Story 32 – (Ne)obyčejná pohodová sobota

Toto je 35 díl z 47 v seriálu Story

Děkuji moc za komentáře, některé z nich mi poskytly motivy pro následující díly. Tenhle je trochu delší než obvykle, ale když už jsem to jednou napsala, nechtěla jsem to všechno vyškrtat. 😀
Laura
laura147258369@centrum.cz

Sobotní ráno mě zastihlo v dobré náladě. Ještě za tmy, když jsem se převaloval v posteli, jsem ucítil, jak ke mně pod peřinu vklouzlo něčí tělo. Jedna ruka mě objala kolem krku a jedna noha se mi obtočila kolem pasu. Vzápětí jsem uslyšel tichounký nerozpoznatelný šepot, ucítil jsem lehký dech na tváři a o nos se mi něco otřelo. Tipnul bych si, že to byl také něčí nos. Následně mě něčí zuby opatrně kously do ucha. Nespokojeně jsem zamumlal, načež se ozval lehounký smích. Jednou rukou jsem lehce začal hladit horké stehno, které mi leželo na pasu a postupně jsem se prsty dostával výš a výš.

Když jsem narazil na spodní lem noční košile, zašeptal jsem zvědavě:
„Nechceš vylízat kundičku?“

Tělo vedle mě náhle zcela ztuhlo a odtáhlo se ode mě. Ještě mě na obličeji zašimrala hříva vlasů a znovu jsem byl v posteli sám. Párkrát jsem zamrkal v domnění, že to byl jenom sen, ale ani trochu jsem nespal. Nechtělo se mi ještě vstávat, tak jsem raději začal přemýšlet o nesmyslech.

Konečně jsou zpátky! Včera večer se nám domů vrátili rodičové z dvoutýdenní dovolené v Itálii. Pro mě i moje sourozence to byla neskutečná úleva, protože jsme několik hodin žili v domnění, že se nám zabili v autonehodě. Naštěstí to byla jen nešťastná shoda různých nedorozumění a oba dva dorazili v naprostém pořádku. Ale jejich návrat domů měl i stinnou stránku. Já i moje tři sestřičky jsme totiž zcela propadli kouzlu incestního sexu a nemohli jsme se ho nabažit. Takže teď budeme muset vymyslet, jak to udělat, aby nás přitom mamka nebo taťka nenachytali. Přetočil jsem se na druhý bok, přetáhnul jsem si peřinu přes hlavu a zase usnul. Podruhé mě probudilo tiché pochrupování. Strašně mi to lezlo na nervy, takže jsem vzal do ruky polštář a hodil ho vší silou přes celou místnost do druhé postele.

„Co chceš?“ ozval se ospalý dívčí hlásek.
„Chrápeš,“ odpověděl jsem jí a pokusil se znovu usnout. Eva něco zamumlala v odpověď a trochu sebou zavrtěla.
„Hele, slyšíš to?“ zeptala se po chvíli.
„Co?“
„Poslouchej!“
„A co?“
„Přijde mi, jako by někdo šukal!“

Pozorně jsem se zaposlouchal do ranních zvuků a postupně jsem odfiltroval motory aut, zpěv ptáků a došlo mi, že opravdu slyším sténání, které by odpovídalo sexu.

„Kdo to je?“ zeptal jsem se nechápavě, protože na duchy jsem už opravdu nevěřil.
„Asi naši…“ zamumlala Eva a znovu se zahrabala do peřiny. Také jsem se pokusil usnout, ale už se mi to nepovedlo.

Do našeho pokoje totiž najednou jako velká voda vpadla rozdýchaná Kamila.
„Vstávejte! Máme rozkoukaný fotky!“ Skopnul jsem ze sebe peřinu, posadil jsem se a protřel si ospalé oči.
„Kdes byla?“ zeptal jsem se Kamily, která přeskakovala z nohy na nohu. Byla celá zpocená a vypadala jako by uběhla alespoň maratón.
„Běhat,“ odvětila.
„Tys na mě nepočkala? Přece chodíme v sobotu spolu!“ zamračil jsem se na ní vyčítavě.
„Jo, to chodíme, ale dneska jsem radši vstala už o půl pátý, abych to měla rychle za sebou. A kdybych takhle brzo budila tebe, tak bys mě akorát poslal do háje!“ ohradila se. Měla koneckonců pravdu, vstávat takhle brzo ráno by se mi určitě nechtělo. Ale teď už byl ideální čas. Vyskočil jsem z postele a udělal si pravidelných 20 kliků. Kamila mě přitom pozorovala a začala zároveň se mnou dělat dřepy. Když jsem skončil, mrknul jsem na ní a oba jsme se začali smát.

„Takhle po ránu bych si dala trochu jiný cvičení,“ ozvalo se z Eviny postele.
„Jaký?“ zeptala se nechápavě Kamila.
„Zasunout a vysunout a zase zasunout a vysunout… No a takhle to opakovat asi čtvrt hodiny. Ale bude to záležet hlavně na tom, jestli by někde po ruce bylo tvrdý péro!“ zachichotala se Eva a shodila ze sebe peřinu. Teď se nám naskytl pohled na naši rozkošnou sestřičku. Eva měla žluté tričko, které se jí vyhrnulo vysoko k bříšku a jinak nic. Jenom na jednom koleni visely modré bavlněné šortky.

„Ty se ještě chvíli protahuj!“ ukázala na mě, „a ty pojď sem!“ řekla Kamile. Ta jen pokrčila rameny, vyskočila ze země a přiblížila se k Evě. Sedla si vedle ní na postel, naklonily se k sobě a začaly si něco šeptat. Kamila se zachichotala a natáhla se na Evinu postel. Ta okamžitě vyskočila na kolena a klekla si Kamče nad obličej. Zatímco já se protahoval a prováděl různé ranní cviky, Kamilin jazýček řádil jako drak v Evině růžové štěrbince. Když Eva začala lehce sténat, musel jsem je okřiknout. To tak, aby nás hned první den někdo načapal. Ale okřiknutí nezabralo, protože dál vydávala roztomilé vzrušující zvuky, takže jsem ji chytil za ruku a stáhnul ji z Kamily.

„Evo, já z toho mám dneska docela strach, dávej si trochu bacha!“
„Něco na tom bude,“ špitla Kamila, „nemusíme moc vyvádět, když jsou dole mamka a taťka.“
„Vy jste voba strašně připosraný!“ ušklíbla se. Skopla stranou šortky a natáhla si kalhotky hozené na přes židli, „dojdu radši vzbudit Denču, ta má vždycky náladu na blbosti,“ dodala ještě a vyšla ze dveří. Napadlo mě, jestli s ní zase chce zkoušet to divadélko jako včera odpoledne. Kamila stále ležela na Evině posteli a z obličeje si olizovala Evčiny šťávičky. Bylo mi jasné, že za chvilku se všechny tři pohrnou do koupelny a do sprchy, takže jsem tam radši vyrazil hned. Neměl jsem moc chuť se s nimi potom hádat o místo pod vodou. Ve sprše jsem nebyl ještě ani pět minut a už byla v koupelně i Kamila. Naštěstí měla dost rozumu a nevlezla přímo ke mně, ale začala si čistit zuby. Radši jsem taky vylezl zpod sprchy, protože jsem dobře znal naši mamku a její blbé nápady, například chodit se po ránu na nás podívat. Také jsem sáhnul po kartáčku a mezitím do koupelny dorazily i hihňající se Eva s Denisou v těsném závěsu. Ta postupně Kamile a mně hodila ruce kolem krku a oba jsme od ní dostali ranní pusu.

„Vyčisti si prvně zuby, smrdí ti z pusy,“ nakrčila nosík Kamča, když ji Denisa pustila. Ta se jen zachichotala, ale už držela v jedné ruce kartáček a v druhé zubní pastu. A protože k jednomu umyvadlu se čtyři lidi těžko vlezou, začali jsme se pošťuchovat, prát a šermovat s kartáčky, takže pasta byla najednou úplně všude. Najednou mi Kamila strčila ruku do trenek a začala mi lehce mačkat péro.

„Ty jsi ale pokrytec!“ zakroutila hlavou Eva.
„No co, já si ráno vzpomněla na minulou sobotu, tu jsme si krásně užili, viď Jindro?“
„No tak teď si to užiju i já!“ zasmála se Evča a vzápětí však její vlastní ručka zabloudila do Kamiliných kalhotek. Denisa nás chvíli pozorovala a přejížděla si rukou přes prsa. Tenká noční košilka více odhalovala, než zahalovala a byly přes ni vidět vztyčené růžové bradavky.
„Do háje, tohle je dost o hubu, nemyslíte?“ Nikdo jí neodpověděl, takže si jen povzdechla.

