Story 05 – Eva i Kamila!!

Toto je 7 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 233

Ahoj, čtenáři. Mám tady pro Vás další díl své série, tak si pěkně počtěte. A dejte mi vědět, jak se Vám povídka líbila (laura147258369@seznam.cz). Mimochodem přišel mi email, kde mi jeden ze čtenářů píše, ať už tu sérii ukončím, že to stejně není reálný a že píšu blbosti. No, co o tom myslím, to si nechám pro sebe, ale pro jistotu sem takový maličký komentář napíšu. Tahle povídka je čistá fantazie. Fantazie, to znamená, že je to vymyšlené, že se to nestalo. Ano, možná přeháním a ano, je to nereálné. To uznávám. Proto prosím ty z Vás, kteří chtějí radši něco reálného, ať v tuto chvíli přestanou číst a najdou si jinou povídku, protože tady je nečeká nic než zklamání! Pokud by byl větší zájem o to, abych s tímhle skončila, napište mi a považujte tohle za konec série! Vaše Laura

Měl jsem neuvěřitelné štěstí. Dnes brzy ráno mě Kamila probudila a pak jsme si spolu konečně užili. Ale přesto jsem měl strach, co bude dál. Kromě Kamily tady byla ještě Eva. A ani jedna o té druhé nevěděla. Jsem sice mladý kluk, takže sex by pro mě neměl být problém, ale když mě jedna z nich totálně vyčerpá, co řeknu té druhé? To bude těžký oříšek. Z myšlenek mě vyrušil až zvonění telefonu. S povzdechem jsem ho zvedl:

„Prosím, co si přejete?“
„Dobrý den tady Matějka, je tam pan inženýr Vichter?“
„Nemyslíte náhodou Winter?“
„Asi ano, vypracovával mi projekt na rodinný dům.“
„Tak to asi bude on.“
„Můžu s ním teda mluvit?“
„To bohužel nemůžete. Před několika dny odjel na dovolenou do Itálie.“
„Aha. A nemáte třeba číslo na mobil?“
No, to bude mít táta radost, že ho lidi otravujou i na dovolený. Ale co, on si už nějak poradí.
„Máte tužku a papír?“

Když jsem mu číslo nadiktoval, tak jsem se rozhodl ještě zavolat pár klukům ze školy. Mobil si musím platit sám, ale pevnou linku ne, takže jsem se rozhodl vyřešit plánovaný turnaj v badmintonu, který ještě nebyl úplně dohodnutý, a když jsem si zjistil, kdy kdo může, rovnou jsem zarezervoval halu na jedno odpoledne. Jak jsem zařizoval ten badminton, vzpomněl jsem si, že Kamila po mě chtěla, abych si šel někdy zahrát i s ní. A jak jsem si vybavil jí, tak se mi automaticky vybavilo její krásné tělo. Ach jo. Ta mi dneska ráno zase dala. Ale co se bude ještě dít dneska? Zašukám si s Evou nebo s Kamilou? Ještě Denisa a bude to, napadlo mě při vzpomínce na její mlsný pohled, když mě ráno viděla se ztopořeným penisem v semenem promočeném pyžamu. Rychle jsem tu myšlenku zahnal. Radši jsem přešel do svého pokoje, pustil si počítač a začal hrát Counter Strike, abych se zbavil myšlenek na svoje sestry.
Byl jsem zabrán do hry, a protože při sezení u počítače se sedí zády ke dveřím, ani jsem si nevšiml, že do místnosti někdo vešel. Teprve když mi pár hebkých rukou přikryl oči, tak jsem to zjistil. Další dvě ruce mě začaly lechtat a já se začal smát.

