manželka s mladíkem na gauči

Protivná sousedka

Je to sice mámy kamarádka, ale já ji vyloženě nesnáším, protivná, afektovaná ženská před čtyřicítkou. Říká o sobě, že je štíhlá, ale já tvrdím, že je vychrtlá a ještě k tomu dost vysoká, takže to pořádně vyniká. Blondýna (určitě chemická) ostříhaná na mikádo s mečivým hlasem, která když se napije, tak se tak blbě směje, že utíkají i rybičky z akvária.

Bohužel je to naše sousedka a protože je sama, je u nás pečená, vařená. Nevím, proč se s ní máma kamarádí, možná proto, že je taky rozvedená a taky už si nového manžela nenašla.

Ten její hloupý smích a řeči bych ještě snesl, protože kdykoliv přijde k nám, tak já mizím do svého pokoje, ale štve mě, že mě neustále používá jako svého poslíčka, to je pořád, Haničko (moje máma), mně došlo tohle nebo tamto, nemohl by mi Pavlík skočit do ochodu? Pavlík! Tyhle řeči a posluhy mi vadí. Máma ji samozřejmě neodmítne a pro potřebné mě vyšle.

Neustále jí něco dochází, ale alkohol nikdy, toho má pořád zásoby a já bych řekl, že už je slušný norek. Nejhorší ale je, že do toho nutí i mámu. Přitáhne 2-3 láhve vína a dřepí u nás, dokud nejsou prázdné a mámu nutí pít s ní.

Ke všemu se ještě jmenuje Jekatěrina, prý po nějaké slavné Rusce a chce abychom jí říkali Katrin. Uhozený.

V pondělí máma odjela na týden na nějaké firemní školení a „Katrin“ každý den otravuje a pro něco mě posílá, už se pěkně osekla. Dnes mě zase požádala, abych jí došel na poštu pro balík, prý je z práce strašně unavená. Houbeles unavená, zase je přiopilá a líná. Přinesla mi peníze a nějakou dodejku a přeslazeným tónem pronesla: „Pospěš, ten balík je moc důležitý tak aby ti na poště nezavřeli.“ 

Na poštu to máme skoro přes celé město a navíc bylo pěkné horko, vrátil jsem se uřícený a žíznivý jako velbloud. Zazvonil jsem na ni, že jí předám balík a vypadnu, ale jak otevřela, samozřejmě že se sklenicí vína v ruce, vše bylo jinak. Hned začala: „Pavlíku, ty jsi celý uřícený a určitě máš žízeň,“ a táhla mě dovnitř. „Opláchni si obličej a já ti připravím něco k napití.“ 
Otráveně jsem poslechl, ošplouchl si obličej a pak do sebe zvrhnul sklenici citronové limonády.

Zatím co jsem pil, ona rozbalila balík a obsah začala vykládat na stůl přede mě.

Koukal jsem jak puk, v balíku totiž bylo dámské spodní prádlo a plavky. Katrin se hned začala chlubit: „To jsem si objednala u jedné luxusní firmy, abych měla co na sebe na dovolenou k moři,“ a hned si ty plavky poměřovala. „Co myslíš, padnou mi?“ ptala se.

„Nevím, nepoznám to a v těhle věcech se nevyznám,“ pokrčil jsem rameny.
„Ach jo,“ pronesla, „tak si ještě nalij limonádu a já si je půjdu vedle vyzkoušet.“

Sotva jsem si stačil nalít a uklidit láhev do ledničky, už byla zpátky. Plavky měla na sobě a hned se ptala: „Tak co, jak vypadám? Je to paráda, viď?“ a otáčela se jak manekýna.

No to teda byla paráda, ten kousíček látky na jejím hubeném těle nezakrýval skoro nic. Ono ani nebylo co zakrývat, dlouhé, hubené nohy, prťavý zadek, žádné boky a nad tím pak vystouplá žebra a miniaturní kozy.

