Kristýnka 08 – Na chatě

Toto je 8 díl z 69 v seriálu Kristýnka

Když jsme ráno vylezli z postele, sluníčko už krásně svítilo a hřálo.
„Nepůjdeme se vykoupat?“ navrhla Kristýnka.
„Já ale nemám plavky, s koupáním jsem nějak nepočítal,“ odpověděl jsem.
„A to vadí? Vždyť tu nikdo kromě nás není. A abys v tom nebyl sám, tak já si je také nevezmu.“
Tak jsme společně vyběhli na zahradu, Kristýnka odhodila ručníky i krém na opalování na lehátka, a skočili jsme nazí do bazénu. Užívali jsme si tepla, vody a nahoty. Všechno kolem přestalo existovat, celý svět se pro nás scvrknul pouze na nás dva a tuhle chatu. V bazénu jsme dováděli jako malé děti. Potápěli jsme se a cákali po sobě. Když jsme byli unavení a dostatečně vymáčení, vylezli jsme ven a usadili se na lehátkách. Sluníčko pěkně hřálo.
„Asi bychom se měli namazat,“ navrhla Kristýnka.
„To máš pravdu,“ souhlasil jsem, „A kde máš krém?“
„Tady,“ odpověděla a otočila se na lehátku na bříško.
„To vypadá, že s mazáním asi začnu já, viď.“
„A cos čekal? Dáma má přece přednost.“
„Tak jdeme na věc,“ řekl jsem a vzal lahvičku s krémem do ruky.
Jak ležela celou dobu ve stínu, byla pěkně studená. Jakmile jsem se rukou dotkl Kristýnčiných rozpálených zad, na tváři se mi usadil trošku škodolibý úsměv. Bylo mi jasné, jak bude reagovat, až jí studená kapka dopadne na záda. Chvíli jsem nad tím přemýšlel, ale pak se rozhodl, že ji nebudu trápit. Kápl jsem si krém do dlaní, abych ho trochu zahřál. Opatrně jsem jí dlaně s krémem přitiskl na ramena a začal ho poctivě roztírat. Od ramenou a krku, přes celá záda a skončil jsem masáží pěkně tvarovaného zadečku. S nohama jsem postupoval zase opačně, od chodidel směrem vzhůru. Když jsem se dostal na stehna, to už Kristýnka tiše vzdychala a sama od sebe nenápadně roztahovala nožky. Poskytovala mi výhled na svou studánku slasti, která se leskla rosou. Jednou rukou jsem se soustředil na mazání vnitřní strany stehen a druhou jsem zpracovával její zadeček. Pomaloučku polehoučku jsem se blížil k její zadní dírce. Projížděl jsem údolím mezi půlkami a prstíčkem jsem kroužil kolem kakaového věnečku. Ruka, která se snažila na nožkách, se také s jistotou propracovávala k vlhkému pokladu. Jakmile prstík vnikl mezi závojíčky, Kristýnka zavzdychala. Chtěla jsem pokračovat v průzkumu její svatyňky, ale když jsem zkusil proniknout hlouběji, najednou má ruka byla uvězněná mezi sevřenými stehny.
„Copak to děláš? Neměls mi náhodou mazat a ne mě tady vzrušovat?“ ozvala se Kristýnka.
„Vždyť už jsi namazaná, jen jsem kontroloval, jestli všude a v dostatečné míře.“
„A co jsi zjistil?“
„Že zezadu by to šlo.“
„Tak v tom případě se otočím, abys mohl vesele pokračovat.“
„Dobře, ale musíš pustit moje ruce, jinak tě nebudu moct namazat.“
Povolila sevření stehen a já mohl vyprostit ruce. Kristýnka se opatrně přetočila na záda, ruce si dala pod hlavu a zavřela oči. Nanesl jsem si znovu do dlaní krém a začal jsem mazat Kristýnku i zepředu. Postupoval jsem shora dolů, od rukou, přes krk a hrudník. Na ňadrech jsem se chvíli zdržel, poctivě jsem se snažil namazat každé místečko. Týnka u toho slastně vzdychala. Pokračoval jsem na bříško a nožky. Vzal jsem to pro jistotu od chodidel nahoru. Dal jsem si záležet. Sama automaticky roztahovala nožky, abych se dostal všude. Mezi mladými stehýnky se na sluníčku zaleskla zmáčená broskvička. Když namazat, tak všude, řekl jsem si a dal se do kontroly, jestli je namazaná všude. Bez váhání jsem se k ní sklonil a lačně se přisál. Jazykem jsem rejdil mezi závojíčky, kroužil kolem strážce na vrcholku a snažil se prozkoumat vchod i do svatyně. Správnost mého počínání byla potvrzena Kristýnčiným zrychleným dechem. Jazykem jsem propátrával všechna zákoutí jejího klína a snažil se spolykat všechen nektar, který z její broskvičky vytékal. Byla to marná snaha, čím více jsem se snažil, tím více toho teklo. Dech se jí zrychloval a vzdechy byly hlasitější. Zanedlouho se její tělo vzepjalo v milostné křeči. Dosáhla vyvrcholení. Dech se zklidňoval a napětí z těla vyprchalo.

