Slastné začátky 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Slastné začátky

Již o puberty jsem byl silně sexuálně založený. Onanii jsem objevil s pomocí starších kamarádů ve 13 letech. Od té doby jsem ji náruživě provozoval, jak je v tomto věku obvyklé, často několikrát denně. Strašně jsem se za to styděl a samozřejmě jsem to tajil. Nikdy bych to nikomu nepřiznal a z neznalosti věci jsem si myslel, že jsem nějak úchylný.

Svoji první sexuální zkušenosti jsem pracně sbíral se svými spolužačkami. Však to znáte – spousta siláckých řečí a občas nějaké to letmé pohlazení ňadra, vykoupené obvykle rozhořčenou fackou. Teprve v posledním ročníku na střední nastal konečně dlouho očekávaný a hlavně nečekaný zlom. Předmětem mých divokých představ již dlouho byla bezdětná teta Marie, manželka otcova bratra Karla, která mne již jako malého chlapce všemožně hýčkala a mateřsky opečovávala. Abych ji od vlastní matky odlišoval, jen co jsem se naučil mluvit, musel jsem ji oslovovat křestním jménem.

Bylo jí tehdy 38 let, výška tak 168 cm a tvrdila, že váží 75kg v době, kdy k tomu zlomu tak nečekaně došlo. Ve skutečnosti to bylo jistě o 10 kg víc. V očích náctiletého puberťáka byla však fantasticky rajcovní. Měla krásně výrazné boky, pevná, silná stehna, okrouhlé, ale nevisící bříško a výrazné, hezky tvarované kozy, jen lehce prověšené. Často jsem si honil ptáka s představami, že ji tvrdě a nemilosrdně šoustám.

Bydlela ve stejném baráku, jen o tři patra výš. Že neměli děti, jí pomalu lezlo na mozek. Někdy o tom doma mluvili rodiče a litovali tetu, jak těžce neplodnost nese. Strýc byl údajně v pořádku. Navštěvovali jsme se často, prakticky denně.
Jednou v neděli dopoledne v průběhu prázdnin jsem byl sám doma a nudil jsem se. Táta se strejdou byli na fotbalu, máma byla u kamarádky a starší brácha měl rande. Chodil s nějakou buchtou, kterou před námi úspěšně tajil a já mu strašně záviděl.

Myslel jsem na mrdání, jako ostatně skoro pořád, a se mi vybavila teta. Určitě byla také sama doma a tak mne napadlo, že bych k ní mohl zajít. Po chvíli váhání jsem vyrazil. Těšil jsem se, že se alespoň trochu porajcuji pohledem. Zazvonil jsem, ale nic se nedělo. Po chvíli jsem zaslechl jakési zvuky a dveře se pootevřely. Vykoukla a pustila mě dál.
„Promiň Járo, málem jsem tě přeslechla. Co chceš, potřebuješ něco?“
Co chci a co bych potřeboval, to jsem říci nemohl. Zamumlal jsem, že jsem taky doma sám a nemám co číst.
„Vyber si něco v knihovně. Jsem také sama a z toho horka jsem usnula. Mimochodem, teče vám voda?“

Starý problém našeho města! Vodojem nedodával potřebný tlak. Dolní partaje se mohly koupat a lidi z horních pater chodili s kýbly žebrat o vodu na vaření a splachování. Strejda s tetou to řešili tak, že se chodili koupat k nám. Koupali se vždycky spolu a já si představoval ty jejich orgie.
„Voda zatím teče, klidně můžeš přijít, Maruško.“
Všiml jsem si, že má na sobě zřejmě narychlo navlečený župan a pod ním jen kombiné. Vybral jsem si nějakou knížku a měl jsem se rychle k odchodu.
„Tak já za chvíli přijdu. Ne, abys mi někam zmizel za klukama.“

Dveře za mnou zaklaply a já jsem letěl dolů. Sedl jsem si do kuchyně a těšil se, že ji za chvíli zase uvidím.
Asi po třech minutách cinkl zvonek. Nedočkavě jsem otevřel a Maruška vplula majestátně dovnitř. Měla na sobě župan, co víc odhaloval než zakrýval, a vláčela sebou i obrovskou osušku a lahvičku šamponu. Zamířila rovnou do koupelny a nechala dost pootevřené dveře. Velice potichu jsem se připlížil chodbičkou a začal ji tou škvírou nedovřených dveří docela sprostě šmírovat.

