Pálení čarodějnic

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Vesnická coura
Počet zobrazení: 405

Jana se probudila. Byla celá zpocená a měla žízeň. Oknem prosvětlovaly první sluneční paprsky a vedle ní se ozývalo chrápání. Její muž ještě spal. Opatrně vstala, přetáhla si noční košili přes hlavu a vešla do koupelny, kde košilku hodila mezi špinavé prádlo. Pak vstoupila do sprchy. Co to má znamenat. Už týden se mi zdá ten samý sen. Ale proč? Byla v rozpacích. Už dvanáct let si šťastně žila se svým mužem a dvěma dětmi. Její překrásná štíhlá postava s velkými pevnými prsy vzrušovala snad každého muže ve vesnici, jenž se hned nabízel, že jí ukáže neskutečnou rozkoš. Ale Jana odolávala. Tak proč se jí teď, v jejích dvaatřiceti letech, začaly zdát takové sny? Proč? Svátek práce. První máj.

Teď se však už neslaví, jako dříve. Žádný průvod, žádné lampiony. Komunismus je už pár let po smrti. Ale upalování čarodějnic zůstalo. A právě na první máj se to stalo. Na Janino nahé tělo dopadaly teplé kapky vody a ona se začínala uvolňovat. Napovrch opět vystoupil onen sen, který se však zdál více, než pouhý výplod Janina mozku. Náhle to byla vzpomínka na události, které se staly na prvního máje. A Jana si náhle uvědomila, co ten sen znamená.

Tehdy, jak se na venkov sluší a patří, to opět pořádně oslavovali. Májka se hrdě tyčila do vzduchu, opodál hořela veliká hranice a kolem pobíhaly nadšené děti. Plameny sahaly vysoko do nebe, nebo to alespoň tak vypadalo. Hned několik táboráků hořelo poblíž hranice, kde si mohly děti a ostatní upéct své buřty a kde dospělí seděli a popíjeli. Dalo by se říci že pivo teklo proudem a nejenom pivo. Nálada byla opravdu veselá a v pozdějších hodinách, kdy ty nejmenší šli spát, stejně jako ti nejméně opilí, pomalu odpadaly zábrany. Chlapi si víc dovolovali. Někdo se občas s druhým nepohodl a hned se strhla rvačka a nebo jen slovní přestřelka. Slušná slova se pomalu vytrácela z jejich slovníků a ruce spočívaly na tělech žen tam, kde by normálně neměly být. A ženy zase ty ruce na těch místech nechávaly, i když občas nějaký naštvaný manžel opět po někom vyběhl, že mu ohmatává manželku. Ale když se blížila půlnoc, už to bylo jedno. Protože i ten naštvaný manžel si za svou ženu našel náhradu. I Jana se tohohle účastnila, stejně jako její muž . I ona se dostatečně opila, ale dokázala prozatím muže držet v krajních mezích. I když jejich ruce často spočívaly na prsou, které hladily a mačkaly. Ze začátku se tomu bránila, ale pak je nechala. Její muž také osahával jiné ženy. Aspoň že jen osahával. Zpěv, smích. To vše se linulo krajinou a spící vsí. Takové to bylo každým rokem, ale tentokrát tu Jana zůstala déle než obvykle. Seděla vedle tlustého cikána, který bydlel v sousedním paneláku. Jmenoval se Míra Kudík, jeden z početných Kudíků ve vsi. Právě on měl to štěstí, že jeho ruce mohly býti na prsou, aniž by se proti tomu jakkoliv ohradila.

„Musím říci, že máš fakt pěkné dudy,“ zašeptal jí do ucha a ona se zasmála. Zadívala se do černých očí. Tváře měli od sebe jen pár centimetrů.
„Ale jdi ty. To říkáš jen tak“ pravila. Cítila, jak jí ovládá alkohol. Hlava se příjemně motala a i když věděla, že by se měla tomu bránit, nedokázala to. Míra zavrtěl hlavou a více zmáčkl prso, které se rýsovalo pod svetříkem.
„Jsou fakt velká a tak pevná. Vážně jste hezká kunda.“
Normálně by se urazila, naštvala a vlepila by mu facku. Teď jí to ale připadalo jako ta nejlepší lichotka.
„Oh, to je poklona.“ zašeptala a začala se smát, stejně jako Míra. Janin zrak sklouzl po ostatních kolem kruhu. Bavili se vesměs mezi sebou. Každý seděl vedle nějaké ženy, i když to nebyla jeho vlastní žena, a každý dělal prakticky to, co Míra s Janou. Smáli se a bavili se dost nemravně. Všimla si svého muže. Seděl vedle mladé Romky, Hedvika, ano tak se jmenovala. Bylo jí osmnáct let, měla štíhlou postavu a pod svetříkem se rýsovala menší prsa. Jana si všimla, že je manžel hladí a navíc že se i začali líbat.
„Jen je škoda, že já jsem tak tlustej, to u vás nemám žádnou šanci“
Opět se otočila k Mírovi a na manžela, a co právě dělal, hned zapomněla.

