Nevěra po česku

„Pozítří zase jedu na školení, na tři dny,“ prohlásil Roman u večeře, jen tak mimochodem.
„Zase?“ opáčila Katka. „Tebe si v práci teda považujou.“
„Nemyslím si. Spíš se tam nikomu nechce, tak to hodili na mě. Na školení bezpečáků se celej třesu!“ odvětil Roman nevrle a celý večer už s ním nic nebylo.
Katce to nevadilo, měla v plánu jinou, příjemnější výplň času. A sotva ráno za Romanem zapadly dveře, už třímala v ruce mobil.
„Haló… můžu mluvit, miláčku? Jo, zase jede na školení…. tři dny….ano…těším se..papá,“ ukončila rozhovor a slastně se usmála.
Roman vzal do ruky mobil až v práci. „Ahoj…můžu mluvit? Jo, zase jako na školení…. tři dny….už jsi mu to řekla? Večer, aha…ano…těším se..papá,“ ukončil hovor a v radostné předtuše nastávajících dní se vrhl do pracovního úsilí.

 „Tak nám zase začínají semináře…miláčku, budeš se muset o sebe postarat sám,“ nadhodila Liběna, když před Patrika položila talíř s večeří.
„Už zase?“ ostře opáčil Patrik, ale vcelku mu to bylo jedno. Už si zvykl a samotu si uměl užít. Třeba s manželkou často cestujícího muže.

Roman se s Liběnou setkal ve vlaku.
„Kam jedeme?“ otázala se po polibku.
„Jeden malý, útulný penziónek s širokou měkkou postýlkou,“ s úsměvem odpovídal Roman a oba už byli plni báječných představ o výplni oněch tří dnů.
Penzión „U lesa“ byl vskutku nenápadný a útulný. V tento podzimní čas zde měli jen minimum hostů, že si mileneckou dvojici ani nezapsali do knihy a zívající recepční jim jen předal klíč.
Sotva za nimi zaklaply dveře pokoje, dychtivě se na sebe vrhli. Liběna mu z kalhot osvobodila ocas, poklekla a hned ho začala kouřit. Roman kouření zbožňoval, takže si plně vychutnával její umění. Liběna si ho pevně sevřenými rty pouštěla hluboko do pusy, jazykem ho vytlačovala, špičkou tepala naběhlý žalud. Pak mu ho sevřela u kořene a zrychlovala honění a pohyby hlavou, až ji Roman musel zastavit.
Povalil ji na postel, zbavil oblečení, nalehl na ni a vzápětí ji tvrdým ocasem pronikl do nadržené mokré kundy. Nemilosrdně a tvrdě přirážel, mačkal prsa a v závěru jí držel rozpažené ruce za zápěstí a drsně si ji bral, bezbrannou jeho přírazům, dokud ji nevystříkal.
„Dala bych si sprchu,“ přerývaně vydechla Liběna, když se z ní svezl stranou. „A pak zase do pelíšku.“ Když se osprchovali, nazí hned zalezli do postele.
Teď leželi v poloze 69 a vzájemně se lízali.
„Už jsem ti ho připravila,“ usmála se Liběna po chvilce kouření a odsunula se stranou. Roman si ji vzal zezadu.
„Hezky si tě projedu!“ zafuněl, když do ní pronikal.
Párkrát prudce přirazil až na dno a pak začal pravidelně přirážet po celé délce ocasu. Závojíčky mlaskaly, jak ocas vyjížděl ven a zase vnikal do její vzrušené kundy. Pěkně jí vyplnil a teď v ní jezdil jako píst a hezky se třel o poševní stěny.
Liběna slastně vzdychala a vyrážela mu pánví naproti a Roman ji stále v pravidelném rytmu mrdal. Díky předchozímu číslu měl teď výdrž. Jak se jí zmocňoval orgasmus a poševní stahy mu svíraly ocas, zrychlil přírazy.
„Dáme zadek?“ ozval se náhle.
„Ano  ..udělej mi to..ošukej mi prdel!“ kňučela Liběna, pro niž to byl vrcholný zážitek, a už špulila zadek, aby se do ní snadněji dostal. Patrika by na anál nikdy nedostala, ten to přímo nesnášel.
„Za odměnu ti ho vykouřím.“
Se svůdným úsměvem se na něj otočila, ale pak hekla, jak ji žalud zatlačil na svěrače. „Teda…to..je…aú…péro!“ hekala s bolestným výrazem ve tváři. Svěrač se jen pomalu otevíral, ale nakonec se pousmála.
„Oúúú…je tam…protáhneš mi střeva tím úžasným čurákem?“ zeptala se Romana, který si ji chytil pevně v pase a začal přirážet.
„Bez obav. Ještě tě odměním semenem do pusinky.“
Liběna se pevně se zapřela a sténala: „Máš krásný…tvrdý péro. Mrdej mě.. roztrhni mě ..s tím čurákem..júúú…už..budúúú!“
Kroutila pánví a odbavila se. Roman z ní vyjel a zamířil jí přímo do čekající pusy. Ta ho pevně sevřela rty a začala rychle pohybovat hlavou a ještě si rukou pomáhala. S očima upřenýma v jeho, mu jednou rukou honila ocas, druhou se vzrušovala v klíně a evidentně ho tak chtěla maximálně vydráždit k vrcholu.
Po chvíli měla úspěch a polykala semeno, které jí z ocasu prýštilo do krku. Moc toho už nebylo. Ještě mu ocas poslušně olízala, a pak už uvolněně leželi vedle sebe, sexem doslova ztahaní.

