Story 23 – Sourozenecká čtyřka na dobrou noc

Toto je 26 díl z 47 v seriálu Story

Po více než měsíci jsem dokončila další díl. Další určitě budou, snad mi ten příští nebude trvat takovou dobu. Dejte mi vědět, jak se Vám tento díl líbil.
Laura
(laura147258369@seznam.cz)

Než jsem šel ráno s Kamilou běhat a strkat do ní vibrátory (viz 20. díl), prošel jsem si, co všechno bude potřeba sehnat na zítřejší párty a v mobilu jsem měl už dříve připravený seznam věcí, které je potřeba zařídit. Z domu jsem zmizel kolem jedenácté hodiny a skočil si do obchodu pro takovou provizorní svačinu. Měl jsem v plánu strávit den hlavně potloukáním se po městě, protože kdybych se teď ukázal doma, ségry (hlavně tedy Eva) by mě asi zabily.

Takže kolem poledne jsem se vydal za Jardou, což je kluk z našeho divadelního souboru, o kterém moc dobře vím, že nemá nic důležitého na práci. Je to takový ten typ člověka, co se chová jako romantik a citlivka. A holky na něj kvůli tomu strašně letí. Ale ve skutečnosti je to jen velice dobrá přetvářka. My, co ho známe o dost lépe, víme, že je to cynik, který si dělá srandu úplně ze všeho. Jarda už se na zítřek těšil a sám mi i nabídl, že mi udělá řidiče. Tak jsem toho hodlal dneska využít a koupit různé věci. Jeho samotného ještě napadly další nesmysly, které jsem na svém seznamu neměl, takže to byla další výhoda. Dokonce má v autě i mrazák, takže různé mražené výrobky jsme měli kam dát a přitom jsme měli spoustu času na další blbosti. Protože se Jarda rád předvádí a rád i jezdí autem, tak jsme tak projížděli městem s rádiem na plné koule, troubili na holky v krátkých sukních a vůbec se dobře bavili. Ani jsme si nevšimli, že už je odpoledne.

„Hele, tak ty věci hodíme k vám domů a skočíme na jedno, co ty na to?“ navrhl mi.
„Proč jen na jedno, klidně na dvě na tři, ne?“ zasmál jsem se. Zajeli jsme k nám a začali nosit nákup. Zprvu jsem se podivil, že doma bylo zamčeno, ale pak mi došlo, že Kamila má odpoledne tréninky, Eva brigádu a za Denisou ráno přišel Matěj.

Jarda potřeboval hodit domů auto, aby také mohl pít, takže jsme se přesunuli k němu a cestou jsem napsal několika lidem, jestli nemají chuť na pivo. Přišlo mi několik odpovědí a kolem čtvrté hodiny už jsme seděli v hospodě. Jaké ale bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že nás bude obsluhovat právě moje sestra Eva.
„No to mě poser!“ vypadlo z ní, když přišla k našemu stolu a uviděla nás.
„To je ale sprostá obsluha. Měl bych si na tebe stěžovat!“ pozlobil ji jeden z kluků, Marek. Patřil mezi ty, kterým byla Eva ochotná sem tam vykouřit péro.
„No to mě poser!“ zopakovala Eva, ale přesto se i zeptala, „tak co si dáte, pánové?“
„Plzeň.“ „Plzeň.“ „Mně taky.“ „Taky.“ „I mně.“
„Takže pět plzní. Hned to bude!“ a odcupitala k výčepu. Za chvíli přišla, ale na tácu měla jen čtyři půllitry.
„Když neumíš počítat, tak to už se těším, až na placení,“ dobíral si ji Jarda.
„Pro pana bratra totiž mám speciál, víš?“

Nechápavě jsem se na ni podíval, ale v odpověď mi přišel jen vypláznutý jazyk. Po jejím odchodu jsme se chvíli bavili, ale najednou kluci ztichli a zakoukali se na mě. Netušil jsem, co se děje, ale vzápětí jsem měl celou hlavu mokrou.

„CO TO DO PRDELE!!?!!“ zařval jsem překvapeně a maximálně naštvaně.
„To máš za to, že si mě ráno vzbudil!“ drbla do mě Eva.
„Co to bylo? Cos to na mě nalila?“ křičel jsem na ni.
„Neboj se, pivo to nebylo. Toho by na tebe byla škoda. Ale vody máme dost!“ smála se ségra z plných plic. Tak aspoň že tak.
„Ty si blbá! Ty si fakt blbá!!“ nadával jsem, ale taky jsem se smál.
„Pojď se mnou, někde tam snad bude ručník,“ odtáhla mě od kluků.

Ale na ručník nedošlo. Jen mě dovedla za roh a šeptem mi v rychlosti povyprávěla o tom, co se doma stalo po mém odchodu. Oči jí vzrušeně zářily, když mi popisovala, jak ji Matěj vylízal a jak ji potom Kamila krásně ošukala. Když mně popisovala, jak jí vyprstila zadeček, začalo se mi v kalhotách probouzet péro. Bohužel historka pomalu končila a taky jsem si uvědomil, že se budu muset vrátit ke klukům, aby to nevypadalo nijak podezřele.

