Opičí pracka

Opičí pracka je kouzelný předmět vzešlý z černé magie, který svému majiteli splní tři přání. Nicméně hlavním cílem není plnit přání, ale ukázat vlastníkovi jeho zaslepenost, hloupost, chamtivost a vést ho k nápravě. I když to tak nevypadá, to pracka si vybírá svého budoucího majitele a ne naopak.

Neměl žádný pevný cíl. Prostě se procházel městem, které mu svou šedí připomínalo vlastní život. Vědět, že je k němu svět nespravedlivý, a že si zasloužil více. Vždycky ho všichni srážejí a on pak ani nemá příležitost ukázat co je v něm. Vlastně už to vzdal. Už mu ani nestojí za to, aby se snažil.

Začalo to už jeho narozením. Rodiče ho pojmenovali Lynyrd. Bylo to podle hudebníka Lynyrd Skynyrda, na jehož píseň „Freebird“ spolu poprvé tančili a tím začali krásný romantický vztah.
„Do prdele, proč sakra neposlouchali Michala Davida nebo Vaška Neckáře, jako všichni ostatní! Proč zrovna já se musím jmenovat Lynyrd ?!“ začínal vždy svou lítostivou samomluvu.
Je pravda, že i matrikář z toho byl vedle a otec musel jméno hláskovat, ale nakonec po vyslechnutí celého příběhu schválil a úředně potvrdil „Lynyrda“ v rodném listě.

Procházel takhle městem asi hodinu a bezmyšlenkovitě zabočoval do uliček a míjel podloubí a krámky, až se najednou zastavil. Rozhlédl se kolem sebe a uvědomil si, že aniž si to uvědomil, dorazil do staré části města s malými krámky zaměřenými převážně na drobné upomínkové předměty a různé veteše.
„No, když už jsem tady, tak se mrknu. Stejně nemám co dělat,“ brblal si pro sebe. 

Vešel do malého krámku nabitého starými věcmi. Byly zde obrazy, sošky, přívěsky, mechanické hračky, ale žádná elektronika, cédéčka nebo vůbec cokoliv moderního. Vypal přesně jako krámek z 19. století. Alespoň on ho tak ve svých představách viděl.
Po dvou krocích zastavil u malého pultu, za kterým se krčil starý prodavač. Měl typické asijské oblečení, ale nedokázal určit, jestli je čínské nebo japonské.
„Už na Vás čekám,“ šokoval ho první větou prodavač.
„Prosím?“ odpověděl po chvíli nechápavě. „Asi stará obchodní taktika,“ pomyslel si.
„Vím, co chcete Lynyrde! A já vám to dám!“ pokračoval klidně Asiat.
Na to Lynyrd odpovědět nedokázal.
„Lidé Vás neuznávají a házejí Vám klacky pod nohy. Já Vám dám věc, která změní vše. Chcete být autorem slavného vynálezu? Máte možnost. Chcete, abyste svedl nejkrásnější ženu v okolí? Je vaše. Chcete peníze? Získáte je.“

Lynyrdovi zazářily oči. „Jak?“ ptal se dychtivě.
Asiat se zahleděl mladém muži do očí a pomalinku ukročil do strany. Za ním se na červené podušce nacházela čtvercová ebenová deska s chlupatou rukou sevřenou v pěst.
„Co to jako má být?“ pronesl Lynyrd nechápavě.
„To je opičí pracka. To je můj dárek pro Vás Lynyrde. Ten, kdo ji má, může vyslovit tři přání a ony se mu splní,“ vysvětlil prodavač.
„Kouzla? A tomu mám věřit?“ odvrátil zrak od předmětu na prodavače. Ale jakmile se podíval do jeho vážných očí, zalil ho pocit jistoty, že tomu tak opravdu je.

Ten muž beze slova vzal předmět z police, zabalil do barevného šátku a předal ho Lynyrdovi.
„Jak to funguje?“ ptal se mladík.
„Vyslov přání a pokud ho ruka hodlá vyslyšet, vztyčí prst,“ vysvětlil prodavač.
„Děkuji,“ řekl pomalu Lynyrd a otočil se k odchodu.
„Není zač. A dobře si rozmysli, o co požádáš! Abys pak nelitoval,“ odpověděl prodavač, otočil se a odešel do zadní místnosti mimo obchod.
Lynyrd pochopil, že rozhovor skončil a pomalu vyšel na ulici. Až teď si uvědomil, že je úplně zpocený. Zčásti z šoku, zčásti ze vzrušení.

Domů téměř běžel.
„Co když je to pravda? Co, když můžu chtít vše co budu chtít? Co, si mám přát?“ neustále si opakoval tyhle otázky jako mantru.
Doběhl ke starému cihlovému domu, ve kterém bydlel. Byly tam celkem čtyři byty, v každém patře dva. V dolních bytech bydleli dva vdovci velmi vysokého věku a ve druhém patře měl byt on a jedna mladá asi dvacetiletá holka, po které tajně toužil.