Auto zastavilo a Katka nastoupila.
„Čekám na to překvápko,“ usmál se po polibku Patrik.
„Jeď z města na Ostravu a dál ti řeknu a….tohle si nech na potom,“ řekla Katka a odtáhla mu ruku, kterou ji hladil po odhaleném stehně z vyhrnuté sukně.
Cesta svižně ubíhala, až sjeli z hlavní silnice a stanuli na parkovišti na okraji malé vsi před větším domkem s nápisem „Penzión U lesa.“
„Tady strávíme nádherné dva dny. Před časem jsem tu byla s Romanem a je to tu fakt útulný a klidný,“ prohlásila Katka.
V tento podzimní čas zde měli jen minimum hostů, že si mileneckou dvojici ani nezapsali do knihy a zívající recepční jim jen předal klíč. V klidu se ubytovali, společně se osprchovali, zapadli do postele a začali se mazlit.
Patrik jí líbal na krk, Katka vzdychla a zaklonila hlavu, zatímco jeho ruka jí masírovala kundu, až to mlaskalo, jak byla vzrušená. Čvachtalo to čím dál víc a Katka sténala a vzdychala a podvědomě doširoka roztahovala nohy, aby se Patrik prsty dostal co nejhlouběji.
Ten však ruku vyměnil za ocas a mokrá kunda ho ochotně přijala ve svých útrobách. V mžiku byl v ní po kořen a Katka se slastným heknutím mu hned šla naproti.
„Jo..jo..krásně mě mrdáš..joo..ještě,“ vyrážela ze sebe, jak ji s tvrdou razancí projížděl tvrdý ocas.
Záškuby ocasu jí za chvíli prozradily, že první číslo je za nimi.
Když se Patrik udělal, odpadl stranou a Katka vydýchávala předchozí orgasmy.
„Myslím, že jsme s Romanem byli taky v tomhle pokoji… a taky mě tady pěkně projel,“ podotkla pak a Patrik se rozvztekal.
„Když jsme spolu, nemůžeš ho, sakra, vynechat? Kdo to má pořád poslouchat! Nechápu, proč jsi vlastně se mnou, když si stejně tak užíváš s mužem?“
„Každej máte něco a já mám sex ráda. No a co….“ Na chvíli se odmlčela.
„Neslyšíš něco?“ zaposlouchala se a od vedle byly náhle zřetelně slyšet zvuky divokého milování.
„Asi tu nejsme sami, kdo si užívá,“ pousmál se Patrik a přivinul se obličejem Katce mezi nohy. Lízal a prsty jí roztahoval pysky od sebe a srkavě polykal šťávy.
Pak ji obrátil na břicho, přilehl na ní a zezadu ho do ní zasunul. Katka tiše vzdychala a sténala. „Jo..jo..přitlač …joo..moc to chci…pořád..mrdej mě…prosím,…
prosíííím!“ zakousla se do polštáře a udělala se.
Patrik ji pak ještě otočil na záda, Katka ochotně roztáhla nohy a nechala se vymrdat na klasiku, dokud se do ní nevysemenil. Nato usnuli.