„Hele a ručník nebude?“ zeptal jsem se jí, když dopovídala.
„Prosimtě, už seš skoro suchej!“ odsekla a rukou mi rozcuchala vlasy. Jen jsem zakroutil hlavou a vydal se zpátky ke stolu. Upíjeli jsme pivo, bavili se o blbostech a za chvíli se zase objevila Eva.
„Budete chtít jídelní lístky, pánové?“
„Dej je sem a nekecej!“ kývl na ní Marek a plácl ji přes zadek. Za chviličku se vrátila a praštila ho deskami po hlavě. Rozebrali jsme si meníčka a začali je projíždět. Eva se vydala k dalšímu stolu.

„Vybráno?“ zeptala se, když se po chvíli vrátila.
„Máte tady takovou tu věc, jak byla v Obsluhoval jsem anglickýho krále? Že bys ležela na talíři nahá a obložená jídlem?“ zašklebil se na ni Marek.
„Tak to byste se, pánové, nedoplatili!“ zavrtěla Eva rozvážně hlavou.
„Takže bys do toho šla?“ zkoušel to dál Marek.
„No, mohli bysme na zejtra sehnat nějakou kurvu a tohle by bylo půlnoční překvapení,“ vložil jsem se do toho.
„Tak kdyby tam nebylo nějak moc lidí, tak bys ani kurvu nemusel shánět, bráško,“ zazubila se na mě Eva a mrkla na kluky.
„Ty vole, fakt byste do toho šli?“ přejížděl pohledem střídavě ze mě na Evu další z kluků, Rosťa.
„Tady Marek a Šimon dobře ví, že bych do toho šla, ale organizuje to Jindra, takže musíte přes něj,“ zazubila se Eva a odběhla k dalšímu stolu, kde už chtěli zaplatit. Mrcha jedna. Co já jim mám teď vykládat? Mám se nějak vymlouvat, nebo v nich probouzet plané naděje? Kluci samozřejmě nezklamali a okamžitě mě začali bombardovat prosbami, ať Evu přemluvím.

„Jako děláte si ze mě prdel? Mám přemlouvat vlastní sestru, ať se svlíkne a nechá se nahá vobložit jídlem? Ruplo vám v bedně?“ odpálkoval jsem je. Tak zase ať seženu nějakou jinou holku, která by do toho šla.
„Počkejte si pěkně na zejtra! Já něco určitě vymyslím,“ zakončil jsem to. Ten nápad z toho filmu mi ale neustále ležel v hlavě. Kdyby do toho Eva šla, tak by to bylo zajímavé. Na druhou stranu bych u toho nesměl být já, protože to by bylo vypadalo hodně divně. Nebo aspoň by o mojí přítomnosti nesměl nikdo kromě sester vědět.

Když jsem v sobě měl už asi tři piva a vydal jsem se vrávoravým krokem na WC, cestou si mě odchytla Eva.
„Dokdy tady budete? Nebo dokdy tady budeš ty?“
„Proč se ptáš?“
„Protože mě to tady sere. A když je tady někdo známej, tak to hned rychlejc utíká,“ postěžovala si.
„A v kolik končíš?“
„V osm hodin.“
„Tak já tady s tebou kdyžtak počkám. Jo?“
„Super! Já věděla, že se na tebe můžu spolehnout!“ usmála se na mě Evča.
„Po tom, co jsme ti ráno udělali, bych tady s tebou měl asi vydržet celou noc. Zlobíš se ještě?“ zašeptal jsem. Ségra jen mávla rukou a odběhla, protože teď byla hospoda celkem plná a tak neměla času nazbyt. Když jsem klukům sdělil, že tady počkám, dokud Evě nepadne, nikdo nebyl proti, a jak čas ubíhal i piva v nás přibývala. Lidí už tady ani tolik nebylo, tak si ségra sedla k nám a dala si také pár piv. Já sám už měl dobrých pár kousků, takže jsem každou chvíli odbíhal na WC.

„Co kdybych ti vykouřila?“ překvapila mě zničehonic při jedné z cest na toaletu Eva a rukou mi zajela do rozkroku.
„Já ti nevím, jak mám v sobě ty piva, tak se mi hned tak nepostaví,“ zašeptal jsem a přešlápl z jedné nohy na druhou. Močák už se mi hlásil o slovo. Eva nespokojeně našpulila rty a prohrábla si rukama vlasy.
„Tak co kdybych vykouřila někomu z kluků?“ mrkla na mě.
„Heleď se, já teď nemám čas na ty tvoje úvahy,“ odpálkoval jsem ji a běžel na záchod. Když jsem se asi po minutě vracel, stála pořád na tom stejném místě.
„Tak jak ses rozhodla?“ poškádlil jsem ji. Přitiskla se těsně ke mně, nahnula se blíž a zašeptala:
„Nemám moc chuť na cizí kluky. Protože v porovnání s tebou, brácho, mně to nepřijde vůbec tak vzrušující!“
„Víš, že už teď to musí bejt strašně divný, že jsme oba dva pryč ve stejnou dobu?“

