům. A ti o ní věděli první poslední. Navíc teď, když s nimi všemi prožívala takový otevřený vztah.

Eva byla celý svůj život suverénní holka, která si jde tvrdě za svým a nekouká vlevo vpravo. Dělala to, co jí baví a ostatní věci (školu a další povinnosti) prostě nechávala na druhé nebo na třetí koleji. Před kamarády si hrála na dospělou, ale teď se cítila jako malá holčička, která neví co dál. Byla sice naštvaná, ale věděla, že ji to zanedlouho přejde. Na svoje sourozence se nikdy nevydržela dlouho zlobit. Žádný z nich neměl nikdy moc šancí udělat si nějaké dlouhodobé a správné kamarády, protože v dětství si je všichni přehazovali jako horkou bramboru.
Takže trávili chvilku v Praze, chvilku u prarodičů na venkově, chvilku u prababičky na jižní Moravě, chvilku s dědou pracujícím tu dobu v ZOO. Jednu dobu to dokonce vypadalo, že budou muset kvůli strašné finanční situaci do děcáku, pak ale zasáhl strejda Radim a půjčil Richardovi a Tamaře obrovské peníze. Takže za ty správné kamarády měli jenom jeden druhého (a třetího a čtvrtého) a ostatní děti se na ně vždycky dívaly jako na nějaké podivnosti a zvláštnosti, zatímco oni museli vždycky držet spolu. Čtyřčata přece nejsou úplně normální věc.

Když vstoupila Eva do kuchyně, povzdechla si. Uvědomila si totiž, že už se na Kamilu ani na Jindru nezlobí. U stolu seděly její sestry Denisa a Kamila a pak také Denisin kluk Matěj.
„Chceš taky zmrzku?“ zeptal se jí. Nepřítomně přikývla hlavou a sedla si ke stolu. Ani si neuvědomovala, že má na sobě jenom a pouze bráchovu košili, která jí sahala jen kousek pod zadeček. Sedla si na židli, přitáhla si kolena pod bradu a paty k zadečku. Matěj, který seděl naproti ní, jí poslal po stole zmrzlinu a přitom si nemohl nevšimnout, jak se jí mezi stehny leskne rozpálená kundička. Pošeptal do ucha Denče, která mu seděla na klíně:
„Hele, tvoje ségra nemá kalhotky.“

Denisa se ohlédla směrem k Evě a tichounce se zachichotala.
„Tak si jí nevšímej,“ pošeptala Matějovi.
Ten se snažil, jak jen mohl, ale nemohl od Evy odtrhnout oči. Snažil se raději myslet na Denisu. To byla jeho úplně první a jediná holka. Vlastně ne jediná, vzpomněl si na svoji sestru Lenku. Ale to je příběh na někdy jindy.

Matěj byl povahově podobný Denise. Oba byli nesmírně chytří, inteligentní a tak trochu neschopní obyčejné konverzace s lidmi. Ale oba dva je bavilo řešit logické a matematické problémy. Navíc Matěj byl blázen do hvězd, většinu noční oblohy dokázal přesně rozpoznat. Takže když měl jednou referát před celou školou na nějaké takové téma, Denisa si ho vyhlédla a později se s ním seznámila.
Ze začátku tedy vůbec neplánovala, že by s ním začala chodit. Nesmírně ji to totiž zaujalo a ráda by se dozvěděla víc. On byl chudák celý nervózní, když za ním přišla taková krásná holka s tím, jestli by jí něco nepověděl. Ale brzy zjistil, že Denča není žádná hloupá nána, naopak je nesmírně chytrá, takže se spolu bavili o vzniku vesmíru a života na Zemi, o černých dírách, o kosmické sondě na Marsu Curiosity, o speciální teorii relativity a dalších věcech, které obyčejným smrtelníkům připadají jako černá magie. Tak si povídali a povídali, povídali a povídali a zjistili, že spolu rádi tráví čas. A tak to nějak tak dopadlo, že spolu začali chodit. Byl nesmírně šťastný, že měl tak nádhernou a chytrou přítelkyni.

