Story 36 – Perverzní trojka

Toto je 39 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 232

Další díl je hotový a stejně jako u těch předchozích bych opět ráda poprosila o komentáře a opět bych ráda poděkovala Frankovi za hledání chyb. A pro všechny, kteří by chtěli nový díl každý druhý den, mám jenom jedno slovo: vydržte. Ono to psaní chvíli trvá a například dnešní díl má 19 stránek ve Wordu, takže to není žádná sranda. Navíc mám celé léto v hlavě úplně prázdno, to počasí tomu taky vůbec nepomáhá a následující díl bude odhadem někdy na přelomu září/říjen.
Laura
laura147258369@seznam.cz

„Můžeš mi říct, co to ráno mělo znamenat!?“

Zhluboka jsem se napil a podíval se na tátu. A je to tady, pomyslel jsem si. Celý den jsem se tomu vyhýbal, ale stejně jsem věděl, že mě to čeká. Když jsem se tedy vrátil z pivovaru, kde jsem si domluvil brigádu na léto, začal jsem se připravovat na ROZHOVOR s tátou. A bylo mi jasné, že na mě bude pořádně naštvaný. To jsem sice nemohl ovlivnit, ale alespoň jsem se snažil se trochu zmírnit následky.

Umyl jsem tedy naší Fabii, že byla jako nová. Když přijela domů máma, tak jsem stejně tak vymydlil i Hyundai, zevnitř i zvenku se celá jenom leskla. Také to po tom výletu až do Itálie potřebovala! Máma na mě sice divně koukala, když jsem zničehonic začal sám od sebe umývat auta, ale jenom se převlékla a vyrazila do města, kde se měla setkat s Denisou, aby se společně vydaly na jógu. Odpoledne přijel domů i táta. Od Evy, která odešla kolem poledne na brigádu do hospody, mi přišla SMS, že se za ní stavil a musela mu všechno podle pravdy povědět. Když mi tedy řekl, že se půjdeme projet na kolech, už jsem tušil, co mě čeká. Celou cestu jsme oba byli nezvykle zticha a po asi deseti kilometrech jsme zastavili u naší oblíbené hospůdky. Taťka po chvíli objednal dvě desítky, tázavě se na mě zadíval a položil mi onu otázku.

„No… já… totiž…“
„Co sis myslel, že vlastně děláš?“
„Já… teda, rozhodně jsem netušil, že nás někdo uvidí,“ zamumlal jsem.
„A zrovna s Evou! Co to s váma, sakra, je?!“
„Ale přece jsme nic tak strašnýho nedělali,“ bránil jsem se chabě. Táta neodpověděl, jen se zhluboka napil.
„To chce něco silnějšího, ne tuhle limonádu,“ podotkl a odešel směrem k výčepu. Když se vrátil, přinesl dvě dvanáctky. To vypadalo slibně…

„Čí to byl vlastně nápad?“
„Nápad? No, ve skutečnosti…“
„Eva mi řekla svojí verzi a doufám, že ta tvoje bude znít úplně stejně! Jinak už vám příště nebudu věřit! Takže čí to byl nápad?!“

Teď jsem se zamyslel. Eva mi napsala SMS, podle které mu přiznala pravdu. Tak co teď? Mám říct, jak to bylo? Nebo to vzít na sebe?
„Byl to Evčin nápad,“ zamumlal jsem tiše. Táta chvíli přemýšlel, než se konečně mírně pousmál.
„Není to od tebe sice moc džentlmenský, že to svádíš na ní, ale budiž. Aspoň že jste se oba shodli na stejným iniciátorovi. To jsem rád. A dál? Jak vás mohlo napadnout dělat něco takovýho doma? Ještě můžete bejt rádi, že jsem přišel zrovna já a ne máma! Kdyby vás Tamara viděla…“ zakroutil hlavou a pořádně se napil. Teď jsem se pro změnu pousmál já. Kdyby přišla máma, to by se to nemohlo vyřešit rozumnou domluvou, ale nějak úplně jinak.

„Bylo to dneska poprvý? A zase chci stejnou odpověď, jakou jsem dostal od Evy!“
„No, už jsme to párkrát spolu vyzkoušeli,“ přiznal jsem po chvíli přemítání.
„A kdo z vás dvou s tím začal jako první?“
„Já ne,“ zakroutil jsem hlavou.
„Teď mi ještě řekni, viděl vás přitom někdy někdo?“
„Párkrát jo. Ale pokaždý se to nějak vyřešilo.“
„Takže někdo známej?“
„Více méně,“ připustil jsem.
„A co někdo cizí?“
„Myslím, že ne.“
„Myslíš, nebo víš? Protože kdyby tebe nebo Evu někdo poznal, tak by z toho mohl bejt i nějakej průser.“
„Ale to snad ne, určitě to dělá víc lidí, ne?“

Táta si povzdechl a podíval se na mě. Pak se usmál a zakroutil hlavou.
„Bavíme se o jinejch lidech, nebo o tobě? Kdyby někdo jinej skočil z mostu, tak skočíš taky?“
„Ale vždyť to je zdravý, když to člověk moc nepřehání…“
„Nepřehání?!?!?! Tak já nevím, co vy si vlastně myslíte! Moc dobře víte, že vám toleruju alkohol, večerní příchody domů, půjčuju vám auto, když jsme mimo město. Ty cigarety, co jsou z vás někdy cejtit… no netvař se tak překvapeně, já nejsem včerejší! Ani ty cigarety mi zase tak moc nevadí. I když to ti křivdím, ty jsou častějc cejtit z Evy. Ale vám je to prostě málo, co byste ještě nechtěli??!“

„Ty jsi to nikdy nedělal?“ odvážil jsem se položit mu otázku, protože jsem si nebyl jistý, jak zareagovat.
„Taky jsem to zkusil,“ pokrčil rameny po chvíli přemýšlení, „a poslední dobou… Ale teď mi musíš slíbit, že dneškem to končí! Protože kdyby se to mělo opakovat, to bych si asi něco udělal,“ pronesl tiše. Koukal jsem na něj jako na zjevení, protože jsem netušil, co má za lubem.

„Udělal bych si ze dřeva kyj… A zabil bych tě,“ dodal vážně. Ale ten nebezpečný výraz si neudržel ani deset sekund a vybuchl smíchy.
„Tahle hláška je fakt dokonalá. A na tuhle situaci… Cimrmani jsou fakt perfektní!“ smál jsem se společně s ním.
„Ale teď vážně! Žádnej perník, houbičky, ani heroin doma nechci vidět! Jinak budete mít všichni zaracha na celý prázdniny. A myslím to vážně! Můžu klidně pracovat z domu, já už bych si vás pohlídal!“

Naprázdno jsem polkl, protože mít ho celé prázdniny doma by byl vyšší kalibr a okamžitě jsem slíbil, že žádnou trávu už u mě neuvidí. Ne že by mi to vadilo, s tátou by určitě byla sranda, ale teď, když máme s holkami takový pěkný vztah, by nám jenom překážel. A za svůj život už jsem poznal, že některé výhrůžky opravdu myslí vážně.