Ale Eva vůbec neposlouchala moje argumenty a dál si mlela svoje.
„Žádnej z těch kluků nemá tak pěkný ségry jako máš ty. Žádnej z nich nemá určitě tak pěknýho ptáka jako ty.“
„Evo, tohle už je divný, už toho nech!“ snažil jsem se ji umoudřit, ale ona pokračovala. Z jejího dechu bylo zřetelně cítit pivo a v oříškových očích se jí leskly jiskřičky.
„Chtěla bych šukat, Jindro, moc bych chtěla šukat. A Michal je teď někde v Ostravě, takže mi zbejváš jen ty,“ vzdychala mi smutně do ucha. Rozhodl jsem se, že tedy přistoupím na její hru.
„Tak až přijdeme domů, tak si spolu pořádně zašukáme, jo Eví? Vrazím ho do tebe a pořádně ti pičku projedu, že se zejtra ani nezvedneš!“
„Sliby, sliby…“ ušklíbla se Eva.
„Tak ty mi nevěříš?!?“ zašeptal jsem, přitiskl ji pevněji k sobě a přes oblečení zmáčkl jedno kulaté prso. Eva jen vykulila oči.
„Už mi věříš, Eví?“
„Jasně, brácha! Vomrdáš mi kundičku a taky mi ji pěkně vystříkáš!“ zavrněla.
„Počítej s tím, ségra! Ta tvoje rozkošná kundička si nic jinýho ani nezaslouží. Pořádný vylízání a vymrdání. A přesně to taky dostane!“ šeptal jsem vzrušeně a stále hladil to krásné pružné prso.
„Hihihi, už se těším!“
„Taky mně pěkně vykouříš péro. Zasuneš si ho až do krku, viď?“
„To víš, že jo, Jindro! A všechnu tvojí mrdku si pěkně spolykám. Místo večeře.“

Úplně nás to pohltilo, stáli jsme na chodbě v hospodě, přitisknutí k sobě a vzrušeně jsme si šeptali, co spolu budeme dělat. Alkohol uvolnil naše zábrany a naše popisy se stávaly velice pikantními a detailními.
„CO TO TADY DĚLÁTE??“ vyrušil nás náhle hlas. Kousek od nás stál Šimon a vyjeveně na nás koukal.
„Co myslíš, řešíme rodinný záležitosti! A ty si dávej bacha, aby ses nepochcal!“ odpálkovala ho Eva. On jen nechápavě kroutil hlavou, ale přesto prošel kolem nás a zašel na toaletu.
„A kromě rodinných záležitostí taky to, jak mi večer vymrdáš mozek z hlavy!“ zašeptala Eva a odtáhla se ode mě. Rozhlédla se, jestli jsme sami, a dala mi rychlou pusu na rty. Pak se zachichotala a vcupitala na pánské záchody. Ach jo, Eví, ty si asi nikdy nedáš pokoj, pomyslel jsem si a vydal se zpátky ke stolu.

„Kdes byl tak dlouho? Neříkej, že už si blil?“ dobíral si mě Jarda.
„Ale hovno, jen jsme s Evou něco řešili.“

Jak si s ní, Kamilou a Denisou pěkně užiju, zatímco oni se budou muset spolehnout na honění, pousmál jsem se. Po chvíli přišel Šimon a zdál se o dost uvolněnější. A pěkně rudý v obličeji. Když dorazila i Eva, hned jsem na ní poznal, že je pěkně vzrušená. Ale dávala si pozor a kluci (kromě Šimona) určitě nic nezjistili. Žádné další zajímavosti už nenastaly a Evina směna pomalu končila. Vyrazili jsme domů. Nejprve nás bylo všech šest, ale postupně se ostatní kluci vydali jinými směry, takže jsem nakonec po chodníku kráčel pouze s Evčou.

Sáhla do kabelky a vytáhla dva lahváče, které v hospodě otočila. Tiskli jsme se k sobě, opilí a vzrušení, upíjeli pivo a opět si vykládali svoje úchylné představy. Když jsme procházeli kolem parku, Eva se rozhlédla, sáhla si pod sukni a v ruce najednou držela zmuchlané kalhotky. Strčila mi je do ruky a ďábelsky se na mě zazubila. Večerní vánek jí přitom krásně cuchal její černé kadeře a líčka jí jen zářila. Vzal jsem kalhotky a přivoněl k nim. Do nosu mě okamžitě udeřila sestřina krásná vůně. Ten hedvábný kousek látky měl na sobě pár vlhkých kapiček, po kterých jsem zkoumavě přejel jazykem. Ucítil jsem sladkou chuť, kterou jsem důvěrně znal. Péro se mi začalo stavět a já už se nemohl dočkat, až přede mnou sestřička Evička roztáhne doširoka nožky.

„Tak co, nefouká ti na kundičku? Aby ti ještě chudinka nenastydla. Pak by kašlala a smrkala. A museli bysme do ní strčit teploměr, jestli nemá horečku,“ zavtipkoval jsem a schoval si její kalhotky do kapsy.
„Prosimtě, ty seš celej po mámě!“ odbila mě Eva, ale stejně se smála.
„A kdyby to nepomohlo, tak bysme na ni připnuli nějaký kolíčky!“ zašklebil jsem se na ní. Eva mě okamžitě chtěla praštit pěstí do ramene, ale já to tušil a tak jsem se rozběhl. Eva se rozeběhla za mnou, ale měla boty s podpatky, takže proti mně neměla sebemenší šanci.
„Mě bolej nohy, celej den chodím a teď mám kurva běhat!“ křičela napůl vesele napůl naštvaně.

Zanedlouho jsme doběhli domů a porozhlíželi se po Kamile a Denise. Zatímco já prošel spodní část domu, Eva se vydala po schodech do prvního patra. Dole jsem nikoho nenašel, ale během chvilku přiběhla po špičkách ségra a táhla mě nahoru.

