Story 08 – Svlékací karty

Toto je 10 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 214

Snad Vás tímto dílem nezklamu, samotného sexu tam je docela málo, ale doufám, že se Vám to bude líbit. Užijte si to! laura147258369@seznam.cz

Denisino vědomí bylo plně zaměstnáno Eviným jazýčkem, něžně rejdícím mezi rtíky její rozdrážděné kundičky, takže zcela zapomněla na moje péro. Sice jsem se před chvílí svojí sexy sestřičce nastříkal plné bříško horkého spermatu, ale práce jejích ručiček a jazýčku mě pomohla k další erekci. Teď její snažení bylo přerušeno příchodem Evči. Doufal jsem, že po prvním číslu teď vydržím o něco déle a můžu tak uspokojit obě nenasytné holčičky. Zatím jsem je jen sledoval, což byla doslova pastva pro oči.
Přestavte si dvě navlas stejné dívky, které se před Vašimi zraky navzájem uspokojují. Koho by to nevzrušilo? Denča klečela na všech čtyřech, prohnutá jako kočka, a za ní klečela Eva s obličejem zabořeným mezi Denisiny krásné půlky, kde si vychutnávala chuť a vůni té jedinečné štěrbinky. Evin jazýček musel kmitat vysokou frekvencí, protože Denisa se zmáhala jen na nic neříkající, ale pekelně vzrušující vášnivé sténání a vzdychání. Zvuky, které vydávala, mě vzrušovaly na tu míru, že mi penis stál jako svíce a byl tvrdý jako kámen. Už jsem to nemohl dlouho vydržet. Ještě pár minut jsem sledoval, jak si Evča užívá lahodnou šťávičku tekoucí z pičky naší sestry, a potom jsem se konečně hnul z místa. Přistoupil jsem k Evě zezadu a pomalu jí přejel ztuhlým ptákem po půlkách nádherně tvarovaného zadečku. Ihned s ním toužebně zavrtěla. Žaludem jsem jí chvíli dráždil análek a postupně jsem se přibližoval k sladké růžové pičce. Když ucítila penis přesně mezi svými závojíčky, svádivě pohnula pánví dozadu, a tak se na mě napíchla svojí úžasně těsnou kundičkou. Okamžitě jsme nabrali závratné tempo. Zatímco já už měl toho dne jeden orgasmus za sebou, Eva byla stále na nule, což pro mě znamenalo výhodu v tom, že vydržím teoreticky víc. Proto jsem jí prudce šukal, zatímco ona mi odpovídala protipohyby a docela zapomínala na prcinku naší sestry Denisy, která se jí rozevírala před obličejem. Držel jsem Evu za boky, přirážel do hladké kundičky a poslouchal její křik.
„ÓÓÓ, JÉÉÉÉÉ, TO JE SUUUUPEEEER.“

Denča, která se zjevně cítila opuštěná, se otočila na záda a přitlačila si Evin obličej zpět do klína a obtočila jí svoje dlouhá stehna kolem hlavy, aby jí snad náhodou nepřestala znovu lízat. Eva tak byla donucena přestat se verbálně projevovat a všechnu svou energii vložila do práce jazýčka a boků, kterými nádherně přirážela. Byl to její první dnešní sex, takže po pár minutách se v křeči svalila na bok, stočila se do klubíčka a jen zhluboka oddychovala.
Denisa jí nebránila, protože se mezitím vrhla na mě. Já jsem byl na ní připraven, lehnul jsem si na záda, aby ona mohla na koníčka. Využila toho, nabodla se na mě a nádherně jsme šukali. Vychutnával jsem si sestřiny erotické pohyby, cítil jsem stahy svalů uvnitř horké a vlhké kundičky při každém jejím pohybu nahoru i dolu. Nádherný pocit. Denisa byla zjevně plná energie, protože mě stále povzbuzovala.
„Šukej mě víc, brácha. Já potřebuju pořádně vyšukat, tak se snaž.“
Já se nechtěl moc unavovat, tak jsem si ‚pouze‘ začal hrát s těmi dokonale kulatými ňadry. Přičemž pozornost mých prstů nejvíce přitahovaly Denisiny nádherně růžové bradavky. Ségře to pravděpodobně jako projev mojí spolupráce stačilo, protože její výkřiky se omezily na pouhé:
„Šukej mě, Jindro! Mrdej mě, mrdej mě pořádně!“