„Nechte mě, holky prosím vás, nechte mě. Já tohle nevydržím.“ Ruce, kvůli kterým jsem neviděl, najednou zmizely, a já zjistil, že za mnou stojí Eva s Denisou, obě v plavkách. Obě se smály. Zapauzoval jsem hru a otočil se k nim. Hned si na mě sedly. Každá na jedno koleno. Cítil jsem, jak se měkké kundičky třou skrz jejich tenoučké plavky o mé nohy. Bylo na nich poznat, jak jsou spokojené. Eva jako první prolomila příjemné ticho:
„Já jsem moc ráda, že jsou ty prázdniny. Vy dva máte na tom vašem gymplu daleko víc hodin než já a vůbec si spolu nic neužijeme. Tak snad se to teď o prázdninách trochu změní.“
Denisa ji objala a dala jí pusu na tvář.
„To víš, Eví, že si teď spolu užijeme. Já se na to moc těším. Co jsme to za sourozence, že spolu nestrávíme vůbec žádnej čas?“ a začala se smát. To byla sice blbost, protože jsme spolu strávili relativně spoustu času, ale asi protože jsme čtyřčata, tak jsme všichni cítili, že toho času je pořád velmi málo. Proto byly teď holky tak spokojené. S úsměvem jsem je obě pořádně objal a přitiskl k sobě. Začal jsem jim odříkávat básničku, kterou jsem předtím viděl na netu:

„Vařila myšička kašičku,
na zeleném rendlíčku.
Tomu dala, tomu dala,
až se z myšky kurva stala.“

Holky se smály na celé kolo a všichni jsme přitom spadli na zem. Byli jsme jedna hromada rukou a nohou, pěkně vysmátá hromada. To už přišla i Kamila. Neměla na rozdíl od nich plavky, ale tričko a krátké volné šortky.
„Vy jste jako malý. Takhle jste se po sobě neváleli už snad 5 let.“
Denisa na ní mrkla a řekla:
„Tak se k nám přidej, jednou se zase můžeme chovat jako malí, ne?“

Kamila se se smíchem přidala k nám. Já byl úplně na zemi, takže teď jak na nás Kamča skočila, jsem jen vydechnul, kvůli ještě větší váze. Byli jsme v takové pozici, že jsem měl obličej těsně u Kamily a Denisin zadeček byl hned vedle nás. Kamča jí začala lechtat na nohou a Denisa se tak prohýbala, že se přitiskla svojí kundičkou přímo mně do obličeje. Nevím, jestli si to Denisa uvědomila, ale Kamila si toho hned všimla a jak se můj obličej uvolnil, tak na mě Kamča smyslně zavrtěla jazykem a podívala se směrem k Denisiným plavkám. Já jen zčervenal, ale chtěl jsem jí to oplatit a tak jsem začal zase lechtat Kamču. Ta se smála a házela sebou, až se dostala obličejem k Eviným ňadrům. Teď jsem na oplátku já na ní vyplázl pomalu jazyk a přejel jsem si s ním po rtech. A Kamila udělala to, co jsem nejméně čekal. Trochu posunula hlavou a stále se dívajíc na mě začala kousat Evu přes plavky do míst, kde tušila bradavku. Jen jsem vytřeštil oči. Kamila toho hned nechala a začala se smát. Ještě jsme se takhle všichni po sobě váleli, takže jsem zjistil, že Kamila pod svými šortkami, kterou jsou mimochodem hodně volné, nemá žádné kalhotky, párkrát jsem jí pohladil po prcince a párkrát jsem pohladil po prcince i Evču.

Mě už z toho všeho začal stoupat pták, a proto jsem ze sebe shodil Denisu, která byla zrovna nade mnou, a vstal jsem. Holky na mě tak smutně koukaly, ale taky vstaly. Vypadaly moc hezky. Kamča měla šortky zaříznutý hluboko do kundičky, takže její obrysy byly zřetelně viditelné, Evin horní díl plavek odkrýval kousek růžové bradavky a spodní díl se jí posunul kousek na stranu. Ale nevšímaly si toho. Denisa s Kamilou odešly do svého pokoje a já zůstal s Evou sám. Jakmile za holkami zabouchly dveře, Eva si stáhla plavky a přejela si prsty po celém těle. Nakonec se její ruka usídlila na kundičce. Nevěřícně jsem se jí zeptal:
„Teď? Teď bys chtěla šukat?“ Eva se zasmála, zakroutila hlavou, že ne, vzala plavky a úplně nahá vyšla z pokoje a šla do koupelny. Když se vrátila, hned jsem se jí zeptal:
„Tobě nevadí, když tě nahou uvidí holky?“
„Proč? Vždyť jsme ségry a navíc se tak vidíme každej druhej den. A není tady máma, aby nám říkala, že nemáme chodit nahý po baráku.“