„Pšššt!“ zašeptala. Dveře do pokoje sestřiček byly pootevřené a my opatrně nakoukli dovnitř. V posteli ležely obě holky, přitulené k sobě, s nohama propletenýma a tichoučce vzdychaly. Zatímco blonďatá Kamila na sobě měla krátké bílé tílko a bílé kalhotky, červenovlasá Denisa měla jenom bílé ponožky a maličké růžové kalhotky. A v těch kalhotkách byla zasunutá Kamilina ručka, vykonávající pomalé krouživé a dráždivé pohyby. Kamila navíc ležela s hlavou Denise na prsou a tváří se něžně třela o jednu její bradavku. Denisa jednou rukou nepřítomně hladila sestru po vlasech a vypadalo to, že jí něco šeptá. Kamila se usmála, pohnula hlavou a mezi své měkké rty uchopila sestřinu růžovoučkou bradavku. Zatímco ji cumlala a cucala, Denisa zaklonila hlavu a z úst se jí linulo smyslné vzdychání.

„Jdeme k nim?“ zašeptal jsem Evě do ucha.
„Chvíli počkej,“ odpověděla tiše. Zatímco jsem dál sledoval holky, Eva mi opatrně stáhla kraťasy a klekla si přede mě na zem. Vyhrnula si sukni, přesunula se do pozice na pejska a smyslně zavrtěla zadečkem. Rukama jsem ji chytil a pomalu si ji nabodl na tvrdnoucí kopí. Eva začala kroutit boky a svaly její kundičky se krásně stahovaly a masírovaly mě. Šukali jsme velice pomalu, aby nás holky neviděly. Eva na mě otočila hlavu a oči jí šťastně zářily.

„Takhle pomalu je to zvláštní. Ale vůbec to není špatný,“ zašeptala. Mrdal jsem ségru tak, aby nás Kamila s Denisou nemohly vidět ani slyšet, ale zároveň abychom je my mohli pozorovat. Kamila se maličko přesunula, takže se její obličej ocitl v těsné blízkosti obličeje Denisy. Holky se o sebe začaly otírat nejprve rtíky a pak i jazýčky. Takovéto něžné dívčí lesbické milování bylo strašně krásné na pohled a cítil jsem, jak se mi stahují koule. Když Denisa sevřela Kamilin jazyk mezi rty a začala ho okusovat, v hlavě jsem místo toho jazyka viděl svoje péro a už jsem to nemohl vydržet. Evča jen zasténala, když cítila, jak se jí kundička naplňuje bílou incestní smetanou.

Unaveně jsem z ní vyklouzl, opřel se o zeď a jen jsem oddychoval. Eva na mě hodila tázavý pohled, říkající, ‚s tebou teď nic nebude, co?‘. Jen jsem přikývl hlavou a vydechl jsem. ‚Za chvíli možná, ale teď jsem úplně hotovej,‘ pomyslel jsem si, přičemž jsem si byl jistý, že Evča to stoprocentně pochopila. Takže jen pokrčila rameny, nahnula se ke mně a zlehka mě políbila na tvář.

„Love you,“ zašeptala mi do ucha, otevřela dveře a vydala se k holkám.
„Ahojky,“ usmála se na ně.
„Ahoj, Eví.“
„Čauky, Evčo.“
„Nedaly byste si, vy dvě koťátka, trochu mlíčka?“ zazubila se na ně.
„Co?“ zeptaly se obě dvě nechápavě. Koukaly na ni a ani si neuvědomily, že je nahá a z pootevřené kundičky jí vytéká maličký pramínek milostných šťáviček.
„No tak, pusinky, trochu představivosti! Koťata a mlíko, nepřipomíná vám to něco? Teda hlavně to mlíko…“ poskakovala z jedné nohy na druhou a zadržovala ze všech sil smích.
„Že ty pro nás něco máš?“ pochopila konečně Denisa a zahihňala se.
„Co? Já to pořád nechápu?“ koukala Kamila střídavě na obě sestry a čekala na odpověď.
„Má vystříkanou kundičku, Kamí. Neříkej, že tě to nenapadlo!“ uvedla ji do obrazu Denisa. Kamila se začala na celé kolo smát.
„No teda, Evo! Nějakej idiot tě vyšuká a ty to pak dotáhneš k nám? No co si jako myslíš? Že my jsme nějaký kurvy, co čekaj jen na tebe a na ty tvoje hnusárny?“
„Ten idiot, co mě vyšukal, je náš Jindra,“ mrkla na ně Eva.
„Tak to je jiná!“ zazubila se Kamila.
„Dělej, pojď k nám!“ zvala ji k nim Denisa, „a ty taky, brácho!“ zavolala směrem ke dveřím.

Sice mě neviděla, ale tušila, že tam asi někde budu. Pomalu jsem se zvedl a vstoupil do jejich pokoje. Eva byla roztažená na posteli a obě holky klečely mezi jejíma nohama a na střídačku z ní vylizovaly moji nadílku. Denča se zrovna trochu odtáhla od slaďoučké kundičky, aby udělala místo Kamile, a otočila se na mě. Smyslně si olízla rty a mrkla na mě. Vrávoravým krokem (kvůli tomu všemu pivu) jsem k ní přistoupil a svalil se na zem vedle ní. Ségra si mi obkročmo sedla na klín a přitiskla svůj roztomilý obličej ke mně. Chvíli jsme o sebe otírali naše nosy, než jsme začali lehoučce líbat.