„Když je nemůžeš porazit, přidej se k nim,“ podotkla jen tak mimochodem. Otočila klíčem v zámku, přistoupila k nám, aby se náš masturbační kruh uzavřel. Zatímco její ručka zarejdila v Eviných kalhotkách, přitáhla si tu mojí mezi svoje poroztažené nožky. Bylo to velice rychlé, netrvalo to ani pět minut. První se udělala Kamila s Evinou rukou na kundičce a Eva, které Denisa lechtala poštěváček, ji vzápětí následovala. Denisa se přidala o trochu později, ale já přidal ještě jednu ruku, prst jsem namočil do jejích šťáviček a zlehka s ním přejel po jejím zadečku. To na ní zafungovala okamžitě, silně se zakousla do rtu a celá se rozetřásla. Po štíhlých nohou jí ještě stékaly lesknoucí se šťávičky, když si klekla na zem vedle sestřiček. Všechny tři mi najednou stáhly trenky ke kolenům a společnými silami mi začali honit ptáka. Přitom se mi všechny tři dívaly do očí, což mě neskutečně vzrušovalo. Navíc po ránu, kdy mi pěkně stál, nebyl problém se udělat. Jakmile jsem začal stříkat, postupně se mi k žaludu přilepily všechny tři a na střídačku celou ranní dávku pěkně spolykaly. Čekal bych, že se spolu vzápětí začnou líbat, ale spletl jsem se. Holky se totiž začaly hádat a pošťuchovat, protože to prý nebylo fér. Ještě s tím ani nepřestaly a já stále stál v koupelně se změklým ptákem a ztěžka jsem oddechoval.

„Pojďte se nasnídat!“ ozvalo se zabušení na dveře. Všichni jsme ztuhli v očekávání, že se táta pokusí dveře otevřít, ale naštěstí jsme uslyšeli jen vzdalující se kroky.
„To bylo o fous!“ zašeptala Kamila, která celá úplně zbledla.
„Já jsem vám ráno říkal, že si musíme dávat pozor!“
„No, vždyť se nic nestalo!“ culily se spokojeně Eva a Denisa a začaly ze sebe navzájem olizovat bílé kapičky, které jim ještě zůstaly na tvářičkách.
„Ale mohlo! Kdyby nebylo zamčeno a taťka sem vlezl, co bysme dělali?“ zadívala se na nás Kamča vystrašeně.
„Jenže zamčeno BYLO, Kamilko! Přece nejsme takový blbci!“ zašklebila se na ni Eva.

„No nevím, jestli nejsme blbci… Pamatuješ na ty Matějkovi, Dení?“ zadíval jsem se na Denisu. Ta jenom přikývla:
„Naštěstí to dobře dopadlo.“
„Naštěstí,“ přikývl jsem spíš pro sebe.

Oblékli jsme se a asi po čtvrthodině celí vysmátí dorazili do kuchyně. I Kamile se konečně vrátila barva do tváří. Táta seděl u stolu, před sebou měl pořádný kus vepřového bůčku a otevřený notebook, do kterého něco psal. Eva mu okamžitě ukradla pořádnou porci masa, díky čemu si vysloužila plácnutí přes zadek. Ale to jí nezastavilo. Takže zatímco my ostatní jsme si začali dělat snídani, ona už zase začala provokovat.

„Tak jsem ráno slyšela, jak jste si s mámou užívali. To jste na to neměli ty dva tejdny?“ začala rýt do táty.
„No jo, jenže tam jsme neměli skoro žádný soukromí. Znáš přece Zuzku, ta musí bejt u všeho, takže jsme neměli skoro ani chvilku pro sebe,“ pokrčil rameny, aniž by odtrhnul zrak od obrazovky.
„Tak jste si mohli skočit třeba někde v Římě na veřejný záchody, nebo večer zajít na pláž.“
„Tam by šli ti dva s náma a stejně bysme neměli klid.“
„No tak byste jim utekli. I když vy už jste starý páprdové, vy už nikomu neutečete!“ vyplázla na tátu provokativně jazyk v domnění, že přestane koukat do počítače. Ona totiž nesmírně ráda všechny škádlí a hlavně s taťkou se často vzájemně provokují.

„No jo no,“ odvětil suše táta, který ji zjevně neposlouchal a stále psal nějaké emaily. Eva do táty ještě chvíli rýpala a povedlo se jí ukrást ještě několik plátků masa. Když však viděla, že táta pořád něco řeší na notebooku a neposlouchá ji, obrátila svojí pozornost zase k nám. Denise ukradla hrnek s kávou a Kamile začala ujídat cereálie. Když jí obě začaly nadávat, tak si mi sedla na klín a začala se celá vrtět. Ještě se natáhla doprostřed stolu, kde stála miska s ovocem, vzala si banán a začala si ho zasouvat do pusy, pokoušejíc se o deep-throat. Naštěstí seděla zády k tátovi, viděli jsme to jen my tři. Denisa si s povzdechem začala připravovat nové kafe, Kamila si přitáhla svoje jídlo blíž k sobě a já ji ze sebe shodil.

„Nech toho!“ plácnul jsem jí přes zadek, vyškubnul jí banán a začal ho loupat.
„Vy jste na mě všichni strašně zlí! Co jsem vám udělala?“ hrála Eva uraženou.
„Tak hlavně se chováš jako malý dítě, který už dávno nejseš! Navíc všechny votravuješ, tak se nediv, že ti nadáváme! To ti ještě v osmnácti má někdo dělat snídani?“ nadzvedl oči od obrazovky táta. Eva se užuž chtěla urazit, ale do kuchyně akorát vstoupila mamka. Ta zaslechla konec konverzace a okamžitě se hrnula k lednici, že svojí malé Evičce snídani udělá. Ségra se na nás jen vítězoslavně šklebila a ještě si mamce poručila, na co by měla chuť.

„Mamí, já bych si dala míchaný vajíčka. A bylo by super, kdyby v nich byl nakrájenej ňákej salám. A ještě bych měla chuť si k tomu dát třeba papriku a rajčata. A taky to maso, jak tady má taťka.“ Mamka se celá rozzářila, když se o někoho mohla postarat, a okamžitě začala požadovaná jídla připravovat.

„Ty seš taková mrcha!“ zašeptal jsem jí do ucha, zatímco táta jen protočil oči. Nic jinému mu nezbylo, protože máma mu zabavila jeho jídlo a přistrčila ho k Evě. Věřím tomu, že by se rád s mámou pohádal o to, jestli se k Evě má chovat jako k dítěti, nebo jako k dospělému, ale tuším, že by prohrál. Protože když nás mamka chtěla rozmazlovat, tak jí v tom nedokázalo nic zabránit.

Po snídani, u které jsme si užili ještě spoustu srandy, jsme se naskládali zpět k televizi s úmyslem prohlédnout si zbytek fotek.
„Včera mi to vůbec nepřišlo, ale budu je muset nějak upravit,“ kroutila hlavou nevěřícně mamka, když jsme znovu projížděli fotky. Ona je blázen do fotografování, a tak jsme ji před několika lety jako dárek k narozeninám zaplatili několik lekcí profesionálního focení. V rámci toho kurzu se mimojiné naučila pracovat s jedním softwarem na úpravu nafocených souborů. U toho strávila spoustu času a výsledkem je, že máme doma hromady alb plných různých fotografií. Musím však uznat, že její fotky vypadají ve výsledku velmi pěkně.

„To je pravda, můžeme se na to kouknout jindy. Když je venku pěkně, tak přece nebudeme zalezlí v baráku, ne?“ navrhl jsem. Okno totiž máme směrem na východ a přes sklo na nás svítily krásné sluneční paprsky. Všichni se mnou souhlasili a zážitky z dovolené byly přesunuty na neurčito.

„No, tak jsem si ráno prošel barák a zjistil jsem, že jste se na mě docela vykašlali. A to jsem toho po vás moc nechtěl. Měli jste natřít plot, dát dohromady ty dvě skříně, co leží ve sklepě, namazat dveře a ještě několik věcí. A co je hotový?“ Hrklo to ve mně, protože mi došlo, že jsem na to zcela zapomněl. Provinile jsme se na sebe s holkama podívali, akorát Kamila pokrčila rameny.
„Já ten plot natírala.“
„A to bylo kolem toho řečí. Nakonec to tak těžký nebylo, co? Na druhou stranu, udělalas aspoň něco. Tihle tři se na všechno vy-sra-li,“ zadíval se na mě, Evu a Denisu táta takovým pohledem, při kterém jsme se museli chtě nechtě zastydět.

