hromadně vystříkaná

Poker

Ještě než jsi zvedla telefon, věděla jsi, kdo volá.
“Ahoj, miláčku, můžeš pro mě přijet?” ozvalo se zkroušeně ve sluchátku.
“Jistě, drahý, kdepak dneska jsi?” odpověděla jsi odměřeně. Ve sluchátku to zachrčelo a hovor skončil. Natáhla jsi na sebe jen sukýnku, letní blůzku a popadla klíče od auta. Cestou jsi pak přemýšlela, co dělat dál. Že manžel hraje karty, jsi věděla už dávno, ale jelikož nosil domů všechny peníze, co vydělal v práci, nestarala ses, kde bere na hraní. Občas i něco vyhrál, ale většinou nepřinesl nic. Spíš si tě zavolal jako taxi, abys ho odvezla domů, bez peněz, někdy i bez saka, hodinek, řetízku,…. Předpokládala´s, že tomu bude i dnes.
Světla baru sice svítila do tmy, ale všude už byl noční klid a ticho, až ses lehce otřásla a rychle vstoupila dovnitř.
Podmračený barman zvedl oči a usmál se širokým úsměvem.
“Čím posloužím tak pozdě večer, dámo?”
“Sháním svého manžela, mám ho tu vyzvednout.”
“Ahááá,” protáhl barman. “Tak to jste na správné adrese. Musíte tamhle dozadu,” ukázal prstem na dveře.

Jak jsi procházela lokálem, cítila jsi na sobě pohledy všech přítomných mužů, až jsi litovala, že ses oblékla tak nalehko.
Konečně jsi otevřela dveře a v koutě chodby seděl drsně vyhlížející mladík.
Sotva tě spatřil, povstal a zavrčel: “Copak?”
“Jdu za manželem,” odpověděla jsi a muž se usmál.
“Tak to jo. Jen dál!” A otevřel další dveře.
Teď teprve jsi se ocitla v hráčském doupěti. Kolem stolu seděli čtyři muži, jeden z nich byl tvůj manžel. Tvářil se sklesle a sotva tě spatřil, svěsil hlavu úplně. Naopak ostatní muži se tvářili pobaveně. Bylo jasné, že manžel zase prohrál vše, co se dalo.
“Pojedeme?” řekla jsi, ale místo manžela promluvil jeden z mužů.
“Your husband you poker is to needn´t…So? And his hear also weenky men tolking always ariwe…” Uměla jsi anglicky. Muž právě řekl, že tě manžel prohrál v kartách!

Zatočila se ti hlava. To nemůže být pravda! Muž pokračoval v hovoru, z čehož jsi pochopila, že jim musíš být po vůli a teprve pak manžela propustí.
Ostatní muži mručeli, že manžela zbijí, pokud by nesplnil, co slíbil, totiž tvé tělo. Tady nebylo co řešit. Musela jsi chtě nechtě poslechnout.
Muži odešli, manžela tady nechali sedět a uvnitř zůstal jen jeden výherce.
Přistoupil k tobě a ty jsi odevzdaně čekala, až ti vysvlékne blůzku, vyhrne sukni a stáhne tanga. Potom se i on sám svlékl. Viděla jsi, že je potetovaný po celém těle.
Prstem ti ukazoval místo na těle, kde měl vytetovanou nahou dívku v pozici na koníčka a u ní měl vytetované čárky, které dokladovaly s kolika ženami nebo dívkami dosud souložil. Lámanou češtinou ti vysvětloval, že budeš 69 žena, se kterou bude za svůj život souložit.
Poté se ti drsně přitiskl na ústa a vjel ti jazykem do krku. Pak přešel s líbáním na prsa,polaskal napřimující se bradavky, prohmátl a pochvalně zamručel nad pevností tvých trojek a klesal mezi nohy. Pak tě posadil na stůl, roztáhl ti nohy a začal tě lízat. Dlouhý jazyk to kmital mezi závojíčky, vjel dovnitř a jakmile dosáhl ke klitorisu, slastná vlna ti projela tělem, rozechvěla ses a tlumeně vzdychla.
Muž jazyk vyměnil za prsty a mezitím ti strčil ocas do ruky.
Popotahovala si ho a už tak veliký ocas mu, ke tvé hrůze, rostl a rostl. Mohl mít takových 25 centimetrů, byl široký s naběhlými žílami, zakončený velikou hlavicí žaludu a byl tvrdý jako kámen. Jakmile  muž cítil, že je dostatečně připraven, roztáhl ti svalnatýma rukama doširoka nohy, prsty roztáhl závojíčky a nasadil tam špičku žaludu.
Pak nečekaně celou vahou svého těla přirazil a zároveň rukama, které měl pod tvým zadkem, tě přitáhl na sebe.
“Bože…áááách!” bolestně jsi vykřikla, jak pronik najednou rozšířil tvou pochvu do obvodu jeho velkého ocasu a zastavil se až o dno.