Nahnula se blíž ke mně, pohupující se prsa se tím pádem dostaly na dosah mých úst, čehož jsem okamžitě využil. Cucal jsem ty krásné třešničky, kousal je, dráždil je jazykem, a její toužebné vzdychání bylo stále silnější a hlasitější. Přitáhl jsem si k sobě ségřin nádherný obličej a začali jsme se líbat. Naše jazyky jsme se proplétali, jako by to byl souboj o to, kdo se dostane tomu druhému hlouběji do krku. Naše těla do sebe narážela a já cítil, jak se její prcinka začíná stahovat.
V posledních přírazech můj penis zaplavila vlna šťáviček, ségra ze mě odpadla a se zavřenýma očima jenom vášnivě dýchala a nevnímala svět. Zvednul jsem obě dvě, Evu i Denisu, na postel a přikryl je peřinou. Ve spánku se k sobě přitulily, a tak jsem je nechal být a šel jsem se podívat po Kamile. Když jsem sešel dolů do přízemí, všiml jsem si, že u dveří leží její pantofle, to znamenalo, že musí být někde pryč. Šel jsem do koupelny, pořádně jsem se osprchoval, oblékl si kraťasy a nakonec jsem si v kuchyni začal dělat snídani. Během jídla jsem zaslechl skřípot dveří a za moment jsem uviděl Kamču, celou propocenou.
„Ahoj bráško, já se byla proběhnout,“ oznámila mi. Měla na sobě bílé tílko, které se jí lepilo k tělu a zvýrazňovalo tak její přednosti, nádherná kulatá prsa a ploché bříško, a velice krátké červené šortky, které zase odhalovaly rozkošný zadeček a štíhlé nekonečně dlouhé nožky. Usmála se na mě a začala se převlékat. Shodila ze sebe tílko, šortky a bílé kalhotky (podprsenku neměla) a natáhla si na sebe černá tanga a dlouhé tričko, které jí sahalo těsně pod zadeček.
„Taky si něco dám, mám strašnej hlad.“

Nabídl jsem jí rohlík s máslem, což vděčně přijala. Sedla si mi na klín a začala jíst. Já jí chytil kolem pasu a hladil ji po bříšku. Postupně jsem posouval ruce výš k polokoulím dmoucích se prsou. Přestala jíst a jen slabě vzrušeně vzdychla. Vůně jejích blonďatých vlasů mě velmi vzrušovala a tak určitě na svém zadečku cítila mojí erekci. Otočila na mně hlavu a pověděla mi:
„Moje prcinka má taky trochu hlad. Co myslíš, nenakrmíme ji?“ a pak se začala smát. Slabě jsem jí kousl do ucha a zeptal se:
„A na copak by asi měla chuť?“
Neodpověděla, jen mně rukou začala přejíždět rozkrok. Zasmál jsem se, trochu ji nadzvednul a z kraťasů vytáhnul už připraveného ptáka. Poposunul jsem šňůrku kalhotek a přiložil penis k měkoučké štěrbince. Držel jsem ho pevně v jedné ruce a přejížděl s ním přes místo, kde jsem tušil poštěváček. Kamču to velice vzrušovalo, protože u toho krásně vzdychala. Druhou rukou jsem dráždil její bradavky, lechtal je, kroutil s nimi a jemně za ně tahal. Sestřino vzdychání zesílilo:
„Do mě. Já bych chtěla, abys ho konečně strčil do mě.“

Nechtěl jsem ji nechat dlouho čekat, proto jsem sundal ruku z jejích úžasných ňader a roztáhnul jí stydké pysky, zatímco druhou rukou jsem do ní zavedl svůj penis. Rukama jsem jí držel za boky a zvedal ji nahoru a zase dolu. Její steny zintensivněly a celé tělo se začalo třást v předorgasmické křeči. Naše pohyby se zrychlovaly, když najednou zazvonil telefon. Strašně jsme se lekli, Kamila ze mě okamžitě seskočila, instinktivně si urovnávala kalhotky a stáhla tričko, já si ihned zastrčil stojící péro zpátky do kraťasů. Ségra se vydýchala první, proto to zvedla ona.
„Prosím, tady Kamila Win…, jé ahoj mamí.“