Eva se sklonila a začala hledat nějaké oblečení ve svojí skříni. Hledala níž a níž, tím pádem se její krásný zadeček nádherně vyklenul, až na mě růžová kundička pěkně zasvítila. Nemohl jsem od ní odtrhnout zrak. Náhle bouchly vedle dveře. Hned jsem se otočil zády k Evě a začal něco dělat na počítači. Hned se ozvalo klepání na našich dveřích a já se otočil na Evu. Ta hned řekla ‚dál‘ a já se otočil zpátky k počítači. Byla to Denisa. Jakmile otevřela dveře, začala se smát.
„No, Eví, ty vypadáš.“

Eva totiž byla stále zalezlá ve skříni a hledala něco na sebe. Její zadeček a její dlouhé nohy byly to jediné, co koukalo ven.
„No jak vypadám. Úplně stejně jako ty, ne?“ ozvalo se ze skříně.
„No úplně stejně ne, ty nemáš ten piercing v jazyku. A to Ti nevadí, že je tady brácha?“
„Vždyť se na mě nedívá. A i kdyby. Tak aspoň uvidí, jak vypadá pěkná holka, ne?“ odsekla Evča. Denisa se na mě podívala a olízla si rtíky. Teď se ukázal piercing v jazýčku, o kterém předtím mluvila. Já na ní pouze mrknul na znamení, že jsem si jejího gesta všiml. Eva pokračovala:
„To já bych si nikdy jazyk propíchnout nenechala. Jestli budeš zase někdy chtít vypadat stejně, tak si ho musíš vyndat. Co vlastně potřebuješ?“
„No, já jsem si chtěla půjčit něco na sebe, už mám všechno svoje oblečení dole v prádelně. Vážně už budeme muset zapnout pračku, nebo budeme brzo nahý všichni. Půjčila bys mi něco?“
„Klidně.“

Denisa se na mě koukla, smyslně se usmála a sundala si vrchní díl plavek. Já jsem jen zvedl oči v sloup a otočil se k ní zády. V odrazu na monitoru jsem ale viděl, že Eva už se zvedla ze země a stále nahá drží v ruce nějaký kus prádla. Denisa k ní došla a přejela jí pohledem:
„Ty fakt vypadáš stejně jako já, to je strašný. Ještě, že si barvím ty vlasy a mám ty piercingy.“
Teď jsem se otočil i já.
„Ty jich máš víc?“
„Otoč se!“ vypískly najednou. Kde má ten další piercing? Nebo se jen přeřekla?
„Tak máš jen jeden, nebo ne?“
„Co tě to tak zajímá?“ zasmála se. Takže jich má víc. Ať si to nechá. Dál jsem je sledoval v odrazu na monitoru. Už tam ale nic zajímavého nebylo. Eva přebrala nějaké oblečení a nakonec si Denisa vybrala nějaké šaty, oblékla si je a poděkovala jí tím, že ji lehce políbila na rty. Ještě než odešla, tak přejela rukou Evě přes bříško a možná i přes kundičku. To nevím, to jsem přes monitor neviděl. Jak za ní zaklaply dveře, tak jsem se otočil. Ten kousek prádla, který Eva vytáhla, byla sukně, kterou si akorát zapínala. Pak si na sebe ještě natáhla takové těsné bílé tílko, přes které byly nádherně vidět růžové bradavky, a zatočila se.
„Tak jak se ti líbím?“
„Jseš moc hezká, pusinko, to ti přece nemusím povídat, ne?“
„Díky moc,“ řekla a políbila mě.

