učitelka a žák

Povaha kočky

Vyjít s Andreou nebylo lehké už od jejího dětství. Byla svéhlavá, umíněná, vynucovala si pozornost a dokázala být docela zlá, pokud se jí něco nelíbilo. Všichni doufali, že se během svého života změní, jenže její nátura to prostě nedovolila. Vyrostla tak, jak jí samotné vyhovovalo. Stala se panovačnou, mnohdy arogantní dámičkou, kterou si málokdo uměl získat. Pokud se to ale někomu povedlo, mohl se tetelit blahem, protože sama Andrea dokázala být přítulná. Pokud se s ní ovšem umělo zacházet.

Byla ostražitá, velmi inteligentní, vybíravá a hlavně krásná. Dbala na svůj vzhled, milovala silné parfémy, dokonalé účesy, ladící doplňky a hlavně sama sebe, což se málo komu zamlouvalo. Navzdory závisti i vymyšleným pomluvám se dokázala vyšlapat na vrchol.
Šéfovala své vlastní firmě, užívala si práce, hřál ji pocit soběstačnosti a na hony voněla inteligencí. Nebýt tvrdší povahy, byla by se mohla prohlásit sama za dokonalou, což ale občas vlastně i dělala.
Každý, se kterým se blíže setkala, ji měl povětšinou za ledovou královnu. Jen málokdo vytrval, aby se jí dostal pod kůži.
Muži, které si sama důkladně vybírala na použití pro jeden intimní večer, z ní téměř omdlévali, když si je sama důkladně vybírala, aby mohla prožít jeden intimní večer.

Pravda byla, že sex jí chyběl. Právě díky té její osobitosti a své osobnosti a požadavkům, ze kterých nechtěla slevit.
Občas se stalo, že se unavená sama sebou, pustila do hlubokého rozjímání. Zkoušela si představovat různé situace, ve kterých snížila požadavky o pár příček, ale rychle se zase vracela do vlastního brnění, aby právě tyhle nevyhovující samce dokázala lehce odmítat. Tvrdě bojovala proti bezmozkům a bezduchým slintákům. Naopak se dokázala usmívat pokaždé, když jí cestu zkřížil voňavec či bystrý rozkošňák.

Den co den se věnovala svému vzhledu. Dokonalá postava pro ni byla prioritou číslo jedna. Rána trávila v plaveckém bazénu a večer ze sebe dostávala zlou energii u činek, nebo na běhacím pásu. Udržovala si odstup od podřadných upocenců, stejně, jako svoje míry už od školy. Pro pevné šlachy, ploché bříško, dokonalé trojky a sexy postavičku dělala nemožné.

Ovšem stejně jako rozzářila zorničky všem mužům, kteří ji poznali, dokázala za sebou zanechat i slušnou spoušť. Hromadu zlomených srdcí, boláků od závisti a uražených ran, protože nikomu stále nedocházelo, že Andrea sama si musí vybrat, což v duchu opravdu dělala.
Hrála si se všemi jako kočka s myší. Nadhodila šanci, kterou okamžitě v zápětí utopila ve lžičce zákeřnosti. Pozorně sledovala, kdo z přítomných by stál za hřích a pečlivě vybírala toho, který jí bude hoden.

„Pánové, máte všichni pozvánky na tuhle sobotu?“ pronesla na středeční poradě.
„No, já… já ji nedostala,“ špitla tiše jedna kanclslužka.
„Ou… no… vlastně ženy také. Tak tady je jedna. Platí pro dva, pokud máte manžela. Máte? Co? No to je jedno, zařiďte se. Je ještě někdo, kdo by ji neměl?“ podala ledabyle zdobenou kartu s pozvánkou na sobotní ples.

V místnosti nastalo ticho. Už zase! Už zase někoho ponížila arogantní hláškou jednoho z podřízených. Opět rozdupala jednu dobrou duši a znovu si mohla udělat další čárku své oběti v deníčku. Nenašel se nikdo, kdo by její útoky dokázal jakkoli smečovat či alespoň tlumit.

Našel se pouze jeden, který po ní i přes tuhle její náturu, neskutečně stál. Velmi si přál se s ní sblížit alespoň na jednu noc. Byl odhodlaný udělat vše, jen aby se mohl dotknout téhle Vztekleny a dostat tak šanci se sám předvést. Toužil po jejím obětí i když hrozilo, že bude spíše dodrápán. Přesto se však neustále motal v její blízkosti a nabízel se pokaždé, když umíněnka něco potřebovala.
„Vy jste tady nejvěrnější, Davide. Víte co? Skočte mi pro kafe a pak mi budete dělat společnost u večeře. Už dnes nemám náladu pracovat a vy si to zítra napracujete. A bez mléka i bez cukru. Jděte,“ mrskla prstíky ve vzduchu.
„Bude mi potěšením,“ zaskřehotal poskok a odběhl k automatu na chodbě.
V duchu křičel štěstím, protože se mu splnil sen. Díky své neodbytnosti i vlezlosti se dokázal přiblížit k atraktivce konečně blíž, než k jejímu stolu.

