Story 30 – Malé SM hrátky

Toto je 33 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 122

Kamila odběhla na trénink a zbývající sestřičky byly stále zabrané do svých hrátek v koupelně, tudíž jsem byl odkázán sám na sebe. Na sex jsem zrovna chuť neměl, před chvílí totiž Kamča všechno přebytečné sperma pěkně spolykala. Také jsem si uvědomil, že jsem dneska ještě nejedl. A hodlal jsem to okamžitě napravit. Po párty, kterou jsme tady předevčírem pořádali, ještě zbylo dost jídla, takže to nebyl žádný velký problém. Začal jsem si nějaké připravovat a pro jistotu jsem ještě napsal sms rodičům. Během ani ne minuty mi přišla odpověď, že jsou už v Rakousku, nedaleko hranic a že se ještě zastaví na chvilku u prarodičů bydlících kousek od Třeboně, kde musí vyložit tátovu sestru s manželem. Dorazí prý kolem deváté večer.

Na jednu stranu jsem se těšil, že je oba konečně po dvou týdnech uvidím. Chyběl mi tátův věčně přítomný smysl pro humor a přiznávám, že trochu i mámino neustálé starání se o nás. Ona je navíc ten typ člověka, který se strašně rád s někým tulí a někoho objímá, takže mi bylo jasné, že celý dnešní večer budu mít na střídačku já a holky její ruce kolem krku.

Na druhou stranu jsme si za ty dva týdny uvykli na jistý řád. Doma jsme si mohli dělat, cokoliv nás napadlo, a nikdo nás nijak neomezoval a neokřikoval. Hlavně jsme objevili kouzlo incestního vztahu a docela často jsme si dávali najevo různé projevy našich emocí. Věci jako objímání a lehké polibky na tvář u nás samozřejmě vždycky byli naprosto normální, nic divného by nebylo ani na tom, že si někdo vlezl do postele k někomu jinému. Ale nyní jsme se často se sestřičkami líbali rovnou na ústa s pořádnou dávkou jazyků a často se jen tak mimoděk hladili na ne zrovna běžných partiích. A kolikrát jsme si to vůbec neuvědomovali. Například jsme leželi na kanapi, koukali na televizi, tulili se k sobě a já přitom hladil některou z holek po prsou. To teď bude muset přestat. Což mě samozřejmě docela mrzí. Jsou i další věci, na které si budeme muset dávat pozor. Kromě samotného sexu, který určitě musíme před rodiči zatajit, jsme si naprosto uvykli vzájemné nahotě. To by se našim také určitě nelíbilo.

Tohle všechno jsou ale věci, které si víceméně uvědomuji a jsem schopen je kontrolovat a ovlivnit. Ale rodiče nás dobře znají, a když si všimnou změny v našem chování, začnou se o to určitě zajímat. Budeme si muset dát sakra pozor na pusu. Každopádně se budeme moci případným otázkám vyhnout tím, že naše divné chování svedeme na předchozí večer, kdy jsme si mysleli, že se všichni vybourali.

Tyto a další věci se mi honily hlavou, zatímco jsem si udělal jídlo a pití. Pak jsem zaslechl, jak se za mnou otevřely dveře. Do místnosti po čtyřech přilezla úplně nahá Denisa.

„Upadly ti nohy?“ zeptal jsem se jí s nazdviženým obočím, ale nedostalo se mi žádné odpovědi, pouze nevinného zamrkání. Hned po ní vstoupila do místnosti Eva, oblečená pouze do dlouhého růžového županu. Přistoupila až ke mně, natáhla se na špičky a políbila mě. V očích jí přitom zářily ďábelské jiskřičky.

„Co to vymejšlíte za blbosti?“ zeptal jsem se i jí, ale jenom na mě mrkla a vyplázla jazyk. Přešla k šuplíkům s nádobím a z jednoho vytáhla vařečku. Od Denisy se ozvalo tiché zamumlání. Střídavě jsem koukal z jedné na druhou a čekal jsem, co se vlastně stane. Eva přešla k Denise, která byla stále na všech čtyřech se zadečkem pěkně vystrčeným do vzduchu. Stoupla si za ni, sehnula se k ní a něco jí pošeptala do ucha. Denisa se začervenala, přikývla hlavou a zavrtěla svojí kulaťoučkou prdelkou. Eva chytila Denisu za vlasy a donutila ji prohnout celé tělo do oblouku a vyšpulit maličký rozkošný zadeček.

„Byla jsem moc zlobivá, slečno. Naplácáte mi?“ zamumlala Denisa rozpačitě. Eva se jen usmála a vařečka dopadla na maličký zadeček, který se přitom jen zavlnil, a zanechala po sobě rudou stopu.

„AU!“
„Dovolila jsem ti mluvit snad, kurvičko?“
„Ne, nedovolila, slečno. Už se to nestane,“ sklopila hlavu Denisa.
„Dobře, už ani slovo,“ přikývla Eva hlavou a vařečka znovu přistála na vystrčenou prdelku. Denisa jen zatnula zuby, ale nevykřikla.

„Víš, co tomu chybí? Počítání! Ještě jich dostaneš dvacet, ale budeš počítat. A když se spleteš, tak začnu znova od začátku. Je to jasný?!!“
„Ano, slečno,“ přikývla Denisa.

Plác!
„Jedna.“
Plác!
„Dva.“
Plác!
„Tři.“

A přicházely další rány. Když se dostala k deseti, tak místo jedenáctky vypískla Denisa dvanáct a Eva začala znovu od začátku. Denisa se celá jen třásla a na zadečku měla znatelné rudé skvrny. Sice se předtím rozplývala, jak by chtěla dostat naplácáno, ale tohle? Vyvedlo mě to z míry natolik, že jsem na obě svoje sestry jen zíral s otevřenou pusou, neschopen žádné reakce.

Plác!
„Dvacet,“ zavzlykala Denisa.
„To by mohlo stačit,“ pronesla spokojeně Eva. Denisin zadeček byl rudý a chudinka se klepala jako osika. Bolestí, ale i vzrušením.