Takže volají rodiče z dovolené. Při myšlence na ně mě okamžitě chuť na sex, pokud mi ještě nějaká zbývala, přešla, takže jsem se posadil a sledoval rozhovor. Tedy pouze tu část, kterou jsem mohl slyšet. Mamka se pravděpodobně vyptávala na všechno možné, protože jsem slyšel jenom jednoduché odpovědi, ve většině případů asi ujištění, že jsme udělali, co jsme udělat měli.
„ Jo, jo jasně, hmm, to už je hotový, to vím, ne neboj se, nezapomenu na to, ano, mami, dobře, ne byli jsme doma, jo, jo, ne, nemusíš jim volat, je to domluvený, prosím Tě, vždyť už jsme velký, nezboříme to tady, jo, jo zamykáme na noc, neboj se, ne, ne, jo, ne, žádný párty tady nepořádáme, ne, opravdu jsme v pohodě…“

Takhle to pokračovalo ještě pár minut. Mamča nás pořád ještě bere za malý děcka a neustále má potřebu se o nás starat. Kdyby nás vychovávala jen ona, tak bychom museli ještě teď chodit spát už po Večerníčku. Aspoň, že taťka má rozum a když jde o nás děti, dokáže mamce obvykle srovnat hlavu. Ale zase jeho výchovné metody jsou takové, že klidně hodil dítě do rybníka, jen aby se naučilo plavat. A fungovalo to jen u Kamči, nás ostatní musela mamka z vody vytáhnout. A pak na tátu asi hodinu křičela, že nemá rozum. Nakonec jsem uslyšel:
„Jo, ahoj, měj se. Jé ahoj, tati…. Hmmm, jo jasně, všechno mi řekla, taky se měj pěkně a pozdravuj Zuzku a Aleše. Jo, budu. Čau.“
Položila telefon a otočila se na mě.
„Mám tě od nich pozdravovat. A Evu s Denisou taky. Tak já jim to půjdu vyřídit.“

Ségra odběhla a já začal přemýšlet, jak strávím den. Než jsem se stačil rozhodnout, Kamila se vrátila. Přišla pomalu ke mně, svůdně kroutila boky a zadečkem a přitiskla se na mně. Já ji objal a dal jí pusu na růžové rtíky. Odpověděla tak, že je rozevřela a vrazila mi do pusy svůj jazýček. Odlepila se ode mě, aby mi řekla:
„Odpoledne k nám přijede babička, máma jí taky volala, jestli by k nám na pár dní nezajela.“
„Prosím tě, vždyť nejsme už žádný malý děti, tak se o nás nemusí takhle starat!“
„To já vím, to mi nemusíš povídat, ale tak co. Snad to nějak přežijem.“
„Snad jo, to konkrétně mi nevadí. Spíš ten fakt, že se mamka nedokáže uklidnit a užít si to. Ale s tím asi nic neuděláme, ona už se nezmění.“
„Ne, to neuděláme, ale zatím začneme uklízet, ať pak neříká našim, že jsme tady měli bordel.“

To už přišly i Eva s Denisou, že taky začnou uklízet. Byly oblečené úplně stejně jako Kamila, všechny tři měly dlouhá modrá trička, která jim sahala asi do poloviny stehen a možná měly i kalhotky. Fakt, že Eva s Denisou jsou jednovaječná dvojčata, byl teď víc než patrný, jejich tvary, pohyby, grimasy byly naprosto totožné, jak už to u takovýchto případů bývá. Jediný rozdíl byl ve vlasech, Denisa je měla právě nabarvené, bylo mi řečeno, že je to rubínově červená.
Musely si sex spolu velice užívat, protože vypadaly velice spokojeně. Uvědomil jsem si taky, že už několik let byly naše povahy velice odlišné, i když jsme čtyřčata. Eva s Denisou jsou takové holky, které chtějí být ve všem nejlepší, ke všemu mají co říci a žijí ‚divoký‘ život. Naproti tomu Kamila je daleko klidnější a pragmatičtější a myslím si, že se nesnaží tak moc se předvádět. Já byl dřív spíš jako Eva a Denisa, ale ještě horší, protože se mnou byly jen problémy. Ale teď už jsem se o dost zklidnil. Eva okamžitě zklamaně pronesla:
„Tak a máme na pár dní po legraci. Sotva jsme si začali užívat, tak se budeme muset omezovat.“
Denisa se zdála být podobně ‚nadšená‘, ale Kamila jim na to odpověděla:
„No, co. Aspoň si od nás brácha trochu odpočine a bude pak o to lepší.“