„Starali jste se mi aspoň o moje dětičky?“ zeptal se jen tak mimoděk. Má totiž zajímavý sběratelský koníček. Ve svojí pracovně má několik terárií s různou havětí. Pakobylky, kudlanky, cvrčky, strašilky, gekona, párek tarantulí a jednoho hada.
„Neboj se, já jsem je krmila,“ přikývla Denisa, „škrťákovi jsem předevčírem dala novou myš. A jak mu chutnala! Utíkala před ním, ale neměla šanci. A jak jí do sebe nasoukal! Fakt cool!“
„Tak zaprvý! Neříkej jim svoje dětičky, je to jen nechutný svinstvo! Máš tři dcery plus jednoho syna a ne tu svojí odpornou havěť! A zadruhý, Deniso, netvrď mi, že to je cool! Spíš je to smutný, vždyť tu chudinku myšku sežral!“ zanadávala mamka, která se tu zničehonic objevila. Jí totiž ta tátova zvířátka přijdou totálně nechutná. Proto jsou v místnosti, kam ona vůbec nevkročí. Což je velká výhoda, protože si tam můžeme schovávat různé věci, které by jí neměly přijít na oči. A jak byla mamka v ráži, tak pokračovala.

„Taky je moc krásný, že jste si vyprali prádlo, ale mohli jste to aspoň vyžehlit. To abych zase strávila celý odpoledne u žehličky. To vám pěkně děkuju!“ Znovu jsme se na sebe provinile podívali a Denisa podotkla:
„Já ti s tím žehlením pomůžu, mamí.“ Mamka, oblečená do starých obnošených a nakrátko ustřižených džínů a krátké kostkované košile, se rázem přestala zlobit. Na Denču se krásně usmála, přitáhla si ji k sobě a objala ji.
„To jseš hodná holka! Co já bych bez tebe dělala?“ Denča se jen spokojeně culila a začala přitisknutá k mamce celá vrtět. Měla na sobě těsné bílé tílko a kratičkou sukýnku a bylo vidět, že se hedvábnými bílými kalhotkami otírá o mamčino stehno. Ségra přivřela oči, objala mamku a přitiskla jí rty na tvář. Obě se začaly šťastně usmívat.
„Dobře, Dení, odpoledne se na to spolu vrhneme, ale teď taky budu potřebovat s něčím pomoct. Co ty, Kamí, nešla bys se mnou?“ zadívala se nadějně mamka. Kamila jen přikývla.
„Ty jseš moje sluníčko,“ usmála se mamka, objala ji kolem ramen a společně se vydaly zpět do domu.

„Tohle vypadá moc taky moc pěkně. Copak jste tady dělali?“ zeptal se táta, jakmile mamka zmizela, a cukalo to v něm smíchy.
„Co myslíš?“ zadíval jsem se na něj nechápavě. Vzápětí mi rukou ukázal na jednu z jabloní. Na větvi viselo několik párů různých kalhotek. A jéjé, přece jen jsme na něco zapomněli.
„Buď rád, že jsem si toho všimnul jenom já. Kolik jste tady měli lidí?“
„Několik desítek,“ přiznala Eva, která se celou dobu tiše chichotala.
„A co? Dostal jsi aspoň nějakou?“ zeptal se mě a pokynul směrem k větvi ověšené dámským spodním prádlem.

Aspoň už se na nás přestal zlobit, že jsme skoro nic neudělali. Podíval jsem se na holky, Eva na mě spiklenecky mrkla a Denisa se začervenala, než jsem odpověděl.
„Tak dvě se více méně nechaly.“
„Více méně?“
„No, poprvý nám tam někdo vlezl a bylo po srandě, viď Eví? A potom večer v bazénu,“ přiznal jsem se. Táta se jen smál a poplácal mě po zádech.
„Byla aspoň nějaká z nich hezká?“
„Jo, obě dvě.“
„A nechceš jim dát moje číslo? Taky by se mi hodila nějaká mladší slečinka!“ zazubil se na nás, čemuž jsme se začali všichni tři smát. Mezitím se znovu objevily mamka a Kamila. Společnými silami nesly velký koš plný mokrého prádla, které začaly na zahradě věšet.

„Riki, ty jsi včera sliboval, že uděláš oběd,“ mrkla mamka na tátu. Jemu totiž během studií nezbylo nic jiného, než se naučit vařit. Většinou sice vařila mamka, která uznávala klasický manželský stereotyp, ale docházelo k výjimkám.
„Kdo půjdete se mnou?“ zadíval se táta s nadějí na nás, děti.
„Já ti pomůžu,“ vyskočila Eva, doposud sedící na zemi.
„Dobře, tak Jindra může zajet do obchodu,“ pokračovala mamka.
„Zajet? Půjčíte mi auto?“ vyhrkl jsem nedočkavě, ale okamžitě mě utnula.
„No to víš, miláčku. Nemáš řidičák a chceš půjčovat auto. Máš kolo, tak se snaž!“ usmála se na mě, a zatímco s Kamilou věšely prádlo, začala mi vyjmenovávat seznam. Sednul jsem na kolo a vyrazil nakupovat.

Ale cestou jsem potkal Marka. Motal se po ulici a vypadal jako by celou noc propil.
„Čau! Co jsi sakra dělal? Vypadáš dost nechutně…“
„Nechceš vědět,“ mávnul rukou a protočil oči v sloup. Zastavil jsem se a zasmál se.
„No jen se pochlub!“
„Včera jsem se tak vožral, že jsem se nechal sbalit vod ňáký XXXXXL holky. A když jsem se ráno probudil…“

„Kdes byl tak dlouho?“ zadívala se na mě nevěřícně máti, když jsem se po delší době dopravil domů.
„Potkal jsem Marka, tak jsme pokecali,“ pokrčil jsem rameny.
„To hovado? Jak se s takovým člověkem můžeš vůbec bavit!“ zadívala se na mě naštvaně Kamila.
„Hovado? Mně se vždycky zdá jako šikovnej kluk,“ zadívala se na ní překvapivě mamka.
„Protože před tebou nevykládá ty svoje prasárny!“ ušklíbla se Kamila.

Nechal jsem je, ať se spolu hádají o tom, jestli je můj kamarád normální nebo nenormální, a vydal jsem se s nákupem do domu. Eva a taťka byli v kuchyni, kde jim hrálo The Wall od skupiny Pink Floyd a byli naprosto zabraní do přípravy oběda. Husa už byla v troubě a teď se připravovaly knedlíky. Eva se jen vesele zatočila. Už se jí povedlo tátu zpracovat a nejspíš jí nasliboval hory doly.

„Po jídle mě taťka vezme na motorku! Ale neříkej to mámě!“ pochlubila se mi okamžitě, zatímco taťka se soustředil na bramborové knedlíky.
„To se máš,“ pronesl jsem závistivě. Mně bylo jasné, že zajedou někam na postranní silnici a táta ji nechá řídit samotnou. Po chvíli se objevila i Kamila.
„Tak a máme pověšenou další várku. Ještě jich několik bude,“ povzdechla si, „za ty dva tejdny v tý Itálii jste toho teda stihli pořádně zapatlat!“
„No jo. To tak bejvá… Hele, když vás tady mám,“ otočil se na nás táta, „volal mi Ota, že má na úterý několik volných míst. Půjdete se mnou?“ Ota je tátův kamarád, který zařizuje seskoky z letadla. Tátu to strašně baví, ale mamce o tom raději neříká. Kamile se jenom rozzářily oči, když to slyšela.
„V úterý? Tak to si jdu zrušit trénink!“ a vesele odběhla.
„A co ty?“
„Já v úterý nemůžu, budu v Praze,“ povzdechl jsem si.

