Story 04a – Eva, nebo Kamila??

Toto je 5 díl z 47 v seriálu Story

Ležel jsem v posteli a přemýšlel jsem o tom, co všechno se toho dne stalo. Byli jsme s Kamilou, mojí ségrou, na bazéně. Celou dobu mě stálo péro jako nějakýmu uchylákovi a nakonec, když za mnou Kamča přišla, protože si potřebovala půjčit ručník, tak jsem jí vylízal její sladkou prcinku. Na jednu stranu to byl skvělý zážitek. Poprvé jsem byl tak blízko holčičí kundičky, jako nikdy dřív. Ale byla to kundička mojí sestřičky. To byla skvrna na tom zážitku. Kdyby to byl kdokoli jiný, měl bych teď pravděpodobně úplně jinou náladu, rozhodně by mě nechytaly výčitky svědomí.
Mojí situaci ještě zhoršoval fakt, že už jsem předtím několikrát šukal svojí další ségru, Evu. Věděl jsem, že Eva bere antikoncepci, takže se nemohlo nic stát, ale tohle přece není normální. Mít sex s vlastní ségrou. To není normální. Ale kdyby aspoň ty holky nebyly tak děsně vzrušující a tak strašně sexy. Jejich pohyby, pohledy, gesta, všechno říkaly: chci šukat. A já neměl sílu se bránit. Při vzpomínce na chuť Kamiliny sladké kundičky mi pomalu začalo stoupat péro. Takže jsem se poddal prastarému instinktu a pomalu si začal masírovat svoje kopí. Byl jsem zrovna v nejlepším, když jsem zaslechl kroky, někdo šel po schodech. Rychle jsem zastrčil penis zpět do kalhot a snažil jsem se dostat do nějaké pozice, která by aspoň trochu připomínala spánek. Podle zvuků z venku jsem poznal, že dotyčná osoba se neustále přibližuje a za pár sekund se začaly otevírat dveře ke mně do pokoje.

„Přede mnou nemusíš předstírat, že spíš. Já to na Tobě poznám.“
Otevřel jsem oči a viděl jsem, že to byla Kamila, kdo za mnou přišel.
„Proč myslíš, že před Tebou něco předstírám?“
„Víš, já mám docela strach, že…“, a zarazila se.
Teď už jsem se posadil a upřeně jsem koukal na sestru.
„Z čeho máš strach? Mně přece můžeš říct, co to je.“, snažil jsem se ji utěšit.

Váhavě si přisedla vedle mě na postel a v jejích blankytně modrých očích se zrcadlil smutek. Už jsem byl docela dost znepokojený, jestli se jí něco nestalo. Objal jsem ji kolem ramen a přitiskl ji k sobě.
„Kamí, neboj se. Já jsem tady s Tebou. Jen se pěkně vypovídej.“
„Nemyslíš si o mě, že jsem blázen, Jindro?“
„Proč prosímtě?“, vykulil jsem na ní oči.
„No kvůli tomu, co se dneska stalo. Já nevím, co to na mě přišlo, ale já tomu nemohla poručit a dopadlo to, jak to dopadlo. Víš, já Tě nechci ztratit.“
„Co to sakra povídáš? Proč bys mě měla ztratit? Vždyť já Tě mám rád, Kamilo. Moc rád. A to, že jsme spolu něco tak pěknýho zažili, to přece nemůže změnit.“
„Fakt?“, dívala se na mě nevěřícně. „Já si totiž myslela, že se mnou už nebudeš chtít promluvit. Víš, jak jsme přišli domů a ty sis šel hned lehnout a já jsem přitom chtěla být s Tebou, ale měla jsem strach, že mě pošleš pryč a, a, a…“, začala vzlykat.

Objal jsem ji a přitiskl ji k sobě.
„Ničeho se nemusíš bát, Kamčo. Pro Tebe tady vždycky budu. Ale mě to nepřišlo divný, ale úžasný, skvělý, suprový.“
Kamila začal popotahovat. Ale její nálada už se změnila.
„To jsem strašně ráda.“, řekla ještě a pevně se ke mně přitiskla a slabě vzlykala.
Blonďaté vlasy se mi zabořily do obličeje, takže jsem cítil nádhernou vůni vanilky, jejího oblíbeného šamponu. Sestřička vůbec celá hezky voněla a jak se ke mně tiskla, tak se moje tělo (hlavně tedy jedna určitá část) začalo velmi rychle probouzet.
„Mně je to strašně líto, bráško.“
„Co je Ti zase líto? Snad už jsme si vyjasnili, že to bylo pěkný, ne?“
„To jo, to souhlas, ale je mi líto, že já jsem se udělala a pak jsme hned vypadli. Že jsem Ti to ani nemohla nijak vynahradit. Ale já ani nevím, jestli bych mohla, když chodím s Honzou. Já ho nechci podvádět.“
Honza je její kluk a můj spoluhráč z fotbalu. Ale dokud nezačal chodit s Kamčou, tak jsme žádní extra velcí kamarádi nebyli. Ale i Eva má kluka, napadlo mě. A v jejím případě to ani mě, ani jí nevadilo. Podíval jsem se nejistě Kamile do očí.
„Řekni něco.“, poprosila mě.

