Panic na nic…

Jako mladé ucho jsem dostal lázeňskou léčbu. Byl jsem dlouhý kluk s podváhou a měli mě tam donutit abych něco přibral. Zábavy tam bylo dost a já ve věku, kdy kluci zkouší své štěstí u dívek, jsem se s jednou holkou seznámil. Byla o něco menší než já, postavičku tak akorát a hlavně, oproti ostatním holkám měla pěkná prsa.

Nenosila podprsenku a já s obdivem a tajnou zvědavostí obhlížel otisk jejích bradavek na tričku. Chodili jsme spolu po parku, do kina a bylo na ní vidět, že jí nejsem lhostejný.

Jednou v parku jsem si dodal odvahu a políbil jsem ji. Zastavila se, podívala se šelmovským zrakem na mě a prý už nedoufala, že se něčeho takového ode mě dočká. Chytila mě okolo krku a já jsem poprvé v životě poznal, co to je líbat se s holkou. Tiskli jsme se k sobě a já se tetelil blahem, když jsem cítil její ňadra na mé hrudi. Ani nevím, jak dlouho to trvalo, ale bylo to krásné.

Celí udýchaní jsme kráčeli podvečerním parkem, po chvilkách to pro velký úspěch opakovali, až nutnost jít na večeři nás rozloučila. V lázních byla přísná kontrola a bylo prakticky nemyslitelné, aby někdo z nás dvou toho druhého navštívil na pokoji. Tak jsme mimo procedury hledali každou chviličku, abychom mohli být sami. Byly to malé lázně a vesnické kino promítalo pouze dvakrát týdně. Protože návštěva kina byla dovolena, koupili jsme si lístky do poslední řady a sami, nerušeni jsme se k sobě tulili. Po týdeníku, když začal hlavní film, jsem se dal na výzvědy. Opatrně jsem zkoušel, co mi bude tolerovat. Tak jsem jí jako náhodou přejel rukou po boku jejího ňadra, ona se na mě úkosem podívala a zavedla moji ruku pod triko.

Lidi, to byl zážitek. Hladil jsem ňadra, zjišťoval co kde na nich je a k svému údivu jsem zjistil, že jsou krásně měkká, sametová a pružná. Já měl představu, že budou tvrdá, protože jsem někde v knížce četl, že se k němu přitlačila tvrdými ňadry. Kecali. Moji dívku to asi nenechalo také v klidu, protože si položila hlavu na moje rameno a se zavřenýma očima se nechala hladit. Postupně jsem zjistil, že nejvíc je to zajímavé na samém vrcholku, na těch čudlících nebo jak bych to tehdá nazval. Ucítil jsem po chvíli, jak se vypjala a ruku mi rychle zpod trička vytáhla. Hlavu měla stále na mém rameni a nějak divně dýchala. Po chvilce mě políbila na ústa a zašeptala: „Musíme mít rozum, tady ne.“

Po kině jsme spolu šli zavěšeni ztichlým večerním parkem, líbali se a najednou se zeptala: „Už jsi to někdy dělal?“
„Ne a ty?“ zeptal jsem se.
Zakroutila hlavou: „Měli bychom to taky zkusit. Víš, jak se to dělá?“
„No, něco vím od kluků,“ řekl jsem nejistě.

Zasmála se a že jsme na tom stejně, že ona jenom co řekly holky.

Zalezli jsme do křoví za lavičku a já jsem měl poprvé možnost dostat se rukou do dívčího rozkroku. Ona zatím hladila moje vypouklé kalhoty a se zavřenýma očima mě nechala provádět průzkum.

Nevydržel jsem, uvolnil svůj načínáček, stáhl jí kalhotky ke kolenům, opřel o strom a snažil se vecpat mezi stisknuté nohy. Trochu povolila a já přičaplý, protože jsem byl vyšší než ona, ho zapasoval mezi nohy a začal projíždět rozkrok. Objala mě okolo krku a zrychleně dýchala. Posléze za chvíli prudce vydechla a namítla, že to asi není ono, že jsem nebyl vevnitř.

Otočila se, chytla se lavičky: „Zkus to zezadu.“

Já už našponovaný vzrušením jsem se tam začal cpát ale ona zaúpěla: „Jsi vysoko, musíš níž.“
Opravil jsem se a vklouzl na okraj nějaké dírky, byla mokrá, hebká, ale také mi to dalo práci se tam vecpat. Rozvášněn jsem se tam cpal silou, až najednou sténavě vydechla a celá jakoby ztuhla. Já setrvačností ještě zatlačil a hele, byl tam schovaný celý.

Dívka zhluboka dýchala, hlavu položenou na rukách a potom vzdychla: „Tě brdo, já jsem zapomněla že jsem panna.“

„Co dál,“ otázal jsem se nejistě a ona, že se to prý má dělat jako jsem to dělal předtím. Tak jsem začal v té dírce jezdit, strašně mě to vzrušovalo, ona chvílemi tiše zasténala a já vzrušený začal přirážet jako o závod. Byla stále mokřejší a najednou mě něco sevřelo, dívka začala trhaně dýchat a celá se třásla.

Zasténal jsem a cítil, jak ze mě vystřikuje proud tekutiny do dírky.
Dívka strnula a pak se zeptala: „Ty už jsi hotový?“

Ucítil jsem, jak ten můj neochotně splaskává, a tak jsem řekl, že podle všeho asi jsem. Kolík sám vyjel z její dírky, dívka se narovnala, kalhotky u kolen, jenom sukni si spustila, přisála se na ústa a líbala mě jako o závod. Samozřejmě jsem nezůstal pozadu.

Povolila, natáhla si kalhotky a prý: „Sedneme si na lavičku, všechno mě bolí.“

Seděli jsme na lavičce, přitisknutí k sobě, ona se ještě chvěla a pak řekla: „Doufám, že to zůstane bez následků, nevím, ale asi se to tam nemá pouštět.“

A tak jsme oba poznali, jak vypadá první milování. Pro velký úspěch, tentokrát už bez omylů, jsme si to zopakovali a já dával pozor, abych na konci rychle vystřelil z dírky ven. Lázeňský pobyt skončil, nějakou dobu jsme si dopisovali, nic se nestalo a pak už nevím, co se s ní dělo.

J.R.

Autor

4.3 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Díky za velice krásnou a jemnou povídku . Úplně jsem si vzpomněl na sebe . Máš pravdu bylo to jiné 😀 Psal jsem dopisy a pak netrpělivě čekal na odpověď a jiné . Těším se na další pěknou povídku . Vždy mě to zahřeje u srdce .

Trysky

Pěkný příběh.
Holt doba minulá měla v něčem své kouzlo. Nebylo to všechno takové uspěchané. Nebo mi to alespoň tak připadá.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x