mladík šuká starší

Je to v rodině 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Je to v rodině

Když jsme po týdnu přijeli, doma byla jen Lucie. Sladce se usmívala a hned nás zvala na kávu.
Pak jsme se s Dášou vytratili nahoru do pokoje a dali si společnou sprchu, kde jsme si přitom dali jen takovou rychlovku. Přitiskl jsem ji na stěnu, pozvedl ji jednu nohu a hned do ní zajel tvrdým ocasem. Stačilo pár rychlým přírazů a už to ze mě šlo a dávkou semene jsem jí pocákal břicho.
„No, hlavně že seš spokojenej,“ tvářila se Dáša nakysle, protože z toho vůbec nic neměla. Lucie Dášu zavolala dolů a já si četl. Náhle klaply dveře a vešla Lucie.
„Tak co, lásko, jak ses těšil na víkend a na mě?“ pomalu ke mně přistoupila. „Neboj. Dášu jsem poslala k sousedům a Petr je opět v hospodě. Máme chvilku pro sebe,“ svůdně se usmála, přisedla ke mně a začala mi rozepínat kalhoty.
Za moment už mi honila tvrdnoucí ocas a pak se na něj přisála a pouštěla si ho hluboko do krku. Volnou rukou jsem jí přejel přes zadek a prohmátl úplně mokrou kundu. Mlaskavě jsem ji prstil a vychutnával si slast jejího kouření. Náhle přestala, rychle si stáhla kalhotky ke kolenům a nastavila se mi zezadu. „Dělej, projeď mě! Rychle! Chci to!“ přikázala, a mě nezbylo než poslechnout.
Pěkně tvrdě jsem ji nabodl a začal rychle přirážet. Lucie začala táhle sténat, kroutit pánví a šla mi v přírazech naproti.
„Jo…už..budu!“ ječela, a když se udělala, vzápětí i já jsem se do ní vyprázdnil. Pak se zase jakoby nic oblékla, dala mi pusu a odešla.
Ač to bylo skvělý, nebyl jsem nijak nadšený, protože jsem neměl tušení, kam až tohle zajde a hlavně, jak dlouho se to utají.
Představa, jak si mě podá Petr, až se dozví, že mu píchám ženu, byla dost depresívní. Ta představa mě ovládla natolik, že jsem ani neměl chuť na šukání, když se ho večer Dáša dožadovala a omluvil jsem se na únavu.

