Nadržená Marta

Počet zobrazení: 47

Marta, Pavlova nyní už žena, měla vždycky ráda sex. Kdykoli měla možnost, producírovala se doma nahá nebo téměř nahá, provokovala ho a vzrušovala. Při každé příležitosti Pavlovi ochotně a ráda podržela, nastavovala mu svou uslintanou díru, a vlastně nejen tu, a Pavel, jako správný chlap toho využíval. Věděl, že ne každá ženská je takhle svolná a ochotná. Měl za sebou několik vztahů, ale sex jaký zažíval s Martou, co do množství i kvality, mu žádná před ní neposkytla. Ostatně proto si ji také vzal. Ráda plnila všechna jeho přání a touhy, neštítila se různých praktik. Orální i anální sex byl běžnou součástí jejich dovádění, několikrát zkoušeli zlatý déšť a oba si to užívali. Doma měla Marta plnou skříň sexy prádélka a oblečků. Šuplík nočního stolku skrýval sbírku různých hraček, od dild, přes vibrátory různých typů i velikostí, anální kolíky, venušiny kuličky, pouta, peříčka i bičík, dokonce i Pavel tam měl několik honítek a umělých vagín.

Marta už také lecos věděla o chlapech. A jako správná ženská brzy pochopila, že klíčem ke spokojenému manželství je chlapa pořádně nakrmit a poskytnout mu sex kdykoli si vzpomene, což jí ovšem nečinilo žádné potíže. Ráda překvapovala Pavla, když náhodou přišla z práce domů dřív než on. Vždy si vybrala něco ze své sbírky kostýmů. Ať se převlékla za francouzkou služtičku, která svému pánovi splní jakékoli přání, nebo se proměnila v přísnou dominu ochotnou ztrestat jakoukoli neposlušnost, vždy se perfektně vžila do své role a byla okouzlující. Ráda se oblékala za sestřičku i policistku, problém jí nedělali ani pohádkové postavy či nevinné a nezkušené školačky. Pokaždé to skončilo úžasným sexem a v jejich domě snad nebylo místa, které by nebylo dějištěm jejich milostných dobrodružství.

Pavel to oceňoval a vážil si jí. Nikdy nezapomínal na svátek, narozeniny ani různá výročí, každou chvíli jí nosil kytky, nebo čokoládu, či jiné drobnosti. Věděl, že žádnou takovou by už nikdy nenašel. Pár měsíců po svatbě přišla za Pavlem s tím, že jejich hrátky nezůstaly bez následků. Ukázala Pavlovi těhotenský test, na kterém se objevily dvě čárky. Pavel byl zpočátku v šoku, vždyť Marta brala antikoncepci a tohle se stát nemělo. Měli spolu spoustu plánů, chtěli spolu cestovat, objevovat svět a teď tohle.
„Ty nejsi rád?“ ptala se Marta, když Pavel nic neříkal.
„Ale jsem, jen jsem to nečekal,“ opatrně vážil slova. „Vždyť přece bereš antikoncepci, jak se to stalo?“
„Žádná ochrana, krom abstinence, není stoprocentní.“
„A je to jisté?“
„Poznáme zítra, jdu na gyndu.“

Druhý den se Marta vrátila od doktora celá šťastná a ukázala Pavlovi těhotenský průkaz. Od toho dne se všechno změnilo, kdyby Marta bývala věděla, jak bude Pavel reagovat, nebyla by tak nadšená. Ve chvíli, kdy mu ukázala důkaz jejího stavu, o ní přestal přemýšlet jako o ženě, ale stala se pro něj už  jen matkou jejich dítěte. Přestali spolu spát a Pavel se jí sotva dotknul, jen sem tam si vyměnili polibek, či pohlazení.

První měsíc se Marta snažila, všelijak se před Pavlem nakrucovala, nastavovala se mu v jeho oblíbených pozicích. Zkoušela i oblečky, které před tím spolehlivě zabíraly a ono nic. Pavel ji vždy odbyl s tím, že nemá náladu, že by se měla šetřit a ne myslet na sex. To se potom zavírala v ložnici a plakala, že ji odmítal. Chuť na sex ji i přes odmítání neopouštěla a tak si musela poradit sama. Její šuplík plný hraček jí byl útěchou, i když to byla slabá náhražka za kus živého pulzujícího masa. Další měsíce Marta trpěla neskutečnými nevolnostmi, to už byla ráda, že po ní Pavel nic nechce, na sex neměla ani pomyšlení. Byla ráda, že mohla v klidu relaxovat a ne uspokojovat manžela.