Takže se teď cítil docela mizerně, když mu oči neustále utíkaly směrem k té úžasné Evině kundičce. Nechtěl Denču naštvat, tak se radši zvedl, že si musí odskočit na záchod. Když odešel, Kamila okamžitě spustila:
„Eví, prosímtě oblíkni se! Chudák kluk na tobě může voči nechat. A to mu ještě sedí na klíně Denča!“
Eva nechápavě koukala na Kamilu:
„Co tím myslíš?“
„Tohle!“ řekla Kamča a dvěma prstíky ji polechtala na kundičce. Eva si v tu ránu uvědomila, jak celou dobu sedí a chytil ji záchvat smíchu. Kamila se k ní přidala, jenom Denisa na ně tak divně koukala a ani trochu se nesmála.
„Co je Dení? Tobě to nepřijde vtipný?“ ptaly se jí. Denisa si jen povzdychla a zavrtěla hlavou.
„Já na tom nevidím nic vtipnýho.“

Holky se ještě chviličku bavily, než se Eva rozhodla, že se teda oblékne, aby měl Matěj klid. Pomalu se vylezla z kuchyně, když se ještě rozhodla, že si vyčistí zuby. Protože je docela líná, tak má dva kartáčky, jeden v horní koupelně a jeden v té spodní. A ta spodní teď byla blíž. Vstoupila do koupelny, na kartáček vymáčkla pastu, sehnula se k umyvadlu a začala si čistit zuby.

Matěj byl mezitím na záchodě. A tam si honil péro. Přičemž v paměti měl neustále tu krásnou rozevřenou buchtičku. Pohled na Evčin nahý klín ho strašně vzrušil. Znal totiž Denču a moc dobře věděl, jak vypadá nahá. I jak vypadá její kundička. Světle růžová těsná škvírečka. A ta Evina, kterou před chvíli viděl, nebyla růžová, ale tak trochu doruda, navíc i jemně pootevřená a vnitřní rtíky byly pořádně nateklé a vykukovaly ven. Také zduřelý poštěváček byl krásně vidět. U Denisy to zažil, jen když byla vzrušená opravdu na nejvyšší míru. A u jednovaječných dvojčat, jako jsou Eva a Denisa, by se dalo docela dobře předpokládat, že budou reagovat podobně, ne-li stejně.

Když si tedy trochu „pročistil hlavu“, chtěl si ještě opláchnout ruce. Ale když vstoupil do koupelny, opět TO uviděl. Před umyvadlem byla skloněná Eva a čistila si zuby. Košile se jí přitom vyhrnula nad zadeček a sladká kundička na něj opět svítila. Matěj netušil, jak zareagovat. Jen tam stál a zíral na vábivé pohlaví sestry svojí přítelkyně.
Konečně si Eva vypláchla pusu a narovnala se, aby se v zrcadle ujistila, že jí na obličeji nezůstala žádná pasta. Ale co tam neuviděla. Matěje s otevřenou pusou a s očima přilepenýma na její zadeček. Začalo jí to v hlavě šrotovat.

Denisa je její jednovaječné dvojče, takže se navzájem znaly téměř dokonale. Vždycky si o ní myslela, že je to taková ta holka, která preferuje sex po tmě, pod dekou a s co nejméně dotyky. Ale měla tu čest zjistit, že když se Denča rozjede, tak se z ní stane taková kurvička schopná všeho, která ještě navíc nade vše miluje anální, lesbický a incestní sex.
A jak se taky Denise líbilo, když ji ráno sourozenci přivázali k posteli a dělali s ní všelijaké věci. A v Matějovi viděla Eva všechno možné, jen ne kluka, který by dokázal tuhle stránku její milované sestřičky uspokojit. Ale zase věděla, že se mají rádi a určitě se dokážou zabavit jinak než jen sexem. Eva sama moc nevěděla, co by jiného měla se svým klukem, s Michalem dělat. Kluky měla vždycky jen na šukání. U něj doma, u ní doma, v parku, v kině, v autě, na záchodech v hospodě. Proto tak trochu Denise záviděla, že si s Matějem rozumí i mimo postel.

