Nečekaná trojka

Mladá dívka se probudí do parného letního rána. Náhle zazvoní telefon a den nabere na nečekaných obrátkách.

Probudila jsem se do dusného rána. Přede mnou byl víkend a já začala ještě v posteli přemýšlet co provedu s volným časem. Vyrušilo mě zvonění telefonu, který jsem otráveně zvedla.
„Haló?„
Z telefonu se ozýval chichot a nikdo se neozýval. Bylo slyšet jen cinkání skleniček a tlumený smích.
„Halóóó!!!!“

Až po důrazném vyzvání se ozvala Marcela, moje dobrá kamarádka:
„Jéžiši promiň, tady Macek, nechceš dojet?“ a spustila zase ten svůj chichot.
„Marci, co se děje? Jsi nějaká veselá.„
„Ále prosím tě, ani mi nemluv. Včera se stavil známej, trošku jsem popili a skoro jsme nespali. Pokračujeme dál a tak jsem si říkala, že když je víkend, tak bys možná mohla dojet a pomoci nám s pitím. Venku je děsný vedro a tak bychom strávili den u bazénu, co ty na to?“

Nabídka se mi líbila a tak jsem hned souhlasila. Představa, že ve svých 20 letech si budu lámat hlavu co se svým volnem a nakonec zůstanu stejně doma u televize, mě děsila.

„Do hodiny jsem tam,“ odpověděla jsem a rozloučila se. Při končení hovoru jsem ještě ve sluchátku zaslechla Marcelu jak tomu svému kamarádovi chichotavě sděluje, že jsem na cestě. Zašla jsem do koupelny, osprchovala se, zabalila, do ručníku a stoupla si k zrcadlu. V duchu jsem nad sebou vyvrátila oči. Měla bych se sebou něco začít dělat. Ručník se mi vepředu rozevíral, protože moje prsa rostla přívalem kil navíc, bříško se mi také klenulo a čičinka vypadala jako by ji nikdy nikdo nechtěl. Byla zarostlá a i když byla chtivá jako nikdy, vypadala smutně. No jo, jenže holit se nemůžu, protože mě potom kůže pálí a bolí. Jsem ráda alespoň za upravená třísla. Však nevadí, uklidnila jsem se a šla si chystat věci na sebe a sebou.

Marcela říkala, že budeme u bazénu, takže začínám u plavek. Jenže ouha. Loňské plavky jsou mi trošku těsné, tak tak je obléknu. Ale však budeme v soukromí a Marcela sama není žádná Twiggy, tak se snad nemusím moc stydět. Oblékla jsem spodek bikinek, a zavázala na bocích, do kterých se trošku nepřirozeně zařízly. Pak následovala podprsenka, kterou tvořily dva trojúhelníky, sotva zakrývající bradavky. Smutně a zároveň naštvaně jsem na sebe koukala do zrcadla, prohlížela si rostoucí špíčky a bědovala nad sebou. Ale pohled na prsa mi poněkud spravil náladu. Sama jsem si je musela pochválit, protože, ač měla velikost 6, byla sice poněkud prověšené, ale vypadala velmi dobře.
„Jsou jak zralé hrozny. K něčemu ta kila navíc jsou přece jen dobrá,“ pomyslela jsem si.

Na plavečky jsem nasoukala sukýnku a na vršek tílko, obula si ťapky, vzala si kabelku a zavolala taxíka. K Marcele jsem skutečně přijela do hodiny a hned mezi dveřmi jsem si vyslechla pochvalu, jak dobře vypadám. Dostala jsem políbení na tvář a vyfasovala orosenou sklenici s míchaným nápojem. Zvedlo mi to sebevědomí, takže jsem se krásně vypnula a vešla do domu. Marcela byla už v plavkách a volala na nějakého muže. „Rudo, tak už je tady, pojď se seznámit.„
Mrkla na mne s než Ruda došel, stihla mi zašeptat:“
„Je mu 59, ale šuká, jako by mu bylo 30.“

O Rudovi jsem už od ni občas slyšela v souvislosti s výborným sexem, takže jsem byla dost zvědavá.
„Aspoň ho aspoň poznám,“ těšila jsem se v duchu a při té myšlence jsem malinko zrudla, protože pikantnostmi Marcela nikdy nešetřila, takže o jejich orgiích jsem věděla skoro všechno do detailu. Ruda přiskotačil s pivem v ruce a já nevěřila očím. Marcela byla čtyřicátnice s postavou baculaté třicítky. Před ní klobouk dolů. Ale Ruda mi k ní absolutně neseděl. Byl to klasický pantáta s pivním pupíkem, chlupatou hrudí, pleší a knírkem. Byl opálený a na zarudlé kůži mu svítil zlatý náramek a řetěz, za který by se nestyděl leda nějaký kolotočář.