Zamilovaně hleděl když přitiskla rty na kelímek s kávou a představoval si, jak asi tahle šelmička kouří. Její vždy dokonale uhlazený drdol a výrazné brýle na špičce nosu ho přesvědčovaly, že je prostě sexy a tím pádem božská v posteli.
Andrea srkala kávu, mhouřila očiska do ostrého světla lampičky a mučila Davida hrobovým tichem. Cítila jeho pohledy i když mu nevěnovala svoji pozornost. Byla za to i ráda, proto se ochotně procházela kolem, ohýbala se u šuplíků, vystavovala své dokonalé tělo na obdiv a listovala v šanonech, při čemž neustále popíjela černou kofeinovku.
„Kašleme na to. Pojďte Davide. Zamknu a jdeme. Zajedu se domů pouze převléknout. Počkáte na mne chvíli v autě. Dnešek byl vážně náročný,“ pronesla otráveně, popohnala podřízeného rázným gestem a hlasitě zamkla svoji kancelář.

Davidovi se chtělo málem tancovat. Od radosti, že smí být nablízku téhle krásce, ale i proto, že její podpatky udávaly hlasitý takt.
Sledoval její kroky, ovládal svůj chtíč a těšil se až stráví čas společně s šéfovou u večeře.
Ovšem, když vyšla ze svého domu v sexy přiléhavém overalu, s uhlazeným drdolem, brejličkami a blížila se k němu na vysokých podpatcích, musel už skrývat mezinožní touhu. Vybobtnalý stan ho odmítal poslechnout, i když jej dlaněmi bolestivě mačkal. Modlil se, aby Andrea nepostřehla tohle čuráčí faux pas a pro jistotu si na klín položil aktovku a pohled stočil na odvrácenou stranu od téhle ramlice.
„Zavezu vás do mé oblíbené restaurace, Davide. Doufám, že máte čas…,“ dala mu šanci se projevit.
„Mám spousty času a už se těším. Mám sám docela hlad,“ zavrněl blahem v křečovité tváři.

Další komunikace proběhla v pracovním duchu, protože Andrea byla ještě stále duchem ve firmě. Také ji zajímal názor mladého ženáče a u stolu ve vybraném podniku si uvědomila, že jeho hlas jí také není lhostejný. Mhouřila oči, vnímala jeho vůni a začala přemýšlet nad rozjetým večerem. Fakt, že dlouho žádného neulovila, ji nutil neskrývaně flirtovat.
Vysílala k němu sladké úsměvy, jezdila si dlaní po dlouhém krku, rty si občas mlsně olízla a znovu mu cinkala do ouška koketním smíchem. Už se spolu otevřeně bavili jako staří známí, takže se jim společná večeře luxusně stáčela do sexem vonícího pokračování.
„Tohle přesně jsem potřebovala, Davide. Příjemně strávený večer vedle krásného muže…Jen… ani vlastně nevím, jestli… no… jste ženatý Davide?“ zeptala se.
„No… jsem,“ odpověděl zaraženě, protože se bál, že snubákem všechno pokazí.
„Aha. Takže asi musíte být brzo doma, že,“ pokračovala v nenápadném sondování.
„Ne to ne, to nemusím, já… Můžeme ještě pokračovat,“ usmíval se s mírnou úlevou.
„Ale já bych ráda někam, kde bych si odpočala od lidí. Už je tu na mne velký hluk, je docela pozdě a… Zaplatím a půjdeme,“ kývla na pikolíka u baru.

David si všiml jejího výrazu. Věděl, že nesmí udělat žádnou chybu, která by tuhle krásku pohoršila. Mohl si tak sám zpackat docela slušně rozběhnutý večer, proto okamžitě reagoval na vytisknutou účtenku, hlasitě zdůraznil tučný bakšiš a s radostí luskl prsty na příchozího mladíka, který obcházel okolní stolky s košem plným krásných růží.
Andrea se tvářila spokojeně. S každou další vteřinou mu dávala více najevo svoji přízeň i touhu skončit mu postorgasmicky znavená v náruči.
Proto i přesun do jejího bytu byl ve velkém kvapu.