Táta mi před časem řekl, že na holky musím dávat pozor. Že holka nepozná, když se k ní kluk nechová pěkně, protože když je mladá, tak nemá moc rozumu a stoprocentně mu věří. Takže bych měl dohlédnout například na to, aby moje sestry nechodily s hajzlama, co by je jen využili. Nebo taky na to, aby je ty kluci nepodváděli. A spoustu dalších věcí. To všechno se mi teď honilo hlavou. Mám poslouchat rozum a říct Kamile, ať zůstane věrná Honzovi? Nebo mám dát na svůj druhý mozek (v kalhotách) a říct jí, ať se na něj vykašle a ‚skočí‘ se mnou do postele? Ona sama neví, co chce a jestli jí teď řeknu špatnou odpověď, může tahle naše situace ještě dopadnout všelijak.

„Já nevím, co bych Ti měl říct.“, snažil jsem se koupit čas, „Co ty bys chtěla?“
„Já bych chtěla být s Honzou, ale i s Tebou. Já bych to zvládla.“
„No dobře, ségra. Ale víš, že to mezi náma, to by potom byl incest?
„Jak potom?“, zasmála se Kamila, „snad i předtím, ne?“
„No jasný, to je pravda.“
Teď už jsme se oba smáli, vzniklé napětí pomalu odpadalo.
„Víš, já bych vůbec nebyla proti a docela se mi to líbilo, ale měla jsem obrovský strach, že se mě potom budeš děsit. Takže teď vím, že ty to vidíš stejně jako já, tak bych Ti mohla konečně poděkovat za to dokonalý lízání.“
„Rádo se stalo.“, odpověděl jsem jí a okamžitě jsme se oba začali té mojí odpovědi strašně smát.

Dívali jsme si navzájem do očí a smích nás pomalu přešel. Atmosféra zhoustla s vědomím, že přijde něco pro nás téměř nového. Aniž bych se sestřičkou přerušil náš oční kontakt, pomalu jsem se k ní přiblížil a svoje rty jsem přitiskl k jejím. Stejně jako odpoledne, i nyní byly horké, měkké a sladké. Něžně jsme se o sebe otírali, samotný dotek našich rtů byl velice elektrizující a vzrušující. Po nějaké době jsem se chtěl opět blíže poznat se sestřiným jazýčkem, takže jsem uchopil její obličej do dlaní a přitiskl ji ještě více k sobě.
Potěšeně zavzdychala a otevřela ústa. Její zvědavý a mrštný jazýček se snažil vtlačit do mých úst, a jakmile se jí to podařilo, sevřel jsem ho mezi zuby a začal ho slabě sát. Kamila jen vykulila oči, když zjistila, že ji držím a nepustím, ale nebránila se, nýbrž mi ho vrážela skoro až do krku. Když jsme se od sebe konečně odlepili, oba jsme zhluboka oddechovali a v sestřině těžkém oddechování bylo velice znát, že je pěkně vzrušená. Sjel jsem jednou rukou na dokonalá kulatá prsa a jedno jsem lehce zmáčkl. Vášnivě vydechla a na oplátku mi rukou sjela do rozkroku. Překvapeně vypískla, když narazila na ocelově tvrdého ptáka.
„To je kvůli mně?“, divila se, celá vyjevená.
„Vidíš tady snad někoho dalšího?“, odpověděl jsem jí se smíchem. Kamila se taky smála, ale jen chviličku, neboť její mysl byla přitahována něčím zcela jiným.

Poposedla si kousek ode mě a naklonila se tak, že byla obličejem nad mým klínem. Já si mezitím vytáhl připravený penis z kalhot, aby měla ségra lepší přístup. Nedočkavě ho sevřela v ruce a začala ho zpracovávat. Ačkoliv už to byla parádní erekce, pod jejími dotyky rostl ještě do větších rozměrů. Na to reagovala tak, že mě o to pevněji svírala a její vertikální pohyby akcelerovaly. Netrvalo dlouho a z její ručky se stala rozmazaná šmouha. Zavřel jsem oči a vychutnával si tu nádheru. Kamila mi toužebně vzdychala do ucha a snažila se mě přivést ke stříkání. Za to jsem byl moc rád. Od rána jsem měl už koule pěkně natlakované a nutně jsem potřeboval úlevu. Snad si se mnou ale nehraje a potom nepřestane, tak jako to ráno dělala Evča. Kamila se nahnula blíž ke mně.
„Líbí se Ti to, Jindro?“ Neměl jsem sílu odpovědět, jen jsem jí přikývl.
„Tak si ještě vzpomeň na to, jak jsem Ti musela chutnat, když si lízal mojí buchtičku. Aspoň budeš rychle stříkat.“
Moje sestřička je opravdu moc chytrá holka. Protože opravdu jsem pocítil, že už to na mě jde, když jsem si začal představovat chuť její sladké kundičky.