Když se Patrik vzbudil, byl pozdní večer.
Katka spala, a tak jen tak v županu sešel dolů k baru, dát si pivko. Bar byl prázdný, jen u jednoho stolku seděl muž, četl si noviny a oblečen byl stejně jako on v hotelovém županu.
„Můžu si přisednout?“ řekl Patrik a muž jen kývl a noviny odložil na stolek.
„Taky na dovolené?“ nadhodil muž téma.
„Ani ne. Jen na dva dny. Takový odpočinkový výjezd, řekl bych,“ odvětil Patrik.
„Tak to jsme na tom podobně,“ pousmál se muž a napřáhl ruku.
„Roman.“
„Patrik.“
Stiskli si ruce a přešli na tykání. V hovoru pak oba zjistili, že jsou tu na pobytu se svými milenkami. Bavili se poměrně otevřeně a vychvalovali sexuální výkony svých partnerek.
„Ta moje zbožňuje anál. Přímo po něm šílí. Její muž na to není, tak jí to vynahrazuju,“ podotkl Roman. „Taky na to nejsem,“ přisvědčil Patrik. „My si vystačíme s klasickými polohami, ale zato si to plně užíváme. Je v sexu pěkná dračice.“
A takto pokračovali v hovoru, až se rozloučili s tím, že se sejdou u snídaně a seznámí se i se svými partnerkami.

Bylo ráno a Romana vzbudilo příjemné mravenčení v klíně.
Otevřel oči a spatřil blonďatou hřívu Liběny, jak skloněná v klíně se mazlí, lízá a líbá mu vztyčený ocas. A tak oči zase zavřel, ale ona se sama dokázala obsloužit.
Nasedla si na něj a pomalými táhlými pohyby odsedávala a slastně vzdychala.
Roman otevřel oči a přímo před ním se kývala její prsa. Neváhal a sevřel je v dlaních a jazykem olízl vztyčené bradavky. Liběna jen vzdychla a odsedávání se zrychlilo.
To už začal přirážet i on a za chvíli ji vyplnil první ranní dávkou.
„Musíme na snídani. Seznámím tě s jednou dvojicí, co si tady taky pěkně užívá…“
Bránil se, když neměla dost a znovu se mu pusou nasunula na čuráka.

Patrik otevřel oči, protáhl se a pohlédl na Katčino poloodkryté tělo.
Noční košilka se jí vyhrnula skoro k pasu a odhalovala tak její dlouhé štíhlé nohy. Jen ten pohled stačil, aby se pták postavil do pozoru.
Katka spala na boku, zády k němu, a tak se k ní zezadu přitiskl, vykasal ji košilku nahoru, pozvedl ji pravou nohu za stehno do výše a nasměroval jí ho přímo do kundy. Zatlačil, pysky se roztáhly a on cítil, jak tam lehce proniká.
Katka něco zafuněla, ale jinak nereagovala a Patrik ji lehce projížděl sem a tam a cítil, jak začíná vlhnout. Volnou rukou ji prohmátl prsa a Katka tiše zasténala. „Hmm…oh..oh!“
Patrik přidal na razanci přírazů. Katka byla vzhůru už od počátku, ale plně se poddala Patrikovu úsilí ji hned po ránu vymrdat.
To už jí Patrik plenil kundu nadrženým čurákem tvrdými přírazy a Katka jen přidušeně hekala. Slastnými pocity ji tvrdě stály bradavky, které Patrik jemně mnul mezi prsty, čímž ještě zvyšoval její rozkoš. Když se udělala a poševní svaly se stáhly kolem pulsujícího ocasu, začal i on nezadržitelně stříkat.
„Dobré ráno, lásko. Musíme na snídani. Seznámím tě s tou dvojicí tady odvedle, jak včera vyváděli. Ten Roman je docela sympaťák..“
A tak si dali sprchu a vyrazili do jídelny.

V jídelně hned vpravo Patrik zahlédl u stolku Romana, jak snídá s JEHO ŽENOU!!! Také Katka zůstala stát zcela přimražena, protože s cizí ženou spatřila sedět SVÉHO MUŽE!!!
To už od stolku vzhlédl Roman a ztuhl, stejně jako Liběna. Tohle byl pro všechny šok.
První se probral Patrik a začal řvát na svou ženu.
„Tak to seš ty, co si nechá šoustat prdel, jak poslední děvka?!“ Liběna zalapala po dechu a to už od stolu vyskočil Roman.
„A ty seš ta dračice, co se tu tahá s cizím ocasem? To jsou ty tvoje semináře, ty děvko?“ ječel na Katku. „A tohle je tvý školení, ty hajzle? Jezdíš se sem školit s touhle courou a rvát jí čuráka do zadku? Jdi do hajzlu!“ vyprskla mu Katka odpověď.
Liběna jediná nijak nereagovala, a když se ostatní zklidnili, řekla. „Myslím, že to půjdem vyřešit jinam, ne?“