Schody vyběhl, odemkl byt a vpadl dovnitř. Okamžitě rozbalil šátek s opičí prackou a položil ji na stůl v kuchyni. Ruce se mu třásly jako při abstinenčních příznacích.
„Musím se uklidnit, musím se uklidnit. Napij se vody a mysli!“ promlouval k sobě.
Doušek vody zklidnil třes rukou a zacílil myšlenky.
„Tři přání! Jen tři! Nesmím to posrat!“ křičel sám na sebe. „Prachy? Vedoucí postavení? Auto? Ne, musí to být něco, abych smazal nálepku lůzra, a aby všichni věděli co jsem zač. Prachy mi k tomu nepomůžou. Jen mi je budou závidět a ještě mi to dají sežrat. A navíc mám docela slušný plat a i našetřeno. To samé platí o autě,“ zavrhl jednu možnost.
„Vedoucí postavení? Taky ne. Šéf se honí jak blbec a leze do zadku tomu nad ním. To raději svůj klídek. Udělám si svoje a jdu domů. Co to říkal ten číňan? Vynález? Co chceš kurva vynalézat ve spediční společnosti,“ zavrhnul definitivně pracovní věci.
„Ženské? To by se dalo zkusit. Kdybych sbalil opravdovou kost, tak bych mohl vyrazit dech i těm největším posměváčkům. Pak ať si kecají, co chtějí. Já už budu vždycky ten, co píchá modelky. To je ono,“ zaradoval se. „Ale nevyplácám tři přání na modelky. Chtělo by to nějak vyzkoušet, jestli „pracka“ vůbec funguje a jestli mě nenapálil,“ přemítal ještě.

Takhle to probíral ze všech stran ještě dvě hodiny a dospěl k finálnímu rozhodnutí. Nejdříve vyzkouší první přání, aby věděl, co a jak. Pak požádá o druhé, ve kterém si řekne o nejlepší modelku, kterou si ještě musí vybrat. Třetí přání si prozatím nechá do budoucnosti.
„Takže jak zní mé první přání?“ uzavřel plánovaní. „Opičí pracko, přeji si dnes souložit celou noc s tou od naproti. Během toho budu mít celou dobu pevnou erekci a udělám se pětkrát!“ toto je mé přání.

Jakmile vyřkl svá slova, pracka sebou cukla a pomalu natáhla jeden prst. „Jo, funguje to!“ zařval.
Pak ale pracka natáhla ještě druhý prst a hned na to ještě třetí prst.
„Jak to? Do prdele, vždyť to bylo jedno přání! To nejsou tři!“ řval na pracku. Nicméně nenadělal nic. „Dobře si rozmysli, abys nelitoval,“ opakoval Asiatova slova. „To nemohl být konkrétní?“ nadával Asiatovi. Bylo jasné, že dnes bude souložit celou noc s pevnou erekcí a pěti výstřiky, ale tím si přání vyčerpá.

Po chvíli vstal. „No, když už to tak dopadlo, tak ať to aspoň stojí za to,“ uklidnil se a odešel se osprchovat a oholit.
Byly teprve dvě hodiny odpoledne v sobotu, takže měl sice spoustu času, ale nechtěl na nic čekat.

Během přípravy myslel na Kláru. Tak se jmenovala sousedka. Byla to krásná dlouhovlasá černovláska. Konečky vlasů jí končily na lopatkách. Byla štíhlá a drobná. Sahala mu sotva po ramena, ale prsa měla čtverky.
Miloval léta, protože pak navlékla legíny a v rozkroku se jí rýsovaly obrysy stydkých pysků. To se pak potil ještě více. Byla objektem jeho sexuálních fantazií a četných onanií.
„Sice jsem to posral, ale kdo ví. Třeba se dáme dohromady, když se dneska pořádně předvedu,“ utěšoval se. „A taky dneska konečně uvidím tu její kundičku,“ propadal chvílemi v nadšené očekávání.

V pět byl zcela hotov. Třikrát se převlékl, ale nakonec si vzal na sebe triko, sportovní kalhoty a tenisky, které si koupil jen proto, aby vypadal moderně, ale nikdy je nevytáhl, protože se styděl.
„Teď se bude hodit ta flaška vína, co jsem dostal na narozeniny,“ stejně nic lepšího nemám. Vytáhl flašku „Dornfelderu“ a vyšel z bytu.

Zazvonil naproti a čekal. Byl nervózní a třásl se. Dveře se pomalu otevřely.
„Co si přejete?“ zeptala se postarší paní.
„J..ja…já jsem přišel za Klárou,“ vykoktal Lynyrd.
Paní nejdříve nereagovala, ale po chvíli se usmála a vysvětlila mu, že Klára šla na chvilinku pryč, a že na ni může počkat.
Než stačil zareagovat, chytla ho za ruku a vtáhla dovnitř. Ani nevěděl jak, ale měl dole boty a paní ho tlačila do kuchyně.
„Dáte kafe?“ zeptala se ho.
On stále ještě v šoku pouze kývnul souhlasně hlavou.
„Vy jste její přítel?“ ptala se.
„Soused přes chodbu,“ odpověděl on.
„Já jsem její babička, ale vy mi můžete říkat Miluško,“ představila se ona. „Cukr?“ zaskočila ho.
„Co?“ odpověděl nechápavě.
„Ptám se, jestli sladíte,“ přeformulovala otázku.
„Jo, dvě kostky a mléko taky prosím,“ požádal.
Namíchala vše a postavila před něho hrnek.