V sobotu jsme s Dášou vyrazili na celodenní výlet po okolních pamětihodnostech a večer se vrátili poměrně utahaní.
Lucie však zorganizovala grilování a oba s Petrem byli svěží a aktivní, zatímco my padali únavou a už se viděli v posteli.
Lucie však měla jiné plány. Vcelku lehce opila Petra a ve volné chvíli mi zašeptala.
„V jednu ve stodole! Jasný?“ řekla tónem, který nesnesl odporu.
O půlnoci jsme padli do postelí, a zatímco Dáša hned usnula, já se jen převaloval, chuť na spánek mě opustil a před jednou jsem se vykradl ven a zamířil do stodoly. Všude byla tma a ticho, ale Lucie už na mě čekala. Připravila nám totiž na seně pelíšek, jak sama řekla. A opravdu, zezadu v kupě sena byla rozprostřena deka a svítila tam i malá lampička.
Lucie měla na sobě jen lehkou, skoro průsvitnou noční košilku, já jen triko a trenky, takže za okamžik jsme byli oba nazí a mohli se věnovat erotice.
„Hezky si mě otevři,“ řekla Lucie, lehla si na záda a roztáhla nohy.
Černý klín čekal na můj jazyk a Lucie už si vzrušeně mačkala prsa a bradavky. Jedním líznutím jsem poznal, že už je celá mokrá a nadržená, a tak jsem začal sát a slízávat šťávu, kterou vypouštěla v neustávajícím proudu.
Lucie začala sténat, zezadu mi rukama tlačila hlavu do klína, pánví vyrážela naproti a párkrát se určitě i udělala.
Cumlal jsem jí naběhlý klitoris, až ječela, ať už jí „vomrdám, že už to chce!“ A tak jsem jí ho tam ochotně vrazil. Zmizel v ní lehce až po kořen, já se vzepřel na rukách a přirážel, co to šlo. Lucie hekala, sténala, nehty mi drásala záda a pánví mi šla v přírazech naproti.
„Mrdej mě…jak děvku… udělej mi to… ojeď mě…vystříkej mě kundu..chci to..chcííí!“ kvílela v nepřeberné sbírce sprostých výrazů a slov, jimiž častovala mě i sebe s očividnou radostí. Zapřel jsem ji nohy o ramena a vzal si ji hezky tvrdě. Nyní jsem byl hluboko v ní, což přijala s bolestnou grimasou. „Aúú…co děláš..seš hluboko!“
„Mrdám tě jak děvku, co mi musí být po vůli!“ zašklebil jsem se a dál do ní nekompromisně vnikal. Tlumeně hekala, ale držela. Nakonec jsem ji přetočil na břicho a ukojil se na ní zezadu. Když jsem ji naplnil semenem a odvalil se stranou, ona zůstala nehybně ležet a až po chvíli se otočila se šťastným úsměvem.
„Teda tys mi dal!“
„Tys dala mě, ne?“ usmál jsem se.
„Mizero jeden!“ zamračila se. „Co teď mám dělat, když to nikdo tak neumí jako ty? Petr stojí za hovno a co já celej tejden bez sexu,“ bědovala.
Něžně jsem ji pohladil a prohmátl prsa. „Lucinko. Dokud to budu zvládat, tak mě máš jistýho.“
„Si piš. Tamto ještě nemáš odpracovaný. Ale teď domů, než nás někdo načape.“
Rychle ukončila hrátky a rozešli jsme se do svých postelí.

Mít v noci jednu děvku a ráno druhou, se ukázalo jako náročná práce.
Dáša se dožadovala sexu, a tak jsem se musel vzchopit a splnit jí přání. Podařilo se a sotva do ní čurák vystříkal svou ranní dávku, volala nás už Lucie na snídani.
Byla nepochopitelně svěží a vyspaná dorůžova, já se sotva ploužil, Dášu ještě z výletu bolelo tělo a Petr měl opileckou kocovinu.
Dáša s mámou pak vařily oběd, Petr něco spravoval a já šel štípat dřevo. Ani tady jsem však neměl kli., Objevila se tu Lucie, alespoň mi prohmátnout ptáka. Dala mi  pusu a zase šla zpátky.
„Bože, mám toho už dost!“ V duchu se už těšil na odjezd.
Vynalézavá Lucie by sice určitě našla chvíli, jak mě dostat, ale sama Dáša ohlásila časný odjezd domů a brzy po obědě jsme odešli na nádraží. Před sebou jsem měl opět nenáročný sex s jednou holkou.

K Dášiným rodičům jsme se vypravili až za měsíc. Jak jinak, na Luciino naléhavé pozvání.
Po přivítání nás hned ve dveřích nasměrovala do sklepa, kde nám společně s Petrem, s velkou pýchou představila úpravu bývalé kotelny na domácí saunu i s bazénkem.
To bylo překvapení. Sdělila nám, že sauna už je od obou odzkoušená a že se tam hned večer můžem klidně jít prohřát.
Večer šla s námi, vše nám ukázala, ale nakonec nás, po důrazném Dášině: „Dík, mami, ale už, prosím tě, jdi!“, opustila.
Dáša si oddechla a po chvilce už jsme divoce šoustali na saunovém lehátku.
Prudce jsem přirážel a Dáša jen sténala s doširoka rozevřenýma nohama, abych se do ní dostal co nejhlouběji. Pak jsem ji projel a vystříkal hezky zezadu, kdy pohled na vyšpulený pevný zadek a čuráka zajíždějícího mlaskavě do mokrý kundy mě vždy spolehlivě přivedl k vrcholu.
Pot a sperma jsme smyli v bazénku, Dáša mi ho pak ještě vykouřila, já ji vylízal a plni uspokojení jsme saunování ukončili.