Vyšla z jídelny ven a ostatní za ní. V pokoji už byli všichni o něco klidnější.
Katka povzlykávala nad odhalením nevěry svého muže. Oba muži se na sebe tvářili nevraživě a slova se ujala Liběna.
„Ať to vezmeme z jakékoliv strany, vinni jsme všichni. Buď se teď rozejdeme a každý se vrátí, kam patří, anebo se rozvedeme a vyměníme se nastálo. Jinou možnost nevidím.“
Pak promluvil Roman. „Já za sebe bych byl…ehm.. pro rozvod. Ale podvolím se názoru ostatních.“
„Jak ostatních? Snad mě, ne? Já teda, ač jsi mě zklamal, pro rozvod nejsem!“ opáčila Katka.
„Co to znamená?“ vybuchl Patrik. „S touhle courou já už žít nebudu a tebe, Katko, miluju, tak vo co de?“ „Ta coura už tě taky nemůže vystát a radši si nechám mrdat prdel od lepšího kance, než seš ty, miláčku!“ uštěpačně mu odpověděla Liběna.
„Tak teď nevím, co s tím uděláš?“ ušklíbl se Roman na Katku.
„Chceš rozvod, lásko? To tě bude stát dost prachů!“ vrátila mu úškleb Katka.
„Toho bych se nebál a za to mi Líba stojí!“stál si za svým Roman.
„I v sexu je lepší než já?“ Katka se svůdně usmála, pozvedla nohu na pelest postele a poodhrnula si sukni vysoko nad kolena.
„Každá máte svoje, a ty už toho nech!“ prudce Roman vstal a otočil se k oknu.
Katce ztvrdly rysy a se slovy: „Jak chceš!“ odešla a práskla za sebou dveřmi.
Liběna s Patrikem zrozpačitěli nad tím výjevem a Roman se k nim otočil.
„Patriku, to bude dobrý. Ona se zase uklidní. Ke mně ji poutají víceméně jenom prachy a má strach, že přijde o nadstandard co má. Oškubala předchozího přítele, oškube mě a pak třeba i tebe. A nebo ji zmákneš líp než já! A teď běž za ní!“
A pak, když za ním zaklaply dveře, už jen vydechl: „Tak to bysme měli.“
Liběna ho konejšivě hladila po hlavě. „To myslíš vážně s tím rozvodem? Já….já s tím ani nepočítala, že by sis mě vzal… a…jsem ráda!“ políbila ho na čelo a odešla do koupelny.

Teď i ona potřebovala klid a samotu, aby vydýchala celé to děsivé ráno.  Odpoledne se rozhodla, že odjede s Patrikem domů a vyřeší si svoje záležitosti.
Když odjeli, Roman si začal balit věci, když po zaklepání za ním přišla Katka.
„Opravdu ti ta děvka stojí za to? Co má lepšího než já?“ začala vyzvídat. Zřejmě ji to nedalo spát.
„Nic,“ lakonicky odvětil Roman. „Je stejná, jako každá jiná. Jen ji prostě chci. Změna je život, lásko. A dokud nemáme děti, jde to změnit bez problémů. Kromě peněz, samozřejmě, o který mě připravíš.“ „Hmm,“ broukla Katka. „Vidím, že svý rozhodnutí nezměníš. A co se takhle pomilovat, naposled…. V posteli jsme snad žádnej nesoulad neměli?“
A hned přestoupila před Romana, uvolnila pásek u županu a stála před ním nahá.
„Pojď, vezmi si mě a naposledy omrdej svým pořádným tvrdým čurákem,“ vydražďovala ho a pohupovala mu klínem před obličejem.