„Kamí, nepřestávej, hlavně teď nepřestávej,“ povzbuzoval jsem jí, když jsem poznal, že už chybí jen několik záběrů rukou. Její něžné sevření nabralo na síle a intenzitě.
„Už to bude, už budu stříkat.“, upozornil jsem ji.
Opět se naklonila blíže k penisu a čekal jsem, že si jej  na finiš  vezme do úst. Nevzala. Ale honila ho těsně před svým obličejem, ve kterém se zračila touha a vzrušení, až jsem nakonec začal stříkat. Bylo toho strašně moc a přestože jsem si od rána už několikrát užíval, neměl jsem možnost se udělat. Sestra jen zavřela oči a už jí sprška spermatu pokropila obě tvářičky, nosík, oční víčka, rtíky a několik pramínků stékalo až na bradu. S úlevou jsem se opřel o stěnu a pomalu jsem se uklidňoval. Kamila stále svírala můj penis v ruce a přejížděla si s žaludem po obličeji a rozmazávala tak po svojí jemné kůži moje sperma.
„Ty jo Kamilo, ty bys mohla honit klukům péra závodně. To bylo super.“ Kamila se začala smát.
„Hlavně, že se Ti to líbilo, to jsem moc ráda.“
Vyplázla jazyk a slízla jednu bílou kapku, která jí dopadla na horní ret.
„Hmmm, nechutnáš vůbec špatně, bráško.“

„Nedáme ještě jedno číslo?“
Kamila se zasmála, ale pak o mém návrhu začala vážně uvažovat.
„Tak proč ne. Taková rychlovka před večeří. Počkej chvilku, jen si doběhnu utřít obličej.“
Natáhl jsem se na postel a unaveně jsem zavřel oči. Jestli jsem to teď nepřehnal. Teď to bude chvíli trvat, než se mi znovu postaví a to jsem navrhnul, že ho budu ještě používat. A když to jinak nepůjde, tak prostě ségře zase vylížu kundičku. Zaslechl jsem Kamiliny kroky a usmál jsem se při vzpomínce na odpoledne a na bazén.

„Když už si honíš, tak si aspoň zavři dveře. Nebo mě můžeš příště pozvat a já bych Ti ráda pomohla.“, vyrušil mě z přemýšlení Evin hlas. Prudce jsem se posadil a vyděšeně jsem na ni zíral.
„Co…, co tady děláš? Jak ses sem dostala?“
„Jak asi.“, ušklíbla se, „Přišla jsem Ti říct, že jsme si objednali pizzu, tak jestli si nechceš dát s náma.“
Co tady dělá? Jak to, že jsem ji neslyšel přijít? Moje myšlenky byly rozutíkané a já nedokázal nijak zareagovat. Eva na mě sice musela poznat, že nejsem nějak ve svojí kůži, přesto na mě svůdně mrkla a poznamenala.

„Ale já si teď dám něco lepšího než je pizza.“
S těmi slovy si klekla přede mě na zem a než jsem se nadál, můj penis už byl hluboko v jejích ústech a jazykem čistila od spermatu celý povrch citlivého žaludu. Zachvátila mě obrovská panika. Co když sem teď Kamila přijde? To byla tak zvráceně šílená situace, až se mi z toho hlava točila. Kromě toho, že se mi točila ze svalů Evina krku stahujících se kolem mého opět se zvedajícího kopí. Ani už jsem nemohl přemýšlet, protože všechna krev z mozku se mi nahrnula do penisu a jediné, o čem jsem mohl přemýšlet, byl zase jen sex.
„Evo, Evo!“ snažil jsem se ji zastavit, ale moc to nešlo. Další nevýhoda situace spočívala v tom, že jsem právě stříkal, takže pokud měla v plánu si se mnou ještě něco užít, tak bychom to určitě nestihli do doby, než se Kamila vrátí.

„Evo, v koupelně je Kamila.“
Konečně se mi povedlo ji na to upozornit. Eviny růžové rty sjely z mého tvrdnoucího pyje a ona na mě koukala s otevřenou pusou. Nechápavě se na mne podívala:
„A proč mi to říkáš?“
„Eeee, no přece aby…“, snažil jsem se něco honem vymyslet, ale nic mi nedávalo smysl, jak to říct tak, aby to nevyznělo nějak divně? Mysli, mozku, mysli!
„Aby, abychom jí řekli o tý pizze, přece.“
Oddechl jsem si. Taková odpověď byla celkem věrohodná. Eva mi přišla říct o pizze, tak proč by neřekla i Kamile?
„No jo. Jo, jasně. Pizza.“, zorientovala se rychle Eva. Zastrčila mi penis zpět do kalhot a s mojí pomocí vstala.
„Tak já jí to řeknu.“, otočila se a vyrazila. Co když tam uvidí Kamilu, jak si ze sebe otírá moje sperma? Skoro se mi zatmělo před očima, ale ještě jsem stihl zareagovat.
„Ne!“, prudce jsem vykřikl a chytil ji rukou za rameno. Eva se otočila a podezřívavě na mě koukala.
„Ty Jindro, je Ti dobře? Ty se chováš nějak divně. Můžeš mi říct, co se děje?“ stála proti mně, ruce v bok a dívala se přímo na mě. Já se začal opět vykrucovat.
„No víš, já…“
„No co? Tak se vymáčkni!“
„Já jsem nechtěl, abys, abys no…“
„Abych šla do koupelny za Kamilou, to je mi jasný. Co se tady děje?“
Díval jsem se jí do očí a nechtěl jsem jí lhát. Ale ani jsem jí nechtěl povědět pravdu. Ale z téhle situace nebylo jiného úniku.