Podal mi ruku, stiskl mi ji silně tak, že jsem málem sykla a přitáhl si mne k polibku, který mi na seznámení připadal až zbytečně dlouhý. Z jeho dechu jsem ucítila něco jako směs nikotinu, piva a něčeho, co jsem znala, ale nevěděla honem, k čemu to přiřadit.

„Tak seznámení máme za sebou a teď se půjde pít a slunit se,“ dirigovala nás Marcela a připadala mi ještě víc veselá, než před tím v telefonu. Z Rudy to sice táhlo, ale chování měl střízlivé.
„Asi vydrží víc,“ řekla jsem si.

U bazénu jsme si nalili další drinky a pak jsme se s Marcelou rozvalily na lehátka. Ruda odešel do domu pro nějaké občerstvení a já zůstala s Marcelou sama. Hned začala štěbetat:
„Holka to ti musím vyprávět! On je kanón, to se musí nechat. Přijel včera navečer a měl tak rajcovní choutky, připomínky a řečičky, že jsem se málem udělala jen z těch jeho keců. Pak vášnivá noc, plná orgasmů a já pořád nemám dost. On když pije, tak má problém se udělat, ale to mi nevadí. Hlavně, že moje kundička dostane pořádně zabrat.“ A začala se smát.

„Čemu se Marci zase hihňáš?“ zeptal se Ruda, který se vrátil s plnou flaškou vodky a talířem chuťovek. Nevěřícně jsem na něj zírala a v duchu se sama sebe ptala, co mě k němu proboha táhne?!
„Nalij mi jako včera, Rudouši,“ řekla Marcela, zaklonila hlavu a otevřela pusu dokořán. Ruda si stoupl za ni, dal si vodku mezi nohy, odšrouboval víčko a lil to do Marcelky, která lačně polykala.
„Pak se můžu divit, že jsi vláčná,“ řekla jsem jí se smíchem. A Marcelka jen kývla na Rudu a řekla:
„Teď nalej i jí ať není tak trapně střízlivá.“

Ruda přistoupil ke mě zezadu, za vlasy mi zvrátil hlavu co nejvíc dozadu a stejným stylem do mne lil proud ledově vychlazené vodky, že jsem sotva stačila polykat. Pak znovu Marcele, sobě a ještě jednou mně, až byla flaška skoro prázdná. Tak! A teď, na tom přímém slunci, ji mám jako z praku během pár minut.

Stačí mi málo a k tomu tímto tempem a jsem úplně vláčná. Najednou jsem se začala chichotat jako Macek a Ruda měl evidentně radost z dobře odvedené práce. Marcelka navrhla, že se půjdeme smočit a trochu si zapinkat balónem. Vlezli jsme do vody a zablbli si jako malé děti. Po chvíli Marcelka začala zívat a zavelela, že teď si na chvíli lehneme. Poskládali jsme se na na lehátka a já se těšila jak se opálím. Zavřela jsem oči a oddala se slunci. Ale po chvíli mě probral pocit, že mě někdo pozoruje. Taky že ano! Marcela ležela na boku a koukala na mě.

