Plán na změnu

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Plán na změnu

Jmenuji se Standa, jsem obyčejný chlap ve středním věku, který občas zabloudí na stránky s erotickými povídkami a v nějaké slabé chvilce mne napadlo, že bych mohl také zkusit nějakou napsat. Toto je můj první pokus, tak na toto „dílo“ prosím tak nahlížejte.

Ve svém věku pokročilého čtyřicátníka jsem toho ve svém životě v oblasti sexu mnoho nezažil. Své dosavadní sexuální zážitky či zkušenosti dokážu při mírném zjednodušení vtěsnat do jednoho delšího souvětí.
Začalo to neohrabanými pokusy v šestnácti. Další zážitky jsou zahaleny trochu v alkoholovém oparu, následně setkání s mojí budoucí manželkou, kde sex celkem záhy přešel v nezajímavou šeď. Po mnoha letech a dítěti rozvod.
Při následném hledání partnerky jsem zjistil, jak jsem v komunikaci neohrabaný a nešikovný a jak není ve věku po čtyřicítce snadné najít někoho, kdo mi bude vyhovovat jak pro život, tak obohatí můj život i po stránce intimní.
A o této situaci či hledání tato povídka pojednává.

Tak jsem tady, čtyřicátník Standa, střední postavy, žádný atlet či nabušenec, ale ani žádný ovar. Mám solidní práci, byt v menším městě a rád bych potkal někoho, s kým bych se cítil fajn a vyzkoušel to, o čem jsem dosud pouze četl v povídkách či viděl na netu. Super plán, ale kde začít, kde si vlastně lidé ve středním věku hledají partnery?
Na diskotéku nechodím, připadal bych si tam jak dinosaurus. Náhodné setkání ve městě, v autobuse či jinde? To znám z filmu, ale v reálném životě není každý Richard Gere či Cloney. Já tedy určitě ne a plynulá zábavná konverzace s někým, koho jsem před chvílí vůbec neznal, není moje silná disciplína.
Inzerát? Jsem trochu skeptický, ale třeba mi nic jiného nezbude.
Určitě nechci rozšířit zástup „borců“, kteří v rámci inzerátu posílají při první komunikaci fotku své chlouby. Jednak mi to přijde ubohé a taky bych v tom lese statných stromů vypadal se svým vánočním stromečkem celkem legračně, což jako středně ješitný chlap určitě nechci.
Nebudu tlačit na pilu. Zkušenější kamarádi mi tvrdí, že když je chlap sám a někoho hledá, že to z něj vyzařuje, a že si ho ty ženy, které mají zájem, samy najdou.
No uvidíme.

Možná na těch kecech mých kamarádů něco bude.
V práci se potkávám zejména s jinými chlapy, ale poslední dobou se začaly objevovat i zástupkyně něžného pohlaví, tak bych asi měl něco zkusit.
Nejnadějnější kandidátkou je asistentka z firmy, se kterou spolupracujeme. Už několikrát za mnou přiššla a řešila se mou osobně věci, které by se daly zvládnout po telefonu či mailu během chvilky. Když dořešíme danou věc, vždy ještě posedí, ptá se mě na různé mimopracovní věci. Je zkrátka zvědavá.
Jmenuje se Marcela a dokonce už si tykáme. Je to tmavovláska, úplně jiný typ, než moje bývalá manželka.
Střední postava, rozhodně žádné tintítko. Možná má trochu bříško, ale nohy a zadek má tak akorát. Neobléká se vyzývavě, ale spíše rafinovaně a to mě baví.
Určitě ale nedokáže schovat svou velkou chloubu, ňadra.
Zatím jsem ji viděl vždy s podprsenkou, takže jejich reálný tvar zatím neznám, ale velikost je opravdu pořádná. Nejsem expert přes čísla či písmena pro označování této části těla, ale odhaduji, že to bude někde okolo čísla pět, prostě velká prsa, která tvoří dominantu její postavy.
Jsem v tomto asi trochu zvláštní, ale mě asi nejvíc zajímá obličej, oči, úsměv, celkový dojem a Marcela je opravdu moc hezká a hlavně sympatická, velká kukadla a neustálý úsměv mě fakt baví.