„To je vono, to je vono!“ sténala Eva, které mezitím Kamila lízala vystříkanou pičku. Kamila vytvořila ústy podtlak a nasála co nejvíc milostných šťáviček, s plnou pusou se poté zvedla a přitiskla se k Evě, která tudíž dostala možnost ochutnat jak mě, tak i sama sebe. Holky se na sebe usmály a Kamila se opět zaměřila na Evinu kundičku a celou proceduru ještě zopakovala.

Já a Denča jsme se mezitím celou dobu líbali. Když jsme se po jednom delším francouzáku od sebe odtrhli, byla úplně zadýchaná a rudá v obličeji. Usmál jsem se na ní, chytil ji za opálená stehna a zvedl ji o něco výš, takže se mi nádherná kulatá ňadra dostala přímo k obličeji. Přitom jsem se jí stále upřeně díval do oříškově hnědých očí a naše vzrušení rostlo. Opět si olízla růžové rty a jemně zavzdychala vzrušením. Zazubil jsem se na ni a rty jsem přitiskl k nabízeným slaďoučkým korálkům.

„Jindro,“ zašeptala, „to mi děláš moc dobře.“ Usmál jsem se na ní a dál jsem něžně sál růžovoučké bradavky. Příležitostně jsem je polechtal jazykem anebo do nich slabě kousal. Denisiny ruce s dlouhými červenými nehty (stejné barvy jako jsou její vlasy) se mi zaryly do vlasů a ona slastně vydechla. Přestal jsem na moment sát a do vztyčené třešinky jsem trošku silněji kousl.

„Co to děláš??“ postěžovala si okamžitě.
„Užívám si svojí krásnou sestřičku,“ zašeptal jsem. Do dlaní jsem sevřel ty hebké pevné balónky a lehce je zmáčkl.
„Hlavně teda tyhle úžasný dokonalý kůzlátka, Denísku.“ Nedokážu odhadnout, jak dlouho jsem se mazlil a hrál si s těmi nádhernými polokoulemi. Byl jsem jimi úplně fascinován a uchvácen. Hladil jsem je, tiskl se k nim a líbal je. Přisál jsem se k nim jako kojenec toužící po sladkém mléku. Ta horká kůže, ty nádherně oblé křivky, ta pružnost a pevnost zároveň. Sestřina prsa jsou prostě uctíváníhodná.

„Ty seš můj úžasnej bráška, Jindro, já tě tak miluju!“ šeptala vzrušeně a vášnivě Denisa. Já dál cumlal její prsa, zatímco jednou rukou jsem jí stáhl šňůrku kalhotek ke straně a odhalil tak její rozpálenou kundičku. Vnější závojíčky opravdu dostávaly svému jménu a dokonale ukrývaly ty nejcitlivější části dívčího těla. Svoje menší a choulostivější jmenovce, vlhkou a horkou dírečku a maličký poštěváček. Vnější rtíky byly krásně růžové, trochu nateklé a krásně k sobě přilepené. Projel jsem ukazováčkem uzoučkou štěrbinou mezi nimi a zastavil se na poštěváčku. Na prstě mi zůstala značná vrstvička sestřina nektárku a celá lasturka se opět krásně uzavřela a schovala poštěváček uvnitř. Vlhkým prstem jsem postupně navlhčil celou oblast mezi jejíma krásnýma nožkama. Vnitřní strany stehen, spodní část bříška, rozkošnou dírku do zadečku, než jsem se vrátil zpět na těsně sevřené stydké rtíky. Připomínaly mi vyzrálý lusk, který v sobě schovává jeden maličký hrášek. Špičkou ukazováčku jsem zajel na okraj Denisiny pochvičky a znovu ho navlhčil. Potom jsem si prst olízl.

„Ty seš tak krásně sladká, Dení,“ vydechl jsem. Sestřička se jen zachichotala.
„Ani nevím, co je lepší, jestli tvoje slaďoučká kundička, nebo tvoje měkoučký melounky,“ šeptal jsem dál a jazykem jí obkroužil růžovou ztopořenou bradavku.
„To nejsou žádný melouny, máme všechny prsa trojky,“ uslyšel jsem Evin hlas. Ona i Kamila se spolu objímaly, mazlily a přitom nás se zaujetím pozorovaly.
„Když už bys chtěl nějaký ovoce, tak spíš pomeranč, nebo grapefruit. Ale rozhodně ne meloun,“ uvažovala Kamila, zatímco pro porovnání potěžkávala v rukou Evina prsa.
„Já taky neříkal meloun, ale melounek,“ zasmál jsem se, „to jste nějak přeslechly, princezničky!“
„No dobře, slovíčkařit můžem potom, teď mně ty pomeranče nebo melouny nebo trojky zase líbej! Prosííím!!“ žadonila Denisa.

„Hele, když si připomněl ten meloun, co takhle zejtra jeden vzít a stříknout do něj vodku? Znáte to?“ přerušila nás ještě Kamila. Všichni tři jsme se na ni překvapeně zadívali. Kamila a takovéto návrhy, mající něco společného s alkoholem? To nám k ní vůbec nesedí!
„Kde si na to přišla?“ zeptala se jí podezřívavě Eva.
„Já nevím,“ pokrčila jen rameny, „jednou jsem to někde měla a strašně mi to chutnalo!“
„Tak dobře, tak to ráno uděláme! Mě to taky chutná,“ souhlasily i Denisa a Eva.
„No, ráno toho budem muset udělat daleko víc. Na zahradě nás čeká docela dost práce,“ zamyslel jsem se.