Náhle zazvonil zvonek ode dveří a Denisa dole zakřičela:
„Už běžím.“
Pořád jsme se s Evou dívali na sebe a ona čekala na mojí odpověď.
„Máme tady tu pizzu, tak pojďte honem, než nám to vystydne.“ slyšeli jsme Denisu. V duchu jsem si vydechl, že mě tak pomohla ven z tohoto šílenství a hned jsem se vydal ven z pokoje. Kamila také vycházela z koupelny, sukni měla vyhrnutou k pasu, jednou rukou si přejížděla přes svá černá tanga a vesele se na mě smála. Jestli teď něco řekne, čím by nás prozradila, tak je to všechno pěkně v prdeli. Zuřivou gestikulací jsem ji přiměl, aby byla zticha, a pak jsem se otočil zpět k pokoji a zavolal jsem:

„Tak pojď Eví, ať nám to nevystydne.“
Kamila, jak mě slyšela, rychle si stáhla sukni zpět přes stehna dolů a ustoupila za roh tak, aby ji Evča nemohla vidět. Eva pomalu přešla až ke mně, stále mě pohledem zkoumala, pak se otočila směrem ke dveřím do koupelny a zavolala:
„Kamčo, máme pizzu, tak honem pojď.“
Jak jsme se otočili, bouchly za námi dveře a Kamila byla vmžiku mezi námi.
„Tak honem, honem.“, povzbuzovala nás,
„Já už mám hlad. Vy ne?“
Podíval jsem se tázavě na Evu, ale Kamile jsem nezapomněl odpovědět,
„No jasný, to víš, že mám.“
„Hmm, já taky.“ přidala se Eva. Kamila vesele poskakovala vepředu, zatímco já s Evou jsme byli pár kroků za ní.

Eva mě chytila za ruku, aby mě trochu zpomalila, a když už nás Kamila nemohla slyšet, tak mi pošeptala.
„Já už vím, co se tady děje.“
„Cože?“ zeptal jsem se nevěřícně, ale Eva mi odmítla odpovědět a následovala Kamilu směrem do kuchyně. Já tam stál jako solný sloup. Takže si to domyslela. To je v háji. Ale nezbývá mi nic jiného, než ještě udržet to divadlo před Denisou a pak si musíme s Evou promluvit.

Pizza byla se šunkou a žampiony, což byla kombinace, která chutná nám všem. U jídla si holky jako obvykle celou dobu povídali, ale já se vůbec jejich rozhovoru nezúčastnil a po očku jsem sledoval Evu i Kamilu. Ani jedna naštěstí nemluvila v žádných dvousmyslných větách, které by mohly prozradit, co se děje. Když jsme dojedli, všichni jsme se opět rozeběhli po svých vlastních záležitostech. Já jsem chtěl strávit čas s Denisou, protože jsem doufal, že v její přítomnosti mi dají zbylé dvě sestry trochu pokoj.

„Deniso, nemáš chuť na šachy?“
To bylo moje eso, protože ona je nesmírně chytrá a hry, kde se musí přemýšlet, ji velice baví. Přesto to kontrastuje s jejím vzhledem, kvůli jejímu piercingu v jazyku, tetování dole na zádech, častému výstřednímu oblečení, jako jsou pruhované punčochy končící až v půlce stehen nebo tričko roztrhané tak, že i skoro celá její prsa jsou krásně vidět, doplněnému nějakou bizardní barvou vlasů. Co si jen pamatuju, už je měla zelené, růžové, blond, zrzavé a vyzkoušela i spoustu dalších barev. Momentálně má takovou červenou. Ta barva má sice svoje jméno, ale mě se zdá stejná jako barva krve. Na základce si z ní všichni dělali srandu, že je šprt, takže si v páté třídě dala přihlášku na osmileté gymnázium a mě vzala s sebou. Ale pořád je to jedna z nejchytřejších holek i na gymplu, vyhrála mimo jiné matematickou a fyzikální olympiádu.

„Bráška si myslí, že mě porazí?“
„To nikdy nevíš.“
Začali jsme hrát. Denisa musí vždycky myslet aspoň na deset tahů dopředu, protože já se moc nesoustředil a po pár minutách hry už jsem přišel o královnu. Denisa se na mě zklamaně podívala.
„A to jsem si myslela, že bych si mohla i užít. Zase jsem Tě přecenila.“
Ztráta nejúčinnější figurky mě tak rozhodila, že potom už to se mnou šlo jen z kopce. Královnu brzy následovala první věž, oba koně, střelec a ségra si se mnou hrála jako kočka s myší. Když konečně přišel šach mat, oddechl jsem si.

„Ty se, Jindro, musíš víc soustředit. A nejen na přítomnost, ale musíš koukat i trochu dopředu. Jinak mě neporazíš. Ty vždycky jen tak náhodně hýbeš figurkami, ale nevíš, co vlastně chceš, nevíš, jak by si mě porazil. Musíš mít nějakou strategii a myslet na hodně tahů dopředu.“
„Díky moc za poučení.“ pousmál jsem se. Denisa se zachichotala.
„Nezlob se na mě, ty si prohrál. No musím stejně přiznat, že jsi byl dobrej. Ale já byla lepší.“, a odběhla pryč.

Máme doma taková zvyk, že poražený hru uklidí, takže jsem figurky narovnal zpět do krabice, pustil si televizi a chvíli ji sledoval. Ale nebylo tam nic, co by mě zaujalo, takže jsem se radši vydal k sobě do pokoje, s úmyslem pustit si počítač. Když jsem tam přišel, ihned jsem si všiml, že na mojí posteli sedí Eva a očividně na mě čeká. No jo, skoro jsem zapomněl, že spolu máme nedokončený rozhovor.

