Je to v rodině 04 – konec

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Je to v rodině

V sobotu dopoledne jsem pln nadšení nakráčel do Dášina bytu a byl přivítán Lucií, oděnou jen ve svůdném prádle černé barvy. Měla i podvazky, punčochy a vysoké podpatky, zkrátka, jen pohled na ni už mi ztopořil péro. Na stole stála láhev vína, občerstvení a zapálená svíčka.
„To všechno je pro tebe,“ řekla, když viděla, jak jsem zaskočený.
„Ale…já pro tebe nic nemám…nečekal jsem,“ zakoktal jsem se, ale Lucie se jen usmívala.
„To je v pořádku. Vynahradíš mi to jinak… jak jen ty umíš.“
Nejdřív jsme si dali víno. Pak Lucie řekla, že si mě celého svlékne, ať nedělám absolutně nic. A tak jsem se podal jejímu laskání a nechal se postupně svlékat.
„Lehni si,“ řekla, když už jsem byl úplně nahý.
Poslušně jsem ulehl na záda a Lucie mě začala v polibcích sjíždět po celém těle od hlavy až k pasu. Laskala mi ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, břicho a skončila s čurákem v puse. Dlouze se s ním mazlila, líbala a mačkala mi koule a pak mi ho s profesionální zručností vykouřila do konce a výstřik spolykala.

Dali jsme si odpočinek a pak jsem se jí stejným způsobem chtěl odměnit já, ale Lucie chtěla něco jiného.
„Dnes budu tvou poddajnou kurvou. Vezmi si mě tvrdě a násilně, jako tenkrát…. Servi to ze mě a tvrdě mě vymrdej…prosím!“
Díky svému svůdnému prádlu roli kurvy moc nemusela hrát a já to rád přijal.
„Dělej, děvko, pěkně mi ho postav!“ zněl můj první příkaz a Lucie si poslušně klekla a vzala ho do pusy. Při kouření měla oči upřené v moje a já se musel přemáhat, abych se z toho neudělal.
„Dobrý!“ odstrčil jsem ji od sebe a rukou ji zajel pod kalhotky a prsty pronikly mezi pysky. Lucie vzdychla a já cítil vlhkost.
„Už je chtivá, co, děvko?!“
Lucie jen kývla: “Ano, pane, chci, abyste mě mrdal…prosím!“
Prudce jsem z ní strhl kalhotky, nalehl na ní, více jí roztáhl nohy a mlaskavě do ní pronikl až po koule a to mu ještě Lucie výpadem pánve šla naproti. Chvilku jsem v ní zůstal bez hnutí, ale pak začal prudce přirážet. Lucie hekala, prsa se jí po hrudi rozkmitala v rytmu přírazů a já ji rozpažil ruce nad hlavu a držel v zápěstí, čímž mi byla zcela vydaná na milost. Mrdal jsem jí jak smyslů zbavený, než nastal čas změnit polohu.
„Hezky se mi nastav!“ přikázal jsem a Lucie si poslušně klekla a nastavila zadek.
Sekretem oslizlý čurák zmizel v mokré kundě a já jí pěkně zezadu promnul visící balóny prsou. Promačkal jsem je a Lucie ječela a zběsile mi přirážela zadkem naproti.
„Jo..jo..mrdej mě…ještě…už…už.. jsem!“ propnula tělo a padla na lokty.
Příkaz: „Dělej, ještě jsem neskončil!“ ji přiměl znovu se vzchopit, dokud se i já neuspokojím.
Nakonec jsem ji otočil na bok. Jen pozvedla nohu a já jí zezadu pěkně nabodl. To bylo úžasné, neboť jsem ji tak krásně viděl v zrcadle, které tvořilo stěnu skříně. Pohled na zarostlou kundu se zasunutým pérem, černé punčochy, podvazky a boty na jehlách mě tak vyrajcoval, že jsem začal stříkat a vystříkal jí semenem až po okraj. A bylo toho opravdu tolik, že z ní za chvilku začal vytékat pramínek semene a šťáv.