Dnes jsem přešel do útoku a pozval Marcelu na večeři. Pozvání přijala, hurá. Teď zarezervovat nějaké pěkné místo, hezky se obléknout a užít si to.
Jsem na místě o trochu dříve, čekám před restaurací, předávám ji kytku a jako odměnu dostávám pusu na tvář.
Krásně voní. Je ještě hezčí, než jindy. Teď to jen nezkazit, nebýt moc hrr a naopak.
Připadám si jak puberťák, ta nejistota, klepou se mi ruce, když jí dolévám objednané víno.
Dali jsme si oba rybu, ona pstruha, já candáta, bylo to moc dobré, teď popíjíme víno, nálada je příjemná, uvolněná.
Zkusím ji pohladit po ruce, neucukne a naopak mně přes moji ruku dá druhou svoji a hladí mě taky. Jen takové nevinné hlazení a mě už se zrychluje tep a i v rozkroku zaznamenávám změnu.

Zaplatím a jdeme se projít do parku, nabídnu jí ruku a přijímá, po chvíli ji obejmu a ona mě. Uprostřed parku se zastavíme a poprvé ji políbím. Nejdříve jen tak lehce, ale ona odpovídá a následuje už dlouhý smyslný polibek, kde se naše jazyky proplétají. Tiskneme se k sobě, takže vnímám doteky jejích ňader a Marcela určitě cítí tu moji bouli v kalhotech.
Hladím ji po zádech a následně i po zadečku. Má kratší sukni, tak si dovolím ji trochu vyhrnout a hladím ji po silonkách a cítím lem jejích kalhotek. Má krásně kulatý zadeček.
Ona mě také hladí po zádech a zadku, sotva popadáme dech. V přestávce mezi líbáním a prozkoumáváním svých těl mě šeptá do ucha, zda bychom mohli jít ke mě do bytu.
„No jasně.“

V podstatě tam utíkáme, oba jsem natěšení, ve výtahu jí hnětu ňadro přes košíček podprsenky, Marcela mi vzdychá do ucha a zároveň mi osahává bouli na kalhotách.
Konečně zabouchávám dveře a už v předsíni ji začínám svlékat.
Postupně cupitáme do ložnice, kde se na sebe vrhneme. Ani nevím jak a jsem celý nahý.
Marcela taky až na podprsenku, kterou, když jsem chtěl rozepnout. V té chvíli mě jemně odstrčila, tak jsem nenaléhal.
Úd mi stál, Marcela ho rukou šikovně dráždila a já jsem postupně hladil a líbal celé tělo. Rukou jsem se snažil dráždit její mušličku. Byla hodně mokrá, už když jsem jí sundával kalhotky. I ty měla notně promočené.
Dvěma prsty jsem vjel dovnitř, šlo to opravdu snadno, tak jsem přidal třetí. Marcela začala hlasitě vzdychat. Našel jsem poštěváček a opatrně jej dráždil.
Po nějaké chvíli se Marcela začala chvět a vzdychat o dost hlasitěji. Najednou se zachvěla a mě na ruku vystříkla tekutina z její mušličky. To bylo pro mě něco nového. Doposud jsem o tom jen četl, byl jsem na sebe hrdý, že jsem Marcelku při prvním sexu přivedl k orgasmu.

Ta nyní těžce oddechovala a začala mi intenzivněji honit můj úd. Roztáhla hodně nohy a navedla i mě dovnitř.
Začal jsem přirážet, ale bylo znát, že můj maximálně průměrný nástroj v její mokré a relativně prostorné lastuře nevytváří tření či tlak, který by se úplně vyhovoval mně nebo Marcele.
Zvedl jsem jí nohy, dal je k sobě a tlak se výrazně zvýšil. Byl jsem už opravdu na pokraji a zatím nějak nebyl čas zjistit, zda mohu vše dokončit uvnitř nebo jí zkropím bříško.
Marcelka jakoby mé myšlenky vytušila a zašeptala jen: „Můžeš.“
To se také následně hned stalo.
Díky celkem dlouhému půstu bylo tekutiny opravdu hodně, a tak část začala okolo ochabujícího se údu vytékat ven. Trochu mě překvapilo, že si Marcela prstem něco z té vyteklé tekutiny nabrala, oblízla, ochutnala a s takovým lišáckým výrazem řekla: „Dobrý.“