„Kam nemůžeš?“ ozvalo se za mnou. Otočil jsem se a stála tam mamka s rukama v bok.
„Táta mě chce vzít na golf,“ vyplivl jsem ze sebe první lež, která mě napadla, a pokrčil jsem rameny. Mrkl jsem na tátu, který nehnul ani brvou a jen přikývl.
„Na golf?“ otočila se na něj a zadívala se mu zpříma do očí. Několik dlouhých okamžiků se vzájemně pozorovali, než konečně jeden z rodičů promluvil. Já přejížděl očima z jednoho na druhého, doufaje, že se nám to vydaří.
„Jo Tamčo, na golf,“ přikývl táta po chvíli, aniž by uhnul pohledem. Znovu ticho. Znovu souboj pohledů.
„No dobře,“ pokrčila konečně mamka rameny, „a co ty vlastně budeš dělat v Praze?“
„Ehm, no Petr a Terka mě pozvali, že prej pro mě mají nějaký překvápko.“
„A ví o tom David? Nebo Iveta?“
„Nevím, mami, s nima jsem nemluvil.“
„Všechno abych ti zajistila já!“ zamračila se na mě a odešla. Sice netuším, proč by o mém pobytu v Praze měli rozhodovat strejda s tetou, když už je jejich dětem přes dvacet let, ale co. Ať si mamka dělá, co chce.

Když odešla, táta se šíleně zašklebil a ukázal mi zdvižené palce.
„Ten golf, to byl super nápad!“ Do místnosti během minutky přiběhla Denisa. Okamžitě si sedla tátovi rovnou na klín.
„Jdu tě vydírat!“ oznámila mu.
„Vydírat?“ zarazil se, ale vzápětí pochopil.
„Evča má slíbenou motorku a Kamila skákání z padáku. A co dostanu já?“
„Ty? Leda tak na prdel,“ zasmál se taťka.
„Fakt?“ ušklíbla se Denča a zakřičela: „Mamí!“
„Co je, beruško?“ ozvalo se z vedlejší místnosti.
„Chceš vzít na bowling? Nebo na kulečník?“ zašeptal rychle táta. Denisa vesele přikývla s vypláznutým jazykem.
„Ale nic, mamí. Táta už to zařídil!“ zavolala a zahihňala se.

„Tak to jsem zase dopadl! Teď budu muset vzít někam i tebe, co?“ povzdechl si táta a zadíval se na mě.
„No to mě zajímá, co mi navrhneš. Já si taky můžu postěžovat mámě. A přidat trochu podrobností o tom golfu.“
„To ať tě ani nenapadne! Nesedneme večer na kolo a nezajedeme na pár piv? Co ty na to?“ navrhnul mi taťka. S tím jsem nemohl než souhlasit a nadšeně jsem přikývl. Bylo mi jasné, že si budu moci užít několik piv zcela zdarma na jeho účet a navíc se dozvím nějaké zajímavé zážitky z Itálie, které by mi v přítomnosti mamky určitě neřekl.

„Už to vypadá dobře!“ pronesla Eva, která kontrolovala knedlíky, a taťka se otočil zpět k ní. Kamila se za chvíli vrátila a začali jsme se spolu bavit. Ona se při tom začala protahovat. To bylo něco. Když si stoupla na špičky a natáhla ruce vysoko do vzduchu, vypnula při tom nádherně prsa. Koukal jsem na ní a náhle jsem si uvědomil, že se mi zvedá péro. Chvíli jsem přemýšlel, jestli to za to stojí. Už během rána to někoho z nás párkrát chytlo a ostatní se mu to snažili nějak rozmluvit, většinou marně. A většina akce byla z iniciativy sester. Tak že bych něco začal pro změnu já? Po chvíli rozmýšlení jsem ji tedy popadl za ruku a táhl pryč z kuchyně. Denisa, která nás pozorovala, se rozběhla hned za námi. Asi mrška tušila, co se se mnou děje.

„Myslíte, že stihneme jednu rychlovku?“ zeptal jsem se s nadějí.
„Já mám strach, že nás…“ začala mírně protestovat Kamila (která ráno vylízala Evču), ale Denisa (která se naopak ze začátku v koupelně společným hrátkám bránila) ji okamžitě přerušila.
„Rychlovku? Určitě!“ Jak se teď ty role obrátily!

„Tak jdem na to!“ zazubil jsem se na ně, vtáhl je do jejich pokoje a zamknul za námi dveře.
„Ale…“ začala si opět stěžovat Kamila.
„Ale co? Táta je dole v kuchyni a máma je pořád ještě venku. Budeme potichu, a když někdo půjde po schodech, tak ho uslyšíme!“ okřikla ji očividně nadržená Denisa, sáhla si pod svoji krátkou sukýnku a bleskurychle si stáhla kalhotky. Okamžitě skočila na postel, vyhrnula si látkovou sukni nad pas a roztáhla doširoka své dlouhé štíhlé nožky. Na nás zasvítila těsná sevřená skulinka, která se ve slunečním světle slabě leskla.

„Kamí! No tak!“ poplácal jsem ji zlehka po zádech a povzbudivě se na ni usmál. Nejistě se na mě podívala a pomalu přistoupila k posteli. Ale pouze si na ni sedla a začala lehce hladit sestřičku po stehnech. K ničemu víc se neměla. Denisa se na mě prosebně zadívala. Její psí oči mi přesně řekly, co by si přála. Sklonil jsem se k ní a moje rty se téměř dotkly horké růžové kundičky. Chtěl jsem si ji ale nejprve trochu rozparádit, tudíž jsem se přesunul na její opálená hladká stehna. Citlivá kůže vnitřních stran stehen mě velice lákala a neodolal jsem. Hladově jsem je začal líbat, vlhčit jazykem a opatrně do nich kousat. Sestřiny nožky se pod mými hladovými ústy začaly třást a ještě více se roztáhly. Pohledem jsem se zabodl do jejích oříškových očí a sledoval její reakce. Kousl jsem do měkké kůže o něco silněji, na což odpovídala tichoučkým pištěním. Už jsem ji nechtěl více napínat a vlhkými polibky jsem pokryl závojíčky sestřiny horké pochvičky. Denisa si přitiskla ruku k ústům, protože by jinak hlasitě zasténala.

„Vy jste strašný!“ zakroutila hlavou Kamila. Mrknul jsem na ní a zjistil, že se konečně usmívá. Ale Denisiny ruce už sevřely moje vlasy a přimáčkly mě zpět k pičce, která už začala vlhnout. Stále jsem tu citlivou štěrbinku pouze líbal a otíral se ústy o nateklé rtíky a již vyčnívající poštěváček.

Denisa se jednou rukou natáhla ke Kamile, přitáhla si ji k sobě a něco jí pošeptala do ucha. Neslyšel jsem to, protože jsem byl zcela pohlcen horkou kůží její nádherné kundičky. Ale o pár vteřin později se ke mně Kamča naklonila a pošeptala mi do ucha.
„Denča by chtěla spíš lízat. Máš vypláznout jazyk a zasunout ho do ní.“ Nato sama vyplázla jazýček a na ukázku s ním zavrtěla ze strany na stranu, což vypadalo neskutečně sexy.
„Takhle!“

Takže holčičky mě chtějí poučovat?
„Myslíš takhle?“ zazubil jsem se na ní a párkrát přejel jazykem přes místo, kde končily Denisiny závojíčky a začínala její stehna.
„To lechtá!“ ozvalo se chichotání.
„Jsi tvrdil, že to má bejt rychlovka! Tak dělej!“ praštila do mě Kamila.
„No jo!“ zabručel jsem, ale to už se moje ústa přilepila k sladké kundičce a jazykem jsem vklouzl mezi vlhké rtíky. Tohle mě neskutečně bavilo a stejně tak Denisa odpovídala na moje lízání rozkošnými zvuky.

„Takhle zblízka to vypadá strašně hezky,“ podotkla Kamila, která měla obličej položený Denise na bříšku a pozorně sledovala, jak se můj jazyk boří do skulinky tvořené sestřinými závojíčky. Zavadil jsem o ní pohledem a všiml si, že jí úplně zrůžověly tváře a že se lehce kouše do spodního rtu.

„Chceš taky?“ zeptal jsem se jí. Na tváři se jí rozlil nádherný úsměv. Vzápětí vyskočila, stáhla si kraťasy a lehla si přímo na Denisu. Její nedočkavost přímo popírala věci, které mi před malou chvílí říkala. Holky se teď tiskly k sobě, pevná kulatá prsa se o sebe třela a jejich mrštně jazýčky spolu začaly šermovat. Mně se tím pádem před obličejem objevila druhá kundička, téměř stejná jako ta první. Toužebně jsem se na ty dvě broskvičky zadíval a nevěděl jsem, které se věnovat dřív. Obě byly krásně růžové, na obou se leskly kapičky sladkých dívčích šťáviček a z obou vykukovaly maličké rozkošné poštěváčky.

