Story 07 – Ranní pokouření

Toto je 9 díl z 47 v seriálu Story

Ahoj, užijte si další díl. Opět moc prosím o nějakou reakci. Klidně mi napište, co by se Vám líbilo, co by moji aktéři mohli vyzkoušet, cokoliv Vás napadne. Víc hlav víc ví ;-). Užijte si povídku. Vaše Laura (la************@se****.cz)

Pomalu jsem se probudil a uvědomil jsem si, že vedle mě někdo leží. Když jsem otevřel oči, uviděl jsem Denisu, jednu z mých tří sester. Ony tři a já jsme se narodili jako čtyřčata, právě trávící začátek prázdnin, zatímco rodiče jsou na dovolené. Já i Denča, sladce spící hned vedle mě, jsme byli nazí, v noci jsme si spolu totiž užívali nově objevené zakázané ovoce. Teď jsem měl typickou ranní erekci, tudíž jsem se rozhodoval, co s tím udělám. Honění jsem zavrhl hned na začátku, to by byla škoda. V domě se mnou byly tři nymfičky, které se jen třásly, když viděly, jak mi stojí. Ale nechtělo se mi budit Denisku, která měla na tváři spokojený a nevinný výraz. Rozhodl jsem se, že vstanu a půjdu se podívat po Evě a Kamile, dalších dvou sestřičkách.

Jak jsem vylézal z postele, omylem jsem zavadil o Denisu, která se tím pádem probudila. Protřela si oči, protáhla se jako kočka a zeptala se mě.
„Kampak jdeš?“
Zbylé dvě sestry možná ještě spí nebo na mě nemusí mít chuť. Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, pomyslel jsem si a odpověděl jí:
„Teď už nikam,“ a lehnul jsem si zpátky k ní.
Začali jsme se líbat a navzájem se hladit. Při každém dotyku mi pták tvrdnul a za chvíli byl jako kámen.
„Můžu si šáhnout na tvoje péro, bráško?“ zeptala se rádoby nevinně.
Nedočkavě jsem přikývnul. Natáhla se a přejela špičkami prstů od kořene mého čuráka až ke krví nalitému žaludu. Když cítila, jak v něm tepe krev, jemně zasténala. Natáhl jsem ruku a přejel jí dlaní přes rozkrok. Její vzrušená pička mi vypustila krémovou loužičku na ruku. Hladil jsem ji a mačkal, cítil jsem, jak se lístečky té květinky pomalu rozevírají, a poštěváček se nalévá krví. Leželi jsme tam v posteli, bratr a sestra, a navzájem se uspokojovali. Denča vzala můj penis do ruky a pomalu po něm přejížděla a žalud mi začal růst a zvětšovat ještě víc. Moje prsty mezitím cestovaly po vlhké kundičce, aby nakonec promnuly růžový poštěváček.

„Můžeme si navzájem vyhonit, co ty na to?“ navrhla Denisa. Jakmile jsem jen přikývl hlavou na znamení souhlasu, přitiskla se ke mně a přimáčkla si můj horký penis proti svému plochému bříšku. Varlata se mi tlačila proti horké kůži té hladké kundičky. Denisa po mě pomalu klouzala dolů, takže můj ocelově tvrdý čurák pomalu přejel přes její pevné bříško, až nakonec skončil přesně mezi oblými ňadry. Vytáhnul jsem ruku z kundičky a sednul jsem si na kraj postele, zatímco Denisa si klekla mezi moje nohy. Prsty prozkoumávala vztyčené péro a koule tak usilovně, že úplně zapomněla na svoji vlastní kundičku. Jediné co měla zrovna v hlavě, byla myšlenka na horké sperma.