Lehl jsem si vedle na lehátko, zavřel oči a v mysli si přehrával předchozí zážitky. Přestal jsem vnímat čas i okolí a jen odpočíval. Myšlenky na sex nedovolily mému bojovníkovi padnout. Najednou jsem na něm ucítil horký dech a jemný dotek rtů. Něčí něžná ruka si pohrávala s koulemi. Jazýček kroužil kolem žaludu, žhavé rty objímaly penis a lačná ústa se ho snažila celý spolknout. Moc se jí to nedařilo, ale snažila se dál a nevzdávala to. Učila se rychle a brzy celé mé kopí zmizelo v její pusince. Stávala se z ní orální přebornice. Pomalu přejížděla po celé délce. Kombinace mrštného jazýčku, pevného a přesto jemného sevření rtů se snahou ze mne všechno vysát způsobovala, že se mi rozkoší kroutily i prsty na nohou. Snažil jsem se vydržet co nejdéle, ale cítil jsem, že se blíží bod, odkud není návratu. Spermoníci se drali na svobodu. Hlasitě jsem zavzdychal a rukama jsem přitlačil hlavu Kristýnky do svého klína. Chudák měla co dělat, aby se nezadusila. Salva z mé zbraně jí plnila pusinku. Poctivě vše spolykala, z koutků úst si prstem setřela zbytky a labužnicky je olízla.
„Děkuju, bylas báječná,“ řekl jsem, když se mi vrátila schopnost mluvit.
„Nemáš zač. Jsem ráda, že se ti to líbilo.“
„Jen ty jsi teď namazaná z venku i zevnitř a já pořád nic. Takhle se nejspíš pěkně připeču.“
„Tak to budeme muset napravit,“ odpověděla a vzala do ruky krém.

Nanášela ho a roztírala po mém těle s takovou péčí a něhou, že když skončila, ležel jsem na lehátku opět vzrušený. Stožár trčel k nebi a na jeho vrcholku se třpytila kapka. Myslel jsem si, že po tom orálním zážitku nebudu do večera ničeho schopen, ale Kristýnka ve mně probouzela skrytou sílu.

Jen tak jsme se váleli u bazénu a chytali bronz. Bavili jsme se o všem a o ničem, já si užíval zasloužené volno po škole a sbíral síly do pracovního procesu. Celý den jsme si střídavě užívali sluníčka a vody.

Jen tak jsme se váleli u bazénu a chytali bronz. Bavili jsme se o všem a o ničem, já si užíval zasloužené volno po škole a sbíral síly do pracovního procesu. Celý den jsme si střídavě užívali sluníčka a vody.