Jak náhle nevolnosti přišly, tak i odešly. Bříško už se pomalu začínalo rýsovat, prsa se zvětšovala a stávala se citlivější. Vracela se jí i chuť na sex. Marně však přesvědčovala Pavla, že je to bezpečné, že se nemůže nic stát. Vzala jej  s sebou i na gyndu, kde se ptala doktora, jestli je sex bezpečný. Ukazovala mu desítky článků na internetu, Pavel stále trval na svém, prý by mu to přišlo, jako by souložil se svou manželkou a dcerou najednou, (to už věděli, že čekají malou princezničku). A to jí kdysi říkal, jak sexy je těhotenské bříško, že se těší na ta větší ňadra. Když spolu jednou probírali své fantazie, tak se jí svěřil, že by rád zkusil sex s těhulí. Nic platné jí nebylo, že mu to všechno připomínala.

Marta se v zoufalství a neskutečné touze vrhala na své hračky, které vždy a bez řečí ukojily její touhy po orgasmu. Neváhala se uspokojovat i několikrát denně i před Pavlem, doufala, že ho to přiměje k nějaké akci. Konce pátého měsíce už byla zoufalá. Milence si však najít nechtěla, tak stále zkoušela svádět Pavla. Bylo jí divné, že to už tak dlouho vydržel bez sexu. Vždyť před tím se milovali i několikrát denně. A pokud z nějakého důvodu nebyl sex možný, oba trpěli a vždy našli nějaký způsob, jak si vzájemně pomoci s úlevou. Začínala si myslet, že má milenku. Několikrát se kvůli tomu i pohádali.

Nevěděla kudy kam, jak z toho ven, co udělat, aby po ní toužil, jak vyřešit problém s domnělou milenkou. Rozhodla se tedy nastražit past. Řekla, že bude přes víkend u rodičů a že se vrátí až v neděli večer. Věděla, že Pavel musel v sobotu dopoledne do práce a tak s ní nepojede. Doufala, že mu tak poskytne dost prostoru pro nějakou milostnou aféru, ani ve snu ji nenapadlo, že by třeba mohl přespat u milenky, tedy kdyby nějakou měl. V sobotu večer se vrátila, tiše otevřela dveře, bylo odemčeno, a opatrně vklouzla dovnitř. Z obýváku se ozývalo nějaké vzdychání a hekání. Snažila se uklidnit a přemýšlela, co s tím. Musela však tu druhou ženu vidět. Nechtěla ztropit scénu, dokud si nebude jistá. Tiše našlapovala a mířila k obýváku. Vykoukal zpoza dveří a v tom to spatřila. Pavel seděl na gauči a při pornu, které běželo na počítači, si ho honil. Podle množství použitých papírových kapesníčků se už několikrát udělal. Marta věděla své, znala limity svého muže, dlouhý půst spolu s jeho normální výkonností zaručoval dlouhou výdrž. Odvrátila od něj zrak a zadívala se na monitor počítače, postavy jí přišli známé. Bylo to jedno z videí, které spolu natočili. Pavel tam měl na očích masku a v puse roubík, ležel přivázaný na posteli a Marta se na něm proháněla. Nabodávala se na ten jeho ztopořený úd, lehce ho štípala do bradavek a Pavel u toho jen blahem skučel.
„Tak místo, aby si užil se mnou, tak si ho tu honí nad naším videem,“  prohnalo se jí hlavou, „Copak je tohle normální? Já bych mu tak ráda pomohla…“ 
To už byla její kundička pořádně mokrá. Způsobily to scény, které se ve videu odehrávaly a vzpomínky na ten skvělý sex. V hlavě jí pomalu dozrával plán, jak toho využít. Zacouvala zpět a rychle odběhla do ložnice. Svlékla ze sebe všechno oblečení. Byla tak nadržená, že si musela projet prsty svou dlouho nenaplněnou kundu. Už to moc potřebovala. Však také stačily tři, čtyři tahy a dosáhla vyvrcholení. Z klína jí vytékaly milostné šťávy a zkrápěly koberec v ložnici. Chtěla na sebe hodit latexový korzet, ale do něj už se několik měsíců neměla šanci vejít. Vzala si tedy na sebe jen krátkou sukni, která ji nijak neomezovala, latexovou podprsenku, i ta jí byla menší a prsa z ní přetékala ven, a vysoké latexové kozačky. Sáhla ještě do šuplíku a vyndala ještě další nezbytné věci. Vkradla se potichu do obýváku. Ani sama nevěděla, jak se jí to povedlo, ale než si Pavel uvědomil, co se děje, měl na očích šátek, v puse roubík a na rukou pouta. Ještě ho stihla povalit a zachytit pouta pomocí řetízku za nohu od gauče, než se začal zmítat. Moc dobře věděla, co si může dovolit, už několikrát spolu tuhle hru na znásilnění hráli.
Ještě v rychlosti vypnula přehrávání videa a zapnula kameru a nahrávání než promluvila: „Tak ty si ho tu honíš, místo toho, abys uspokojoval svou ženu, že se nestydíš!“
Pavel poznal, že jde o Martu a už se tolik nezmítal, jen zahuhlal něco nesrozumitelného přes roubík.
Odpovědí mu bylo lehké švihnutí bičíkem a k tomu:
„Říká se, promiňte madam. A ne huhhuuuhmmm. Budeš si to pamatovat?“
Pavel jen bezmocně přikývl.
„Nic neslyším,“ ozvala se Marta, přestože dobře věděla, že přes roubík nemůže mluvit. „Tak co bude?“ dál trvala na svém. Bičíkem objížděla jeho bradavky a o hrudník se mu zapřela podpatkem,  aby neztratila rovnováhu.
„A.o maham,“ snažil se splnit přání své ženy a huhlal odpověď přes roubík, „Huhu fi to pahahovat.“
„To jsem ráda. Koukám, že už se několikrát udělal, takže teď je řada na mě. Jen doufám, že na mě taky něco zbylo.“

