kozy v autě

Taxi

Vracel jsem se domů v příjemné náladě. Byl vlahý podvečer, já měl vyděláno, když vtom mě v jedné vesnici zaujala dívka, stojící na zastávce autobusu. Teď už přece žádný autobus nejede. Zastavil jsem a dívce pokynul, aby přistoupila blíž.
„Dnes už nic nejede. Nechcete svézt? Mám už po šichtě, udělám vám cenu… Kam to bude?“ Dívka se naklonila do okýnka, a buď si to neuvědomila, nebo zcela záměrně mě nechala nahlédnout do hlubokého výstřihu.
„Do města. Stačí na kraj, někam na trolejbus,“ pronesla a nastoupila.
Byla to hezká mladá holka, tak pětadvacítka, v tílku bez podprsenky a látkové sukýnce.
„Za zábavou?“ zeptal jsem se, abych navázal řeč.
„Ne. Za přítelem,“ odvětila a pak se zeptala: „A kolik chcete za tu jízdu?“
Chvilku jsem si to v hlavě rovnal a pak to vybalil.
„No víte. Teď jsem trochu jinej taxík. Tady platím já, ale vy taky něco musíte udělat.“
„A co jako?“ nechápala dívka.
„Tak třeba. Ukážete mi svý úžasný prsa a já vám dám pětikilo, a tak dál…“
„Jste vadnej, nebo co? Se tu budu svlíkat..“ Nedořekla a já už stavěl u krajnice.
„Tak jízda končí,“ pokynul jsem k výstupu. „Zavolejte si normální taxík.“
Dívka zůstala sedět.
„Počkejte. No…tak jo. Nemám se za co stydět, že jo?“ Chvilku se ošívala, ale pak si vyhrnula tílko k bradě.
Ven se vyvalily dva melouny jejích prsou. Byly velké, ale ještě pevně a já neodolal a sevřel je v dlaních. Dívka nic neříkala, a tak jsem olízl jazykem bradavku.
„Tak dost! Za pětikilo chcete nějak moc“. Už se začala cukat
„Jasný,“ kývl jsem, podal jí peníze a rozjel se.
„Když vám dám tisíc za orál, berete?“
„Coooo?“ protáhla udiveně. „Chcete ho vykouřit? Tak ale…dva tisíce?“ opáčila a pak kývla. „No…ale…tady?“
Vzala bankovky, já si posunul sedadlo a už mi dívčiny šikovné prsty osvobodily ptáka ven a hned se na něj přisála pusou a hlava už ji po ocase jezdila nahoru a dolů. Uměla to úžasně, ale já chtěl ještě něco víc.
„Za pětku si zašukáme?“ rozhodl jsem se obětovat část výdělku. Přestala kouřit a zvedla oči.
„To teda ne! Na píchání mám přítele,“  pokračovala v kouření. Jazykem kmitala po žaludu, Olizovala ho a tvrdý ocas si pouštěla hluboko do krku.
„Deset tisíc,“ zvedl jsem nabídku. Nereagovala. Přihazoval jsem až na patnáct, když konečně kývla. Peníze převážily nad věrností.
Zajel jsem stranou do lesa. Stáhli jsme si oblečení. Měla úžasný tělo. Byla trochu oplácaná, ale to je lepší než nějaká modelková vychrtlina.
Černě hustě zarostlý klín udržovaný jen do plavek se na mě smál a já neodolal. Položil jsem ji na kapotu, roztáhl více nohy a jazykem zajel zkoumat tu houštinu. Dívka si mnula prsa a přidušeně sténala nad mým laskáním. Brzy byla úplně mokrá vzrušením.
