mladík šuká starší

Je to v rodině 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Je to v rodině

Ulehl jsem na postel a odevzdaně očekával svůj osud. A opravdu, za chvilku klaply dveře a vešla Lucie, oblečena jen v županu.
„Jistě jsi to pochopil. Musela jsem oba uspat, aby nás nerušili při mé pomstě!“ Stála přede mnou jak anděl zkázy.
„Budeš trpět, hošánku! Za znásilnění se chodí do lochu, ale to je pro tebe málo!“ pronášela temně a zlověstně.
„Co se mnou…chcete dělat?“ Měl jsem náhle stažené hrdlo.
„Chceš dělat?“ opravila mě. „Můžeš mi tykat, když budeme spolu sami. A co bys rád…třeba tohle?“ Přisedla ke mně na postel a připlácla mi dlaní rozkrok.
„Aúúú.“
„No, no. Nebo se nejdřív budeme líbat?“
Přisála se na mě a jazykem mi projela ústa. Pak se odtáhla.
„Tohle totiž bude má pomsta. Budeš mi k dispozici, kdy budu chtít a dělat, jak to budu chtít a já zapomenu to, cos mi udělal u vody. To se mi nelíbilo. Zato čuráka máš skvělýho. Víš, Petr…ale co, po tom ti nic není. O nic víc se nestarej a Dášu pak ber jako prémii,“ věcně pronesla a pak už na mě opět přisála rty.
Divoce a vášnivě jsme se líbali. To uměla skvěle.
Volnou rukou jsem ji zajel pod župan mezi nohy. Ucítil jsem chlupy a prsty se vnořily mezi pysky.
Padli jsme na postel a já se jí obličejem zabořil do klína. Mezi černým hustým ochlupením se leskla mokrá škvíra mezi pysky, kam jsem hned jazykem zamířil. Sál jsem a lízal nadrženou kundu, která uvolňovala šťávy, a já je hned mlaskavě slízával.
„Chci tě v sobě!“ odtáhla mi Lucie hlavu a doširoka roztáhla nohy. Šlo to hladce, pod tlakem se otevírala a přijala ho v celé délce.
„Ach..ano..je.. úžasnej!“ sténala slastně, když jsem byl v ní až po kořen.
Já si vychutnával každý milimetr proniku a začal přirážet. Pohled na mokrý ocas vyjíždějící a mizející v houštině klína mě maximálně vyrajcoval, že stačilo pár přírazů a už to ze mě šlo. Vyjel jsem z ní a dávkou semene jí zkropil břicho.
„Můžeš do mě,“ usmála se Lucie, mazlivě mi v dlani sevřela uvadajícího čuráka a dodala: „Doufám, že ještě není konec?“
Lehli jsme si na sebe v 69. Já jazykem znovu zpracovával mokrý klín, zatímco ona mi ho vsála do pusy, pevně ho rty sevřela a dlouhými tahy ho pouštěla hluboko do krku. Uměla to dokonale.
Přitom sama tekla jak vodovod, pohazovala pánví, kroutila se a tlumeně sténala.
Když jsme se vzájemně nabažili lízání a kouření, vzal jsem si ji zezadu. Sama se mi tak nastavila a vyšpulila zadek, abych se do ní snadno dostal. S mlasknutím jsem do ní prudce zajel.
Zprvu vyjekla: „Úuuh…ne tak zhurta, mladej!“ ale pak mi šla v přírazech naproti.
„Ještě…máš skvělý péro..už budu…ještě..ještě! Vystříkej mě…celou…prosííím!“ ječela, a když se udělala, poševní stahy mě přivedly k výstřiku a už jsem to do ní pumpoval.
„Bylo to dobrý! Tak zase…někdy. Pa,“ zvedla se Lucie z gauče a odešla.
Já zůstal zkoprněle ležet a přemítal, zda se mi to všechno jenom nezdálo.