„Teď se dojdi oblíknout, děvko. Dojdeš nám pro něco do obchodu. Vezmeš si to roztrhaný triko. Bez podprdy. A krátkou sukni. Bez kalhotek.“
„Ale,“ zašeptala nesměle Denisa.
„Ale co? Moje děvka se mě nebude na nic ptát?!!“ zvýšila na ní Eva hlas.
„Ale to mi budou vidět prsa,“ špitla Denča.
„Vezmeš si to triko a nevezmeš si podprsenku, kurvo! Nebo dostaneš znova na prdel! A to nechceš. Nebo jo?“

Denisa jen sklopila hlavu.
„Na něco jsem se tě ptala, děvko!!“
„Ne, nechci, slečno,“ špitla tiše.
„Tak se padej voblíct!“
Denisa se zvedla a chtěla odejít.
„Po čtyřech!“ vykřikla na ni Eva. Pak se otočila ke mně, a jako by se nechumelilo, se zeptala: „Máme pivo?“

Zíral jsem na ni s vyvalenýma očima jako na nějaké strašidlo. Ta proměna ze sadistické a dominantní mrchy do bezstarostné a vtipkující Evy mě naprosto vykolejila.
„Čumíš jak puk,“ podotkla a žďuchla do mě ramenem, „prober se! Jindro!“
„Co to mělo znamenat?“ vypadlo ze mě.
„To? To je jen taková hra,“ pokrčila rameny, „tak máme to pivo?“
„Ne, všechno se vypilo,“ vzpamatoval jsem se.
„Super. Tak aspoň nemusím nic vymýšlet,“ podotkla Eva.

Měl jsem v tu chvíli v hlavě trochu vymeteno, takže jsem na ni jen koukal a čekal, co bude dál. Sestra přecházela sem tam po místnosti, točila se na špičkách, házela hlavou ze strany na stranu, naprázdno otevírala pusu a očividně si zpívala nějakou rockovou písničku. Za pár minut do kuchyně vstoupila Denisa. Oblečená byla přesně podle instrukcí. Krátké batikované tričko, které bylo na několika místech roztrhané, takže byla vidět její kulatá prsa. Když by tričkem trochu zamlela, hrozilo by, že vykoukne růžová bradavka. Sestřiny dlouhé nožky končily růžovými žabkami a ještě na sobě měla těsnou džínovou minisukýnku. V obličeji byla celá rudá, nervózně si kousala spodní ret a přešlapávala z nohy na nohu.

„Otoč se a ohni se! A rychle, kundo! Nemám na tebe celej den!“ změnila mrknutím oka Eva svůj charakter. Denisa opět udělala, co jí bylo řečeno, a já s Evou jsme měli výhled na rozkošný kulatý zadeček a těsnou sevřenou kundičku pod ním. Na růžových závojíčkách, přitisknutých k sobě a skrývajících slaďoučkou studánku, bylo vidět několik vlhkých kapiček.

Jí se to líbí!!, uvědomil jsem si v duchu. Napůl mě to vyděsilo a napůl dost vzrušilo.
„Dení, já bych tě teď tak rád vošukal!“ vypadlo ze mě. Ona se na mě jen usmála a tázavě se podívala na Evu. Ta mi okamžitě vrazila ruku do kalhot a začala si hrát s jejich tvrdnoucím obsahem.
„Dala by sis, viď?“ podívala se na Denisu a olízla si rty. Ta jen slabě přikývla.
„Ale nic nedostaneš! Pojď se mnou!“ chytla ji za ruku a táhla ji pryč. Po chvilce byly zpátky a Eva mi oznámila:
„Ještě jsem ji na cestu trochu vylepšila.“

Otočila Denisu ke mně zády a vyhrnula ji sukni nad pas. Okamžitě jsem pochopil, co tím vylepšením myslela. Měla na sobě krátká tanga, přes které bylo jasné vidět, že má v zadečku zasunutý černý gumový anální kolík.
„Co myslíš?“ zazubila se na mě Eva. Než se nadála, už jsem klečel za Denisou a kousal ji do zadečku. Eva, stojící vedle mě, se chvíli jen chichotala, než mě od ní odtáhla.

„Nech ji chvíli na pokoji, ať nám může skočit do obchodu pro pivo,“ mrkla na mě.
„Ale mám pro tebe bojovej úkol, kurvičko. Až se vrátíš domů, už budeš bez kalhotek. Někde si prostě sundáš tanga a někomu je dáš. Je mi jedno kde a je mi jedno komu. Ale s nima se nevracej!“

Denisa se znovu začervenala, přikývla a celá rudá se vydala z domu na nákup. My s Evou se mezitím svalili u televize a nepřítomně jsme přepínali z programu na program. Bohužel jsme nenašli nic, co by se líbilo nám oběma, tak jsme se začali pošťuchovat a škádlit.
„Hele, když v telce nic není, nekouknem teda na nějaký péčko?“ napadlo mě po chvíli. Eva už se místo odpovědi hrnula do vedlejšího pokoje k notebooku.
„Já ty tvoje šílený nápady miluju,“ podotkla vzrušeně a začala psát do vyhledávače adresu.
www.po…
„Počkej, nepiš to! Zapni to radši v anonymním režimu. Aspoň to nikdo nenajde v historii ani nikde ve vyhledávání. Ctrl+Shift+N.“

Eva se zarazila, ale pak udělala, co jsem jí poradil.
„Máš po těch všech letech honění u porna už praxi, co?“ provokovala mě, zatímco na monitoru naskočila stránka se spoustou různých videí.
„Tak je to tátův noťas a kdyby tam něco našel, tak by to bylo na mě,“ pokrčil jsem rameny.
„Copak? Co se ti pěknýho stalo?“ vyzvídala Eva, zatímco projížděla seznam kategorií.

„No co myslíš, že se mi tak mohlo stát? Ale to bys neuhodla, jaká byla první tátova reakce.“
„Co? Vrazil ti facku? Nebo si začal taky honit?“
„Ani jedno. Hned vytáhnul mobil a vyfotil mě u počítače, kde běží péčko. Teprve, když ten mobil cvaknul, tak jsem si uvědomil, že mám společnost. A vždycky, když ho naseru, tak mi připomíná, že tu fotku pořád má.“
„A to mamce nevadí, že tě takhle vydírá?“
„Ta si myslí, že tu fotku smazal. Ale věř mu. Vždyť ho sama znáš!“
„No jo, je to strašnej komediant,“ zachichotala se ségra.