To už jsem jí čvachtavě projížděl dvěma prsty, zatímco mi šla v přírazech naproti. Povstal jsem, posunul si ji po kapotě výš, pozvedl ji za stehna a trčící ocas ji zatlačil mezi nohy. Žalud snadno roztáhl závojíčky a pysky a zasouval se hloub a hloub. Dívka táhle sténala, než jsem na ni nalehl a nezačali jsme se divoce a vášnivě líbat.
Přítel byl zcela zapomenut, teď tu se mnou mrdala za prachy, jak správná kurva.
Masíroval jsem ty její pevný prsa, laskal naběhlé tvrdé hroty bradavek, olizoval temně rudé dvorce. „Mačkej mi je…chci..cítit bolest!“ vzrušeně vzdychala mezi přírazy a já poslechl. Pozvedl jsem se a v dlaních drtil ty koule, až to zanechávalo modřiny.
„Jooo…jo..oh..už..ano…budu… už….anoooo!“ Stáhla poševní svaly, pochva se sevřela kolem ocasu. Rychle jsem z ní vyjel a otočil ji na břicho.
Nohama se rozkročila a já do ní zajel zezadu. V mžiku jsem v ní byl až po kořen, ona se rukama zapřela o kapotu a šla mi naproti. Slastně vzdychala, když jsem ji oběma rukama znovu promasírovával kozy, visící dolů jak velké balóny.
Pak jsem ji roztáhl půlky a zkusmo ji prstem zajel do zadku.
„Tam ne!“ zaječela.
„Chceš připlatit? Seš drahá kurva. Ale dobře, dám ti litr navíc.“ Dal jsem nabídku. Dívka mlčela, ale pak kývla. „Tak teda jo.“
Hned jsem ji do zadku začal šoustat prstem, pak jsem jí otvor potřel jejími šťávami a zkusmo tam zatlačil žalud. Šlo to velmi pomalu. Svěrače jen neochotně se rozevíraly tlaku. Dívka bolestně sténala a prosila: „Jen..pomaluuu…oú!.“
Zjevně v zadku ještě ocas neměla. Kousek po kousku jsem v ní mizel, až ji koule zalechtaly na půlkách. „Seš..tam..celej?“ hekala nevěřícně.
„Jo, zlato, až po koule v prdeli.“ Souhlasil jsem a začal přirážet.
Nejdřív to šlo těžko, ale jak si svaly zvykly na rozměr ocasu, mohl jsem zrychlovat. „Plesk, plesk.“ Pleskaly ji koule o zadek a já si slastně vychutnával sevření jejích střev. Za chvilku už se to ze mě nezadržitelně valilo. Dívka pocítila záškuby a v sekundě nato se jí střeva zalila semenem.
Rukou jsem ji vjel mezi nohy a promnul poštěváčka, což odměnila slastných vzdechnutím a další dávkou šťáv. Když jsme se vydýchali a dali se do pořádku, mlčky jsme pokračovali v cestě. Na určeném místě jsem zastavil, předal ji peníze a než vystoupila, řekla: „Jmenuju se Veronika. Do města jezdím každej čtvrtek. Když budeš mít čas, můžeš mě zase klidně vzít. Ahoj.“
Přibouchla dveře a zmizela v podchodu.
Vracel jsem se domů lehčí o hezkých pár tisíc, ale s vědomím, že ženský ti za prachy klidně dají, přítel nepřítel. Ovšem jestli mi to za těch bezmála dvacet tisíc stojí?