K večeru jsme byli z toho celodenního dovádění docela utahaní, že se nám nechtělo nic dělat, ani chystat si něco k jídlu. Kristýnka vzala telefon a zavolala do pizzerky.
„Tak za hoďku budeme mít večeři,“ řekla, když odložila telefon.
„To je fajn. A co budeme dělat do té doby?“ zeptal jsem se.
„No… Asi bychom to měli venku trochu uklidit a nachystat na večeři.“
„Na večeři?“
„Na večeři. Dneska je tak krásně, tak bych ráda seděla venku.“
„Tak teď už je mi to jasné.“
„Stůl tam je, jen ho otřít, židle jsou v garáží, tak je vynes. Měly by tam být i louče s olejem.“
„Fajn, já to přinesu.“
„Super, já si dojdu pro hadr a všechno to otřu. Nachystám nádobí a uklidím po nás kolem bazénu.“
„Skočím se obléct a jdu na to.“
„To asi ani nemusíš. Stejně sem není vidět, a že by ses přede mnou ještě styděl? Vždyť tobě se taky bude víc líbit, když i já to tady budu chystat takhle,“ prohlásila a zatočila se přede mnou dokola, abych si ji mohl pořádně prohlédnout.
Pokochal jsem se pohledem na báječně tvarované ženské tělo, až to na mě bylo vidět.
„Už ses snad dost vynadíval, tak šup do práce.“
Na to se nedalo nic říct. Zavřel jsem ústa a šel pracovat. Netrvalo to tak dlouho. Během půl hodiny jsem měl vše nachystáno, tak jsem si sedl na lehátko a pozoroval svou vílu, jak dodělává poslední věci. Přitom všem předklánění a ohýbání jsem měl výhled i na ta její nejtajnější místa. Přestože to pro mě nebylo nic nového, jako správného chlapa mě to vzrušilo. Ocas se mi stál jako svíčka. Kristýnka to nejspíš zpozorovala, protože se schválně natáčela tak, abych měl co nejlepší výhled. To se nedalo vydržet. Tiše a opatrně jsem se zvedl z lehátka a přikradl se nepozorovaně za ní. Chytl jsem jí za boky a přitiskl si její prdelku do klína. Trčící ocas se zabořil do úžlabiny mezi půlkami. Týnka zavrtěla boky, otočila hlavu a usmála se na mě.
„Tak ty takhle,“ řekla a v očích jí zasvítily jiskřičky.
„Já nic…“
„Jen počkej,“ a snažila se mi vysmeknout.
Moc se jí to ale nedařilo, protože jsem to čekal. Před sebou měla stůl a rukama jsem ji pevně držel. Povedlo se jí se jen otočit. Jak tam přede mnou stála nahá, nenapadlo mě nic lepšího, než jí vysadit na stůl. Nemusel jsem o něj mít obavy, vypadala bytelně. Týnka teď seděla na stole s nohama mírně od sebe. Už se nebránila, ani se nesnažila mi utéct, s napětím očekávala, co se bude dít dál. Bradavky čnící do prostoru, orosená mušlička lákající k zasunutí, nebo alespoň pohlazení, zrychlený dech, to vše prozrazovalo její chtíč a vzrušení. Mírně zakloněná a zapřená rukama o stůl si nervózně hryzala spodní ret. Ještě o kousek jsem se přiblížil až se můj tvrdolín dotýkal lapliček.
„Ne… počkej… takhle…“ snažila se Kristýnka něco říct.
Nedal jsem jí možnost protestovat. Naklonil jsem se nad ní a umlčel ji polibkem. Ten pohyb způsobil, že hlavička mého bojovníka se vydala na průzkum úžiny. Ačkoli měla Kristýnka snahu protestovat, zavrtěla trochu boky. I přes zacpaná ústa jí unikl tichý sten, jakmile se můj dobyvatel usadil v její sladké jeskyňce.
„Tohle přece nejde…“ držela se tendence vzdorovat.
„A proč by to nešlo?“ zeptal jsem se a začal pomalu přirážet.
„Protož… áááchh… že… ne… oooh … ne…“ snažila se mezi vzdycháním říct.
Zanechal jsem tedy pohybů a pomalu opouštěl její lůno.
„Chtěla jsi něco říct?“ položil jsem otázku, když už jsem byl na krajíčku.
„Chtěla, nepřestávej…“ a s tím obtočila kolem mne nohy a přitáhla si mě zpátky.
To jsem nečekal, ale přeci jí nebudu odporovat. Znovu jsme se začali milovat na stole. Raději jsem do ní pronikal pomalu, abych jí náhodou neublížil. Přeci jen ten stůl byl dřevěný a tříska v zadku není zrovna to pravé afrodiziakum. Oddávali jsme se slastným pohybům, občas jsem se sklonil, abych líbal její bradavky. Kristýnka krásně tiše sténala, úplně zmáčená prcinka jí mlaskala v rytmu mých nájezdů a penis v ní mizel s pravidelností pístu. Jednou rukou jsem ji podepřel pod zády a druhou laskal její ňadro. Stačilo, abych vzal bradavku mezi prsty a lehounce ji stiskl, v tu chvíli se jí zmocnilo vyvrcholení. Začala se na stole zmítat, házela sebou tak, až jsem se bál, že ji neudržím a že spadne. Kundička ždímala můj ocas a já cítil, že nejsem daleko od vrcholu. Byl jsem si jist, že bude stačit pár přírazů a ze mě vytryskne mocný proud.
Kristýnka se vzpamatovala a trochu vyděšeně vykřikla: „Jen ne do mě!“
To naštěstí probralo i mě a vyklouzl jsem z ní. Bylo to opravdu v poslední chvíli, protože sotva jsem ji opustil, penis se začal cukat a plival bílou tekutinu. První dva cákance dopadly Kristýnce na bříško a další už neměl dostatečnou energii a tak skončil jen na dlažbě u stolu.