„To je krása,“ zamumlal jsem při tom úžasném pohledu a zabořil se obličejem do nabízených štěrbinek. Na střídačku jsem obě mušličky prolizoval a štíhlá tělíčka obou mých sestřiček se jenom třásla. V uších mi navíc zněly mlaskavé náruživé polibky, které si obě holky vášnivě vyměňovaly.

Mezi rty jsem uchopil Denisin nateklý poštěváček a začal ho lehce sát. Rukama jsem přitom začal masírovat Kamilin pevný zadeček. Obě dvě sebou jenom vrtěly a tiše si sténaly do úst. Po chvíli jsem se ústy přesunul na druhý poštěváček a jemně jsem do něj kousnul.

„Holky, střihněte si, já k vám nechci bejt nespravedlivej,“ poprosil jsem je. Ozvalo se veselé hihňání a dva hlasy najednou začaly odříkávat:
„Kámen, nůžky, papír!“ Ale obě dvě měly sevřené pěstičky, takže byla remíza.
„Kámen, nůžky, papír!“ A znovu pěstičky, tudíž znovu remíza. A následoval poslední pokus – do třetice všeho dobrého.
„Kámen, nůžky, papír!“ Kamila měla nůžky a Denisa papír.

„Já vyhrála,“ zachichotala se Kamča. Vzápětí oběma rukama objala kolem krku Denisu, která pod ní ležela, a opět se spolu začaly vášnivě líbat. Musel jsem respektovat Kamilino vítězství a začal jsem ignorovat Denisu. Opět jsem se ústy přilepil k sestřinu poštěváčku a ukazováček jsem pomaloučku vsunul dovnitř. Lehce jsem ho ohnul a začal s ním klouzat podél vlhkých stěn horké kundičky. Když byl dostatečně vlhký, začal jsem s ním přejíždět přes růžovou zadní dírku. Celé Kamilino tělo se roztřáslo a Denisa měla co dělat, aby ji udržela ve svém objetí. Opustil jsem poštěváček a jazykem se zabořil zpět do tekoucí buchtičky. Dvěma prsty jsem rozhrnul vnější závojíčky a odhalil ty vnitřní, daleko víc promočené a mnohem citlivější. Párkrát jsem je polechtal jazykem, než jsem i je rozhrnul. Do nosu mě okamžitě praštila pronikavá vůně a zabořil jsem se do horkého nitra sestřiny pochvičky. Jeden namočený ukazováček jsem navíc zasunul do jejího zadečku a začal ho pomalu prstit.

Přitom jsem si nemohl nevšimnout, že se Kamiliny ruce přesunuly na Denisin zadeček a začaly ho nedočkavě masírovat. S úžasem jsem sledoval, jak po mém vzoru namočila jeden prstík v kundičce a pak ho začala zasouvat do zadečku. Denisa se začala třást a obě holky si dál vzdychaly do úst. Podle těch vzrušujících zvuků jsem poznal, že už by bylo dobré to dokončit. Začal jsem silně sát Kamilin poštěváček a přes jeho citlivou špičku jsem přejížděl jazykem. Sevřel jsem ho mezi zuby a začal za něj slabě tahat. Tři prsty jsem měl zasunuté v horké a vlhké pičce, zatímco dva další jsem měl v těsném zadečku. Roztoužená sestřička sebou začala divoce cukat a za pár okamžiků jsem cítil, jak se jejím tělem rozlévá nádherný pocit uvolnění, který může být přivolán jen perfektním orgasmem.

Kamila se svalila vedle Denisy, stočila se do klubíčka a tichounce vzlykala. Denisa mi okamžitě obtočila nohy kolem krku a přitlačila si moji hlavu proti své mokré štěrbince. Jednou rukou jsem jí začal mnout poštěváček a chtěl jsem jí zasunout ukazováček do kundičky, když jsme náhle zaslechly kroky.

Všichni jsme zpanikařili a netušili, co dělat.
„Pod postel! Schovejte se pod postel!“ zašeptala hlasitě Denča a bleskurychle si natáhnula sukni i kalhotky. Kroky ztichly a neznámá osoba už byla přede dveřmi. Sotva jsme se s Kamilou zapadli pod postel, ozvalo se opatrné zaťukání.
„Ano?“ zeptala se udýchaná Denisa.
„Dení, to jsi ty?“ ozval se mámin hlas.
„Jop, to jsem já.“

Z podlahy jsme viděli, jak Denisa seskočila z postele, a bosé nožky se blížily ke dveřím.
„Co potřebuješ, mami?“
„Neviděla si někde Kamilu? Mám hotovou další pračku a jdu věšet prádlo. A ona mi slíbila, že mi přijde pomoct.“ Pootočil jsem hlavou na svojí blonďatou sestřičku, která měla oči dokořán a celá se třásla strachem. Možná strachem, možná právě prožitým orgasmem.
„Neboj se, Kamí,“ zašeptal jsem tiše, „a hlavně se tak netřes, nic se přece neděje!“
„Ale já jsem od pasu dolů nahá, ty seš oblečenej, Jindřichu!“

„Proč máš vlastně zamčeno?“ zeptala se máma a nás najednou docela zamrazilo. Snad si Denča něco chytrého vymyslí. Odemknula dveře a my jsme mohli vidět i mamčiny bosé nohy a opálená lýtka.
„Já… ani nevím… chtěla jsem se převlíknout, ale nějak jsem na to zapomněla…“
„Poslouchej, Denčo, ty jseš celá spocená! A celá zrudlá! Co jsi dělala? Není ti špatně?“ vyzvídala dál mamka a přešla po místnosti směrem k posteli. V nás by se v té chvíli krve nedořezal. Snad nás nenajde! Přitiskl jsem si silně dlaň k ústům a snažil se zklidnit dech, zatímco mamka si sedla na postel. Matrace nad námi se lehce prohnula. Naprázdno jsem polkl a viděl jsem, že Denisa nervózně přešlapuje u dveří.

„Když tady Kamča není, tak s tebou můžu jít já, ne?“ navrhla třesoucím se hlasem Denča. Ale máminy nohy se pořád houpaly u postele.
„Ty mě tady nechceš, Dení?“
„Cože?“
„Že to vypadá, jako bys mě odsud chtěla vyhodit,“ podivila se máma, aniž by tušila, jak blízko je od pravdy. Kamila v obličeji úplně zbledla a já měl též co dělat, abych se nezačal třást.
„Vyhodit? Ty jsi přece říkala, že máš spoustu práce, tak ti chci jít pomoc, aby to bylo rychle hotový.“
„No jo. Já jsem asi paranoidní,“ zasmála se mamka a její lýtka zmizela. Očividně si zkřížila nohy pod sebou.
„Aha! Tak proto jsi mě tady nechtěla!“ ozvalo se chichotání. Podíval jsem se na ségru a oba jsme nechápavě zamrkali.
„No já… víš… totiž… já…“ zakoktala se Denisa.
„Z toho si nic nedělej, beruško, na tom přece vůbec není nic špatnýho, já to taky někdy dělám, když je táta dlouho pryč.“

S Kamilou jsme se na sebe stále vystrašeně dívali a při těch posledních slovech jsme už vůbec netušili, o čem je nahoře řeč.
„Hmm… ehm… hmm…“ zamumlala Denisa, která očividně nevěděla, jak zareagovat, a stále nervózně přešlapovala u dveří.
„Ale možná budeš mít lepší, když si ty kalhotky prvně sundáš. Potom je aspoň nebudeš mít takhle mokrý a můžeš si je znova natáhnout.“
„Mamí, promiň,“ našla Denisa konečně hlas, v tomto případě znějící dost provinile, „já jsem nechtěla, abys mě přitom načapala.“
„Ale vždyť jsem tě přece při ničem nenačapala!?“ podivila se mamka a znovu se vesele zachichotala. Vstala konečně z postele a vydala se ke dveřím. Náhle jsme sebou oba trhli, když se ozvalo plácnutí.

„AU!!“ vypískla Denisa, „za co to bylo?!“
„Když se malý holčičky osahávají, tak si nic jinýho nezaslouží!“ zasmála se mamka, která právě plácla Denisu přes zadeček. Podle postoje jejich nohou (stály proti sobě a sestřička se natahovala na špičky) bylo poznat, že ji Denisa objala. Vzápětí se ozval mlaskavý zvuk, jako když dá někdo někomu pusu a obě dvě od sebe odstoupily. Mamka se vydala ke dveřím, ve kterých se zastavila a otočila se.