„Tebe teď čeká jiná práce, brácha!“ projela mi Denisa rukou vlasy a přitiskla si mě zpět ke svým roztouženým ňadrům. Opět jsem začal cucat a sát její bradavky a ona u toho krásně vzdychala. Začal jsem si uvědomovat, že sezení na zemi není zrovna dvakrát pohodlné, takže jsem na chvíli přestal s líbáním sestřiných prsou a vlezl jsem si na posteli k holkám. Díky přítomnosti tří krásných nahých a skoronahých tělíček mi už ocas opět stál pěkně v pozoru. Však toho taky Eva a Kamila okamžitě využily a vrhly se na něj. Povalily mě na záda a já okamžitě cítil dvě nenasytné tlamičky, přejíždějící po mém přirození. Jedny měkké rtíky spolu s jazýčkem objímaly a oblizovaly žalud, zatímco další jazýček se zaměřil na varlata. Já se jen kroutil a začal jsem těžce oddychovat, jak se mi to líbilo.

„Holky, vy jste… vy jste ale ďáblice… vy mi dáváte… já tohle dlouho nevydržím… já budu za chvíli stříkat… Dení… Dení… pojď sem… já tě chci lízat… vylížu ti tu růžovou štěrbinku… tu tvoji dokonalou, sladkou, úžasnou, roztomilou…“ Denisa, která vylezla k nám třem na postel, ani chvíli neváhala a vrazila mi vonící kundičku před obličej.
„Denisko, ty seš můj milášššek. My precccioussss,“ napodobil jsem Gluma z Pána prstenů a zabořil se mezi její lákavé rtíky.
„A co já?“ ozvaly se zároveň Eva i Kamila uraženě. Chtěl jsem jim odpovědět, ‚vy taky, princezny!‘ ale měl jsem plnou pusu perfektní pičulinky, takže nahlas zaznělo jen pouhé zamumlání. Ale sestřičkám to asi jako ujištění stačilo a jejich šikovné pusinky se opět vrátily zpět ke zpracovávání tuhého čuráka. Já se zase zaměřil na rozkošnou prcinku přede mnou. Jazykem jsem klouzal mezi sevřenými závojíčky, až jsem narážel na ocelový kroužek ve vnitřních rtíkách, na poštěváček žadonící o pozornost a na vlhkou a horkou dírku, která jen toužila po nějakém dráždění.

„Holky, měly byste místo ještě pro mě?“ ozvalo se nade mnou a za chvíli jsem cítil ne dvoje, ale dokonce troje sladká dívčí ústa, jak si se mnou pohrávají. Navíc mi hlasy v hlavě hlasitě křičely, že jsou to moje sestry a že je to incest. Což mě ještě více vzrušovalo. Položil jsem ruce na Denisin rozkošný maličký zadeček a přitiskl jsem si ji silněji ke svému obličeji. Otevřel jsem ústa, jak jen to šlo, a celou kundičku nasál dovnitř. Tělíčko na mně ležící se začalo o to více vrtět a zaslechl jsem slabé vzdechnutí. Moc dobře ji znám, takže vím, co by ještě chtěla. Namočil jsem jeden prst do žhavé dívčí smetany a s takto navlhčeným prstem jsem začal kroužit na sestřině zadní dírce. Denisa sebou začala kroutit a její ústa už úplně opustila moje péro. Rychle jsem ještě jednou nabral na prst její šťávičky a opatrně ho zasunul do úzkého zadečku.

„Jindróóó, nepřestávej, vraž mi tam ještě další prst! A lízej mě, pro všechno na světě, hlavně nepřestávej lízat!!“ sténala a kroutila sebou.

Denisa náhle zmlkla a zároveň jsem na penisu cítil už jen jednu vlhkou tlamičku. Ozvalo se přidušené sténání a mě došlo, že se holky začaly líbat. Jazykem jsem ze sevřených závojíčků vydoloval schovávající se poštěváček, uchopil ho mezi rty a začal jej opatrně sát a okusovat. Přitom jsem přidal další prst do těsné prdelky a začal s nimi klouzat v rychlejším tempu. Poštěváček mi v ústech rostl a tvrdl a Denisa se celá jen klepala. Netrvalo dlouho a cítil jsem, že se mi ústa naplňují sladkým dívčím nektárkem. Odtáhl jsem se od kundičky dál a snažil se popadnout dech, protože mě předtím skoro udusila. To by určitě byla krásná smrt, udusit se ve sladké voňavé kundičce. Všiml jsem si, že už není těsně sevřená, ale že poštěváček i malé stydké pysky s piercingem nyní vykukují ven. Ještě ze setrvačnosti jsem párkrát projel prsty zadeček, než jsem je z něj vytáhl. Úplně hypnotizován jsem ho pozoroval, jak se stahuje a prostě jsem věděl, že do něj musím strčit i jazyk. Posunul jsem se tedy o kousek a začal se jazykem dobývat do sestřina análku. Skoro se mi to povedlo, dírka nebyla nijak těsně sevřená, ale Denisa už měla pravděpodobně dost a zvedla se ze mě.

„To byla krása!“ zajásala a v okamžiku pokryla můj obličej děkovnými polibky.
„Tak jak dál? Protočíte se?“ navrhl jsem holkám. Ty se na sebe podívaly, vesele přikývly a Evča už mi strkala kundičku před obličej.
„Hele, počkej, počkej. Nemohla bys nechat Kamču?“
„Proč jako?“ podívala se na mě uraženě, „ty mě nechceš?“
„To víš, že chci, ale my jsme spolu před chvíli šukali, tak by to nebylo fér. Ale hlavně ty a Denča chutnáte úplně stejně, Eví. Tak by to pro mě bylo takový jednotvárný. Nevadí ti to?“
„Ne, neva,“ zakroutila hlavou, „my fakt chutnáme stejně?“
„Docela jo!“ odpověděli jsme ve stejný moment já i Kamila. Vzápětí jsem se té naší „telepatii“ začali smát.

