Sekretář 05

Toto je 5 díl z 5 v seriálu Sekretář

Stál jsem v chodbě a zíral na svou manželku. A začalo mi docházet, že nejen mé manželství ale i můj život od této chvíle neberou docela jiný směr. Neměl jsem vůbec představu, jak si to má žena představuje, ale přiznám se, že mi to nebylo vůbec proti srsti.
„Vítám tě doma, Kamilo,“ řekla manželka. Pak pomalým krokem přišla ke mně. Chvíli si mne prohlížela, bičíkem nadzvedla mou sukýnku a spokojeně pokývala hlavou. „Vidím, že Renata (tak se jmenuje má šéfová) má velice dobrý vkus. Připravila tě naprosto dokonale. A jak jsem slyšela, ani jsi moc neprotestoval. Budu jí muset poděkovat. Teď pojď do obýváku, trochu si popovídáme.“ Začal jsem si zouvat lodičky ale žena mne zastavila.
„Nezouvej se. V lodičkách ti to sluší. A koneckonců, uklízet budeš ty.“
Odcupital jsem za ní do obýváku.

„Posaď se!“ vyzvala mne. Sedl jsem si do křesla a manželka se posadila naproti mně. „Tak tobě se prý v roli ženy moc líbí, říkala mi Renata. A prý nejen co se prádla týká. Prý jsi velice šikovná čubka.“ Slyšet takovéto řeči od vlastní manželky bylo… přinejmenším nezvyklé. Ale nakonec, co nabylo nezvyklého, za posledních pár dnů.
„Víš, jak ti to mám říct…“ nesměle jsem začal vysvětlovat.
„Vám !!! A nebo ještě líp: Vám, Paní !!!“ opravila mě žena.
„Ano, omlouvám se, Paní,“ přijal jsem svou roli. „Jak bych vám to měl vysvětlit… Vždycky se mi líbilo dámské prádlo. Jeho hebkost, rafinovanost, jemnost… a tak jsem si občas zkoušel to Vaše, přiznávám se. Strašně mne to vzrušovalo. Ale neměl jsem odvahu si s Vámi o tom promluvit. Bál jsem se, že mě budete mít za úchyla a třeba byste ode mne chtěla odejít. A to bych nerad. Strašně Vás miluji. Myslel jsem, že občasné převlečení do Vašeho prádla mi bude stačit ale po tom, co se mnou provedla Madam Renata je mi jasné, že to spodním prádlem nekončí. Převlečený za ženu se cítím hezky a moc mne to vzrušuje. A podle toho, co mi Madam Renata řekla, to ani Vám není proti srsti. Spíše naopak. Takže rád budu Vaší služkou, Vaší čubkou, vším, co si budete přát. Jen mne, prosím, neopouštějte.“

„Ale to by mě ani ve snu nenapadlo,“ odpověděla mi žena. „Víš, náš sex mne už delší dobu nikterak nevzrušoval. Bylo to nudné a bez náboje. Navíc jsem cítila, že se ve mně něco probudilo. Chuť tě ovládat. Být tím, kdo poroučí, kdo má všechno pevně v rukách. No a když se Renata nabídla s pomocí, ochotně jsem její nabídku přijala. A vidím, že jsem udělala moc dobře. Asi jsme se oba našli a svěřili jeden druhému své tajemství.„
„Ano, má Paní“ odpověděl jsem a slzy se mi leskly v očích. Chtěl jsem ji políbit. Nadzvedl jsem se ale práskla bičem do stolu.
„Kdo ti dovolil se zvednout ?!„
„Nikdo, Paní,“ rychle jsme se posadil.