Chovala se docela přirozeně. Shodila ze sebe župan a pak i kombiné. Viděl jsem ji mockrát ve spodním prádle, ale úplně nahou ještě ne. Vlastně teď to bylo vůbec poprvé, co jsem viděl úplně nahou, živou ženskou. Občas jsem s kluky slintal nad ohmatanými černobílými pornofotkami, ale to bylo všechno.
Dnes, s odstupem času vím, že tehdy velmi dobře věděla, jak ji šmíruji. A tak mi docela věrohodně zahrála divadýlko pro jednoho diváka. Hodnou chvíli stála před velkým zrcadlem a dívala se na sebe se zjevným uspokojením. Několikrát se pootočila, prohlížela se z profilu a pak si pohladila břicho a potěžkala kozy. Jak se tak natáčela, několikrát jsem zahlédl hustě zarostlou kundu.
Bylo to k zešílení, dívat se na tolik nádhery najednou. Zastavila vodu, vlezla do vany a začala se s požitkem čvachtat. Po chvíli si připustila ještě trochu teplé a zcela se do vany ponořila. V čiré vodě jsem viděl úplně všechno. Kozy vyčnívaly z vody asi tak z poloviny, jako dva velmi oblé a lesklé ostrůvky. Bříško bylo sice pod hladinou, ale i tak to byla nádherná podívaná. Začala se mydlit a velkou péči věnovala zejména své chundelaté chlácholince a těm výstavním melounkům. Mydlila se s vášnivým zaujetím, že mi to připadalo spíš jako masáž. V té době jsem ještě nevěděl, že i ženské onanují a že to, co právě sleduji, se odborně nazývá masturbace.

Každopádně mě to na nejvyšší míru vzrušovalo. Péro mi trčelo jako stožár a tak jsem po něm podvědomě sáhl a začal si je honit. Bylo jasné, že nejpozději do minuty vystříknu a pak se mi uleví. Ale než k tomu došlo, začala mě Maruška volat jménem. Málem jsem se hned ozval. Pak mi ale došlo, že mám být v kuchyni a tak jsem se tam po špičkách rychle přemístil.

„Maruško, co se děje? Potřebuješ něco?“ ozval jsem se z kuchyně.
„Ano, pojď sem, prosím tě. Potřebuji umýt záda.“
Křečovitě jsem polkl a se srdcem až v krku jsem pomalu vstoupil do koupelny. Seděla ve vaně, zády ke mě, lehce předkloněná, s rukama zkříženýma na nahých prsech, aby si je trochu zakryla. Přistoupil jsem blíž až na úroveň její hlavy. Podala mi namydlenou žínku a tím zároveň odkryla valnou část nádherných nalejváků.

Cítil jsem, jak mi hoří uši. Nebyl jsem schopen vydat ze sebe hlásku. Jako robot jsem ji začal jezdit žínkou po zádech. Stál jsem v předklonu a hltal pohledem tu neznámou, zapovězenou krásu, která se mi tady nabízela. Báječně černé, bohaté ochlupení kundy kontrastovalo s bělostí rajcovního těla. Pevná a hezky tvarovaná stehna byla pohostinně rozevřená. Nedokázal jsem myslet na nic jiného, než jaká by to byla rozkoš, nalehnout mezi ně. Mydlil jsem ji mechanicky dál a snad bych ji vymydlil ze světa, kdyby mi najednou neřekla:
„Tak to by stačilo a teď mne ještě trochu opláchni.“
S těmito slovy mi podala namočenou houbu. Zároveň pootočila hlavu a pohlédla zespoda na mě.

