Obětní beránci 06

Toto je 6 díl z 8 v seriálu Obětní beránci
Počet zobrazení: 55

Ještě hodnou chvíli se nechala Zorka došimrávat na bradavkách spokojeným kníračem. Lechtání jeho vousů ji uklidňovalo a naplňovalo nitro tím, co jí doposud chybělo. Cítila se jako v ráji, ale nakonec přeci jen poplašeně vyskočila na nohy, aby si zavelela k odchodu. Lekla se toho, že by zjihla a ztratila svoji image prospěchářské mršky, které muži rádi klečí u nohou. Dokonce se zalekla i představy vysměvačné matky, protože právě ona byla její nekompromisní učitelkou.

„No jasně, jasně. Jdi domů, však se určitě uvidíme. Určitě si přijdeš pro další dávku,“ ukazoval si na ochablý spodek sebevědomec.
„No určitě přijdu s katalogem, abys věděl kam si vyjedeme,“ vysmečovala ho zase po staru Zorka, ušklíbla se a zamrkala hustými řasami, aby ho svojí drzostí nevyplašila.
„No jasně. Čekám na to,“ poslal jí vzdušný polibek a aniž by návštěvu vyprovodil, podložil si hlavu provokativně rukama a pustil se do klimbání.

Zorina tiše odemkla a nenápadně se vykradla do dlouhé chodby, aby se nesetkala tváří v tvář s Vratíkem. Neměla náladu být přichycena u přelétavosti. Potřebovala být brzo doma, zavřít se do pokoje a u notebooku vybírat dovolenou svých snů.
Když opouštěla dům, uvědomila si, jak se k ní oba samci zachovali. Zatím, co jeden si ji sobecky použil pro vlastní potřebu, druhý se jí věnoval sice déle a pečlivěji, ale nakonec se zachoval stejně jako jeho syn.
Přišlo jí docela líto, že se dokázala uvolnit i myslí, protože doposud brala všechny mužské jako hračku či věc k totálnímu odfinancování. Rázně si šlapala štěrkovou cestičkou, těšila se domů a ani jí nedocházelo, že zpáteční trasu zvolila okolo Rostíkova domu.

„Zoro, Zorinko,“ uslyšela za sebou dusot a rádoby nenápadné volání.
„Bože,“ sykla znechuceně, protože se otočila zrovna ve chvíli, kdy si špekoun popotahoval padající kaťata a upoceně se opět pouštěl do běhu.
„Počkej na mě, broučku,“ měnil unaveně běh v rychlochůzi Rostík.
„No tak si pohni,“ štěkla otráveně silikonka hlavně z důvodu, aby se pobaveně mohla vysmát zrudlému upocenci.
„Zoruško, co děláš dneska večer?“ spustil už pár kroků od krásky.
„To se mě ptáš? Mě? Proč to chceš vědět? Mám ti dělat alibi, abys mohl šoustat s mojí matkou?“ vmetla mu ostře do tváře.
„Zorinko, já jsem přišel za tebou a tys nebyla doma a máma říkala…“ snažil se vyhnout koktání Rostík, což mu ani za mák nešlo.

Drmolil a snažil se vymluvit z trapasu, o kterém ani netušil, že by Zorka věděla. Rudnul, prosil o odpuštění a sliboval hory doly, jen aby mu kráska odpustila.
„Já ti donesl ten náramek a…“ pokoušel se prokousat dívčí duší skrze veledar.
„Mně? Snad mojí máti, ne? Se mi s ním chlubila. Už tě nechci ani vidět,“ hodilo se atraktivce do krámu, takže z celé, pro ni odporné situace, docela lehce vybrusila.
„No právě. Ona moje maminka ho chce zpátky,“ zakňučel zbědovanec zoufale.
„A co já s tím mám společného?“ podfoukla si vlasy Zora.
„Nemohla bys mi ho donést?“ skoro se rozplakal Rosťa.
„Ty ses zbláznil! Ty ses dočista zbláznil! Bože, táhni k čertu,“ zapřela se mu dlaní do propoceného trička, probořila se tukovou kozou a odžďuchla ho od sebe s největším odporem, který v sobě nastřádala.
Zírala na něj, krev se jí nalévala do mozku a pomalu se jí zatmívalo před očima. Zatínala vztekle pěsti a v hlavě se jí ozývaly hlasy obou samců, kteří jí právě použili. Sledovala tučmena zhnuseně, překusovala sanici a hledala ta nejostřejší slova, kterými by ho přikovala k zemi, aby mohla nerušeně konečně odejít.

