farm, farma, seno

Incest v rodině

Počet zobrazení: 722

Julie se slastně protáhla. Po horké sprše jí bylo příjemně po těle. Vzala si župan na nahé tělo a šla se do kuchyně napít. Když míjela pokoj syna Kamila, zpod přivřených dveří slyšela tlumené vzdechy. Nakoukla tam a spatřila jeho záda, kmitající pravou ruku v klíně a porno na monitoru počítače.
„S tím bych mu mohla pomoct,“ řekla si s úsměvem, vešla do pokoje, zavřela dveře a otočila klíčem.

***

V GARÁŽI

Bohdan se vrtal v motoru svého veterána Aero 30 a stále se mu nedařilo ho zprovoznit ke své spokojenosti. Chvilku to jelo, chvilku ne, stále tomu něco chybělo.

„Čau, táto,“ ozvalo se u vrat a do garáže se soukala dcera Simona a vlekla s sebou kolo.
„Dala jsem si svůj okruh… mám docela dost,“ funěla.

Bohdan si utřel ruce do hadru a zálibně pohlédl na lepé tvary své dcery v cyklistickém trikotu.
„Moc ti to sluší,“ pronesl.
„Hm, dík,“ odvětila Simona bez zájmu, ale jak procházela kolem něj, ocitla se v chapadlech jeho objetí.
„Počkej, nespěchej… řekl jsem, že ti to sluší,“ šveholil Bohdan a Simona slastně přivřela oči, protože vzápětí se jeho rty dotkly jejích.

***

V POKOJI

Postel vrzala v pravidelném rytmu, jak Kamil hlubokými rytmickými přírazy mrdal Julii, která měla nohy obemknuté kolem jeho boků a sténala rozkoší.
Dvojice byla již pěkně sehraná a během přirážení se líbali a šeptali si sladká slůvka.
Kamil nevynechal z laskání ani skvostné velké prsy, které měla Julie rozlité na hrudi jak velké koláče s rozinkami bradavek a kterých se stále nemohl nabažit. Mnul je, hladil, mačkal, hnětl a Julie jen slastně vrněla.
„Ano… anooo… můj… broučkuuuu… už… buduuuu… napusť… to do… mě… aaach… uuuž… júúúúhh… anooo… joooo,“ vzdychala, sténala, kroutila se, až vyvrcholila.
Kamil naposledy přirazil a plnil jí dělohu trhavými dávkami plodného semene, což ale nebylo nebezpečné a početí bylo spolehlivě chráněno tělískem.

Julie mu pak povadlý ocas láskyplně pocumlala v puse a s pocitem uspokojení pokračovala v původní cestě do kuchyně.

***

V GARÁŹI (2)

Simona seděla na kapotě veterána s rozevřenýma nohama a proti ní stál přirážející Bohdan s odhaleným hrudníkem, kde mu dcera zálibně přejížděla vypracované svaly, zatímco on ji držel roztažené nohy za kotníky.

Simona sténala tlumeně a svoji slast dokázala krotit a nedávat moc najevo, i když jí tvrdý tlustý ocas dělal moc dobře a věděla, že svou nečinností otce vyburcuje k prudším a hlubším přírazům, což její kundička měla ráda.
„Tak… kurvičko… seš spokojená?“ funěl Bohdan.
„Ne… jen mě… šimráš,“ odvětila Simona, ač záblesky vrcholu už byly znatelné a celková slast sílila.

Bohdan ji uchopil v pase a rozjel rychlý sled prudkých přírazů, což už Simona nedokázala přejít.
„Jo… jooo… dělej… přidej… už… jsem… jséééémm… oooáááách… božeee,“ vřeštěla v orgasmu a příliv horkého semene jí zalil nitro.

Dvě zpocená těla byla přitisknutá k sobě a dlouho se nemohla rozpojit.
Nakonec si Bohdan utíral ptáka do papírového kapesníku a Simona s čůrkem semene na stehnech běžela do koupelny.

Asi po půlhodině zase dům obživl obvyklým ruchem a nikoho by nenapadlo, co se tu před chvíli dělo. A nejméně jeho vlastní obyvatele.

***

JAK TO VŠECHNO ZAČALO…

JULIE A KAMIL

Jednou se manželé ostře pohádali. Když Bohdan vztekle práskl dveřmi a odešel se uklidnit do hospody, plakající matka zašla za synem do pokoje a ten ji začal utěšovat.
„Mě nikdo nechápe a nemá rád,“ štkala, zatímco Kamil seděl vedle ní, obejmul ji kolem ramen a šeptal, že on ji rád má.