Druhý den jsem strávil s Petrem spravováním sousedova traktoru a večer jsme skončili v hospodě. Holky šly s námi, ale Dáša si pak domluvila pokec s kamarádkou a po jednom pivu nás opustila. Když zavírali, Petra jsme museli domů skoro odnést, jak se opil.
„Takhle to je pořád!“ nadávala Lucie. „Neumí chlastat a chlastá,“ lamentovala a táhla ho s mojí pomocí k domovu.
Dáša mi předtím poslala zprávu, že u kámošky přespí, takže jsem se mohl těšit na celou noc s Lucií.  Sotva Petra uložila a dala si sprchu, zjevila se v noční košilce u mé postele. Byl jsem už tak napružený a nadržený, že jsem jí bleskově sklátil na lůžko a začal divoce líbat.
Během mazlení jsme se vzájemně svlékli a hladově se vrhali na každý kousek těla toho druhého. Lucii jsem zlíbal celé tělo od hlavy až po nárty, zvlášť se věnoval každému prsu, vnitřní straně obou stehen, až jsem jazykem skončil v černé houštině klína.
Ona mi taky zlíbala každý kousek těla a pak už se zručně věnovala ztopořenému péru a koulím, které jemně sála a mazlivě mnula.
Oba jsme se taky udělali. Já slízával její šťávy, ona hltavě polykala mojí dávku semene. Lucie pak šla, pro jistotu, zkontrolovat Petra a po návratu už jsem jí přivítal tvrdým pérem.  Položil jsem ji na záda a hned jí nalehl mezi nohy. Ochotně je roztáhla co nejvíc a dychtivě ho přijala do sebe. Mlaskavě jsem do ní zajel až po kořen a hned začal přirážet. Lucie začala sténat a pánví mi šla naproti.
„Oh..oh…mrdej mě…lásko…krásně…mě..šukáš..oh..bože..už..budu..oh ..oh!“ vzdychala a stahy kundy mi sevřely pulsující ocas.
Ustál jsem to, otočil ji na břicho a hned ji nabodl zezadu. Hned se ochotně poddala mým prudkým přírazům. Byla úplně mokrá. Krásně jsem jí mlaskavě mrdal po celé délce ocasu, až jsem cítil, že to na mě jde.
„Pojď do pusy!“ vyjel jsem z ní. Lucie se otočila a poslušně ho vsála do pusy.
Za chvilku už to ze mě šlo, a Lucie s očima upřenýma v moje, polykala druhou dávku. Jazykem mi ho očistila, mazlila ho v dlani a byla plně v očekávání dalšího čísla. Já už ale potřeboval menší oddech. Celou tu dobu mě laskala po těle, líbala mě všude a nejvíc pozornosti samozřejmě věnovala péru, které se jí podařilo jakžtakž postavit, aby ho mohla do sebe dostat.
Nasedla na polotuhý ocas a jen pomaličku odsedávala. Ruce vzpažila za hlavu a já jí tak mohl plně promnout prsa, která se nade mnou tyčila. Mezi prsty jsem jí drtil ztopořené bradavky, až bolestně sykla, ale já věděl, že se jí to tak líbí.
Čurák mi v ní začal tuhnout, což poznala a začala více odsedávat. Začal jsem prudce přirážet pánví a v dlaních ji mačkal a drtil prsa, až Lucie hlasitě ječela bolestí i slastí.
„Jo…jo..ještě..musím to..cítit..oh..oh…lásko..áááá!“ táhle vyjekla a stahy orgasmu ze mě vymáčkly poslední dávku semene.
Bylo hotovo. Ještě jsme se pomazlili, a když v pět hodin ráno odešla, okamžitě jsem tvrdě usnul.