Tak jsme strávili celý den. Šoustali jsme spolu něžně i tvrdě. Lucie se pak vytasila mohutným umělákem, který si prý nedávno pořídila a dráždí se s ním, když na mě myslí.
Toho jsem jí pak vrazil do kundy, když jsem jí šoustal do zadku. Tím si přišla na své a ječela jak protržená.
„Bože..už…fakt…nemůžu… och ..já..zas…budu!“ a měla pár dalších orgasmů. Navečer už jsme se museli rozloučit, Lucie spěchala domů, zatímco já se rozhodl, že v bytě přespím a odejdu ráno. Dáša měla přijet až odpoledne. Byl jsem tak stahaný, že jsem úklid nechal na ráno a vzápětí jsem tvrdě usnul.

Náhle mě probralo cvaknutí zámku! Lekl jsem se a vzápětí se ozval hlas.
„Dášo?“
Pak se otevřely dveře a tam stála Naďa! Oba jsme ztuhli úlekem.
„Co…tady…děláš?“ vykoktala Naďa.
„Já..tady..ehm …čekám na Dášu.“ Nic jiného mě v té situaci nenapadlo.
Naďa pohledem přejela stůl a poházené oblečení.
„Jasně. Brzo ráno, nahej a s vypitou flaškou,“ pronesla posměšně. „Aspoň nekecej! Kde je Dáša?“
„No…totiž…ona přijede…hele, že jí nic neřekneš?“ začal jsem žadonit.
„Koho si tu měl?“ zajímalo Naďu a mou otázku nechala bez odpovědi.
„Jinou holku, no. Výjimečná příležitost. Bohužel, provalená. Co můžu udělat, abys na to zapomněla?“ zeptal jsem se přímo.
Naďa si mě mlčky prohlížela a přemýšlela. „Hm. Co takhle kdybys odkryl peřinu.“
„Jako, chceš mě vidět nahýho? Jako bys mě neznala.“
Odkryl jsem se. Ochablý čurák se ocitl v jejím zorném poli.
„Když mě s ním potěšíš, tak já na to zapomenu,“ vynesla nakonec rozsudek.
To jsem nečekal, ale přijal.
„Dobrá, ale já tu napřed uklidím,“ zvedl jsem se.
“A já si dám sprchu,“ kývla Naďa a šla do koupelny.

S úklidem jsem byl hotov dřív než ona s očistou. Vyšla ven jen v županu. Sedli jsme si na postel.
„Ty chceš dokončit to, co jsme tenkrát začali?“ zajímalo mě.
„Možná. A taky chci vyzkoušet to, o čem Dáša stále básní,“ pronesla Naďa tiše a rukou mi sjela na ocas. Jemně ho mnula a pak začala honit. Splynuli jsme v líbání, já ji zajel pod župan a v dlaních prohmatal prsa. Měla pěkné pevné trojky. Pak jsem zamířil mezi nohy a nahmatal hladce vyholený klín. Nikde ani chloupek. Prsty jsem zanořil mezi pysky a Naďa vzdychla a dala nohy víc od sebe.
Mezitím už mi střídavě honila ztopořený péro a mnula koule. Nakonec jsme se svalili na postel v 69. Naďa nasadila kouření hluboko do krku, zatímco já jí jazykem rejdil v klíně. Roztáhl jsem prsty vnější pysky, pak jazykem projel závojíčky a přes vlhkost uvolněných šťáv ji zajel, co nejdál jsem dosáhl. Tělo se jí zachvělo a já slízával další proud šťávy.
Když jsme se sebe dostatečně nabažili, nalehl jsem na ni a tvrdým čurákem jí protáhl až na dno. Šlo to snadno, jak byla mokrá. Chytla mě pevně za zadek a šla mi v přírazech naproti. Mrdal jsem ji rychlými a prudkými přírazy, což ji dělalo neuvěřitelně dobře, neboť hlasitě sténala.
„Ještě… ještě!“
Líbal jsem jí na rty, krk i prsa a pak už jsem cítil, že budu.
„Můžu do tebe?“ stačil jsem se ještě zeptat.
„Anoooo…stříkej…vystříkej mě!“ táhle vyjekla a pevněji mi sevřela zadek.
Párkrát jsem přirazil a ve chvíli jejího orgasmu jsem jí vystříkal semenem. Chvíli trvalo, než jsme se uvolnili z objetí a já se odvalil stranou.
„Uhh… bože, to byla nádhera! Už jsem to neměla tak dlouho!“ vydýchávala se Naďa ze zážitku.
„Seš skvělá..,“ souhlasil jsem s ní.
Ten den jsme se rozešli s tím, že si to možná někdy zopakujeme.