Nastalo trapné ticho. Takže se alespoň napil kávy a přemýšlel co dál.
„Kdy se Klára vrátí?“ přerušil ticho.
Usmála se potutelně na něho: „Neboj, dočkáš se. Vlastně by tu už měla být. Musela se někde zakecat.“

Konverzace nebyla nijak živá. On měl vždy problém tvořit zábavu. Raději poslouchal. Miluška to taky nepřeháněla s otázkami, takže ho spíše pozorovala a on srkal své kafe.
Hrnek byl za chvilku prázdný a Klára nikde.
„Děkuji za kafe,“ přerušil další trapné ticho a posunul hrnek ke straně stolu, ale ten skončil na zemi.
„Co se to se mnou děje?“ šeptal si.
Začalo se mu rozostřovat vidění a padat oči. Pokusil se vstát, ale výsledek byl pouze ten, že mu podjely ruce a on skončil natrvalo s hlavou na stole a tvrdě usnul.

Probudilo ho třepání. Někdo na něho mluvil a snažil se ho probrat. Pootevřel oči a viděl rozmazanou postavu. Nedocházelo mu, kde je. Uvědomoval si pouze, že leží na posteli přikrytý dekou v nějakém cizím bytě.
Pokusil se přetočit, ale nešlo to, protože mu něco drželo ruce. Pootočil hlavu a zaostřil pohled na svou levou ruku. Byla zachycená pouty k nějaké tyči. Druhá ruka to samé. Tyč pak byla vprostřed připevněna řetězem k čelu postele. Vypadalo to jako by ho někdo připoutal ke konstrukci určené na porážku prasat, jenže on u toho ležel.
Rázem byl vzhůru. „Co to má znamenat? Proč jsem přivázaný k posteli?“ zeptal se ostře.
„Okamžitě mě pusť!“ přešel do tykání a zaškubal rukama na znamení toho, že to myslí vážně.

Miluška zcela ignorovala vše co říká a odložila si blůzku. Obnažila tím svá prsa, protože podprsenku neměla. Lynyrd ztuhnul.
„Myslím, že si dáme něco k pití, protože já mám žízeň a ty po těch tabletkách asi taky,“ a automaticky sáhla pro dvě sklenice, které už měla nachystané. V jedné bylo brčko.
Lynyrd si až teď uvědomil, že se mu opravdu jazyk lepí na patro od žízně. Proto nabízenou vodu neodmítl, ale naopak poměrně rychle celou vypil.

Jakmile Miluška vypila i svou vodu, pokračovala ve vysvlékání. Moc toho nesundala, protože už měla jen sukni a kalhotky. Nahá přisedla na hranu postele čelem k Lynyrdovi a podívala se mu do očí.
„Jak si asi pochopil, Klára nepřijde. Odjela na roční stáž a já jsem využila příležitost a přestěhovala se do jejího bytu. No prakticky jsem si převezla jen nějaké oblečení a pár hraček, takže se nedivím, že sis toho nevšiml. Ale bydlím tu týden,“ vysvětlovala Miluška, a přitom si mnula levé prso, jako by si chtěla rozmasírovat ztuhlé svaly.
„Tři roky zpátky jsem přišla o manžela,“ pokračovala, „ale žádná škoda, protože se uchlastal. Dva roky zpátky jsem prodělal slabou mrtvičku a od té doby jsem jiná. Lékaři říkají, že mi to poškodilo mozek, ale já říkám, že mi to mozek vylepšilo, protože od té doby jsem neustále nadržená a silně vzrušivá. Nediv se proto, že využívám sebemenší příležitost se uspokojit. A proto si dnes tady,“ dokončila své vysvětlení a pohladila ho po tváři.

Lynyrd se trochu upokojil, že ho nechce zabít, ale nadšený nebyl. On 31 let, ona asi 60. Přece jen si říkal, že má na víc. Viděl před sebou ženu kolem 165 centimetrů vysokou, lehce macatou s povolenou kůží na stehnech, břiše a zadku a visícími prsy číslo 3.
Na její věk to bylo lehce nadprůměrné vzezření, ale on si ještě před pár hodinami myslel na Kláru, se kterou se to nedalo srovnat. Do toho rozhodně jít nechtěl.
„Tak proč mám sakra tak silnou erekci?“ proběhlo mu hlavou.

Miluška se na něho pobaveně dívala a zeširoka se smála. Vyžívala se v jeho zmatenosti.
„Tak co? Myslím, že bychom si mohli vzájemně vyhovět,“ spíše konstatovala než, že by se ptala.
„Jako, že když si se mnou užijete, že mě pustíte?“ vycítil naději Lynyrd.
„No já spíše myslela, že já si s tebou budu užívat tak dlouho, dokud tě to nepřestane bolet a pak tě samozřejmě pustím,“ vysmívala se mu, „nejsem žádný vrah ani únosce.“
„Bolet? Co mě má bolet? Vy mě chcete mučit?“ vyděsil se Lynyrd.
„Ale ne!“ zasmála se nahlas Miluška a odhodila z Lynyrda deku. „Už si přišel na to, z čeho máš tohle?“ a ukázala na ztopořený penis momentálně nechráněný ani dekou ani prádlem.
„Víš já vydržím opravdu dlouho, a abys i ty vydržel, tak jsem ti trochu vylepšila tu vodu poměrně silnou dávkou takového speciálního přípravku. Bohužel kromě silné erekce, která ti vydrží hodiny, cítí muži navíc silný tlak v penisu i v koulích. Když to necháš tak, tak to přejde v obrovskou bolest, ale pokud si pomůžeš ejakulací, tak ten tlak na chvíli ustoupí. No a my to budeme opakovat tak dlouho, dokud účinky léku nepominou,“ dokončila vysvětlování.