Leželi jsme vedle sebe, oba trochu zpocení jsme vydýchávali krátký, ale intenzivní zážitek. Chvíli bylo ticho, ale pak Marcelka začalo potichu mluvit.
„Víš, nechtěla jsem, abys mi sundal podprsenku, protože se za svá prsa stydím.“
„To vůbec nechápu, vysvětli mi to,“ reagoval jsem.
„No, nejsem spokojená s velikostí, tvarem a i bradavky mám každou jinou.“
„Prosím tě, to je nesmysl, jsi krásná ženská a oba jsme už dost dospělí na to, aby nás něco takového mohlo trápit.“
Dal jsem jí velkou pusu na ucho a následně ji začal líbat mezi ňadry a pošeptal jí, že teď podprsenku rozepnu a podívám se na ty její poklady.
Když se mi to po chvíli nešikovných pokusů povedlo a osvobodil jsem prsa z podprsenky, byla ňadra samozřejmě od podprsenky otlačená, ale byla to ta největší ňadra, která jsem kdy naživo takto zblízka viděl.
Protože Marcelka ležela na zádech, tak se ňadra rozjela do stran, ale i tak krásně držela kulatý tvar. Ano jedna bradavka byla mírně větší, ale to opravdu není nic, co by nějak kazilo dojem.
Velká opravdu byla, určitě mě na každé prso nestačila jedna ruka, ale vůbec jsem nechápal, co se Marcelce nelíbí. Je jasné, že takto velké měchy nemůžou trčet dopředu, to mají jen nějaké celebrity vytvořené silikonem, ale tohle byly nefalšované přírodní skvosty, nádherné, kulaté.
Hned jsem je začal prohmatávat a líbat, nejdřív okolo a pak jsem začal sát bradavky. Bradavky postupně ztvrdly, hroty vyčnívaly, tak jsem o ně brnkal jazykem.
Marcela špitla: „Ano, přitlač prosím.“
Pokračoval intenzivněji, párkrát jsem i lehce skousnul zuby. Neustával jsem v dráždění a jednou rukou nahmatal její přirození.
Všude bylo vlhko, jak jsem třel vše celou rukou po povrchu.
Poté jsem se přesunul hlavou nad mušličku, abych si ji poprvé detailně prohlédl.
Byla celá vyholená, až na malý trojúhelníček krátkých tmavých chlupů. Mnoho dámských přirození jsem detailně neprozkoumával, ale tohle byla určitě nejmasitější lasturka, kterou jsem kdy osahal. Krásné velké pysky a opravdu výrazný poštěváček, no v tomto případě spíše poštěvák.
Jak jsem se již přesvědčil výrazný otvor, ze kterého v tuto chvíli vytékala tekutina, byla směsí mých a jejích šťáv.

Začal jsem jazykem olizovat pysky, pak i poštěváček, ochutnával jsem všude přítomnou šťávu.
Marcelka začala hlasitěji oddechovat a rukou přidržovala moji hlavu v místě jejího rozkroku.
„Všechno nasaj a pak mě pojď líbat,“ hlesla.
To už bylo míle daleko od dosud nejodvážnějších praktik za celý můj život. Hrozně mě to vzrušovalo a v dané atmosféře mi to nepřišlo zvláštní
Jazykem jsem sesbíral všechnu tekutinu z její pochvy. V ústech se mi to smíchalo se slinami. Přesunul jsem se k jejímu obličeji. Otevřela pusu a já se k ní přisál a pomalu pouštěl tekutinu do jejích úst.
Bylo to mazlavé, lepivé, ale hrozně vzrušující.

Můj úd byl už zase v pohotovosti a musel Marcelku tlačit do břicha, jak jsem se k ní přivinul. Nějaká tekutina nám vytekla a přes její bradu stekla mezi prsa. Vše rozetřel na obě ňadra a hnětl jsem okolí bradavek.
Marcela začala rukou hledat, až našla můj kolík a velmi pevně mi ho sevřela. Chvilku mi hladila úd, chvilku koule.
Zeptal jsem se, jak to chce a odpověď byla jasná a rychlá: „Zezadu!“
Neměl jsem vůbec nic proti. Marcela si klekla na kolena a já se zezadu vsunul do její dírky.
Za chvíli jsem se zvedl z kolen a byl jsem v podřepu napíchnutý do její pičky,
Marcelka tak mohla dát nohy skoro k sobě a tím se zvýšilo tření a tlak na můj penis. Bylo fyzicky celkem dost náročné, ale stálo to za to. Navíc jsem si všiml, že díky zrcadlu na stěně na boční zdi vidím v odrazu ta její obrovská prsa, jak se houpou při každém přírazu. Pohled to byl velm vzrušující.
Taky už jsem to nevydržel a s chroptěním jsem to vše vypustil dovnitř.
Mezitím i Marcelka zintenzivnila svoje vzdechy, ale k vrcholu evidentně ještě nedošla.
Já se z ni zhroutil na bok a Marcelka si rukou začala dráždit svoji pičku, tak intenzivně, až jsem se bál, že si něco udělá.
Nakonec tam zasunula své čtyři prsty a když to na ni přišlo, začala opravdu hlasitě vzdychat, až jsem začal přemýšlet o tom, jak toto vysvětlím sousedům.
Marcelka se svalila vedle mne a rychle oddechovala. Dal jsem jí dlouhou pusu a odešel k lednici, abych konečně přinesl prosecco, které jsem tam měl nachystané.
Oba jsme uhasili žízeň a leželi vedle sebe v posteli a odpočívali.

