Story 22 – „Teď bych si dala nějakou kundičku!“

Toto je 25 díl z 47 v seriálu Story

Kamila odtáhla Evu z kuchyně do svého pokoje, posadila ji na postel a hned z ní začala tahat rozumy.
„Tak co to má znamenat?“
Eva se místo odpovědi jen zachichotala a pokrčila rameny:
„Nic.“
„Jak nic? Tak mi to pověz!“ naléhala Kamila.
„No, víš, vylízal mě, no,“ přiznala Eva a na sestřičku se zazubila.
„Cože?“ vykulila na ní oči Kamila, „přece spolu s Denčou nemaj žádný problémy… no jó, ale tys tam přece vystavovala tu svojí kundičku!“ došlo Kamile, proč se stalo, co se stalo.
„No, to jsem tak trochu vystavovala. Ani mi to nedošlo,“ zachichotala se opět Eva.
„A počkej, to jako Matěj sám za tebou přišel a začal tě lízat, nebo co?“ ptala se dál nechápavě Kamila.

„No sice za mnou přišel, ale pak chtěl zase odejít. Víš, Kamí, já ho tak trochu přinutila,“ smála se Eva vesele.
„Teda Eví! Denča je přece naše ségra! Že se nestydíš!“ zakroutila pohoršeně hlavou Kamila.
„Ty ale naděláš, Kamčo! Vždyť jde vo hovno. Tak mě lízal, no a co?!? Já tě taky lízala a říkalas to Honzovi?“
„No neříkala, ale to je něco trochu jinýho…“ odporovala Kamila nejistě.
„Dobře, chytráku. A co když si šukala s Jindrou? To sis taky nechala pro sebe, nemám pravdu?“ zeptala se vítězoslavně Eva.

„Ale… ale…“ nevěděla Kamila, jak si narychlo srovnat myšlenky a zareagovat, „…ale my jsme sourozenci! A Matěj je mimo nás! Už si nepamatuješ, jak na tom byla Denča špatně, když jí podvedl?“
„A s kým ji to podvedl, Kamí? Taky se svojí ségrou! Tak vidíš, to je jako u nás doma! Všechny tři máme kluky a přitom šukáme s bráchou. A nikomu to nepřijde divný!“
„Nepřijde divný, nepřijde divný. Ale když si budeme takhle navzájem svádět kluky, tak se jen pohádáme a nakonec to všechno špatně skončí! A to já nechci, Eví!“ zlobila se Kamila.

„To já taky ne. Ale přísahám ti, že mě fakt jen vylízal a tím to skončilo. Finish. Schluss. Denča to na něm musela hned poznat a sama vidělas, jak se na něj vrhla!“ bránila se Eva.
„Tak to jí asi nevadí, když jí podvádí s tebou,“ rezignovaně si povzdechla Kamila.
„Ale přece ti říkám, Kamí, že to byla jednorázovka. Hele, přece víš, že když se napiju, tak kolikrát vykouřím někomu péro a většinou si to ani nepamatuju. A taky to neberu, že bych Michala nějak podváděla. A tohle je stejný. A už to neřeš!“ zasmála se Eva.
Kamila se taky zasmála a lehoučce štípla ségru do odhaleného zadečku.

„AU!“ vypískla Eva, „to ti nestačí, co si se mnou udělala ráno??“
„Promiň, Evčo,“ omlouvala se hned Kamila, „ale já si nemohla pomoct, když se mi tady přiznáváš k těm svým aférkám.“
Eva se zachichotala: „Já nejsem zrovna moc holka na dlouhodobý chození, viď?“
„Ale tak co je na tom špatnýho?“ pokrčila rameny Kamila, „přece máme ještě dost času na ty pravý kluky. Já taky nevím, jak to budu s Honzou dál dělat. Protože kolikrát se s ním docela nudím. Ještěže máme toho bráchu! Vždycky vymyslí nějakou blbost, třeba jak jsme byli na tom bazéně,“ zachichotala se Kamila, která už se na Evu přestala zlobit.
„Jo, ty Jindrovy píčoviny, na to ho užije. Jen škoda, že jsem v tý sauně nebyla s váma,“ povzdechla si Eva, „ale tak snad příště. Hele, já si skočím do sprchy, jsem celá rozlámaná.“