„Jdeme na to? Já jsem fakt nadržená!“ tlačila na něho.
„To nepřichází v úvahu. Nebudu vám dělat děvku!“ pokusil se o vzdor Lynyrd a rozechvěl se po celém těle, protože mu začínalo tepat ve slabinách.
„No, jak myslíš. Já znám rychlost nástupu toho léku a odhaduju, že do 7 minut budeš prosit, abychom se pomilovali,“ řekla milým hlasem a sevřela mu úd do dlaně a rukou sjela dolů, čímž mu obnažila žalud.
Jeho úd mu zacukal, čímž se dostavily dva intenzivní pocity: „slast a bolest“. Náhle ho pustila a tím nechala zmizet slast.
V pokoji se rozhostilo ticho a byl slyšet pouze tikot hodin. Tikání jako by navyšovalo jeho utrpení. Cítil, jak každý tichý úder proniká do jeho penisu a zvyšuje pulzující tlak, který už přešel v bolest.  
„Pusťte mě, prosím,“ žadonil. „Ne, Lynyrde. Ty víš, že jediná cesta, jak si pomoci je ta, kdy pomůžeš ty mi,“ nepovolila žádný odpor.
„Myslím, že jsi pochopil, co chci,“ konstatovala a ani nečekala na jeho odpověď.
Vylezla si k němu na postel, přisedla si obkročmo přes jeho obličej do polohy 69. Rukama mu sevřela penis u kořene a připomněla mu: „Snaž se!“   
Dosedla mu stydkými pysky na pusu a zavrtěla se tam. Lynyrd si stihl všimnout velkých povislých závojů, ale také vyholeného okolí s krátkým obdélníčkem chloupků vepředu. Více nestihl.
Byla opravdu velice zkušená. Zavrtěním dosáhla toho, že se její klitoris dostal mezi jeho rty. Zkusmo ho olízl a ona zasténala. Noto si vsunula jeho žalud do pusy a obkroužila ho jazykem. Jako by dostal elektrickou ránu. Sice cítil pulzující bolest, ale do toho vystřelil silný záblesk rozkoše.

Náhle přestala.
„Pokud se nebudeš snažit ty, tak se nebudu snažit ani já!“ vyčetla mu. Uvědomil si, že pod vlivem vzrušení přestal olizovat její pohlaví. Rychle vsunul jazyk dovnitř a kmital po stěnách.
Ona se vrátila k jeho penisu a opět ho zasunula do úst. Věděla přesně co dělá. Jezdila kolem žaludu jazykem, zasunovala si ho pomalu hluboko do úst a pak zase vyjela na okraj, aby jen lehce rty mačkala špičku. Do toho jemně prsty přejížděla po kůži šourku.

On byl v porovnání s ní amatér. Nechtěl ať přestane, proto se snažil za každou cenu nepřestávat a v rychlém tempu olizoval vnitřek díry, poštěváček i stydké pysky. Tu a tam vsál klitoris, a zatímco pusou vytvářel podtlak, jazykem dráždil povrch. Zjistil, že to ji vzrušuje úplně nejvíce a povzbuzuje k masírování jeho pohlaví.
Už to nemohl vydržet. Potřeboval se udělat. Vsál její poštěváček co nejvíce a intenzivně ho olizoval. Zařvala a na obličej mu vystříkly její šťávy. Nepřestával sát. Ona mu jednou rukou přizvedla šourek, druhou rukou ohrnula předkožku a jeho úd si zastrčila do krku. Tohle už nedal. Vzepjal se do luku a mocně sebou škubal. Jeho semeno skončilo hluboko v jejím hrdle. Nechala ho zcela vystříkat a když se uklidnil, vytáhla ho ven, a ještě vytlačila pár kapek, které rozetřela po jeho údu.
Musel si přiznat, že intenzivnější prožitek nikdy nezažil. Úplně odpadl. Penis měl stále úplně kamenný, ale bolest polevila.
„Alespoň v tomhle mi nelhala,“ proběhlo mu hlavou.

Náhle vstala a bez upozornění se otočila obličejem k němu a nabodla se na něj. Jeho kůl, stále ještě citlivý po předchozí masáži úpěl. Ale nemohl vůbec nic dělat. Jela jako pila. Nechápal, kde se v ní bere ta divokost. On jen ležel a obával se o své zdraví. Ona skákala a vrážela si ho co nejhlouběji.
„Je fakt dobrá, vždyť ho nemám nějak malého a ona si ho tam rve málem i s koulema,“ uznale přemítal.
Nalehla na něho a vjela mu jazykem do úst. Cítil chuť svého semene.
„Dělej!“ zase ho napomenula. Vyšel vstříc jejímu jazyku a pokoušel se o vášnivé francouzáky. Ona teď sjížděla celou délku jeho tyče tak, že konec téměř vypadl ven, ale ona se vždy včas zastavila a pak prudce dosedala.