„Uděláme to jinak, prvně já tebe a pak ty mě, to bude lepší.“
Zavrtěla se a její pevná prsa mezi sebou sevřela pulsující penis. Vydechl jsem a pohnul jsem pánví dopředu, čímž se můj pták posunul výš a vklouznul tak hlouběji mezi ty dvě hebká prsa. Zatočila se mi hlava a musel jsem se jí chytit za ramena. Sestřička zavrněla jako kočka.
„Šukej mě mezi prsa, bráško, to mě strašně vzrušuje!“

Můj ocas vyklouzl ze slastného sevření oblých ňader a pomalu se sunul výš, až se žaludem dotýkal jejího něžného krku. Denisa naklonila svůj roztomilý obličej dolů a zírala na růžovou špičku nateklého ptáka. Pohnul jsem pánví směrem dozadu, takže můj penis zmizel zpátky v úžině tvořenou tím sladkým párem jablíček. Pohybem zpět dopředu jsem se zase vrátil výš ke krku a zanechal za sebou vlhkou cestičku, vedoucí od prsou až téměř k obličeji. Olízla si rty a já cítil horký dívčí dech na svém tepajícím údu. Ten byl již celý pokrytý vlhkou tekutinou a Denča se nad ním zalykala nadšením a vzrušením. Strašně jsem toužil po dotyku toho šikovného jazýčku, stejně jako ona toužila po tom, až jí obsah mých koulí vyplní bříško. Znovu jsem jí přisunul penis blíže k obličeji a hebká kůže ňader znovu hladila mého ptáka. Denisa, která nyní velice těžce dýchala, velice pravděpodobně cítila aroma, které vycházelo z promočeného žaludu.

„Jindro, můžu si líznout?“ zašeptala a podívala se na mě s výrazem plným touhy a vášně. Pak se zasmála, vyplázla svůj mrštný jazýček a přejela s ním přes rudé rty.
„No jasně, Dení, cokoliv jen budeš chtít,“ vydechnul jsem, hlava se mi točila, všechna krev z ní už byla úplně jinde. Její červená kštice klesla, až se bradou dotýkala své hrudi. Já se trochu třásl, když se můj pták přibližoval k těm měkkým a dychtivým rtům. Vyplázla jazyk a objela s ním kolem dokola krví nalitý žalud. Trhnul jsem sebou, jako kdybych dostal šok, když jsem ucítil ten něžný dotyk. Denisa toužebně vydechla.
„Hmm, mňam, tohle mi moc chutná.“

Zdála být se nadšená jako malá holčička, která dostala svůj oblíbený pamlsek. Neustále jsem ji pomalými dráždivými pohyby šukal mezi prsa a ségra přejela svým šikovným jazýčkem přes penis pokaždé, když byl v dosahu jejího obličeje. Vzala si prsa do dlaní, zmáčkla je k sobě, zatímco můj pták stále projížděl onou útulnou skulinou a hbitý jazýček se bez ustání míhal na mém naběhlém čuráku.
„Ještě jsem nesnídala a tohleto mi chutná ze všeho nejvíc.“
Provokovala mě a její oříškové oči se hluboce zabodávaly do těch mých.
„Chceš mi vystříkat pusinku, bratříčku?“ zeptala se, totálně šílená rozkoší.

Tekutina vytékající z mého penisu a signalizující blížící se orgasmus jenom stimulovala její chuť a touhu a Denisa dychtila po plné dávce, která už se mi vařila ve varlatech. Zkoušel jsem promluvit, ale nešlo to. Jen jsem naprázdno otevíral pusu jako kapr vytažený z vody. Ségra mě sledovala skrze svoje dlouhé řasy. Určitě by se smála výrazu v mém obličeji, kdyby právě neslintala blahem. Její rty se pomalu rozevřely a dlouhá slina skápla na můj žalud.
„Tak co, uděláš se mi do mojí pusinky? Abych to mohla všechno spolykat? Obarvíš mi moje mandle na bílo?“ sténala. Znovu začala lízat můj penis, stále si ho ale nevstrčila do úst.
„Chceš použít mojí pusu jako píču, brácha? Jo? A pořádně ji ošukat?“
Stále byla tím aktivním pouze ona a já už to nemohl vydržet. Slova se mi sama linula z úst.
„To víš, že chci! Vymrdám tu tvojí šikovnou pusinku a pak ti ji celou vystříkám!“
Vzápětí jsem si uvědomil význam svých slov, takhle já přece nemluvím! Navíc s vlastní sestrou!! Jí to ale ani v nejmenším neodradilo a pokračovala:
„Vystříkej mi jíí! Ať mám všechno tvoje sladký sperma pěkně v bříšku!“