„A co bylo dál? To mi neříkej, brácha, že to nechali jen tak plavat!“
„Ále… Posadili si mě na židli a začali mi oba vykládat, že se to nemá dělat, že to nechutný a že kvůli tomu budu mít zkreslený představy o realitě.“
„A kdo mluvil víc? Mamka, že jo?“
„Jo, jo. Taťka se celou dobu jen blbě šklebil.“
„Nejspíš byl rád, že nejseš teplej. Nebo si koukal na gay porno?“
„Jdi do prdele, Evo! To je hnus!“

„No co, jen jsem se zeptala! A co? Myslíš, že tu fotku pořád má?“
„To víš, že jo. Nedávno mi to připomněl, když mu mamka řekla, aby se zvedl od televize a slepil jí boty. Na Breaking Bad že se prý může podívat jindy. A jak odešla, otočil se na mě a řekl mi, kde najdu lepidlo a abych se dal do práce. Jinak prej budu mít na facebooku moc pěknou fotečku.“
„Tak si ho nemáš přidávat do přátel,“ zavrtěla hlavou ségra.
„Ty ho tam přece taky máš!“ odvětil jsem jí.
„Takže jsi musel mamce slepovat boty. No ty jseš teda chudáček. Vždyť to je tak na pět minut, ne?“
„No jo, ale tady jde o princip!“
„Už bys mohl vědět, Jindříšku, že pokud běží Breaking Bad, tak našeho taťku už z principu od televize nedostaneš!“

„To už taky vím! A je to vlastně jedno! Ale do budoucna jsem si pro jistotu radši zjistil, jak se dát smazat historie, nebo rovnou a líp, zapnout anonymní prohlížení, když chci něco dělat na noťasu,“ vysvětlil jsem Evě.
„A máš, brácho, zkreslený představy o realitě, jak se tě na to ptali?“
„Ani ne, Evíku. Moje sestřičky jsou přece o dost hezčí než většina těch héreček,“ přiznal jsem jí.

Krásně se na mě usmála a řekla mi: „Já si stejně vždycky vzpomenu na to, jak si nás tenkrát zavolali, že prej si s náma chtěj promluvit o sexu. A ty ses jich zeptal, co by o něm teda chtěli vědět. Vždycky, když si na to vzpomenu, tak se můžu potrhat smíchy. To jsi musel začít s pornem hodně brzo, co?“
„Jo, jo. To se mi tenkrát povedlo,“ zasmál jsem se, zatímco jsem vzpomínal, jak překvapeně se oba dva tvářili. I když překvapená byla spíše mamka, taťka měl co dělat, aby se nezačal naplno smát.

„Hele, brácho, na jaký péčko ty vlastně koukáš?“
„No, líbí se mi třeba lesbičky. Nebo anál. Jo, anebo obojí najednou,“ přemítal jsem nahlas, „a co ty, Eví? Na co koukáš ty?“
„Mně se líbí videa, kde je pěkně vidět orál. Nebo lízání. A taky ty, kde jsou bílý holky a černý chlápci.“
„Fakt? Tak to bys měla říct těm lidem, jak teď v Americe protestujou!“

Eva mě místo odpovědi kopla do nohy a pustila jeden klip. Na obrazovce se objevila namalovaná blondýna, která se šíleně kroutila, a po chvíli si začala svlékat i tak skrovné oblečení. Potom přišlo prstění a masturbace s vibrátorem. Během toho se na scéně objevil černoch s obřím pérem, které jí okamžitě strčil před obličej. Dotyčná jakoby zapomněla na svět kolem sebe a začala ho náruživě kouřit.

„Tak tohle se ti líbí?“ mrkl jsem na Evu. Ta jen pokrčila rameny a chtěla mě znovu kopnout do nohy. Ale už jsem na to byl připravený a uhnul jsem jí.

Na scéně se objevil další maník, taky černoch a taky s pořádnou klobásou mezi nohama. Ten se sklonil bloncce mezi nohy a začal ji zuřivě lízat a kousat do poštěváku. Po pár minutách následovat prostřih a jeden z borců teď šukal holku do pičky, zatímco druhého měla zasunutého hluboko v krku.

Eva, sedící vedle mě, si rozhrnula župan a přes černé krajkové kalhotky si začala mnout pičku. Kromě těch kalhotek měla i podprsenku stejné barvy a i dlouhé punčochy, sahající jí do půlky stehen.

Trojka na obrazovce zkoušela pozicí po pozici a já si uvědomil, že mě to začíná docela nudit. Dřív mi porno přišlo fajn a dobře se při něm honilo, ale při srovnání s realitou to byla jen velice chabá náhražka. Na obrazovce mi ty pohyby přišly směšné a monotónní, navíc značně přehnané. Když jsem to zažil na vlastní kůži, tak mi to teď přišlo hlavně k smíchu. Borci sice byli nadmíru vyvinutí, ale dobře jsem věděl, že když si do sebe sestřičky zasouvaly něco většího, tak je to vždycky nemálo bolelo. Navíc to šlo spíš pomalu než rychle a podle jejich slov z toho bylo víc bolesti než vzrušení. A hlavně v tom chyběl ten cit. S holkama jsme se navíc měli moc rádi a sex byl jenom dalším projevem naší vzájemné lásky, ale tohle? To bylo jen prázdné, ubohé a nic neříkající šukání. Raději jsem se odvrátil od počítače a otočil se k Evče. Naklonil jsem se k ní a začal jí sázet polibky na tvář. Jenom to pouhé líbání mě nyní vzrušovalo daleko víc, než sebekrásnější pornoherečka. Snažil jsem se k sobě pootočit celou její hlavu, abych se dostal na její sladké rty, ale ona se nedala.