Na to Roman nemohl zareagovat jinak, než že ji rukama chytil za zadek a obličejem se jí zabořil mezi nohy. Jazyk našel neomylně cestu v ochlupení, rozhrnul závojíčky a vnikl dovnitř. Katka si v dlaních mnula prsa a tvrdé vztyčené bradavky a vychutnávala si vzrůstající rozkoš z jazyku plenícího ji vzrušenou kundu. Když ho ucítila na klitorisu, zaječela nahlas a poklesla v kolenou. Roman ji přetočil na postel a rychle se zbavoval šatů. Katka mu zdatně pomáhala a vzdychala.
„Pojď…vem si mě..pořádně mě ojeď..tím krásným čurákem…vraž mi ho tam, chci ho!“
Sotva si ptáka uvolnil, nalehl jí mezi rozevřené nohy a zajel do ní jak po másle.
„Jo..jo!“ ječela Katka a prudce mu přirážela pánví.
„Ty děvko nadržená…tě vomrdám, že na to nezapomeneš!“ funěl Roman a tvrdě přirážel, co to šlo. Tvrdý žilnatý ocas mlaskavě vyjížděl a mizel ve vzrušené kundě, ze které vytékaly praménky šťáv, a na prostěradle se tvořil mokrý flek.
Roman Katku popadl za zápěstí, ruce ji vzpažil za hlavu a takto ji měl zcela poddanou a bezbrannou. Prsa se jí vzedmula, čemuž neodolal a divoce je líbal, lízal a mezi zuby mnul bradavky. Když už cítil, že bude, změnil polohu.
„Pojď, kurvo, hezky zezadu!“  Katka se mu poslušně nastavila a zjevně netušila, co zamýšlí.
Anální sex spolu sice měli, ale jelikož ona z toho velký požitek neměla, spíš naopak, v podstatě ho nepraktikovali a Roman si ho užíval s Liběnou.
Teď už ke Katce žádný ohledy nebral. Zasunul ji ocas do čvachtající dírky, ale zároveň si prsty nabral vlhkost a potřel jí anál.
Katka vzdychala, sténala a plně si vychutnávala pohybu čuráka v kundě, když ten z ní náhle vyjel, Roman jí prsty roztáhl půlky co nejvíc od sebe a pak silně zatlačil žaludem na svěrače. Ten pod tlakem povolil a žalud zajel dovnitř.
Katka zareagovala bolestným výkřikem: „Ne..tam ne! Ach..to..bolí!“
Pak pochopila, že to byl zjevný úmysl a zaječela: „Ty hajzle, pusť mě…už nechci..oúúú!“
Kňučela pod neustávajícím tlakem ocasu do střev. Roman si ji pevně držel v pase, aby se mu nevysmekla a s neskrývaným potěšením sledoval pronik ocasu do roztaženého zadku vlastní ženy. Když v ní byl po koule, chvilku počkal a pak začal s přírazy.
Katka sice bolestně hekala, ale poslušně mu držela, a když jí pak Roman zezadu promnul kundu a šoustal ji prsty, přece jen jí to přineslo rozkoš a nepříjemný tlak v zadku ustoupil do pozadí.
Roman zvolna přirážel a cítil, že tlak střev ho brzy přivede k vrcholu, a tak zase změnil polohu.
Zatlačil Katku do lehu na břicho, roztáhl jí nohy, přilehl na ní a začal jí zběsile mrdat. Pod tlakem jeho těla Katka jen přidušeně hekala, ale jinak jí tření ocasu dělalo dobře.
Nakonec ji otočil na záda, obkročmo na ní usedl a a ptáka jí zatlačil do pusy.
„Pěkně ho vyhul, jako správná kurva, a všechno spolykáš, je ti to jasný!“ nedal ji Roman v podstatě žádnou šanci protestovat, a tak mu ho poslušně sála, zatímco on ji stále prstil kundu, až sténala v nastupujícím orgasmu.
Vzrušením mu kouřila ocas stále rychleji a smyslněji, že i Roman vydechl a proudy semene jí plnil pusu. Katka kuckavě polykala, ač to nesnášela, ale neměla jinou možnost. Roman se odvalil stranou a vydýchával zběsilou mrdačku, zatímco Katka se ještě dodělávala sama rukou.
Do večerního odjezdu se pomilovali ještě jednou a pak už nastaly nepříjemné dny kolem rozvodu a dělení majetků obou manželství.

Z Patrika a Romana se stali nakonec kamarádi a oba se setkávali v hospodě na pokec.
Katka dle předpokladu vysoudila na Romanovi tučné odstupné a mohla si dál spokojeně žít, ale sama, neboť s Patrikem se pár týdnů po rozvodu rozešla.
Zato Roman s Liběnou spolu vytvořili idylický pár, do roka korunovaný narozením potomka.

Autor

4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Dobrý příběh ze života . Je to sice náhoda , pokud se takto setkají na jednom zastrčeném penzionu , ale takový je život .

ViliamS

Osud je sviňa

childe

To jsou ty „zastrčené penziony“ o kterých „nikdo neví“. Karma si je našla všechny.

Pardubice

Tohle je asi nejlepší povídka od Shocka. Sice to není úplně můj šálek kávy, ale je napsaná téměř realisticky. Výměnu partnerů jsem ve svém okolí už zažil – tam to bylo vyšperkované rozvodem a svatbou obou dvojic, které během trvání paralelních vztahů zplodili potomstvo

4
0
Would love your thoughts, please comment.x