„Mám nápad,“ řekla mi.
„Sundáme si plavky“ a začala se soukat z podprsenky.
„Marci, nezlob se, ale to ne,“ zrudla jsem.
„Prosím tě proč ne? Rudo dej ji ještě cucnout!“

Ruda snaživě přiskočil a osvědčeným stylem do mne opět nalil dobrou decku vodky.
„Já se stydím, neblbněte,“ smála jsem se už nahlas.Marcela se na mě nechápavě zadívala a zeptala se za co bych se, proboha, měla stydět?! Jen jsem ji ukázala směrem dolů a pěstí jsem naznačila chuchvalec chloupků.
„Protože nejsem vyholená,“ zašeptala jsem rozpačitě. Vyskočila na lehátku do kleku, s roztaženými stehny a odtáhla stranou okraj bikinek. Vykoukl trs černých chlupů, za které zatahala prsty a zasmála se nahlas:
„Jako já?“

Zůstala jsem ohromená a zároveň mi to dodalo odvahu. Nahlas jsem si odhodlaně oddechla, pohodila hlavou, vyskočila na nohy a rozvázala všechny šňůrky, které jsem na sobě měla. Plavky sklouzly, vysvobozené šestky se trochu zhouply a prdelka se zatřepala. Marcela s výskotem udělala to samé a opět jsme si lehly. Najednou jsem cítila, že chci víc než jen sundání plavek.
Měla jsem najednou chuť dělat všechno co mi kdo dovolí. Ležela jsem na zádech a sledovala Marcelu jak si vychutnává mazání a zároveň masáž od Rudouše. Ten sice pracoval pilně, ale oči mu jezdily po mém těle. Když ji hnětl zadek, oblizoval se a mrkal na mne. Byla jsem vzrušená, pička mi vlhla a pouštěla milostnou šťávu.

„Marcela nám usnula,“ řekl Ruda a přiklekl ke mě.
„Namažu tě taky, ať se nám nespálíš, kočičko.“
Nalil si olej do dlaně a začal, kde jinde, než u mých prsou. Ukazoval mi, že mám být tiše, abychom paní domu nevzbudili a já poslušně poslechla. Prsa mi masíroval s neobvyklým citem a zručností. Bradavky mi ztuhly a naběhly a on vždy, když přes ně přejížděl, cvrnkl do nich palcem. Pak pomalu, ale nesmlouvavě, jel stále níž, až narazil na chloupky. Zašeptal, ať roztáhnu stehna a já jsem zase poslechla, jak smyslů zbavená. Jednou rukou mi roztáhl pysky, které byly nalité vzrušením, povytáhl za chloupky nahoru a tak se vyloupl na světlo Boží poštěváček, který stál a bažil po doteku. Naklonil se nad moji pičku a těsně nad poštěvákem zamrskal ve vzduchu jazykem. Mrkl na mne a šibalsky zašeptal:

„Chtěla bys to, co?„
Jen jsem zasténala a vyzvedla mu pičku blíž k obličeji. Ale on se zase o kousek odtáhl.
„Ukaž mi sama, jak si to děláš“ pobídl mě.
Bojácně jsem se dotkla ukazováčkem špičky nadrženého poštěváka.
„Neboj se ničeho a přidej,“ pobídl mě znovu a začal si hladit ocas přes plavky při čemž nespustil oči z mé chlupaté pičky. Olizoval se jako by se těšil, že se každou vteřinu s chutí zaboří do moji frndičky. Ukazováčkem jsem poštěváka honila z jedné strany a zase z druhé a on to pozoroval tak z blízka, že jeho řetěz mě lechtal přímo u díry a jeho funění mi ochlazovalo rozpáleného frajtra.

„To se nedá vydržet,“ zahekala jsem nahlas.
Přestal dráždit moje pysky a stoupl si nade mne. Ukázal mi nadmuté plavky, kde se krásně rýsoval ocas i s koulemi. Vztáhla jsem k němu ruku, ale on mi ji chytil a řekl: „Jenom pusou holčičko.“

Přicucla jsem pusu k vyrýsovanému ocasu a olizovala ho přes látku. Koule jsem něžně pokusovala zoubky a jazykem pracovala, jako placená děvka. Olízala jsem mu celé plavky, že je měl vlhké víc, než když vylezl z vody a nedočkavě čekala, kdy se konečně smiluje a udělá mi to tak, jak o tom vždy básnila Marcela. Ta teď spala jak kotě, pod vlivem všeho vypitého alkoholu. Připadlo mi, že teď je nejvhodnější chvíle vypustit ze sebe tu malou kurvičku, která ve mě dřímala.