Tak jsem si sedl vedle ní a začal jsem.
„Víš, Evo, já bych Ti to vysvětlil, ale měl jsem strach, že na mě budeš naštvaná.“
„Já na Tebe nejsem naštvaná, Kamila je přece jen pěkná holka, tak se ani nedivím. Ale příště až si budeš honit u dveří do koupelny, tak Tě u toho může někdo chytit. Kdybys řekl mně, já bych Ti moc ráda pomohla.“
Jo takhle to je, došlo mi. Tak ona si myslí, že jsem honil u koupelny a koukal jsem u toho na Kamču. Tak to je celkem kvalitní omyl. Ale Eva s tím určitě může žít. Takže jsem nasadil výraz chycen při čin, Evě se její domněnka na oko potvrdila a tohle všechno bylo za námi.

„Tak to bychom si vyjasnili, ségra, a teď tady pro Tebe něco mám.“
Můj penis už se totiž začal znovu stavět a já si hodlal tentokrát s Evou pořádně užít.
„A copak pro mě bráška má?“, zeptala se zvědavě.
„Uvidíš. Je na tom značka ‚made of steel‘.“
Eva se na mě skepticky podívala.
„Jen jestli to není ‚made in China‘. Aby se to během používání nějak neporouchalo. Protože moje zkušenosti jsou takový, že víckrát denně se to většinou použít nedá.“
„To protože ‚made in China‘, to je každej druhej. Ale na pořádný nářadíčko narazíš jen jednou za čas.“
Eva v první vteřině poznala, že si z ní zase dělám srandu. Sama měla spoustu kluků, kteří byli určitě velmi ochotní splnit jí její přání a pořádně ji uspokojit, já na druhou stranu jsem před zkušenostmi se dvěma svými vlastními sestrami měl jen pár příležitostí, kdy bych si mohl užít s holkou. A ty obvykle končily tak, že nic nebylo, kromě asi tří výjimek, kdy mi holka vykouřila. A to bylo všechno. Pravý sex se vším všudy jsem vlastně zatím zažil pouze tady s Evou.

Ta se zatím vesele smála a zároveň ze sebe stahovala kalhotky, takže jí zůstala už jenom krátká noční košile.
„To se musím přesvědčit, jestli mi, bráško, nekecáš!“
„Jen si posluž,“ odvětil jsem a začal si rozepínat kalhoty. Eva odstrčila moje ruce stranou a jedním rychlým pohybem ze mě stáhla kalhoty i trenky. Můj penis jí začal stoupat před obličejem. Jak ho uviděla, mlsně se olízla a koukla se mi do očí.
„No, Jindro, tak to jsi nekecal. Další věc, jak dlouho nám vydrží,“ a její rty se sevřely kolem mého naběhlého žaludu. Byly nádherně měkké a ten dotyk byl tak ohromně elektrizující, až mi samou rozkoší stávaly vlasy na hlavě. Zabořil jsem ruce do sestřiných temných kadeří a přinutil jsem ji zasunout si můj penis hlouběji do sebe. Neváhala ani chvilku a já poznal, že jsem se dostal až do jejího neuvěřitelně úzkého krku. Jak se jí kvůli tomu nedostávalo dechu, celá v obličeji zčervenala, ale pořád mě nechtěla pustit. Když se konečně musela nadechnout a pustila přitom můj pyj, byl úplně celý mokrý. Zahihňala se a začala na jazyk zachytávat padající kapky svých vlastních slin.

„Už by to mohlo pěkně klouzat,“ informovala mě po pár minutách, otočila se na všechny čtyři a vysadila na mě svůj výstavní zadek.
„Tak honem, brácho! Něco jsi mi slíbil, tak mě teď nenechávej zbytečně čekat!“
To byl pohled, kterému nešlo odolat. Rukama jsem sevřel její štíhlé boky a vztyčeným penisem začal velice pomalu přejíždět přes oblé polokoule jejích hýždí.
„Jindróóó! Ty to děláš schválněěě!“
„Kdo si počká, ten se dočká,“ smál jsem se Evče, ale ona, už celá netrpělivá, chytila můj klacek do ruky a začala ho do sebe zasouvat.

Při vzájemném dotyku našich pohlaví jsme oba ve stejnou chvíli zasténali.
„To je super.“
„Ty jseš skvělá.“
Snažil jsem se vychutnat si těsnost té úžasné kundičky, proto jsem nikam nespěchal a velmi pomalu jsem do ní zasouval. Opatrně jsem přetáhnul ségře košilku přes hlavu a začal líbat hladkou kůži  holého krku. Eva zasténala pokaždé, když jsem ji slabě kousnul.
„Nech toho!“ kroutila hlavou ze strany na stranu ve snaze mě zastavit.
„Ne, ne, ne,“ odporoval jsem. „Aspoň si Tě pěkně označkuju.“
A navíc jsem ji začal lechtat na krku jazykem. Začala se pode mnou svíjet nejen rozkoší, ale i smíchy, až z ní můj penis vyjel. Oba jsme při tom zklamaně vydechli.