„Co na mě tak koukáš?“ zeptala se.
„Já… já…“ zakoktal Matěj, neschopný rozumné odpovědi.
„Přece vypadám úplně jako Denisa a tu už si nahou viděl, ne?“
Matěj jenom zmateně přikývl: „jo jo, viděl.“
Eva si sedla na koš na prádlo s nohama těsně u sebe:
„Tak já jen, že vypadáš jak vyvoraná myš. Jako bys neviděl nahou holku.“
„No jo. Já jen, že…“
„Že co?“

Matěj celý zrudl. Už se chtěl otočit a odejít, ale Eva sebou trochu zavrtěla a pootevřela nohy. Kundičku totiž měla nesmírně citlivou, jak na ni měla ráno připnuté kolíčky na prádlo.
„Že si taková nateklá!“ vyrazil ze sebe Matěj, který v sobě nějak našel odvahu. Eva si asi neuvědomovala, co dělá, protože si olízla dva prsty a projela jimi štěrbinku mezi citlivými závojíčky. Zkoumavě se zadívala na Matěje a napadla ji taková bizarní myšlenka.
„Pojď sem!“ kývla na něj hlavou.
„Proč?“ zeptal se a udělal jeden krok.
„Neptej se a pojď sem. Hezky ke mně!“ poručila znovu Eva.

Matěj si nebyl jistý, co po něm Eva může chtít. Ale přesto ji poslechl a pomalu přistupoval blíž k ní. Eva opět roztáhla nohy o něco víc a Matějův zrak opět spočinul na její kundičce.
„Ty se mě bojíš, nebo co? Stydíš se?“ zeptala se ho zvědavě. Matěj byl rudý jak rak.
„Já nevím. Hele Evo, promiň, že jsem něco říkal. Zapomenem na to, jo?“ poprosil.
„Já ti snad řekla, abys šel ke mně!“

Matěj už byl úplně v transu. Vůbec nevnímal, co se děje a už byl opravdu jen kousíček od Evy. Její kundička ho přitahovala jako magnet a on úplně přestal myslet na cokoliv jiného. Eva vytáhla prstíky z kundičky a přejela mu s nimi po tváři.
„Evo, já…“ bránil se.
„Ticho!“ vyštěkla a strčila mu ukazováček do pusy. Matěj se lehce dotkl jazykem jejího prstu, na kterém byly kapičky jejího sladkého nektárku, a vůbec nevnímal okolí.
„Víš, proč mám kundičku takovou nateklou?“ zeptala se ho.

Matějovi bylo strašně trapně, byl úplně rudý a nezmohl se na víc, než na zavrtění hlavou.
„Protože mě trošičku bolí. Vlastně ne trochu. Dost mě bolí,“ šeptala vzrušeně. Roztáhla nohy, jak jen to šlo a opět si zajela dvěma prsty do rozpálené mušličky. Matěj ji sledoval a čekal, co bude následovat. Eva se zkoumavě zadívala mezi svoje nohy.
„Je chudinka celá rozpálená a nateklá, viď?“
„Hmm…“
„Víš, co pomáhá na bolavou kundičku?“ podívala se mu zpříma do očí. Opět jen zakroutil hlavou.
„Přece lízání! To nevíš?“ zamrkala na něj překvapeně, jen se jí dlouhé řasy chvěly.
„Hmm…“ „No a Denča by nebyla ráda, kdyby věděla, že mě něco bolí a tys mi ani nepomoh‘!“
„Ty si ze mě děláš jen srandu, že jo?“ nevěřícně kroutil hlavou Matěj, který konečně sebral trochu síly a byl schopen promluvit. Eva ale na něj svůdně zamrkala.