„Pojď mě ošoustat!“ řekla jsem nahlas jako bych s ním byla sama.
„Tiše a sleduj. Něco ti předvedu,“ odpověděl a klekl si k Marcelce. Začal ji pleskat po zadku, třepal s ním, prsa jí masíroval silou, že se napůl probrala, zamumlala něco jako:
„Cokoliv“ a on se jen pousmál.
„Roztáhni nohy,“ zavelel a Marcela, jak ležela na boku, zvedla horní nohu skoro za krk. Klekl k ní a s prsty rejdícími v její mušli jí šeptal do zavřených očí:
„Tak co, uděláme to až příjde? Vylížeš ji přede mnou a nastavíš jí svoji buchtu? Dovolíš mi, abych ji to udělal?“

A Marcela se zavřenýma očima jen mrouskala mezi vzdechy:
„Ano, ano, udělám, všechno to udělám jak chceš, vylížu jí a ty si na ní taky ulevíš.„
„Chceš to jazykem ty couro moje?“ funěl Ruda a jeho ocas se nejen rýsoval, ale už z půlky trčel z plavek.
„Chci, proboha honem, lízej, cumlej, cucej, tahej, ale hlavně už dělej,“ začala se na lehátku zmítat jak byla v transu.

„Lež, jak ležíš, drž si tu nohu a sleduj co ti jazykem teď předvedu,“ rozkázal jí a já ani nedutala. Než se dotkl její kundy jazykem, tak na mě lišácky mrkl a já pochopila, že buď je to hra se mnou, nebo Marcela trošku zaspala to, že už jsem přítomná a je trochu mimo.
Ruda jí projel pysky jazykem od poštěváku až po análek a spustil lízací koncert. Mrskal jazykem v její pičce, zajížděl do dírky, roztahoval pysky od sebe, tahal za chlupy svými rty a když vibroval jazykem o zduřelého poštěváka, Marcela kvílela blahem a házela zadkem jako kobylka.

Zametal ji v pičce tím svým knírem a mě konečně došlo, co to bylo za vůni, když mě vítal. Ženská šťáva! To bylo ono, co jsem cítila. V tu chvíli jsem si představila, že jsem cítila Marcelinu šťávu na své puse a kundička mi začala slzet ještě víc. Vypouštěla jsem šťávy jako bych čurala.
U toho lízání se Ruda celou dobu díval, co to se mnou dělá a já mu teď hrdě roztáhla svoji mrdnici, aby viděl jak moc mě oba rajcují. Nechal lízání, když to zahlídl a začal Marcelu prstovat s takovou vervou, že její šťáva cákala okolo a řvala tak, že sousedi z toho museli mít kino, stejně jako já. Ruda se mi díval do očí, s prstem na puse naznačoval, abych byla potichu a nahlas se ptal:

„Šukala bys co?„
Zatímco já jen tiše kývla, Marcela prosila o šukáni zřetelně a nahlas.
„Kouřila bys mi ho?“
Opět jsem na sucho polkla, mačkala jsem si prsa a tiše přikývla, zatím co Macek řvala, že ho chce hluboko do krku.
„Dala by jsi komukoliv, protože jsi pravá coura, co?“

Teď jsem vyvalila oči překvapením sama ze sebe, protože jsem skočila na kolena, vyšpulila na něj zadek, roztáhla nohy a přes rameno jsem kývala jak smyslů zbavená, zatím co Marcela halekala do éteru, že ano, že je děvka a že to prostě chce. Nepřestával ji prstovat a už skoro skučel, jak mu kolík ukázkově trčel, ale ptal se dál:
„Nechala by ses lízat, že?“ a v tom ze mě vyjel další proud šťávy. Ruda to zřetelně viděl a také slyšel, jak syčím přes zuby, že ANO! ANO! ANO! Do toho Marcela kvičela, že se chce nechat lízat a že udělá cokoliv, aby se udělal a postříkal jí semenem. To ho vymrštilo na nohy a řekl nahlas:

„Tak drž a mlč.“

Zvedl jí nohu ještě víc a výmluvně kývl hlavou směrem k její kundě. Pochopila jsem ihned co mám udělat a zavrtala bez váhání obličej do její chlupatice. Marcela výskla překvapením a podívala se směrem k pizdičce. Teď mohla vidět, jak jí rejdím jazykem od chlupů až po anál a obě půlky a zase zpátky k frajtrovi. Dala jsem si záležet i když se konečně probrala a uvědomila si, že něco zvrtala.