V tom se ozval zvonek, oba jsme sebou leknutím trhli.
Podívali jsme se na sebe a jednohlasně řekli: „Večeře…“
„Jdu tam,“ prohlásila Kristýnka a rozeběhla se do domu, aby vpustila donášku dovnitř.
„Měla by sis vzít alespoň župan,“ volal jsem za ní.
„Díky,“ ozvalo se zevnitř.
To už jsem však viděl, jak strhla z věšáku nejbližší župan, rychle se do něj zabalila a v běhu zavazovala pásek. Zmáčkla tlačítko na dálkovém ovladači a dovnitř vjelo malé auto s logem pizzerie. Já zaběhl dovnitř pro láhev vína a dvě skleničky. Usadil jsem se venku u stolu, zapálil louče a nalil nám víno.

Kristýnka během pár minut přišla i s pizzou.
„Tak si představ, že jsme dostali i slevu na pizzu,“ říkala, když mi v předklonu podávala jednu krabici.
„Jestli ses před ním takhle předklonila, tak se ani nedivím,“ konstatoval jsem při pohledu do rozevřeného županu.
„Předklonila, když mi to podával z okénka. Proč?“
„No jestli to přivezl chlap, tak při pohledu do rozevřeného županu na tvoje nádherné kozičky určitě zapomněl i to, jak se jmenuje.“
Rychlým pohledem zkontrolovala župan a celá se začervenala.
„Chudák, tak proto měl problém se rozjet,“ řekla s pochopením.
„Jen doufám, že to nerozkecá,“ pokračovala.
„To se pozná. Ale myslím, že si to pro sebe nenechá.“
„Ty ale umíš potěšit.“
„Promiň, ale já být na jeho místě a tohle zažít, tak si to pro sebe nenechám.“
„Hmmm, snad se to nedonese až k našim.“
„Neboj, to bude dobrý. Tak se do toho dáme?“ navrhl jsem a podal jí skleničku s vínem.
V tichosti jsme se pustili do jídla.

„Co teď?“ řekla Kristýnka s úsměvem, když jsme snědli pizzu a vypili víno.
„Nevím, co třeba další víno a pak bazén?“ zkusil jsem navrhnout.
„To by šlo, ale uděláme to obráceně. Nejdřív bazén, pak si sedneme uvnitř a dáme vínko.“
„Tak fajn.“
To už jsme oba stáli u bazénu, já nahý, ona v županu. Chytil jsem ji za pásek a začal ho rozvazovat. Když jsem jí chtěl sundat župan, zjistili jsme, že se k ní nějak přilepil.
„Sakra, snad to půjde dolů. Navíc je to ségry župan. Já v tom spěchu vzala její místo svého.“
To už stála na kraji bazénu nahá. Chytil jsem ji do náruče a skočil s ní do vody. Zase jsme blbli jako malé děti.