Měla v očích takový zvláštní lesk, ale hned pohled sklopila a upřela oči na moje trenýrky, které měla právě v úrovni hlavy.
„No ne, copak to tady pánovi trčí? Vždyť ty už jsi vlastně dospělý chlap! Mám dojem, že bych se ti neměla takhle ukazovat, abych tě nekazila. Ale když už jsi tady, tak mi ještě podej osušku. Musím se zakrýt, abych tě tak moc nesváděla.“
Vzápětí vstala, otočila se celá ke mě a vykročila z vany. Zároveň mi velitelsky ukázala na věšák, kde visela obrovská froté osuška. Sundal jsem ji z věšáku a rozprostřel. Přistoupila ke mě s úmyslem zahalit se. Držel jsem cípy osušky a přehodil jí je přes ramena. Náhle jsem ji držel v náručí a mezi našimi těly bylo jen to froté a moje trenýrky.
Cítil jsem, jak se mi její prsy opřely o hruď a uvědomil jsem si, že jsem se o ni opřel svým křečovitě napruženým pérem. Zřejmě si to uvědomila i ona, protože začala podivně kňučet. Pak ze sebe vypravila skoro nesrozumitelně:
„Bože, kdo tohle má vydržet?“ a klekla přede mnou. Osušku pustila a doslova ze mě servala trenky. V příštím okamžiku chňapla žulově tvrdého pyjonýra, který vzápětí zmizel skoro celý v jejích ústech.

Byl jsem z toho tak vyvalený, že jsem tam stál jako dřevěný svatý. O takzvaném kouření jsem neměl ani páru. Fascinovalo mě, jak široce musela otevřít pusu, aby ho celý dovnitř dostala. Snaživě jej zpracovávala jazykem a velmi jemně i zuby. Zároveň cucala, až se ji na tvářích dělaly ďolíčky. Příjemné svědění, které jsem tak dobře znal z onanování, se stále stupňovalo.

Pak to přešlo do fantasticky prudké křeče, provázené mohutným výstřikem semene. Vystříkal jsem se jí do pusy a připadal jsem si strašně provinile. Bál jsem se, že se urazí. Měl jsem prostě dojem, že tohle se nedělá. Že je to něco nepatřičného. Měl jsem strach, že mi vynadá. Zároveň se ale dostavil pocit nádherného uvolnění, při kterém mi v euforii bylo všechno jedno. Cítil jsem jen hlubokou vděčnost, že mi poskytla tuto dosud nepoznanou rozkoš. Nebyl jsem schopný promluvit a vyjádřit nějak poděkování a tak jsem ji jenom mlčky hladil po vlasech.

Teta mi mezitím velice pečlivě olízala celého pomalu ochabujícího ptáka i s pytlíkem. Když se na mě zespoda podívala, najednou jsem v jejích očích viděl, že i ona je šťastná. Po chvíli vstala, odložila použitou osušku a oblékla si župan. Pak prolomila rozpačité mlčení.
„Mám dojem, že tohle se nemělo stát. Rozhodně to není správné a dokonce myslím, že je to i trestné. Kolik je ti vůbec let?“
Odpověděl jsem téměř hrdě, že nedávno mi bylo už osmnáct.
„Tak to je fajn. Trestný čin to není – a vlastně ani přestupek,“ konstatovala s ulehčením Maruška. „Vím to náhodou přesně, protože jeden můj kolega z práce si takhle začal se svojí neteří a protože jí bylo čtrnáct let – a navíc to byl incest – tak dostal natvrdo dva roky. S tím incestem si ale nejsem tak jistá. Já jsem přece úplně cizí ženská – vždyť my dva nejsme pokrevně příbuzní. Stejně se cítím divně. Měla jsem si uvědomit, že už seš docela kus chlapa. Dala bych si panáka. Bodl by mi – a tobě asi taky. Doufám, že tady budete něco mít. Tak pojď, mrknem se, kam tvůj táta ukládá pití.“