Když v ní najednou bouchly saze, vyprskala ze sebe všechno tak pronikavým vřešťákem, že se Rostík dal sám na útěk.
Zorina stála na cestě, zvyšovala hlas a dokřikovala mu k zádům ty nejtvrdší nadávky a výčitky, které ze sebe vykopala.
Už nebyla rozkošná Barbienka, ale saň, která si nevidí do pusy. Zlatokopka, která běduje nad něčím, co jí nevyšlo a dívčina, která je konečně poprvé v životě opravdu upřímná.
Rostík si zacpával uši, ztěžka zadupával mletý štěrk do země a prchal jí z dosahu, aby si neukroutil ještě větší ostudu, než jakou díky náramku měl.

Až když celý upachtěný maratonem zapadl za branku předzahrádky a doklopýtal za dům, se Zorka rozesmála. Hlasitě oslavila svoje vítězství a s hřejivou úlevou na duši se odebrala ke svému domovu. Těšila se, až mámě oznámí všechny novinky. Nemohla se dočkat až ji postaví před hotovou věc a povykládá jí nejen o dovolené, ale také o případu Rostík, který si pravděpodobně brzo přijde pro ten zlatý vyšukaný skvost.
Pořád ještě užárleně mámě přála nějakou ostudu, protože jí sebrala rodinný šperk před nosem. Vlezla jí do zelí, což jí dcerka oplatila stejnou mincí, ale také dbala na to, aby rodičce dokázala, jak dobrou studentkou doposud byla.

Vracela se k domu plná síly a odhodlání. Už z dálky se culila do oken ložnice rodičů a chystala si dlouhou řeč, kterou ukončí zákeřným výsměchem. Vstoupila na chodníček za brankou, procupitala se k domu a plná síly vyběhla schody do patra.
Vítězně vpadla do ložnice s hlubokým nádechem, protože ze sebe chtěla vysypat slavnostní oznámení.
Místo toho zalapala po dechu.

Její fotřík seděl nahý na posteli, držel si na obličeji manželčiny kalhotky a honil si péro bez jediné známky zájmu o okolí. Čichal k textilnímu rozkroku, tahal se za docela fešné bodlo a koule mu pleskaly o stehna. Pomalu se kladl na postel, zvedal a roztahoval nohy a dusil se kundím pachem.
Zorina civěla na tohle překvápko, nohy jí ztěžkly a než mohla jakkoli zareagovat ucítila mokro v rozkroku. Právě tahle podívaná ji nesmírně pobavila. Další zralý muž si to dával pěkně po svém a o samotě, což ji nesmírně přitáhlo.

Chtěla ho sledovat do absolutního konce, protože tatík se už pravděpodobně chystal k výstřiku.
Zrovna se točil do klubka a chrčel. Pták mu fialověl přiškrcením, koule viditelně tvrdly, rýsovaly se ve vaku a otcova tlama se pomalu rozevírala k hlasitému prožitku. Zacpával si ji manželčinými kalhotkami, šilhal blahem a škrtal si předkožkou tak razantně, až měla Zorka strach, že mu tvrdolín vzplane.
Tekla do svých mikrogaťulí, zrychleně dýchala a silikonový hrudník se jí nafukoval o dobré dvě čísla. Nemohla odtrhnout zrak od otce, který běsnil v leže a oddával se slasti z gaťkočuchandy.
„Ty kurvo! Ty jedna prodejná kurvo!!!“ vykřičel ze sebe honimír, což značilo absolutní finále, při kterém dostalo povlečení zabrat.
Gejzírový výstřik ho zbavil napětí a na míru šité cejchy dostaly šest zásahů hustým spermatem.

Fotřík ležel na boku, kňučel jako štěně, třepal se jako ratlík a přežvykoval saténové kalhotky. Mžoural očima do prázdna, došeptával kurvoidní oslovení na adresu manželky a pomalu vyrovnával tlak v uších.