Muž se však nenechal vyrušovat a začal tě projíždět s neuvěřitelnou razancí. Tvrdý tlustý čurák vyjížděl a mizel v tvé nebohé dírce a ty jsi stále měla před očima tu jeho potetovanou hruď s obrázky a počty dívek se kterými dosud mrdal.
Muž stále nerušeně přirážel, občas ti prohmátl prsa a po nekonečných minutách jsi konečně pocítila trhavé pohyby, a pak už se ti teplo rozlilo v břiše, jak se do tebe vystříkal.
Zůstal ještě chvíli v tobě zaražený a ty ses podívala na manžela.
Měl bledý obličej, nevýrazný pohled a brzy uhnul očima do strany. Bylo hotovo, ty jsi z toho nic neměla, a věděla jsi, že doma tohle bude mít velkou dohru.
Muž z tebe vytáhl povadlý ocas, otřel si ho do tvé sukně a potácivě opustil místnost.
Dovnitř vstoupil další z mužů.
Byl už připravený nahý a hned tě povalil zpátky na stůl. Čurák mu měřil ještě víc než tomu předtím. “Bože, proč jsou tu všichni tak vybavení a já s nimi musím soustat?” běželo ti hlavou a při jeho honění jsi ho musela obejmout oběma rukama.
Když mu to stačilo, převrátil tě na břicho a zajel do tebe zezadu.
“Oooch …to…bolí…ouuuu!” vykřikla jsi a zatmělo se ti před očima.
Jeho ocas, pro jeho šířku, se do tebe vešel jen kousek. Muž tě chytil za ramena a vší silou k sobě přitáhl. Zároveň proti tobě vyjel pánví. Cítila jsi, jak jeho ocas do tebe vniká a roztahuje ti vnitřnosti. Zhluboka jsi dýchala a snažila se potlačit pocit rozpolcení tím jeho obřím ocasem.
Když byl konečně téměř celý v tobě, začal tě rytmicky projíždět. Pozvolna jsi začala mít i příjemnější pocity. Jak jsi uvolňovala šťávy a byla jsi přizpůsobená jeho rozměrům, jeho pohyby ti dělaly dobře. Začala jsi nahlas slastně vzdychat a sténat a koutkem oka jsi postřehla udivený až naštvaný pohled manžela.
Muž usilovně přirážel jak namazaný stroj a příjemné pocity se stále stupňovaly. Najednou jsi cítila, jak ti celé tělo vibruje a svírá se v slastné křeči.
“Jo…jo…já..už…úúúúhhh!” křičela jsi slastí a stále se prudčeji nabodávala na obrovský ocas.
Výkřiky a vzdechy nabyly na intenzitě. Zároveň s tvým orgasmem se udělal i on. Velké množství semene ti vytékalo z přeplněného klína a skapávalo na podlahu.
Vytáhl z tebe ochablý ocas a ještě než odešel, dovnitř vstoupil poslední hráč.
To už byl postarší muž, ovšem péro měl tvrdé a pěkně mu trčelo nahoru.
Taky si tě vzal zezadu a hned začal s pronikem. Jeho rozměry nestály za nic s porovnáním s ostatními. Jak jsi byla projetá a promazaná, jen tam hezky klouzal a koule ti pleskaly o zadek.
Měl také slušnou výdrž a během intenzivního přirážení jsi znovu cítila blížící se orgasmus. Muž však, jak vycítil, že už bude stříkat, vytáhl z ho ven, otočil si tě k sobě, stlačil tě na kolena a strčil ti ho hluboko do pusy.
Cítila jsi trhavé pohyby a pak postupně výstřiky semene. Vyplivla jsi vše na zem, ale muž ještě požadoval, abys mu ho očistila. Co ti zbývalo. Ocas i koule jsi mu jazykem očistila a muž jen spokojeně mručel.
Uklidil si ho do kalhot, zapnul opasek a celá věc byla vyřízena.
“It´s O.k.,” prohodil, když odcházel.
Unaveně ses postavila, urovnala sukni, zpod stolu vytáhla tanga a začala se oblékat.
Teprve potom jste s manželem mlčky opustili bar.
Doma jste nemluvili a ulehli, každý zabraný do svých myšlenek.