„Tak půjdeš se mnou, Dení?“ zeptala se sestry, která stála pořád na jednom místě.
„Jo, jo, mamí. Já jsem jen chtěla…“
„Co jsi chtěla?“ zeptala se mamka zvědavě.
„Ale nic,“ povzdechla si Denča a vydala se za ní. My jsme na sebe s Kamčou podívali a neskutečně si oddechli. Když jsme vylezli zpod postele, všimli jsme si, že na ní leží lehce zmáčené Kamiliny kalhotky a došlo nám, o čem se před chvílí bavily. Jen jsme se otřásli při myšlence, že by mamka přišla o pár minut dřív a chytila nás při činu. Ten zážitek nás oba po zbytek dne docela vyléčil z myšlenek na sex, rychle jsme se oblékli a rozběhli se po domě.

Denisa šla mamce pomoci namísto svojí sestřičky Kamily, která prý nebyla nikde k nalezení. A zatímco připínaly kolíčky na mokré oblečení, vytažené z pračky, začala Tamara z dcerky tahat rozumy.
„Ještě jsi mi ani neřekla, jak ses ty dva tejdny měla, Dení? Stalo se ti něco zajímavýho?“ Denisa se kousla do rtu, protože v hlavě se jí při té otázce začaly přehrávat incestní orgie s bráškou a oběma sestřičkami. Ještě byla mírně vzrušená z právě prožitého zážitku a lehce se přitom zasnila. Tamara si všimla jejího nepřítomného výrazu a nedůvěřivě se jí zeptala.

„Copak? Něco se stalo? Co se ti honí hlavičkou, beruško?“ Denisa rychle zamrkala, aby si pročistila hlavu a vyhrkla.
„Když já se ještě nevzpamatovala z tý minulý noci. Víš, jak jsme se vám nemohli dovolat a tak…“ podívala se na ní a při té vzpomínce mírně pobledla. Tamara okamžitě pustila koš s prádlem na zem, přiběhla k Denise a objala ji. Obě dvě se pevně držely a v hlavách se jim honily myšlenky na události, ke kterým mohlo dojít, ale naštěstí nedošlo.

„Ne, mamí, to není takovej problém, ale teď jak jsme se bavily, tak jsem si něco uvědomila. A ještě taky to, jak jsem vás s taťkou ráno slyšela,“ kousla se znovu do rtu.
„Co tím myslíš, miláčku? Co jsi slyšela?“ zarazila se Tamara. Vůbec ji nenapadlo, že by jejich ranní číslo bylo až tak hlasité.
„No… víš… já nevím, jestli bych s tebou o tom měla mluvit… ale…“ vykrucovala se Denisa. Tamara se na okamžik zamračila, ale vzápětí sevřela Denisin obličej do dlaní a donutila dcerku, aby se jí podívala do očí.
„Ne, Dení! Přece víš, že se mnou můžeš mluvit o všem! Cokoliv tě napadne!“

Denisa chvíli přemítala, jak to mamce sdělit, než se vymáčkla.
„Já totiž… víš… vy jste spolu s tátou ráno… no… já se stydím před tebou…“
„Myslíš sex? To není nic, za co by ses měla stydět, Dení.“
„Jo, ale konkrétně dneska ráno. Víš, no… jako… anální sex…“ zašeptala poslední dvě slova a celá zrudla v obličeji. Tamaru to mírně zaskočilo, protože nečekala, že by to bylo až tak poznat, ale rychle se otřepala.

„Jak jsi to poznala?“ zeptala se jí nechápavě.
„Já se totiž šla napít a slyšela jsem vás. Strašně jsem se musela smát, když ti táta říkal víla Análka.“ Teď pro změnu zrudla Tamara.
„To se nedělá, poslouchat svoje rodiče, když jsou spolu v ložnici!“
„Ale já vás neposlouchala záměrně! Jenom jsem vás omylem zaslechla! To je přece rozdíl!“ bránila se Denisa a znovu se začervenala. Tamara si přitom jen pomyslela, že je jediné štěstí, že dcerku nenapadlo otevřít dveře a podívat se dovnitř.
„No dobře,“ povzdechla si Tamara.

„Víš, mamí, já bych si chtěla popovídat právě o tom… o… teda jako…“
„O análním sexu?“ tipla si Tamara.
„Jo! Přesně o tom!“ přikývla Denisa.
„Chtěla bys to vyzkoušet?“ zeptala se dcerky nejistě.
„Ne, já už to zkusila,“ vyhrkla. Tamaru v prvním okamžiku napadlo, že na takové věci je ještě Denča moc mladá, ale radši nic neříkala a čekala, až si dceruška vyleje srdíčko.
„A Matěj… víš… on je tak trochu… no…“
„Ten hajzl tě do toho nutí?!!“ vyjekla Tamara vyděšeně. „Nééé!“ vykřikla Denisa a tiše špitla, „je to spíš naopak.“
„Naopak???!!! Co tím chceš… Aha,“ vykulila oči překvapená Tamara. Ona je celá po mně, pomyslela si a náhle nevěděla, co by jí měla říct. Místo toho ji objala a přitiskla ji k sobě. Denisin obličej se tím pádem zabořil mezi její pevná prsa.

„Ale když on nechce, mamí,“ pokračovala tiše Denisa s hlavičkou stále položenou na maminčině hrudníku, „párkrát jsem ho k tomu přemluvila, ale Matěj prostě nechce! A já nevím, co dělat!“
„Víš, beruško, ještě jseš mladá a potkáš spoustu různých kluků. Nemusíš přece celou dobu chodit jenom s jedním. Třeba potkáš nějakýho jinýho, se kterým ti bude dobře,“ odpověděla Tamara a pohladila dcerku po vlasech.
„Ne, tak to není! Když nikdo jinej by se mnou nechtěl chodit. Kluci si o mně myslej, že jsem šílená kráva a blbá šprtka. Matěj ne. Toho mám strašně ráda! My si spolu tak skvěle rozumíme! Ale nevím, jestli se mu líbím, když se mnou nechce zkoušet nic novýho.“

„Víš, Denisko…“
„… proč se mu nelíbí můj zadek? Je vážně tak hnusnej?“ začala Denisa vzlykat. Tamara se vylekala a přitiskla si její hlavu těsněji ke svým ňadrům. Z dcerčiných očí se vyvalily slzičky a jí nezbylo než jí utěšovat. Znovu ji začala láskyplně hladit po vláskách a šeptat uklidňující slovíčka.
„Mamí?“
„Copak, beruško?“
„Proč se mu nelíbím? Vždyť chodím běhat. Chodím s tebou na jógu. Jezdím na bruslích. A přece každej den půlhoďku cvičím. Tak proč?“
„Miláčku, poslouchej mě!“ zatřásla Tamara dcerkou za ramena, „vzpamatuj se! Jseš nádherná mladá slečna a nesmíš si myslet, ani na minutu, že to není pravda!“

„Tak proč?“ rozbrečela se Denisa a Tamara už ji nedokázala zastavit. Jenom ji hladila po vlasech, lehce jí líbala na čelo a čekala, až se vypláče.
„Mamí, ty máš tak hezkej zadek! Ani nevíš, jak ti ho závidím!! A Kamila i Eva taky. Proč ne já?“ Tamara ji znovu objala a přitiskla k sobě. Sjela jí rukama níž na prdelku a začala ji po ní přes sukni hladit. Dobře věděla, že si dcerka stěžuje naprosto zbytečně, ale musela ji samotnou o tom přesvědčit.
„Denisko, prosímtě, nebreč. To je blbost, co mi tady říkáš! Máš přece moc krásnej zadeček. Musíš mi věřit,“ šeptala jí Tamara zoufale do ouška.
„Vážně, mamí? Líbí se ti?“ zvedla k ní Denisa uslzené oči. Tamařiny ruce se usídlily na dcerčině zadečku a lehce ho mačkaly.
„Já nevím, Denčo, proč si mi stěžuješ. Je přece takovej hezkej, takovej pěknej!“ chválila jí ho. Už na ní poznala, že se cítí líp, tudíž dcerku dále mateřsky hladila a líbala. Pomalu nadzvedla její sukýnku a začala ji přejíždět po bílých hedvábných kalhotkách.