Sluníčko se schovalo za les a tak se ochladilo. Vylezli jsme z bazénu, posbírali věci a šli se ohřát dovnitř. Nechtělo se nám nic dělat, tak jsme si jen rozložili pohovku v obýváku, zapálili oheň v krbu a pod dekou se k sobě nazí přitulili. Napůl jsme seděli, napůl leželi, popíjeli víno a dívali se do plamenů. Užívali si romantickou chvilku.
Kristýnka jako první porušila ticho: „Asi bychom měli něco probrat.“
Trochu vyděšeně jsem se na ní podíval.
„Ne, neboj. Já jsem jen chtěla něco k tomu, co se stalo venku.“
„A já myslel, že se ti to líbilo.“
„To líbilo, bylo to úžasný, takový spontánní. Jen to bylo trochu riskantní. Vždyť přece víš.“
„Promiň, já nemohl odolat.“
„To je mi jasný, jen bys měl dávat větší pozor a trochu se kontrolovat.“
„Rozkaz.“
„Kdybych tě neupozornila, tak se mohlo něco stát.“
„Já vím, omlouvám se.“
„Nezlobíš se, viď.“
„Nezlobím. Já to chápu.“
„To jsem ráda. Já to musela říct. Zatím na to nejsem připravená.“
„Neboj. Budu dávat pozor a od příště s kondomem, taky zatím ještě nechci být taťkou.“
„Tak fajn, to beru,“ ukončila rozhovor a napila se vína.

Kristýnka odložila prázdnou skleničku na stolek, dala mi hlavu na rameno a začala mě hladit po stehně. Já tu svou sklenku také dopil a odložil, aby mi nepřekážela. Nechtělo se nám nikam se přesouvat, tak jsme si uložili tam, co jsme zrovna byli. Bylo nám docela teplo, takže jsme byli přikrytí dekou jen asi do pasu. Kristýnka ležela na zádech a já na boku vedle ní. Díky tomu jsem měl báječný výhled na její rozkošná ňadra. Moje ruka šmátralka nevydržela dlouho v klidu. Neposedně kroužila kolem těch překrásných kopečků. Na každém se tyčila taková malinká třešinka, ke které jsem se postupně po spirále propracovával. Jakmile jsem se tam dostal, Týnka už tiše vzdychala. Ani ona nevydržela v klidu. Objala mě rukou kolem krku, přitáhla si mě blíž a začala mě líbat, druhou rukou sama zamířila do mého rozkroku. Nakonec nás přeci jen přemohla únava a my jsme při vzájemném osahávání a masturbaci usnuli.

Ranní probuzení, jestli se dá desáté říkat ještě ráno, bylo fajn. Byl jsem vzhůru první a koukal jsem na Kristýnku, jak spí. Byla víc odkrytá než přikrytá. Deku kolem sebe měla šikmo obtočenou. Pravou nožku měla celou schovanou, levou úplně nahou, stačilo by deku jen o malý kousek posunout a byla by vidět i prcinka. Deku dál měla položenou přes bříško a přes levé ňadro, pravé měla obnažené. Nádherný pohled a situace, které nešlo nevyužít.