Žádné nadšení na mě vidět jistě nebylo, a tak se Katrin urazila. „Ty tomu vůbec nerozumíš, to jsou luxusní plavky určené jen pro ženy se štíhlou, dokonalou postavou a u moře se za mnou budou mužský otáčet,“ horlila.

Posměšně jsem se ušklíbnul a to jsem neměl dělat. Katrin se šíleně nafoukla a hned spustila vodopád, jak jsem hloupý, kolik to stálo, jaký je to model, jaký materiál a další kvanta řečí. Zakončila to tím, že jsem ještě malý kluk, který nepozná hezkou ženskou, nic o tom neví a že jsem určitě ještě panic.

Tak to už mě naštvala. „Panic teda nejsem!“ vyhrknul jsem naštvaně. „A moje holka vypadá v plavkách o hodně lépe. Má větší prsa a hezčí zadek.“
„To je vidět, že jsi ještě hlupák,“ odsekla Katrin, „počkej za pár let, až jí ty prsa budou viset k pasu a ze zadku bude mít rosol, pak si vzpomeneš na moji krásnou postavu a na tyhle prsa,“ štěkla vztekle a sundala si horní díl plavek. „Tady se podívej, jak mají vypadat!“

To jsem fakt nečekal a zůstal jsem na ní koukat s otevřenou pusou.

„To koukáš co?“ pronesla vítězoslavně. „To jsou prsa… a pořád pevný jako kámen, šáhni si,“ a s tím mě vzala za ruku a položila si ji na svoji kozičku. „Zmáčkni ji,“ zavelela.

V rozpacích jsem mimoděk poslechl a musel uznat, že má pravdu. Prsa měla sice malá, hodně malá, ale byla vážně pevná a měla pěkný tvar a nádherně velké bradavky.

„Tak co?“ zeptala se. „Co ty na to?“

Jak jsem jí tu kozičku mačkal, ucítil jsem najednou divný tlak v kraťasech. Nikdy jsem o Katrin nepřemýšlel jako o sexy ženské, jako o nějakém objektu na sex. Nebyla pro mě přitažlivá, ale ten dotyk se mnou něco udělal.

„Tak co říkáš?“ zase dorážela. Musel jsem jí přiznat, že prsa má vážně pevná a že i když jsou malá, vypadají moc hezky.

„Tak vidíš, co je malé to je milé a ještě si sáhni na můj zadek,“ otočila se.

Spodní díl plavek byl něco jako tanga, nezakrýval vlastně nic. Koukal jsem na nahý zadek a jak sem si ho prohlížel, napadlo mě, že vůbec nevypadá tak špatně. Malý, oblý a opálený. Položil jsem jí dlaň na pravou půlku a nesměle stiskl. Nelhala, zadek měla jako kámen. Puzen neznámou silou jsem ji chytil i druhou rukou a půlky jí pořádně zmáčkl. Sakra, ocas se mě postavil až v něm škubalo, ta hubená protiva mě vzrušovala a přitahovala jak magnet.

Otočila se, koukla na mě a pohled jí sjel dolů na můj stan. „No ne, tak panáčkovi už se asi najednou líbím. Co se nám to tady děje?“ přejela rukou po mém rozkroku. „Vidím tady erekci a pořádnou, co?“ Jen jsem přitrouble přikývl. „Tak s pravdou ven, Pavle, skutečně už si někdy souložil nebo si se jen chlubil,“ zeptala se.

„Jo, souložil, párkrát s kamarádkou,“ přiznal jsem se.
„A měl si ho v ní vevnitř nebo jsi se jí udělal hned jen na břicho?“ posmívala se Katrin.

„Tak napůl,“ přiznal jsem a v ten okamžik jsem měl chuť s ní praštit na sedačku a vrazit jí ho tam až po koule. Očekával jsem, že se mě bude dál posmívat, ale udělala něco úplně jiného a nečekaného. Klekla si přede mě, stáhla moje kraťasy i boxerky a uvolněného ptáka vzala do ruky. 