„Ale no tak, tlustej? To ne, jsi kus chlapa“
A přitom jak to řekla, položila mu ruku na stehno. Vzápětí přišel od Míry polibek, který nečekala, ale kterému se ani nebránila. Jazyk jí vnikl do úst, kterými jak úhoř proplouval a ona dělala to samé. Míra položil volnou ruku na vnitřní stranu stehna těsně u rozkroku. Cuklo to s ní. Jako by se probouzela z nějakého snu, ale vzápětí se do něho zase ponořila a mírně nohy roztáhla. Stejný obrázek byl prakticky u každého páru, sedícího u ohně. Janou zase projela vlna výčitek, ale vzápětí si vzpomněla na svého muže. Po očku se na něj podívala, jelikož seděl na druhé straně ohně naproti ní. Měl rozepnutý poklopec u kalhot, ze kterého čouhal tvrdý úd. Ten ústy zpracovávala Hedvika a evidentně se mu to líbilo. O to vášnivěji začala Míru líbat.

Mírova ruka opatrně nadzvedla svetřík a zajela pod něj. Jelikož bylo tehdy docela teplo, pod svetříkem již Jana nic neměla, jen podprsenku, která více umocňovala velikost prsou. Kousek od Jany a Míry se ozval hlasitý sten. To Kudík, další z Romů, který bydlel naproti Jany, zrovna zarazil ptáka do nadržené kundy paní Novákové. Ta zase bydlela nad Janou. Tak dlouho tu ještě nikdy nevydržela, aby tohle vše spatřila. Vždycky odešla spát dřív, i když muže tu nechávala. Teď už věděla, proč se vždy na pálení čarodějnic tak těší.
„Teda líbáš skvěle, až mi z toho čurák ztvrdnul,“ hlesl Míra, když se dolíbali. Jedna ruka stále mačkala prsa, druhou se navíc snažil vysvobodit z košíčků podprsenky. Nakonec zajela na její záda, kde podprsenku rozepnul. Měl v tom docela praxi. Jana se jen na něj usmívala a rukou ho hladila přímo v rozkroku, kde cítila pořádnou bouli.
Když jí podprsenku rozepnul odtáhla se drobet od něho. Celým tělem jí prostupovalo teplo a příjemné pocity z alkoholu, který stále pila a díky tomu se zbavovala posledních zábran. A také rozkoš, kterou pociťovala, když se jí Míra dotýkal a líbal. Vsunula ruce do rukávů svetříku, chvíli se kroutila jak had a nakonec z pod svetříku vytáhla podprsenku, kterou hodila na zem vedle sebe. Opět si sedla vedle Míry, a ten okamžitě zasunul ruku pod svetr a zmáčkl jedno prso.

„Tak jak ti připadají moje kozy teď?“ zeptala se Jana 
 „Jsou úžasné,“ zašeptal a přitom si jednou rukou rozepnul zip u kalhot po chvilce z poklopce vytáhl černý úd. Ten už byl pěkně tvrdý jak kámen. Ale hlavně byl pořádně dlouhý a tlustý.
„Ale, ty tady obdivuješ moje kozy, jak jsou hezky velká, a zatím si jediný co tu má něco velkého,“ pravila překvapeně a jednou rukou uchopila tu kládu. Párkrát jej pohonila a Míra, celý nadržený z líbání a osahávání Jany, vystříkl. Proudy bílého semene dopadaly na Janinu ručku, jeho kalhoty a okolní trávu. A bylo toho opravdu hodně.
„Teda, jako kůň,“ pravila Jana, než se nahnula nad povadlý úd a vsála jej do úst, aby ho očistila od semene. Pomalu ho začala cucat a cítila hořkou chuť semene, která zaplavila jazyk. Potom se svým jazykem zbavila Mírova semene z ruky a slízala i to, co dopadlo na kalhoty. Byla v sedmém nebi, nemohla to jakkoliv popsat, nikdy dříve něco takového neudělala. Když skončila, opět se napřímila a znova políbila Míru. Jeho ruka teď víc, než kdy předtím, hladila stehna a více její rozkrok.

Když se opět přestala líbat s Mírou, rozhlédla se kolem. Většina už ležela na zemi. Ženy většinou zcela nahé a užívali si tvrdých ptáků mužů, které jezdily v nadržených kundičkách. Pokusila se instinktivně najít manžela, který stále seděl u ohně, ale na tvrdém údu již měl nabodnutou Hedviku, která divoce poskakovala. Soudě podle bílé tekutiny, která obalovala úd, usoudila, že již její muž je hotový a veškeré své sperma nastříkal do dívčiny kundičky. Jako by se opět probouzela z mrákot už, už, chtěla vykřiknout, chtěla se rozhněvat, ale zvuk rozepínajícího se zipu u jejích kalhot, jí zase jako by vrátil do sna a ona se podívala na Míru.