Ledabyle převázala župan na holém těle a odkráčela do kuchyně, Šel jsem jako pejsek za ní. Právě prožitá slast byla pro mě šokující. Měl jsem sice jakési vědomosti o tom, jak to při mrdání chodí, ale ty znalosti byly značně kusé. Znal jsem pouze to, co jsme si mezi kluky s vyvalenýma očima vyprávěli. Bylo to vlastně takové ústní podání typu: Jedna paní povídala. Opakuji, že o nějakém orálním sexu jsem nic nevěděl. Jenom to, že existuje…

Teď jsem tedy měl za sebou první sexuální zkušenost a byl jsem celý nervózní z toho, co mě možná ještě čeká. Maruška zatím v kuchyni našla načatou láhev vodky a nalila dva panáky. Přisunula mi jednu skleničku a druhou pozvedla k přiťuknutí.
„Tak na to naše sblížení,“ řekla s laškovným úsměvem. „Vsadím se, že jsi ještě neměl ženskou, viď, že je to tak?“
Cítil jsem, že se červenám – až mne pálí uši!
„No – nějak jsem ještě neměl příležitost.“
Přiznával jsem to hrozně nerad a připadal jsem si jako méněcenný pitomec. Hodila do sebe dalšího panáka a rozmarně se usmála.

„Já mám vlastně taky premiéru. Věříš tomu, že jsem nikdy nebyla Karlovi nevěrná? Takže jsem vlastně ráda, žes to byl právě ty. Alespoň to zůstane v rodině. Všimla jsem si už dávno, že po mě mlsně koukáš a přiznám se, že mi to lichotilo. To víš, když má ženská na krku čtyřicítku, tak ji potěší, když vidí, že o ni někdo má zájem. Akorát si připadám trochu zvrhlá, že bych měla mít tak mladičkého milence. Ale zároveň mě to strašně láká.“

Seděl jsem na židli proti ní a polykal jsem naprázdno. Nevěděl jsem, co bych měl udělat a tak jsem raději nedělal nic. Najednou vstala, obešla stůl a sedla si mi rozkročmo na klín.
„Řekni mi, opravdu se ti pořád líbím, nebo ti připadám už moc stará?“
Věděl jsem, že teď ji musím pochválit a ujistit, že o ni moc stojím. Zároveň jsem se bál, že mi selže hlas, nebo že budu koktat a shodím se ještě víc. Celou tu dobu, co mi seděla na klíně, jsem jí hladově koukal na kozy, které vykukovaly z županu. Neměla jej zapnutý, jen převázaný páskem, takže se široce rozevíral a poskytoval mi moc rajcovní pohled. Cítil jsem, že mi už zase tuhne péro a bál jsem se, že ten tlak ucítí. Sklonil jsem hlavu a neobratně ji políbil někam nad klíční kost.

Vzala mě za ruku a položila si ji na teď už zcela odhalený prs. Zasténal jsem rozkoší. V tu chvíli určitě registrovala můj trčící klacek, na kterém vlastně seděla a který ji zespoda tlačil .
„Chceš mě? Chceš se se mnou teď pomilovat?“
Přerývavě dýchala a tiskla se ke mě. Pevně jsem ji objal a hladově políbil. Konečně jsem dokázal promluvit a říci srozumitelně to, co cítím.
„Poslední dva roky Maruško, na nic jiného nemyslím. Ale bál jsem se ti to i jen naznačit. Když já pořád nemohu uvěřit, že jsme tady spolu – a že se s tebou můžu mazlit. Bojím se, že se za chvíli probudím a zjistím, že se mi to jen zdálo.“

Pomalu vstala a přiměla mne, abych vstal rovněž. Pak se předklonila a energicky mi stáhla trenýrky. Myslel jsem, že mě bude chtít zase kouřit. Místo toho mě přistrčila zase na židli.
„Moje roztoužená mušlička se už nemůže dočkat, až dostane porci tvého mlíčka,“ řekla s dobře mi známým úsměvem vlídné starostlivé maminky a sedla si rozkročmo na mne. Levou rukou uchopila napruženého namlouváka a zavedla jej na okraj štěrbinky. Pak zvolna dosedala a on do ní vjel – ale až na doraz!