„Počkej, nech mě. Já na to koukám. Pusinkovat se můžeme potom.“
„No jo, má to strašně složitej příběh. Pochopilas ho vůbec? Tolik zápletek a nakonec přijde nečekaný převrat, kdy zjistíš, že motivy zúčastněných jsou vlastně jiný, než sis celou dobu myslela. A víš, že režisér při natáčení jedl jenom syrový vepřový maso? No, ale stálo to za to, tahle pecka má totiž nominaci na tři Oscary. To DiCaprio určitě pukne vzteky. Nedostal ho ani za Inception, ani za Gatsbyho, ani za Wolf of Wall Street, a tady tahle parta negrů s tou kozatou uječenou čubkou už má ty sošky skoro jistý.“

„Drž hubu,“ zamumlala a odstrčila mě od sebe, když jsem se začal navážet do jejího oblíbeného herce.
„Sama si ji drž,“ a lehce jsem ji praštil do ramene.
„Ale měli mu to dát za Djanga. Tam byl úplně dokonalej. Chudák si přitom rozbil ruku,“ podotkla Evča, stále myslící na DiCapria.

„Jestli by si za ten film někdo zasloužil Oskara, tak jedině Waltz, ten byl dokonalej,“ oponoval jsem, „i když takovýho zubaře bych radši nechtěl.“
„Ten byl taky dobrej a přece ho taky dostal,“ souhlasila, „ale lepší byl v těch… jak se to kurva jmenuje… Inglourious Basterds! Plukovník Hans Landa, ten byl totálně božííí!! Au revoir, Shosana!“ začala se šíleně chichotat. Také jsem si začal vybavovat scény z toho super filmu a začal jsem se smát.

„Bon jorno,“ napodobil jsem anglický přízvuk italštiny jako Brad Pitt ve filmu, čemuž se začala neskutečně smát.
„Ty vole, Jindro, nepodíváme se radši na něco od Tarantina, to by bylo stokrát lepší než na tohle debilní péčko?“
„Tak to bude lepší počkat, taťka by se určitě chtěl kouknout s náma, jak ho znám!“

„Tak teda počkáme, když to péčko není špatnýýýýýýý,“ protáhla Eva poslední slabiku a zadívala se zpátky na monitor. Při pohledu na ni jsem zapomněl na všechny možné filmy a musel jsem se naklonit blíž. Začal jsem líbat její něžný krk a stáhnul jí přitom župan z ramen. Trochu se přitom vrtěla, ale nijak mě nezadržovala. Už jsem porno vůbec nevnímal, na rozdíl od Evy. Ústy jsem směřoval níž a níž, až mě zastavil okraj černé krajkové podprsenky. Tato měla ale nějaké zvláštní rozepínání a vůbec jsem ji z Evči nemohl dostat.

„Počkej, ty magore, já si to radši sundám sama. Ještě bys ji roztrhnul a to by mi mamka nepoděkovala.“
„Tohle je mámino?“ podivil jsem se.
„Líbí se ti?“ zeptala se mě. Přitom měla celou dobu oči upřené na monitor notebooku a rukama za zády si rozepínala ten kousek prádla.
„Jo, moc ti to v tom sluší. Ale nemělo by ti to bejt trochu velký?“
„Nohy máme stejný, přes pas a přes zadek jsme taky stejný, jenom mám o něco menší prsa než mamča, ona je má fakt dokonalý, snad mi taky ještě trochu vyrostou,“ zamumlala Eva v odpověď, zrakem stále přilepená na trojku na obrazovce.

Pochopil jsem, že nemá moc chuť mluvit, tak jsem se radši vrhnul na to, co se mi odhalilo před očima. Evina dokonalá ňadra. Tolikrát už jsem je viděl, sáhnul si na ně a hrál si s nimi, ale stejně jsem se pokaždé, když jsem je uviděl, úplně třásl vzrušením. To bylo ještě umocněné faktem, že to jsou prsa mojí vlastní ségry, mého vlastního dvojčete.

„Tohle mě snad nikdy neomrzí,“ zamumlal jsem si pro sebe, než jsem do každé ruky sevřel jednu oblou polokouli. Jak jsem je mačkal, hladil a laskal, úplně jsem si vzpomněl na takové ty protistresové míčky. Ty, co jsem právě držel v rukou, byly určitě stokrát, ne milionkrát lepší než ty, co je doporučují cvokaři. Zatímco jsem po nich přejížděl prsty, začal jsem ji líbat tam, kde jsem skončil před sundáváním podprsenky. Kousek nad místem, kde se začínají dmout ty nádherné obliny. Rty jsem přejížděl po horké kůži a vlhčil ji jazykem. Slabě, velice slabě jsem ji kousal do prsou, ale zásadně jsem se vyhýbal tomu nejcitlivějšímu, jejich vrcholkům.

„Hmmm,“ ozvalo se od Eviných úst tiché zasténání. Položila mi jednu ruku na hlavu a začala si mi nepřítomně pohrávat s vlasy. To znamená, že se jí líbí, jak si s ní hraju. Pevné, pružné, horké a zároveň měkké. Tak všelijak a i jinak by se ty dvě nádherné polokoule daly popsat. A jako třešničky na dortu se na těch krásných ňadrech třpytily dvě růžovoučké bradavky. Stále jsem ještě kroužil okolo nich a neodvažoval jsem se dotknout se jich. Evča pokaždé úplně šílí, když se ten dotek takhle oddaluje. Ona nevydrží dlouho čekat.

„Hele, hele! Koukni na tohle!“ odtáhla mi náhle hlavu od svých prsou. Blondýna na obrazovce nyní byla nabodnutá kundičkou na jednom péru a do zadní dírky se jí cpala druhá černá kláda.
„Máš v tom anál, ne? Tak jaký to je? Vybrala jsem dobře?“ ptala se zvědavě.
„Naživo je to stokrát lepší.“
„Milostpán šukal v životě dvě holky do prdele a je z toho úplně odvařenej,“ ušklíbla se sestřička a pokračovala:
„Až vytáhneš péro z nějaký holky a budeš ho mít celýho vod hoven, tak tě na to přejde chuť.“
„Takový hnusárny si vykládej někomu jinýmu,“ ohradil jsem se.
„Já ti jen říkám, jak to je. Abys potom nebyl překvapenej. Denča je každej den ve sprše, to je pravda, ale kolik je takových jako vona? Hmmm?“

Jen jsem pokrčil rameny a pohledem jsem sledoval, jak si olizuje rty. Třeba se jí přece jen anál nějak podvědomě líbí, ale není ochotná si to připustit. Ale přestal jsem přemýšlet o tom, co se jí honí hlavou a raději jsem se zaměřil na to, co korunuje její nádherná ňadra. Okamžitě jsem začal sát ztvrdlé bradavky, zatímco Evča jen slastně oddechovala. Když jsem ji trochu rozdráždil, přesunul jsem se na ploché sexy bříško a začal ho pokrývat polibky. Krásně hladká a horká kůže mě neskutečně vzrušovala a neskutečně mě bavilo přejíždět jazykem kolem maličkého pupíčku.