Pavel se zmohl ještě na trochu odporu a snažil se zavrtět hlavou na znamení záporné odpovědi.
„A bez odmlouvání!“ přikázala Marta a přejela mu bičíkem po tváři. Protože si usmyslela, že by se ráda nechala vylízat, sundala Pavlovi roubík. Vykasala si sukni a než stačil cokoli říct, měl nad obličejem rozevřenou a mokrou prcinu své ženy.
„Lízej!“
„Ano madam,“ odpověděl a dal se do práce svým jazykem, „mohu mít prosbu, madam?“
„Jakou?“
„Rád bych to viděl, madam.“
„Však uvidíš, nahrává se to. Ale když mě hezky vylížeš, tak ti ten šátek možná sundám.“

Aby ho podpořila v jeho činnosti, vsála do úst rudou hlavu jeho bojovníka. To byl pro Pavla impuls, najednou z něj spadly všechny zábrany a začal se pořádně činit. Sál střídavě její pysky, mezi zuby bral klitoris a jazykem se dral do hlubin té tůně, ze které vytékal lahodný nektar. Tentokráte slastí skučela Marta. Zanechala kouření, narovnala se a jen si užívala, co jí tak dlouho nebylo dopřáno. Poševní svalstvo se jí stahovalo v nadcházejícím orgasmu. Zahodila zbytečnou podprsenku a rukama si dráždila svá velká ňadra. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Vyvalilo se z ní množství tekutiny, že Pavel, měl co dělat, aby se neutopil. Začal se pod Martou kroutit a vrtět a ta pochopila, že jestli nechce být vdovou, měla by se zvednout. Pavel se snažil popadnout dech.
Když se vydýchal, zeptal se:
„Co ten šátek, madam? Tedy jestli jste byla spokojená.“
„Spokojená jsem byla. Jen nevím, jestli si to zasloužíš, když si mě nechal čekat dlouhých šest měsíců.“
„Ještě jednou se omlouvám, madam,“ žadonil Pavel.

Marta se tedy slitovala a šátek mu sundala. Koukal na ni s chtíčem v očích. Vypadalo to, jako by po šesti měsících konečně prozřel. Pohledem se zastavil na jejích prsou.
„Kdes vzala ty balóny?“ ptal se udiveně, „můžu si na ně sáhnout?“
Uvědomil si, že svou ženu neviděl nahou půl roku. Najednou netušil, jak to bez ní tak dlouho vydržel.
„Tak počkej,“ odpověděla mu Marta a odepnula mu náramky, „Ale opatrně jsou teď ještě citlivější.“

Oba už vypadli z role. Pavel se posadil a nemohl se na tu nádheru vynadívat. Chytil svou ženu za zadek a přitáhl si ji blíž. Políbil jí bříško, pomazlil se s ním a v duchu si nadával, jaký to byl idiot a blbec. Přesunul svou pozornost výš, prohlížel se ta nádherná ňadra, teď větší než kdy předtím, a nemohl tomu uvěřit. Lehce je hladil a opatrně se jich dotýkal, jako by to bylo poprvé. Velké temně rudé bradavky ho lákaly. Vystrčil jazyk a zlehka je obkroužil, Marta zavzdychala, to mu dodalo odvahy a vášnivě se k nim přisál. Jazykem a rty je laskal a sál. Marta ho chytla za hlavu a přitáhla si jej ještě blíž. Pavel neváhal a zesílil své úsilí. Přestal tisknout zadek své ženu a volnou ruku přesunul na její uslintanou mindu.

