ze zadu na zahradě

Je to v rodině 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Je to v rodině

Jel jsem poprvé navštívit domov mé přítelkyně Dáši a taky se seznámit s jejími rodiči. Jenže už cestou mi Dáša volala, že se zdrží v práci. Přitom já už byl skoro na místě, v malé vesničce Kobylí, či jak se to místo jmenovalo. Ve kterém domě bydlí jsem netušil, a tak jsem si vyrazil na procházku po okolí.
Bylo vedro, a tak jsem zamířil k rybníku s tím, že bych se mohl vykoupat. Při hledání vhodného místa, jsem však narazil na jednu šoustající dvojici.
Vědomi si asi své neviditelnosti ve vysoké trávě a odlehlosti od vesnice, si to vesele a hlučně užívali. Holka ječela jak protržená, když ji kluk tvrdě mrdal zezadu a že tedy měl pořádnýho ptáka. Při představě, jak tou kládou rabuje klín tý hubený holce, se i mně postavil a já zapřemýšlel, kdy jsem si já vlastně naposled, krásně zapíchal?
S Dášou jsem chodil dva měsíce, ale dosud jsme spolu nespali. Z její strany se jí to asi zdálo stále málo. Po několika neúspěšných pokusech jsem to vzdal a čekal, kdy se sama rozhodne pro sex. Nechala se líbat, osahávat, ale víc nic.
Pravda, jednou mi ho i vyhonila, ale to byla hodně opilá.

Když jsem se na dvojici dost vynadíval, opatrně jsem ustoupil a pokračoval v cestě. Přemýšlel jsem, jestli si ho nemám vyhonit, když mi tak pěkně samou nadržeností stál, ale pak jsem zahlédl slunící se ženské tělo.
Pomalu jsem se přiblížil a spatřil osaměle se opalující ženu nahoře bez. Mohlo jí být tak ke čtyřicítce, těžko odhadnout, prsa už měla trochu povislá i bříško, ale byla jinak stále zachovalá.
Krev mi znovu napružila čuráka a já pocítil nutkavou touhu tohle tělo opíchat. No co, nikde nikdo, já tu nikoho neznám a když to udělám šikovně a rychle, nebude ani tušit, kdo jí to udělal…
Takhle jsem uvažoval a pak jsem vyskočil a zalehl jí tělo. Rukou jsem jí překryl ústa a rychle ji přetočil na břicho. Druhou paží jsem si sevřel krk a zeptal se, jestli bude hodná, když jí teď tu ruku pustím. Kývla, že ano.
„Co chcete?“ zeptala se, i když ji to muselo být jasné.
„Máš hezký tělo, škoda tě neprubnout,“ zasmál jsem se.
Žena se snažila otočit a podívat se na mě, ale to jsem ji nedovolil. Mlčela a zjevně zvažovala své možnosti.
Zkoušela mě uprosit vzlyky a prosbami, ale pak rezignovala. Nechala si stáhnout plavky. Prohmátl jsem ji prsa, pak jí rozpáčil nohy a zatlačil jí ho dovnitř.
Žena opět zaprosila, ať ji nechám, ale já už si vychutnával slast z proniku. Začala tiše sténat, ale jinak mi apaticky držela a čekala, až se na ní uspokojím.
Rytmicky jsem ji projížděl v celé délce ocasu a po chvíli jsem ji obrátil na záda, přes obličej jí hodil ručník, uchopil ji za zápěstí, ruce ji rozpažil a takto jsem do ní začal prudce přirážet. Její prsa se kývala sem a tam a já je líbal, olizoval naběhlé bradavky a taky sledoval, jak čurák mlaskavě mrdá už mokrou kundu a vyjíždí a mizí v hustém černém porostu. Žena vzdychala a sténala nahlas a snaživě mi šla naproti. Když to na mě přišlo, vyjel jsem z ní a vystříkal se jí na břicho.
„Byla´s skvělá..“
Dal jsem jí pusu na prso a vzal roha. Než se vzpamatovala, byl jsem pryč.