Odtáhla od něho hlavu a vložila mu do pusy bradavku. Cucal jako kojenec. Slyšel, jak to dole čvachtá. Začala více vzdychat a dorážela daleko tvrději. On sice taky pociťoval narůstající mravenčení, ale od orgasmu byl přece jen dále.
Zvedla se do sedu, čímž mu vypadla bradavka z pusy. Olízla si ukazováček na pravé ruce a sjela rukou někde za sebe.
„Co to … ?“ zareagoval, když ucítil prst u svého análního otvoru.
Na víc mu nezbyl čas. Zajela celým prstem dovnitř a zatlačila jím proti stěně směrem k břichu.

Okamžitě se udělal. Opět se propnul do oblouku a třepal se hluboko uvnitř což vyvolalo i její orgasmus. Bylo mu všechno jedno. Řval na celé kolo. Ta ženská je ďábel. Dopadla na jeho hruď a zprudka se vydýchávala. To už měla prst z jeho zadku ven. Takhle leželi asi dvě minuty než se jim zklidnilo dýchání a tep.
Zvedla hlavu a zeptala se: „Máš žízeň?“
„Zase nějaké oblbováky?“ řekl pochybovačně.
„Ne, něco lepšího,“ odpověděla a zvedla se z jeho těla a posunula rozkrokem nad jeho hlavu.
„Ne, to nechci!“ pochopil nabídku.
„Ale nemáš jinou možnost, protože ti za chvíli začne znova brnět a já ti bez tohohle nepomůžu,“ dala najevo, kdo je tady pánem.
Dosedla mu na obličej. Prsty srovnala stydké pysky a lehce zatlačila.
Do pusy mu vystříklo malé množství moči. Chuť moc nevnímal, protože se soustředil na dýchání. Dýchat mohl jen nosem, a tak se musel hodně snažit, aby mu nezaskočilo a on se nezačal dusit. Polkl první doušek.
Ona si poposedla a řekla: „Vyplázni jazyk a vlož ho do mojí díry!“
Jakmile to udělal, trochu se předklonila, čímž došlo k opětovnému utěsnění úst.

Pustila další várku a další a další. Asi se opravdu potřebovala urgentně vymočit, protože ho takhle přerušovaně napájela skoro dvě minuty.
Když skončila, tak jen přikázala: „Očistit!“
A on ji tedy jazykem očistil od moči, šťáv i spermatu nacházejícími se na povrchu jejího pohlaví.

„Na chvilku si skočím do koupelny,“ stroze oznámila, seskočila z něho a odešla z místnosti. Zůstal sám asi dvacet minut. Slyšel jen zapínání a vypínání vody a sem tam dunění, jak chodila ve sprchovém koutě, ale nic, co by mu naznačovalo, co má následovat.

Měla pravdu. Jeho stále tvrdý penis začal opět bolet. Už se dokonce těšil, až se vrátí. Když vstoupila zpět do místnosti, držela v ruce vibrátor a byl to vcelku macek.
Přišla k posteli a vystoupila na ni. Teď stála obkročmo nad ním, čelem k němu. Předklonila se, chytila jeho penis a přidřepla. Hlavu jeho údu si nasměřovala k análnímu otvoru.
„Pěkně jsem se dole vypláchla, aby to nebylo s překvapením,“ naznačila důvod tak dlouhé koupele.
Pomalu dosedávala, až byla nadoraz. Očekával, že zase začne divočet, ale ona se jen zaklonila dozadu a opřela o lokty.
To mu naskytlo perfektní výhled do její vagíny, ale zase mu to ohýbalo těžce zkoušený úd. Nikdy anální sex nepraktikoval, takže mu to přišlo vzrušující, ale ne zas tak moc, protože se nehýbala.
Vzala vibrátor a zasunula si ho do pochvy. Cítil jeho tlak přes stěny pochvy a střeva. Překvapení přišlo ve chvíli, kdy zapnula vibrace. Cítil silné brnění po celé délce svého kamaráda. Miluška se nadále nehýbala a nechala pracovat pouze vibrátor. Asi to měla hodně ráda, protože během chvilky se udělala. Šťávy ji vytékaly kolem vibrátoru ven.

Poté co jí dozněl orgasmus neudělala téměř nic. Pouze si začala třemi prsty masírovat klitoris a stydké pysky. Předchozí vyvrcholení dosáhla téměř potichu, ale teď začala hlasitě vzdychat a občas vykřikla. Nové vyvrcholení vytlačilo další vlnu šťáv z díry.
Až nyní se trochu pozvedla a tím z ní vyjel jeho úd až na krajíček. Nabrala do dlaně své vlastní mazivo a potřela jím celou délku tyče.
Zkusmo zprudka dosedla a usmála se. Byla spokojena s přípravou a začala jezdit nahoru a dolů. Vibrátor měla pořád zaražený až nadoraz a nastaven nejvyšší výkon. Chodidla měla zapřené po stranách jeho hrudníku, dlaně se vzpíraly nedaleko jeho kolen a jen pánev jezdila nahoru a dolů.