„Hele, čum na tohle!“ přerušila mě. Na obrazovce teď byli jen dva magoři, během chvíle začal jeden druhému kouřit péro a já jen zhnuseně odvrátil hlavu.
„Ty si mi teď úplně zkazila chuť.“
„To je tvůj problém. Já se na to koukám.“
„Ale u tohohle já teda nebudu!“

Naštvaně jsem se zvedl a přesunul se zpátky do obýváku k televizi. Na Primě zrovna běžel Faktor strachu, tak jsem se začal bavit tím, co všechno jsou lidi ochotní udělat pro peníze. Ačkoliv jestli by nebylo snad finančně výhodnější natočit nějaké to gay porno. V tom odvětví se prý točí docela pěkný prachy. Opět jsem se při té myšlence znechuceně zachvěl a vyskočila mi po těle husí kůže. Fuj. S klukama je vždycky sranda, dobře se s nima kecá, dobře se s nima pije, ale nechat se od nich… BLÉ, ani na to radši nemyslet! Co to mám zase dneska za myšlenky? Sakra mozku, začni fungovat! Jak jsem se tak dál díval na televizi, asi po dvaceti minutách se ve dveřích objevila Evča. Jen v kalhotkách a punčochách. A s provinilým výrazem na tváři.

„Já tě nechtěla nasrat,“ zašklebila se a přešla ke mně. Já na ni jen uraženě pohlédl a pak jsem se otočil zpět k televizi. To měla být jako omluva? Tak to se holčička musí snažit trochu víc!
„Fear Factor? Zase tam žerou živý cvrčky nebo syrový kravský mozky?“ zajímala se. Pokrčil jsem rameny.
„Mohli bysme do toho přihlásit tátu, tomu by se to líbilo. Je to blázen a ničeho se nebojí. Ale máma by tam s ním nešla. Ta je na to moc velkej srab. I když já bych si třeba dala říct,“ přemítala nahlas Eva. Ale já se rozhodl ji ignorovat, tak si jen sedla vedle mě. Chvíli jsme oba mlčky sledovali, jak soutěžící zápolí s plaváním v peřejích, když se ségra opět rozhoupala. Sedla si mi obkročmo na klín, tudíž mi pohled na televizi zakryla dvojice úchvatných ňader.

„Já na to koukám…“ začal jsem si stěžovat, ale Eva už zase byla v ráži.
„Tak se koukej na mě. Já jsem hezčí, sám jsi to říkal. A můžeš si se mnou dělat, co budeš chtít. Přece máš ty moje kůzlátka tak moc rád, bráško,“ škádlila mě, protože věděla, že to dlouho nevydržím. A nemýlila se.
„Eví, ty seš taková mrcha!“ zanadával jsem, obličejem jsem se zabořil mezi ty měkké kopečky.
„Aspoň zapomenu na ty tvoje teploušky, mrško,“ zamumlal jsem. V odpověď jsem uslyšel veselý smích. Ta potvora vždycky vyhraje, pomyslel jsem si. Už aby byli naši doma a trochu ji zkrotili.

„Hele, já mám zase slíbenou nějakou trávu, tak si ji spolu můžem dát. Ale nebudeš mi říkat, že jsem mrcha,“ chichotala se.
„To se budeš muset snažit o něco víc. Zkurvená, zasraná mrcha, Eví! Přesně to seš!“ zazubil jsem se na ni a zlehka ji kousnul do ztvrdlé bradavky. Rukama jsem zajel k hedvábným kalhotkám a snažil se je z ní stáhnout. Usnadnila mi to rychlým nadzvednutím zadečku. Nedočkavýma rukama mi mezitím šmátrala v kalhotách, snažíc se vydolovat tuhnoucí péro.

„Pro svýho bráchu jsem klidně i zkurvená a zasraná mrcha,“ vzdychala vzrušeně a snažila se do sebe zasunout tvrdý pyj. Chytil jsem ji za stehna a zvedl ji, aby měla více manévrovacího prostoru.
„Jsem tvoje vyjebaná kurvička, Jindro!“ vydechla, když jsem ji pouštěl níž a vklouzl přitom do rozpálené mušličky.
„Moje vyjebaná kurvička,“ zopakoval jsem vzrušeně a nedočkavě. Ale to už na mně začala šíleným tempem skákat a ještě si moji hlavu přimáčkla zpátky na svá dmoucí se ňadra. Bylo to neskutečné a neskutečně rychlé. Ségra se udělala snad ani ne za minutu a já se do ní během několika okamžiků vystříkal. I poté jsme zůstali stále ve stejné poloze a oba jsme cítili, jak z její kundičky vytékají projevy naší sourozenecké lásky a smáčí nám oběma nohy. Stále jsem slabě sál sestřiny sladké bradavky, kousal do nich a cumlal je, zatímco rukama ji hladil po zádech. Náhle bouchly hlavní dveře.

„To bude Denča! Ta moje kurvička už je zpátky,“ zamumlala Eva a oči jí zazářily. Vyklouzla z mého objetí a rychle na sebe natáhla kalhotky. Potom odběhla i pro podprsenku.
Denisa nejspíš slyšela zvuky z televize, protože za pár okamžiků se objevila ve dveřích do obýváku. Oblečená stále v roztrhaném tričku a džínové minisukni, v ruce držela nákupní tašku, ve které cinkalo nějaké sklo.

„Je tady Evča?“ zeptala se tiše.
„Teď tady byla,“ odpověděl jsem po pravdě a zadíval se na ní. Její tričko odhalovalo velkou část jejího kulatého ňadra a skoro vykoukla i růžovoučká bradavka.
„Je to vidět,“ zachichotala se Denisa a prstem ukázala na moje kalhoty. Podíval jsem se dolů a uvědomil si, že jsem si ani nezastrčil penis zpátky do kalhot a že mám na sobě ještě několik mokrých skvrn.
„Tak jakej byl nákup?“ zeptal jsem se a rukou jí naznačil, ať si sedne ke mně.
„Já bych o tom radši nemluvila,“ začervenala se sestřička, ale posadila se. Sáhnul jsem jí na tričko a stáhnul ho trochu na stranu. To se posunulo a jedna z děr odhalila celé její ňadro.

„Viděl tě takhle někdo?“ zeptal jsem se a prstem jí přejel po růžové bradavce. Ta ztuhla a sestřičce vyskočila po těle husí kůže, celá se jen zachvěla.
„Snad ne. Aspoň doufám,“ opět se začervenala.
„A co ty kalhotky? Fakt sis je sundala a někomu je dala?“
„Byl tam takovej mladej kluk a pořád mě pozoroval, tak jsem na něj mrkla a …“ sestřička ještě víc zrudla a nedokončila větu.
„A líbily se mu ty tvoje tanga?“ Rudá jako rak jenom přikývla a schovala si obličej do dlaní.

„A co je tohle, co s Evou děláte, vůbec za pitomost? Tebe to baví?“
„Víš, já byla docela vystrašená z toho, co se v noci stalo. A takhle na to aspoň nemyslím,“ přiznala se mi.
„Ale mamka s taťkou jsou v pořádku. Před chvílí mi od nich přišla sms,“ ujistil jsem ji, že se není čeho bát.
„Víš, na mě to včera moc nedolehlo, já tomu nějak odmítala uvěřit. A…“
„… a udělala si dobře!“ skočil jsem jí do řeči.
„Nepřerušuj mě, Jindřichu! A dneska jsem o tom přemýšlela a dost mě to vzalo. Evča se mě snažila prvně uklidnit, pak nějak rozptýlit. Mě vždycky tyhle věci vzrušovaly, tak jsem ji poprosila, jestli by to se mnou nezahrála a takhle to dopadlo.“

„Jak to dopadlo?“ zeptala se ve dveřích stojící Eva. Opět měla máminu černou krajkovou podprsenku, kalhotky, punčochy a ruce v bok.
„Všechno tady mám,“ odpověděla jí Denisa a ukázala na tašku stojící opodál.
„Teda všechno kromě kalhotek,“ opravila se.
„Tak tady neseď, kurvičko! Piva dej do ledničky a jedno mi rovnou rozdělej.“

Denisa okamžitě vyskočila a udělala, jak jí bylo řečeno. Za chvíli byla zpátky a podávala Evě otevřenou láhev. Ta se pořádně napila a podala ji mně. Chtěl jsem ji po napití předat i Denče, ale Eva mi ji vytrhla z ruky.
„Pro ni tady určitě bude něco lepšího než pivo. Toho je pro ni škoda.“ Denise se na tváři objevil úsměv a pohledem přejela na moje péro. Ale Eva si jejích zářících očiček všimla, chytla ji za vlasy a přitáhla si ji jednou rukou mezi svoje nohy. Druhou rukou si stáhla kalhotky ke straně, než si sestřinu hlavu přitiskla pevně proti své mokré pičce.

„Byla jsi moc šikovná, tak tady pro tebe mám odměnu. Lízej!“ poručila si. Hlavu si položila na moje rameno a přivřela oči. Zatímco jazýček naší sestřičky jí klouzal po poštěváčku a v kundičce, z úst se jí linulo velmi tiché sténání. Přes zvuky z televize nebyla ségra téměř slyšet. Když začala vzdychat hlasitěji, už jsem to nemohl vydržet. Sevřel jsem její obličej do dlaní, otočil ho k sobě a zaútočil na její sladká ústa. Tlamička se jí ihned rozevřela a vlhký jazýček mi vyrazil naproti. Naše prsty se vzájemně proplétaly, naše rty se drtily o sebe a naše jazyky spolu šíleně šermovaly. A přitom nás celou dobu sledovaly pozorné oříškové oči Denisy, zabořené mezi Evina štíhlá stehna.

Byli jsme se ségrou úplně pohlcení jeden druhým, takže jsme téměř zapomínali i na dýchání. Když jsme se od sebe odtrhli, Eva byla v obličeji rudá jako rak. Ale na tváři se jí rozprostíral veselý úsměv a oči jí jenom zářily. Chytla Denču za vlasy a odtrhla ji od své rozpálené kundičky.

„Pusu, kurvičko! Otevři pusu!“ poručila jí. Jakmile to Denisa udělala, z Eviných úst na ni začaly vytékat potůčky slin. Stékaly jí po tvářích, po nose, po bradě, ačkoliv většina se nahromadila v její otevřené pusince.
„Teď ty!“ podívala se na mě Eva, očekávajíc, že udělám Denise to samé.
„Mě do týhle píčoviny nezatahujte,“ ohradil jsem se.
„No jak chceš,“ ušklíbla se na mě, „a jaktože nelížeš, kurvičko?“ obořila se na Denisu, která nás s otevřenýma očima a tváří upatlanou od Eviných slin a poševních šťáviček pozorovala. Denisa se tedy opět zabořila do sladké pičulinky a začala ji náruživě vylizovat. Klečela při tom na zemi a krásně kroutila zadečkem. Bylo na ní vidět, jak moc se jí to líbí. Eva seděla rozvalená na gauči, jednou rukou svírala sestřinu rudě obarvenou kštici, tlačíc ji proti svému rozpálenému klínu, a druhou si pohrávala s mým pérem, které už se začalo probouzet k životu. Když už mi opět stál pěkně v pozoru, odtrhla Denisu od sebe. Čekal jsem, že ji přinutí, aby mi vykouřila, ale nestalo se tak.