K Petrovi a Lucii jsme se dostali až za delší dobu, kdy se tam konal místní hasičský bál. Tancovačky tohoto typu jsme měli s Dášou rádi a Lucie byla naším příjezdem potěšena neméně.
Večer šly holky z kola do kola, i Petr se v tanci činil, dokud se nezačal zapomínat ve výčepu na stále delší chvíle.
Naštěstí byla Dáša stále obklopena kamarády a já se mohl více věnovat Lucii, aby u stolu neseděla sama. Při ploužácích mi šeptala do ucha dráždivá slova a v temnotě sálu mi rukou přejížděla po rozkroku, zatímco já ji dlaněmi svíral za zadek. V těsném kontaktu tělo na tělo se mi pochopitelně čurák postavil a Lucie se mi o něj třela stehnem a šeptala mi, jak ho krásně cítí.
Po půlnoci už jsme to nevydrželi a v nestřežené chvíli vyběhli ven.
Lucie mě táhla do tmy za hospodu a já klopýtal za ní. Když jsme míjeli jakousi kůlnu, všiml jsem si v tmavém koutě dvou postav a zaslechl i tlumené vzdechy. Pobavený úsměv z přistižení jiné šukající dvojice mi zmrzl ve chvíli, kdy jsem ve tmě rozpoznal blonďatou hřívu a fialový odstín šatů.
Někdo tam šukal Dášu! Dvojice si ničeho nevšimla a i já neměl čas cokoliv udělat, neboť rozvášněná Lucie mě táhla dál, až za stodolu.
Zde se zády opřela o stěnu, já ji vykasal šaty, pozvedl za stehna a napíchl na ocas. I při tomhle vášnivém mrdání, jsem musel myslet na to, co jsem viděl a sotva jsem se odbavil, spěchal jsem zpátky. Lucie byla ale spokojená a v sále zamířila hledat Petra do výčepu, zatímco já zamířil ke stolu.
Dáša tu byla a byla viditelně nesvá. Popíjela víno a nervózně těkala očima kolem sebe. Pohled na šaty i boty, které měla zašpiněné od hlíny, mně potvrdil, že tam venku byla právě ona!
„Jé…kde seš? Hledala jsem tě,“ vyhrkla, když jsem usedl na židli.
„Já zase hledal tebe…venku,“ odvětil jsem a Dáša trochu ztuhla: „Já byla na záchodě.“
„Hm… to tam máte hlínu? Podívej se na boty!“ přitvrdil jsem.
„A co jako si myslíš?“ zaujala bojový postoj.
„Že kecáš! Byla´s venku a ne sama! Viděl jsem tě i slyšel! A to mi stačí! Jdu domů!“ vpálil jsem ji do očí a šel pryč.
Zůstala tam sedět, zatímco já se sbalil a šel domů.