„Proboha!“ křikl když si konečně všiml Zorky, postávající u dveří.
„Pro… promiň!“ ňafla dcerka vyplašeně a jedním jelením skokem vyklouzla z ložnice.
Práskla dveřmi, nastartovala se ke svému pokoji a když za sebou konečně zamkla, svezla se zády po dveřích až na podlahu. Natiskla ucho na dřevěný vstup, zajela ručkou za kalhotky, nahmátla si poštěváčka a rozjela podobnou jízdu jako její otec před chvílí.

„Zoruško, prosím tě, promiň!“ škemral za dveřmi tatík o odpouštění trapasu, protože rodinné situace vždy řešil ihned a na místě.
„Nech mě, tati!“ funěla směrem ke klíči Zorka a natlačila si tři prsty do rozšklíbené chtivenky.
„Zoruško, nezlob se. Neříkej to mámě. Já… budeme dělat, že se nic nestalo, jo?“ škrabal nehty tiše na dveře z venku.
„Jdi pryč, tati!“ prstila se dál silkonka.
„Já ti slibuju… sakra… já ti to nebudu vysvětlovat, jen chci, abys nic neříkala mámě, ano? Já vím, je to trapný, ale… Zoričko…“ pokoušel se zmáčknout opět kliku fotřík.

Kráska se už válela po zemi, roztahovala stehna široce od sebe a ládovala do sebe všechny prsty, které byly zalemtány kluzkou šťávou. Sledovala kmitající kliku, otvírala pusinku a myslela na tátův meč, který před chvíli viděla krásně stříkat. Navíc, mozek, načatý zralým mužem ze skorosousedství, ji nutil se víc nadzvednout, odemknout a předvést se tátovi v plné parádě.
Orgasmus se jí už sbíral do výbuchu v dokonale plochém bříšku, dech se zrychloval, pětky se už hezky svobodně rozkoukávaly po okolí a Zorčina mysl jí pomalu natahovala ruku ke klíči ve dveřích.

Jedno cvaknutí vpustilo fotříka do pokojíčku a tři Zorininy prsty mu zahrály orgasmickou etudu v pyscích vlastní dcery.
Válela se před ním, nabízela svůj ulepený lusk k okoukání a toužebně přivzdychávala s lišáckým úsměvem na rtech.
„Je to 1:1, tati,“ uchechtla se.
„Zori… tak tohle mámě určitě neřekneme,“ civěl jí k rozteklé díře, aniž by si všiml jak si ho dcerunka vychutnává, olizuje se a spokojeně vrní.

Počet zobrazení: 55

Autor

Navigace v seriálu<< Obětní beránci 05Obětní beránci 07 >>
4.4 26 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Tohle prostě můžu… Jen bych to možná zařadil do kategorie incest.

JelenTom

Zatím se jen viděli. Ještě to incest není. Ale třeba brzy….

harai

Já vím, jak to pokračuje, předváděl jsem to ze starého efenixu 😉

Junior

No když jsi to převáděl, tak neodhaluj pointu. Je škoda, že je to převod, povídky od se mi líbí a bylo by dobré kdyby napsal/a další nové.

dedek, Jeff

Juniore, zklamání na tvé straně. Alimeda pověsila psaní na hřebíček, což je veliká škoda. Nejen výborně psala, ale i dobře kreslila. K některé z dalších povídek přiložím i její kresbu, kterou máme v archivu.

Last edited 2 let před by dedek.Jeff
harai

Jsem s ní ve spojení, bohužel zatím nemá čas a zřejmě ani chuť na psaní.

Junior

Jo to je velká škoda, její povídky mám rád. Bohužel je to tu takový problém, autoři buď přestanou psát z osobních důvodů nebo ze zdravotních jako robbertos. S tím bohužel nic nenaděláme.

dan

kurvoidní oslovení… 👍 zase čtivé, zábavné a hraní se slovy.
bych doporučil :
Šmírbuch jazyka českého. Slovník nekonvenční češtiny spisovatele Patrika Ouředníka tvoří se svými zhruba 16 000 hesly nejúplnější sbírku argotu a slangu v dějinách české lexikografie.

pred lety jsem ho pročítal a prča 😏😉

Junior

Výborné pokračování. Tak jen nevím, jaký bude mít na Zlatu poznání, že je vlastně jen luxusní ku.va, která střídá partnery podle toho kdo dá víc. Navíc je to umocněno přistižením otce a vyslechnutí co si myslí o její matce. No pak otce ještě dráždí. Uvidíme jestli dojde k prorokovanému incestu nebo kam se bude děj dále směrovat.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x