„Eví, otoč se radši na záda.“ navrhl jsem jí. Místo odpovědi jen přikývla a už ležela na zádech s nohama široce roztaženýma. Růžová kundička na mě jen svítila. Nezaváhal jsem ani na chvíli, přikročil jsem blíž a vklouzl jsem svým penisem do její úžasné štěrbinky. Moje milovaná sestřička popadla moje ruce a přitiskla si je na ňadra.
„Masírej je, prosím,“ zavzdychala. Vůbec jsem nebyl proti, takže zatímco můj penis si užíval úžasnou těsnost  prcinky, moje ruce přejížděly po pevných kulatých prsou, která se pravidelně zdvihala a klesala s každým nádechem a výdechem. Záměrně jsem se vyhýbal ségřiným bradavkám, které se jen chvěly a žadonily o pozornost. Fakt, že jsem si jich jakoby ani nevšiml, v ní probouzel ještě větší vášeň a z jejích úst se linulo nádherné vzrušující sténání. Zanedlouho se Evě na tváři usadil blažený výraz,  svaly  kundičky se nádherně stahovaly a přiváděly mě tak k šílenství. Nebylo nač čekat. Přesunul jsem ruce z těch úžasných ňader zpět na její štíhlé boky a začal jsem do ní prudce přirážet.

Když Evčino toužebné vzdychání zesílilo, poznal jsem, že se blíží k orgasmu, proto jsem ještě víc zrychlil svoje pohyby a brzy jsem cítil, jak se moje sperma hrne z varlat do penisu a sestřina kundička se zaplnila proudem mého semene. Chudinka Eva se ještě neudělala, proto jsem ji vrazil dva prsty do pičky a začal jsem jimi rychle projíždět sem a tam. Díky přítomnosti tak velkého množství tekutin, jejích i mých, nádherně mazala, takže když jsem přidal ještě třetí prst a palcem jsem jí podráždil poštěváček, už to nevydržela. Celá se rozklepala a z kundičky jí vystříkl proud dívčích šťáviček. Když se trochu zklidnila, okamžitě si zalezla do postele a přikryla se peřinou.
„To je škoda, že nejsme doma zase sami,“ povzdechl jsem si.
„Co se dá dělat, nemůžeme přece holky vyhnat ven,“ zívla Eva. Jak byla chudinka prve nadržená, stačilo jí, aby se jednou udělala a teď spokojeně usínala. Strašně rád bych si lehnul k ní, ale měl jsem strach, že by přišla Denisa nebo Kamila. Takže jsem si lehl do svojí postele a s myšlenkami na ni  jsem usnul.

Probudil jsem se, když se mnou někdo jemně třásl.
„Co to…“, ale už jsem nedořekl, protože mi ústa přikryla něčí ruka. Párkrát jsem zamrkal, abych se probral, a uvědomil jsem si, že ležím v posteli a nade mnou stojí Kamila, jen v růžových kalhotkách a krátkém bílém tričku. Ukázala mi rukou na spící Evu a pak si dala prst přes rty, abych byl zticha a neprobudil ji. Pak mi naznačila, abych šel za ní. S obtížemi jsem se vyhrabal z postele a Kamila s potěšením zjistila, že jsem spal úplně nahý. Když jsem se chtěl začít oblékat, posunkem mě zarazila a naznačila mi, abych si oblečení jen vzal do ruky.

Jakmile se za námi zavřely dveře, sestřina jemná ruka už svírala mojí ranní erekci.
„Chtěla jsem se jít ráno klasicky proběhnout, ale pak mě napadlo, že bych si pro dnešek mohla udělat trošičku jiný cvičení.“
Já byl stále ještě napůl myslí ve spánku, takže jsem jí ani trochu neodporoval, když mě vzala za ruku a táhla mě po schodech dolů do kuchyně.
„Eva i Denisa by prospaly celý dopoledne, kdyby mohly, takže máme hromadu času.“
Přesně tak, Eva ani Denisa nejsou jako Kamila, protože ta vstává vždycky první a každé ráno jde asi na půl hodiny běhat. Sestra se ke mně těsně přitiskla celým svým štíhlým tělem a krásně mě políbila. Já ji chytil za zadeček a přimáčkl ji k sobě ještě těsněji. Chvíli jsem si pohrával s gumičkou ségřiných kalhotek, než jsem je pomalu stáhnul z té  krásně kulaté prdelky. Růžový kousek bavlny sjel přes  stehna a lýtka a zastavil se až u kotníků. Vystoupila z nich jednou nohou a tou druhou odkopla kalhotky stranou.

Stoupla si na špičky a můj penis se tak zaklínil mezi jejími štíhlými stehny, že se tlačil  zespodu na její rozkošnou kundičku. Kamila něžně vydechla.
„Ještě.“
Vzal jsem tedy naběhlý klacek do ruky a začal  s ním dráždit okolí  těsné prcinky. Nejvíc jsem se soustředil na místo, kde se sbíhaly sestřiny stydké pysky, ukrývající citlivý poštěváček. Kamila svírala můj obličej v dlaních a neustále mě líbala. Já sevřel v dlaních sestřin pevný zadeček a zvedl ji výš, abychom k sobě měli ještě blíž. Využila toho a obtočila mi své dlouhé nohy kolem pasu. Penisem jsem se dotýkal horké kundičky a ten pocit byl nepopsatelný.
Pokaždé, když můj žalud přišel do kontaktu s vykukujícím poštěváčkem, oba jsme si zasténali do úst. Byl jsem připravený zasunout. Přerušil jsem sérii našich polibků a podíval se ségře tázavě do očí. Opětovala můj pohled a já v něm viděl souhlas. Skousla si spodní ret mezi zuby, nadzvedla svoje tělo výš, jen aby mohla začít klesat dolů, a tak se na mě nabodnout. Chytil jsem  péro do ruky a nasměroval ho mezi hladké závojíčky žhavé kundičky. Při prvním průniku jsme se silně objali, byl to tak silný pocit, že jsem ji málem neudržel. Pomalu jsem se nořil hlouběji a hlouběji, dokud nebyl celý můj penis uvnitř těsné pičky mojí krásné blonďaté sestry. Stále jsem ji přidržoval za zadeček a ona se mě stále držela jako klíště. Stahy těsné  pochvičky byly tak dechberoucí, že když se začala opět nadzvedávat, téměř se mi zatočila hlava.
„Počkej, Kamí. Já si musím sednout, jinak bych Tě už neudržel.“
„Dobře,“ přikývla a její pohyby na okamžik ustaly. Toho jsem  rychle využil, posadil jsem se a ségra se opět začala pohybovat. Z něžně pomalých dráždivých pohybů jsme postupně zrychlovali, takže po nějaké době už jsem přesunul ruce níž na její hladké nožky, které neskákaly nahoru dolů, na rozdíl od její rozkošné prdelky.

