S bráškou pod stanem

Potřebovala jsem si trochu odpočinout od té své série, tak jsem dneska spíchla tohleto, snad se Vám to bude líbit. Asi Vás už tím nudím, ale opět prosím, prosím o nějaké komentáře nebo emaily. Laura (laura147258369@seznam.cz)

Jsme celkem normální rodina. Táta, máma, bratr, sestra, nic extra. Když se mi tato příhoda stala, měla jsem, na rozdíl od spousty svých kamarádek, velmi dobrý vztah se svým mladším bratrem. Společně jsme si hodně a často hráli, ačkoliv byl o dost mladší než já, měla jsem moc ráda jeho společnost. On prostě kolem sebe vytvářel příjemnou atmosféru.

Celá rodina jsme si často užívali letní výlety do různých kempů. Měli jsme s bráchou svůj vlastní menší stan a užívali jsme si svojí společnost, ať jsme už během jízdy v autě, nebo při typických rodičovských věcech, ale i při večerech, strávených společně v našem stanu. Rodiče mi nabídli, že by mi koupili stan jen pro mě, ale já odmítala. Neměla jsem k tomu žádný zvláštní důvod, prostě jsem chtěla být s Míšou.

Jedné horké červencové noci jsme seděli spolu před naším stanem, rodiče byli někde pryč, velice pravděpodobně si užívali alkoholu v místím klubu a nechali nás, abychom se postarali sami o sebe. Nedlouhou po tom, co mamka s taťkou odešli, Michala začaly jeho komiksy nudit a oznámil mi, že už půjde spát. Řekla jsem:
„Dobře, já se k Tobě přidám, tady žádná zábava už nebude.“
Vlezla jsem si do našeho malého stanu a zapnula zip, brácha se začal připravovat na spaní. Když se převlékl do pyžama, pocítila jsem, jak z něj vyzařuje teplo. Sedla jsem si, začala se svlékat a natáhla jsem si svou noční košilku. Míša mě oslovil:
„Ségra?“
„Hmm?“ zeptala jsem se a otočila se směrem k němu. Když jsem mu pohlédla do očí, viděla jsem v nich něco, co tam nikdy předtím nebylo. Tenkrát jsem to opravdu nedokázala pojmenovat, ale věděla jsem, že prostě chci svírat v náručí. Míša se očividně cítil stejně, protože o chvíli později už mi seděl na klíně a nohy měl obtočené kolem mě. Jeho předloktí mi tlačila do prsou a obličej měl zabořený v mém krku.
„Jejda, něco se děje, bráško?“, zeptala jsem se ho, překvapená jeho náhlým citovým projevem, ačkoliv toto bylo to, po čem jsem vlastně doufala.
„Ne, éé, nic.“, koktal, „Já jen, éé…“
„To je v pohodě, Míšo,“ řekla jsem mu, snažila jsem se ulevit jeho napětí a polehoučku jsem hladila jeho hladké kaštanové vlasy, „to je v pohodě.“
Pocit, jak se můj bratříček tlačí ke mně tak těsně, mě neuvěřitelně vzrušoval. Nikdy předtím jsem nic podobného nezažila, ale přišlo mi tak naprosto správné, proto jsem nechtěla, aby to někdy přestalo.

„Chceš?“ něžně jsem se ho zeptala a rozepnula jsem svůj spacák. Vždy jsme spolu velmi dobře vycházeli, proto nám stačilo jen jedno slovo namísto celé věty. Proto Míša bez váhání hned přelezl do mého spacáku. Ocitli jsme se v těsné blízkosti namačkáni na sebe a on mě hned objal rukama i nohama. Byl to báječný pocit!
Podívala jsem se na něj a nemohla jsem si pomoci, musela jsem ho měkce políbit na ústa. Nebránil se, vlastně neudělal vůbec nic, ale stále mě držel tak pevně, až mě to trochu bolelo.
Když jsem ochutnala jeho sladké chlapecké rty, myslí mi proběhla myšlenka, že už ho od sebe nikdy nepustím ani na krok. Trochu jsem jazykem pootevřela Míšovi ústa a dala mu pořádného francouzáka. Opět mi to přišlo takové automatické, přirozené. Jeho jazyk mě jemňoučce lechtal, až jsem z toho šílela a musela to trvat spoustu času, než konečně ustal jeho zběsilý pohyb v mých ústech. Pohlédl na mě a díky tomu tichému úsměvu jsem uvnitř kompletně roztála.

„To se mi moc líbilo, Kačko,“ zašeptal. A bylo to. Ležela jsem na něm, prvně slíbala celý jeho obličej a pak opět našla jeho ústa. Nejprve jsem ho líbala, pak se s ním mazlila jako on předtím se mnou, ale po několika minutách ožil a začal mě také líbat. Uvolnil trochu svoje těsné sevření a začal mě rukama hladit po zádech. Vyplynul z toho jakýsi podivný zápas, kdy jsme ani jeden nechtěli toho druhého pustit a naše ústa byla zaklesnutá do sebe. Po chvíli jsme se zničehonic zklidnili a jen jsem tak leželi vedle sebe.
„Je tu horko…“ řekl Míša.
„Jo, počkej, sundám ti pyžamo,“ řekla jsem mu. Pomalu jsem mu přetáhla vršek přes hlavu, pak ho položila na záda a stáhla z něj spodek a trenýrky. Byl opravdu krásný. Jeho kůže byla perfektně hladká, měl nádherné svaly a rozkošný chlapecký penis. Rychle jsem ze sebe stáhla košilku a Míša jen zíral na má prsa.