Šli jsme všichni dolů a udělali jsme si s holkama večeři. Dnes byla řada na Kamile, která se ale moc nesnažila a jediné jídlo byly housky s máslem a marmeládou. Potom jsme si zase pustili televizi. Denisa stále zívala a po chvíli nám řekla, že musí jít spát, protože se ještě pořád nevzpamatovala s té akce u kamarádky. Kamila se tomu začala strašně smát a já nevěděl, čemu se směje. Podíval jsem se na Evu a ta taky nevěděla, co se děje. My jsme si tu noc totiž s Evou užili svoje, a co dělali holky, jsme vůbec netušili. Jako obvykle jsme si vytáhli deku a dopadlo to tak, že jsem byl uprostřed, z jedné strany jsem měl Evu a z druhé Kamilu. Najednou jsem cítil, jak mi po kraťasech něco přejelo. Pak mi to trochu stáhlo kraťasy a vyndalo ven moje péro. Obě holky měly hlavu opřenou o moje rameno a obě jemně oddychovaly. Cítil jsem tu ruku, jak mi pomalu honí ptáka a nakonec zůstává na žaludu. Najednou jsem ucítil další ruku na koulích. Podíval jsem se na obě holky, ale obě se tvářily jako že nic. Ruka se z mých varlat pohybovala výš a výš, až se najednou dotkla ruky, která mi kroužila po žaludu. Obě ruce se prudce stáhly, ta z žaludu směrem ke Kamče, a ta, která mi přejížděla po koulích směrem k Evče. Holky se na mě prudce otočily, každá si všimla pohybu té druhé a tak obě vytřeštily oči a zalapaly po dechu.

„Evo??“
„Kamilo??“
Vůbec jsem nevěděl, jak z té situace vybruslit. Veškerá krev z mého mozku v tu chvíli proudila někde mezi nohama. Takže jsem jenom přejížděl pohledem z jedné holky na druhou a čekal, až některá promluví. Nakonec to byla Eva, kdo prolomil ledy:
„Tak, ty taky Kamčo?“ řekla třesoucím se hlasem. Kamila se rozpačitě zasmála.
„No, to jsem teda nečekala. A jak dlouho vy spolu něco máte? Víš, Eví, Jindra mi včera na bazénu strašně krásně vylízal kundičku a dneska ráno jsme se nádherně pomilovali. A co ty?“
„Tak proto jsi včera vypadala tak spokojeně, když jste se vrátili. Tak už aspoň vím proč. A víš, my jsme spolu včera, vlastně ne, předevčírem taky poprvý šukali. A teď zjistím, že jsem ti nestačila.“ hodila na mě takový trochu žárlivý pohled.
„Prosím tě, Evo. To byla taková spontánní akce, viď Kamí?„
„No to byla, ale neříkejte, že vy dva jste to spolu děláte jenom dva dny, tomu moc nevěřím.“ pochybovala Kamila.
„Věříš nevěříš, ale je to pravda.“
„Fakt? To si ze mě děláš srandu!“
„Ne, Kamčo, nedělám. A řekni ti, je to s ním úplně super.“
„Tak, teď všichni víme, jak se věci mají. Hlavně aby nás bráška obě zvládl,“ zasmála se Kamila. Tak jsem je raději ujistil o svých dispozicích.
„No o to se princezničky nebojte. To já zvládnu.“
„A kdyby ne, tak my už bychom si o sebe taky mohly postarat, že jo, Evčo?“

Holky se s tím faktem vyrovnaly opravdu rychle, a já už potřeboval úlevu od erekce. Vzal každou ségru za ruku a položil si je zpátky na péro. Obě se zahihňaly, ale udělaly to, oč jsem je požádal. Pod dotyky jejich šikovných prstíčků se mi pták zvětšil do obrovských rozměrů a byl tvrdý jako kámen. Dlouho je to ale nebavilo.
„Tak jsme si tě připravili a teď se předveď.“