„Necháš si to pro sebe?“ zeptal jsem se opatrně, když jsme dopili pivo. Taťka mě poplácal po zádech a zašklebil se na mě.
„To bych byl blázen, kdybych to někomu vykládal, nemyslíš?“
„Já myslel jako…“
„Ne, neboj se. Zůstane to jenom mezi náma. Mamka o tom nemusí vůbec vědět. Ještě by to začala svádět na mě!“

Když jsme se vrátili domů, táta ihned vyrazil do města na tenis, zatímco já se šel osprchovat. Tak to mám za sebou! A ani to tak strašné nebylo! Když jsem se umyl, zjistil jsem pohledem na mobil, že je asi pět hodin. To by se dalo ještě něco podniknout. Každopádně nejprve jsem chtěl zjistit, jestli je kromě mě doma ještě někdo další. Opatrně a potichu jsem vylezl po schodech. Přitom jsem zaslechl nějaké zvuky. Pomalu jsem otevřel dveře a nakoukl do pokoje Denisy a Kamily. Nakoukl jsem dovnitř a zjistil, že na posteli leží Eva a Denisa. Denisa na sobě měla modré šortky, modré ponožky a delší bílé tričko s motivem Hello Kitty. Eva byla oblečená do černé sportovní podprsenky, která odhalovala její hladké bříško a navíc měla docela hluboký výstřih, a do upnutých černých legín, které krásně kopírovaly křivky jejích dlouhých štíhlých nohou a rozkošného sexy zadečku. Na klíně měla počítač. Denisa měla zavřené oči a hlavu položenou na sestřině rameni, zatímco Eva s pohledem upřeným na obrazovku něco tiše povídala.

„BAF!“

Obě dvě šíleně zaječely a prudce od sebe odskočily. Když zjistily, že jsem to jen já, tak se naštěstí uklidnily. Ale nejdřív jsem od nich dostal slušně vynadáno.
„Ty blbče, to nás musíš takhle lekat!“
„Jo! Ještě z tebe dostaneme infarkt! Kreténe!“
„Kdo se leká, má špatný svědomí, ne? Copak to tady děláte?“ smál jsem se.
„Přijel jsi sám?“ vyzvídala Denisa místo odpovědi.
„Jo, táta jel rovnou na tenis.“
„A jak to s ním šlo? Se mnou si dal jedno pivo a chtěl slyšet, co jsme to ráno kouřili za matroš. Co ty?“ vyzvídala Eva.
„Skoro to samý, jenom my jsme dali piva dvě. Ale nezněl moc nadšeně,“ pokrčil jsem rameny.

„No ještě aby jo, vy blbouni zhulený!“ zakroutila Denisa hlavou, „zhulený a nadržený! A podle toho, co mi Eva říkala, tak moc nechybělo, a chytil vás při činu! Vy telata! Ještě můžete bejt rádi, že to byl jenom táta. S ním se dá rozumně mluvit. Máma by se akorát rozbrečela a měsíc by na vás nepromluvila.“
„Jak jsme mohli čuchat, že si doma zapomene řidičák?“ ušklíbl jsem se.
„Mě nikdo s nikým neviděl, Denčo. To jenom ty ses nechala očumovat tím chlápkem, co přišel pro tu smlouvu!“ drbla do ní Eva ramenem. Ta se začervenala a místo toho se otočila na mě.

„Pojď k nám, máme tady péčko.“
„Tak jaktože jsi měla zavřený oči, když jsem sem přišel?“ zeptal jsem se jí a vlezl si mezi ně.
„Protože videa už nás pěkně sraly,“ pokrčila Eva rameny.
„Stály za velký kulový,“ dodala Denisa.
„Na co jste to vlastně koukaly?“
„No, chtěly jsme zkouknout nějaký péčko s incestem,“ přiznala se Denisa, „jenomže ten výběr je šílenej.“
„Jakej výběr?“ podivil jsem se.

„Máš asi čtyři typy,“ začala vysvětlovat Eva, „americký, ruský, německý a japonský. Americký jsou jasně hraný, vždycky jsou to nějaký stepmother, stepsister, stepfather. Německý jsou snad z osmdesátých let, videa jsou rozmazaný a ty lidi v nich vypadaj jako orangutani,“ ušklíbla se Eva, zatímco Denisa pokračovala ve výčtu.

„No a v těch ruských jsou ještě horší vopice, na to se vůbec nedá koukat. A japonským jsme zase vůbec nerozuměly. Navíc ty japonky jsou strašně chlupatý a japonci strašně divný. A všichni vypadaj úplně stejně. Stejně nechutně. Brrr.“
„Takže nejlepší bylo co?“ zeptal jsem se.
„Na koukání jsou nejlepší ty americký. Jenže tam ti vždycky na začátku řeknou, že jsou to jen herci a že spolu nejsou vůbec nijak příbuzný, že je to jen jedno velký divadýlko,“ přiznala Eva.
„No jo, ale to je potom na hovno. Já bych chtěla vidět něco, co je alespoň trochu reálný a nehrajou tam žádný skřeti,“ postěžovala si Denisa.

„Tak jsme se nakonec rozhodly, že zkusíme nějaký erotický povídky,“ pokračovala Eva, „no, český nás zrovna dvakrát neuchvátily, tak jsem překládala nějaký anglický.“
„A byly dobrý?“
„Tak poslouchej. A buď zticha!“ mrkla na mě Eva, sáhla po notebooku, maximalizovala prohlížeč a na obrazovce se objevila kupa anglického textu.
„Vzala jsem si z tebe příklad a jedu v anonymním režimu,“ zazubila se na mě a začala číst. Nebylo to, jako když člověk čte český text, protože v angličtině se uvažuje trošičku jinak než v češtině, mají tam jiné slovosledy a zvláštní frázová slovesa, proto Eviny věty zněly mírně uměle. Sem tam se dokonce v půlce věty zarazila a musela začít číst znovu. A objevovalo se v nich nesmírné množství přivlastňovacích slov.

„Ty angláni a amíci jsou vlastně dost chudáci. Furt tam píšou jenom ‚fuck‘. To my můžeme mrdat, jebat, šoustat, šukat, píchat a dělat spoustu jiných činností!“ podotkla po chvíli Denisa, koukajíc na obrazovku. To už Eva totiž přeskočila úvod, ve kterém jde holka domů z diskotéky a v parku potká skupinku ožralých černochů. Holka je nadržená, oni také, takže můžete hádat, jak to pokračovalo.

„To je nuda,“ přerušila ji po chvíli Denča, „najdi něco jinýho!“
„A co? Tady máš kategorií jak nasráno! Hele, mají tady ‚anal‘, to je něco pro vás dva! A dokonce ‚ass to mouth‘, ty jo, Dení, to ti něco určitě vyberu!“
„Jen aby to nebylo zase nějaká blbost,“ zapochybovala Denisa.
„Nechtěly jste předtím zkusit nějakej incest?“
„Už jsme ho spolu ráno zkusili, ne?“ zazubila se na mě Eva, ale okamžitě začala hledat v této kategorii. První povídka byla o tom, jak se po roce vrátí sourozenci domů z různých vysokých škol. V USA totiž bývá zvykem vydat se studovat třeba přes celé státy, což poté znemožňuje český model, kdy se vysokoškoláci vrací na každý druhý víkend k rodičům. Takže zatímco kluk studoval někde v New Yorku, jeho sestra byla na univerzitě v Kalifornii a oba se během roku prý změnili k nepoznání. Eva to sice četla dost ironickým hlasem, ale když skončilo trapné vzájemné okoukávání a druhý den ráno se oba potkali v koupelně, už to začalo být zajímavější.