Eva se zvedla a pomalu odkráčela do koupelny. Stáhla ze sebe košili a vlezla do sprchy. Pustila na sebe vodu a spokojeně vydechla, když na její mladé tělo začaly dopadat horké kapky. V hlavě se jí honily různé myšlenky. Nechtěla to Kamile přiznat, ale teď ji opravdu trochu štvalo, co udělala. Přece by mohla zavolat komukoliv a nechat se od něj vylízat. A klidně i víc než jen lízání. Zájemců by bylo. Ale ona musela sáhnout zrovna po Matějovi. Ani se nedivila, že na ni byla Kamila kvůli tomu naštvaná.
Také nechtěla překazit Denise vztah. Ta měla totiž strašné problémy najít si normálního kluka. Buď s ní chodil nějaký kretén, co ji chtěl jen ošukat a pak ji poslal k vodě, nebo zase šprt, který vůbec netušil, co holka potřebuje. A Eva si od ní teď jednoho kluka, který nebyl zas tak nemožný, takhle hnusně „vypůjčila“. A to mu ještě slíbila, že mu někdy vykouří! Jen nad sebou nechápavě zakroutila hlavou.

Kamila seděla pořád na posteli a přemýšlela o rozhovoru s Evou. Má přece kluka, k tomu ještě kouří péra dalším různým kámošům a teď navíc pravidelně šuká s bráchou. Ale to jí asi nestačí, pomyslela si Kamila. Usmála se, protože kolikrát Evě záviděla, že nemá takové problémy mluvit s klukama jako ona sama. Ale Eva to kolikrát dělala, jen protože musela být za každou cenu středem pozornosti, o což Kamila nikdy tolik nestála.
Sebe považovala za slečnu vzorňačku nebo se alespoň snažila tak vypadat. Rozhodně by ji nenapadlo zatáhnout nějakého z kamarádů na záchody, stáhnout mu kalhoty a vykouřit mu ptáka. Honzu by s nikým určitě nepodvedla, i když poslední dobou upadal jejich vztah do ohraného stereotypu. Procházky po městě, společná běhání, návštěvy kin a nic zvláštního jí nevymyslel. I sex s ním ji už tak nebavil, tam také nepřišel s žádným zajímavým nápadem.

„Holky, máte chvilku??“ ozvalo se volání. Kamila vykoukla z pokoje ke schodům a uviděla dole stát Denisu.
„Hele, Kamí, my si jdem zabruslit,“ oznámila jí a zvedla kolečkáče do vzduchu.
„Jasně, Dení, užijte si to! A možná si s sebou vem i klíče. Já mám trénink a Evča brigádu.“
„OK, měj se!“

Za Denisou a Matějem zabouchly dveře, Kamila se otočila a vydala se za Evou do koupelny, aby jí to taky vyřídila. Zastavila se ve dveřích a pozorovala sestřinu siluetu přes zamlžené sprchové dveře. Stáhla si kalhotky, takže jí zůstalo jen delší tričko, a zatočila se před zrcadlem. Tričko se maličko nadzvedlo a objevila se slaďoučká kundička. Kamila se usmála, protože si v tomto jediném kousku oblečení, odhalujícím její dlouhé nožky, přišla neskutečně sexy. Už se tolik nedivila, že Matěj byl tak unesen pohledem na Evu, která má stejně krásnou postavu.

„Nepřidáš se?“ ozvalo se ze sprchy.
„Ani ne, ráno jsem byla s Jindrou,“ odpověděla a ponořila se do vzpomínek. Eva zastavila vodu a začala se utírat.
„Hele, Evčo, nevíš, proč mě chce Jindra tak strašně moc ošukat zadek? Vy dva jste spolu v pokoji, tak to třeba budeš vědět,“ zeptala se Kamila zamyšleně.
„No vidíš, na to jsem se tě taky chtěla zeptat. Von je tím kolikrát jak posedlej. A já si myslela, že jak vy spolu pořád běháte a plavete, že to budeš vědět ty,“ podivila se Eva.
„Tak s tebou to chce taky zkoušet?“ pousmála se Kamila.
„No jo, ale já z toho mám trochu strach. Hele, přece znáš mě, já vyzkoušela spoustu píčovin. Dva kluci, kluk a holka, čtyři kluci, tři holky,“ vypočítávala Eva svoje šílenější zážitky, „ale anál nikdy. A Jindra je pokaždý takovej neodbytnej. No a co ty? Nechalas ho?“
„Nechala a nenechala.“
„A teď ještě jednou, pro nás blbější,“ sarkasticky podotkla Eva.