Vjel jsem ptákem blíž k jejím ústům, čiperným jazýčkem mi omývala žalud. Ještě jeden pohyb a moje nadržená sestřička pohnula hlavou níž, takže jsem konečně zajel mokrým klackem mezi její nedočkavé rty.
„ÁÁÁÁ“ Vydechl jsem, když mě začala kouřit ptáka. Tvářičky se jí nafoukly, rty se roztáhly a obejmuly můj tlustý penis. Její sání bylo daleko více vzrušující než předcházející lízání. Zanedlouho začala lapat po dechu, protože nechtěla pustit můj penis ze svých hladových úst. Zajížděl jsem čurákem do té sladké a ochotné pusinky, každý příraz byl hlubší a hlubší. Polovinu mého tvrdého ptáka měla v ústech a když začala sát ještě víc, myslel jsem, že se snad zblázním. Její rtíky ve mně vzbuzovaly skvělé pocity, takže jsem nevnímal nic, jen červenou hřívu vlasů, jak sebou háže na mém penisu. Jazýček, který se mihotal jako blesk, mi začal olizovat uzdičku a ani měkké rty neustávaly v sání.

Z té neuvěřitelně šikovné pusinky mi po celém těle vyrážel pot a pulsovaly žíly. Tohle se nedá dlouho vydržet. Nateklé koule už mě dost bolely, jak je mačkala Denisina úžasná ňadra. Musel jsem je z toho dostat, tak jsem zajel ptákem co nejhlouběji do rozkošně úzkého krku, až se moje varlata dostala skoro k její bradě. Ségra se asi po půl minutě začínala dusit, takže si na chvíli vytáhla penis ven z krku. Opět se na něj začala nabodávat, takže jeho obrys byl vidět skrz její červené tvářičky. Celkem jsem se divil, že jsem ještě nestříkal, protože tohle bylo opravdu něco. Dívčí sliny, smíchané s tekutinou, která nepřetržitě v malých dávkách vytékala z mého penisu, jí stékaly po bradě, přes krk na krásná prsa a dokonce až na moje nohy. Denisa si povytáhla můj penis ven z pusy, takže uvnitř zůstal pouze žalud.

„Stříkej, moc prosím, stříkej. Vystříkej se mi do pusy, ať můžu spolykat všechno tvoje sladký sperma.“
Její perverzní komentáře na mě působily neuvěřitelně. Cítil jsem, že už to nebude dlouho trvat a její přání se do puntíku vyplní. Vrazil jsem proto celého ptáka zpátky do horké tlamičky, jak jen nejhlouběji to šlo. Obrovský rudý žalud mojí drahé sestřičce zacpal pusu a zůstával jí hluboko v jícnu, což ji udržovalo ve stavu téměř šílené rozkoše.

„Dělej, udělej se mi do pusy. Chci spolykat všechnu tu tvojí zkurvenou smetanu!“ naříkala, jen co si vytáhla můj penis z úst. To se ale hned cítila beznadějně prázdná, tak ho zase zastrčila zpět. Hlavou házela na mém penisu, vjíždějícím hluboko do stále hladové pusinky. Ruce, kterými jsem ji držel za vlasy, mi najednou ztuhly.
„Už to bude, ségra, připrav se na to.“
„Jo, jo, JOOOO!!“ zalapala po dechu a dychtivě se přisála na můj nafukující se penis. Koule mi vybouchly a proudy spermatu zmáčely vnitřek její nádherné pusinky.