„To má brácha pěkný péro, viď? Dala by sis?“ vyzvídala na Denise.
„Ano, slečno, dala bych si,“ přikývla Denča a chtěla se přesunout blíž ke mně. Ale Eva ji prudkým trhnutím za vlasy zastavila.
„Jenže žádnýho čuráka nedostaneš, děvko! Už ti stačilo, že sis Jindru užila, kdyžs mě lízala! Předtím se do mě totiž udělal, víš? Ale jestli budeš hodná a poslušná kurvička, tak se nad tebou možná slituju…“
„Budu, slečno,“ zašeptala tiše Denča.
„Co budeš? Já tě neslyšela?“
„Budu vaše kurvička, slečno,“ zopakovala o něco hlasitěji.

„No to mě poserte!“ vložil jsem se do toho, „tohle je šílený. Tohle se ti fakt líbí, Dení? Jak na tebe takhle hnusně mluví??! Vždyť to je tak úchylný!!“
„No a co,“ zašklebila se Eva, „ty máš kolikrát ještě úchylnější nápady!“
„Ty drž hubu, Evo! Já se ptal Denči!“ okřikl jsem ji. Eva našpulila rty a už byla zticha.
„Přece jsem ti to říkala, že se mi to líbí. To je jen takový divadýlko. Kamila by tohle se mnou nikdy nedělala a ty by ses na to taky vykašlal. A Evča je v tom super!“
„Tak když se ti to líbí…“ zvedl jsem v oči v sloup a bezradně mávnul rukama.

„Kde jsme to byli,“ přerušila mě Eva a do úst si zastrčila tuhý klacek, trčící mi z kalhot. Denča stále klečela na zemi a pozorovala nás. Jednu bradavku (tu nezakrytou trikem) měla úplně ztvrdlou a nateklou a i ta druhá byla přes její tričko jasně vidět. Jak byla oblečená neoblečená, vypadala opravdu k nakousnutí. A vnitřní strany stehen se jí pod minisukýnkou trochu leskly. Té holce se to fakt musí líbit!

„Kurvička se nám nějak nudí,“ prohlásila Eva, když po chvíli přestala s kouřením, „tak se otoč a ukaž nám zadek!“ Denisa to udělala a ještě si vyhrnula sukni. V zadečku měla stále zasunutý anální kolík. Eva natáhla ruku a vyškubla ho z ní. Denisa při tom jenom slabě sykla.
„Teď ho pěkně volízej!“ poručila Denise a podala jí ho. Ta na něj chvíli koukala, trochu ohrnovala nosík, ale nakonec se do toho přece jen dala. Prvně po černé gumě pouze přejížděla jazykem, ale docela ji to pohltilo a zanedlouho si černého uměláka zasouvala hlouběji do úst a napodobovala kouření. Asi doufala, že ho bude moci vyměnit za moje nádobíčko.

„Dost, to stačí. Řekla jsem jen lízat,“ přerušila ji Eva. Naše sestřička si vytáhla pomůcku z úst a se zvědavým pohledem ji pozorovala. Oči ji svítily v očekávání, jakou další nechuťárnu jí Eva vymyslí.
„Protože si byla taková hodná holčička, tak se můžeš udělat. Musíš použít tohle,“ ukázala rukou na gumového ptáka. Denča přikývla hlavou a už si ho strkala mezi stehna.
„Počkej!“ přerušila ji znovu Eva, „do který dírky by sis ho chtěla zastrčit, kurvičko?“
„Do pičky, slečno,“ špitla Denisa nechápavě. Ale já se při té odpovědi jen praštil dlaní do čela, protože jsem věděl, že ta mrcha Eva se jí na to zeptala schválně.
„Tak do pičky si ho strkat nebudeš, rozumíš?“
„Ale já ho měla v zadku celou tu dobu,“ pokusila se namítnout Denisa.
„Jestli se chceš udělat, tak jinou možnost nemáš, kurvičko,“ pokrčila Eva znuděně rameny, ačkoliv oči jí jenom zářily. Pak se otočila na mě, nahodila sexy úsměv a přitáhla si můj obličej k tomu svému. Začal jsem se s Evou znovu líbat, zatímco Denisa si s povzdechem začala zasouvat kolík zpátky do análku. Už jsem Denču moc nevnímal, protože mi bylo jasné, že ji tenhle přístup opravdu vzrušuje.

„Ještě jedna věc. Buď u toho budeš zticha, nebo ti něčím zacpeme pusu!“ nařídila jí Eva a přitom uchopila do ruky mojí kládu a začala ji honit. Opět jsme se přitiskli rty k sobě a naše jazyky rozjely vzrušující šermířský duel. Denče se konečně povedlo nacpat hračku zpátky do úzké dírky. Povytáhla ji trochu ven a zasunula zpět. Tento pohyb opakovala a pořád zrychlovala. Přitom nás zvědavě pozorovala. Z úst jí přitom uniklo mírné zasténání. Eva vytáhla jazyk z mojí pusy a zadívala se na ni.

Co jsem ti říkala? Abys byla zticha!“
Denisa se jí dívala zpříma do očí a znovu zasténala. Provokatérka. Doufala, že jí Eva chce ucpat pusu mým pérem. Ale to se chudák mýlila. Eva ze sebe rychle stáhla mamčiny černé krajkové kalhotky, která měla pořád na sobě, a hrubě jí je nacpala do pusy. Denisa ale i přes kalhotky vydávala tlumené zvuky. Eva si opatrně, aby ji nepotrhala, stáhla jednu punčochu a nacpala ji do Denčiných úst ke kalhotkám. To už zase bylo moc, takže spousta látky jí viselo z úst. Nakonec jí vytáhla z pusy kalhotky a nechala tam jenom punčochu. Tímto způsobem naší sestřičce dokonale zacpala pusinku. Kalhotky jí navíc navlékla na hlavu, což vypadalo dost směšně.

„Tak a bude klid!“ zasmála se.
„Seš šílená,“ řekl jsem jí a zakroutil hlavou.
„Bacha na mě, mám ještě jednu!“ a začala si stahovat druhou punčochu. Chtěla mi ji stejně jako Denče nacpat do pusy, ale já se nedal. Vytrhl jsem ji ten kousek látky z ruky a než se nadála, měla ruce svázané za zády. Překvapeně na mě koukala, vůbec nechápala, jak jsem to udělal.