„Anální sex v pravým slova smyslu ne. Přece víš, jakýho má ptáka. Mám z něj trochu strach. Ale strkal do mě prsty a jazyk. Vlastně to samý na sobě zkoušíme pravidelně s Denčou. Protože ta je do toho úplnej blázen. A to jsme zkoušely i ty menší vibrátory,“ vzpomínala Kamila.
„A tobě se to líbí?“ zeptala se Eva podezřívavě.
„No jak co,“ pokrčila Kamila rameny, „už jenom to lízání je super, a teprve když ti strčí jazyk až úplně dovnitř…“ celá se zachvěla vzrušením, když si na to vzpomněla. Eva už se stihla celá utřít, tak vytáhla fén a začala si sušit i vlasy.
Přitom v zrcadle po očku pozorovala Kamilu a všimla si, že na sobě nemá kalhotky. Ta se stále toulala myšlenkami v minulosti a přitom si začala přejíždět rukou po stehně. Ani si neuvědomovala, jak ji Eva pozoruje s veselými jiskřičkami v očích. Konečně měla vlasy suché, tak přistoupila blíž ke Kamile a sevřela do dlaní její zadeček. Mačkala ho a pohrávala si s ním.

„Já se tomu Jindrovi ani trochu nedivím, že ho ten tvůj zadek tak přitahuje. Vždyť ho máš úplně dokonalej! Pevnej a kulatej! Prostě krásně vysportovanej! Víš, jak ti ho závidím?“ a zlehka ji po něm plácla. Kamila se lichotkám vesele chichotala a na oplátku rukama zajela na sestřin zadeček.
„No, Eví, ty máš přece taky krásnej zadeček. Takovej… vytancovanej!“

Obě holky se k sobě tiskly, hihňaly se a vzájemně si porovnávaly svoje zadečky. I když obě dvě mají nádherné prdelky, za kterými se otočí každý kluk a nejedna holka. Kamila zavřela oči a jen spokojeně oddechovala, jak Eviny hbité prstíky tancovaly po horké kůži. Ani si neuvědomovala, že ji sestra pomalu, krok po kroku, táhne směrem ke sprše.
Opřela se o zeď a slaboučce zasténala. Eva se přitiskla k jejím ústům a pomalu vsunula jazyk mezi sestřiny pootevřené rty. Obě dívky se vzájemně hladily a horká těla se k sobě vášnivě tiskla. Jejich polibky byly zprvu něžné a jemné, ale postupem nabíraly na dravosti. Najednou se Eva od Kamily odlepila a s ďábelským úsměvem na rtech se jí zadívala do očí. Kamila nechápala, co se děje, ale vzápětí cítila, jak jí něco horkého stéká po stehně.

„EVOOOO!“ vykřikla rozzlobeně a prudce si zvedla spodek trička nahoru. Hlavně aby se jí nezamočilo, a pak také, aby se ujistila, že se jí to vážně nezdá. Z Eviny kundičky tryskal pramínek světle žluté horké kapaliny, narážel do Kamily a stékal jí po nohou. Eva se začala smát jak šílená a prohnula se přitom v zádech. Proud nabral na síle a zkropil Kamile bříško.