Evča si sáhla jednou rukou do svojí, druhou do Denisiny kundičky a nabrala na obě pár kapek dívčího šlemu. Střídavě si strkala do pusy prstíky z obou rukou a ochutnávala. Přitom měla v obličeji zamyšlený výraz a úplně mi připomínala porotce na nějaké kuchařské soutěži.
„Tak co, slečno gastronomko, chutná to stejně?“ zasmál jsem se.
„Hodně podobně, nevím,“ nejistě zavrtěla hlavou.
„Tak se tomu nediv, jsme jednovaječný!“ zasmála se Denisa.
„Kamí, dej mi líznout kundičky, ať to můžu srovnat i s tebou!“ poprosila Eva. Kamila se zachichotala, strčila si dva prstíky do kalhotek a potom Evě do pusy.
„Tohle už je rozdíl!“ vykřikla nadšeně Evča, hned jak Kamilin ukazováček dotkl jejího jazyku.

My ostatní jsme se museli ujistit, že nekecá. Začali jsme ochutnávat kundičky holek a zjišťovat, jaký je rozdíl v chuti kundičky mezi jednovaječnými a dvojvaječnými sourozenci. Nějakou chvíli jsme tedy strávili nabíráním šťáviček na prsty a postupným ověřováním toho, že pičky Evy a Denisy opravdu mají stejnou krásně vzrušující chuť. Na rozdíl od Kamily, která sice má ne tak výraznou, ale zato takovou daleko ovocnější chuť. Tak to aspoň přišlo mně, navíc by se to dalo vysvětlit tím, že ona má moc ráda jablka, mandarinky, třešně, kiwi, hrušky a různé další plody se spoustou fruktózy.

„Chutnáte všechny tři nádherně, princezny! Ale z týhle naší zvrhlý degustace mi strašně stojí péro! Postaráte se o to?“ chytil jsem ptáka do ruky a zakroutil s ním před jejich obličeji.

Denisina měkká a horká ústa okamžitě pohltila nateklý rudý žalud a jazýček se začal dobývat do dírky na jeho špičce. A když mi ještě k tomu Evin jazýček začal kroužit kolem koulí a olizovat je, jen jsem zavřel oči a užíval si tu nádheru. „Tak pojď na mě!“ zachichotala se Kamila, klekla si na postel a stáhla si kalhotky ke kolenům. Po čtyřech se ke mně doplazila a já nasál její sladkou vůni. Pak mě napadla tak trochu zvláštní idea. Natáhl jsem ji kalhotky zpátky nahoru a začal jí líbat kundičku přes ten bílý hedvábný kousek. Kamila se začala hihňat.

„Ty si blázen, brácha, ale klidně pokračuj!“
Chytil jsem ji za boky a přesunul se do pozice, v které jsme byli předtím. Já opět na zádech a Kamila nade mnou v šedesátdevítce. Ta se ještě dělila o moje nádobíčko s Evčou a Denčou. Lízal jsem sestřinu pičku přes kalhotky a ona se (stejně jako předtím Denisa) začala celá chvět a klepat. Bylo to takové zvláštní. Kalhotky nebyly zdaleka tak příjemné na dotyk jako dívčí rtíky, takže mi to ze začátku přišlo trochu suché. Ale já to nevzdával a jazykem jsem ji stále dráždil, až kundička začala vypouštět šťávičky a celé kalhotky byly mokré z jedné strany mých slin a z druhé od jejího poševního nektárku. Kamila začala slabě vzdychat. Posunul jsem jí kalhotky na stranu a konečně se zabořil do sladké měkké kundičky. Zabořil jsem se mezi růžové závojíčky a rozjel jazykové tornádo.

Eva a Denisa se mezitím přitiskly rty k sobě, přičemž můj žalud by uvězněný v jejich ústech. To byla jejich oblíbená činnost, když se mohly zároveň líbat a ještě mě kouřit. Dva dlouhé kluzké jazýčky se jen míhaly sem a tam po špičce tuhého ocasu. Najednou mě holky přestaly kouřit a začaly si něco špitat. Evča skočila na postel a přesunula se k mojí hlavě.

„Jindro, roztáhni Kamče rukama zadeček, já jí chci oplatit, jak mě dopoledne lízala,“ poprosila mě. Ještě než jsem to udělal, Evin obličej se přiblížil těsně k mému a naše jazyky se o sebe začaly něžně otírat. Chvilku jsme oba lízali a líbali Kamilinu pičku, než se Eva začala soustředit na druhou dírku. Dlouhým mrštným jazýčkem chvíli kroužila kolem sevřeného růžového análku, než se začala probojovávat dovnitř.