Nevěděl jsem, jak tvrdý má spánek, musel jsem začít opatrně. Nejprve jsem lehce zafoukal na odhalenou bradavku. Ta automaticky zareagoval a poslušně se vztyčila. Dobré znamení, s Týnkou to ani nehnulo. Dodal jsem si odvahy a pokračoval. Opatrně jedním prstem jsem kolem ní zakroužil. Ještě víc ztuhla. Vzal jsem ji mezi prsty a lehounce stiskl. Kristýnka se trošku zavrtěla a tiše vzdychla. Zavrtění způsobilo, že se deka posunula a odhalila i mušličku. Naklonil jsem se nad Kristýnku a vzal bradavku mezi rty. Jazykem jsem se jí dotýkal, mírně jsem jí sál. Volnou rukou jsem zamířil k mezinožce. Dotýkal jsem se zvlhlých rtíků a snažil se propracovat až k otvůrku. Chvíli to trvalo, dával jsem si pozor, aby se Týnka nevzbudila, ale dokázal jsem to. Jeden článek ukazováčku byl uvnitř. Kristýnka zasténala trochu hlasitěji, až jsem se obával, jestli se nevzbudila. Prstík mohl začít pracovat uvnitř jeskyňky. Vzrušení ovládalo i mě, přestával jsem se kontrolovat. Ukazováček řádil uvnitř kundičky a zoubky a jazykem jsem se věnoval bradavce. Týnčino vzdychání bylo čím dál tím hlasitější. Najednou jsem ucítil ruku ve vlasech, jak mě hladí a tiskne blíž. Na prstu jsem zřetelně vnímal stahy poševního svalstva. Jejich intenzita narůstala s blížícím se vyvrcholením. Vnikl jsem do ní i druhým prstem a zasunul jsem je oba co nejhlouběji. Kristýnka zasténala, prohnula se jako luk a zachvátila ji milostná křeč. Prsty opustily její tělo s nádherným mlasknutím. Nechal jsem ji trochu odpočinout. A mezitím jsem ochutnával její nektar ze svých prstů. Když uviděla, co dělám, vzala mé prsty do své pusinky. Sála je a olizovala, jako by to byl pyj. V ten moment se mi ocas z polotuhého stavu změnil na kámen.
Než mě opustily poslední zbytku rozumu a sebeovládání, stačil jsem se jen zeptat: „Kde je máš?“
Bylo jí jasné, že myslím kondomy.
Na chvíli se zarazila a pak povídá: „Budou asi v kapse županu, měla jsem je s sebou venku, ale tam jsme je nějak nepoužili.“
Rychle jsem pohledem přejel po místnosti, abych našel župan. Nemusel jsem nijak daleko, ležel hned vedle gauče. Vyndal jsem jeden kondom, nasadil si ho a krabičku vrátil zpět do kapsy. Klekl jsem jí mezi a opatrně jsem zasouval. Razil jsem si cestu mezi závojíčky přímo do jejího tělu. Šlo to ztuha. Byla tak báječně úzká, že jsem měl co dělat, abych se neudělal už jen při pouhém průniku. Konečně jsem byl uvnitř celý. Trochu jsem nalehl na Kristýnku, abychom se mohli líbat. Pomalými dlouhými tahy jsem ji projížděl. Oběma nám to dělalo dobře a já se blížil k vrcholu. Snažil jsem se to oddálit myšlenkami na něco jiného, ale nějak se mi to nedařilo. Ono když vás pevně svírá kundička mladé nymfy a v puse vám rejdí její mrštný jazýček, těžko se myslí na něco jiného. Ať jsem se snažil sebevíc, mé myšlenky se vždy stočily zpět k sexu. Už to nešlo víc prodlužovat, musel jsem tomu dát volný průchod.
Naposledy jsem zasunul až nadoraz a už se to ze mě valilo ven.
„Áhhh,“ vyšlo z mých úst.
Zůstal jsem nehybně ležet na Kristýnce, dokud mé koule nevypustily všechny mé zásoby. Pak jsem se zvládl jen opatrně odvalit. Pro jistotu jsem přidržoval naplněnou šprcku, aby v ní náhodou nezůstala, protože můj úd už pomalu uvadal.
Jen tak jsme leželi vedle sebe, když se Kristýnka zeptala: „Víš, co by mě zajímalo?“
„To nevím,“ odpověděl jsem.
„Když jsem kupovala ty kondomy, tak tam měli spoustu druhů.“
„A?“
„Já vzala jen ty obyčejné, ale zajímalo by mě, jestli ty ovocné jsou jen s vůní, nebo jsou ochucené.“
„To nevím, já je nikdy neochutnával. Tak se zeptej sestřiček, třeba ti to řeknou, když jsou zkušenější. Nebo je příště můžeme zkusit.“
„Já se zeptám sestřiček a ty hned začnou vyzvídat. Navíc stejně nevím, kdy se spolu uvidíme a řešit tohle po telefonu není asi úplně nejlepší. No já myslela, že bych příště zkusila vzít třeba ty vroubkovaný nebo ty s těmi výstupky.“
„To máš pravdu, tohle není téma na telefonní hovor. To je na tobě, co budeš chtít vyzkoušet. Slyšel jsem, že jsou prý dobré ty ultra tenké, údajně nejsou ani cítit, mělo by to být skoro jako bez něj.“
„To také nezní špatně. No co, na příště ještě něco mám, tak je dost času si to rozmyslet.“

Ocas už mi úplně zvadnul, tak jsem sáhl pro kapesníček, opatrně jsem použitou ochranu sundal a zauzloval, otřel si přirození a šprcku zabalil do kapesníčku.
„Asi bychom se měli dojít vysprchovat, obléknout a začít tady trochu uklízet.“
Kouknul jsem, kolik je hodin a dal jí zapravdu. Čas nějak rychle utekl, bylo už skoro poledne.