Do hlubokého spánku mi náhle vnikly cizí zvuky. Nějaký šepot a pak i dotyky. Pomalu jsem se probouzel a začal vnímat.
„Péťo….už je devět…pojď si pohrát…Peťulko!“  Do toho jsem cítil i nějaké ruce, jak mi mazlivě honí ptáka a hladí po hrudi. Slyšel jsem šustění peřiny, teplý dech, obemknutí ocasu vlhkými rty a rytmické pohyby.
To Dáša se dožadovala mé ranní pozornosti. Čurák už mi, kupodivu, skoro stál, když mě přestala kouřit a zpod peřiny vystrčila hlavu.
„Tys v noci šukal, nebo co?“ zaskočila mě divnou otázkou.
„No….šukal. Totiž, vyhonil jsem si ho, když jsi nebyla doma. A co jako?“ odvětil jsem, mírně vyděšen. „Jen, že ho máš od semene, takovýho upatlanýho,“ zahihňala se a pokračovala v kouření.
Pak se rozložila na záda, roztáhla nohy a se slastným vzdechem ho do sebe přijala. Moc mě to nebavilo, a sotva se poprvé udělala, vystříkl jsem to do ní a vstal na snídani.
Dáša nadávala, že jsem se moc nepředvedl, ale co jsem jí na to měl říct? Že s její mámou jsem promrdal celou noc?
Po obědě jsme jeli domů s příslibem, že se zase brzo objevíme. Lucie měla při loučení dokonce i slzy v očích.
Doma jsem začal dumat, jak tohle vyřešit. S Dášou jsem si ve všem rozuměl a měl ji rád, ale v sexu zaostávala za svou mámou.
A do Lucie, respektive do sexu s ní, jsem se právě asi zamiloval. Jen jsem trnul, co nastane, až se to jednou provalí. A že se to jednou stane, je jisté!

Jednoho dne odpoledne jsem zašel k Dáše do bytu, ale ta se právě chystala ke kadeřnici.
„Víš co, počkej tady na mě. Chci změnit barvu i účes, tak ať to hned oceníš,“ dala mi pusu a šla.
Dáša bydlela v podnájmu ještě s jednou holkou, která dělala někde servírku, takže nebyla po večerech doma a my mohli nerušeně šukat.
Jednou přišla domů dřív a přistihla nás. Nám to nevadilo a dokonce jsem ji pozval, ať se přidá. Ani Dáša nic nenamítala a Naďa se k nám opravdu přidala.
Ve spodním prádle vlezla k nám a po počátečním hlazení a líbání se mi sklonila k péru a pěkně mi ho kouřila. Nakonec se ukázalo, že má menstruaci a k sexu s ní tak nedošlo. Ani tehdy ani nikdy jindy.
Teď Naďa byla někde na dovolené, jinak by mě s ní Dáša nenechala samotnou a já se natáhl na gauč a pustil si televizi. Asi jsem usnul, protože mě náhle probudilo cvaknutí zámku. Otevřely se dveře z předsíně a tam stála Lucie!
„Co tady děláš?“ zmohl jsem se na otázku.
„Přijela jsem ke kadeřnici. Domluvily jsme se s Dášou. Jsem hotová, a tak jsem hned šla sem. Dáša říkala, že tu jsi. Máme dvě hodiny času, miláčku.“ Usmívala se a odkládala si oblečení až po spodní prádlo.
„Líbí se ti?“ vystavila se mi v krajkovém prádle černé barvy.
„Skvělý výběr…ale víc se mi líbíš nahá,“ opáčil jsem, vstal, šel ke dveřím a pootočil klíčem.
Když jsem se otočil zpět, Lucie ležela na gauči jen v kalhotkách.
„Už jsem to nestihla, ale ty si určitě poradíš.“ Svůdně se usmála a pak mi rukou přejela bouli na kalhotách. „Taky se těší?“
Stáhl jsem si kalhoty a Lucie se hned na něj přisála a dlouhými tahy ho začala kouřit. Chytil jsem ji zezadu za hlavu a tlačil ji ztopořený péro hluboko do krku.
„Kuř, děvko…..dělej…..uuh..to …je vono!“ funěl jsem slastí a cítil, že už brzo vystříknu.
Tak jsem to přerušil, prudkým pohybem jsem ji stáhl kalhotky, nohy si zapřel o ramena a čuráka zatlačil do kundy. Byla opět úplně mokrá a já do ní zajel jak po másle.
„Och..seš hluboko!“ bolestně vyjekla.
„Já vím!“ ušklíbl jsem se. „Proto to dělám. Potřebuješ pořádně vymrdat.“
„Ano..chci..pořádně mě vojeď…jak děvku..bože…už dělej!“ sténala a žadonila, už abych začal přirážet. A tak jsem ji tvrdě a pěkně hluboko mrdal, zatímco ona ječela, sténala a zatínala mi nehty do zad. „Vycákám ti pusu!“ řekl jsem, když to na mě šlo a nastavil se jí k puse.
Lucie hned otevřela pusu a vyplázla jazyk, já si ho párkrát pohonil a vzápětí jí výstřik semene zasáhl nejen jazyk, ale i tvář a čelo.
„Teda, ty toho máš,“ řekla, když si to otírala.
„To z touhy po tobě,“ odpověděl jsem a byla to asi pravda, protože s Dášou jsem šukal pravidelně a takový výstřiky jsem neměl.
Dali jsme se do pořádku a už jsme se jen tak mazlili, dokud Dáša nedorazila.
Změnu vizáže jsem ocenil, čímž jsem u ní zabodoval a večer mi dopřála orál s polknutím semene, což dělala jen zcela výjimečně.