Jenže to nebyla synovská láska. Julie ve svých pětačtyřiceti letech byla stále štíhlá a přitažlivá.
Měla samozřejmě už nějaké to kilo navíc na problematických partiích, i pár vrásek v obličeji, ale jelikož se udržovala ve formě a taky účes vzhled hodně změní, na svůj věk rozhodně nevypadala a svou ženskostí a zralostí přitahovala mladého zajíčka, svého syna.
Teď tu ležela schoulená do klubíčka s hlavou v jeho klíně a po těle ji syn konejšivě hladil.

Kamil náhle přestal. Jeho prsty zavadily o ňadro a už tam zůstaly. Naopak se pomaličku posouval dál až ucítil tvrdý hrot postavené bradavky. Vzrušení mu projelo tělem až do klína a atmosféra začala houstnout.
Julie pochopitelně zaregistrovala dotyky na prsu, ale nevěnovala tomu pozornost do doby, než pochopila, že už nejde o letmý dotek, ale záměr. Prsty jí brnkly o bradavky a ty zareagovaly přirozeně, až ji to vyděsilo. Tohle nejde, nemůže ji přece vzrušovat vlastní syn!
Přesto se nijak nebránila a pak ucítila tlak, jak se Kamilovi ztopořil úd. Tohle už bylo příliš.
Zvedla se zpět do sedu, její prs už byl pevně sevřen v jeho dlani, ona se jen podívala do jeho očí a vyšla mu vstříc. Jejich rty se střetly a jazyky propletly skoro okamžitě a pak už se objímali, vášnivě líbali a zbavovali přebytečného šatstva.

Julie hned rukou sevřela tvrdý horký ocas a zkušeně ho začala honit.
Kamil zatím bloudil jazykem po širokých pláních jejích prsů a brnkal o kapličky bradavek. Ruka mu zajela i do klína, kde narazil na vodopád uvolněného vzrušení. Prst mu hladce vnikl mezi závojíčky a kmitání vyvolávalo další příliv šťáv a sténání.

„Oooch… božeee… pojď do mě… už… to… nevydržím,“ kňourala a sama se mu pokládala na záda. Bylo jí všechno jedno, jen potřebovala cítit v sobě pořádný ocas, lhostejno čí.

Kamil jí splnil přání a projel jí až na dno. Julie slastně vyjekla a hned mu přirazila naproti. Kamil se vzepřel na rukách a rytmicky mrdal jeskyňku své tajné lásky a pohlížel na její slastí stažený obličej s přivřenýma očima.
„Mlask, mlask,“ zněly přírazy, doplňované oboustranným sténáním a vzdycháním.

Bylo to vášnivé a opojné milování, kdyby náhle dole nepráskly vchodové dveře.
„Simona!“ vykřikli oba současně a v setinách vteřiny už Kamil na sebe vrstvil oblečení a Julie prozíravě zmizela v koupelně.

„Čus,“ broukla blonďatá hříva směrem ke Kamilovi, který oděn jen v trenky a triko, se tvářil lhostejně. „Relaxuješ, nebo si zase honíš péro?“
„Mý péro nech na pokoji. Už sem ti jednou omluvil, že jsem netušil, že tu seš… Teď jsem chvíli spal, chci sprchu, ale je tam máma a dolů jsem línej jít.“

„Mám hezkou barvu, co říkáš?“ změnila řeč štíhlá osmnáctka s křivkami, které nebyly zatím moc bujné a tudíž Kamila nepřitahovaly a porovnala si účes.
„Jako zrzka jsi vypadala aspoň vášnivě, tohle je však typická kurva. Kolik stojíš, kotě?“ dráždil ji se smíchem a pak prchal, protože se Simona na něj vrhla s napřaženými pažemi a hlasitým řevem divé Amazonky. „Já tě zabijůůů!“

Rvačku sourozenců pak zastavila Julie, která se nejdřív se sprše sama dodělala, pak si pročistila hlavu a teprve poté vyšla ven jakoby nic.
Po straně pak na Kamila mrkla a řekla, že tohle ještě neskončilo.

***

BOHDAN A SIMONA

Simona byla naštvaná. Její kámoška Edita jí právě vítězoslavně sdělila, že včera přišla o panenství a Simona byla poslední pannou ve třídě.
Editu odblanil bratranec, Janu její kluk, Petru dokonce strýc. Kdo to udělá jí?
Kluka neměla a těch pár blbečků okolo jí nestálo za pozdrav, natož aby jim roztáhla nohy.
Chvíli uvažovala o bráchovi, ale to jí přišlo dost úchylné.
Nakonec se v myšlenkách vrátila nazpět do rodiny. A co táta?
Bohdan v mládí zápasil a honosil se urostlou postavou, která Simoně imponovala. Tátův ocas párkrát viděla, ale tenkrát neuvažovala v sexuálních souvislostech a v klidu ho má stejně každej legračně malýho. Zkusí ho ukecat, aby jí protrhl blánu a nic víc.