„EVO! TÁHNI VODE MĚĚĚ!!“ řvala Kamila, ale Eva ji rukama objala a přitiskla ji silně k sobě. Přitom se celou dobu šíleně smála. Kamila se snažila uvolnit z jejího sevření, ale nebylo to nic platné. Za malou chvilku byla bříška obou holek úplně zmáčená. Moč jim stékala po dlouhých nohou a odtékala sprchovým kanálem.
Eva se naklonila ke Kamile a začala jí ocucávat ušní lalůček.
„To máš za to ráno, ty mrško!“
Když ji konečně ségra pustila, Kamila se ihned ohradila:
„To si mě musela takhle celou pochcat? Teď abych se zase sprchovala!“
„No co, já se taky musím umejt!“ smála se Eva a natáhla ruku ke kohoutku.
„Počkej!“ vypískla Kamila, „mám na sobě tričko!!“

Ale Eva na ni nebrala ohledy a vodu pustila. Kamila začala pištět, jak se jí tričko v okamžiku zmáčelo skrz naskrz. Pohoršeně se na Evu podívala:
„Ty seš ale blbá, teď ho můžu tak akorát hodit do pračky!“
„Ty ale naděláš,“ smála se Eva a pomohla Kamile přetáhnout vodou nacucaný kousek prádla přes hlavu. Obě holky se znovu chichotaly a zcela nahé se přitiskly k sobě. Rozzářené obličeje se k sobě přiblížily a ony o sebe začaly smyslně otírat své měkké rty. Obě sestry pootevřely ústa a jejich dlouhé mrštné jazýčky spolu začaly vášnivě šermovat.
Po chvilce se od sebe trošičku odtáhly a ďábelsky se na sebe usmály.

„Tak co teď, ty šílenče? Čím mě teď překvapíš?“
„Třeba bych mohla…“ zamyslela se Eva, ale nic kreativního ji nenapadalo.
„Třeba bys do mě mohla strčit pár prstíků,“ navrhla jí Kamila, kterou jejich společné hrátky pěkně vzrušily.
„Ouuuukéééj!“ vypískla Eva. Olízla si ukazováček a prostředníček a přejela s nimi sestřičce přes sevřenou buchtičku. Kamila se jen toužebně zachvěla a na Evu se sladce usmála. Eviny neodbytné prstíky nějakou dobu jen tančily na povrchu té líbezné studánky, než se rozhodly ji řádně prozkoumat. Opatrně jimi vklouzla mezi růžové rtíky a polechtala ji uvnitř.

„Tak co, Kamí, líbí?“ olízla si Eva náhle úplně suché rty. Kamila se ihned přitiskla k jejímu obličeji a chytila Evin jazyk do zubů. Ocucávala ho a okusovala, zatímco Eva zabořila prsty hlouběji do těsné kundičky.
„Co říkáš na prstíky v micince?“ zachichotala se Eva. Kamila se opět místo odpovědi jen usmála.
„Super, a co takhle pusu na tyhle růžovoučký třešinky?“ zašeptala Kamile do ucha, sehnula se k jejím krásným ňadrům a sevřela jednu sladkou bradavku mezi rty.

„Jůůůů!!! Eví, tohle je moc pěknýýýý!!!“ vypískla, zatímco Eva stále cumlala a sála sestřiny rozkošné knoflíčky. Kamila po těle vyskočila husí kůže a začala se celá klepat a třást. Horká voda na ni padala, mrštné prstíky v roztoužené kundičce ji nádherně lechtaly a vzrušovaly a jazýček dělal divy na jejích přecitlivělých bradavkách.
Sevřela Evinu hlavu, prsty zabořila do černých vlasů a silně ji přitiskla ke svým dmoucím se ňadrům. Obě holčičky najednou ucítily, jak se Kamilina uzounká kundička stahuje a vzápětí z ní vytekl pramínek vonících dívčích šťáviček.

„A co teď, Kamí?“ zadívala se na ní Eva, čekajíc až se uspokojená sestřička vzpamatuje z nádherného orgasmu. Ta měla třesoucí se nohy přitažené těsně u sebe a uvěznila tak Evinu ruku mezi štíhlými stehny s prsty v pulsující pičce.
„Eví, Eví, Eví, Eví, Eví, Eví, Eví, Eví, Eví,“ opakovala tiše sestřino jméno blondýnka prožívající úžasné vyvrcholení. Konečně se Kamile přestala točit hlava. A už dostala nápad, co bude dál.