„Jestli se to roztrhá, tak koupíš nový!“
„Koupíš je ty, protože si je vytáhla ty. A víš co, Eví? Taky buď radši zticha!“

Do každé ruky jsem sevřel hrst jejích vlasů a přitáhl si ji za hlavu k sobě. Když pootevřela pusu, okamžitě jsem jí mezi rty zasunul tvrdého ptáka. Pohupovala hlavou nahoru a dolů a její rty mě krásně dráždily.

„Ty, Evčo, já bych si tuhle šílenost dokázal užít spíš s tebou než s Denčou. Ty bys pěkně musela poslouchat mě! Chceš?“ V tom okamžiku jsem zjistil, že není dobré Evu provokovat, když má v puse moje péro, protože místo odpovědi mě docela znatelně kousla.

„AUU!“ vykřikl jsem a prudce ji za vlasy odtrhl od sebe.
„Copak copak? Máš bebínko? Mám ti ho pofoukat?“ šklebila se na mě se zlomyslným výrazem v obličeji. Odstrčil jsem ji stranou a vytáhl Denise punčochu z úst.

„Dení, prosím, prosím,“ zaškemral jsem. Ta se na mě vesele usmála a okamžitě mi ho začala s nadšením cucat a olizovat. Evu se mi předtím povedlo shodit na zem, a protože měla svázané ruce za zády, nedařilo se jí vstát.

„Deniso! Kurva! Tohle jsem ti nedovolila!“ křičela na Denisu. Znovu se pokusila vstát, ale rukou jsem ji popostrčil a jak nemohla nijak najít rovnováhu, spadla zpátky na zem.
„Počkej,“ odtáhnul jsem se od Denisy. Klekl jsem si na Evu tak, že musela ležet na zemi a zblízka sledovat, jak mi Denča kouří péro. Když už jsem cítil, že budu stříkat, vytáhl jsem ho z Denisiných horkých úst a začal si honit nad Evou. Sprcha bílých kapek jí zkrápěla obličej a horní polovinu těla. Ona měla celou tu dobu zuřivý výraz v obličeji.

„No ty vypadáš!!“ smál jsem se hlasitě a vstal z ní. Pomohl jsem jí na nohy, zatímco ona se třásla vzteky. Přitáhl jsem ji k sobě a chytil ji za ruce.
„Pusť mě!“
„Rozvážeš jí?“ zeptal jsem se Denči. Ta jen přikývla a Eviny ruce byly okamžitě volné. I když úplně volné nebyly, držel jsem je já.
„PUSŤ MĚ!“

Přitáhl jsem si ji těsně k sobě a dal jí pusu na tvář.
„Řekni prosím.“
„PUSŤ MĚ!“
„Já mám času dost. Musíš poprosit!“
„Prosím!“ vyštěkla.
„Musíš pěkně poprosit!“
„To je jako v tý pohádce, kde ten nalitej kuchař zachraňoval Wericha a Buriana z nakynutýho těsta,“ zachichotala se Denisa.
„Sůl nad zlato?“ zeptal jsem se jí, přičemž Evě jsem nevěnoval pozornost. Ta z toho úplně šílela.
„Ne ne, jinak. Byl jednou jeden král. Asi.“
„Tak já tě teda pěkně prosím!“ zasyčela na nás Eva. Co jsem slíbil, to jsem splnil.

Jakmile jsem ji pustil, zamračila se na nás dva jako čert, popadla svoje věci a utekla do koupelny. Já s Denisou jsme ji ruku v ruce následovali a nacpali se k ní do sprchy. Sice se na nás šklebila, ale nevyhnala nás. Denča jí začala slízávat z těla moje sperma a Evča se konečně uklidnila. Obě holky ho následně polykaly a líbaly se u toho jak divé. Zatáhly mě mezi sebe, čemuž jsem se vůbec nebránil. Každou rukou jsem hladil jeden kulaťoučký zadeček a cítil jsem, jak se začínám znova probouzet. Díky jejich naprosto totožné výšce se jejich bradavky krásně třely o sebe a obě dvě začaly při tom vzrušujícím doteku krásně sténat.

„Počkejte na mě, mazlíčci!“ ozvalo se ode dveří a do koupelny vpadla Kamila. Ta si to dneska dokonale načasovala. Bleskovou rychlostí ze sebe sházela oblečení a skočila do sprchy. Všichni tři jsme se k ní otočili a začali ji také hladit, laskat a líbat. Asi nemá cenu popisovat orgii, která následně vypukla. Kundičky se na mě střídaly šílenou rychlostí a v těch prázdných bylo vždycky několik prstíků. Holky mi do úst strkaly svoje hladové jazýčky nebo tvrdé bradavky, já se ani jednomu nebránil, nýbrž jsem si oboje velice užíval. Sestřičky propadaly jedna po druhé orgasmům a kolem nás se linulo nádherné aroma mladých dívčích těl a vzrušených horkých kundiček. Bylo to úplně šílené, protože jsme jaksi tušili, že nám končí jedna etapa, kdy jsme měli doma absolutní klid a čas sami na sebe. Tudíž jsme se snažili nabažit se jeden druhého, co to jen šlo.

Vylezli jsme ze sprchy, utřeli se a oblékli. Podle příchozích esemesek jsme zjistili, že každou chvílí tady budou máma a táta. Zničehonic na nás padla únava a celí ospalí jsme si pustili na cédéčku nějakou hudbu, aby nás držela vzhůru. Unaveně jsme se stulili vedle sebe na pohovce a čekali. Každý z nás byl ponořen do svých myšlenek, já si dokola dokolečka projížděl události posledních dvou týdnů. Uvědomil jsem si, že jsem prožil něco úžasného a těšil se, co bude dál. Nic nám rozhodně nekončí, spíš začíná něco nového, jiného. O jedno rameno se mi opírala Denisa, o druhé Kamila a Eva byla natažená přes naše nohy. V takové poloze jsme začali spokojeně usínat.

Počet zobrazení: 122

Autor

Navigace v seriálu<< Story 29 – Byl to jen SEN!!!Story 31 – Návrat z Itálie >>
4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x