„Hmm, docela pěkně si narostl, škoda jen, že s ním ještě neumíš zacházet,“ dodala a lehce mi ho mnula v dlani.

„Tak mě to naučte,“ vypadlo ze mě.

Neodpověděla, jen ptáka sevřela pevněji a začala ho honit. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a za pár vteřin můj nadržený ocas stříkal, jak když sopka chrlí lávu a proud semene tryskal Katrin na prsa i obličej. Cítil jsem se trapně, ale zdálo se, že ona si to užívá a druhou rukou si tu záplavu roztírala po prsou. Když mě vyždímala do poslední kapičky a ocas začal ochabovat, vzala ho nečekaně do pusy a olízala. „Mladé semeno je zázračné na pleť,“ Když prohlásila, když ho pustila.

Stál jsem tam jak idiot s kalhotami na půl žerdi, s povadlým ocasem a ona si to semeno vtírala do kůže. 

„Počkej tady,“ přikázala, vstala a zmizela v koupelně. Natáhl jsem si alespoň kalhoty a jako trubka čekal co bude dál. 
„Budeme nějak pokračovat, nebo mě vyhodí? Řekne to mámě?“ honilo se mi hlavou všelicos.

Pár minut šuměla sprcha a pak se Katrin vrátila a na sobě měla stále jen ten spodní díl plavek. Stoupla si přede mne. „Zvedni ruce,“ a když jsem to udělal, sundala mi tričko.

Hladila mě dlaní po ramenou, zádech, břiše a jen jako pro sebe si šeptala: „To by ušlo, to by vážně ušlo.“

Mám slušnou postavu, sportuji, opaluji se a myslím, že se nemám za co stydět, a tak mi to její „to by ušlo“ trochu urazilo, ale nic sem neřekl a začal jsem jí doteky oplácet. Všiml jsem si, že reaguje, když se jí dotknu bradavek a na krku, a tak jsem se tam zaměřil. 
Fungovalo to, protože začala zrychleně dýchat a těsněji se na mě mačkala. Byl jsem velice zvědavý na její kundičku, malinký trojúhelníček plavek toho sice moc nezakrýval, ale to nač sem byl nejvíc zvědav, otvor kundičky, ten vidět nebyl. 

Celý rozkrok měla evidentně vyholený a její kundička mi připadala strašně maličká, sáhnout na ní jsem se ale zatím neodvážil. Katrin mi opět sundala kalhoty a chytila za péro i za koule, tentokrát už ale silněji a náruživěji. „Dej mi ruce na zadek,“ vyzvala mě. Poslechl jsem a začal jí ho hladit a mačkat, až jsem cítil kosti. 

Vzrušením jsem už neodolal a pohladil ji přímo v rozkroku, zasykla a trochu sebou cukla, ruku mi ale neodstrčila, a tak jsem osmělen pokračoval v průzkumu, až jsem jí zajel pod ten trojúhelníček a začal jí tam cpát prst. 

„Nespěchej,“ brzdila mě, „předehra je důležitá, zatím mě jen hlaď.“ 

Netroufl jsem si neposlechnout, a tak jsme se navzájem dráždili rukama a hladili. Prsty i dlaní jsem jí projížděl po vyholené kundičce, až jsem ucítil vlhko a Katrin se rozkročila a vzdychala. Úplně se mi pod tou rukou vlnila, přivřela oči a hlavu si položila na mé rameno. Bylo to tak vzrušující, že jsem se málem zase vystříkal. Poznala to, pustila ho z ruky a odstrčila mě.

„Pojď, jdeme na gauč.“ Posadila se, široce roztáhla hubená stehna a gestem ruky mě pozvala mezi svoje roztažené nohy. Nenechal jsem se pobízet, zaklekl, ona mě vzala za hlavu a přitiskla si ji do rozkroku přímo na ten malý trojúhelníček plavek. Nos se mi naplnil vůní jejího klína a já ji pevně uchopil za boky a začal ji líbat a lízat nejdříve přes látku, ale pak jsem ten titěrný kousek odhrnul a přitiskl pusu přímo na její kundičku.

Hlavu mně tam tiskla tak silně, že jsem sotva dýchal, ale nepřestal jsem a projížděl jazykem její závojíčky a snažil se vniknout jazykem dovnitř. Nešlo to, měla dírku úzkou a nedostupnou, ale když potom nasměrovala můj jazyk na poštěváček a já ho horlivě olizoval a sál, začala se ta malá kundička otevírat… až nakonec odhalila i svůj růžový vchod. Pokračoval jsem v dráždění jazykem a konečně dostal dovnitř i prst, kterým jsem ji prozkoumával zevnitř. 

Katrin měla zavřené oči, zakloněnou hlavu, hlasitě vzdychala a zatím, co si jednou rukou hnětla ňadro a bradavku, druhou si stále tiskla moji hlavu do klína. Jak se jí kundička stále více rozevírala, stupňovalo se jak její vzdychání, tak i moje vzrušení a když pak ještě roztažené nohy zvedla do výšky a odhalila mi skoro celý svůj malý zadeček, moje vzrušení dosáhlo vrcholu a pustil jsem se jazykem i do něj.

Nikdy by mě nenapadlo, že budu nějaké ženské lízat zadek a ještě se mi to bude líbit. Viděl jsem to sice často v pornu, ale nijak mě to nelákalo. Jak jsem jí teď ale olizoval jemnou kůži na zadečku i tu hrubší, tmavší okruží kolem dírky, rajcovalo mě to jako blázen a já kmital jazykem stále rychleji. Zkusil jsem přejíždět od zadečku až na poštěváka a vždy, když jsem špičkou jazyka brnknul a tu hrázičku mezi konečníkem a kundičkou, ona sebou škubla a hlasitě zasténala.

„Vida, tak tohle na tebe platí,“ řekl jsem si a ještě více jazykem přitlačil. Za okamžik už sténala a vzdychala nahlas nepřetržitě, její tělo se pode mnou svíjelo jako had a malá, sevřená kundička se otevřela a odhalila růžové nitro. 

Už jsem se viděl, jak do ní rvu svůj ocas, ale zatím jsem tam na průzkum strčil jen ukazovák a když tam do toho vlhka a tepla snadno zajel, přidal jsem i druhý prst. To už nešlo tak snadno, i vzrušená byla hodně uzoučká a já začal pochybovat, jestli tam ptáka vůbec dostanu. Prsty jsem jí tam rejdil dovnitř a ven a doufal, že kundička ještě povolí. 
Nepovolila, ale zato se Katrin bouřlivě udělala, zaječela, prohnula se a pak to vypadalo jako by měla v břiše křeče. S každým stahem jí z kundičky vystříkl malý pramínek bělavé zabarvené tekutiny, prudce se rozstřikoval na mých prsou a velice silně voněl. Katrin se snažila dát nohy k sobě a stále se svíjela, ale mně už to bylo jedno, byl jsem jako jelen v říji s jediným záměrem. Narvat do ní ptáka, ošukat ji a uvolnit tak šílený přetlak, jako by mně pták měl už už prasknout.

Uchopil jsem její nohy u kolen a i přes její odpor je hravě roztáhl, nasadil špičku na otvůrek a začal se tlačit dovnitř. Katrin napřed řvala a protestovala, ale snadno jsem ji přemohl a pomaličku vnikal dovnitř orgasmem staženou kundičkou. Konečně byla celá špička se žaludem vevnitř a i Katrin se trochu uvolnila a naopak se mi snažila pomoci dostat se hlouběji. I přes její snahu na tom byla ale hůře. Jak jsem pronikal dovnitř a jejím uzoučkým vchodem procházel ocas, který se ke kořeni rozšiřuje, působilo jí to stále větší problém. Zkusil jsem začít přirážet, ale její nitro mě svíralo tak těsně a pevně, že jsem ji až celou nadzvedával z gauče.

„Přestaň!“ zaječela tím svým protivným hlasem. „Nebo mě roztrhneš! Musíme na to jinak. Otočíme se a já budu na tobě,“ přikázala. Vzal jsem ji pod zadkem a pod zády a celkem snadno se s ní postavil. Obejmula mě nohama kolem boků a držela se mě kolem krku. Pozice jak z pornofilmu, ale teď ve skutečnosti. Otočil jsem se, pomalu se s ní posadil zpět na gauč a po celou tu dobu z ní můj ocas nevyjel ani o centimetr, byl jako ve svěráku.

Katrin mě pustila, prohnula se dozadu a opřela ruce o moje kolena, v té pozici jí žebra vystoupila jak na kostře, co máme jako pomůcku ve škole a prsa jí trčela vzhůru ke stropu.

Pomalu, pomaličku se na mě začala pohybovat, nejdříve do stran a pak i nahoru a dolů. Vždy ale jen o milimetry a stejně u toho křivila tvář a sykala bolestí, ale nakonec se to přeci jen rozjelo.

Pohybovala se nahoru a dolů, pomaličku a jen o centimetry, ale přesto to byl neuvěřitelný pocit, jak mi ptáka obepínala. Nakonec se ta její kundička přeci jen uvolnila natolik, že jsme mohli skoro normálně šukat a za okamžik už jsem na ní viděl blížící se orgasmus. Předklonila se, jednu ruku si strčila dozadu k zadku, myslím že si dráždila konečník, a pěkně rajtovala dokud se neudělala.

Přišlo to jako bomba, začala zase řvát, cukat sebou a prsty si ještě dráždila poštěváka, dokud jí pod prsty nevytryskl proud. Normálně se pomočila a mně to všechno teklo na břicho. To byl i můj konec, začal jsem stříkat a jak sebou pták v tom těsném sevření cukal, byla to taková rozkoš, že jsem měl mlhu před očima. Dořvala, docukala se a zůstala nehybná, dokud mi pták nezačal ochabovat. Pak se teprve pomalu vyvlékla a svezla se na zem vedle gauče a zůstala ležet na boku.

Za okamžik se zvedla na všechny čtyři, prohmatávala si rozkrok a nadávala.

„Tak tohle si udělal naposledy, už ho nikdy nezkoušej do mě takhle narvat, jsem úplně zničená a natržená,“ stěžovala si. Podíval jsem se na ptáka a měla nejspíš pravdu, měl jsem na něm růžové stopy, ale bylo mi to jedno, ona si začala. Klečela přede mnou na čtyřech a oddychovala a já se díval přímo na její vyšpulený minizadeček, ta zadní dírka ohraničená kroužkem tmavší pokožky mě magicky přitahovala. Klekl jsem si za ní a prstem jí začal přejíždět po dírce.

„To nemáš dost?“ ohlédla se. „Do zadku mě ale rozhodně šukat nebudeš,“ prohlásila rezolutně.
„Neboj, nebudu,“ ujistil jsem ji, „jen si tě tam trochu pomazlím,“ a protože neprotestovala, pokračoval jsem a prst jsem jí tam malinko na zkoušku zastrčil a trochu s ním kroutil. Když nic nenamítala, a dokonce se ještě více prohnula v zádech a zadeček na mě pěkně vystrčila, dodal jsem si odvahy a pomalu, s citem jí tam prst zastrčil až na doraz. Zapředla jako kočka a mně se z toho zase začal klacek topořit. Hezky jemně jsem jí prdelku prstem protahoval a prozkoumával a musel jsem uznat, že tam bych se vážně nevešel. „Škoda, tak alespoň ten prst,“ řekl jsem si a užíval si to až se mi pták zase úplně postavil. „Co s tím?“ nadhodil jsem.

„Tak to ne, do klína si tě dnes už nepustím,“ vyjela na mě, „ale udělám ti to pusou,“ dodala smířlivěji. „Polož se na záda.“

Vyndal jsem tedy prst z jejího análku a lehl si vedle ní na zem na záda. Schoulila se mezi moje nohy a vzala si ho do parády. Chvilku mě ho hladila a mačkala koule, pak ho olizovala a sála a nakonec ho vzala celého do pusy a pustila ho někam až do krku.