I když se cítil vyčerpán po předchozích dvou výstřicích, kombinace vibrací a stisku análního otvoru ho rychle přibližovaly k dalšímu úspěchu. Miluška teď dopadala celou váhou na jeho pánev. To mělo za následek to, že se mu uvnitř jejího těla navíc obnažoval žalud a třel se o stěny střeva. Tím bylo dráždění ještě intenzivnější. Rytmus Miluščiných přírazů se stával nepravidelný.
Její slastná chvilka se blížila. Chtěla, aby to do ní nastříkal hned teď. Sevřela svaly konečníku a tím zvýšila tření mezi análem a penisem na maximum. Téměř ho zvedala při pohybu nahoru a málem mu trhala předkožku při pohybu dolů.
Nevydržel více než pět zásunů a vystříkal ji.
Ona na něj prudce dosedla a dlaní rychle zajela k pohlaví a zuřivě zakroužila po klitorisu. Zhluboka se nadechla a zařvala až mu zaléhaly uši. Z pohlaví jí vystříkl proud šťáv, který mu zalil hrudník, krk a pár kapek přistálo i na ústech. Následovalo ještě pár menších výronů a Miluška odpadla. Překulila se na bok a tím jí vypadl jeho penis ze zadku.

Oba leželi a nic neříkali. Milušce ze zadnice vytékalo sperma. Ruce se jí třásly po prodělané námaze, a tak si dokázala vypnout a vytáhnou vibrátor až po chvíli.
Lynard, jelikož byl svázaný tak nemohl dělat nic. Jeho penis pořád stál, ale teď byl navíc ulepený od spermatu a jejich šťáv. Celý ho bolel. Nevěděl, jestli je to tím, co mu namíchala do pití nebo tou brutální masáží co dosud dostal, ale na pravém důvodu stejně nezáleželo.

„Tohle se mi líbilo. Myslím, že i ty sis to užil,“ řekla do ticha. „Teď se půjdu dát trochu dohromady,“ řekla a hned vstala a odešla.
Slyšel z koupelny cákat vodu a sprchování. Byla tam asi deset minut a celou dobu tekla voda, což mu bohužel působilo na smysly a on si uvědomil, jak moc se mu chce močit.
Její návrat byl pro něho vysvobozením. Hned jak vešla do ložnice, úpěnlivě prosil: „Miluško, prosím Vás, nutně se musím vyčůrat! Odvažte mě!“
„To nebude potřeba. Na to jsem připravená,“ zamítla jeho prosbu. „Přetoč se na břicho. To ti ten postroj umožňuje,“ dala mu instrukci.
Po troše akrobacie to zvládl. Zajímavé, že ho to před tím nenapadlo.
„Proto je ten jeden řetěz vprostřed,“ uvědomil si.
„Teď běž na kolena a čekej,“ dokončila instruktáž.
Otočila se do skříně a vytáhla dvě věci. Bažanta očekával. Ale proč vytáhla jakousi změť kožených pásků, nepochopil.
Bažanta si odložila na noční stolek a chopila se páskového houští. Jakmile to rozbalila, pochopil, že to jsou jakési kalhotky. Nicméně pořád nechápal, jak to souvisí s jeho potřebou močit.

Když byla spokojená s uchycením postroje, otočila se ještě jednou ke skříni a vytáhla oboustranný vibrátor zalomený do tvaru písmena „L“.  Provlékla ho postrojem tak, že dlouhá strana trčela dopředu jako mužský penis, zatímco zhruba patnácti centimetrová kratší strana skončila zasunutá v jejím pohlaví. Dotáhla popruhy a vše zkontrolovala. Poslední, co udělala, bylo nanesení lubrikantu na obnaženou část.
Lynyrd byl v šoku. Napadala ho jen jediná věc, co by s tím mohla chtít dělat a ta se mu vůbec nelíbila.

„Jdeme čůrat! Jsem připravena,“ řekla Miluška. Vzala bažanta z nočního stolku a klekla si za Lynyrda. Nasadila špičku vibrátoru na jeho anální díru a lehce zatlačila. Lynyrd ucítil tlak na svém otvoru, ale byl sevřený, takže nástroj dovnitř neproklouzl. Miluška nalehla prsy na jeho záda a chytila jednou rukou jeho penis a druhou mu nasadila na špičku bažanta.
„Co je zase tohle?“ divil se nahlas Lynyrd.
„Jsem poměrně zručná, a tak jsem trochu upravila bažanta a na hrdlo připevnila silikonovou vagínu,“ rozptýlila jeho zmatení Miluška, „samozřejmě, že nemá dno, takže klidně čůrej.“