„Stála tam jako… hmm, jako zařezaná a koukala na jeho… ptáka. Do prdele, ten blbec, co tohle napsal, nezná jiný slova než ‚cock‘ nebo ‚dick‘. A to existuje takových pěkných slov!“ zakroutila hlavou.
„Třeba ‚penis‘ ne?“ zasmál jsem se. Pěkně, jednoduše a anatomicky přesně!
„Jo, přesně to jsem měla na mysli,“ podotkla Eva sarkasticky, „ne, ale takhle z hlavy mě napadá třeba prick, rod, dong, member, pecker, boner, shaft… já nevím, já bych mohla z fleku psát anglický porno!“
„Teda ty seš dobrá, Eví,“ zakroutila hlavou nevěřícně Denisa, „já polovinu těch slov slyším teďka poprvý! Ale radši čti dál!“

„Dobře, kde jsem to byla… Přitom cítila, jak jí začíná vlhnout kočička. Teda ne! Blbě jsem to přeložila. Tady je napsáno ‚pussy‘. To je kunda! Kunda sem…“

„Nečte se to náhodou [passy]?“ přerušili jsme ji ve stejnou chvíli společně s Denisou, protože jsme pochopili, na co Evča naráží. Když jsme se přestali smát, hihňající se Eva pokračovala:
„… kunda tam.“

Příběh samozřejmě dopadl podle očekávání. Holka viděla jeho ptáka, úplně přitom celá zvlhla a po pár podivných větách (význam některých slovíček a spojení jsme nebyli schopni rozluštit) před sebou začali oba najednou masturbovat. Konec.

„Nic moc,“ podotkla Denisa, ale Eva nám pověděla, že to má ještě několik kapitol. Druhá kapitola byla hned ten samý večer, kdy se oba sourozenci (posilnění kradeným alkoholem, v USA totiž mohou oficiálně pít až od 21 let, chudáčci) odhodlali k opětovnému honění a prstění, ačkoliv tentokrát už měl každý ruce v klíně toho druhého. Následovala šedesátdevítka a zase konec.

„Ty kapitoly jsou nějaký krátký, ne?“ podíval jsem se na Evu.
„Já nevím, zkusila bych ještě jednu, a jestli to bude zase stát za hovno, tak najdu něco lepšího!“

V dalším díle už konečně došlo na sex, ale nevím, jestli to bylo tak nezáživně popsané nebo za to mohlo Evino čtení, ale nepřišlo mi to nijak extra.
„To je divný, zkus najít něco jinýho!“ poručila si Denisa. Během následujících minut jsme zjistili, že ta první povídka byla opravdu divná, protože ty další už byla daleko lepší. Opět sourozenci, tentokrát pro změnu tři, kdy nejmladší sestra zjistí, že její starší bratr a sestra spolu něco dělají, ale nechtějí říct co. Následovalo drobné špehování, zjišťování a nakonec se postupně s oběma vyspala. Končilo to dopodrobna popsanou trojkou.

„Tak jakou jsem vybrala?“ zadívala se na nás Eva.
„Tahle už byla lepší,“ přiznala Denisa, já souhlasně přikývl.
„Hele holky, já mám strašnou žízeň. Si skočím do kuchyně pro pití, chcete taky něco?“ Obě zavrtěly hlavou a Eva pokračovala ve čtení. Nalil jsem si džus a z mrazáku do něj hodil několik kostek ledu. První sklenici jsem do sebe hodil na ex a pak jsem si udělal ještě jednu s sebou. Než jsem vrátil led zpátky do mrazáku, tak jsem formičky znovu naplnil vodou. Když jsem se vracel zpátky, už v polovině schodů jsem slyšel, jak se o něčem hádají.

„No to mi ani neříkej, Deniso!“ slyšel jsem Evin hlas, ve kterém byl znát vztek, překvapení a zděšení.
„Ale né! Já to tak nemyslím, spíš že to čtení o tom je fajn!“ špitla omluvně Denisa.
„A od čtení k reálu není zase tak daleko, co?“ vyjela na ní rozzlobeně Eva.
„To je blbost, Eví, do toho bych fakt nešla!“ ošívala se Denča.
„Ne? Můžeme si půjčit od souseda a uvidíme, co uděláš!“

To už jsem byl zpátky v místnosti a zvědavě jsem se zeptal:
„Co to řešíte? Co si chcete půjčit?“
Obě se na mě zadívaly, Denisa mírně v rozpacích a Eva očividně překvapená a naštvaná. Potom se zase zadívaly na sebe.
„Řekni mu to ty,“ zamumlala Denča.
„A co? Něco vážnýho?“ zamračil jsem se.
„Ale ne!“ mávla Eva rukou, „já si z ní chtěla udělat prdel, tak jsem začala číst nějakou povídku o dvou holkách. Jakože ležely na zemi, lízaly se a pak jim tam přišel nějakej čokl a přidal se k nim.“

„Se psem? No fuj,“ zašklebil jsem se.
„Jo,“ přikývla Eva, „a tady tahle děvka se přitom začala normálně prstit!“
„Ne né! Nezačala!“ ohradila se Denisa, ale bylo na ní znát, že to není pravda.
„Ale kdybys nekecala!“ praštila ji zlehka Eva do ramene.
„To jako fakt?“ podivil jsem se a sedl si k nim na postel, „to se ti fakt líbí?“
„Nelíbí,“ zamumlala, ale z jejích zarudlých tvářiček šlo poznat, že to nemyslí úplně upřímně. Já i Eva jsme se na ní zadívali se značnými pochybami.
„No dobře,“ přiznala se po chvíli, „ale líbí se mi jen o tom číst! Naživo bych do toho nešla! Eví, přečti nám ještě něco, prosím…“

Eva pokrčila rameny a otočila se k notebooku. Další povídka byla opět o dvou sourozencích, ke kterým se ale na konci přidali i jejich rodiče. Když Eva popisovala, jak si matka s dcerou vzájemně lízají kundičky, Denisa mírně zrudla v obličeji a začala se téměř neznatelně třást. Překvapeně jsem ji pozoroval, ale nic jsem raději neříkal. Eva na druhou stranu to nenechala jen tak a další povídka byla čistě lesbická, kde vystupovala jenom dcera a matka. Eva si popis obou aktérek pravděpodobně hodně upravila. Nekoukala totiž na obrazovku, ale na Denisu a popisovala nám postavy, které velice připomínaly právě Denču a naší mamku. Následně bylo velmi barvitě vylíčeno, co spolu obě dvě dělaly za kousky. Povídka skončila a Denisa dodala:

„Tahle byla asi nejlepší.“
„Lepší než ta se psem?“ zazubila se Eva.
„Dej mi už s tím pokoj,“ zakroutila hlavou Denisa, „přečti ještě nějakou podobnou.“ Eva začala projíždět seznam povídek a hledat nějakou ve stejném duchu. Denisa si mi vlezla na klín a objala mě kolem krku. Další povídka byla o dvou sourozencích, kteří si již spolu užívají a snaží se do svých hrátek zapojit i svojí matku. Denisa měla celou dobu položenou hlavu mně na rameni, zavřené oči a jednu ruku na prsou. Mně ani Evě to samozřejmě neuniklo.