„Pamatuješ, Eví, jak jsme na tebe ráno připínali ty kolíčky?“
„Jak bych na to mohla zapomenout!“ uchechtla se Eva.
„Ani jsem ti to nepofoukala,“ zašeptala Kamila vzrušeně.
„To bys měla kurva napravit!“ vyrazila ze sebe nedočkavě Eva a vrazila sestře do rozevřené kundičky třetí prstík.
„To bych kurva měla!“ zareagovala bezhlavě Kamila a jen vykulila oči, když ve své pochvičce ucítila i prsteníček. Chytla Evu za zápěstí a opatrně ze sebe mokré prsty vytáhla. Eva viděla, že je Kamila pěkně vzrušená a chtěla si taky užít.

„Vylížeš mi kundičku, Kamí?“
„Jo, Eví. Vylížu!“
„Strčíš do mě jazyk?“
„Jo, Eví. Strčím!“
„Pořádně s ním zavrtíš, nabereš na něj moje sladký šťávičky, který potom spolykáš?“ ptala se dál vzrušeně. Kamila nikdy na takové sexy řečičky, na rozdíl od Evy, nebyla, tak už to chtěla ukončit.

„Už dost povídání, teď bych si dala nějakou kundičku!“ zahihňala se Kamila a klekla si na zem před Evu. Ta roztáhla nohy, aby měla Kamila dost místa, opřela se hlavou o zeď a v očekávání zavřela oči. Za okamžik už jen slastně sténala, když jí Kamilin šikovný jazýček oblizoval zduřelý poštěváček a dráždil nateklé rtíky.

„Lízej mi kundičku… lízej mi jí… mně, svojí vlastní ségře… svýmu vlastnímu dvojčeti… lízej mě, Kamí… to je tak krásný… tak úžasný… víš, že je tohle incest, Kamí?… víš to? protože to mě kurva vzrušuje… kdo to nezažil, tak je strašnej chudák, nechat se lízat od vlastní sestry je to nejlepší lízání vůbec… jó, to je vono… tam… na poštěváčku… klidně ho vem do zubů, já nejsem z cukru… ty seš skvělá holka, Kamí, ty přesně víš, co máš dělat… ještě… ještě… úúúú, ty mi ho fakt chceš ukousnout… jo, ukousni mi ho, urvi mi ho… áááá… co to kurva děláš? Nepřestávej, do hajzlu… do prdele, nech toho… Kamilo, já tě zabiju, jestli teď přestaneš… co to děláš? Nekoukej na mě a lízej mi kundičku… jo přesně tááák… lízej jí… lííííízej… úúúú… jéééé… vraž ten zasranej jazyk do mojí zasraný kundy a pořádně ji vylízej… vylízej jí… vymrdej jí… vyšukej jíííí… vyšukej tu mojí incestní píču…“

„Otoč se!“ vyrazila ze sebe náhle Kamča.
„Co?“
„Otoč se!“ zopakovala Kamila. Eva se otočila čelem ke zdi, vystrčila na ségru maličký rozkošný zadeček a svůdně s ním zakroutila. Kamila sevřela rukama její lýtka a jazykem přejela Evě přes štíhlá stehna nahoru a zastavila se až na kulatém zadečku. Eva zmlkla a nedočkavě sebou zavrtěla. Kamila začala rozpálenou kůži sestřiných opálených hýždí líbat a slabě kousat. Eva tiše sténala a chvěla se. Najednou bolestně vykřikla.

„AAAUUUU!!“ To ji totiž její blonďatá ségra kousla o dost silněji. Kamila se smála a zeptala se jí:
„Chceš ukázat, co mi Jindra udělal? Mně se totiž moc líbilo, když mně lízal zadeček.“
„No já nevím,“ znejistěla náhle Eva.
„Neboj se, Eví. Žádný prsty nebudou, jenom lízání. Slibuju.“
„Tak teda jo. Co mám udělat?“ zeptala se Eva.
„Opři se a uvolni se. Jo a trochu si roztáhni zadeček rukama,“ poprosila ji. Eva udělala, o co byla požádána, a netrpělivě čekala, co Kamila udělá.
Ta začala nejprve olizovat místa, která předtím kousala a pomalu se přesouvala k lákavé růžové dírce. Mrštný jazýček byl chvíli tady chvíli tam, ale nejčastěji se zastavoval právě na Evině sevřeném análku.