„Ne, ne,“ vesele zakroutila hlavou. Matěj už nevěděl, co dál, tak začal pomalu couvat, protože tahle situace mu byla velice nepříjemná a chtěl ji nějak ukončit. Ale to byla chyba. Eva poznala jeho zaječí úmysly, rychle ho chytla rukou za vlasy.
„Lízej!“ zašeptala horečně a prudce si jeho hlavu přitáhla k roztoužené kundičce. Matěj začal něco mumlat, ale Eva byla neoblomná. Posunula se zadečkem úplně na kraj koše na prádlo a zopakovala:
„Lízej, ty šmejde!“

Vzápětí se šíleně zachichotala, protože si vzpomněla na scénu z Černých baronů, kde poručík Troník (Miroslav Donutil) také tituluje pétépáky jako šmejdy. Matěj se stále bránil a snažil se jí vytrhnout.
„Neser mě a lízej! Nebo sem zavolám Denču a uvidíme, co vona na to!“
Matějovi tedy nezbývalo nic jiného, než začít olizovat nateklé závojíčky. Musel uznat, že Eva i Denisa mají opravdu stejnou kundičku a obě chutnají naprosto identicky. Eviny sladké šťávičky mu pokrývaly celý obličej, a přestože lízal, co mu síly stačily, všechny spolykat nezvládl.
Eva mu obtočila své dlouhé štíhlé nohy kolem hlavy a rukama se ho téměř bolestivě držela za vlasy. Matěje ta situace podivně vzrušovala, docela si to i užíval, jenom měl docela strach, aby někdo další nevlezl do koupelny a nepřistihl je. Jazykem projížděl úzkou mezírku mezi rudými rtíky od poštěváčku dolů a vždycky zastrčil špičku do tekoucí dírky.
Mrknul na Evu, ta na něj vzrušeně koukala a v očích jí zářily ďábelské jiskřičky. Rukou si sáhla mezi nohy a roztáhla si rtíky od sebe, aby mohla cítit Matějův jazyk i na svém citlivém masíčku.

Evina kundička se chvěla a vypouštěla potůčky nektárku a zatímco se snažila přemýšlet, jak z té situace nakonec vybruslí. Ale nechala to raději být a jen si užívala lízání. Matěj byl takový opatrný, měl strach, aby jí něco neudělal, zatímco Evče už to pomalu přestávalo stačit. Zatřásla mu hlavou a vyrazila ze sebe:
„Máš taky zuby, ne?“
„Ale…“
„Žádný ale!“

Matěj tady zmlkl a začal opatrně okousávat nateklé závojíčky. Eva vzrušeně vzdychla a nedočkavě se zavrtěla. Už se těšila, jak si poradí s jejím poštěváčkem. Zatím se o zduřelý hrášek pouze otíral nosem a párkrát ho polechtal jazykem. Ale z toho se Evča spíš hihňala smíchy, než aby ji to uspokojovalo.
„No tak! Nemáme zas tolik času!“ povzbuzovala ho.
Matěj už ani nechtěl přestat. Byl tak zabraný do lízání té sladké kundičky a okusování poštěváčku, že naprosto přestal vnímat čas. Někomu už určitě bude divné, kde oba jsou. Vrazil tedy jazyk hluboko do horké buchtičky a začal s ním rychlostí blesku kroutit ze strany na stranu. Evča vzrušeně vypískla a vzápětí si zacpala rukou pusu. Matěj teď střídavě lízal vnitřek její kundičky a okusoval maličký poštěváček. Eva se celá začala třást a tušila, že už to nebude dlouho trvat.

„Ruce!“ vyštěkla. Matěj ji vůbec neslyšel, byl zcela zabrán do slaďoučké mušličky. Eva ho chytla za ruce a přitiskla si je na prsa. Ten pochopil, co se po něm chce a začal je třít a masírovat. Eva si jednou rukou zacpávala pusu, aby nekřičela a druhou si začala šílenou rychlostí mnout poštěváček. Matěj už poznal, že se blíží k orgasmu, proto už zůstal s jazykem zabořeným hluboko v kundičce a jen s ním dokola kmital.