„Tobě se to líbí?“ zeptal jsem se jí. Ona se jen kousla do rtu a přikývla.
„Víte, já měla dneska s mámou jógu. A vona je strašně ohebná, to byste do ní vůbec neřekli!“
„Ale o to tady nejde, viď?“ zašklebila se Eva. Ale Denisa ji neposlouchala.
„No a potom jsme se spolu převlíkaly a já od ní nemohla vodtrhnout voči. Asi jsem blázen, ale…“ odmlčela se a zadívala se na nás.
„…nejseš blázen, neboj se. Mamka je fakt moc hezká. Taky bych tak chtěla vypadat, až mi bude co jí… Vždyť vona vypadá spíš jako naše starší sestra,“ pokrčila rameny Eva.
„Já bych řekla spíš sexy než jenom hezká,“ špitla Denisa.
„Sexy? To nevím,“ zapochybovala Eva a obrátila se na mě, „co myslíš ty?“
„Hezká je, to určitě. A má pěknou postavu, vo tom žádná. Hmm, asi má pravdu Denča, mamka je sexy. Jenomže…“ zamyslel jsem se, protože v tomhle jsem sám neměl jasno.
„Jenomže co? Jenomže nic!“ ošila se okamžitě Denisa, „mohli bysme mamku zapojit k nám, jako je to v těch povídkách, co myslíte?“

„To si děláš prdel!?“ vyjekli jsme zároveň já s Evou.
„Ne! Totiž… já nevím, já bych moc chtěla… teda jakože…“ opět zmlkla a podívala se na nás. Bylo na ní znát, že to také nemá sama se sebou zcela vyjasněné.
„Hele, Dení,“ začala opatrně Eva, „to, co děláme spolu, tak je taková sranda, taková blbost, vlastně jde vo hovno. Ale tahat do toho někoho dalšího? A rovnou mamku? Ta si o nás pořád myslí, že jsme malí caparti, něco takovýho by nepřekousla. Chápala bych, kdybys chtěla zapojit tátu, ten je totálně v cajku a navíc má péro, který by se nám určitě hodilo, ale máma? Kdyby zjistila, co spolu děláme, tak by asi… No asi by se nezabila, ale rozhodně by byla zralá nejmíň na cvokaře…“

Denisa se zamračila, Evu vůbec neposlouchala a obrátila se na mě: „ty jsi přece říkal, že je sexy! Tak co ty na to?“
„Jo, Denčo, máš pravdu, je to fakt stoprocentní milfka, to souhlas, ale to je tak všechno.“
„Jak všechno??“
„No všechno. Já ji vidím pořád jako mámu a ne jako něco jinýho, to se na mě nezlob, ale tak to prostě je!“

Denisa naštvaně našpulila rty, slezla mi z klína a odsedla si od nás na druhý konec postele. S Evou jsme se na sebe nejistě podívali, protože nám nebylo moc jasné, co s ní dál budeme dělat. Zatímco seděla zády k nám, přemýšlel jsem, jak to s ní vyřešíme. To mi padl pohled na poloprázdnou sklenici s džusem, kterou jsem postavil vedle postele. Na hladině totiž plavalo několik kostek ledu. Opatrně jsem jednu vyndal ven, tiše se připlížil k Denise a hodil jí kostku za krk.

„Ty debile!!!“ zaječela a začala poskakovat, zatímco já s Evou jsme se šíleně rozesmáli. Když konečně led vytřepala zpod trika, přidala se k nám.
„Tak už si toho nechala?“ zeptala se Eva. Té bylo jasné, že Denisa už trucovat nebude, proto notebook zavřela a položila ho na stolek vedle postele.
„Dejte mi pokoj,“ pokusila se Denisa o uražený tón, ale hlas ji znovu zklamal a znovu se rozhihňala. To už jsem si ji přitáhl k sobě a vyhrnul jí triko pod bradu. Najednou byla před námi polonahá, měla pouze krátké přiléhavé modré kraťásky a kotníkové ponožky, ve stejné modré barvě.

„Lehni si a lež!“ poručil jsem jí. Sice na mě vyplázla jazyk, ale Eva ji povalila na záda, že se nemohla ani hnout. Natáhl jsem se znovu pro sklenici a rychle ji dopil, takže v ní zůstalo jenom pár kostek ledu. Vytáhl jsem další a začal jsem s ní přejíždět Denise po prsou. Její roztomilé růžovoučké bradavky okamžitě ztuhly.

„To studí!“ vypískla, ale Eva ji stále pevně držela, takže pouze mlela boky do stran. Což ale bylo neskutečně vzrušující! Začal jsem jí přejíždět ledem po druhé bradavce, zatímco k té první jsem se sklonil, sevřel ji lehce mezi rty a začal něžně sát. Denisino tělo se prohnulo jako luk a její hruď se vypjala proti mně. Když mě začaly studit prsty, sevřel jsem ledovou kostku pro změnu mezi zuby a začal sestřičku dráždit tímto způsobem.

Eva si stáhla černé legíny, které na sobě měla, pod zadeček a svojí pičku ukrytou pod kalhotkami přitiskla Denise k obličeji.
„S tou svojí ukecanou pusinkou můžeš dělat lepší věci než ječení!“
„Jo, to je pravda a taky by ses měla trochu zchladit, holčičko!“ přidal jsem se. Vzal jsem další kostku ledu, strčil ji Denče pod kalhotky a zasunul rovnou do kundičky. Hlasitě vyjekla, a kdyby jí Eva neklečela přímo na obličeji, asi by nám popraskaly ušní bubínky. Přitom začala divoce kopat nohama, takže jsem ji za jednu z nich chytil a pevně ji držel. Pohled na její roztomilé chodidlo, ukryté pod tenkou bavlněnou ponožkou mě docela vzrušil. Přitáhl jsem si ji proto až k obličeji a pouze pomocí zubů jsem z ní ten kousek oblečení stáhnul. Vykoukly na mě malé prstíčky s červeně nalakovanými nehty. Nijak jsem se nerozpakoval a sestřin palec jsem začal okamžitě cucat.

„To ti to ráno nestačilo?“ zachichotala se Eva. Zavrtěl jsem hlavou, vytáhnul nožku z úst a jazykem jsem přejel po zbylých prstech. Přitom jsem se musel usmát, protože jsem si vzpomněl, jak jsme nedávno nakládali zelí. A šlapat ho musely právě Denisa a Eva, protože z naší rodiny mají nejmenší chodidla a jedině ony dvě se vlezly do sudu.

„Co se šklebíš?“ zeptala se Eva, která si všimla mého výrazu. Jen jsem s úsměvem zavrtěl hlavou a odpověděl jí. Eva se sice v první chvíli rozesmála, ale její smích se změnil v překvapené vyjeknutí, protože Denisa vsála její zduřelý poštěváček do své hladové pusinky a opatrně ho skousla.

„Představ si, Denčo, těsně než přišel táta domů, tak se mi povedlo strčit Evě jazyk do zadku,“ pochlubil jsem se sestře, zatímco Eva jen se zavřenýma očima hlasitě vzdychala. Denisa roztáhla oběma rukama Eviny půlky, kalhotky odsunula stranou, maličko pohnula hlavou a ústy se přitiskla k sestřině zadní dírce.

„Co jí to radíš za nesmysly! Ty jeden deÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ…“ vyjela na mě Eva, ale nedokončila větu, protože Denisin jazyk rychle překonal odpor jejích svalů a vklouznul do těsného sladkého otvůrku. Eva si sedla celou vahou Denise na obličej, zaklonila hlavu dozadu a třesoucím se hlasem rozkošně sténala. Přitom natáhla jednu nohu mým směrem. Na nic jsem nečekal, chytil ji za lýtko a přitáhnul jsem si k obličeji i její chodidlo. Teď jsem měl před obličejem prstíky obou sestřiček, obě je měly nalakované. Denisa načerveno a Eva načerno. Ty Eviny navíc ladily s její podprsenkou i legínami, které měla stále na sobě, pouze je měla stažené těsně pod zadeček. Skutečnost, že byly obě holky stále více méně oblečené, mě neskutečně vzrušovala. Ještě několik minut jsem strávil střídavým cucáním nohou obou sestřiček, ale přitom jsem vymýšlel, co uděláme dál. Zrak mi padl na nevyužitou Evinu pičku (Denisin jazyk stále řádil v jejím růžovém zadečku). Ze sklenice od džusu jsem si do dlaně vysypal poslední kostku ledu a tuhle jsem pro změnu strčil do Eviny kundičky. Překvapeně otevřela oči a zadívala se na mě, ale měla přitom takový zasněný výraz. Bylo na ní znát, že se blíží k orgasmu.