 

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jenda

Stojí určitě stojí

Martin

Tak to je story jako z Rychlých prachů 😀 Hezká a inteligentní holka za nějakou tu investici jistě stojí . Upřímně , já bych ty prachy za to nedal , asi jdou ke mně moc těžce a pomalu 😀😀 Jinak dobré čtení .

Trysky

No jo, bohatý taxikáři…
Takový prachy bych za chvíli potěšení nedal.
Ale povídka je fajn, jak podotkl už Martin, Rychlý prachy přepsaný do povídky.

Vert

Povídka dobrá, ale u stejného autora pořád stejná chyba. V poloze zezadu ji jeho koule pleskaly po zadku??? Nějaká tělesná anomálie???

Shock

Dobrá, budu se tomu popisu vyhýbat….

Tomáš

Anomálie ani ne, ale je to hodně častý slovní spojení. A pokud má někdo opravdu víc svěšené koule, tak při šukání zezadu mohou svým způsobem o zadek pleskat. Ačkoliv si to někdo, neumí představit a ano, je to spíše o spodní část hyždí 🙂

Shock

Ano přesně tak je to míněno. Díky, Tome. Ale jak jsem psal, budu se tomuto slovnímu obratu vyhýbat a ze všech rozdělaných povídek už jsem to vymazal..

Vert

Nemyslel jsem to zle Shocku.. 🙂 Jen mi to prostě vždy píchne do očí. A Tomáši, i kdyby měl někdo koule až u kolen, tak nikdy nemůže jimi pleskat o zadek, který je nad nimi. Klidně si to namaluj ať si to představíš.. :)))

childe

Shocka má opravdu velký rozptyl v typu povídek.V jeho případě to je ale jen dobře, když je to nyní tak plodný autor.

Shock

Díky. Snažím se střídat časová období, prostředí i počty „účastníků“ v akcích, aby to nebylo jednotvárné a záleží i na korektorech, jak to stíhají kontrolovat. Příště zas zabrousím do minulosti, ač s popisem plenících vojsk mám trochu problém, jak to zjemnit 🙂 Další věcí Je, že komentáře píšou jen chlapi, takže nemám žádné info, jak se to čte ženám… Klidně bych to přizpůsobil i jim.

childe

Já ve svých povídkách konkrétně ženy a dívky vyzýval ke komentářům a výsledek byl minimální až nulový. Takže, pokud to čtou. tak se asi stydí se tu nějak projevit (čest výjimkám, které zde komukoliv cokoliv napíšou).
Na povídku z minulosti se už opravdu těším a bude opět že „středověku“ či začátku „novověku“ nebo něco bližšího třeba WW2?

Shock

Povídky ze starých dob se obecně píšou blbě – viz. výše. z WW2 mám cosi vytvořeno, jenže to by neprošlo u korekce a nejde to „zjemnit“, protože by se vytratila celá dějová linka. Proto dolaďuji povídky ze starých časů, kde to ještě jakžtakž jde. I když pár kousků zde také nejde zveřejnit…. Nicméně dnes posílám něco ke korekci.

Fred

Máš pravdu, povídky s dějem v časech minulých, nebo dokonce- dávno minulých, jsou náročné. Když jsem psal seriál: Jak pan farář k vykrmené huse přišel, musel jsem si lecos nastudovat, na př. Trestní zákoník z dob mocnářství, nebo církevní hierarchii. Ono je to tady především o mrdání a né o nějaký blbý gramatyce, jak mi jednou napsal rozhořčený autor, když jsem mu vytýkal hrubky, ale… Občas se vyskytne velmi pozorný čtenář, třeba znalec historie a ten potom autora roznese na kopytech. Třeba krásně popsanou mrdačku ze starého Říma, na stole přetíženém lahůdkami, může takový kritik zcela ztrhat sdělením, že římané… Číst vice »

Shock

jojo, také jsem se setkal s kritikou, zda kníže může udělit titul vévody, když je hierarchicky postavený níže….. Ale to je pozitivní kritika, to beru. Ale stejně se od té doby raději už jen zlehka přidržuju dobových reálií, nebo to řeším „bezčasím“. V zěmepisných popisech rejdím prstem po mapě abych dodržoval názvy a vzdálenosti, které může osoba v ději reálně obsáhnout. Mám cosi z dob divokého západu, tak aby to trochu hrálo a neštoural někdo, že mám v textu nelogické názvy míst stovky mil od sebe 🙂 „I když vždycky je to jen o tom mrdání.“ 🙂

Martin

Jen na okraj , já bych napsal Shock má velký rozptyl 😀 Shocka na mě působí jako člověk bez finančních prostředků 😉

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x