„Panebože, vždyť já konečně mrdám! Mrdám s Maruškou, s tou nádhernou ženskou, kterou jsem si vždycky představoval, když jsem si honíval ptáka. Konečně jsem se dočkal. Ode dneška už nejsem panic, ale chlap. Chlap, který mrdá parádní samici, jakou by mu každý mohl jen závidět!“
Takovéhle myšlenky se mi honily hlavou, zatím co Maruška se nade mnou lehce pohupovala a jezdila nahoru a dolů. Cítil jsem zřetelně, jak se mi kunda rytmicky svírá a k zešílení sladce svírá svého zajatce. Přestože jsem se díky její kuřbě vystříkal asi před čtvrt hodinou, stálo mi péro jako prut. Po vniknutí, již při jejích prvních vláčných pohybech, se mě znovu zmocnil ten slastný pocit pohlavní křeče, která se stále stupňovala. Byl jsem sice v pasivní roli, protože jsem se nemohl v sedě na židli moc hýbat – ale vůbec mi to nevadilo!
Velice citlivě prakticky veškerý potřebný pohyb obstarávala teta sama. Počínala si velmi obratně. Byla přece zkušená prcnička a na vrcholu své sexuální aktivity. Vášnivě mne líbala a sledovala se zalíbením mé reakce. Když jsem sklopil oči, viděl jsem její rozhoupané čtyřky. Pak se trochu zaklonila a bylo vidět, jak pták vyjíždí skoro ven a zase se hluboko noří do huňaté chlácholinky. Bylo to nepopsatelně slastné – až k zešílení!

A bylo mi také jasné, že ten nádherný nepopsatelný pocit, doprovázený osvobozujícím vystříknutím, se blíží a že již dál nevydržím. Upřímně řečeno, ani jsem to neměl v úmyslu. Měl jsem jedinou utkvělou myšlenku: Za chvíli poprvé v životě napumpuji celou dávku do opravdové kundy! A pak jsem během několika vteřin do ni s bezmeznou rozkoší několika křečovitými střiky úplně vyprázdnil své kulky.

Byla v té chvíli zřejmě již blízko k svému vrcholu. Ještě párkrát si nadsedla, aby se domrdala, a pak i ona slastně vydechla a zemdleně mi položila hlavu na rameno. Zůstali jsme spojeni a oba jsme zhluboka oddechovali.
Tak báječně vymrdaný jsem ještě nikdy nebyl. S honěním ptáka se to vůbec nedalo srovnat. Utěšitel v ní pořád ještě trčel, i když už trochu ochaboval. Po chvíli vstala, cípem županu si otřela chloupky chlácholinky a potom i mého ptáka. Za chvíli se však musela otírat znovu, protože jí dnešní druhá porce vytekla z píči a stékala po stehně.
„Ani jsem netušila, že tak mladý kluk může podat takový výkon,“ řekla s uznáním Maruška. „Dvě tak vydatná čísla za necelou půlhodinku – to mi připomíná moje mladá léta!“