„Jsi pěkné číslo,“ pronesl jsem do ticha.
Marcelka se kupodivu nezasmála, spíše zvážněla a jakoby měla něco na jazyku, ale bála se to říct.
„Co se děje?“ zeptal jsem se.
„Víš, asi ti budu muset něco říct. Bylo to s tebou moc hezké, opravdu jsem si to užila, ale já jsem v sexu asi dost odvážná, možná až perverzní, a tak pokud už po tomhle zážitku říkáš, že jsem číslo, tak se trochu bojím ti prozradit na sebe všechna svá tajemství.“
Dost zaskočilo, ale v podstatě hned následně jsem si uvědomil: „Vždyť to je přesně to, co jsem hledal. Někoho s kým doženu tu ztrátu, kterou jsem získal dosavadním nudným sexuálním životem.“
Marcelka mě sledovala asi s obavami, co na to řeknu a já se začal na celé kolo smát a následně jsem jí vysvětlil, jak jsem šťastný, že jsem ji potkal, a že budu hrozně rád, když mě vše prozradí, ukáže, zaučí, že se na to hrozně těším.
Rozhodně se nemusí bát, že bych měl v hlavě nějaké limity, které nechci překročit.

Asi mě potkalo štěstí a už teď se těším, ale také trošku bojím, co všechno mě s touhle dračicí čeká.

Autor

Navigace v seriáluPlán na změnu 2 >>
4.6 56 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezká prvotina. Konečně povídka, kterou nezačíná další seriál…. 🙂

Marťas

Shocku ono by si to minimálně jeden díl zasloužilo. 😉

dědek.Jeff

Přivítejme mezi námi nového autora a popřejme mu legendárními slovy Freda, ať mu pero neoschne. Jako prvotina je povídka dobrá a nepotřebovala skoro žádný korektorský zásah. Těšíme se na tvé další příspěvky.

Clark

Jako vážně první? To se mě ani nechce věřit. Klidně pokračuj, za mě dobrý a když to posvětil i Jeff, tak můžeš být spokojen. Se mnou měli (doufám že už je to lepší) korektoři více práce. Viď Jeffe? Ale je fakt, že mě Jeff hodně poradil a pomohl.

dedek.Jeff

To je v pořádku Clarku. Dělám svou práci rád a baví mě to. Jsem rád, když jsou čtenáři webu spokojení. I já jsem kdysi začínal a ochotně jsem přijímal rady takových bardů, jakými byli Fred, nebo Starec. Nebýt jich, možná bych s psaním skončil.
No a teď se snažím předávat své zkušenosti dál. Pochvala od tebe obvzlášť potěší.

Clark

No, však si ji za všechno co pro tento web a všechny kolem děláš plně zasloužíš. Bez tebe bych taky asi možná nepokračoval Díky.

Juli

Ač prvnička, je to čtivé dílko 👍. Možná nemá Shock tak docela pravdu a rozšíříme si spolu se Standou své obzory 😜.

Marťas

Super čtení. Zase něco jiného, zajímavě napsané. Držím palce pro výběr pro čtenáře zajímavých témat. Myslím, že by si povídka zasloužíla aspoň jedno pokračování, aby jsme se dověděli Marcelino sexuální tajemství 🙂

NotAgain

Plně souhlasím ! Ten příslib dalšího dílu z toho jde zcela zřetelně a jestli by to druhým skončilo tak prosím, ale tohle je za mne rozdělané na pokračování.

Miso

Palec hore.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x