Už opravdu musel, protože ho šíleně tlačil měchýř, a tak to pustil.
„Hej, co děláš?“ přešel zase do tykání Lynyrd, když zjistil, že mu silně stiskla močovou trubici a tím brání průtoku moči.
„Proč si myslíš, že jsem se takhle ustrojila?“ šeptala mu něžně do ucha, „teď se budeš snažit a uvolníš svůj zadek nebo neuvolním svůj stisk. Rozumíš?“ Tlak v podbřišku byl enormní a to, že už to i spustil situaci jen zhoršilo. Pokýval na znamení, že souhlasí a pokusil se zkrotit svalstvo. Pomalu se uvolňoval, ale jakmile se zhoupla v bocích, okamžitě zase ztuhnul. Potil se námahou a touhou se vymočit. Opět se soustředil a začal povolovat sevření. Miluška na nic nečekala a prudce zarazila celý vibrátor dovnitř náhlým výpadem jejího těla. Zároveň uvolnila tlak na močovou trubici a zarazila celý penis skrz silikonovou vagínu do bažanta.
Lynyrd konečně ucítil, jak moč opouští jeho tělo a mohutným proudem naráží do stěny nádoby. Jeho penis byl sice pořád tvrdý jako skála, ale přetlak uvnitř měchýře odpor překonal. V první chvíli dokonce nevnímal tlak ve svém konečníku.
To se ale změnilo okamžitě co Miluška začala přirážet. Brala si ho tvrdě. Vytahovala vibrátor do půlky a zarážela nadoraz. Navíc ho honila i bažantem. Ve stejném zběsilém rytmu přírazů do zadku kmitala rukou i vpředu a nořila jeho chloubu do silikonu.
Tlak na prostatu a masáž údu nastartovala jeho vzrušení a zpomalila proud moči.
Nevěděl, co dříve, cítil, jak mu kapalina nashromážděná v bažantu cáká při každém přírazu na obnažený žalud, a to akcelerovalo jeho vzrušení. Na druhou stranu pořád potřeboval uvolnit tlak měchýře. Soustředil se na to druhé, ale Miluška byla zásadně proti. Sama začala prožívat blížící se orgazmus, a ještě znásobila rychlost přírazů boků a práci rukou.

Jeho vzrušení dosáhlo maxima a on začal křičet a stříkat. No, spíše jeho vyvrcholení přerušilo proud moči a vypudilo z těla posledních pár kapek semene, které ještě v sobě měl.
Ona se mezitím za obrovského výkřiku udělala a dopadla na jeho záda a zarazila uměláka nadoraz.

Nehýbali se, jen prudce vydýchávali námahu. Ticho přerušilo šplouchání v bažantu, neboť Lynyrdovo tělo opět uvolnilo cestu moči.
Když se kompletně vyprázdnil, Miluška opustila jeho anál a stáhla silikonovou vagínu z jeho penisu. Z koupelny si přinesla navlhčený ručník a umyla mu okolí zadní díry a také celý penis i s varlaty.
„Otoč se zpátky na záda,“ přikázala mu. On byl rád, že si může odpočnout. Úd mu sice pořád stál, ale semeno v něm nebylo a nemyslel si, že existuje jakákoliv možnost, která u něho může vyvolat vyvrcholení.

Miluška teprve teď odpoutala postroj a vytáhla zahnutou stranu vibrátoru z hloubky své vagíny.
„Myslím, že si dáme ještě poslední číslo a pro dnešek by to mohlo stačit,“ mrkla na něho.
„Ale já už vážně nemůžu,“ řekl plačtivě.
„Ale vždyť ti pořád stojí,“ pronesla schválně pisklavým hláskem, „a já to chci ještě jednou! Kdo ví, kdy se mi zase naskytne taková příležitost.“
„Já bych strašně rád, ale opravdu už nemůžu!“ žadonil o smilování.
„Neboj, já vím jak na to,“ řekla a opět se tajemně usmála, což ho po předchozích zkušenostech vyděsilo.

 Opět sáhla do své skříně zázraků a vytáhla krabici s nápisem „Electric Ejaculator“.
Po otevření mu natočila krabici tak, aby viděl dovnitř a řekla: „Tohle nám pomůže.“
Lynyrd viděl jakési plíšky a drátky a taky něco jako pouzdro na baterie, ale kromě toho, že se obával, co s ním bude dělat, význam příliš nechápal. Miluška vcelku rychle vytáhla pár částí ven a začala je instalovat dohromady.
Dvě speciálně tvarované části patřily na tělo. Jednu, která vypadala trochu jako drátěná koule s ouškem připevnila Lynyrdovi na kořen penisu a šourek. Druhou, válcovitou si zavedla sama dovnitř pochvy. Obě části propojila dráty s ovládacím panelem a ten zas s bateriemi.
„Myslím, že jsme připraveni. Toto je velice šikovná mašinka. Je to zařízení, které reaguje na vzájemnou polohu toho, co máš nasazené na tvém pohlaví s tím, co mám já vložené to vagíny. Když je poloha ideální, vyšle se elektrický impuls do těch kovových konstrukcí,“ popsala přístroj Miluška. „Co to udělá s tělem uvidíš sám,“ dokončila popis, ale to už v poloze na koníčka směrovala Lynyrdův žalud mezi stydké pysky.