Holky s ní musely souhlasit, ačkoliv já nevěděl, jestli je to až taková výhra. Samozřejmě jsem byl taky zklamanej, že teď mám pár dní po šukání, ale abych to potom přežil, až se na mě všechny tři vrhnou.
„Tak holky, pro vás já budu vždycky připravenej, ale teď bychom to tady měli trochu uklidit, když má přijet babička. Evčo, Denčo, tak se najezte a my zatím začnem.“
Ani ne týden a všude se něco válelo, hlavně oblečení. Taky nádobí potřebovalo umýt, myčka byla zrovna v opravně, a spousta dalších věcí.
„Já ti nevím Kamí, že bys nanosila tyhle všechny hadry k pračce a začala prát a já bych skočil nakoupit? Jsem ráno koukal, že už máme skoro prázdnou ledničku, a když tady bude někdo, kdo umí pořádně vařit, tak mu chci dát příležitost.“

Při mojí zmínce o vaření se na mě všechny tři podívaly, jakoby mě chtěly zabít, ale já se smál a pokračoval jsem.
„Kdybych poslal do obchodu některou z vás, tak bych se buď nedočkal, nebo bych se dočkal nějakých píčovin, takže radši nakoupím sám.“
Kamila, která jediná neměla plnou pusu, začala okamžitě protestovat:
„No to určitě, ty si utečeš a nás tady v tom necháš. Co si vůbec myslíš? A ještě bys chtěl nějak vyvařovat, my taky nejsme žádný kuchařky, takže nekritizuj. Když ty vaříš, „tak to taky nic slavnýho není. Ještě tak ta krupičná kaše, i když tu máš moc sladkou. Maso máš moc připálený, v bramborákách moc česneku, ještě tak ta omeleta, ale ty jí strašně moc pepříš,“ křičela na mě ve srandě. Já neobcházel kamarádky po odpolednech, ale kamarády po večerech, takže jsem to byl většinou já, kdo měl čas holkám a sobě vařit.

„Když jsem včera dělala jídlo já, tak jsem se konečně najedla.“
„Hmm, namazat máslo a marmeládu na pár housek je strašně těžký, co?“ pomyslel jsem si, ale nahlas jsem to neřekl. Místo toho jsem se jich ještě zeptal:
„A co ta buchta, jak jsem jí předevčírem upekl, ta taky nebyla k jídlu?“
Kamča se zarazila, asi jí zrovna nic nenapadlo, co by šlo zkritizovat, ale od stolu se ozvala Eva:
„Srazilo se ti mlíko.“
„Já ať dělám, co dělám, tak slečnám se to nelíbí. Nejvíc tady vařím já, takže nakupovat půjdu já. Vy po sobě umyjete nádobí a začne se prát.“
Ještě se ozvala Denisa:
„Já ti nechci odporovat, ale většina nádobí je od tebe. Ty sice vaříš, ale pak to po sobě nemeješ.“
„Ne, já jen čekám, až tu posranou myčku opraví!“

Pravda byla, že se mi do toho ani trochu nechtělo, tak jsem radši popadnul tašku a peněženku a vyběhl jsem ven, zatímco Kamča po mě se smíchem házela oblečení, které bylo rozházené po zemi, a volala na mě, jaký jsem hovado. Venku bylo nádherně, počasí asi vědělo, že jsou prázdniny a chtělo nám je zpříjemnit, tak jsem venku potkal i pár známých. Takže mimo nákup jsem si ještě stihl na večer zařídit takovou chlastací akci u jednoho kámoše. Přemýšleli jsme i o hospodě, ale teď po konci školy to bylo trochu riskantní, protože některým klukům ještě není osmnáct. Buď budou chtít vidět občanky přímo v hospodě, nebo se tam můžou objevit policajti, takže jsme to nechtěli riskovat.
Když jsem dorazil domů, už to tam vypadalo o poznání líp. Stačilo opravdu jenom posbírat tu spoustu oblečení, která se všude možně válela a udělat z ní pořádnou hromadu před pračkou, ale účel to splnilo, už to trochu vypadalo, že jsme lidi a ne zvířata. Z patra byl slyšet vysavač, takže tam asi někdo byl. Když jsem vstoupil do kuchyně, stála tam Evča a utírala část nádobí. Na to, co jsem zapatlal já, očividně ani nešáhla. S lišáckým úsměvem na tváři mi řekla:
„Nechtěla jsem tě o to připravit. Užij si to. Čím dřív to budeš mít, tím dřív si můžeme hrát.“