Zasunul dovnitř dva prsty a začal tam s nimi rejdit. Jeho strach a ostych byl náhle ten tam. Jakmile Marta ucítila v sobě kus živého masa, málem se jí radostí a slastí podlomila kolena. Hlasitě vzdychal a hekala. Náramně si to užívala. Zatínala prsty do Pavlových ramenou tak, až se pod jejími nehty objevily kapičky krve. Ani jeden z nich si toho nevšímal. Marta se celá roztřásla, jak ji zachvátilo další vyvrcholení. Bylo to úplně něco jiného, než co zažívala poslední měsíce se svými hračkami. Tohle bylo vášnivé, živočišné, plné touhy a chtíče. Pavel ji přitom musel přidržovat, aby neupadla.
Posadil si ji na koleno a vášnivě ji políbil. Ona položila svou ruku na jeho naběhlý ocas a trochu ho pohonila. Byla opět schopná stát na vlastních nohách. Postavila se zády ke svému muži, ten ji uchopil za boky a směroval své kopí do jejího těla. Cítil to horké a vlhké blaho ženského klína a málem se udělal. Měl to opravdu na krajíčku. Marta začala kroužit boky a lehce se nadzvedávat, Pavel se snažil za všech sil ovládnout a ještě chvíli vydržet. „Ještě chvilku, ještě chvilku,“ přemlouval své tělo. Marta znovu dosedla a tiše zavzdychala. To už Pavel nevydržel a z jeho útrob se valila dávka semene. Každý výstřik byl pro Martu jako prásknutí bičem, každý výstřik jí přinášel další dávku rozkoše, cítila, jak se sperma rozstřikuje v její pochvě.

Pavel zezadu hladil těhotenské bříško své ženy, laskal ji ňadra a čekal, kdy jeho bojovník začne uvadat. Nedělal si iluze, že by mohl vydržet bez povadnutí, přeci jenom už to byl třetí orgasmus téměř v řadě. Avšak uvadnutí se nekonalo, i Marta se tomu trochu podivovala a tázavě na něj otočila hlavu.
„Nemá cenu nad tím dumat,“ řekla si Marta v duchu, „musím toho využít, kdo ví, kdy se mi zase poštěstí.“ 
Rozjela tedy svou jízdu nanovo. Nadzvedávala se, kroutila se v bocích, ale brzy ji začaly bolet nohy. Slezla z Pavla a klekla si vedle něj na gauč. Pochopil a hned ho vrazil do své ženy zezadu. Tahle poloha jim vyhovovala, Pavla vždy vzrušoval pohled na zadek své ženy, a i když byl vyčerpaný a vyšťavený, takhle vždycky dosáhl orgasmu. Střídal rychlé a krátké průniky s dlouhými a pomalými. Přiváděl Martu na pokraj orgasmu a pak náhle změnil tempo. Oddaloval její vrchol, mučil ji a trápil tím nejhezčím způsobem, dokud nezačala žadonit a škemrat, aby to dokončil. Několika naučenými a vyzkoušenými tahy je oba přivedl až před brány ráje. Z Pavla vyteklo už jen několik kapek, za to z Marty se vyvalil úplný potok milostných štáv. Oba šťastní a vyčerpaní se jen přesunuli do ložnice, kde spokojeně usnuli.

Počet zobrazení: 47

Autor

5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Uff, todle jsem nečekal. Moc pěkně napsáno.

Martin

Opravdu nádherná povídka . Když se sejde báječná ženská a báječnéj chlap , tak mají báječný život i s trochou útrap . Ale vyřešila to moc hezky holka . A snad i on si vzal ponaučení pro příště .

Junior

Trochu mi to připomnělo Dešťovou vílu, ale tam jsi se k těhotenství nedopracoval a ukončil sérii po okolnostmi vynuceném sestěhování.
Jinak je to vynikající povídka od výborného autora.

Shock

Moc pěkné. U mě doma to bylo podobné. Po počáteční nevolnosti byla žena k neutahání 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x