„Takže – od teď bude všechno jinak, to ti je doufám jasné. Budeš už navždy Kamila. Až tady skončíme, tak se sebereš a půjdeš vyhodit veškeré své pánské spodní prádlo, ponožky a takový ty hlouposti. Už tě v tom nechci vidět. Doma budeš chodit kompletně v ženském. Upravená, nažehlená, tak, jak má správná žena vypadat. Žádnou ušmudlanou cuchtu tady nestrpím. Samozřejmě je od této chvíle veškerý chod domácnosti na tobě. Úklid, vaření, praní, žehlení… a když si přivedu nějakou návštěvu, tak samozřejmě i obsluha. Do práce můžeš nosit oblek, ale vše pod ním bude dámské! Vyberu ti nějakou halenku podobnou košili, aby to tak nebilo do očí, ale kalhoty a sako budou jediná pánská část tvého šatníku. A smíš to nosit jen do práce. Pokud budeš chtít jít kamkoliv jinam, vyjde z tohoto domu žena. Jinak si mne nepřej!“

Poslouchal jsem a nedokázal si to představit. Co mí kamarádi, co když půjdu nakoupit a někdo mne pozná co když… ani jsem nedokázal domyslet všechny možné varianty. Ale ani jsem nedokázal odmítnout.
„Co se sexu týká…“ pokračovala manželka, „budeš tu pro MÉ uspokojení. Tvůj orgasmus a uspokojení tvých choutek je od nynějška v mých rukách. Klíč od tvé klece má jen Renata a já. A kdy tě odemknu, záleží jen na tobě, jak budu s tvým chováním spokojena.“
Seděl jsem naproti manželce a přiznám se, byl jsem trochu vyděšený. Představoval jsem si, že si prostě občas prohodíme role a zpestříme svůj sexuálůní život ale tohle? Všechno bude jinak. Docela naruby. Netušil jsem zda a jak to všechno zvládnu, ale v skrytu duše jsem se na svůj nový život začal těšit.

„Tak, máme tu poslední věc, kterou musíme dořešit,“ pokračovala manželka. „Aby ses za čas nemohl vymlouvat, že jsem si tohle vše na tobě vynutila, tak jsem to všechno sepsala a ty mi to teď tady přede mnou podepíšeš. Máš poslední šanci z toho vycouvat a žít dál tak, jako doposud. Volba je na tobě.„
Moc dlouho jsem nepřemýšlel. Něco se ve mně už zlomilo a já prostě toužil stát se subinkou své Paní. Vzal jsem do ruky podávanou propisku a podepsal papír, který Paní položila na stůl přede mne. A pod svůj podpis jsem ještě doplnil: „ode dneška Kamila“.
„Tak, pro dnešek toho myslím bylo dost. Teď si dojdeš vyházet své hadry, jak jsem ti poručila. Až skončíš, tak se odlíčíš a v koupelně máš připravené něco na spaní. Až budeš hotová, přijdeš mi dát dobrou noc. Budu v ložnici. Pro dnešek můžeš ještě spát se mnou. ale promyslím si, jak to se spaním bude dál.“

A tak se ze mne stala už nadobro Kamila. Probrala jsem si svůj šatník, všechno nacpala do pytle a pod rouškou tmy v mém kostýmku se vypravila ven. A neodpustila jsem si malou procházku okolo domu. Užívala jsem si lodičky, pod sukýnku mi foukal lehký vánek, byla to nádhera. Když jsem se vrátila domů, Paní už byla v ložnici.
Rychle jsem se tedy osprchovala, odlíčila šminky a hladce oholila tvář. Na polici ležel balíček, převázaný stuhou. Rozbalila jsem jej a uvnitř byla krásná saténová noční košilka, černá krajkovaná podprsenka a krajkovaná tanga. Paní myslela na všechno. Oblékla jsem si podprsenku a pečlivě do ní vložila svá umělá prsa. Pak jsme si oblékla tanga a košilku. Byl to nádherný pocit a radost, že mám zase dva nové kousky do svého šatníku. Jen když jsem se prohlížela v zrcadle, nějak mi k tomu vadily chlupy na mém těle. Rozhodla jsem se, že hned zítra s tím něco udělám.

Pak jsme potichu vešla do ložnice za svou Paní. Ještě nespala. Měla rozsvícenou lampičkua čekala na mne. Prohlédla si mne a spokojeně pokývala hlavou. Uložila jsem se vedle ní.
„To mě na dobrou noc ani nepolíbíš?“ zeptala se mne Paní. Naklonila jsem se nad ni a naše prsy se setkaly. Dlouze jsem ji políbila a ona přes satén košilky pohladila mé tělo. Pak mne objala a dlouze se mi zadívala do očí.
„Dobrou noc, Kamilko.“
„Dobrou noc, má Paní.“

Autor

Navigace v seriálu<< Sekretář 04
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x