„Pusu,“ zaprosila, „dej mi pusu!“
Taková prosba se přece nedá odmítnout. Pustil jsem nohy obou holek, naklonil se Evě a přitiskl se k jejím rudým rtům. Sice znovu zavřela oči, ale její ústa mi vyšla naproti a během několika vteřin jsme se začali vášnivě líbat. Sevřel jsem do obou dlaní její obličej, zatímco ona mi hodila ruce kolem krku. Vrazila mi jazyk hluboko do úst, čemuž jsem nedokázal odolat, okamžitě jsem ho sevřel mezi zuby a začal ho sát. Ségra sebou začala házet a celá se roztřásla. Znovu otevřela oči:

„Prosím,“ zašeptala a silněji si mě k sobě přitiskla. Jednu ruku jsem přesunul k jejímu klínu a lehce zavadil o vztyčený poštěváček. Byl celý rozžhavený, a když jsem se ho dotkl, Eva jen toužebně zasténala. Zasunul jsem dva prsty do kundičky, lehce je navlhčil a začal mnout sestřin citlivý klitoris. Druhou rukou jsem ji chytil za vlasy a odtáhl ji od sebe.

„Otevři oči, Evo!“
Zasténala, ale stále je měla zavřené. O něco silněji jsem přitlačil na její poštěváček a zopakoval jsem větu:
„Otevři oči!“
„Proooč?“ zaskučela.
„Chci se ti dívat do vočí, až se uděláš!“

Znovu zasténala, ale tentokrát je otevřela. Díval jsem se do těch oříškových kukadel a jen ten samotný pohled mě neskutečně vzrušoval. Viděl jsem jí až do duše, kde se zračila nesmírná touha po orgasmu. Začal jsem mnout růžový poštěváček o něco rychleji. Otevřela ústa dokořán, ale už nevzdychala. Celé její tělo se roztřáslo a stále jsme si vzájemně zírali do očí. To trvalo několik hodně dlouhých sekund. Pak zavřela oči a sesunula se na postel. Mrknul jsem na Denisu, která se vesele smála:

„To jsme jí dali, co?!“
„Já to na vás jen hrála,“ zašeptala znaveně Eva a pokusila se o smích. Ale spíš to znělo, jako když někdo zalapá po dechu.
„Jo, jasně… hrála,“ protočila oči Denisa a rukama naznačila uvozovky. Vzápětí mi i ona hodila ruce kolem krku a začala se se mnou líbat.
„No tak jsem to nehrála, tak se poserte… Ale nikdy bych nevěřila, že mě takhle dokáže voddělat jen pitomý lízání.“

Ani jeden z nás jí neodpověděl, protože jsme byli zabráni do našich polibků. Eva ležela na boku, stočená do klubíčka s nohama přitaženýma pod bradu. Vypadalo by to zcela normálně, jenomže legíny měla pouze do půlky stehen, kalhotky stažené ke straně a její zadeček se úplně lesknul, jak byl pokrytý vrstvou Denisiných sladkých slin.

„No tak! Nechte toho a mluvte se mnou!“ stěžovala si Eva a začala do nás šťouchat. Odtáhl jsem se od Denisy a usmál se na ní. Ta se otočila na naši sestřičku a zachichotala se:
„Prostě umím lízat. A hlavně análky. To se ti to až tak líbilo?“
„Když mě tam poprvý lízala Kamča, tak to bylo takový zvláštní a nic moc mi to neříkalo. Ale asi jsem tomu nějak přišla na chuť.“
„Jazykem to začíná, potom prsty a nakonec pták,“ zasmála se Denisa a pohledem přejížděla z Evy na mě, „zkusíte to?“

Ale než jsem stačil vůbec zareagovat, Eva se okamžitě ohradila:
„Nic takovýho jsem neříkala! Vocas mi tam strkat nebudeš!“
„Fakt ne?“ udělal jsem na sestřičku psí oči, i když jsem věděl, že je to celkem zbytečné.
„Když ne jí, tak mně!“ zachichotala se Denisa a dala mi další pusu. Vzápětí si lehla na bříško a zavrtěla zadečkem. Položil jsem ruce na její boky a pomalu jí stáhnul kraťasy i s kalhotkami ke kolenům.

„Hele, ten led už roztál,“ zasmál jsem se, protože oba kousky prádla na sobě měly velkou mokrou skvrnu.
„Teď abych to hodila do pračky,“ zamračila se Denisa.
„Beztak to není jen ten voda,“ podotkla Eva, „jak tě znám, ty jedna mrcho, tak bys byla celá mokrá i bez toho ledu!“
„A z čeho asi?“ zachichotala se Denisa.
„Přece z toho, jaks mě lízala!“ ušklíbla se Eva a po čtyřech se doplazila ke mně. Zatímco jsem rukou přejížděl po Denisině kundičce, stáhla mi kraťasy a začala mi olizovat žalud.
„Hele, Evčo, tys byla před chvílí, nechceš taky…“
„Drž hubu, brácha! Kdybych ti ho nevolízala, tak by vám to potom dřelo!“ odsekla mi. Pokrčil jsem rameny, ale Eva už se ode mě stejně odtáhla. Roztáhla Denise půlky od sebe a pořádná dávka slin dopadla na těsnou růžovou dírečku.

„Lež a nehejbej se!“ plácla Denisu přes zadek Eva a opatrně do ní zasunula ukazováček. Denisa ležela na bříšku a lýtka jí bezstarostně kmitala ve vzduchu ze strany na stranu. Za jednu nožku jsem ji chytil a opět jí začal cucat prstíky s červeně nalakovanými nehty. Začala sebou znovu mlet a pokusila se zvednout na všechny čtyři.

„Lež!“ plácla ji znovu Evča přes zadek a Denča padla zpátky na bříško. Oběma rukama jsem držel její chodidla a obě je olizoval, zatímco jsem sledoval, jak do ní Eva zasouvá nejen ukazováček, ale už i prostředníček.

„Já už nechci prsty!“ hihňala se Denisa, „já chci něco lepšího!“
Mrkl jsem na Evu, která na mě kývla hlavou. Sice se mi nechtělo opustit sladké prstíky, ale co jsem měl dělat? Klekl jsem si nad sestřin kulaťoučký zadeček a přitlačil špičku žaludu proti její úzké zadní dírce. Znovu se chtěla zvednout na všechny čtyři, ale tahle poloha, kdy ležela na bříšku, se mi začala také líbit.

„Zůstaň ležet!“ plácnul jsem ji po Evině vzoru přes zadek. Eva jí znovu začala vyhrnovat triko, ale zarazil jsem jí.
„Nech jí ho. Vypadá to strašně pěkně. Je taková oblečená/neoble­čená.“
„Spíš voblečená,“ podotkla Eva, „ale je to sranda, mrdat v oblečení.“
„Hlavně vám to strašně sluší! Když na sobě něco máte a přitom můžete šukat.“ „A co já? Mám si tohle nechat? Nebo si to mám vyhrnout?“ zeptala se mě a ruce přesunula na svou sportovní podprsenku.
„Nech si to, jak to máš. A ty legíny si taky nech. Máš v nich strašně pěkný nohy.“
„Tobě se dneska ty naše nohy nějak líběj, co?“ vyplázla na mě jazyk, ale legíny si přitáhla zpět pod zadeček.

„Budeš jenom kecat nebo do mě něco strčíš?“ přerušila nás Denisa. „Soráč, už na tom pracuju,“ zašklebil jsem se omluvně a zatlačil proti jejímu zadečku. Ten se moc nebránil a za chvíli byl můj žalud zabořený v horkém a těsném otvůrku.
„To je krása!“ vydechli jsme s Denisou ve stejnou chvíli. Pomalu, velice pomalu jsem se nořil hlouběji a hlouběji, dokud jsem se boky nedotkl jejích půlek. Ty jsem jí rukama roztahoval od sebe, abych do ní měl co nejjednodušší přístup. Když jsem v ní byl až nadoraz, na chvíli jsem se přestal hýbat a nechal jsem jí několik dlouhých okamžiků, aby se mohla přizpůsobit. Potom jsem v ní začal pomalu klouzat.