Až před dveřmi se na okamžik zpomalil svět a krásná atraktivka si samce vedla do bytu šelmí chůzí. Pomalu před ním kráčela, našlapovala na vysokých podpatcích a prováděla ho bytem do hlavního pokoje.
Podala mu lahev vína, vývrtku a s lišáckým úsměvem odešla pro skleničky.
„Pane bože, tohle je sen. Tak já sedím v bytě té největší kočky ve městě a čekám až se za pár okamžiků konečně dotknu té její mezinožky. Hele, koukej ještě lehnout nebo mi to pokazíš,“ promlouval v duchu ke svému vytrčenci David.

„Nalej nám,“ probral ho z necudných myšlenek rajcovní hlas.
Stočil zrak k Andree a chlapsky se popral s okamžitých chtíčem.
Stála nad ním v delším svetru, který pracně zakrýval bezchybný zadeček a odhaloval štíhlé dlouhé nohy. Měkká vlna obrýsovala její křivky, uprostřed proutkoidního těla se třpytil stříbrný zip, který se sice u krku roloval do vysokého límce, ale končil pod unikátními prsy.
Tolik se ho přál dotknout, zatáhnout a rozbalit si tu krásu, že už nevnímal tvrdého bojovníka, který se dral na svět skrze látku drahých kalhot. Hleděl na zipoidního jezdce a měl zateměno. V té zasněné tmě ho rušily blýskavé odrazy kovové propustky do vlněného ráje, kde se dmuly její unikátní trojky a dalo se přivonět k perfektním křivkám, které znal pouze z časopisů. I přesto, že se snažil ovládat mu ale vystřelila pravačka vzhůru a jemně se dotkl chladivého zipu.

„Copak?“ usmála se na něj s lišáckým úšklebkem, ale aby si ho nevyplašila, pomalu zatáhla za jezdce, rozepla pár semklých zubů a ještě víc se nahnula pro odpověď.
„Jsi krásná,“ pohladil ji po tváři, oušku i šíji.
„A ty velmi přitažlivý,“ přitiskla se mu ke tváři, zašeptala svoji lichotku a jemně mu dosedla na klín.
Pomotala mu hlavu. Dokázal pouze zírat na tu božskou nádheru a nasávat její parfém, který na něj působil jako rudý prapor. Bál se jí dotknout, bál se ji políbit, ale nebál se svých sprostých myšlenek.
Vytrčený stan se mu zapíral do měkké prdelky, svetr se vykasal až k bokům a on skoro bolestně civěl na dokonale upravený klín s chlupatým bleskem na pahorku.
Poznal spoustu dam, které si na své čárce nechávaly záležet. Dokonce sám nějaké velmi rád upravoval, ale černý blesk, přiholen ze strany a přistřižen nůžkami ho vábil k prozkoumání.
„Líbí se ti?“ pyšnila se svým holícím uměním.
„Je dokonalej,“ vydechl nadrženě.

Konečně se jí dotkl. Ukazovákem projel celou klikatou chlupodráhu až skončil ukazováčkem přímo u poštěváku.
Hlasitě vydechla, roztáhla nohy, rozepnula si zip, podebrala si prsa a zavelela, aby pokračoval. David se tedy pustil do díla.
Masíroval kulihráška kolem dokola, druhou rukou ji přidržoval v pase a dráždil ji neúprosným prstotřením. Sjížděl hlavičku kundího vojáka ze všech stran, potíral ho třpytivým pičkošlemem a nemilosrdně ho nutil ke větší zduřelosti.

Andrea se pevně držela jeho předloktí a snažila se korigovat silné vzrušení. Přeci jen potřebovala být za dámu.
Jenže pohled na ni prozrazoval, že se z ní během pár chvil stala naprosto ovládaná nadrženka. Otvírala pusu, vyplazovala jazyk a naznačovala, že by ráda sama sebe ochutnala.
David jí tedy mokré prsty přiložil ke rtům, aby z nich ocucala vlastní šťávu a okamžitě se vracel mezi naběhlé pysky.
„Zvedni ty nohy. Nahoru. no. Hezky si je podrž. Jsi lehká jak pírko. Tohle se mi nikdy nestalo, abych měl takovou kočku naservírovanou přímo na klíně. Zvedni je, chci ti ji prstit,“ pobízel ji k akrobatickým cvikům.

Ucítil jak se mu její prdelní kůstky zabodly do stehen, ale jen co se mu její levá nožka dostala za hlavu a on tak měl krásný přístup k voňavé škvíře, tak se zbavil zbytečných myšlenek a projel kluzkým kundovstupem.
Zaplul do temna a rozčvachtal jí bažinu pravidelnými přírazy.
Andrea se držela pod koleny, roztahovala nohy a nechala se jistit mužnou paží. Dál si radostně užívala nebeského ráje, do kterého se docela hlasitě dostávala.
„Chci tě lízat. Přesuneme se?“ přivzdychával David do hekacího tempa.
„Ne. Chci být tady. Počkej… no… chviličku, pomož mi… teď lízej!“ dostala se pracně Andrea na nohy a s podsazenou pánví mu nabídla rozšukanku k lízání.

David se zakousl. Přidržoval ji za zadeček, občas jej zmáčkl a přitiskl si ji k dokonalejšímu průlizu. Brnkal jí jazykem o nařasené laplíky, vyháněl z díry průhledné nitky kundího sirupu a přikusoval něžně do poštěváku, protože se mu líbilo, jak mu šéfová běsní před očima.
Svého vytrčence skoro nevnímal. Nemohl se totiž nabažit tohoto kouzelného večera, takže i kdyby odešel nevystříkaný, děkoval by bohu.
„Chci tě do sebe! Máš gumu? Chci tě!“ dřepěla mu opět v klíně a jako pravá saň se mu drala do zipu kalhot.
„Mám ji v saku…,“ ukázal na protější křeslo, což touhou zahlušená Andrea nevnímala.
„Ten je! Toho přesně potřebuju do sebe…,“ otáčela se k němu zadkem a s rozkoší ve tváři se pomalu napichovala.
„Ta guma, Andrejko,“ špitl ještě tiše David, jenže horká pochva na ocasu ho dál už nadobro utišila.

Bál se jí nakonec dotknout. Najednou se strachoval, že když si ji přidrží v bocích, rozplyne se mu krásný sen. Křečovitě se tedy držel opěradel křesla a nechal se obskakovat rozběsněnou kočkou. Andrea mu zarývala drápy do kolen, cenila zuby a syčela sprosté nadávky, kterými se sama hecovala k ještě zběsilější jízdě. Pleskala mu půlkami o podbřišek, masírovala si poštěváka o jeho koule a zhlížela k němu opovržlivě přes rameno. Obyčejně ho používala ke svému potěšení, za což byl David velmi rád.
Sám se snažil držet tempo s touhle krasavou a proto mu půlky pulsovaly pokaždé, když startoval do protiútoku. Vycházel jí vtříc svými přírazy, zakláněl hlavu a snažil se si užít každou kapku potu. Byl v naprostém rauši. Konečně se mu splnil sen a konečně božsky mrdal. Dokonce ženu, o kterou byl veliký zájem. A co víc, tak tahle krasava si jej sama vybrala. Vzpínal se jako pravý hřebec a bodal do ní zespodu. Tiskl se k ní a když ji konečně objal v pase, vyhekával ze sebe touhu po jejím zadečku.
„Pojď na čtyři. Plivni. Ještě plivni. Zkus prst? Jo to půjde. No, bože… Ještě trošku. Lízej ho ať tě ještě víc chce,“ vrněla na čtyřech na zemi Andrea.

Klečela, roztahovala si půlky, sem tam si prdelku sama připleskla a užívala si sebejistého rejdícího jazyka. David jí lízal od poštěváku k čokověnečku, zasouval opatrně prsty dovnitř a jemně ji našukával než si ji sám probodne prokrveným vytrčencem. Klečel za ní, hrbil se a vydával ze sebe maximum. Andrea už krásně předla. Chválila si ho, slibovala odměny a dál poslušně držela.
„Jdu do tebe, číčo,“ vzepjal se na kolenou David.
„No dovol? Číčo?“ sekla mu drápy po břichu.
„Au, tak nezlob přece. Nebudem si teď hrát na primadony. Oba chceme mrdat, tak drž,“ snažil se nad ní zvítězit, přitáhl si ji a dvěma prsty jí zajel koutkem do pusy.

Snažil si ji stočit tváří k sobě, ale nedalo se. Andrea sice nadrženě držela, ale kroutila se tak vehementně, že měl co dělat, aby se udržel v sedle.
Byla jako kočka, kterou nutí k něčemu co nechce. Cítil, že je potřeba ji zkrotit, možná se i omluvit, ale to by zvládl s čistou hlavou a ne s nateklým žaludem kousek od jejího análu.
„Drž!“ štěkl naposledy a projel oběma análními brankami.
Zaplul po kořen a sledoval kouzelnou proměnu. Andrea se prohnula v pase, ještě víc roztáhla nohy, zavrtěla hlavou a otřela se tváří o své rameno. Zapírala se do palubovky pod sebou a když jí projel prckotunel sem a tam, dokonce mu vděčně zamrouskala.
„Dej mi ruku,“ natáhl k ní svoji dlaň.

Kočka poslušně poslechla a oddaně se chytla jeho žilnatých, dlouhých prstů. Pevně ji sevřel, ještě tvrději přirazil a zakroutil boky.
„Dej mi i tu druhou. Opři se tou tvojí tvářičkou o parkety. Pojď. Ukaž. Hezky dej obě ruky za záda, krásko,“ bral ji něžně i za druhé zápěstní kotníky.
Andrea se mu zcela oddala. Měla ruky zkřížené za zády, nechala se nekompromisně omezovat a špulila poslušně zadeček proti jeho dalším přírazům. David jí protahoval anál důkladně, precizně, občas tvrdě a kochal se tím, jak mu krásně zjihla. Cítil se na koni. Měl neskutečnou radost z toho, jak se jim role otočily, že se bohužel přestal kontrolovat a místo lofasem ji začal ovládat svým egem.

„Tohle chtělas, že? Prostříkat prdel, až by ti to teklo na kundu, že? Popros o moji mrdku…,“ funěl v tempu přirazů.
„Nekaž to,“ kníkla do podlahy Andrea.
„Já věděl, žes mě vždycky chtěla. Věděl jsem, že k tomuto jednou dojde. Určitě sis to milionkrát dělala s myšlenkou na mý masitý péro, že?“ nedržel se už zkrátka bodák.
„Přestaň!“ cenila už vztekle zuby Andrea.
„No jasně. Pěkně drž a nic na mě nehraj,“ protahoval jí komín nadrženec dál, aniž by si všiml kočkoidní proměny.

Andrea se pozvolna měnila v uplivanou kobru. Potřebovala ho přibrzdit než bude pozdě, ovšem David už jel pouze podle svého gusta.
Chtěl ji tolik mít, být za kinga a ohromit ji svým umem, že přehlížel, jak moc jí všechno začíná vadit. Břicho měl doškrabané, paže doštípané, ale dál jí vyšukával duši z těla v rytmu toho nejzběsilejšího tanga.
Ze všech sil se natáhl k jejímu dokonalému účesu, chytil ji za účes, který měl zafungovat jako opratě, ale místo souhry se dočkal razantního konce.
„Co si to dovoluješ ty šmejde? Vypadni! Okamžitě vypadni!“ uhlazovala si drdol dlaněmi Andrea a jeleními skoky tančila po pokoji, aby naháče bez pardonu vyrazila z bytu.
„Co se děje? Andy, neblbni. Teď? Vždyť do teďka to bylo naprosto bezchybný,“ kroutil nevěřícně hlavou David a chytal své rozlétané oblečení jako Iker Casillas.
„VYPADNI TY SOBČE!!!“ zakřičela z plných plic rozezlenka.

Pouštěla na něj hromy blesky, držela si nedošukanou kundici v dlaních a křížila nohy jako před čuráním. Byla evidentně nadržená a potřebovala další palbu rovnou do čárky, ale jeho suverénnost ji celou zablokoval. Vypoklonkovala ho polonahého ze dveří, hlasitě zabouchla a ještě mu na cestu uštědřila pár peprných nadávek za to, jak se z ní snažil udělat obyčejnou poběhlici z ulice.

Až když ho viděla opravdu odcházet temnou ulicí, teprve potom se konečně usmála. V odrazu okenní tabule si naposledy uhladila účes, poupravovala pár sponek, přetáhla si rty rudou rtěnkou z kabelky a v pohodlí domova se usadila do křesla, kde se před chvílí oddávala slasti.

Odhodlaně se oddala masturbaci, aby uhasila peklo mezi pysky.
Nohy odložila na opěradla, prsty sjížděla chundelatý blesk a když se poprvé dotkla tuhého poštěváku, už zase šelmoidně mhouřila oči. Vrněla, předla, usmívala se, hravě cenila zoubky a těšila se do práce, protože jí v mysli probíhalo nestydaté mrouskání se zralým ženáčem z kanceláře číslo patnáct, což měla být další oběť jejích potřeb.

Autor

4.1 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

tak tohle je drsňačka….

Junior

Dobrá povídka. Slečna hledá někoho kdo bude myslet i na ni, ale bohužel se jí to moc nedaří a je otázka jestli se chce ujišťovat, že chlapi jsou tak hrozní, nebo má jen smůlu a když se jí něco nelíbí tak dokáže jednat dost drsně.

Kittikit

Kdyby drzel hubu mohl si dobre zasukat 😁

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x