A při slově ‚hrát‘ si přejela rukou přes svá pružná prsa. Usmála se a nechala mě v tom. Nezbylo mi nic jiného, než se do toho pustit, aby to bylo rychle hotové. Holky se činily, takže já jsem akorát umyl to nenáviděné nádobí, vytřel koupelnu a bylo hotovo. Všichni čtyři jsme se sešli opět v kuchyni u stolu a rozhodovali jsme se, co dál. Konečný návrh byl, že si půjdeme ven na zahradu zahrát nějaké karty.
Za naším rodinným domem máme větší zahradu, která je ze tří stran chráněná živým plotem, dostatečně vysokým, aby k nám nebylo vidět, a ze čtvrté naším domem. Na zahradě máme bazén, je jen takový mělký (asi 1,2 m), protože táta ho kupoval před pár lety, když jsme se sem nastěhovali a tenkrát jsme ještě byli malí. Ale jednak už je trochu děravý a taky už nejsme děcka, co neumí plavat, takže se taťka rozhodl, že koupíme nový a navíc k němu i zastřešení, aby to bylo ještě lepší.

„Dáme prší, ne? A kdo prohraje, ten si sundá jeden kus oblečení,“ navrhla Denča. Tohle svlékací prší bylo jednomyslně přijato a začali jsme hrát. Ségry už se od rána bohužel stačily obléknout, takže to bude o něco delší. No, obléknout, Denisa měla letní šaty s květinovým vzorem, které měly celkem hluboký výstřih a sahaly jí po kolena, Eva si oblékla bílé tílko, také s hlubokým výstřihem, a džínovou sukýnku a Kamila měla modré tričko a růžové kraťásky.
Rozdaly se karty a začala první hra, vyhrála Kamila, druhá byla Denisa a rozhodovalo se mezi mnou a Evou. Měl jsem sice v ruce víc karet, ale mezi nimi i dvě sedmičky, takže se mi povedlo neprohrát. První hru tedy prohrála Eva, takže vstala, že si sundá nějaké oblečení, asi to měla být sukně, jinak by nevstávala. Ale Denisa ji hned zarazila:
„Počkej, Eví, počkej. Kamča vyhrála, takže z tebe může něco sundat, jestli bude chtít.“

Kamila ihned vyskočila, s úsměvem přikročila k Evě a pomalu jí začala stahovat sukni. Obě sestry si ten okamžik vychutnávaly. Evča stála se zavřenýma očima a vnímala, jak jí látka pomalu klouže po nohou až na zem, Kamče zářily oči, jak kousek po kousku odhalovala Eviny štíhlé, dlouhé nohy. Konečně sukně spadla na zem, Eva z ní vystoupila, obě si sedly zpátky na svoje místo a hra pokračovala. Já si nemohl nevšimnout Evčiných maličkých uzoučkých růžových kalhotek, a jak jsem na ně pořád najížděl pohledem, tak to dopadlo tak, že jsem druhé kolo prohrál. Vyhrála opět Kamila, která ke mně v okamžiku se smíchem přiběhla a přetáhla mi tričko přes hlavu. Pak se ke mně ještě přitiskla a vlepila mi moc pěknou pusu. Ani ve třetím kole jsem se nedokázal soustředit na nic jiného, než na Evina tanga, takže Denča, která vyhrála třetí kolo, ze mě brzy stahovala kraťasy. V té chvíli, když už mi zbýval jen jediný kus oblečení a z holek si zatím jen Eva sundala sukni, mi došlo, že se musím víc soustředit na hru. Další hru jsem už radši koukal sobě do karet a tak se mi povedlo vyhrát.
Prohrála Denisa, takže jsem měl tu čest přetáhnout jí přes hlavu její šaty. Zklamaně jsem zjistil, že má na sobě dvoudílné červené plavky. Další hru vyhrála opět Kamila a prohrála Eva. Jakmile přetáhla Kamila Evě její tílko přes hlavu, objevily se dva pružné balónky Eviných ňader. Další hru jsem vyhrál a čekal jsem, kdo prohraje. Konečně jednou prohrála Kamila a tak jsem jí přetáhl přes hlavu její tričko a políbil jsem jí na podprsenku jejích černých plavek. Rukama objala mojí hlavu a jemně zasténala. Denisa nás ale přerušila a hra pokračovala. Už to začalo být zajímavější, protože moc oblečení už nám nezbývalo.