Veškeré moje zkušenosti sice pramenily ze sexuálních zážitků, jejichž počet by se dal spočítat na prstech jedné ruky, a taky ze sledování různých videí na Internetu, ale i přesto jsem doufal, že svoje roztoužené sestřičky nezklamu. Tušil jsem, že se poprvé udělám celkem rychle, a to se potvrdilo. Popadl jsem Evu za boky a čelem k sobě ji narazil na své kopí. Ale po necelé minutě to na mě přišlo a sperma bylo venku. Když Evča cítila, jak do ní stříkám, okamžitě ze mě seskočila a chtěla si strčit můj stříkající penis do své hladové tlamičky. Ale Kamila byla rychlejší. Hned jak jsem z Evy vyklouzl, už jsem cítil, jak mě pohltila horká pusinka a jak ze mě vysává a následně polyká vše, co ještě zbylo. Eva se k ní okamžitě přidala a tak si obě sestřičky předávaly stříkajícího ptáka z úst do úst, jako nějaké lízátko. Když ho konečně dočista olízaly, Kamča spokojeně řekla:
„Je to strašně dobrý, viď Evo?“
„Jasný, jen málo kluků chutná tak dobře, jako náš Jindra.“
„A nevystříkal taky něco do tebe? Já bych si ještě trošku dala.“
Eva si bleskurychle lehla na záda, doširoka roztáhla nohy.
„Nejsem si jistá, radši se podívej sama.“
Kamila zabořila obličej mezi opálená stehna, roztáhla jí temně rudé závojíčky a přisála se na uzoučkou dírečku svými ústy. Eva už jen blaženě vzdychala.
„Sestřičko, ty máš super jazýček, vraž ho do měěěě!“

Jak si Kamča užívala lízaní Eviny kundičky, přeplněné sladkými dívčími šťávičkami a zbytky mého spermatu, svůdně při tom kroutila nádherným zadečkem. Poprvé v životě jsem byl svědkem lesbických hrátek a fakt, že to byly moje vlastní sestry, moje dvojčata mě ani trochu neodrazoval, ba dokonce mě ještě více vzrušoval. Penis se mi při tom pohledu opět postavil do pozoru, a proto jsem ho ihned přiložil k růžové a roztažené štěrbince mojí blonďaté sestřičky Kamily. Pomalu jsem do ní pronikal a cítil jsem, jak se její poševní svaly roztahují.
„Brácha, to je úžasnýýýý!“ vydechla.
Evče se moc nelíbilo, když sestřin šikovný jazýček opustil její mušličku:
„Kamí, netrap mě. Lízej mě ještě! Prosííím!“

Kamila tedy svoje vzrušení vyjádřila tím, že o to náruživěji lízala Evčinu kundičku. Ta se položila na bok a zvedla jednu nohu do vzduchu, aby ji tak usnadnila přístup. Já mezitím zajel celou délkou do Kamily.
„Ty seš… ty seš tak krásně těsná, ségra!“
Nejprve jsem se pohyboval jen pomalu, protože velice těsná pička neumožňovala nějaké extra rychlé pohyby. Ale pak se přece jen pomalu přizpůsobovala mé velikosti a tak jsem mohl postupně zvyšovat frekvenci svých přírazů. Jak jsem zrychloval, Kamila přestávala lízat Evu a začala nad její kundičkou slabě sténat.
„Ještě, Jindro, ještě. Neboj se a klidně ještě přideeeeej!!!!“

Eva se ale nechtěla připravit o potěšení, a proto si přimáčkla Kamilinu blonďatou hlavu silně do klína, čímž tak umlčela její sténaní.
„Mojí kundičku, lízej mi mojí kundičkuuu!“ Kamila, nemohouc se hlasitě projevovat, vyjadřovala svoje vzrušení tím, že prudce vrážela jazyk do Eviny kočičky a naléhavě její kundičku líbala a silně ji sála. Já si přidržoval Kamču za boky a prudce do ní vrážel. Po prvním výstřiku jsem nyní cítil, že vydržím dost dlouho. Jestli je stihnu ošukat obě, jsem nevěděl jistě, ale dneska v noci určitě nebude nikdo z nás usínat neuspokojený. Naklonil jsem se trochu dopředu, abych dosáhl na Kamčina ňadra. Silně jsem obě pružné polokoule promnul rukama a zakroutil za vztyčené bradavky. V této poloze jsme strávili docela dlouhou dobu, než jsme se konečně rozhodli ji změnit. Důvodem pro změnu byl Kamilin orgasmus. Moje klouzání v její kluzké jeskyňce bylo na ní moc, a ona se začala strašně chvět. Nepřestala přitom ale pohybovat svým štíhlým tělem proti mým přírazům, ani nepřerušila lízání sestřiny prcinky. Když se udělala, tak se otočila na záda, aniž nechala můj penis vyklouznout ze svojí štěrbinky, a pohyby pánve směrem vzhůru začala opět uspokojovat svoje touhy.