Spokojený a uspokojený jsem zavolal Dáše, a ta si mě pak vyzvedla v místním hostinci, kde jsem seděl u piva.
„Pojď, naši už jsou doma. Máma před chvíli přišla, je sice nějaká divná, asi měla blbej den. Ale táta se těší, že si spolu dáte panáka,“ brebentila a zavedla mě do domu, kousek od návsi.
„Tak, mami, tati, tohle je Petr,“ otevřela dveře do kuchyně.
„Dobrý den!“ vešel jsem rázně dovnitř a zkoprněl.
Žena stojící v místnosti byla má oběť od rybníka!
„Zdravím tě, já jsem taky Petr,“ zahučel vedle stojící muž, převyšující mě skoro o hlavu.
„Lucie,“ podala mi ruku žena a podivně se na mě zahleděla. Určitě jí neunikl můj úlek.
„Dobrý den,“ špitl jsem znovu a uhnul pohledem.
Seděli jsme u stolu, povídali si a Lucie mě stále sjížděla pátravým pohledem a snažila se mě odhalit. Evidentně si nebyla jistá. Po večeři mě Petr pozval na pivo, a když jsme se vrátili a on šel zavřít stodolu a kurník, srazil jsem se ve dveřích s Lucií.
„Seš to ty, ten hajzl, a neříkej, že ne!?“ vpálila mi do obličeje.
„No…sem,“ rezignoval jsem. Co jsem měl říct.
„Zavolat Petra, tak tě zabije, ale já si to s tebou vyřídím sama, to mi věř! Šmejde! A opovaž se mi sáhnout na dceru, nebo tě fakt zabiju!“ vmetla mi rychle, co měla na jazyku a odešla.
Naštěstí jsem spal sám v pokoji pro hosty, takže smrt mě od ní nehrozila, ale i tak jsem měl strach, co z toho zatracenýho dobrodružství bude.

Ráno byla Lucie v pohodě, byla veselá, jako vyměněná. Petr mě vzal do lesa na dřevo, a když jsme se vrátili k obědu, Lucie sama mi nabízela nejlepší kousky, že musím hodně jíst a mít plno síly na další šichtu.
„Už to máme všechno doma,“ řekl Petr a Lucie jen dodala. „Aha. No tak….na jinou práci,“ ukončila debatu zvonivým smíchem.
Večer jsme grilovali, Dáša se trochu opila a šeptala mně, abych jí večer navštívil v pokoji. Když odešla na záchod, naklonila se ke mně Lucie.
„Dnes si to s tebou vyřídím!“ Ale neřekla jak. Po půlnoci jsme se rozešli. Petr s Dášou byli oba úplně groggy a sotva došli do domu, padli do postelí.
Mně bylo kupodivu fajn, až na ty temný vyhlídky a Lucie se tak nějak zlověstně usmívala.

Autor

Navigace v seriáluJe to v rodině 02 >>
4 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Skvělý začátek nového seriálu. Jsem moc zvědavý na pokračování. Jeden můj kámoš mi naprosto vážně tvrdil, že jeho tchýně šuká líp, než manželka.

Martin

Zajímavý začátek . Sem hodně zvědav jak to bude pokračovat . Ale rozhodně dostane Petr od Lucie pořádně zabrat .

childe

Povedený začátek série. Také se těším na pokračování.

Kamil Fosil

Skoro celá série se mi dost líbila.
O něco méně se mi líbilo její ukončení, ale opravdu jenom o trošku.
Začátek se mi ale nelíbil vůbec; konkrétně mám na mysli tu část, kde se Petr ml. “seznamuje” s Lucií.
Chápu, že pro další vývoj příběhu musela mít Lucie Petra ml. v hrsti, ale myslím si, že to šlo zařídit jinak.
Kdybych měl býval možnost se z klíčových slov dozvědět, že se jedná o znásilnění, tak bych tuto sérii asi ani nečetl.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x