„Vidíš, beruško? Ani já nemám takovej hezkej zadek jako máš ty!“ Denisa postupně přestala vzlykat, položila si bradu mamce na rameno a už pouze slabě oddechovala. Lehké doteky hebkých dlaní na jejím zadečku ji neskutečně vzrušovaly a po celém těle jí začala vyskakovat husí kůže. Přitiskla se ještě pevněji k Tamaře, jednu nohu jí obtočila kolem pasu a rukama se jí začala probírat ve dlouhých blonďatých a vlnitých vlasech. Něžné prstíky na její prdelce rozjely smyslnou masáž a Denisa už se neudržela. Pootočila hlavu, začala lehce kousat do mamčina ušního lalůčku a jazykem si pohrávala se stříbrnou náušnicí.

Tamara měla zavřené oči a užívala si dceřinu přítomnost. V hlavě se jí vybavovaly všechny ty vzpomínky na minulost, kdy děti byly menší a vždycky k ní přiběhly, aby je obejmula. Vždycky měla moc ráda vzájemné tulení a objímání a i nyní ji dcerčina blízkost neskutečně uvolňovala a uklidňovala.

Nejprve to bylo jen nevinné objetí, ale mateřské instinkty byly postupně přetlačeny touhou. V přítomnosti mladého dívčího těla, které ji těsně objímalo, začala zapomínat, a její ruce něžně hladily horkou kůži pevného zadečku, jejž držela v dlaních. Vnímala, jak Denisino srdíčko začíná bít rychleji a na krku cítila její těžké oddechovaní. Rozum ji přestal ovládat a poddala se volání touhy. Vyhrnula mladší dívence sukýnku k pasu a stáhla jí kalhotky pod zadeček. Roztřesenýma rukama se nyní dotýkala přímo dceřiných pevných půlek. Napadlo ji, že jsou jako stvořené pro lehký výprask s erotickým nádechem a že otisky dlaní by na nich musely vypadat vskutku fantasticky.

„To je nádhera!“ zašeptala vzrušeně Denisa, které se matčiny doteky nesmírně líbily. I ona měla celý svůj život nesmírně ráda její objetí a toto lehce sexuální zlepšení velice uvítala. Už se neudržela a začala sázet lehké polibky na Tamařin hebký krk. Celou svojí vahou se o ni opřela, v naději, že ji maminka udrží. Ale ta to nečekala a obě dvě se naráz svalily do měkké trávy. V první chvíli se sice obě vesele rozesmály, avšak smích jim brzo zamrzl na rtech. Tamara se zadívala dcerce zpříma do očí, položila jí ruce na boky a přitáhla si ji k sobě na klín. Denisa si na ni sedla, popadla matčiny ruce a přitáhla je zpět na svůj obnažený zadeček.

„Ještě! Mně se to moc líbilo!“ žadonila roztouženě. Tamara okamžitě pochopila a znovu rozjela něžnou erotickou masáž. Přitom se dívala na dceru a začala se lehce kousat do spodního rtu.
„Mamí,“ vydechla tiše Denča. Přesunula svoje ruce na mamčina pevná prsa, která poslední dobou nesmírně obdivovala, a přes bavlněnou košili je opatrně zmáčkla. Nebyla si jistá, jaká bude reakce, ale rozhodně nebyla odmítavá. To jí stačilo a pokračovala. Zatímco se jí vrtěla na klíně, začala pomalu a opatrně rozepínat vrchní knoflíčky. Celá se zatřásla vzrušením, když zjistila, že maminka nemá podprsenku. Když spatřila růžové bradavky, tak nesmírně podobné Eviným, Kamiliným i svým vlastním, úplně jí vyschlo v puse. Sice naprázdno polkla, ale nepomohlo to. Stále měla v ústech jako v poušti. V hlavě se jí objevila myšlenka, že mamka ji v dětství kojila a že tedy její hladová pusinka kdysi objímala tu nádhernou třešinku a cucala z ní slaďounké mlíčko. Natáhla ruku, ale mamka se ani nepohnula, jen trochu silněji zmáčkla její zadeček. Lehce se dotkla oblého kopečku a jedním prstem po něm přejížděla sem a tam, sledujíc slabě viditelné kontury vzrušujících modrých žilek a vyhýbajíc se tuhnoucí bradavce.

Znovu polkla a roztřeseně se zadívala na Tamaru. Aniž by pronesly slovo, dívaly se zpříma do očí a řasy se jim jen chvěly. Jejich obličeje se přiblížily, až se jejich rty téměř dotýkaly. Denisiny ručky kroužily po matčiných pevných ňadrech a Tamařiny zase masírovaly dcerčinu rozkošně kulatou prdelku. Denisa se celá jen třásla. Nebyla schopná tomu uvěřit. Opravdu se její prstíčky dotýkaly maminčiných nádherných kopečků. Stejně hypnotizovaná byla i Tamara, která svými dlaněmi hladila dvě nádherné pevné polokoule.

„Ty jseš tak krásná, beruško,“ zašeptala uchváceně.
„Ale na tebe nemám, ty jseš nádherná, mamí.“

Tamara se sladce usmála a lehce přejela prstem po Denčině sevřené zadní dírce a ve stejnou chvíli se Denisin ukazováček dotkl ztuhlého růžového korálku. Jejich rty se pootevřely, obě najednou vzrušeně vydechly. Jejich těla se roztřásla a rty matky i dcery se začaly přibližovat. Denisa přivřela oči a hlavou se jí prohnala podivná scéna.

Klečela na posteli, proti ní mamka. Obě dvě se objímaly a přitom se líbaly. Za Denčou klečel její brácha a vrážel jí tvrdého ptáka do zadečku, zatímco za její mamku šukal do análu taťka. Denisa cítila, jak jí mamka chytila jazyk mezi zuby a začala ho smyslně sát. Rukama jí sjela na zadeček a začala ho vzrušeně hladit.

Denisa prudce zamrkala. Matčiny rty se šnečí rychlostí blížily k těm jejím. Všechno bylo jako ve zpomaleném filmu. Ale v tu chvíli se její představivost znovu rozjela na plné obrátky.

Ležela na posteli, před obličejem jí klečel Matěj a ona si pohrávala s jeho ztopořeným penisem. Mezi nohama ucítila hebký jazýček, jak jí přejíždí po vlhké pičce. Odstrčila Matěje stranou a naskytnul se jí pohled na mamku, která se na ni usmála a začala jí lehce sát poštěváček.

Mrk!

Čas se opravdu skoro zastavil, tlukot jejího srdce jí v tu chvíli přišel nesmírně pomalý. Navíc přitom měla pocit, jako by jí samou nervozitou a vzrušením mělo vyskočit z hrudi.

Mrk!

Jedoucí auto. Vpředu sedí oba rodiče, vzadu Denisa a Jindra. Denisa se naklonila k bráchovi a začali se spolu líbat a pomalu se svlékat. Tamara se na ně zvědavě podívala, pak si rozepnula pásy a nedočkavě přelezla k nim. Jednou rukou začala honit synkovi tuhého ptáka, druhou vrazila dcerce do kalhotek a tři prsty strčila do mokré kundičky, zatímco si oba její potomci vzájemně sténali do úst.

Mrk!

Tamařiny prstíky, které spočívaly na jejím zadečku, se lehce sevřely, a Denisa cítila, jak se jí nehty slabě tlačí do kůže. Nervozita stoupala.

Mrk!

Denisa ležela s Kamilou v posteli, ospalé se objímaly a téměř už spaly. Do pokoje tiše vstoupila Tamara, vklouzla mezi ně a začala je hladit. V tu ránu byly obě vzhůru. Mamka si vyhrnula triko až ke krku a obě sestry se přisály k jejím dokonalým ňadrům se vztyčenými růžovými bradavkami, doslova žadonícími o pozornost. Jakmile začaly sát o něco silněji, ucítila Denisa matčiny prstíky mezi svýma nohama.

Mrk!

Matčiny rty už byly tak blízko, že byla schopná rozpoznat její zrychlený dech.

Mrk!

Teď před Denisou stála Evu, oblečená do velice odhalujícího černého latexového oblečku s bičíkem v ruce a sama Denisa byla přivázaná k posteli. Sestra k ní přišla, chytila ji za hlavu a přimáčkla si jí mezi svoje nohy. Sotva do ní zabořila jazyk, ucítila, jak se jí do zadečku noří umělý pták. Otočila hlavu a za sebou uviděla mamku, také oblečenou do latexu, ale pro změnu v červeném provedení. Ještě se ani nevzpamatovala a k tomu pocítila, že i do kundičky se jí něco tlačí. V tom okamžiku se za ní objevil i její brácha a s veselým výrazem ve tváři ji prudce začal šukat. Celá se roztřásla, dokud ho z ní po chvíli nevytáhl. Znovu otočila hlavu a podle Tamařiných protočených očí pochopila, že Jindra začal pro změnu mrdat ji.