„Chceš si sáhnout?“ zeptala jsem se. Nic neřekl, ale ukazováčkem začal pohybovat po levém kopečku, ústa mu zůstala mírně pootevřena úžasem. Bradavky mi okamžitě ztvrdly. Hluboce soustředěn je začal zlehka sát. Chvěla jsem se radostí, když se jeho měkké rty svíraly kolem mých třešniček. Mezitím jsem cítila, jak mi mezi nohami stoupá a tvrdne jeho penis.Míša si toho také všiml, přestal sát má ňadra a v obličeji celý zčervenal. Začal se omlouvat:
„Já vůbec netuším, proč se mi to děje, Kačko, prostě to někdy takhle ztvrdne. Často jen proto, že ležím v posteli a myslím na tebe…“
„To je v pořádku, Míšo,“ přerušila jsem ho. „Je to vrozené, znamená to, že už jsi velký kluk.“
S mojí odpovědí se zdál docela spokojený, ale nezdálo se mu příjemné ležet na mě s tvrdým penisem tlačícím mě do bříška.

„Hele, mohla bych něco zkusit? Cítil by ses pak moc pěkně…“
Míša přikývl hlavou a já mohla pokračovat.
„Dobře, tak se otoč, ať si ho můžu vzít do pusy. Neboj se, bude to v pohodě, já tě nekousnu.“
Ochotně udělal, o co jsem ho požádala a okamžitě jsem čelila jeho rozkošnému mladému kolíku. Byl průměrně dlouhý, předkožka téměř nepřetažená, viděla jsem jen kousek z jeho růžového žaludu. Opatrně jsem ho olízla. Celý se při mém prvním dotyku zachvěl a instinktivně se trochu odtáhl, ale potom to pomalu vzdal a opět přisunul svůj penis blíže ke mně a já ho mohla strčit do úst. Začala jsem ho kouřit o něco vehementněji a Míšovi se to očividně moc líbilo. Začal hýbat boky a pták mu zajížděl mezi rty, já ho pořád vášnivě sála.

„Katko,“ hlesl, „asi budu muset na záchod.“
„Neboj se, tohle bude něco docela jiného,“ zasténala jsem mu v odpověď. Ale on mě moc neposlouchal, začal se zvedat a chtěl rozepnout stan. Ale už to nestihl, protože se najednou začal celý třást a ze špičky žaludu vystříkla bílá sprška jeho semene. Zřejmě na to nebyl připravený, protože se zakymácel a spadl zpátky do spacáku. Ležel na mě obráceně s hlavou na mém bříšku (pozice 69) a spokojeně oddechoval. Něžně jsem zasténala a pohladila ho po hlavě. Bylo to nádherné, asi jsem ho milovala.
„Kačko,“ ozval se náhle překvapeně, „ty tady máš taky takový malý penis…“
„Víš, Míšo,“ vysvětlovala jsem mu, „holky mají taky něco jako penis, ale jmenuje se to klitoris. Nebo poštěváček. Kdybys chtěl, můžeš mi ho ochutnat, jako já předtím tebe.“

Tím návrhem jsem probudila jeho zvědavost, protože v další chvíli už lízal můj knoflík rozkoše jak šílený. Cítila jsem jeho chlapecký jazyk, jak se kolem něj kroutí a slízává z něj mé dívčí šťávičky. To byla opravdová extáze. Jemně jsem jeho hlavu nasměrovala níže do mé kundičky a krátkými pomalými pohyby jsem ojížděla jeho obličej. Netrvalo to dlouho a dostavil jsem ten nejlepší orgasmus v mém dosavadním životě. Míša slízal všechen nektar, vytékající z mé uspokojené pičky a otočil se na mě:
„Stálo to za to?“ zeptal se.
„Že se vůbec ptáš, bráško. To byla fantazie!“ odpověděla jsem. Opět se na mě tak krásně zasmál a já se musela držet, abych ho nerozmačkala v objetí. Ještě víc se na mě usmál a položil hlavu na má vzdouvající se ňadra.
„Pěkně spi, zlatíčko,“ zašeptala jsem mu do ucha a pohrávala si s jeho kadeřemi.
„Ty taky, sestřičko, ty taky…“ zašeptal v polospánku. Ještě nikdy se mi nespalo tak dobře, jako po tomto našem prvním, vzrušujícím zážitku.

Autor

4.6 16 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tim

Pěkná povídka, chtělo by to pokračování 🙂 😉

Fanyn

Je to krásná a moc vzrušující povídka. A to jste si spolu nezasouložili? Piš dál.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x