„Hezky pomalu, to se mi líbí, hihihi,“ chichotala se Denisa.
„Ty seš dneska nějaká veselá,“ podotkla Eva, která si taky všimla její dobré nálady.
„Brácha mě šuká do zadku, tak proč bych nebyla veselá?“ podivila se Denisa a dál se hihňala. Eva zavřela oči a pohladila Denisu po vlasech. Zvědavě jsem ji pozoroval, zatímco jsem lehce zvyšoval tempo.
„Nehraje to na nás, fakt je strašně veselá,“ nadzdvihla překvapeně Eva obočí. Teď mi přišlo, že si holky navzájem vidí do hlavy, protože se navzájem zadívaly do očí. Denisa, která se stále tiše smála, v nich měla takový prosebný výraz a Eva se nervózně kousala do spodního rtu. Přestal jsem Denče protahovat zadeček, zavřel jsem oči a pokusil jsem se naladit na jejich myšlenkové spojení. Ale než se mi to povedlo, Denisa mě do zad kopla. Klečel jsem jí totiž nad zadečkem, takže to pro ni nebyl problém.

„Jaktožes‘ přestal?“
„Už jsem skoro stříkal, tak jsem musel zpomalit,“ odvětil jsem a snažil se pochopit, jaký vnitřní dialog mezi nimi probíhá.
„Ale kdybys nekecal! Hihihihi,“ smála se a kopla mě znovu. Vzápětí se ozvalo Evino odevzdané povzdechnutí a Denisin smích se náhle utlumil, jako by jí někdo zacpal pusu. Otevřel jsem oči a zjistil jsem, že v nich má Evinu nožku.

„To je vono, to je hodná holčička, lízej maminčiny prstíky,“ zašeptala Eva.
„Aha, tak o tohle jí šlo!“ zasmál jsem se a zakroutil jsem hlavou. Přitom jsem začal znovu rychleji přirážet proti těsnému zadečku a sledoval jsem, jak Denisin jazyk olizuje Eviny prsty s černě nalakovanými nehty.
„Líbí se ti to? Co, Dení? Líbí?“ vyzvídala Eva, zatímco si jednou rukou přejížděla mezi nohama.
„Hmmm,“ přikývla Denisa s plnou pusou.
„Tak teď vochutnej tohle!“ odtáhla od Denisy svojí nohu pryč, ale přistrčila jí k ústům ukazováček a prostředníček, které si právě vytáhla z kundičky. Bylo to dobře znát, protože se oba leskly jejími šťávičkami. Denisa zavřela oči a začala oba prsty silně sát.
„Chutná ti maminčina kundička?“ provokovala jí Eva a strčila ji před obličej prsty druhé ruky, které si mezitím pokryla čerstvou vrstvou svého sladkého nektárku.
„Strašně moc, mamí!“ vypískla Denisa, „strašně mi chutná! Chichichi…“

Obě holky se dál hihňaly a Denisa pokračovala v olizování Eviných prstů.
„A co ty?“ mrkla na mě Eva, „taky bys chtěl vochutnat maminčinu kundičku?“
„To jsou ale blbosti,“ protočil jsem oči v sloup, protože jsem už docela rychle a tvrdě přirážel proti Denise, jejíž sexy zadeček se nádherně stahoval a krásně mi masíroval péro.
„Ale nekecej, brácha!“ zachichotala se Denisa, „naše maminka má strašně sladkou pičku!“ Jenom jsem zakroutil hlavou, protože jsem už hluboce oddechoval, jak jsem ségru ze všech sil mrdal. Eva vytáhla jednu ruku z kundičky a začala si svoje šťávičky roztírat po prstech na nohou. Přivřenýma očima jsem ji pozoroval, ale nečekal jsem, že mi vzápětí strčí nožku před obličej.

„Taky si dej maminčinu kundičku!“ zasmály se obě holky, zatímco jsem začal cucat její roztomilé prstíky.
„Já bych si dal něco lepšího,“ podotkl jsem a přestal jsem na chvíli šukat Denisu. Odpolední cyklistický výšlap mě očividně stál daleko víc sil, než jsem původně předpokládal. Tak ať se teď chvíli snaží někdo jiný.
„Co se děje?“ zahihňala se Denisa, „už nemůžeš? “
„Ale nestarej se,“ odbyl jsem jí a popadl ji za boky. Donutil jsem jí přesunout se do pozice na všechny čtyři, kdy měla daleko více prostoru, aby se na mě mohla sama nabodávat.

„Počkejte,“ přerušila nás Eva. Zadívali jsme se na ní a čekali, co udělá.
„Vytáhni ho z ní a uhni mi,“ řekla mi, zatímco oběma rukama roztáhla Denisiny půlky od sebe.
„Chichichichi…“ Jakmile jsem vytáhl ptáka z Denisina zadečku, Eva se sklonila nad rozevřenou dírkou.
„Ukážeš mamince tu svojí krásnou dírečku?“ zeptala se a z jejích úst do růžového otvůrku skapala pořádná dávka slin.
„Hihihi, to je strašná sranda!“ dostalo se jí v odpověď. Eva ještě párkrát prolízla těsnou prdelku a jazykem se snažila vtlačit do ní co nejvíce slin. Ale neměla moc času, protože sestřin zadeček se zase stáhnul do původního tvaru.
„Uvolni se a povol! Maminka si s tebou chce trochu pohrát!“
„Ty seš suprově úchylná, Eví! Hihihi, teda chci říct: mamí!“ chichotala se Denisa. Eva okamžitě popadla moje péro a vrazila ho zpátky do nabízeného análku.

„To je super!“ zaskučela Denisa a celá se roztřásla blahem. Okamžitě využila výhod pozice doggie style, ve které měla daleko víc možností k pohybu, a stále se hihňajíc začala klouzat sem tam.
„Líbí se ti to, Dení? Řekni mamince, jak se ti to líbí! Řekni jí, že se ti líbí, jak ti bráška šuká zadeček! Dělej, řekni jí to!“
„Líbí! Líbí! LÍBÍ!“ smála se Denisa a dál se na mě nabodávala.
„Chceš ještě další maminčiny sliny?“ mrkla na ní Eva a dala jí pusu na tvář. Denisa se stále chichotala a přikývla se slovy:
„Ano, mamí!“

Eva tedy zopakovala celou proceduru a do Denisina zadečku se tím pádem dostalo další pořádné množství slin. Eva jí začala zadní dírkou lehce mnout ukazováčkem a překvapeně vyjekla. Denisin análek se totiž při tom lehkém doteku lehce pootevřel.
„Jak to děláš, Dení?“
„Já nevím, prostě jsem se uvolnila, jak jsi říkala. Mamí, hihihi,“ dodala.
„Pusť mě k ní,“ odstrčil jsem Evu stranou a sklonil se k vyšpulenému zadečku. Na pohled byl opravdu těsně sevřený, ale když jsem ho opatrně olízl, okamžitě se pootevřel a mohl jsem jazykem vklouznout dovnitř.