Jen co byl na krajíčku uvnitř, nahnula se opatrně Miluška k Lynyrdovi a dala mu vášnivý polibek. Vjížděla mu jazykem do pusy a proplétala se s jeho. On začal odpovídat a taky vystrčil svůj jazyk ven a zajel do jejich úst.
V té chvíli dosedla a zarazila si ho celého až nadoraz. Lynyrd, ale i Miluška dostali ohromující ránu do svých pohlaví.
Lynyrd to vůbec nečekal a kousl se do silně do jazyku, z které my teď tekla krev. Miluška se odrazila ode dna a nechala vyjet jeho úd až skoro na konec. Znovu prudce dosedla a dostali další ránu. Proud způsoboval prudké stažení svalstva její vagíny a jeho koulí. Opět vyjela až ke kraji, a teď už sjížděla dolů velice pomalu.
Nevěděl, kdy přijde další rána. Věděl jen to, že to bolí jako čert. Už se blížila pysky ke kořeni jeho údu a stále nic. Tu najednou „prásk“, alespoň tak to slyšel ve své hlavě, vystřelil další elektrický impuls. Ještě několikrát ho takhle pomalu poškádlila. Trochu si na to zvykl. Tkáně se asi trochu otupily po prvním šoku a teď to bylo spíše jako velice intenzivní masáž.
Po posledním přírazu a ráně zůstala dole. Natáhla ruku k ovládacímu panelu a řekla: „Teď si to užijeme,“ a přepnula na jiný program.

Program s názvem „nekonečná rozkoš“ spočíval v tom, že pulzy se opakovaly každou sekundu bez ohledu na polohu obou zařízení. Poloha zařízení určovala pouze místo a sílu proudu, který těly prošel.
Byla to brutální masáž. Miluška okamžitě začala křičet a teď už nedorážela do krajních poloh, ale pouze drobně měnila hloubku zasunutí, podle toho, jak se jí to nejvíce líbilo. Bylo to tak intenzivní, že stačilo necelých dvacet sekund a zařvala naposledy.
Její tělo se klepalo vlivem proudu i prožitým vyvrcholením. I Lynyrd prožil své vyvrcholení, pokud se to tak dá nazvat. Proud škubající jeho svaly vypudil z močové trubice poslední kapku možná dvě ejakulátu, a to bylo vše.

Miluška bouchla rukou po červeném tlačítku „STOP“ a přístroj vypnul pulzy. Otočila se zpět k Lynyrdovi, sjela trochu dolů po jeho těle, takže se dotkly opět její pysky a kořen penisu. Rukama objala Lynyrda a vášnivě ho začala líbat. Nedbala na zkrvavený jazyk, prostě byla šťastná a ukojená. Po chvíli dolehla hlavou na jeho hrudník a odpočívala.

„Bylo to s tebou super. Krásně jsem si to užila,“ řekla upřímně.
„Takže mě teď pustíte?“ zeptal se Lynyrd bázlivě.
„Samozřejmě! Nejsem žádný únosce ani vrah. Mám ráda sex ne mučení,“ odpověděla a něžně ho hladila po těle. „Jsem přesvědčená, že kdyby ses nebál, tak si mohl dávno mít pěknou holku a ukázat jí co je v tobě. Ale to se ode dneška změní,“ řekla a dívala se mu u toho do očí.
Jako by se v něm něco změnilo. Tohle potřeboval slyšet. Cítil se silný. Její poslední slova se mu vypálily do mozku.
Po chvíli z Milušky vypadl změklý penis oslintaný od jejích šťáv.
„No vidíš, už je zase v pořádku. Léky ztratily účinek,“ pokývala směrem k rozkroku.

Poté co Miluška odmontovala všechny díly „ejakulátoru“, odemkla také Lynyrdova pouta. Po mnoha hodinách se mohl postavit. Všechno ho bolelo a nejvíce koule. Cítil se úplně vyšťavený.
„Vím, že nikde nic neřekneš, protože se určitě nebudeš chtít chlubit tím, že tě ojela stará ženská jako já. Ale kdybys náhodou někdy cítil potřebu, tak jsem tady,“ dala mu nečekanou nabídku. „A teď už běž. Je ráno a já jsem celou noc nespala,“ uzavřela konverzaci.

Do svého bytu se dobelhal na nejistých do široka roztažených nohou. Věděl, že dnešní den mu změní život, ale právě teď potřeboval nejvíce chladivý obklad na jeho pohlaví a anální otvor.
Pohlédl na stůl, kde stále ležela opičí pracka. Náhle se zachvěla a ruka se opět sevřela v pěst. Pak se zablesklo a stůl zůstal prázdný.

Pracka si začala hledat nového majitele.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

No, zajímavé…

Shock

Tak tohle bylo teda dost děsivý, uffff 🙂 Nemám k tomu víc co dodat.

Tomáš

A vy si myslíte, že jsem si přál 30cm tenis? 😀

Kittikit

Celej se bolim a to jsem to jen cetl 😁

Frank

Rozhodně zajímavá interpretace poučky, „Dávej si pozor na to, co si přeješ.“
🙂

Tramp

Nic ve zlém,ale hodně bídné.

Junior

Jó ono se řekne 3 přání. Ale pak to dopadne takhle. On na něco myslí a vysloví přání a talisman mu ho splní po svém. Takže radši žádný přání jak je člověk není schopen precizně formulovat tak se vždycky zvrtnou.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x