Nadsamec

To byla ona. Štíhlá blondýna, které se v upnutých bílých šatek pěkně tvarovala prsa a zadeček. Viděl jsem jí, jak nastoupila na Můstku a jela se mnou až na konečnou. Nebylo to poprvé. Párkrát jsem se na sebe koukli a posledně i se na mě trochu nesměle usmála. Já se tedy na ní usmíval pořád. Nyní to udělala zas. Trochu nesměle se na mě podívala, když zvedla hlavu od svého mobilu a usmála se. Pak se zvedla, protože souprava zastavovala. Šel jsem hned za ní. Stála u dveří a čekala, až se otevřou a tak jsem to zkusil. Postavil jsem se trochu víc těsně za ní.

„Musím říci, že jen díky tobě, je ta cesta příjemnější,“ zašeptal jsem tak, aby to slyšela jen ona. Poplašeně se na mě podívala a to už se otevíraly dveře a tak rychle vykročila. Došel jsem jí rychle a šel vedle ní. Nervózně se na mě podívala. Jen po očku hlavu měla upřenou před sebe.
„Já se omlouvám, tohle normálně nedělám, ale nějak jsem si nemohl pomoci. Promiň,“ spustil jsem trochu omluvně a úmyslně se zakoktal.
„Ne ne v pohodě, nic se neděje,“ špitla a podívala se do země. Ano.
„Ale jo děje. Chtěl jsem tě zaujmout, a místo toho…“
„Proč bys to dělal?“ podívala se přitom na mě a zase se usmála.
„No abych tě přece poznal. Seznámil se. Vždyť jsi tak nádherná,“ sledoval jsem, jak se začíná červenat.
„No… díky, ale já mám už někoho a budeme se brát,“ špitla tak nějak potichu, stydlivě. Nevěděla co říci. To bylo poznat.

„To nevadí. Aspoň se nebudeš cítit osamoceně, když nebudeme spolu,“ řekl jsem tentokrát odhodlaně, rázně. Zastavila se. Byli jsme už venku z metra. Podívala se na mě upřeně a bylo vidět, jak je z toho, co jsem řekl překvapená, ale ne pohoršená. Naopak. Asi přemýšlela, jestli to teď bylo myšleno vážně, nebo jen v žertu. Usmál jsem se a ona sklopila oči. Přistoupil jsem k ní blíž, tak blízko, až se naše těla dotkla. Jen letmo. A já jí mohl pošeptat:
„Nebudu ti lhát. Jsem z tebe nadržený. Pokaždé mi stojí péro a při honění myslím na tebe. Chci ti ho tam vrazit!“
Přitom, jak jsem jí to šeptal, cítil jsem, jak se jí dech lehce zrychlil. Byl hlubší a doslova jsem si představoval, jak jí teď buší srdce.

Není se čemu divit. Moje postava není jen tak nějaká. Každý den ráno a pak i po práci, si zajdul do posilovny. To vy obyčejní chudáci neznáte. Jste v šoku? Řekl jsem Vám chudáci? Ano většina z Vás je. Je mi už třicet, ale od osmnácti si své tělo udržuji v dobré kondici. Nejsem žádný kulturista. Ne, tohle ženy nemají rádi. Ale když máte atletickou postavu, kde se Vám svaly lehce rýsují, tak to ženy dokáže rozpálit. A žádné solárium. Ne, ne. Poctivě si udělat čas a přes den, v létě, vlastně už na jaře a pěkně se opalovat. Pak máte krásnou azbestovou pokožku. A tohle teď ona měla před sebou. Cítila tu pevnost na svém těle a já cítil ty tvrdé bradavky, které se zabodly do látky elastické látky. Takže neměla podprsenku.

Zase se dala do chůze. Chvíli jsem sledoval, jak vrtí smyslně prdelkou a pak vykročil za ní až jsem jí opět došel a šel vedle ní.
„To ale nejde. Budu se vdávat,“ zase špitla a snažila se na mě nekoukat.
„To mi ale nevadí,“ já na to a pohladil jsem jí zadeček. Jen se na mě podívala a pak zabočila do ulice, kde už stály vedle sebe činžáky. Došla k jednomu vchodu a otevřela ho. Vešel jsem hned za ní.
„Tady bydlíte?“ zeptal jsem se a ona odpověděla potichu ano. Došla k výtahům a pak se dala po schodech dolů. Samozřejmě do sklepních prostor. Byla tam tma. Během chvíle jsme zašli za dveře, které zavřela.