„Jde to jako po másle,“ zakroutila nevěřícně hlavou Eva, která mě pozorovala, „teď zase já!“ A jakmile se růžová dírečka při doteku jejích prstíků rozevřela, okamžitě do ní natekla z Eviných úst další dávka slin. Poté jí párkrát silně plácla přes zadek. Ale Denisa reagovala pořád stejně, roztomile se hihňala.
„Co to máš, Eví, furt s těma slinama?“
„To jsem viděla v nějakým pornu,“ oznámila nám, „a chtěla jsem to s váma vyzkoušet!“
„Já myslel, že ty na anál nekoukáš. Přece máš radši interracial a gay porno,“ dobíral jsem si jí, za což mě praštila pěstí do ramene.
„Nehádejte se!“ sténala Denisa, „mně se to strašně líbí!“

Sotva jsem do ní znovu zasunul tvrdé péro a začal v ní klouzat, rozchichotala se ještě víc.
„Ve mně to úplně čvachtá, kolik toho ve mně vlastně je?“
„Hodně!“ zazubila se Eva.
„Hele, mě napadlo něco úchylnýho!“ zachichotala se Denisa a střídavě přejížděla pohledem ze mě na Evu. Zadíval jsem se jí do očí a okamžitě jsem pochopil, co má na mysli. Vyplázl jsem na ní jazyk a přikývl.
„Co chcete dělat?“ zajímala se Eva, ale nedočkavá Denisa ji odstrčila stranou.

Vzápětí jsem si lehl na záda a čekal. Ségra si mi okamžitě dřepla nad obličej, zadečkem nad mými ústy. Fascinovaně jsem ten lákavý otvůrek pozoroval a celou silou vůle jsem se musel držet, abych ji rukama nepopadl za boky a nepřitáhl si ji těsně k sobě. To už si Denisa rukama roztáhla půlky co nejvíc od sebe a z růžové dírečky začaly vytékat Eviny sliny. A jak sama před chvílí podotkla, bylo jich opravdu hodně. Denisa mlela boky sem tam, takže jsem měl brzy poslintaný téměř celý obličej.

„Teda vy jste fakt prasata!“ smála se hlasitě Eva, ale jednu ruku měla vraženou mezi nohama a prstíky klouzaly v promočené kundičce.
„A to ještě nic není!“ zachichotala se Denisa, seskočila ze mě a otočila se ke mně obličejem. Při pohledu na mě jí sice v očích zazářily úplně jiskřičky, ale na nic nečekala a začala mě jazykem čistit.
„Počkej, já ti pomůžu!“ zasténala Eva a taky se ke mně sklonila. Obě holky mi z obličeje slízávaly sliny, které na mě vytekly z Denisina zadečku, to bylo neskutečně pervezní. A do toho jsme se ještě všichni tři začali vzájemně líbat a přelévat si sliny z úst do úst. Však mi z toho zážitku také pořádně hučelo v kládě!

„Chceš ještě?“ zeptala se Denisy Eva, která si mezitím začala pohrávat s mým ptákem. Ta jen přikývla a okamžitě se obrátila zpátky do pozice doggie style. A začala vzrušujícím způsobem vrtět zadečkem. Na nic jsem nečekal a znovu ho do ní vrazil. Ale tentokrát ne do zadečku, nýbrž do kundičky. Ségra zalapala po dechu, když jsem do ní zajel, dlaněmi sevřela peřinu postele, na které jsme leželi, a začala hlasitě sténat.

„To bylo fakt super úchylný, myslíš, že bych to taky zvládla?“ zeptala se mě Eva zamyšleně. Podíval jsem se na ni a opět mi pohled padl černé legíny, ukrývající její krásné dlouhé nohy s výjimkou pevného kulatého zadečku. Místo odpovědi jsem se pro ni a přitáhl ji k sobě. Sice vypískla, ale nebránila se. Donutil jsem ji postavit se tak, že jsem měl její perfektní zadeček před obličejem. Jazykem jsem okamžitě zabrousil na sevřenou zadní dírku, na což zareagovala hlasitým zasténáním. Rukama jsem jí roztáhnul půlky od sebe a snažil se zasunout jazyk, co nejhlouběji to šlo. Začala sténat ještě hlasitěji. Do toho jsem stále slyšel, jak se Denisa vesele směje, zatímco se na mě divoce nabodávala a protahovala si přitom svou těsnou pičku.

„To je úžasný, tohle bysme mohli dělat celý prázdniny! Ještě tady mít Kamču a bylo by to perfektní!“ chichotala se Denisa. V téhle pozici jsme vydrželi poměrně dlouhou dobu, dokud mě nezačal ze stálého lízání bolet jazyk. Odtáhl jsem hlavu od Evina zadečku, což se jí ale vůbec nelíbilo.

„Tak ty už nemůžeš?! To jsi teda maminku moc nepotěšil!“
„Ale dej už mi pokoj s tou svojí maminkou!“ odsekl jsem a plácnul ji přes zadek. Jen vyjekla, ale vzápětí si klekla vedle mě a dala mi prvotřídní pusu.
„Na Denču sice nemáš, ale umíš to nádherně,“ oznámila mi, když se ode mě odtáhla.
„Tak to mě musíš nechat častějc trénovat,“ zasmál jsem se, chytil stále se hihňající Denisu za boky a začal ji mrdat o něco rychleji.
„Asi to tak uděláme,“ uvažovala Eva, „každej večer před spaním mě můžeš půlhoďky lízat vobě dírky, co ty na to?“
„Nějak to doladíme,“ vyplázl jsem na ní jazyk, ale půlhodina se mi zdála moc. To by mi brzy jazyk upadnul.
„Já ti třeba naopak každý ráno po probuzení vykouřím ptáka, ne?“ navrhla Eva a znovu mi vrazila jazyk do pusy.

„Až budeš stříkat, tak mi ho zase strč do zpátky,“ oznámila mi Denisa.
„Kam zpátky?“ zeptala se jí Eva vesele.
„Do prdele!“ zachichotala se Denisa šíleně, „strč mi ho zpátky do prdele!“
„Víš co, Dení? Když tady tak pěkně klečíš na všech čtyřech, co kdybys začala lízat maminčin análek, jako to dělala ona tobě?“
„Jasně mamí,“ zahihňala se Denisa, „budeš mít plnou prdel slin! A když už jsme u toho… brácho, strč mi ho zpátky do prdele hned teď!“
„No jak chceš,“ zasmál jsem se a silně ji plácl přes zadek. Vzápětí jsem vytáhl ptáka z její kundičky a pokrytého vrstvou kluzkých šťáviček jsem ho vrazil do nabízeného zadečku. Slaďoučká sestřina dírečka se kolem mě silně stáhla a mně bylo jasné, že to dlouho nevydržím. Denisa objímala Evu rukama kolem stehen a její obličej byl zabořený hluboko mezi pevnými půlkami. Slyšet byly jenom mlaskavé zvuky. Z Eviných úst se naopak linulo vášnivé a vzrušující sténání. Zvuky, které vydávaly obě sestřičky, mě neskutečně vzrušovaly, tudíž jsem popadl Denisu za boky a začal do ní ze všech sil bušit.

„Už… už… už… UUUUUUUUUUUUŽ­ŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ!!!!“ oznámil jsem holkám svoje vyvrcholení. Hlava se mi totálně zatočila a svalil jsem se rovnou na Denisu a přišpendlil ji pod sebou. Přitom jsem pořád cítil, jak do ní proudí další dávky horkého spermatu. Oči se mi zavřely a snad bych i usnul, kdyby mně Eva nedala lehkou facku.