„Můj Karel je docela dobrý kanec. Šoustáme spolu už dvacet let, nejmíň jednou denně, ale když je nám to houby platné. Dětí se už asi nedočkáme. A já jsem tolik chtěla! Ani léčení ve Frantových lázních nepomohlo. Šukám děsně ráda, ovšem strašně mne mrzí, že z těch krásných mrdaček není mimčo. Už s tím ani nepočítáme. Ale co nadělám? Ale jinak si nestěžuji. Na to moje ukojení mi Karel docela stačí. A pak – ode dneška budu mít občas báječné přilepšení! Alespoň doufám. Nebo si snad myslíš, že by to mělo mezi námi zůstat jenom jako jediná výjimečně krásná vzpomínka? Mám dojem, že se ti to líbilo – nebo snad ne?“
„Bože můj, Maruško, jasně, že se mi to líbilo! Nechci nic jiného, než si to co nejdřív znovu tak pěkně zopakovat… Ale víš, cítím se teď trochu divně. Jsi přece jenom žena mého strejdy. Toužil jsem po tobě tak dlouho – fakt šíleně moc, to si ani neumíš představit – ale nevěřil jsem, že se mi to někdy splní. Musíme být strašně opatrní. Dovedeš si představit ten fofr, kdyby to prasklo?! Raději ani nemyslet!“
„To si ani představovat nebudu. Jasně, že musíme být moc opatrní. Ale jinak opatrní být nemusíme. Napustit mně nemůžeš. Stejně doktoři těhotenství po čtyřicítce nedoporučují. A mě už je skoro devětatřicet. Pro tebe je to ale docela výhodné. Nemusíš si brát šprcku a ani hlídat nemusíš, abys to včas vyhodil. Slib mi, Járo, že si budeme dopřávat, co se do mě vejde! Tak dlouho, než si najdeš holku, která se k tobě bude věkově hodit. Do té doby si můžeme nádherně užívat. A až si ji najdeš, ráda ustoupím, protože jsem pro tebe moc stará. Nemusíš se bát, že bych ti dělala nějaké scény.“

Pohlédla na kuchyňské hodiny.
„Ale teď už musím nahoru. Čas letí a za chvíli se vrátí ti dva fotbaloví šílenci. Teď vidím, že fotbal může mít i pro ženskou občas dobré stránky.“
Posbírala to málo, s čím přišla a přistoupila ke mě. Objal jsem ji a přitiskl k sobě.
„Maruško, já tě miluji. Jsem šťastný, že tě mám. Nevím, jak bych měl říct, co k tobě cítím. Víš, ty jsi pro mě teď středem vesmíru – a udělám pro tebe cokoliv! Žádná jiní ženská mě nezajímá, to ti přísahám.“
Lehce se usmála.
„Já ti to Járo věřím, ale uvidíš, že časem se to změní. Iluze ti brát nebudu. Jsou moc krásné – jako toto naše tajemství. A teď už fakt musím jít. Měj se tu zatím hezky a mysli na mě. Dík za hezké chvíle.“

Lehce mě políbila a zamířila ke dveřím. Hrozně se mi chtělo nějak ji zdržet a prodloužit si tak radost z našeho sblížení.
„Kdy se zase uvidíme“? zeptal jsem se s dychtivostí, kterou jsem jen špatně skrýval.
„Ale vždyť se vidíme každý den,“ odpověděla mi s úsměvem. „Správně by ses měl zeptat, kdy se spolu zase pomilujeme. Na to ti mohu říci, že nevím, ale taky doufám, že to bude brzy. Sama se na to těším, stejně jako ty. To víš, změna je život.“
Pohladila mě po tváři a pak klaply dveře.

Zůstal jsem sám v bytě. Byl jsem plný nových zážitků. Chvílemi se mi zdálo, že to byl jen sen. Ale pak jsem zašel do koupelny a rázem mi bylo jasné, že to byla skutečnost. Tak jsem byl uveden jemně, ale rázným skokem, do kouzelného světa mrdání.

Co myslíte vážení, má cenu abych psal pokračování? Dejte mi vědět v komentářích. S díky Fred

Autor Fred 20.5.2008

Povídky od autora: Fred

Autor

Navigace v seriáluSlastné začátky 02 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x