Mrk!

Denisa pootevřela oči a všimla si mamčiných chvějících se řas. Dokonce měla pocit, že v koutku oka zahlédla malou slzičku.

Mrk!

Opět ležela na posteli, teď pro změnu mezi mamkou a taťkou. Po chviličce strávené střídavým líbáním obou dvou rodičů se vyhoupla na tátu a jedním pohybem si do sebe zasunula ztuhlou kládu. Mamka se jí přitiskla k prsům a začala lehce líbat její nateklé a bolavé bradavky. Denisa se na obřím péru rychle udělala a Tamara si vlezla na její místo. Denisa sklonila hlavu a začala střídavě lízat matčin zadeček a tátovy koule.

Mrk!

Denisa se chvěla vzrušením a strachem. Silněji sevřela matčino ňadro v domnění, že i to je pouhá fantazie. Ale v dlani cítila horkou kůži a uvědomila si, že to je skutečnost.

Mrk!

Tamara a Denisa seděly u stolu v restauraci společně s několika dalšími známými. Celou dobu měly ruce v klíně té druhé a lehce se hladily po kundičkách. Už to nemohly vydržet, tudíž se náhle obě zvedly a rychlými kroky došly, (spíše doběhly) k záchodům. Sotva za nimi zapadly dveře, vzrušená dvojice se objala, vrazila si jazyky navzájem do úst a prsty do kalhotek. Tamara si klekla na zem a ústy se přitiskla k dcerčině mokré kundičce. Její dlouhý mrštný jazýček zajížděl tak nesmírně hluboko a nádherně mladou dívenku rozdráždil na nejvyšší míru. Celá se roztřásla a vytekla mamince do úst. Když ji vzápětí vášnivě políbila, ucítila na jazyku svou nesmírně sladkou chuť. Mamka se zvedla a s potměšilým úsměvem se na ni zadívala. Poté se otočila, vyhrnula si sukni a vystrčila na ní svůj kulatý zadeček. Denisa si okamžitě všimla, že mezi matčinými pevnými půlkami je černý anální kolík. Pomalu a opatrně ho z ní vytáhla a okamžitě prázdnou dírku nahradila svým dlouhým jazýčkem a několika prstíky.

Mrk!

Denisa lehce a opatrně sevřela matčinu růžovou bradavku mezi palec a ukazováček. Přitom úplně cítila i mamčin zrychlený tep a cítila, že i ona nejspíš prožívá něco zcela mimořádného.

Mrk!

Denisa šíleně skákala na bratrově péru, které jí klouzalo v rozmáčené kundičce. Náhle se musela zastavit, protože cítila, že se jí do zadečku tlačí další pták. Otočila hlavu a usmála se na taťku, který stál za ní a pomalu ji zasunul pyj do úzké zadní dírky. Teď se pro změnu nabodávala na dva ptáky a celým jejím tělem se rozlévala neskutečná rozkoš. Když ucítila, že ji někdo líbá, otevřela oči a spatřila před sebou rozesmátou Kamilu. Podívala se i na druhou stranu postele, ve které všichni byli, a spatřila ležícího Matěje. Na obličeji mu seděla Eva a kundičkou se mu třela o ústa, zatímco Tamara měla v ústech jeho varlata a jednou rukou mu zkušeně honila stojícího ptáka.

Mrk!

Rty Denisy a Tamary se už přiblížily na několik mikrometrů, skoro se dotýkaly. Denča již znatelně cítila na ústech matčin zrychlený dech a napadlo jí, jestli je taky tak vzrušená.

Mrk!

Denisa ležela na Tamaře v „šedesátdevítce“ s jazykem zabořené v její sladké broskvičce. Náhle se před ní objevil tvrdý klacek. Nezaváhala a strčila si ho do úst, co jen to šlo. Když byl dostatečně vlhký, přiložila ho k mamčině sevřenému análku. Ztopořený pták po několika marných pokusech překonal těsné sevření a vklouzl dovnitř. Denisa se opět vrátila k cucání maminčiny mokré kundičky, díky čemuž byla za malou chvíli odměněna v podobě sladkých orgasmických šťáviček, které všechny hladově spolykala. Pták zabořený do Tamařina zadečku také začal stříkat, a když vyklouzl ven, Denča nezaváhala a rychle si ho zasunula do úst. Pořádně ho očistila a užívala si přitom matčinu vzrušující chuť. Když změkl úplně, přitiskla hladovou pusinku k růžové zadní dírce, ze které začala vytékat bílá sladká smetana.

Mrk!

Čas se teď téměř zastavil. Denisa měla pocit, že buď každou chvíli umře, nebo se probudí z nějakého šíleného snu. A do toho ty šílené fantazie!

Mrk!

Denisa ležela na zádech a nad ní se skláněla Tamara. Jako vždy byly nahé a vášnivě se spolu líbaly. Mamča se od ní náhle odtrhla a zvláštně se na ní usmála. Sedla si Denise na stehna a z kundičky jí vytryskl žlutý pramínek. Pronikavě vonící moč jí skrápěla celé tělo, a když se mamka zvedla a klekla si jí nad bříško, začala padat i na její obličej. Překvapené Denisa nejistě otevřela ústa a proud tryskající z matčiny pičky dopadal přímo na její jazýček. Denise vzrušeně polykala a přitom cítila, jak jí po těle vyskakuje husí kůže, tvrdne ji poštěváček a kundička se utápí v milostných šťávičkách. Když Tamaře došly „náboje“, sklonila se k dcerce a rychlými pohyby jazykem ji začala čistit. Všechny kapičky na její horké kůži, které našla, okamžitě spolykala. Začala na bříšku, postupovala přes prsa, kde se na delší dobu zastavila, a skončila na obličeji, kde se obě dvě opět navrátily k divokému líbání, nově ochuceném pronikavě vzrušující vůní moči.

Mrk!

Elektrizující dotek měkkých rtů matky a dcery je obě probral z erotického opojení. Fantazie, které jí prolétávaly hlavou, byly ty tam.

„Mamí, já…“ roztřásla se Denisa, když si uvědomila situaci, v jaké se ocitla. Stejně tak i Tamara celá zbledla v obličeji, rychle natáhla dcerce kalhotky zpátky přes zadeček a roztřesenými prsty si zapnula vlastní košili.
„Beruško, nezlob se. Nevím, co to do mě vjelo. Je to jenom moje chyba. Jenom moje chyba,“ šeptala roztřesená Tamara. Ještě chvíli se nejistě pozorovaly, ale jakmile Tamara natáhla ruce k dcerce, aby ji objala, Denisa vyděšeně odběhla. Zavřela se u sebe v pokoji, padla na postel a stočila se do klubíčka.

„Co to bylo zač? Já jsem přece pro každou pitomost, ale takový šílený fantazie??“ pomyslela si zděšená Denisa. Z tohohle se jí dělalo opravdu špatně.

Tamara pořád seděla na trávě na tom stejném místě a celá bledá zírala do dveří, ve kterých Denisa před momentem zmizela. Poznala na ní, že jí něco zvláštního proběhlo hlavou, ale netušila co. Naštěstí, protože takovou porci orgií, incestu a dalších perverzností najednou by asi neunesla.
„Tohle jsem přece vůbec nechtěla. Snad mě Denča nebude nenávidět. Co se to stalo? Vždyť já se vůbec nedokázala ovládat! Co jsem to vlastně udělala!?“ ptala se zmatená sama sebe, protože se považovala za jednoznačného viníka vzniklé situace.

„Proč jsem vlastně utekla? Vždyť ono to nebylo nic špatnýho. Jenom jsme se s mamkou objímaly. To je přece normální!“ přemýšlela Denisa zmateně. Myšlenky, které jí před chvílí prolétávaly hlavou, nenadále zmizely. Přestože byly šílené, šokující a značně perverzní, z větší části se jí nějakým podivuhodným způsobem vymazaly z paměti.

Autor

Navigace v seriálu<< Story 31 – Návrat z ItálieStory 33 – Nákupy >>
4.9 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x