„Nespi, vole!“
Chtěla mi vrazit ještě jednu, ale to už jsem otevřel oči, tudíž se mi povedlo jí uhnout. Zároveň jsem se přetočil na záda a vyklouzl penisem z Denisy.
„To je takový nepříjemný prázdno,“ podotkla trochu posmutněle, ale stále ležela na bříšku a těžce oddechovala.
„Vždyť seš zase plná něčeho jinýho!“ podotkla Eva a přejela rukou po sestřiných hýždích, „udělala bys pro maminku ještě jednu poslední věc?“

Denisa pootočila hlavu a zadívala se na Evu. Několik dlouhých sekund si vzájemně hleděly do očí, Eva mírně nedočkavá a Denisa očividně dost unavená.
„No dobře, ale pak už mě necháš spát,“ podotkla a zvedla se zpátky na všechny čtyři. Eva na mě mrkla:
„Když můžeš ty, jak já taky! A budu to mít ještě lepší!“
Lehla si na záda a Denisa si jí klekla nad obličej. A zopakovala stejnou proceduru, jako před chvílí se mnou. Jenom s tím rozdílem, že pro tentokrát z jejího zadečku nevytékaly Eviny sliny, nýbrž moje sperma. A přímo do Eviny pootevřené tlamičky. Většinu okamžitě spolykala, ale část si nechala skapat na tváře a na rty.

„Chceš taky?“ zeptala se Denisy. Ta se opět zachichotala:
„To si piš!“ a vrhla se na Evu a začala ji hladově olizovat.
„Co ty? Taky si dáš?“ strčila do mě Eva nohou.
„To jsou ale blbý nápady,“ podotkl jsem a zakroutil hlavou.
„Ráno ti to nevadilo,“ ušklíbla se Eva, sevřela Denisin obličej do dlaní a přitiskla si její rty ke svým. Z posledních sil jsem se zvedl z postele, otevřel dokořán okna, aby se pokoj pořádně vyvětral a svalil se zpátky k líbajícím se holkám. Z Evina obličeje už zmizely poslední zbytky semene a holky už si jen vzájemně cucaly jazýčky. Teď se ke mně každá z jedné strany přitulila a položila mi hlavu na rameno. Obě jsem je objal a všichni tři jsme začali klimbat.

„Škoda, že tady není Kamila,“ povzdechla po chvíli Denisa a otevřela oči, „ale vůbec jsem netušila, Eví, že budeš do těhlech našich prasečinek taky taková zapálená.“
„Co ti mám říct? Asi už jste mě zkazili, vy dvě prasata,“ zasmála se Eva.
„Prasata? Zkazili?“ podivil jsem se, „kdo tady vykládal, že je naše maminka? Nebyl to náhodou nějakej vlk, co nás chtěl sežrat? Ne, počkat! To si byla ty! Že jo?!?“
„Srandičky, srandičky,“ ušklíbla se Eva, ale její veselá aura nezmizela.
„No, já mám zrovna červený vlasy, takže bych mohla bejt Červená Karkulka. A ty seš, Eví, takovej bad guy, takže bys byla vlk. A nakonec by tě Jindra zastřelil,“ chichotala se Denisa. „Tak zaprvý, nebyla bych bad guy, ale spíš bad girl a zadruhý vlk v Červený Karkulce si nehrál na maminku, ale na babičku. Proč máš tak velké oči? Abych tě lépe viděla!“
„A prrroč máš tak velký kozy?“ zeptal jsem se jí s rádoby zvířecím přízvukem, čemuž se obě dvě začaly šíleně smát. Bavili jsme se spolu ještě dlouhou dobu, dokud jsme neuslyšeli bouchnout dveře. Pohledem na hodiny jsme zjistili, že je už téměř osm hodin a že jsou tedy máma a táta zpátky z tenisu.

„Dneska se nám to vyplatilo, mrdat v oblečení, co?“ zeptal jsem se, zatímco jsem si akorát natáhl trenky, které mi visely na jedné noze. Eva si zpátky natáhla legíny a Denisa kraťasy a stáhla si triko pod prsa. Právě včas, protože se otevřely dveře a objevili se oba rodičové. Dnes se tedy nikdo nemusel schovávat pod postel ani pod peřinu.
„Tak vy jste všichni zalezlí tady nahoře, válíte se v posteli a dole necháte vodemčeno. To si snad děláte srandu? Co kdyby sem někdo vlez‘ a něco nám ukrad‘?!“ spustil táta.
„Když by nám neukrad‘ naše andílky, tak by se nic tak strašnýho nestalo,“ zasmála se mamka, sedla si k nám na postel a všichni jsme dostali pusu na tvář.
„Andílci? Spíš tři vyvalený vorvani! Jen se na ně podívej, kdybych je shodil z tý postele, tak by beztak zůstali ležet na zemi a ani by se nezvedli!“ vtipkoval táta.
„Ať tě to ani nenapadne!“ zahrozila mu prstem máma, ale přitom se smála, pak ještě dodala, „ale nějak divně vám to tady smrdí. Co jste tady dělali?“

„No jo, ale to bude asi zvenku, celý odpoledne jsou tady votevřený vokna,“ pokrčil jsem rameny.
„…říká se Otevřená Okna,“ opravila mě mamka, s důrazem na slabiku ‚O‘. Jen jsem mávl rukou a lehce štípl Evu do zadečku, na což zareagovala tak, že mě praštila dlaní do hrudi.
„Ale fakt, něco tady… Deniso, on tady byl Matěj?“ zeptal se podezřívavě táta.
„Ne, ale…“ Denisa mírně zčervenala, podívala se na mamku, objala ji kolem krku a zašeptala: „víš, jak jsi tady byla v sobotu v poledne, tak se mi to stalo zase.“
Přitom ji lehce chytla za ruku a přitáhla si ji mezi nohy. Kraťasy na sobě stále měly mokrou skvrnu od ledu a mamka rychle ruku stáhla. Mírně červená se zatřásla, vstala a chytla tátu za ruku a táhla ho pryč.

„Co nám uděláš k večeři?“ zeptala se Eva a hlasitě zívla.
„Už jseš dost velká, udělej si jí sama!“ odvětil táta, ale máma nám rukou naznačila, ať jdeme s nimi, že nám něco sama udělá.
„Jindro, Evčo, že tady taky Denče nenecháte trochu soukromí! Je to její pokoj, nebo váš?“ dodala mamka. Přitom se mi zdálo, že na sebe s Denisou mrkly.
„A jakej byl tenis?“ vyzvídala Eva, která vyskočila z postele a hrnula se k tátovi, „nakopali jste Veselým pořádně prde… zadky?“
Máma s tátou totiž chodí každý týden na čtyřhru proti další dvojici, manželům Veselým.
„To se vsaď, kam ty dva se na mě hrabou! Akorát bych potřeboval někoho místo Tamary, vaše mamka už to nějak nezvládá,“ zašklebil se táta, za což si vykoledoval kopnutí pod koleno.
„Tak já to nezvládám?!“
„Ne!“ odsekl táta vesele, „v sobotu si zajdeme spolu, ne?“ otočil se na mě.
„Jo jasně! Já už tenis nehrál ani nepamatuju!“ souhlasil jsem nadšeně a tiše dodal, „tenis se rýmuje se slovem penis.“

Slyšela to jenom Denisa a úplně se rozkašlala smíchy.
„A ještě jsem nám koupil dvě pořádný krkovice, tak se potom taky nadlábneme,“ plácl mě táta po zádech.
„Vy jste strašný!“ začala si okamžitě stěžovat Eva, „já jednou nebudu doma a už se tady plánuje tenis a grilování! To je teda od tebe pěkně hnusný!“ vyplázla na tátu jazyk.
„No no no! Vy si budete o víkendu jezdit kdoví kde a co my tady máme sami dělat?“

A jaká akce je naplánovaná na víkend, to se dozvíte v příštím díle!

Počet zobrazení: 232

Autor

Navigace v seriálu<< Story 35 – A nedáme si pokoj a nedáme!Story 37 – Šmíráci a hádka >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x