„To lechtá!“ chichotala se Eva.
„Nevrť se!“ odsekla vesele Kamila a začala se jazykem dobývat Evě do zadečku. Eva se neustále vesele smála, vrtěla a kroutila. Ale nebylo na ní znát žádné extra vzrušení. Kamila tedy musela věnovat trochu pozornosti i sestřině kundičce. Olízla si prst a pomalu ho zasunula do Eviny pochvičky. Její vrtění se zpomalilo a začala i slabě vzdychat. Kamila se spokojeně usmála. Konečně se jí to podařilo a špička vlhkého kroutícího se jazýčku vklouzla do úzkého zadečku.

„Ty krávo!“ vydechla Eva překvapeně a jednou rukou si začala masírovat prsa. Kamila začala kmitat špičkou jazyka a pronikat tím pádem hlouběji. Evě se roztřásla kolena.
„Co si teď myslíš o lízání zadečku, ségra?“
„Ještě, Kamí! Ještě! Pokračuj, sakra!“

Tohle byl pro Evu zcela neznámý a zcela nový pocit, takže její slovní projevy se omezily na jednoduché vzdychání a sténání. Kamila se v duchu spokojeně smála, když zjistila, že se to Evče líbí. Nabrala na jazyk trochu sestřiných šťáviček, aby byl kluzčí a znovu s ním přejela přes růžový análek.
Pomalu se probojovala přes opětovný odpor sestřina svěrače a znovu se zabořila do té krásné dírečky. Dlouhý jazyk se jako had kroutil v těsném zadečku a několik prstíků si opět pohrávalo s roztouženou kundičkou. Ta už ji přestala bolet, místo toho ji začala svědit, protože toužila po něčem větším, než jsou štíhlé dívčí prstíky.

„Škoda, že tady nemáme Jindru. Já bych tak chtěla šukat,“ zašeptala smutně. Kamila přestala lízat růžovoučký análek, postavila se a usmála se na ni.
„Tak pojď se mnou!“
Holky se rychle osušily a nahé se rozběhly do pokoje Kamči a Denči. Kamila se začala přehrabávat v jedné skříni, a když našla, co hledala, zašklebila se na Evu.

„Tak co, Eví, už tě někdy vošukala holka s připínacím pérem?“ Eva jen překvapeně vytřeštila oči, zakroutila hlavou a nedočkavě se zachvěla. Že její sestry mají ve svém arzenálu i tuhle blbůstku, to opravdu nečekala. Ale o to víc se těšila, až zjistí, jaké to je. Kamila si na sebe mezitím připnula uměláka a přistoupila k sestře.
„Tak pěkně kleknout a vyšpulit zadek, ségra!“ poručila si Kamila, „ať si tu tvojí kundičku připravím!“
„Ale žádnej anál, jo?“
„Jasný, neboj, ten ti jenom líznu!“ zasmála se Kamila a ještě jednou se zabořila obličejem mezi Eviny rozkošné půlky. Její jazýček se okamžitě roztancoval a zabořil se do sladkého růžového zadečku.

„Kamí, Kamčo, Kamí… lízej mě… je to úžasný… vraž do mě jazyk… pořádně hluboko… vylízej mi zadeček… jóó… vylízej mi ho…“ vzdychala vzrušeně Eva. Kamila dráždila Evu ještě pár minut, než se konečně rozhodla pokračovat.
„Bolí tě ještě kundička, Eví?“ zeptala se nejistě, přesto však uchopila připínak do ruky a přejela s ním po ségřině pičce.
„Trošičku, ale na to serem!“ odpověděla nedočkavá Eva a zavrtěla se.
Prohnula se v zádech jako kočka a přirazila proti ní. Umělák se ponořil do rozpálené nateklé buchtičky a Kamila začala opatrně pohybovat pánví. Rukama sevřela sestřičku za boky, aby jí náhodou neuhnula. Nejprve v ní klouzala velmi pomalu, ale postupně zrychlovala a zrychlovala. Eva se nezmohla na víc, než na vzrušené sténání.
„Tohle je kráááásááááá!“
„Tak počkej, až ještě zrychlím!“