„Já vás oba milujuuu!!“ křičela posedlá touhou a vášní. Rukama si přitáhla Evu opět k sobě a ta si sedla obkročmo na její blonďatou hlavu. Teď jsme seděli s Evou oba na Kamile a koukali se navzájem do očí. Vzdychající Eva se na mě usmála, a pak se ke mně naklonila, abychom se mohli políbit, a náš sourozenecký trojúhelník byl tak kompletní. Eviny černé vlasy se kroutily mezi našimi obličeji a její oči zářily radostí. Uvolnily jsme naše ústa a Eva mi zašeptala:
„Pořádně ji vyšukej, tu naší Kamilu. A pak z ní vylížu celou tvoji dávku a nakonec si ještě užijeme spolu.“

Jen jsem přikývl hlavou a pokračoval v šukání Kamily. Pomocí svojí šikovné pusinky, brzo přivedla Evu k orgasmu a ta z ní vyčerpaná a spokojená odpadla. Kamila ke mně natáhla ruce a já teď ležel přímo na ní. Jen naše boky se hýbaly proti sobě. Na sestřině obličeji jsem cítil vůni Eviny sladké buchtičky, a tak jsem jí pečlivě očistil celý obličej. Chuť Eviných šťáviček na Kamčině obličeji mě přiváděla k šílenství a také mě už skoro přivedla ke druhému stříkání tohoto večera. Ona mi přitom smyslně šeptala do ucha:
„Cítíš to taky? To je vůně kundičky naší Evy. Vůně naší sestřičky. Mě to strašně vzrušuje. A co tebe? Taky se ti to líbí tak, jako mě?“

Už jsem se blížil k orgasmu a moje současné schopnosti už neobsahovaly mluvení, na tom seznamu zbyla jediná věc, sex. Naplnil jsem sestřinu kundičku až po okraj svým spermatem. Když Kamila ucítila, jak do ní stříkám, nevydržela to a udělala se taky. I přes další stříkání mi ale pták stále krásně stál a já tedy využil Eviny nevyužité kundičky. Ležela zrovna na břiše a oddychovala. Proto jsem se k ni vrhl a vrazil ji stále tvrdého čuráka hluboko do uvolněné pičky.
„Tak Eví, teď si to ještě jednou pořádně užijeme!“

Ještě chvíli jsem byl nahoře, ale už jsem potřeboval si trochu odpočinout. Proto jsem se otočil na záda a Evča se tím pádem ocitla na mě. Užívala si to, mohla si určovat tempo a hloubku zasunutí penisu do své kapající štěrbinky. Kamča ležela vedle nás a vzpamatovávala se ze svého orgasmu. Prstíky si zastrkávala do své vyšukané kundičky, nabírala na ně sladkou směs spermatu a dívčích šťáviček a pak si prsty dočista olízala. Takhle se čistila po celou dobu, zatímco my vedle šukali. Eva na mě chvíli prudce skákala, potom zpomalila a jen na mě pomaloučku klouzala. Při tom každý její pohyb byl jiný, než ten předchozí. Po chvíli jsem se vzpamatoval a opět převzal iniciativu. Lehl jsem si na bok, Evu položil před sebe a zezadu do ní zasunul ptáka. Rukou jsem jí ještě stačil dráždit poštěváček a brzy ji tak přivedl k dalšímu orgasmu. Kamila, která si stále ještě laskala prcinku, se k ní po čtyřech přiblížila a lehla si na bok vedle ní. Teď měly každá hlavu mezi nohama té druhé. Perfektní sesterská 69. Byl jsem již dost unavený a proto jsem nechal sestřičky, ať si užívají svoje lesbické hrátky. Potichu jsem se vytratil a vydal se do svého pokoje, abych se taky trochu vyspal.

Počet zobrazení: 233

Autor

Navigace v seriálu<< Story 04b – IntermezzoStory 06 – Do třetice všeho dobrého >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x