Hra pokračovala. Eva stáhla Kamile šortky a ukázal se spodek jejích plavek, černá tanga. Pak jsem já sundal Denise podprsenku, potom Kamila mě trenky, takže jsem už neměl na sobě vůbec nic. Ale dlouho jsem nebyl sám úplně nahý. Další hru prohrála Eva a Denisa z ní se smíchem stáhla růžové kalhotky a Eva byla další nahá. Už zbývaly jen tři kusy oblečení, Denisiny a Kamčiny kalhotky a Kamčina podprsenka. Všechny tři sestřičky mě neuvěřitelně vzrušovaly, což se na mě brzy projevilo a všechny pokukovaly po ztopořeném ptákovi, nesoustředily se na hru, já jsem vyhrál a Denisa tak přišla o spodní díl plavek. Pak vyhrála Eva a prohrála Kamila. A její podprsenka šla dolů. Už zbývaly jenom Kamiliny černé kalhotky. Kamila si to nejspíš uvědomila, protože další hru se jí povedlo vyhrát, zatímco Denisa prohrála.
„Tak co teď?“ zeptala se Eva.

Kamča přišla k Denise, položila jí ruce na boky, přitáhla si ji k sobě a přilepila se svými rty k jejím. Pohled na dvě líbající se holky byl nádherný. Jejich jazýčky se přelévaly z úst do úst a jejich ruce bloudily po těle té druhé. Kamča polibek přerušila a zašeptala něco Denise do ucha. Denise se objevil na tváři mlsný úsměv a sklonila se ke Kamiliným prsům. Střídavě líbala její bradavky, jemně je sála a přejížděla po nich jazykem. Když vzala jednu mezi zuby, jemně ji skousla a Kamila začala vzdychat.
„Počkejte, počkejte. Vy jste se nějak rozjely. To už končíme?“ přerušila je s úsměvem Eva.

„Tak to můžeme pozměnit. Ten, kdo prohraje, musí, dejme tomu pět minut, dělat, co mu řekne vítěz,“ navrhl jsem. Holky nadšeně souhlasily a hra opět pokračovala. Já prohrál hned první hru. Vyhrála Kamila a čekal jsem, co bude chtít. Předpokládal jsem, že si bude chtít zašukat, ale chtěla se líbat. A já jako správný brácha jsem musel udělat, co po mě moje blonďatá sestřička chtěla.
Sedla si mi obkročmo na klín a začali jsme se líbat. Ze začátku to byli jen normální sourozenecké pusy, ale po chvíli jsme se začali líbat divoce a vášnivě a skončilo to u francouzáků, když jsme měli jazyky téměř v krku toho druhého. Eva a Denisa na nás jen koukaly a hladily si svoje sladké kundičky. Po pěti minutách se Kamča ode mě odlepila a její modré oči nádherně zářily. Jak jsme skončily, Denisa vypískla:
„To bylo nádherný. To líbání vypadalo skvěle. A strašně nás to s Evčou vzrušilo.“

Ještě dali pár kol, ale už to ztratilo smysl, protože od líbání se rychle přešlo k mazlení, které předvedly Denisa s Kamilou, potom si Eva nechala od Denisy vylízat kundičku a pak už byly pětiminutovky vyplněné jenom lízáním kundiček. Ze začátku se zdálo, že si to vždycky užívá jen ten, kdo vyhrál a ten, kdo prohrál, takže druhé a třetí místo bylo tím pádem nejhorší. Avšak po pár kolech jsem musel uznat, že sledování dvojice nadržených holčiček rozhodně nebyla žádná prohra.
Klidně bych si to už s některou ségrou rozdal, ale zatím mi nebylo přáno. Ačkoliv pohled na dívčí těla, která se nádherně kroutila vzrušením, touhou a vášní, na jejich nádherné sladké kundičky, ve kterých se jako hadi vlnily mrštné jazýčky, byl k nezaplacení. Vzduch se naplnil sladkou vůní, která vycházela z úzkých horkých štěrbinek, ověnčených růžovými plátky stydkých pysků. Když jsem konečně dostal příležitost já a mohl jsem po Denče, která prohrála, chtít cokoliv, z domu se ozval zvuk zvonku. Podívali jsme se jeden na druhého, naházeli na sebe oblečení a Denisa, která byla první hotová, se rozeběhla k domu.
pokračování příště…

Počet zobrazení: 214

Autor

Navigace v seriálu<< Story 07 – Ranní pokouřeníStory 09 – Že by to byly geny? >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x