To už jsem byl u ní. Objal jsem jí rukou kolem štíhlého pasu a přitáhl si jí blíž. Ruka okamžitě sjela na zadeček, který jsem v dlani pohladil a lehce stisk. Druhá ruka doputovala přes záda až k tváři, kterou jsem pohladil a přitáhl jí k sobě, abych tu slečnu, co se bude vdávat, mohl začít líbat. Neprotestovala, nechala se pomalu přitisknout zády na dveře a rozkročila se tak, abych se klínem dostel mezi nohy. To už totiž ruka stihla vyhrnout šaty nad zadeček, takže jsem mohl vidět bílé krajkované kalhotky, tanga. Ale hlavně jsem se boulí mohl začít třít o schovanou kudničku.
„Ach… ach,“ zasténala, když jsem správně zatlačil.

Byla moje. Panáčkové, vy už máte určitě vytažené pidníky a honíte. A správně děláte.
Cítil jsem jak se chvěje vzrušením. Zajel jsem rukou mezi její nohy a to teplo z kundičky bylo ohromné. A kalhotky měla tak vlhké. Cucal jsem jí ušní lalůček a dvěma prsty zajel do svatyňky.
„Bože, aaach…“ zasténala a já se musel usmát.
„Stačí Petr,“ zašeptal jsem a hned na to jí otočil čelem ke dveřím. Jedna ruka podebrala jedno prso a druhá zase zajela do klína, aby prsty začaly šukat tu úzkou kundičku. Ano, byla úzká, to jsem cítil. Přesto se krásně rozevírala pod nápory dvou a pak i třech prstů. Třel jsem se o stěny a poslouchal, jak vzdychá vzrušením. Blížila se ke svému vyvrcholení. Zadečkem se vrtěla po mé bouli a jemu už začínalo být opravdu těsno.

Zkušeně jsem si sáhl do rozkroku a rozepnul zip u kalhot a knoflík. Mohl jsem tak snadno vyndat péro z nohavice trenek a z rozevřeného poklopce. Hned jsem ho strčil mezi její nohy a ucítil, jak žalud narazil na mou ruku na druhé straně. Vyndal jsem prsty a neomylně na jejich místo nastoupil krásně tvrdý úd. Instinktivně se opřela rukama o dveře tak, aby byla v předklonu. Víc tak vyšpulila zadeček a já si mohl kundičku hezky prohlédnout. Delší pysky, z kterých odkapávala její šťávička a otvor, který vytvořily prsty a jenž láká k tomu, aby moje dlouhé a tlusté péro jej víc rozevřelo. Stačí takhle nasadit, pánové.

„Kondom, vem si prosím kondom,“ uslyšel jsem najednou její prosbu ale to už je péro v pohybu a ona kňučí rozkoší, jak ho do ní zasouvám a rozevírám kundičku.
„Ty nerada cítíš čuráka na ostro?“ zašeptal jsem dotaz do ucha a zatím co jsem jí pěkně držel za zadeček a druhou rukou za rameno, jsem začal přirážet.
„Ach.. ach… ach… áááaaaach jo, joooo…“ sténala rozkoší.
Byla moje. Jenom moje. Nemusím mít extra velkou výdrž. To je pěkný omyl, pánové. Ženská si to vychutnává pořádně prvních pár minut. Pět maximum. Můžete se smát, ale stačí jí takhle rozdráždit a pak zarazit ptáka takhle do kundy.

„Jááá,… aaach, aaaaa, nic… aaaach, Bože můj… ach ach… neberuuuuuuuu,“ zase zasténala a já se pousmál. Naklonil jsem se tak, abych mohl přirážet, ale přitom i šeptat do ucha.
„Ale budoucí manžílek by rád mimčo? Tak mu ho dopřejeme že?“ a zrychlil jsem v přírazech. Zakňučela a začali se jí podlamovat kolena.
„Nénee.. ééééé, aaach božeeeee… aaaanooóó,“ vyjekla a bylo to tu . Nazvěte si to, jak chcete. Výbuch sopky, nebeské zvony, chorály. Třeba se i pohnula zem. Ale ta blonďatá kurvička se udělala a za pár přírazů jsem do ní začal stříkat své semeno. Díky tomu mi krásně ždímala ptáka a to semeno do sebe krásně vsávala. Hluboko v ní, přitisknutý na ní zezadu a obě ruce mačkají ty úžasné trojky, které jsem neměl možnost vidět, ale cítit je v dlaních i přes šaty, byl zážitek.

Pak jsem ho vytáhl, zasunul do kalhot. Viděl jsem přitom tu její kundičku. Krásně z ní hned vyteklo mé semeno. Zapnul jsem si zip a bez řečí vyšel z místnosti. Ona se za mnou nevěřícně dívala a nevěděla co říci. No, spíše by měla začít uvažovat, co řekne tomu svému. Narazila prostě na borce, co jí krásně vomrdal a třeba z toho bude i nějaký můj potomek. Já jsem totiž Nadsamec

Autor

4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x