Horká nahá dívčí těla přirážela proti sobě a Evča cítila, že se blíží k orgasmu. Kamila se jen zvesela chichotala a její pohyby byly stále rychlejší a rychlejší. Díky tomu, že často a hodně sportovala, ji nedělalo žádné potíže udržet takové divoké tempo.
„Už budu, už budu,“ oddechovala vzrušeně Eva. Kamila si proto naslinila prst a začala s ním přejíždět po sestřině zadní dírce. Eva už nemohla vydržet a vlna endorfinů se z jejího mozku rozlévala po celém těle.
„KURVÁÁÁÁ, KAMILÓÓÓÓ!! TY MRCHO JEDNÁÁÁÁ!!“

Ale pro Kamilu neznamenal sestřin orgasmus žádnou překážku. Obrátila Evu na záda, nalehla na ni a začala do ní opět prudce zajíždět.
„Ne, ne, dej mi chvilku!“ kroutila se Eva, ale Kamila nepřestávala a umělák bušil do jejího rozkoší naplněného těla v neuvěřitelné frekvenci. Kamila se sehnula a mezi rty sevřela Evinu nateklou bradavku. Chvilku ji cumlala, zatímco Eva si přestala stěžovat a tichoučce oddechovala.
„Evíku, ty máš fakt super prsa! Takový měkký a zároveň pevný! Úplně dělaný k tomu, aby si s nima někdo hrál!“

Eva se tomu komplimentu začervenala a místo odpovědi se jen usmála. Kamila si ještě chvilku pohrávala s Evinými kulatými ňadry, tudíž její šílené tempo trochu zvolnilo. Eva se trochu vzpamatovala, rukama sevřela sestřinu blonďatou hlavu a přitiskla si ji pevněji ke své hrudi.
„Hele, Kamčo, ty z toho nic nemáš, že jo?“ napadlo najednou Evu.
„To neřeš. Ber to jako takovou mojí malou omluvu za to ráno,“ odpověděla vesele Kamila a kousla ji do citlivé bradavky.
Ale Evě taková odpověď nestačila a chtěla, aby si to Kamila taky užila. A ta se jí přitom před chvílí svěřila s tím, co jí tak strašně vzrušuje. Eva sevřela do rukou sestřin dokonalý zadeček a začala ho smyslně masírovat. Ty dvě nádherné polokoule ji naprosto uchvacovaly, byly tak krásně hladké, pružné i pevné zároveň a Kamilina kůže byla příjemně horká. Eva si přejela ukazováčkem po kundičce, která kapala vzrušením, a prst si v ní namočila. Pak ho přiložila ke Kamilinu zadečku a lehce zatlačila. Ta jen vytřeštila oči.

„Do prdele!“ vyjekla překvapeně a vzrušeně. Po celém těle jí vyskočila husí kůže a přestala přirážet proti sestřinu tělu. Sice nebyla zvyklá mluvit sprostě, ale sem tam jí to ulítlo.
„Jo, přesně tam!“ zahihňala se Eva a pomalu strkala prstík hlouběji. Kamila se začala kroutit v bocích a uhýbala dotěrnému ukazováčku, který se tlačil do její sevřené prdelky. Evě jen zazářily oči, když se jí podařilo překonat odpor svěrače a nořila se hlouběji a hlouběji. Kamila z toho úplně zdřevěněla a neschopná pohybu jen ležela na ségře a slabě se třásla.