„Evííííí!!“ vypískla Kamila vzrušeně. Z Eviných úst se ozvalo jen veselé chichotání. Její mrštný jazýček se konečně protlačil přes odpor svěrače a začal dráždit citlivý vnitřek rozkošného sestřina zadečku. Mezitím Denisa měla sama pro sebe tvrdé a připravené péro. A hodlala toho pořádně využít. Jen jsem cítil, jak se našroubovala na můj pyj a začala na něm pomaloučku klouzat. Její pohyby byly rychlejší a rychlejší, takže už jsem se přestával soustředit na Kamilinu pičku a jen jsem vzrušeně oddychoval. O náhle prázdnou pochvičku se naštěstí postarala Eva, která teď střídavě zasouvala jazýček do obou nabízených dírek. Pohledem nad sebe jsem zjistil, že Kamila a Denisa se přitiskly k sobě a začaly se líbat. Obě dvě seděly na mě, přičemž Denisa mi rajtovala na vztyčeném ptákovi a Kamila se mi kundičkou třela o obličej. Obě ségry si vzájemně laskaly svoje krásná ňadra a vzrušeně se štípaly do svých ztopořených bradavek.

„Já.. už… brzo… budu…!“ vydechla šťastně Kamila, když se na sekundu odlepila od Denisy. Proto jsme se s Evou sebrali všechny síly a vášnivě vylizovali ty uzounké slaďounké dírečky. Naše blonďatá sestřička už byla pěkně rozjetá, takže to netrvalo dlouho a slastný orgasmus převzal kontrolu nad jejím mladým tělíčkem.

„JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ­ŮŮŮŮ!!!“ vykřikla vášnivě a svalila se na postel vedle nás. Denisa se na mě stále tvrdě nabodávala a Eva se přitiskla ke mně a začala se se mnou líbat. Po nějaké době mě opustila a začala raději čistit Kamilinu kundičku od známek jejího vyvrcholení.

„Dení, ty seš tak krásně těsná, já už moc dlouho nevydržím!“ sténal jsem. Ona se na mě toužebně usmála a ještě zrychlila. Poloha na koníčka se jí zjevně moc líbila. Ta líbezná kundička, která mi klouzala na čuráku, mě už téměř přiváděla k šílenství. Denča dělala, co mohla, netrvalo to tedy dlouho a cítil jsem, že se mým kopím brzo prožene bílá smršť.

„Už to bude, už to bude, už to budééééééééééééé!“ upozornil jsem je. Denisa ze mě seskočila a všechny tři se seskupily kolem rudého kopí. Třicet prstíků najednou ho začalo zpracovávat a žalud na střídačku putoval z úst do úst. Vybouchl jsem přímo Kamile do pusy a těžce začal lapat po dechu. Eva i Denisa se k ní přitiskly a všechny tři se začaly líbat a sdílely mojí smetanovou dávku.

„Teď já, teď já!“ nadšeně vykřikla Evča, shodila ze mě Kamilu i Denisu a do buchtičky si zasunula měknoucí péro.
„Já už jsem hotovej,“ zamumlal jsem. Zase se ozval alkohol, a že jsem ho v krvi měl opravdu hodně! Převalil jsem se na bok, takže jsem z Evy vyklouzl, začal jsem klimbat a usínat.

„Ale co já? Já bych taky chtěla vylízat!“ obrátila se Eva na holky, protože viděla, že se mnou už nic nebude.
„Ty si s ním před chvílí šukala, ne? Přece se do tebe brácha udělal a ty pořád nemáš dost, “ divila se Denisa.
„No tak, nebuďte svině! Deniso! Kamilo! Neříkejte, že se na mě takhle vyserete! Kundičky máte vylízaný, takže jsem vám teď u prdele, že jo?!?“ vztekala se Eva. Kamila a Denisa se na sebe podívaly a vzápětí se na ni vrhly. Než se Eva nadála, už ji sestry povalily na záda. Kamila jí okamžitě začala cucat maličké bradavky, zatímco Denisa se s ní začala vášnivě líbat. Potom se opustila Evina horká ústa a začala hladit její dlouhé hladké nohy. Chytla ji pod koleny a zvedla jí je do výšky, aby se ústy dostala i k sestřinu rozkošnému zadečku. Na střídačku prolizovala Eviny dírky, zatímco Kamila střídavě cumlala zduřelé bradavky.

„Vy moje sladký kurvičky, pokračujte! Pokračujte! Moc, moc se mi to líbí!“ sténala Evča. Když její vzdychání nabralo na síle a frekvenci, Kamila a Denisa na sebe mrkly. Poznaly, že se jejich milovaná sestřička blíží k vytouženému vyvrcholení. Dva mrštně jazýčky tedy začaly řádit v Evině tekoucí kundičce, takže netrvalo dlouho a i ona slastně oddechovala po tom, co dosáhla krásného orgasmu. Eva se stočila do klubíčka, přitulila se ke mně a také začala usínat. Kamila se otočila na Denisu a zazubila se na ní:
„Tak Denčo, jako vždycky?“
„Jasně Kamí, jako vždycky!“ přikývla vesele Denisa a holky se na sebe vrhly. Okamžitě se ocitly v šedesátdevítce a jejich jazýčky zkušeně pracovaly v kundičkách. Štíhlé prstíky začaly prozkoumávat všechny možné dírečky a obě tlamičky se začaly soustředit na vztyčené poštěváčky. Pokojem se linulo toužebné vzdychání dvou mladých vzrušených dívek, které se vzájemně naprosto znaly a které se často vzájemně přiváděly k orgasmu. Krásně vysílené a unavené po několika vyvrcholeních taktéž usnuly.

Autor

Navigace v seriálu<< Story 22 – „Teď bych si dala nějakou kundičku!“Story 24 – Poslední přípravy >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x