Schůzka v baru

Jednou na mě přes plot nakoukla sousedka. Na hranu nízké zídky položila své nádherné obří kozy a obdařila mě širokým úsměvem.

„Čau Ráďo, ty určitě něco potřebuješ,“ usmál jsem se a střídavě jí hleděl do očí a na prsa.
„Přesně tak…“ zjevně jí mé pohledy dělaly dobře, protože se chvíli odmlčela, než pokračovala, „potřebuju jít ven, někam do baru, probrat život se svou kamarádkou. Jenže ona je moc hezká a hned kolem krouží chlapi a otravujou. Posílaj panáky a vtíraj se. Potřebujeme dohled, samozřejmě diskrétní, abys to tam trochu srovnal, kdyby se to zvrtlo. Budeš tam sedět stranou a když tak si někoho vem, ať nejsi sám nápadnej.“
„To by šlo. Řeknu doma, že jdu na pivo, což vlastně bude pravda a pokud nic nenastane, ani se vám nebudeme zjevovat.“
„No. Spíš se k nám pozdějc přidáte, jako že nás balíte. Neboj, já se sbalit nechám a Monče to vysvětlím,“ ušklíbla se Radka roztomile, stáhla kozy ze zídky a odešla domů.

Radka byla moc pěkný kvítko. Věkově byla mladší o pár let a do domku vedle se nastěhovali asi půl roku po nás. Když jsem ji poprvé na zahradě viděl v plavkách, péro mi samovolně tvrdlo nad tou krásou přírody. A když si pak pořídili venkovní sprchu a Radka si jednou pod proudem vody sundala vršek, to už nedá popsat. Nádherný, váhou trochu povislý, ale stále pevný kozy se špuntama bradavek.

Teď jsem se jí hodil jako bodyguard. Ukecal jsem kamaráda Tomáše a dle instrukcí se usadili v baru „U Bílé brány“ a čekali na děvčata.

„Až je jako budem balit, tak sousedka je moje. Ty zkus tu druhou. Prej je po rozvodu, tak třeba bude chtivá… no, to už je jedno,“ určoval jsem pravidla a upíjeli jsme pivo.

Dámy opravdu nespěchaly, než konečně dorazily. Daly si však na sobě záležet. Účes, vizáž, oblečení, byly velmi přitažlivé. Zvlášť ta Monika, kterou jsem viděl prvně, byla kočka par-excellence. Nechápal jsem, kdo se s touhle micinou mohl rozvést, ale asi vzhled není všechno. V baru byl klid, ženy nikdo neobtěžoval a když pak na mě Radka nenápadně mrkla, že můžeme, vyrazili jsme do akce.

Seznámení proběhlo snadno. Radka byla v pohodě a Monika byla taky ráda za společnost hovorných a přitom nevtíravých mužů. Zvlášť když jsme byli všichni podobně staří.

Horší bylo, že se můj plán poněkud zhroutil. Radka zjevně zatoužila po Tomášovi a Monika se zase, víc než sladce, usmívala na mě. Neměl jsem nic proti hezké ženě po rozvodu, ale megaprsa mé sousedky mě lákaly víc. Nakonec jsem rezignoval. Tomáš a Radka se pod stolem nenápadně osahávali a Monika po mě házela pohledy plné záblesků vášně a skrytých příslibů.

Venku se naše cesty rozešly. Radka s Tomem okamžitě prchli taxíkem a já Moniku pěšky doprovázel domů, protože nebydlela daleko a sama si chtěla procházkou vyčistit hlavu. Chytla mě za ruku a střídavě mi ji tiskla, jako by mi dávala nějaké signály.

„Můžu tě pozvat dál?“ pronesla, když jsme konečně zastavili před hezkou vilkou.
„Proč ne?“ opáčil jsem. „Hezký bydlení, aspoň se podívám dovnitř.“
„Hm. Hezký ale prázdný… tak aspoň se na chvilku zdrž, prosím,“ a zase mi pevně stiskla ruku.

Uvnitř mě čekalo překvapení. Luxus jsem očekával, ale že v zadní části velikého obýváku bude v podlaze zabudovaná vířivka s malým barem v dosahu, to jsem teda nečekal!

Monika se usmála a zapnula podvodní světla a víření vody.

„Tohle dostane každýho. Nojo, exmanžel byl na tyhlety libůstky. Chceš se smočit?“

Pokrčil jsem rameny a Monika mě pohladila po zádech a odešla někam pryč.

Svlékl jsem se donaha a vnořil se do vířivé lázně. Voda byla teplá tak akorát a bublinky a trysky mi příjemně masírovaly tělo. Náhle Monika stála nade mnou, oděná v župánku, který toho moc nezakrýval a z baru vytáhla láhev šampusu. Ale pravou, žádnou Bohemku.

„Do bublinek jedině s bublinkama,“ pronesla, zdatně ji odzátkovala, nalila sklenky a svlékla si župánek, pod nímž už nic neměla. Nahá kráska pak vklouzla ke mně a přiťukli jsme si.

„Na hezký večer,“ řekla přípitek a políbili jsme se. Jenom jemně, žádná výměna jazyků.

Seděli jsme naproti sobě, popíjeli Piper Heidsick Cuveé Rare Rosé a usmívali se. Tu jsem pocítil jemný dotek na kolenou. Monika natáhla nohu a pomalu stoupala na stehno a neomylně zamířila ke klínu. Pak mi nožkou jemně mnula ptáka a stále se mi pohledem vpíjela do očí a usmívala se.

„To… je… uhhh… velmi příjemné,“ vnímal jsem tuhnutí ocasu a stálé dráždění nohou.
„Hmmmm… já vím… také chci potěšit,“ řekla zastřeně a posunula se ke mně a nohu vyměnila za ruku. Sevřela tvrdý ocas a začala ho honit.
„Já… se… udělááám,“ zaúpěl jsem a hodil na ni zoufalý výraz.
„To chci. Pak vydržíš dýl a já jsem už dlouho sama,“ vrněla sladce a současně zrychlila honění. Vodou cákala víc, než celá vířivka.
„Oooh… jooo,“ vydechl jsem, dávka semene zmizela ve vodě, já byl zalit slastí orgasmu a ocas v její ruce začal pozvolna ochabovat.

Teď jsem já natáhl ruku a prohmátl jí plná prsa. Na Radku neměla, ale to teď bylo vedlejší. Polaskal jsem jí tvrdé bradavky a sjel přes břicho do houštiny klína. Hned dala nohy od sebe a přidušeně vzdychala, jak jsem prsty rejdil mezi pysky a strkal do ní článek prstu, což šlo snadno.

„Áááh… oooh… chci do… postýlky… prosím,“ sténala a odtáhla mě z lázně do ložnice.

Vůbec jí nevadilo, že jsme úplně mokří, povalila mě na postel a v šedesátdevítce jsme se začali vzájemně laskat. Hned se mi pusou nasadila na ptáka, zatímco já jí vylizoval otevřenou kundu a polykal uvolněně šťávy. Oba jsme vzdychali slastí a nemohli se vzájemně našich těl nabažit.

Byl jsem to já, kdo to musel zarazit jako první, neboť její ústní masáž byla tak neskonale slastná, že bych opět vytekl a třetím kolem jsem si vůbec nebyl jistej.

Napasoval jsem se mezi její doširoka roztažené nohy a s mlasknutím ji projel celou na jeden příraz až po kořen ocasu.

„Áááh… ááánooo,“ vydechla rozkoší a hned mi začala přirážet naproti. Byla opravdu značně vyhladovělá a teď jen sténala, vzdychala, hekala, vlnila se a pohazovala tělem ve stoupající rozkoši.

Jen jsem se na ní zmítal, rytmicky přirážel a zadržoval výstřik se zatnutými zuby co nejdéle. Tohle nešlo dlouho vydržet. Monika naštěstí vybuchla v orgasmu dřív než já, takže už se zalykala slastí a třásla ve vlně slasti, když jsem jí vykropil dělohu svou dávkou.

„Ach néé… nic neberu!“ probrala se do reality, ale pak jen mávla rukou.
„Promiň,“ hlesl jsem, vědom si svého provinění.
„Nech to být. Kdyby něco… já si to zařídím,“ jen zašeptala a jemně mě hladila po hrudi.
„Udělals mi to moc hezky. Můžu s tebou někdy počítat? Já vím, že seš ženatej. Máš prstýnek a Radka mi všechno řekla. Ale, jak jsem stále sama, občas… to… potřebuju… chápeš, ne?“ říkala tak nějak posmutněle.

Mlčel jsem. Tohle byla má první nevěra. Jasný, nová kunda znamená nový slastný prožitky a divokej sex, než nastane stereotyp. Nejsem první ani poslední, kdo v tom jede. Monika to brala pragmaticky. Nechtěla rozvod, jen občasnej sex. Přikývl jsem a ona roztála v úsměvu. Pak už ústa obemkly můj povadlý ocas a nastalo další kolo postelových radovánek.

***

Druhého dne jsem se potkal s Radkou.

„Myslel jsem, že sbalím tebe a ty zatím s Tomášem…“ hned jsem zavedl řeč na včerejšek.
„Promiň, ale… seš můj soused, vídáme se. Nedokázala bych se Zdeně podívat do očí, kdybych s tebou něco měla.“
„A co Tomáš, jaký to bylo?“ zašklebil jsem se.

Radka jen zrudla a pak mlčky zmizela v domě.

***

A tak jsem začal žít životem nevěrného muže. Rytmus života jsem musel změnit, abych měl čas na milenku a zároveň zůstal neodhalen. Žena to částečně vyřešila za mě a začala chodit cvičit. A já na oplátku si vyhrazoval jiné dny na své aktivity, což znamenalo pivo nebo sport, to podle toho, s kým jsem šel – ve skutečnosti, kdo mi poskytl krytí, kdyby se žena při setkání vyptávala. V tyto dny jsem se plně oddával nespoutanému sexu s divokou Monikou. Už jsem poznal její dominantní povahu, která nesnesla odmítnutí či kompromis. V šukání to nevadilo, ale v běžném životě by to asi byl problém.

Protože jsme spolu jen nešoustali, ale taky se i normálně bavili, stalo se, že při jednom střetu názorů na mě skočila jako kočka s napřaženými prsty, že mi vyškrábe oči! Tenkrát jsem to vyřešil tak, že jsem její útok blokoval, povalil ji břichem na pohovku, strhl kalhotky a tvrdě ji opíchal zezadu, než změkla. Sice se zmítala a řvala, že mě zabije, ale pak začala sténat, úplně zvlhla a po sérii prudkých, hlubokých přírazů se udělala. Pak už na zabíjení zapomněla.

***

ODHALENÍ

„Miláčku, potřebovala bych tě na chvilku. Mám teď cvičení, ale už končím. Auto mi nejezdí, že mě hodíš domů?“ zavolala mi Monika zničehonic jednou večer. Tohle bylo poprvé, kdy mi volala, neboť to měla přísně zakázáno. Žena byla naštěstí také na cvičení, tak jsem souhlasil.

„Děkuju. Za to ti ho kráááásně vykouřím,“ řekla sladce a zavěsila.

Dojel jsem před tělocvičnu a šel dovnitř. V hale už bylo ticho, jak tam docvičovalo už jen pár žen. Ostatní už se trousily z šatny a mířily domů.

Náhle z WC vyšla Monika.

„Jé, ty už jsi tady? Pojď, představím tě své žákyni. Jsem její trenérka a to víš co všechno ženský neproberou… Prý by chtěla poznat toho chlapáka s šikovným pérem, ale neboj, půjčovat tě nebudu.“

Nejevil jsem nadšení, nechat se ukazovat jako loutka kdejaký babě, ale Monika už mě tlačila do dveří. Žena uvnitř se otočila a já zíral do obličeje mé manželky Zdeny!

Její obličej se nejdříve zkřivil vztekem a pak pláčem, který propukl naplno, když začala utíkat pryč.

„Do prdele!“ uklouzlo mi a Monika jen zamžikala očima překvapením.
„To… byla… tvá žena?“ zeptala se opatrně.
„Asi… už bývalá,“ hlesl jsem.
„Víš, co jsme všechno probíraly? Já tě vychvalovala do nebes a ona mi to žrala a říkala, že ten její je na nějaký prasárny neschopnej… promiň.“
„Nezlob se. Jedu domů. Tohle musím vyřešit. Dej mi čas,“ políbil jsem Moniku a odešel.
„Chápu. Měj se,“ špitla a v samotě šatny se pak rozplakala.

***

Když žena dorazila domů, čekal jsem všechno, jen ne její klid a dokonce lehký úsměv. Nadechl jsem se k vysvětlování, ale znovu mě uzemnila.

„Když o tom nebudeme mluvit, já to přejdu. Dneska tě ale v ložnici nechci. Vyspi se tady,“ a odešla.

***

Monice už jsem jen volal, ale k nějaké tajné schůzce se už neodhodlal. Měl jsem totiž jiné starosti. Zdenou začaly cloumat mateřský pudy, a tak mě po týdenním půstu k sobě připustila a řekla, ať jí předvedu to, co jsem dělal s tou děvkou.

Za chvilku už funěla s čurákem zasunutým v krku a já jí vylizoval klín do sucha, což při gejzírech šťáv, jež se slastným vzdycháním vypouštěla, jaksi nešlo.

„Gmm… fgmm… hmm… gppp,“ chroptěla a jezdila mi rty po ocase až do výstřiku. Semeno odmítla polykat, ale hned se mi přisála na rty s pořádným francouzákem. Chuť vlastního semene mě nijak nenadchla, ale ustál jsem to a žena se hihňala.

„Jen ochutnávej bílkoviny… he, he.“

A pak mi zas žužlala ocas až do potřebné tvrdosti a už jen čekala s roztaženýma nohama na můj výkon. Mrdal jsem ji divoce a vášnivě a ocas v ní strojově jezdil rychlostí blesku.

„Áhhh… úúúúhh… jééé… joooo,“ žena vřískala a velmi si to užívala.

Mazlivě jsem si hrál s bradavkami, což vždycky zbožňovala a zvyšovala se tak její rozkoš.

Výbuch orgasmu ze mě vyždímal druhou dávku semene, které skončilo na správných místech.

A tak to šlo den za dnem, a tak není divu, že mi jednoho dne Zdena oznámila, že to nedostala a test později potvrdil, že je těhule…

Nicméně chuť na sex ji neopustila téměř do porodu, jen divokost jsme museli umírnit.

***

Dnes už zase je všechno v pohodě a… aha… Zdena na mě právě kývá ode dveří ložnice a je oděná do sexy košilky… Takže, promiňte, musím už jít… totiž, prý by chtěla mít ještě další dítko.

Autor

4.7 26 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Galaxis

Pěkný, ten konec mi ale nesedí

lapis

Neboj, to za nějakou dobu přejde.

věrný čtenář

Ten konec hodně překvapil, ale já překvapení rád. 🙂

Junior

Výborná povídka. Konec je překvapivý, ale když se mají rádi tak proč by si neodpustili nevěru a pokud se pak manželka snažila tak na další nevěru asi pomyšlení neměl. Otázka je jak dlouho by to období nějakého smíření trvalo, ale pokud se manželka rozhodla mu odpustit s tím, že chce dítě a užít si stejně proč ne.

Astro

Zajimava podvidka. Jen na konci jsem trosku zmaten. On chodil za Monikou a jeho zena v tu dobu chodila do fitka. Pritom ale Monika byla trenerkou jeho zeny. Bud to spatne chapu v textu a nebo tam trosku rozkol.
Nic to ale nemeni na tom, ze autor nezklamal a napsal kvalitni a neokoukanou povidku 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x