„Kamčo, ty už mě nechceš šukat?!“ ohradila se po chvíli Eva, která ležela pod sestrou a sama se nemohla téměř hnout. Kamila byla totiž úplně v tranzu z prstíku ve svém análku. Ale rychle se vzpamatovala a opět začala pohybovat boky a mrdat sestřinu těsnou buchtičku. Evě se mezitím povedlo do Kamilina úzkého zadečku zastrčit celý ukazováček.
„Eví, klidně ještě jeden prst,“ navrhla po chvilce Kamila, které se sestřina iniciativa velice zalíbila. Holky si takhle užívaly ještě dost dlouho. Kamila byla totiž zvyklá, že spolu s Denisou trávily tímto způsobem klidně i dlouhé hodiny a samotnou ji nesmírně bavilo přivádět svoji sestřičku k dalším a dalším orgasmům jen pomoci strap-on dilda.
Tak aspoň mohla poznat, jak se cítí kluci, když šukají holku. Ačkoliv ti většinou po vystříkání odpadnou a nemají se k dalším akcím. Kamila ale měla stále dost energie a teď téměř bez přestání šukala Evu, která tak prožila několik dalších orgasmů.

„Kamí, takhle dlouho v jednom kuse mě nikdy žádnej kluk šukat nevydržel! Ty máš ale kurva výdrž!“ vydechla Eva po čtvrtém vyvrcholení. Kamila byla jen trošičku rudá v obličeji, ale jinak měla dost energie. Na druhou stranu z Evy se pot jen lil a celé tělo už ji začínalo bolet.
Takovou sérii v kuse zažila jen párkrát v životě před několika lety, když měla po ruce víc kluků najednou. Teď ale chodila jen s jedním a ten nikdy nedokázal to, co jí právě předváděla Kamila. A ta nevypadala nikterak unaveně. Sice se nechtěla vzdát příjemných pocitů, které se rozlévaly jejím tělem, ale Evina kundička už ten neustálý nápor rozkoše přestávala zvládat a bolestivě svírala umělého vetřelce.

Naštěstí Kamila nějak poznala, že už Eva dál nemůže. Jsou to přece dvojčata, tak to nějak podvědomě vycítila. Nakonec sebrala zbývající síly a její tělo se rozjelo jako píst. Eva jen sténala vzrušením, slastí a bolestí, dokud se její tělo nevzepjalo v nádherné křeči.
„Kamí, já tě milujuuuu!“ vykřikla v extázi šťastná Eva.
„Já tě taky miluju, Eví, strašně moc tě miluju!“ zašeptala jí Kamila do ucha. Obě holky najednou napadlo, že to nemůžou jejich srdíčka pojmout a nejspíš jim prasknou, když v sobě musí nést mimo jiné i svoje tři sourozence.

„Chceš dát pauzu?“ zeptala se Kamila, když se Evča po páté udělala. Ta jen z posledních sil pouze přikývla hlavou. Kamila ji přestala šukat a svalila se na záda vedle ní. Strhla ze sebe připínáka a vzápětí si ho vrazila do své vlastní rozpálené a roztoužené kundičky.
Jak byla vzrušená z předchozího šukání Evy, netrvalo to dlouho a během minuty dosáhla i ona vytouženého orgasmu. Eva se trochu vzpamatovala a masturbující sestřičku zaujatě sledovala. Kamila ze sebe vytáhla uměláka a začala ho olizovat.

„Máme to ale sladký kundičky, viď?“ podívala se s veselým úsměvem na Evu. Ta se jen zasmála, než se přitiskla ke Kamile a zlehka ji políbila.
„Bylo to super, Kamí! Musíme to zase někdy zopakovat!“
„Jasně. Kdykoliv budeš mít chuť. Stačí jen říct.“
„A mohla bych příště vomrdat já tebe? Víš, tohle jsem nikdy nezkoušela a zajímalo by mě, jaký to vlastně je.“
„Co třeba teď?“ navrhla Kamila.
„Teď jsem totálně v hajzlu! Nemůžu se kurva ani hnout! Myslela jsem si, že mě snad umrdáš k smrti!“

„Tak to bych tě mohla zase přivázat k posteli a zavolat Jindrovi,“ zašklebila se ďábelsky Kamila.
„Hele Kamilo, polib mi prdel!“ vyštěkla Eva napůl naštvaně.
„Když chceš…“ zachichotala se Kamila, přetočila Evu na bříško a její mrštný jazýček už zase kmital v Evině sladkém zadečku.

Author

Navigace v seriálu<< Story 21 – Lízačka v koupelněStory 23 – Sourozenecká čtyřka na dobrou noc >>
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk