stříkání do pusy

PolyKačka

Jak a kdy proběhlo moje první vykouření i s polknutím? Na svatbě. Na svatbě mojí starší ségry. O dvanáct let starší, nesnesitelný prudičky.
Bylo mi čerstvě osmnáct a moje sexuální zkušenosti se zatím odvíjely spíš v rovině teoretické. Spousta silných keců s kámoši a hodiny sledování na porno stránkách. Občasné osahávání prsou, zajetí pod kalhotky, pár francouzáků a jeden nesmělý pokus o soulož se spolužačkou o přestávce v kabinetu. Byli jsme oba tak strašně nervózní, že jsme si to moc neužili. Já byl zároveň nadržený, tak že jsem dlouho nevydržel. Sotva jsme začali, tak byl konec. Bylo nám oběma docela trapně.

Na svatbu jsem se vůbec netěšil. Sako, kravata a tanec, zrovna nejsou moje hobby. Přítomnost rodičů neposkytovala vyhlídky na větší množství alkoholu. Přátelé novomanželů byli všichni v jejich věku a příbuzenstvo v mém věku se taky nevyskytuje.
Zábava už trvala několik hodin a letní den se klonil k západu slunce.
Zrovna jsem se znuděně sunul k baru pro tolerované malé pivko, když ten šumař, co tam zpíval na poloplayback, vyhlásil dámskou volenku. Z repráků se začal linout nějaký oplodňovák.
Na předloktí se mně dotkla štíhlá ručka.
„Smím prosit?“ ozval se melodický hlásek.
Otočil jsem se a tep mi okamžitě vyskočil. O taneček mě žádala jedna z družiček. Drobná černovláska v krásných, těsně vypasovaných tyrkysových šatech, s ještě krásnějším, naducaným výstřihem.
„A… a… ale já tancuju jako, když se šlape zelí,“ koktal jsem zaskočeně.

Ona jen mávla rukou a zavěsila se do mě. Z toho co mi povídala, jsem zachytil jen to, že se jmenuje Kateřina, ale mám jí říkat Katko. Hezky voněla nějakým parfémem. Nic dalšího jsem už nevnímal, protože moje mysl se soustředila jen na dvě věci. Na levou a na pravou kozičku.
I když nejsem se svými 175 cenťáky žádný obr, tak jsem byl o hlavu vyšší a měl pěkný výhled. Katka se ke mně přitiskla a společně jsme se ploužili do rytmu.
„Líbí se ti moje prsa?“ zachichotala se a ještě více vypnula hrudník.
Zčervenal jsem jako rak, zvedl pohled do sálu a raději jen mlčel. A to ještě nebyl konec. Její těsné přitisknutí a pohled do výstřihu, probudil mého ptáka. Přes tenké šaty to dobře cítila.
„Hele něco ti stojí a hodinky to určitě nejsou,“ poinformovala mě škodolibě.

Chtěl jsem utéct z parketu, ale pevně si mě přidržela. Měla už asi něco upito a viditelně se bavila flirtováním. Přidala na pohupování a boky se třela o můj rozkrok.
„Víš, že jsi strašně sexy, když se tak červenáš a stydíš?“
Přestože jsem se cítil trapně, její přítulnost jsem si užíval. Když písnička dohrála, tak jsem toho docela litoval. Chtěl jsem nadále cítit její voňavku a objímat to pružné tělíčko.
„Doprovodíš mě na čerstvý vzduch?“ pozvedla moji náladu dotazem.
„Co na to řekne manžel?“
Jen si odfrkla a s odporem pronesla: „Ten už se ožral jako dobytek.“

Vzala si kabelku, z auta před hospodou vyndala deku a společně jsme se vydali na špacír do parčíku. Poklopec jsem měl narvaný k prasknutí. Zapadli jsme za první větší husté křoví.
Katka hodila na zem deku, klekla si na ní a začala mi horečně rozepínat knoflíky u kalhot. Stáhla mi je i s trenkami ke kolenům. Já si sundal sako.
Uvolněný úd se okamžitě napružil do pozoru. Jednou rukou začala honit ocas a druhou šmátrala v kabelce. Stáhla předkožku, vylovila vlhčený kapesníček a celého ptáka mi s ním otřela.
„No co, od rána se ti potí v trenclích,“ vysvětlila svoje počínání a přidala polibek na špičku otřeného žaludu.
Tělem mi projel záchvěv, jako po ráně proudem. Stále mě přitom honila. Zmuchlaný papír odhodila do křoví a uvolněnou rukou si začala hrát s koulemi. Pusou se přisála na žalud. Jazykem ho olizovala a dráždila napnutou uzdičku. Bylo to něco neskutečně vzrušujícího. Šlo to fakt rychle a byl jsem na vrcholu.
„Kam s ním?“ zachraptěl jsem.
„S čím?“ zamumlala, aniž by mě přestala honit.
„Kam se mám vystříkat?“
Přestala sát žalud a výhružně zasyčela: „Jestli mi pobryndáš šaty, tak ti urvu koule.“
Hned se zase přisála a dál kmitala rukou. Vůbec netušila, že už jsem na krajíčku.
Zatmělo se mi před očima a už to lítalo. Mocný výstřik, za ním hned další.

Naše pohledy se setkaly. Můj, přiblble zasněný a její mrazivě ledový. Rty dál pevně objímaly pulzující žalud. Ukázalo se, že Katka má i zoubky, kterýma mi lehce skousla ocas. Laskání koulí se změnilo v mocný stisk. Jestli něco chtěla říct, tak jí v tom zabránil strach o šaty.
Následovaly ještě další dva výrony. Její krk poskočil, jak polkla. A ještě jedno stříknutí a další polknutí. Kolena se mi chvěla, jako kdyby byly gumový. Docukal jsem se a ona si do trávy odplivla zbytek nálože.
„Co to mělo být?!“ vyjela na mě nabroušeně. Z očí jí šlehaly blesky.
Koktal jsem omluvu: „Ne… ne… nešlo to ovládnout. Promiň. A navíc jsem ti nechtěl pocákat šaty.“
„Tak si se rozhodl udusit mě mrdkou?“
„Šlo to strašně rychle. Ale bylo to nádherný. Jsi prostě božská,“ žehlil jsem situaci.
„Z toho se panáčku, jen tak nevykecáš. Ale vylízat by ses z toho mohl.“

Uvolnila sevření koulí, což mě fakt potěšilo. Vstala a přikázala mi rozložit deku. Zajela rukama pod šaty, stáhla krajková tanga a pohodila je na deku.
„Lehni si,“ nakázala mi. „Víš, že jsem mému chlapovi nikdy semeno nepolkla? A do pusy ho taky nemusím. Ale ty jsi mi chutnal,“ pronesla už smířlivěji.
Rozkročila se nade mnou a pomaloučku dráždivě vykasala šaty k pasu. Kroužila boky a pomalu klesala na deku. Jak si klekala, tak jsem si stihl prohlédnout její rozkrok.
Kundičku měla hladce oholenou, ale na podbřišku byl hustý černý kožíšek.
Doklekla a celého mě obklopilo její pižmo. Ne vůně a už vůbec ne zápach. Prostě jen rajcující pach roztoužené ženy.
Všimla si, že jsem se zarazil: Co se děje? Jsem na tebe moc hrrr?“
„Ty už nemáš kapesník, aby…?“
„Neboj, já se umyla, než jsme šli tancovat. A nemel pořád a už lízej.“
Docvaklo mi, že si mě vyhlídla a úspěšně ulovila.
Stehna mi přitiskla k uším a k obličeji přistrčila svoji mušli. Začal jsem se činit. Laskal jsem její závojíčky a rukama mačkal nádherně pevný zadek. Vrtěla pánví a masírovala se rozkrokem o moji bradu a nos. Prsty jsem mnul pysky a začal jazykem projíždět celou kundičku.
Její kožíšek mě šimral na nose, když jsem cumlal poštěváčka. Sotva jsem lapal po dechu, když se přitiskla na delší čas. Pustila vykasané šaty a hladila si prsy. Nejdřív přes látku a po chvíli si stáhla ramínka dolů a dráždila naběhlé bradavky. Já pilně olizoval pysky a sál poštěváček. Katka začala rychleji dýchat a vzrušeně sténat.
„Hraj si s poštěvákem,“ požádala přerývavě. „Nasliň si prsty a neboj se trošku přitlačit,“ radila dál. „Jóó, tak. Jeď, nepřestááávej,“ sténala.
Stále víc se chvěla, jak se jí zmocňoval orgasmus. Její stehna vibrovala a jednotlivé vzdechy přešly v táhlé kňučení. Celou vahou dosedla na můj hrudník a skoro bezvládně se zaklonila. Zachytil jsem ji rukama a dnes podruhé se setkaly naše pohledy. Její rozněžnělý se šibalskými plamínky v očích a můj tázavý, jestli je vše v pořádku.

„Udělal si mi to nádherně,“ něžně mě pohladila po tváři a dodala, „jsi nějakej uslintanej.“
„A kdo za to asi může?“ ohradil jsem se.
Vyplázl jsem na ni jazyk a ona mi hned přitiskla kundu na pusu. A dali jsme si repete. Když se zanedlouho udělala podruhé, zvedla se a začala si upravovat šaty.
Zaprotestoval jsem: „Takhle mě tu nemůžeš nechat,“ a pohledem ukázal na trčící ohon.
Zarazila se, zkontrolovala stav ocasu a rozhodně řekla: „Šukat spolu bez gumy nebudeme. Třetí dítě nechci. Ale za to, jak si mě pěkně prolíznul si odměnu zasloužíš. Navíc, když tak pěkně stojí, by byla škoda s tím něco nepodniknout.“

Znovu si ke mně klekla, ale tentokrát obráceně.
Klečela nad obličejem a rozepínala mi košili. Sledoval jsem kapičky její rosy na pyscích. Potom se předklonila a polkla trčící ohon. Její prsa se přitiskla na moje břicho.
Vyhrnul jsem jí šaty na záda a zabořil hlavu do rozkroku.
Lízal jsem jako o život. Rukama jsem si konečně mohl pohrát s těmi jejími nádhernými kozičkami. Hladil jsem je, mačkal ztuhlé bradavky a vychutnával si tu krásnou hebkost kůže.
Mezitím mě pilně honila a hulila. Sála žalud, nebo občas polkla kouli. Se zabořenou hlavou mezi stehny jsem se věnoval jejímu laskání. V pozici, ve které jsme byli, nehrozila jejím šatům nehoda, takže mi péro nejen sála, ale i olizovala. Střídala ruce při honění, hraní si s varlaty a opírání se zem.
Vydržel jsem o dost déle i díky předchozímu orgasmu, ale jejímu vášnivému nasazení se nedalo odolat. Začal jsem pumpovat mrdku.
Po prvním nečekaném výstřiku na tvář, opět pevně obemkla pulzující úd svými rty. Další výstřiky už šly jen do pusinky. Něco hladově polkla a něco jí uniklo po ocasu do mých chlupů.
Teď jsem byl na řadě já. Přidal jsem v lízání a zapojil i prsty na poštěváčku, jak mě naučila před chvílí. Dva prsty druhé ruky jsem jí vsunul do pochvy.
Házela zadkem, vrtěla boky a přirážela k mojí tváři jako zběsilá. Málem jsem si překousl jazyk a tak jsem ji lehce pleskl po zadku.
„Eftě,“ zavrněla s penisovým dudlíkem v puse.
„Cože?“
„Ještě mě pleskni.“
Pleskal jsem podle přání. Vždy se prohnula jako kočka a vyhekla. Prsty druhé ruky projížděly skulinu ronící vazkou tekutinu. Jazykem jsem se věnoval našpulenému poštěváčku. Dráždil jsem ji až došla k orgasmu.
Po prstech mi tekla její vláha a kapala na tvář.  Spokojeně se svalila na moje tělo. Její prsa mě příjemně tlačila na břiše. Hlavu měla položenou na mém stehně a něžně mi líbala ochablý ohon.
Oba jsme si chviličku vychutnávali slastné vyčerpání. Slunce už skoro zapadlo a rychle se stmívalo. Katka se otočila a vlepila mi pusu. Něco z mé mrdky mi předala při francouzáku a pozorně sledovala, jak se budu tvářit. Vrátil jsem jí polibek zpátky. Ona potom pro změnu několikrát mlsně olízla svoji šťávu z mého obličeje.

Posadili jsme se, Katka vyndala kapesníčky a v nastalém šeru jsme začali odstraňovat známky našich předchozích hrátek. Rukou jsem na dece o cosi zavadil. Katčina tanga, blesklo mi hlavou. Hbitě jsem ten kousek krajky strčil do kapsy u kalhot.
„Doufám, že se po nás nikdo nesháněl,“ strachovala se.
„Já nikomu nechybím a tvůj manžel je na šrot.“
„No až jeho přeblafnu do úplného konce a polknu, tak bude v sedmém nebi.“
„Hele, ty jsi předtím fakt nikomu semeno nepolykala?“
„Ne. Přišlo mi to slizký a odporný. Vždycky jsem je nechala vycákat na obličej, na břicho nebo mezi prsa. Možná jsem nad tím moc přemýšlela a dnes nebyl čas. Byl si rychlej. Navíc mám v sobě pár skleniček vína.“
„Nezlobíš se na mě? Já totiž…“
„Mlč, blázínku,“ přitiskla mi prst na rty. „Neviděl jsi moje kalhotky?“
„Ne,“ zalhal jsem rychle a přitom vnímal ten kousek krajky v kapse, jako bych tam měl žhavé železo.
„Sakra, ani si nepamatuju, kam jsem je mrskla. V té tmě je asi nenajdu. No, snad si někdo užije pěkný představy, až je tu najde. A už vím, co budu chtít po Polym za to vyhulení.“
„Po Polym?“
„Jo jmenuje se Polanský a už od školy mu všichni říkají Poly. Proč se ptáš?“
„Ale nic, jen mě něco napadlo,“ zatvářil jsem se tajemně.
„Co napadlo? Celou dobu něco meleš a teď najednou budeš lovit bobříka mlčení? Nenapínej a řekni mi to.“
„No, jednoho bobříka jsem dnes už ulovil,“ provokoval jsem se smíchem.
„Tak bobříka, jó? To já ulovila zajíčka, abys věděl. A už mi to řekni,“ žadonila.
„Napadlo mě, že když jsi Kačka a manžel je Poly, tak jsi vlastně PolyKačka. A po dnešku skutečná.“

Oba jsme se začali hurónsky řehtat a tím skončilo jakékoli intimní naladění. Oblékli jsme se už během rozhovoru. Ona jen sbalila deku a vyrazili jsme se vmísit zpátky mezi svatebčany.

Autor

4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Tak už jsme min. 3 server kde je tato povídka zveřejněna. Chápu, že nemáme exkluzivitu, ale když se to nejdříve objeví jinde, již před x dny, nebude to žádný trhák (tím nechci snižovat obsah a formu díla).

Martin

No a co . To je snad jedno kde to bylo nebo nebylo zveřejněno . Já to čtu zde a tady je to s bonusem . Je to opraveno . A tím , že budeme autorům vyčítat , že zveřejnění povídky i jinde , jich tu moc nebude .

dedek.Jeff

Není v lidských silách uhlídat, zda ten, či onen příspěvek byl už zveřejněn na jiném serveru. Zde má čtenář alespoň jistotu, že příspěvek prošel kontrolou a byl zbaven hrubých chyb, nesmyslů, krkolomných slovních spojení a vulgarit. Řada jich neprojde vůbec.

bert9k

Pěkná povídka, příběh je dlouhý tak akorát, má spád.

Že byl uveřejněn i jinde mi nevadí. Vyhovuje mi to zde. Neirituje mě tu totální neznalost mateřského jazyka některých autorů příspěvků na webu.

Martin

Přesně tak . Co je jinde mě nezajímá . Tady to má úroveň .

Martin

Dobrý příběh ze svatby . Sám jsem si vzpomněl na svatbu svého strýce , které jsem se zúčastnil , akorát neměla tak krásný průběh .

pozorovatel

Ukradeno z parohaci.cz

Šmajda

Sere tě, že to dal autor i sem a že je zde, narozdíl od Paroháčů, povídka opravena od většiny školáckých chyb? ;-).
Kdy už pochopíte, že autoři své povídky zasílají na více webů?

harai

Tady je někdo naštvanej…:D

Řešili jsme to víckrát, ale já si také myslím, že nemá cenu číst tady povídky, které jsou jinde.
Postrádá to trochu smysl, protože drtivá většina našich čtenářů chodí i na jiné weby. Potom se divíte, když sem někdo otevřeně napíše, že některé povídky už četl.

Šmajda

Nejsem naštvanej. Já třeba jiné weby vůbec nečtu, protože ty, co za něco stály, jsou už dávno mrtvé. A těch pár co znám i dnes, je povídkové dno (paroháče jsem neznal).

„Potom se divíte, když sem někdo otevřeně napíše, že některé povídky už četl.“
vs
„Ukradeno z parohaci.cz“

Ano, toto se dá brát jako otevřená odpověď, že už povídku četl jinde :-D.

Nikdo po nikom nechce, aby povídku četl i zde. Je to jeho volba. Ale reagovat takto agresivně, navíc se skrýt pod zdánlivou anonymitou… to dělá Paroháči pěknou vizitku ;-).

harai

Přivítal bych spíš, kdybys sem dal nějakou zbrusu novou povídku. Myslím, že by to mělo kladný ohlas, protože tahle je také dobrá. Jenom jsme jí už prostě četli jinde, tak nás to tak nebere…

12
0
Would love your thoughts, please comment.x