Asi za hodinu dorazili domů Lucie s Petrem. Já už jsem spal.
Ráno bylo doma dusno. Dáša vůbec nespala doma a Lucie zase lamentovala nad Petrovým opíjením. „Kde je Dáša?“ zajímalo Lucii.
„Měli jsme malej konflikt. Asi spala u kámošky nebo někde.“
Neměl jsem náladu to ventilovat.
„Něco kvůli mně?“ napadlo Lucii.
„Ne. To je v pohodě. Prostě jsme se chytli, no…,“ ukončil jsem debatu a šel ven.
Ve dveřích jsem se srazil s Dášou.
Mlčky jsem ji minul, zatímco Lucie spustila: „Á…madam nám dorazila domů.“
Dál už jsem neposlouchal a šel se uklidnit sekáním dříví.
Najednou vrzly dveře a vešla Dáša.
„Přišla jsem ti to vysvětlit,“ začala zkroušeně. „Teda, jestli to chceš slyšet.“
„Poslouchám!“ Zarazil jsem sekeru do špalku a sedl si.
„To byl Jarda, můj vzdálenej bratranec. Už jsi ho taky viděl.“
„Ten s brejlema?“
„Jo. Včera jsme se trochu picli a…..když on má hrozně dlouhý péro… nevím, co mě to napadlo…Pak se to stalo no… Nevím, co víc k tomu říct. Je mi to.líto.“
Bylo jasný, že to myslí upřímně. Vzhledem k tomu, že jsem píchal její mámu i kámošku Naďu, tak mi nezbylo, než to přijmout a tu nevěru smazat.
Dáša byla potěšena, ale přesto jsme si od sebe dali týden oddech, abychom si to srovnali v hlavě. A v tom týdnu se to stalo!

Z kraje týdne jsem jel na služební cestu a při návratu jsem zavolal Lucii. Naložil jsem ji v práci a měli hodinu času, než se musela vrátit.
Pochopitelně už v autě mi ho vyndala ven a kouřila a honila. Zajel jsem do lesa a tam jsme si to rozdali na dece vedle auta. Ležela tam rozvalená s vyhrnutou sukní, rozepnutou halenkou a strženou podprsenkou.
Zahráli jsme si na znásilněnou stopařku. Prosila mě, ať ji nechám, zatímco já ji nadával do děvek, rozpáčil ji kolenem nohy a tvrdě ho do ní zarážel. Taky jsem ji mačkal a tahal za prsa, až Lucie ječela na celý les.
„Prosím…pusťte mě…já…už. …oh..nemůžu!“ vychutnávala si hru na oběť, nohy doširoka od sebe, v kundě jí čvachtalo a hekala a sténala slastí. Když se udělala, silné poševní stahy i mě přivedly k výstřiku a my mohli vyrazit nazpátek. V autě mi dala pusu a já netušil, že je poslední.