Bylo to všechno tak úžasně vzrušující, že už jsem to nemohl vydržet a upozornil jsem Kamilu.
„Už brzo budu.“
Seskočila ze mě a klekla si.
„Teď bych to chtěla ochutnat. Šlo by to?“
„No snad jo,“ zasmál jsem se a začal si nad tím  krásným obličejem honit péro. Kamila nic neříkala, jen na mě koukala a čekala na můj signál. Její výraz byl strašně vzrušující. Řasy se jí chvěly, rty měla slabě pootevřené, v očích důvěřivý výraz a celkově z ní vyzařovala mládí a nevinnost.
„UUUUUUŽŽŽ!“ zaskučel jsem najednou. Kamila na nic nečekala a strčila si moje kopí do úst. Cítil jsem, jak ze mě vystřikuje semeno, výstřik za výstřikem. Ségra svírala mezi měkkými rty můj nateklý žalud a masírovala ho jazykem. Stále z něj ještě proudilo sperma a bylo ho už tolik, že už jí vytékalo z pusy ven. Pustila stříkající  penis a zachytila stékající pramínek prstem. Oči jí přitom rozpustile a vesele zářily.
„Dobrý?“ zeptala se mě, když všechno moje sperma spolykala.
„Dobrý je slabý slovo. Skvělý. Hlavně, jestli se to líbilo tobě.“
„Ještě aby ne. Nejvíc se mi líbí, že mám teď plný bříško něčeho sladkýho,“ smála se ségra.

A hned vyskočila na stůl, položila se na záda a roztáhla doširoka nožky. Díky své  atletice a aerobiku s nimi umí všechno možné. Chytla si kotníky a zkřížila si je za hlavou. Viděl jsem ji v takové poloze už dřív, ale nikdy ne nahou. Její kundička se tak nádherně zpřístupnila. Udělala na mě prosebný obličej,
„Mohl bys mi zase tak krásně vylízat kundičku?“
Jen jsem přikývl a přiklekl před tu rozkvetlou květinku. Růžové závojíčky se slabě pootevíraly a usnadňovaly přístup k roztomilému klitorisu. Vyhrnula si tričko až k bradě, aby tak mohla osvobodit  pevná ňadra. Jakmile byly ty dva dmoucí se kopečky  na svobodě, ihned si je oběma rukama začala lehounce masírovat. To už jsem rukama přejížděl přes vnitřní stranu jejích štíhlých stehen a pod prsty  cítil, jak se ségra slabě třese. Jemně zavzdychala, když se můj jazyk dotkl jejích vnějších rtíků a začal kroužit kolem nich. Sevřela si jednu bradavku mezi palec a ukazováček a začala s ní slabě kroutit.

„Nezdají se Ti moje prsa moc velký?“ zeptala se.. Přerušil jsem na vteřinku kontakt s její horkou kůží, abych jí mohl odpovědět.
„Ne, ne. Máš je úžasný. Dokonalý. Mohl bych si s nima hrát od rána do večera.“
„Jéé, díky,“ zachichotala se Kamila.

Opět jsem sklonil hlavu zpět k lákající pičce, ze které už se linulo nádherné aroma mladého dívčího těla. Nejprve jsem ji jen tak dráždil tím, že jsem jazykem přejížděl okolo  vlhké kundičky, aniž bych se jen dotkl některé z velmi citlivých částí. Ze jejích  úst se ozvalo tiché rozkošné vzdychání, jakmile jsem přejel jazykem přes růžový análek, úžinou mezi stydkými pysky, až na rostoucí poštěváček, který už doslova žadonil o pozornost.
Obepnul jsem ho rty a začal ho něžně sát. Stále jsem rukama hladil  nohy a ty se teď třásly daleko více než předtím. Ještě chvíli jsem si pohrával jazykem v sestřině horké štěrbince, až nakonec jsem na obličej ucítil první kapky  milostné šťávičky, která značila Kamilin blížící se orgasmus. Přemístil jsem se jazykem zpět na klitoris a do kapající dírečky  zasunul dva prsty. Jakmile si na ně její mladé tělo zvyklo, začal jsem s nimi pohybovat sem tam. Nejprve jen pomalu, ale postupně jsem zrychloval a ségra začala znovu vášnivě sténat.