Ten rozepnul zip i knoflík u kalhot a vystavil tak na obdiv kus krajkovaných kalhotek, které měla na sobě. Díky tomu navíc snadněji zajel do klína, kde přes mokrou látku kalhotek, nahmatal dychtivou kundičku. Zatlačil prsty na spodní díl kalhotek a Jana vzdychla. Mírně se nadzvedla a pomohla Mírovi stáhnout kalhoty až po kotníky. Pak už bylo pro něj lehké z ní zcela kalhoty stáhnout. Nyní seděla vedle tlustého cikána už jen v kalhotkách a svetříku, pod kterým se rýsovala velká pevná prsa. Jednou rukou jí zajel pod svetřík, kde znova uchopil do dlaně prs a lehce jej zmáčkl a druhou zajela do klína.
Jana více roztáhla nohy a nechala ruku, aby si s kundičkou pohrávala. Točila se jí z alkoholu hlava, prakticky viděla skoro dvojmo, ale zase cítila neuvěřitelnou rozkoš. Nakonec Míra odhrnul na stranu spodní lem krajkovaných kalhotek a dvěma prsty zajel do mokré kundičky. Přisála se na jeho ústa a začala jej líbat tak vášnivě, jako nikdy nikoho před tím. Ručkou přitom uchopila úd, který opět nabíral na velikosti a tvrdosti. Opět jej lehce honila a pak, když se konečně odlepila od Mírových úst, se nad ním sklonila a vsála je do svých drobných úst. Opravdu to byla kláda. Musela pořádně rozevřít čelist, aby se do úst vešel, ale po chvíli, kdy to bylo nepříjemné, to přešlo a již se zcela plně věnovala kouření té klády.

Pevně jej obepnula rty a Míra prožíval ohromnou slast a rozkoš. Ale taky ještě jeden pocit na něj přišel, který na krátko převládl a do Janiných úst náhle vytryskla zlatavá moč. Jana okamžitě vytáhla úd ze svých úst a doslova moč vyprskla, ale nebyla naštvaná. Oba se začali smát, zatím co Míra močil, a vzhledem k tomu, že toho dost vypil, měl močový měchýř plný k prasknutí a díky značnému vzrušení, vypouštěl moč v malých přerušovaných gejzírech. Jana mu sedla na klín. Úd se jí opíral o bříško a zlatavá moč na něj stříkala. Zatím co se smáli a líbali se, přetáhla si svetřík přes hlavu, čímž všem vystavila na obdiv prsa. Vnímal je ale hlavně Míra. Vypadaly jako dva nafouklé balónky. A když vyprázdnil močový měchýř, měl od moči zmáčené kalhoty a i Jana byla od ní dost mokrá. Nijak jim to nevadilo. Mírně se nadzvedla, jednou rukou odhrnula kalhotky na stranu a druhou si zavedla černou kládu na okraj kundičky. Pak už si jen sedla a ten černý ohon, ještě celý od moči, zajel až na dno mokré svatyňky.

Oba se začali líbat a když přestali, uchopil Míra do jedné ruky láhev piva, a napil se. Podal pak i Janě, která samozřejmě neodmítla. Když pila, spousta toho jí vytékalo z úst, na nahé tělo. To zase bylo něco pro Míru, který jazykem slízával stékající pivo.
„Teda ta tvoje píča je pěkně úzká,“ zašeptal Janě do ucha, když slízal stékající pivo.
„Taky máš pořádnýho čuráka tlusťochu,“ odpověděla vesele a začala se zlehka na jeho údu pohybovat. Všude se už rozléhalo slastné sténání, vzdychání a oddychování a hlasité dosažení orgasmů. Rozkoš prostupovala jak Janiným tělem tak i Mírovým. Ona z mírného pohybu, přešla do klusu a pak skoro do sprintu. Přesně tak, jak se zvyšovala její rozkoš. Snad to bylo tím alkoholem, ale Míra měl dost dobrou výdrž. Nakonec zašeptal Janě do ucha:
„Slez, lehnem si do trávy.“
Jana sesedla, a on si hned stoupnul a začal ze sebe stahovat kalhoty.