Ve čtvrtek mi Dáša oznámila, že na víkend vyráží někam na dámskou jízdu.
„V pohodě, vyrazím si s klukama na pivo,“ měl jsem připravenou odpověď, ale v hlavě se mi už rýsoval jiný plán.
Večer jsem zavolal Lucii.
„Jen nevím, kde se sejdem, u nás to nejde.“
„To je v pořádku. Já mám klíče od jejího bytu, ale potřebuju se nějak zbavit Petra. Nech to na mě. Moc se těším a ještě se ti ozvu. Pa, lásko.“
Lucie byla potěšena tou nabídkou a já nepochyboval, že si poradí.
Ozvala se druhý den.
„Řekla jsem mu, že mám sjezd od školy. Takže přijedu hned ráno. Sejdeme se v bytě, ano?“ oznámila mi Lucie.
„Jasný,“ odpověděl jsem. „Servu z tebe oblečení a tvrdě tě vomrdám!“
„Ano…už se těším!“ vzrušeně mi odpověděla a tak jsme v podobném hovoru pokračovali dál, já si přitom vyhonil péro a Lucie prý měla úplně zmáčené kalhotky, jak mi šeptala.
Večer jsem vyšukal Dášu, a pln očekávání z příštích dnů jsem měl fakt dobrou výdrž, že byla úplně hotová.
Projel jsem ji ze všech možných poloh, než jsem se konečně udělal, zatímco ona měla plno orgasmů a prostěradlo bylo úplně mokré.

 

Autor

Navigace v seriálu<< Je to v rodině 02Je to v rodině 04 – konec >>
4.8 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Chudák malej, vždyť ho ty ženský nakonec úplně odrovnají. 😀 Ale musím uznat, že má výdrž.
Bude to asi pěknej průser, až to praskne. Ještě aby nakonec nezbouchnul dcerunku i matinku najednou.
Povídka pěkná a čtivá.

Martin

Povídka se pěkně rozjíždí . Ve finále ho matinka udolá k prvnímu infarktu . Celý trest je ten , že se z usedlé matinky stala náruživá samice . A jak píše Trysky nakonec zabouchne obě dvě a nebo že by je nachytala v nejlepším dcerunka ? Bude chvíli řev a pak se budou o něj dělit dokud neuteče 😀😀

childe

Taky jsem zvědavý jak a kdy to praskne 🙂 A fakt je dobrej, že nárazově zvládá obě, ale dlouho mu to vydržet nemůže.

Dáda

Doufám že při sukani s Luckou je nachytá Dáša a i se k nim poté přidá!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x