Nazítří se mi ozvala Naďa.
Zpočátku byla tajemná, ale pak se zeptala přímo. „Nechtěl bys jít do trojky? Ty, já a ještě jedna holka?“ „No…nevím. Nikdy jsem to nedělal, ale na druhou stranu, proč ne,“ řekl jsem si.
Dáša, po té nezdařené trojce s Naďou, o tom už nikdy nechtěla ani mluvit, takže tohle byla jedinečná příležitost to skutečně naplno zažít.
„Prima, tak si to nějak zařiď a ráno u mě. Dáša je v práci, tak budeme mít klid. Ahoj.“
V práci jsem si vzal dovolenou a ráno vyrazil k Nadě. Ta mi představila kamarádku Mirku, drobnou štíhlou tmavovlásku, která už prý také už dlouho touží po nějakém tom experimentu. V tom jsme byli zajedno. První rozpaky zahnala Naďa.
„Až budeš chtít, přidej se k nám,“ řekla Mirce, rukou mi zajela do kalhot a začala ho honit. Čurák mi za chvíli trčel z kalhot ven, Naďa si podřepla a začala ho kouřit. Mezitím si rozpínala halenku a Mirka ji v tom následovala. Pohled na polonahý nadržený holky, a kouření Nadi, která mi ho hezky rytmicky sjížděla a jazykem zajížděla pod uzdičku, způsobil můj první výstřik.
Po tomto začátku jsme se přesunuli na pohovku a svlékli donaha.
Mirka byla podobná Nadě. Vyholená kundička, menší pevná prsa a hladké, štíhlé tělo. Naďa jí začala lízat klín a Mirka mně kouřit ptáka. Mazlivě a něžně ho sála, lízala a líbala mi koule. Už jsem měl chuť Mirku projet, a tak jsem ji položil na záda a nalehl mezi nohy. Tvrdý ocas vnikal do úzké kundy a Mirka bolestivě sténala.
Nakonec jsem byl v ní až po kořen a hned začal přirážet. Vzepřel jsem se na rukách a Mirka pode mnou se taky rozjela, krásně mi šla naproti a její vzdechy a steny napovídaly, že se brzy udělá.
Vedle si Naďa s upřeným pohledem na nás prstila kundu.
Přesunul jsem se tedy na ní a vzal si ji stejně divoce. Byla už pěkně mokrá. Slastně sténala pod přírazy, nohy doširoka rozevřené. Polaskal jsem jí prsa s trčícími hroty bradavek a jazykem jí projel sténající ústa.
Pak Naďu zase vystřídala Mirka a hned na něj nasedla. Sama si řídila hloubku proniku, a jakmile dosáhla vrcholu, odvalila se stranou a přenechala místo Nadě.
Ta jen pomalu odsedala a já jí zatím v dlaních drtil prsa.
Když se udělala, chtěla si mě znovu osedlat Mirka, ale tu jsem si vzal hezky zezadu. Rukama jsem ji prohmatal visící kozy a pěkně tvrdě přirážel, až ječela jak protržená: „Bože…já…už…úúúúhh!“
Po chvíli jsem cítil stahy, jak se udělala, a tak i já jsem jí po sérii prudkých přírazů vystříkal.
Naďa se mi hned pokoušela čuráka vzchopit a ve chvíli kdy ho měla v puse, cvakly dveře a do děje vstoupila Dáša.
Krve by se v nás nedořezal. Já s čurákem v puse Nadi, vedle další nahá holka. Co na to říct.
„Ty hajzle!“ Dáša jen hystericky vykřikla a práskla dveřmi.
Tím všechno skončilo. Tahle nevěra nešla prominout.
Naďa se hned ten den vystěhovala z bytu, a já se dočkal zoufalého telefonátu Lucie, která mě vynadala do děvkařů, šmejdů a zrádců. Bylo jasné, že lituje hlavně toho, že už se spolu se nebudeme scházet a šoustat. Já plně přiznal svou vinu.
Dáša mi to neodpustila a definitivně jsme se rozešli.

Autor

Navigace v seriálu<< Je to v rodině 03
4.8 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Jo jo, kdo chce víc, nemá nic. 😀 Teď je jen otázka jestli mu to za to stálo.
Povídka dobrá, ale možná by bylo vhodnější to trošku rozepsat a rozseknout na dvě části.

childe

Chlapec to hrál na více frontách než byl schopen ukočírovat. Hezké zakončení.

Martin

Dobře napsané . Přeci jen udržet v tajnosti tolik sexuálních partnerek jde hodně těžko . Sice si vyzkoušel 3 s dvěma holkama po které toužil , ale asi víc ztratil . Souhlasím , že se to mohlo rozseknout na dvě části a více rozepsat .

Shock

„trošku rozepsat“ ? Vy mi dáváte. Je tam sexu ažaž a rozepisovat se o tom víc snad ani neumím. Už teď je fuška to popisovat a neopakovat se.

Trysky

To je právě ono, toho sexu je tam skoro až moc na jednu povídku. Proto jsem navrhoval rozdělit na dvě a trošku zaobalit příběhem.

Shock

Nojo, jenže se zase vyskytnou odpovědi, že je to erotický web, tak co vyprávíme děj okolo, když je to o sexu. Ale to je na dlouho diskuzi u piva… Pokusím se to víc „větvit“ 🙂

Trysky

To máš pravdu, tohle je na dlouhou diskuzi. Stejně jako otázka, co je porno a co erotika. Je to otázka vkusu a nálady. Já bych to bral asi takhle – když erotika, tak je to sex s příběhem, když porno – tak je to jen čistě o sexu.
Ber to jako možnou inspiraci. Já jsem holt spíš ten příběhový typ, což je ostatně vidět (aspoň doufám) na mých povídkách.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x