Následujících pár minut předváděla své orální praktiky tak dobře, že jsem se udělal. Byl to tak pěkný pocit, že jsem ji hned potom přitiskl k sobě, pěvně objal a dal jí vášnivou pusu.

Pár minut jsme tak leželi a jen odpočívali. Pak se mě zeptala: „Tak co, jaké to bylo, bylo to lepší než s tou tvojí baculí?“
„Bylo to lepší,“ řekl jsem popravdě, „dokonce úžasné a chci s tebou šukat znovu a často.“

Usmála se a zdála se polichocená: „Když to nikomu nikdy neřekneš a budeš to dělat podle mě, tak můžeme,“ souhlasila. „Bylo to fajn, ale nesmíš na mě tak hrr, to bys mě odrovnal.“

Slíbil jsem jí to a pak jsme se šli společně osprchovat. Navzájem jsme se namydlili a přitom se ještě mazlili. Dokonce mě už i nechala sáhnout do rozkroku a také jí tam trochu lízat.

Potom mě poslala domů. „Musím tady uklidit ten svinčík,“ vysvětlovala.

Sotva jsem se doma usadil u televize a znovu si v hlavě přehrával ten zážitek, cinkla SMS.

Přijď zítra odpoledne, těším se na tvůj jazyk, prst a č….a, K.

„Tak to si piš, že přijdu,“ usmál jsem se a těšil se na zítřek.

Chodím teď za ní často a už mi ani nepřipadá tak protivná a ani mi nevadí její hubená postava. Užívám si to s ní naplno a i když občas šukám i jiné, žádná mi ho neumí sevřít tak pevně. Žádná jiná mě ani nenechá se sebou dělat jakoukoliv prasečinku co mě napadně, ani nemá tak bouřlivý orgasmus s počůráním.

Máma se sice diví, kam tak často chodím a že ani Katrin už tak často nezajde, ale já se jen směji pod vousy a mlčím jako vrba.

Autor

4.6 38 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Za mě dobrý. Normálně typ povídek starší žena, mladý kluk nemusím, ale tohle je napsané uvěřitelně.

Junior

Dobrá povídka. Teď jen nevím, jestli je autor nový, nebo je to povídka z archivu.

Šmajda

Vzhledem k původní surové verzi to musí být dílo nového autora. Zaslaná verze by nemohla být uveřejněna.

věrný čtenář

V tom případě patří pochvala i hluboká poklona jak autorovi, tak ctěnému korektorovi. Protože výsledek je velmi vydařený.

Clark

Děkuji za ocenění, je to skutečně nová povídka, žádný archiv, napsal jsem ji z voleje jen pár hodin před odesláním a protože nemám žádné zkušenosti, děkuji i korektorovi jak to hezky učesal. Mě to tak nějak vždy popadne, sednu a napíšu. D

Junior

Tak to ti držíme palce, aby Tě to popadlo častěji. My si rádi počteme.

Šmajda

Cením si tvého nadšení, ale zkus si alespoň přečíst zdejší pravidla, abych zase nemusel z textu mazat odstavce a celé to „zaonačovat“ ;-).

Clark

Mám toho už fůru, asi 30 ale některé by se asi nelíbily, píšu teprve cca 2 měsíce a když to dám přečíst manželce tak se někdy směje, někdy kroutí hlavou a někdy pak po mě chce i sex. Také nevím zda bude mít někdo stále náladu to po mě uvádět do přijatelné formy.

Junior

To jsi asi jeden z mála autorů, který to dává číst manželce, ale tak máš rychlou zpětnou vazbu. Těším se na další tvoje dílka.

Šmajda

V rámci možností to uděláme, ale jednou pohár trpělivosti přeteče :-D. Zkus ve svém zápalu trochu zvolnit a sem tam mrkni i na gramatiku ;-).

12
0
Would love your thoughts, please comment.x