V tu chvíli mě napadlo, že nesmíme probudit holky, takže jsem se volnou rukou natáhl pro její kalhotky, které ležely kousek od nás a zacpal jsem jí s nimi ústa. Kamča si nejspíš uvědomila, co se děje a ztišila se. Ale kalhotky si vytáhla z pusy a hodila je po mně. Chytil jsem je do ruky, omotal si je kolem opět se probouzejícího klacku a začal si s nimi honit. K ukazováčku a prostředníčku, zabořeným do sestry, jsem přidal ještě prsteníček a zuby jsem skousl její citlivý poštěváček. To byla poslední kapka. Sprška sladkých dívčích šťáviček mi vystříkla do úst.

Ta chuť byla tak vzrušující, že můj penis byl opět připravený k použití. Na nic jsem tedy nečekal a využil jsem Kamiliny polohy. Rukama jsem sevřel  pevná, kulatá ňadra a jako kámen tvrdý čurák byl vzápětí hluboko v sestřině pulsujícím těle.
„Jůů, ten je velkej!“ vydechla, rozkoší opojená Kamila. Bylo to úžasné propojení. Jako by můj penis byl vyformovaný přesně podle tvaru její mušličky, dokonale do ní pasoval. Kolem špičky žaludu se svíraly svaly mladé těsné pochvy a nádherně mě dráždily. Jak čas postupoval, i naše tempo nabíralo na rychlosti. Její sevření se stalo nevýslovně krásným a já cítil, že opět budu stříkat. Konečně, po našem předchozích flirtování, vyplněným až doposud pouze vzájemným orálním uspokojováním, jsme si užívali plnohodnotné intimní propojení a oba dva jsme z toho měli obrovskou radost. Ve vzduchu kolem nás se vznášel takový zvláštní náboj, plný vášně, touhy, erotiky a lásky. Mezi nádechy a výdechy jsem se s obtížemi sestry zeptal.

„Už… to… budeš… mít…?“
Její obličej byl celý zpocený a blonďaté vlasy se jí lepily na čelo a kapičky potu stékaly po tvářích. Taktéž s obtížemi mi odpověděla.
„Ještě… chvilku… vydrž….“
Snažil jsem se tedy vybavit si, jak  se počítá determinant kvadratické rovnice, pak hlavní města různých evropských států a i spoustu dalších blbostí, jen abych svojí mysl udržel co nejdál od toho nádherného stvoření pode mnou. Kamila se najednou začala celá chvět a vyrušila mě z úvah, zdali je částí trávicí soustavy hrtan, nebo hltan.

„Už… už… budu….“
Opět jsem se začal soustředit na  milovanou sestřičku, zrychlil tempo přírazů do  sladkého těla a jednou rukou začal mnout rudý poštěváček, doslova žadonící o pozornost. Brzy na to nastaly kontrakce svalů  těsné kundičky, následované nádherným dívčím orgasmem. Krásné sestřino tělo  sebou házelo sem tam a já byl blíž a blíž ke stříkání. Koule mi narážely do jejího pevného zadečku a z mého penisu se stala rozmazaná šmouha klouzající sem a tam. Díky milostným šťávičkám ji  kundička nádherně mazala a já se na poslední chvíli zeptal:
„Můžu… do… Tebe…?“
Jen přikývla a v příštím okamžiku již ze špičky žaludu  začalo stříkat sperma a vyplňovat její úžasné tělo. Jak Kamila pocítila  bílou smetanu ve svojí citlivé kundičce, dostavil se její další orgasmus, tentokrát souběžně s mým. Oba dva jsme zkolabovali. Ležel jsem s obličejem zabořeným do jejích blonďatých vlasů a těžce jsem oddychoval.

Čas plynul a ani jeden z nás se nehnul. Konečně ségra prolomila ticho.
„Slez ze mě, prosím. Já musím do koupelny.“
Můj penis už byl měkký a když jsem se zvedl, ihned z ní vyklouzl, následován potůčky našich milostných šťáviček. Kamča se zahihňala.
„Takovej bordel.“
Ale hned se zvedla a s rukou na kundičce, bránící úniku další tekutině odběhla pryč. Natáhl jsem na sebe pyžamo a svalil jsem se v obýváku na gauč. Okamžitě jsem vyčerpáním usnul.

Probudily mě až kolem poledne vstávající Eva a Denisa. Na kalhotách od pyžama jsem měl mokrou skvrnu a ještě k tomu mi opět stál jako stožár, což bylo velmi zřetelně vidět.
„Tak nejsme jediný, kdo už vstal,“ smála se Denisa. Eva se k ní přidala, ale jakmile se Denisa pootočila, hodila na mě tázavý obličej. Jen jsem zavrtěl hlavou, že nemám chuť cokoliv vysvětlovat a jakmile erekce trochu polevila, odběhl jsem do sprchy. To bude zase den!

Moc bych Vám všem, kdo jste sebrali odvahu a napsali mi, chtěla poděkovat. Mailů mi přišlo asi 10, takže jsem strašně ráda, že mám nějakou možnost zpětně posoudit to, co píšu. Takže mi klidně a bez obav zase napiště (laura147258369@seznam.cz), pokud se Vám 4. díl líbil a jestli se těšíte na další. Budu Vám za to opět moc vděčná…

Vaše Laura

Autor

Navigace v seriálu<< Story 03 – V bazénu s KamilouStory 04b – Intermezzo >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x