Ráno byl už manžel pryč.
V koupelně ležel jeho oblek z předešlé noci. Byl načichlý kouřem a celý pomačkaný.
“Musím ho dát vyčistit,” řekla sis a mechanicky zajela do kapes.
“Co to tam je?”
Nahmátla jsi nějaké papíry a na světlo jsi vytáhla balík zmuchlaných bankovek. A z druhé kapsy taky a z kalhot… Všude se na tebe sypaly peníze.
Když jsi sečetla částku, musela ses posadit.
Tvůj muž včera nejenže neprohrál, ale naopak musel muže obehrát o všechno, co měli. A jako prémii si dopřál vidět svou ženu ošoustanou cizími muži.

 

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gogo

A to je hezká pointa….nečekaná

Vert

Příběh zajímavý, ale logika trochu kulhá. Poslední muž si ji vzal zezadu a přitom jí jeho koule pleskaly po zadku?? Hmmm..zajímavé.. 🙂

JiCiMi

nemá někdo kontakt na admina, se nemohu přihlásit na svůj profil. Chtěl bych sem dát povídku, ale bez přihlášení to nejde.

Bob Romil

Taky mi zmizel ten horní řádek kde byla možnost přihlášení, nástěnka, akce s příspěvky, profil atd. Pokud se přihlásím v pravém sloupci, tak po přihlášení se ztratí všechny okna v tom sloupci (Komentáře, Zajímavé povídky, Populární v týdnu) a nejde provádět žádnou akci.

dedek.Jeff

Zkus to přes podporu(modrá ikonka vpravo dole). Tam můžeš svůj příspěvek vložit.

JiCiMi

to jsem zkoušel, ale chce to, abych se přihlásil a to mě právě nejde. Na starém eFenixu se normálně přihlásím a na novém mě to píše, že nick JiCiMi existuje, ale že mám špatné heslo a když požádám o nové, tak mě nic na mail nepřijde. A kontakt na admina jsem nikde nenašl.

Martin

Zajímavá povídka . Ovšem konec je hodně nečekaný 😀

Niron

Za sebe musím říct, že se mi to psaní ve druhé osobě hodně špatně četlo. Psaní do druhé osoby je fajn, když si to čte „adresát“, ale jinak mi to velice překáží.

childe

Jelikož to bylo zakončeno zajímavým rozuzlením možná by byl fajn ještě jeden díl, kde bude muset muž vysvětlovat a třeba bude i nějak potrestán…

Shock

Budu nad tím uvažovat 🙂 A text převedu do třetí osoby….

10
0
Would love your thoughts, please comment.x