Začala se vzpínat a cukala se, abych toho nechala, ale mě se nechtělo přestat. Syčela jsem na ni mezi chlupy, aby držela, že jí udělám dobře a zrychlila jsem tempo a rytmus lízání. Její tuhé půlky se třepaly blahem, kundička tekla jako Dunaj, ale stále se vzpínala, potvůrka, takže i Ruda musel zakročit, aby držela. Klekl si k ní a začal cumlat ty obrovské bradavky.

Okřikl ji, ať si nechá ty kecy, že o tom vždycky fantazírovala, tak proč to nezrealizovat. Na mne pak houkl, abych přidala, nelenošila a taky jí trošku povzbudila. Samozřejmě se mi nechtělo tu krásnou mindičku opouštět, tak jsem huhlala během lízačky, že ji má nejkrásnější, že chutná přenádherně, ať vydrží ještě chvíli. Podle pohybů jejích boků jsem poznala, že sice ještě protestuje, ale už je na naší straně a směřuje mílovými kroky k vyvrcholení a výstřiku.

Ruda mi tlačil hlavu do jejích chloupků a já lízala opravdu jak smyslů zbavená. Marcele nadhazoval její veliká prsa a liboval si, že o tomhle vždy snili, tak si to musí oba pořádně užít, když je to tady. Klekl si k jejímu obličeji a ukázal jí svoje tvrdé péro.

„Tak co? Můžu?“ zeptal se a Marcela jen kývla mezi hlasitým vzdycháním z mojí ližby. Na to Rudouš vyskočil jak mladík a jak jsem u té kurvičky klečela, jen mi roztáhl nohy pěkně do široka a tvrdě do mne zarazit toho svého výstavního pěchováka. Přidržoval si mě pevně za boky, protože se snad bál, že teď budu pro změnu protestovat zase já.

Ale já se naopak těšila z toho, že moje kunda bude konečně nádobou na jeho semeno. Během té živočišné mrdačky jsem házela zadkem a on mne krotil plácáním po hýždích. Hlavu mi tlačil do pysků Marcelčiny mindičky, prsa mi nemotorně chytal, protože se od jeho přírazů houpaly a šukal, jak nadopovaný Viagrou. Kunda mi jen tekla, klouzala a mlaskala. Najednou jsem přestala skoro dýchat, protože mi tělem projela silná vlna rozkoše, která ohlašovala že se udělám. Přestala jsem lízat, zvrátila hlavu jako při tom nalívání vodkou a křičela na celé kolo, že už budu. Marcela zírala co to se mnou dělá, Ruda do mne bušil svým lofasem a funěl:

„Udělej se, udělej, honem, slyšíš, no tak dělej ty couro, no ták, uvolni se a pojď, citíš ho? Cítíš jak tě mrdám a jak ti tam jezdí? Ten ti tam klouže, co?“

Křičela jsem blahem, kunda mi cákala až na jeho koule a ždímala mu ptáka svým cukáním. Celá jsem se klepala, až se mi podlomily lokty, o které jsem byla podepřená. Svezla jsem se bezvládně na zem a prožívala tak silný orgasmus, jaký jsem ještě nikdy předtím neměla. Marcela na mě zírala s otevřenou pusou a pak ji došlo, že chce to samé a to hned! Hned se tedy obořila na Rudu:

„Já chci taky, dělej, honem, ještě já“ a nastavila mu chlípně roztaženou pičku. Ruda neváhal, jedním skokem se přesunul a zabodl do ní svoje kopí. Ujišťoval ji, že ji zvládne taky, protože zatím se ještě neudělal. Náhle prudce zrychlil tempo a bylo vidět, že to na něj jde. Byli jako zvířata. Marcela mezi hekáním prosila, ať chvíli zvolní, aby se stačila udělat taky.

Aby si pomohla, stačila si při té zběsilé mrdačce ještě honit frajtra, až do té chvíle, kdy se obě těla vzepjala v mohutné pohlavní křeči a na vteřinu se zastavil čas. Ležela jsem na zemi, pořád se ještě třepala a oni, totálně unavení a zpocení se svezli vedle mne. Pozorovala jsem, jak ztěžka dýchají a už teď jsem se těšila na další soukromou párty.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x