Ráno mě vzbudilo příjemné lechtání v klíně. Otevřel jsem oči a vyjekl úlekem.
Ocas mi trčel z trenek a Lucie, v dřepu u postele mi ho kouřila. Hezky mi ho rytmicky sjížděla, jazykem tepala a zajížděla pod uzdičku, až jsem už výstřik nemohl zadržet.
„Už jsem!“ vydechl jsem a Lucie celou dávku spolykala.
„Je snídaně,“ řekla jakoby nic a šla.
Dopoledne jsme se šli s Dášou koupat.
„Promiň mi ten včerejšek, ale já byla nějaká utahaná, že ani nevím, jak jsem se dostala do postele. Dnes si to vynahradíme, jo?“
Já, pamětliv Luciiny výstrahy a chtíče, který určitě nebyl po jedné noci uspokojen, jsem odvětil: „A proč ne tady a teď?“
Dáša byla sice zaskočena, ale jelikož už to asi moc chtěla, usmála se a pak na mě skočila, povalila na záda a začala mě skoro zuřivě líbat. Když jsme se zbavili plavek, Dáša mi ho hned sama začala kouřit. Mazlivě a něžně ho sála, lízala a líbala mi koule.
Bylo to skvělý, ale já už toužil pěkně protáhnout tu odpíranou kundu, a tak jsem ji převalil pod sebe a nalehl jí mezi roztažené nohy.
Byla trochu stažená, ale žalud si ji pěkně otevřel a razil si cestu dovnitř.
Vnikal do úzkého klína a Dáša bolestivě sténala: „Oúú…pomalůůů..je..moc…velkej!“
Nakonec jsem v ní byl až po kořen. Chvilku jsem zůstal zasunutý a pak začal přirážet.
Dáša dál sténala, ale cítil jsem, jak vlhne a ocas v ní klouzal lehčeji. Pořádně jsem přirážel a mrdal to krásný mladý tělo pode mnou, rukou přejížděl a mačkal pevná prsa, prsty drtil bradavky a divoce jí líbal.
Dáša se pak taky rozjela, krásně mi šla naproti a slastně sténala pod přírazy, nohy doširoka rozevřené. Vzepřel jsem se na rukách, abych viděl, jak prudce vnikám do vyholené kundy a za chvíli jsem se udělal.
Cítil jsem, jak semeno proudí do jejích útrob a její poševní svaly z údu vymačkávají i poslední kapku. Naposled jsem jí polaskal prsa s trčícími hroty bradavek a jazykem jí projel ústa.
Než jsme šli domů, milovali jsme se ještě jednou, kdy jsem si ji vzal zezadu, rukama prohmatával pevný visící kozy a pěkně tvrdě přirážel až do výstřiku. Dáša sice kňučela, že jí to bolí, ale poslušně mi držela.
Večer jsme jeli domů a Lucie mi stranou řekla, ať si nemyslím, že je mezi námi konec a nahlas nás pozvala zase na příští týden.
„Jasný, mami,“ souhlasila Dáša a mně řekla: „Tos na mámu musel udělat dobrej dojem, že nás zve. S jinýma klukama vždycky rychle vyběhla.“
Nebyl jsem pozváním zrovna nadšenej, věděl jsem totiž, odkud vítr vane, ale odmítnout se to nedalo. Ač jsem se snažil na to nemyslet, od té doby jsem při mrdání Dáši stále měl před očima neukojitelnou, divokou a zlověstně se tvářící, její mámu Lucii.

Autor

Navigace v seriálu<< Je to v rodině 01Je to v rodině 03 >>
4.6 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Matinka se hezky vybarvila. Jsem zvědavý kam se to bude ubírat dál a jak dlouho to chlapec bude schopen vydržet.

Listekvr

Matinka jo? To spíš ten hlavní hrdina se vybarvil ještě před tím, než se s tou matinkou stačil seznámit! Vůbec jsem ale Shocku nepochopil, v čem jako spočívala její pomsta? Vždyť mu bez přemlouvání a trestu ochotně dala podruhý i potřetí! To není pomsta, ale odměna za znásilnění!
Téma povídky je (jak u Shocka bývá zvykem) velmi nápadité, ale ten výsledek zůstává za očekáváním.

picu

Pekne napisane, super!

Martin

Sice jsem nepochopil ten trest . Vzhledem k tomu , že se jedná o zralou ženu , která má doma problém se sexem . Tak dostane ještě zabrat . Jsem zvědavý jak se bude děj dál vyvíjet .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x