Jak byl opilý, nedokázal se pořádně udržet na nohou a tak brzo spadl na zem. I Jana měla problémy udržet se na nohou. Hlava se jí točila a dělalo se jí trochu špatně od žaludku, ale i přesto se dokázala rozhlédnout po ostatních. Její muž ležel v obětí s cikánkou a zrovna do ní opět vrazil tvrdý úd. Ostatní na tom byli stejně anebo už spali. Mezitím už byl Míra vysvlečený a tlustá černá postava ležela na trávě. Jana si k němu lehla a opět jej políbila a přitom si pomalu ze sebe stahovala kalhotky až nakonec ležela vedle Míry nahá. Ten se převalil a nalehl na ní celou svojí váhou. Nevadilo jí to.
Roztáhla nohy a pak už jen si vychutnávala, jak dlouhý tlustý čurák rozevírá růžové pysky kundičky a jak zajíždí hlouběji a hlouběji, až jí zcela zaplňoval a příjemně roztahoval. Při tomhle pohybu Jana ze sebe vydrala hlasitý sten, trvající dokud Míra nenarazil na samé dno. A pak už začal přirážet. Pořádně ji objal, tak jako ona jeho, a jako parní píst začal rychle a tvrdě vrážet a zase vytahovat ohon do a z nadržené kundičky. A ona mu pohyby pánve vycházela vstříc. Postupně zrychlovali a přitvrdili ve svých přírazech. Jejich vrchol se blížil. A nakonec jej oba prožili současně. Vypukl, jako když vybuchne veliký vulkán. Ohromný skoro ohlušují Janin řev. Mohutné výstřiky semene, které dopadaly na dno svírající se jeskyňky a neuvěřitelně silná rozkoš, která projížděla jejich těly, jenž se třásly v křeči orgasmu.

Probudila asi o hodinu později. Byla ještě opila i když už ne tak hodně. Dost jí překvapilo, že je nahá, ale pak si na vše vzpomněla. Zvedla se, vzala si své věci a nahá se vydala domů. Byl to poměrně kousek. Celá slavnost se konala v parku, který ležel pár desítek metrů od paneláku, kde Jana bydlela. Bylo jí špatně, hlava se jí motala, ale byla zcela spokojená a hlavně ukojená. Když stoupala po schodech do svého patra, potkala Trnku, staršího cikána, který pásl krávy. To že potkal Janu nahou ho překvapilo a dost na ní udiveně zíral. Zapírat, že se mu při tom nepostavil úd taky nejde. Jana se na něj podívala, držíce se pevně zábradlí, aby nespadla a pak zašeptala:
„Co koukáš? Líbím se ti? Klidně ti podržím. Už jsem podržela jednomu cikánovi.“
Při těch slovech se otočila, opřela se o zábradlí a vyšpulila na Trnku svou kundičku.

Chvíli byl nerozhodný, ale takovou příležitost si nemohl nechat ujít. Už dlouho si nezašukal s pořádnou kundou. Rychle si stáhl špinavé kalhoty i trenýrky, ptáka rychle nasadil na okraj kundičky a jedním přírazem do ní zajel až po koule. A zas a zas. Začal Janu divoce šukat. Jeho úd nebyl tak dlouhý, jako Mírův, ale byl rozhodně silnější, jak jejího muže. Takže kundičku opět příjemně roztahoval a jeho pohyby jí způsobovaly rozkoš. Jana začala sténat slastí. Stála na schodech. Byla ohnutá a rukama se opírala o zábradlí. Špulila na Trnku zadeček, za který jí pevně držel a v pravidelném rytmu do ní tvrdě vrážel tvrdý úd. Prsa se krásně houpala a Jana sténala rozkoší, jak jí Trnka přiváděl k orgasmu. Celé to trvalo asi tři minuty. Rychlými přírazy přivedl Janu k vyvrcholení a současně tak i sebe. V okamžiku, kdy ucítil stahování kundičky kolem údu, začal do ní stříkat veškeré své semeno. Pak si natáhl trenýrky i kalhoty. Jana se mezitím otočila a mile se na něj usmívala.
Trnka s tichým „Děkuji“ pak odešel do práce.
„Ráda jsem podržela,“ zvolala za ním Jana. Vzala si své věci, které upustila a šla domů. Doma se umyla a pak lehla do postele a spala až do dvanácti odpoledne, kdy přišel domů její muž. Když se vzbudila, moc si toho z večera nepamatovala a jen doufala, že s Mírou zůstalo vše jen u hlazení.

Až teď si na vše vzpomněla. Stála pod tekoucí vodou a v duchu si nadávala:
Ty kurvo, ty jedna kurvo. Sakra, podržela jsi dvěma chlapům, bez kondomu do tebe narvali svý nadržený ptáky a taky to do tebe nastříkali. Ještě že bereš prášky. Do prdele, ale proč zrovna Kudík a Trnka?
Jana se v tom okamžiku zapřisáhla, že se tohle nesmí opakovat. V koutku její duše však stále byla ta rozkoš, kterou s Mírou

Počet zobrazení: 405

Autor

Navigace v seriáluOpalování >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x