„Musím držet hubu, musím držet hubu, musím držet hubu…“ opakovala si Eva v duchu, protože se znala a nechtěla nikoho na svůj orgasmus upozorňovat. Šíleně se roztřásla a z kundičky jí vystříkla finální dávka dívčího nektárku. Roztáhla doširoka nohy a házela s nimi nahoru dolů. Matěj konečně mohl přestat s lízáním, ale najednou se mu nějak nechtělo. Pořád přejížděl jazykem po vlhké kundičce a slízával malé kapičky, které z ní vytékaly.

„V pohodě?“ zeptal se jí Matěj.
Eva jen unaveně kývla hlavou:
„Hele, už ze mě ty pracky můžeš sundat!“
Matěj měl totiž ještě ruce na jejích prsou a pohrával si s nimi. Teď je rychle stáhl a strčil je do kapes.
„Sorry.“
„Ne, to je v pohodě,“ usmála se na něj Eva, „kde ses naučil tak pěkně lízat?“
„No, víš, Denisa a já…“ začal Matěj vysvětlovat, když ho Eva přerušila.
„Jé, no jasně. Já jsem ale blbá!“ smála se vesele. Pak mu rukou sáhla do kalhot.
„Co teď? Budem ještě pokračovat?“ oblízla si lákavě rty a zajela mu rukou mezi nohy.

Matěj vystrašeně zakroutil hlavou. I když Evina šikovná ruka v něm vyvolávala moc příjemné pocity.
„Co když sem někdo přijde?“ namítl. Eva mu přestala masírovat péro a přikývla hlavou:
„No jo. Ale něco ti dlužím, tak s tím počítej!“ vyplázla na něj vesele jazyk.
„Ale když já nevím. Radši bych to nechal bejt. Přece chodím s Denčou,“ zdráhal se Matěj.
„Přece vo nic nejde. Bude to takový naše malinký tajemství! Jednou těi vykouřím a budem si kvit!“
Co na to měl Matěj odpovědět. Radši neříkal nic a jen Evě přikývl. Natáhl se pro ručník a chtěl si utřít obličej od Eviny kundičky.

„Dej to sem!“ vytrhla mu ho Eva z ruky, „žádný utírání nebude. Teď hned pěkně půjdeš za Denčou a dáš jí pořádnýho francouzáka! Jasný?“
„Ale vždyť to na mně pozná!“ bránil se Matěj.
„A nevzrušuje tě to?“
„No když já…“
„Dělej, padej za Denisou!“ vyštěkla vesele Eva.

Matěj se sebral a rychle vylezl z koupelny a Evu nechal za sebou. Když vstoupil do kuchyně, Denisa a Kamila se zrovna o něčem bavily. Matěj se zhluboka nadechl, přistoupil k Denise a dal jí pusu. Ona překvapeně vykulila oči, ale vzápětí je zavřela a jejich jazyky se o sebe začaly vzájemně otírat.
Denisa okamžitě poznala, co je ta zvláštní vůně zač, ale nedala to na sobě znát. Naopak jí to přišlo strašně vzrušující. Líbala se se svým klukem, který nejspíš právě lízal její jednovaječné dvojče. Sedla si mu na klín a spokojeně zasténala, když si uvědomila, že Matěj má v kalhotách stojící požár. Začala se na něm vrtět a otírala se o něj kundičkou.

Kamila na ně koukala s otevřenou pusou a nevěděla, jestli odejít, nebo zůstat. Asi během minuty se za nimi objevila rozesmátá Eva. Okamžitě si všimla, co se děje a začala si přes košili rukou hladit kundičku. Kamila protočila oči sloup, vyskočila od stolu, chytla Evu za ruku a odtáhla ji z kuchyně pryč.
„Ty o tom něco víš?“ vyzvídala Kamila. Eva se na ní jen vesele šklebila a přikývla.

Autor

Navigace v seriálu<< Story 20 – VendettaStory 22 – „Teď bych si dala nějakou kundičku!“ >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x