Ani jeden z nás netušil, kolik toho může být a že toho bylo. První výstřik trefil spodek jejího krku, druhý jí zmáčel jazýček a rozechvěl chuťové buňky, třetí zasáhnul patro pusinky a stále jsem stříkal. Horké semeno proudilo sestřiným krkem až do vyhladovělého bříška. Denisa nepolykala, nýbrž vysloveně pila moje sperma, ale nepomáhalo to, protože z koutků úst vytékalo ven a stékalo jí přes bradu dolů na chvějící se prsa. Penis jí vyklouzl z úst a další dva výstřiky pokropily obličej, než stihla polknout a znovu se na něj přisát. Ještě přišlo několik dalších výstřiků, ale mě se začínala chytat závrať. Vytáhnul jsem ho z té vášnivé dívenky a přišli poslední tři. Dva jsem jí nasměroval na prsa a poslední na vyplazený jazýček.

Sestřičce to ale nestačilo, strčila si vadnoucí penis opět do úst a začala ho jazykem čistit. Ještě z něj svými rozkošnými rty vytáhla pár kapek spermatu, ale to už byl konec. Vůbec ale nebyla zklamaná. Stále mě kouřila, vychutnávala si tu chuť. Přestala sát, olizovala mi žalud jako lízátko a dívala se mi při tom do očí. V těch jejích zářila radost, uspokojení a touha po dalším spermatu.
Pták mi začal měknout, zmenšoval se a vypadnul jí z úst. Denisa si nabrala prstem sperma, které přistálo na jedné její růžové bradavce, a pomalu si prst olízala. Pak se na mě usmála, pohladila si rukou své štíhlé bříško a řekla mi:
„To byla suprová snídaně. Úplně to cítím, jak mě hřeje v žaludku,“ zvonivě se zasmála. „Nechápu, proč jsem ti ho nevykouřila už dávno.“
Olízla si rty a nahnula se blíž ke mně. Vzala mi ptáka znovu do pusy a začala mě znova nádherně kouřit.

Ačkoliv jsem právě stříkal, cítil jsem, že nějakým zázrakem přestávám měknout. Lehl jsem si na záda a užíval si ten pocit. Jak jsem si lehl, Denča mě nepustila z pusinky a stále klečela na zemi. Teď se jen prohnula v zádech a vystrčila zadeček do vzduchu. Šťastně mě sála a můj penis se začal opět zvětšovat. Přerušila na chvíli svoje kouření a zeptala se mě:
„Chceš se udělat ještě jednou, brácha?“
Na znamení odpovědi jsem jí přejel ptákem přes její rudé rty.
„Když tě teda ještě jednou vykouřím, vylížeš mi potom kundičku?“ zasténala.
„Určitě, určitě, strašně rád.“
„Víš, já strašně miluju kouření a teď když vím, že nejseš vůbec proti, tak spolu můžeme pořád šukat.“
Jen jsem zasténal a strčil jí ptáka hlouběji do úst. Rozkošná ústa mě něžně objímala, nezapomenutel­ný pocit.

Jak byla Deniska posedlá mým čurákem, ani si nevšimla, na rozdíl ode mě, že se dveře pomalu pootevřely a dovnitř nakoukla Evča. Denisa nevnímala svět kolem sebe, chtěla další sperma, aby ji zaplnilo stále hladovějící bříško. Naše sestra, Eva, se pomalu přibližovala k jejímu vrtícímu se zadečku. Klekla si za Denču, vyplázla jazyk a projela jím celou její štěrbinku, od poštěváčku až k prdelce. Ta jen vykulila oči.
„ÓÓÓ!“
To bylo všechno, na co se vzmohla.

Author

Navigace v seriálu<< Story 06 – Do třetice všeho dobréhoStory 08 – Svlékací karty >>
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk