muz ceka na rande

Panic z mamahotelu 2

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Panic z mamahotelu

„Hele holky, pojďte se mrknout, venku někdo postává s kytkou. Není to ten novej šamstr Lenky?“ volala vylidněnou prodejnou pokladní na ostatní prodavačky.
Obě zavolané se nahrnuly k pokladně a hned všechny tři štěbetaly jako hejno hus.
Hodnotily Ludvíkův vzhled, v souvislosti s drženou kytkou, jeho předpokládanou galantnost a samozřejmě si dobíraly Lenku.
Ta se jen z povzdálí ujistila, že jde opravdu o Ludvíka a vrátila se k rozdělanému úklidu.

Ludvík byl celé odpoledne jako na trní. Nemohl uvěřit, že právě pozval ženskou na rande. Probíral se oblečením, dvakrát se sprchoval, pitvořil se před zrcadlem při česání a snažil sám sebe přesvědčit, že vše bude v klidu.
Jak rád by si dal něco na uvolnění, ale věděl, že to nesmí přehnat, aby nedorazil na rande opilý.
Nakonec nevydržel a dal si alespoň jednoho panáka.
Teď nervózně přešlapoval před krámem a stálo ho velké úsilí, aby vydržel těch několik minut, než se objeví ta, kvůli které se mu rozhoupal poklidný život.

Zatímco jindy se prodavačky hned rozprchly, tak dnes zvědavě čekaly na Lenku. Přestože se snažila zdržet, aby se jich zbavila, nebylo jí to nic platné. Ne že by z nich měla strach, na to už ve svých čtyřiceti letech byla dost otřískaná životem a dostatečně sebevědomá, ale neměla ráda zbytečnou pozornost.
Nakonec rezignovala a s houfem v zádech vyšla ven.
Ludvík jí dost prkenně předal kytici a neobratně políbil na nastavenou tvář. Lenka ignorovala hihňání spolupracovnic, zavěsila se do Ludvíka a postrčila ho opačným směrem, než zamířilo hejno štěbetalek.

„Já jsem Lenka,“ řekla, když Ludvík zarytě mlčel a po jeho představení pokračovala: „Než někam vyrazíme, nebude ti vadit, když se nejdřív převléknu a trochu upravím?“
„Ne,“ vyhrknul.
Nescházelo moc a místo chůze by se vznášel nad Lenkou jako pouťový balónek. Stále těkal pohledem po ulici, jestli si někdo všímá, s jakou to ženskou kráčí.
„Po celodenní směně se musím trošku zkulturnit, abych se ti líbila,“ zavrkala a Ludvík se ještě víc nadmul pýchou.

Asi po deseti minutách dorazili k domku, kde Lenka bydlela. Pozvala zdráhajícího se Ludvíka dál, než se upraví. Tvrdil, že počká před domem, což se smíchem zavrhla, že by jí mohl utéct.
Usadila ho do křesla, a poté co odmítnul pití, zamířila do koupelny. Rychlá sprcha jí nejen osvěžila, ale hlavně zbavila celodenního odéru. Decentní nalíčení, navonění a učesání bylo pro zkušenou ženskou dílem okamžiku. Pokud jí ve skrytu duše hlodala myšlenka, jestli moc neriskuje, a že se třeba Ludvík k něčemu nepředloženému odhodlá, tak opak byl pravdou.
Po celou dobu vzorně seděl na krajíčku křesla a nervózně si mnul třesoucí ruce.

Zabalená do osušky přecupitala do ložnice a vybírala si šaty. Nemohla se však pro jedny z nich rozhodnout.
„Které se ti líbí víc?“ zaskočila dotazem Ludvíka, až sebou trhnul.
„Ehmm … já … nevím,“ koktal a fascinovaně zíral na odhalené nohy skoro až k rozkroku.
Zavířila dvojicí šatů před tělem, aby mu poskytla představu, jak by asi vypadaly oblečené.
„Asi tyhle,“ zamumlal konečně.
Ladně se otočila, čímž Ludvíkovi způsobila další horkou chvilku, protože osuška vzadu byla ještě o kousek výš než vpředu a odhalovala kousek zadku se svůdnou rýhou mezi půlkami.
Zmizela opět v ložnici.
Když se vrátila v plné kráse v letních šatičkách i s nandanými šperky, nebyl Ludvík schopný kloudného slova. Plné křivky boků, zadku a prsou poutaly magickou silou jeho pohledy. V duchu slintal blahem a nechybělo moc, aby neslintal i ve skutečnosti.

Celé roky utužované reflexy však nemohly padnout během pár minut. Rozhovor v restauraci váznul. Ludvík mlčel, odpovídal jedním dvěma slovy a jen výjimečně zamumlal nějakou větu. Sledoval Lenku jako svatý obrázek a nemohl se ubránit, aby neustále neklouzal pohledem do výstřihu na žlábek mezi velkými kozami.
Debata o počasí dlouho nevydrží, pokud nejste meteorolog nebo zahrádkář. Až když došlo na koníčky, tak se rozpovídal. Ovšem záplava latinských názvů všemožných akvarijních rybek brzo Lenku dokonale otrávila. Už myslela, že to vzdá, ale debata se znovu rozproudila po zjištění, že oba zajímá malování. Ludvík pozapomněl na ostych a rozpovídal se jako drbna na pavlači. Lenka s uspokojením sledovala, že ten ňouma umí být i zábavný vypravěč.
Byla sama už pár měsíců, když posledního chlapa, kterého postupně stále více zajímal akorát chlast, nemilosrdně vykopla.
Nejdřív si dávala oddech a po čase, když už jí scházela nejen mužská ruka, nemohla natrefit na nikoho přijatelného. Přestala vnímat Ludvíkovo povídání a podrobně si ho prohlížela. Přibližně v jejím věku, dost nesmělý a vyjukaný, čistě oblečený, i když ne zrovna podle poslední módy. Hladce oholená hranatá brada a ostříhané nehty na rukou přidaly další plusové bodíky. Z jeho ostýchavého chování usoudila, že to bude muset být ona, kdo dnes večer rozhodne o pokračování.

Obsluha restaurace jim sice taktně, ale přesto nesmlouvavě naznačila, že vzhledem k zavíračce je na čase zaplatit. Byla připravená si zaplatit svoji útratu, i když byla pozvaná, ale Ludvík trval na tom, že platí on. Přestože oběma šlo o to stejné a celý večer k tomu směřoval, tak poslední kroky k domovu vypadaly, jako kdyby se Ludvík brodil hlubokou vodou. Šel stále pomaleji, až to vypadalo, že ho Lenka bude muset táhnout jako trucujícího osla.

Hned po zaklapnutí dveří domku skopla Lenka lodičky. Sice teď byla víc jak o hlavu menší než Ludvík, ale s úlevou si propnula znavená chodidla a prsty. Šla do pokoje a Ludvík kráčel za ní s přikovaným pohledem na pohupující se zadek ve vypasovaných šatech. Hlavou se mu proháněly vzrušující představy, jak se tím výstavním kouskem těla mazlí, ale zároveň měl žaludek jako na vodě, aby té nažhavené a jistě zkušené ženě vůbec byl schopný stačit.
Jak byl zamyšlený a zahleděný na zadek, tak ani nestihl zareagovat, když se Lenka zastavila, otočila a strhla ho na pohovku.
Padla mu do náruče a přisála se na ústa. Vrazila mu jazykem do pusy, což ho zaskočilo, protože doposud měl líbání spojené s decentním líbnutím na rty nebo tváře. Nic takového divokého doposud nezažil a chvíli mu trvalo, než se neobratně přidal svým jazykem.
Lenka zároveň rukama bloudila po Ludvíkově těle a rukách. To ho trošku osmělilo a váhavě přejel rukou po zádech až dolů na zadek. Nejdříve ho lehce pohladil a stále více nabuzený ho začal mačkat oběma rukama. Ztěžka funěl nosem, protože Lenka byla stále přisátá na jeho rty.
Náhle sklouzla mezi jeho nohama na zem a dobývala se do poklopce. Nedočkavě z něho strhla kalhoty a zasunula ruku skrz nohavici do trenek. Otřela se o tuhý úd, sevřela koule do prstů a něžně si s nimi pohrávala.
Oba sledovali, jak se trenýrky napnuly vztyčeným ocasem. Vsunula do trenek i druhou ruku a lehce ho začala honit.
„Aaahh,“ zasténal nečekaně Ludvík a na napnuté látce se objevila mokrá, stále se zvětšující skvrna. Jeho péro sebou škubalo a Lenka pokračovala rychlým honěním, dokud se Ludvík nevystříkal.
„No to bylo fakt docela rychlý,“ řekla mírně zklamaně a přitom si stále hrála s upatlaným pérem v trenkách.
„Promiň, když já …,“ sípal zkroušeně Ludvík.
„Pššššt,“ umlčela ho. „To se stává, nic se nestalo.“
V sexu už měla dost za sebou, aby mu něco začala vyčítat nebo ho dokonce peskovat. „Asi bude lepší to svlíknout a namočit. A taky se opláchnout. Co ty na to, střelče?“
„Jo jo,“ zadrmolil a nechal se poslušně odvést do koupelny.

Než se vzpamatoval, tak si Lenka svlékla šaty a zůstala jen v sexy střižených kalhotkách a nadité podprsence, na kterou užasle zíral. Jeho vytržení Lenku potěšilo, ale pro dnešní večer měla jiné plány a touhy, než se jen nechat okukovat.
„Tak šup, svlíkat. A pod sprchu,“ komandovala rázně a Ludvík spěšně plnil její přání.
Zašpuntovala umyvadlo, napustila do něj vodu a mrskla do ní postříkané trenky.
Vysvobodila výstavní kozy z podprsenky a sklonila se, aby svlékla i kalhotky. Kozy se ladně zhouply a ze sprchového koutu se ozvalo tlumené vzdychnutí. Vysvlečená vlezla do sprcháče a zasunula za sebou stěnu.
„Namydlíš mě?“ vyzvala Ludvíka a rozstříkla si na prsou tekuté mýdlo.
Ludvík jen cosi zamručel a zlehka, jakoby nevěřícně přejel rukama po kozách. Pomaloučku je hladil a roztíral mýdlo. Několikrát prsty přejel zvědavě po tmavých dvorcích a zabrnkal o tuhé bradavky. Než se mohl mazlení nabažit, už dostal další úkol.
„Ještě záda, prosím,“ nakázala mu Lenka a vrazila do ruky láhev s mýdlem.
Předklonila se, opřela o stěnu a vlasy si přetáhla okolo krku dopředu. Ludvík začal mydlit lopatky, ramena a odhalený krk.
Bokem se několikrát otřel o Lenčin vysazený zadek a postupně se k němu přesunul i rukama. Když konečně projel prsty rýhu mezi půlkami, tak se Lenka zachvěla vzrušením a o krůček se rozkročila, aby umožnila Ludvíkovi lepší přístup.
Ten teď dál pokračoval místo mydlení v mazlení a masírování. S jednou rukou zasunutou zezadu mezi stehny hladil pysky kundičky a druhou zašmátral po visícím prsu.
Vzdychající Lenka ho za ní chytila a natáhla si jí do klína. Sevřela jeho ukazovák a přitiskla si ho k poštěváčku. Zlehka s ním kmitala do stran přes tuhý knoflíček a nenápadně tak Ludvíka zaučovala v tom, co jí dělá dobře.

Aniž si to Ludvík uvědomil, tak jeho úd už byl tvrdý jako kost a šťouchal Lenku do boku. Trošku se natočila a zadkem se přitiskla k trčícímu kopí. Stačil jeden zkušený pohyb ruky a rázem ho měla v sobě.
Ludvík trhaně rozkýval boky a protahoval nadrženou vagínu. Samým opojením nezvládal zároveň přirážet a masírovat klitoris.
Vždy se zaměřil na jednu z věcí více, než si uvědomil, že druhou zanedbává. Lenka se přimáčkla prsy na stěnu a vibrovala zadkem. Kundičkou svírala klouzajícího čuráka a sama si honila poštěváček. Ludvík rukama objal její břicho a přitvrdil přirážení, až hlasité pleskání málem přehlušilo šumění sprchy.
Občasné Lenčino zasténání přešlo v táhlé kníkání. Prudce sevřela stehna k sobě a divoce třásla zadkem.
Po chvíli ustalo rychlé kmitání ruky a i chvění těla. Lenka se otočila, vytáhla na špičky a přisála se Ludvíkovi na rty.
Tentokrát už ho nepřekvapil její jazyk v ústech a sám si probojoval cestu do jejích. Napružený ocas se přitiskl mezi jejich břicha a připomínal se tlakem na Lenčin pupík.
Rychle se osušili a ruku v ruce přešli do ložnice. Na prostorné posteli skončil Ludvík na zádech a o mírně povadlý ocas se Lenka postarala ústy. Stačilo pár mazlivých doteků rtů a přelíznutí jazykem, aby nabyl předchozí tvrdosti.
Hned si ho osedlala a roztančila svůj zadek v dráždivém vrtění. Naklonila se nad Ludvíka a nechala ho, aby si pohrával s houpajícími prsy. Po rychlém prvním výstřiku však pozorně sledovala Ludvíkův obličej a jeho vzdychání.
Vždy když se jí zdálo, že se přibližuje vrcholu, ustala s přirážením. Když se napodruhé dožadoval přirážení, tak se zvedla a umlčela ho kundičkou. Nevědomky mu tak poskytla jeho další poprvé. Nechala se oblažovat jazykem a po chvíli se znovu usadila do sedla.
Po dlouhém období bez chlapa si plně užívala pocit živého ocasu uvnitř vagíny a nebyla si jistá, jestli by Ludvík byl schopný fungovat i na potřetí. Proto si ho celou dobu trošku sobecky hlídala a její ostražitost povolila jen ve dvou okamžicích, kdy se sama udělala.
Obzvlášť druhý orgasmus byl intenzivní a dal jí zabrat.

Šťastná a uspokojená se svalila vedle Ludvíka a těžce oddychovala. Srdce jí bilo jako splašené, tep byl vysoko jako po dlouhém sprintu a tělem se převalovala energie v horkých vlnách. Ludvík jí něžně odsunul vlhké vlasy a pohladil po tváři. Moc dobře věděla, co na ní chlapy vždy rajcovalo a proto ho vyzvala, aby jí ošukal kozy.
Mrsknul sebou jako lasička a bleskově vmáčkl čuráka mezi rozvalené kozy. Zmáčkla je rukama k sobě a vytvořila pro něj úzký tunýlek. Upatlaný ocas od jejích šťáv šimravě klouzal po hladké kůži a tmavý žalud vykukoval ze žlábku poprsí.
Netrvalo dlouho a několikrát odsunutý výstřik konečně nastal. Jen taktak stihla zavřít oči, když z otvůrku žaludu vystřelila první dávka mrdky. Ludvík hlasitě hekal a křečovitě pumpoval další cákance na Lenčin obličej, krk a kozy, jak postupně slábla síla výstřiků.

Ludvík brzo ráno sice nevyspalý, ale zato pořádně nadopovaný endorfiny musel vyrazit do práce na ostro, protože jeho trenky zůstaly zapomenuté celou noc v umyvadle.
Když Lenka dorazila na odpolední směnu, tak ani nemusela nic říkat a zvědavé kolegyně z jejího zářícího výrazu ve tváři poznaly, jak úspěšně předešlý večer nejspíš proběhl.

Autor

Navigace v seriálu<< Panic z mamahotelu
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Velice dobře a čtivě napsaný příběh. Díky Bobe za to, že držíš vysokou úroveň těchto stránek.

Shock

Tak se mu to přece jen povedlo. Sice za vydatného přispění Lenky, ale proč ne? Taky se při sexu někdy rád nechávám „opečovávat“… 🙂

Martin

Velmi realisticky a čtivě napsaný příběh . Ludvík měl prostě štěstí , že narazil na normální ženskou . Nic v sexu na chlapa nezapůsobí hůř než výčitky .

Denis86

Paráda už se těším na pokračovaní

Shock

Jak jsi psal, že druhý díl neplánuješ, vypůjčil jsem si tvůj námět a zpracoval svoji verzi. Žádal jsem na foru čtenářky o spolupráci, šlo mi o „ženský pohled“, ale bylo to jen iluzorní přání a aspoň vím, že na forum nikdo nechodí, ač bylo k těmto účelům založeno. Svým (nakonec přece jenom) pokračováním jsi mě trochu zaskočil, takže svůj výtvor vydám se zpožděním, aby se to netlouklo. Příběh je jiný, ale pozdní ztráta panictví jistého Ludvy je hlavní dějovou linkou. 🙂

Martin

Tak to se tedy těším na tvou verzi 😉😁

Martin

Bobe to není špatný nápad . Všichni nemají na růžích ustláno a pár příběhů procitnutí Ludvíka v novém vztahu to zní velmi dobře . Třeba si nakonec bude vyčítat , že nezůstal sám . Ostatně to si myslím říká každý ženatý muž , když už je toho na něj moc 😂😂

Kittikit

Hezky napsano a clovek se i zasmeje 👍

11
0
Would love your thoughts, please comment.x