Zvedli jsme se a vydali se společně do sprchy. Byla to náročná očista těl. Víc jsme se osahávali a líbali, než abychom se umývali. Ze sprchy jsem odcházel se znovu vztyčeným stožárem, Kristýnka pro změnu nebyla schopná se do sucha otřít, neustále byla někde vlhká. Nabrali jsme směr Kristýnin pokoj, kde jsme oba měli oblečení. Kristýnka rychle vyběhla do patra, abych ji cestou neosahával. Zavřela dveře do pokoje a já slyšel vrznout skříň. Hledala oblečení. Otevřel jsem dveře a vstoupil dovnitř. Byla tak zabraná do prohledávání skříně, že si mě vůbec nevšímala. Nejspíš si myslela, že si jdu pro své oblečení. Místo, abych si vyndal oblečení, našel jsem krabičku a vyndal z ní ochranu. Ze sprchy mi stále ještě stál, tak jsem toho využil a nasadil si ji. Přišel jsem zezadu ke Kristýnce, položil jí ruce na ňadra a začal jsem ji líbat na krk a na ouško. Vypadalo to, že chtěla protestovat.
„Co to děláš? Počkej, ne… Ahhh“
„Říkala jsi něco?“ zeptal jsem se mezi jednotlivými polibky.
„Ahh…nic jsem…ohhh…neří­kala,“ snažila se ze sebe vysoukat odpověď.
„To je dobře, už jsem myslel, že jsi chtěla protestovat.“
To už jsem ji však vedl k posteli. Tam jsem ji položil na záda, zvedl jsem jí nožky a pořádně je roztáhl. Byl jsem připravený se do ní zanořit.
„Nezapomněl jsi na něco?“ ptala se ještě Kristýna.
„Na co?“
Bylo mi jasné, co má na mysli, ale chtěl jsem ji malinko podusit.
„Něco si mi přece slíbil…ahhh“
Než to stačila doříct, už jsem do ní vstoupil. To už poznala, že jsem nezapomněl a plně se oddala milování.

Když jsme skončili s tou příjemnou činností, oblékli jsme se a vyrazili zpátky dolů. Kristýnka se vrhla do přípravy jídla a já mezitím uklízel. Vrátil jsem zpět stolek se židlemi, posbíral ručníky a rozházené prádlo a odnesl to nahoru do pokoje, složil jsem gauč a pověsil jsem župan, který měla včera na sobě. Sotva jsem všechno douklidil, zacinkaly o stůl talíře. Usadili jsme se ke stolu a hladově se vrhli na jídlo.
„Všechno jsem po nás snad uklidil. Špínu máš nahoře v kufru a jinak je všechno tam, kde to bylo,“ řekl jsem mezi sousty.
„To je fajn, až dojíme, já to pro jistotu zkontroluju.“
„Klidně. Já se během tvojí kontroly vrhnu na nádobí.“
„To budeš hodný, já to pak uklidím a budeme moct vyrazit.“
„Fajn, tak to v pohodě stihnu vláček domů. Jen se mi od tebe vůbec nebude chtít.“
„To mně taky ne.“
„Zvlášť, když nevím, jak to bude v týdnu. Čeká mě nástup do práce a vůbec netuším, jak na tom budu s časem. Ale snad pár sms zvládnu i v práci.“
„Hmm, to mi asi bude smutno. A co příští víkend?“
„Rád bych, měl bych mít volno. Tak zkusím něco vymyslet.“
„Už se těším, aspoň mi to v práci bude rychleji utíkat.“
V klidu jsme dojedli, vše zkontrolovali, pobrali jsme věci a vyrazili jsme. Týnka mě vyložila na nádraží, polibkem jsme se rozloučili a já se vydal na vlak a ona domů.

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 07 – PoprvéKristýnka 09 – Cukrárna >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Víkend na chatě se vydařil a teď co bude dál, když oba budou chodit do práce.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x