A tak jednoho dne, když nic netušící Bohdan se v příjemné náladě pozdě v noci vracel z hospody, v koupelně narazil na nahou dcerušku.
Ta, místo aby vyplašeně vypískla, jako vždycky, mu necudně ukazovala prsa i chomáč chlupů mezi nohama.
„Co se tu tak vystavuješ?“ houkl nabručeně, ale zrakem ji sjížděl dál.

Vypitý alkohol dělal svoje a ocas v kalhotách začal reagovat.
„Nikdy si neviděl nahou holku? Mně to nevadí,“ děla Simona protřele, ale uvnitř měla malou dušičku.
„Viděl. Ale ne skoro dospělou dceru,“ ušklíbl se Bohdan a začal se také svlékat jako by nic. „Už je sprcha volná?“

Zůstal stát se stanem v trenkách a Simona ho upřeně sledovala.
„Tati, já bych… eee… od tebe… ehm… něco potřebovala… totiž… tóóó… ee… zbavit blány,“ konečně z ní vypadlo.

Bohdan nebyl tak opilý, aby špatně slyšel, jenom to nějak nedokázal vstřebat a proto se chvíli nic nedělo.
Simona si uvědomila, že asi udělala chybu, popadla osušku a snažila se proklouznout ven, ale silná paže ji zastavila.
„Cos to říkala? Můžeš to zopakovat?“
„Nic… promiň… nic jsem neřekla,“ snažila se uprchnout, plná studu.

Bohdan si ji postavil proti sobě a strhl z ní osušku. Už chápal, proč tu Simona byla.
„A víc nic? Jen… tamto?“ optal se s jistotou a zároveň s vědomím, že to udělá a už ho nic nezastaví.

Simona pohodila neurčitě hlavou, což se dalo brát jako souhlas a pak už jí silné paže podebraly stehna, zvedly do výše a zády opřely o zeď. Přímo proti panenskému klínu trčel dopředu napružený tvrdý ocas.
„Trochu to zabolí, ale pak už to bude jen hezký,“ řekl Bohdan a výpadem pánve ho do ní zarazil.
Tlak a razance přírazu způsobily hluboký pronik a okamžitou penetraci panenské blány. Stažené pysky rozrazila silná hlavice žaludu, rozhrnula závojíčky a zmizela v nedotčené hlubině dívčí pochvy.

Simona pocítila silný tlak i bodající bolest, která jí připadala, že cosi velkého ji proniká do břicha a párá jí zároveň celé tělo.
Stiskla zuby, aby nekřičela nahlas a bolestně sténala otci do ucha.
Bohdan byl zcela v zaujetí zásunu do vlastní dcery, dál ji rytmicky mrdal a na vzlyky do ucha nereagoval.
To už i Simona vnímala, že prvotní bolest polevuje a strojově pohyby jsou jí příjemné. Cítila, jak vlhne a objevivší se slast jí pomalu prostupuje tělem a její steny se proměnily na rytmické vzdechy.
„Ah… ah… ah.“

Bohdan dál sjížděl dívčí tělo a v předtuše blízkého vyvrcholení zrychlil přírazy, na což reagovala Simona nepoznanou rozkoší.
„Ah… ah… tati… co… to… ooáááh… božéééé… jí… áááh… joooooo,“ projel jí tělem první vnitřní orgasmus v životě a vzápětí z ní ocas vyjel a semeno neškodně padalo na kachličky.
Otec ji pustil a a ona padla bezvládně na zem, jak ji nohy neunesly.
Bohdan se sprchoval, zatímco ona sbírala síly vstát.
„Bože, to bylo něco, to byla krááása,“ míhalo se jí hlavou.
„Tak. Máš to za sebou. Spokojena?“ zeptal se otec.

Jak tam stál a bimbal ji ocasem před obličejem, dodala si Simona odvahy, chňapla po něm a vsála ho do pusy.
„Simčo… co děláš?“ vydechl, ale poddal se neumělému, leč příjemnému kouření.
Ocas se mu postavil a Simona zakňourala. „Já bych chtěla ještě jednou.“

Bohdan ji otočil k sobě zády, s mlasknutím do ní vnikl zezadu a Simona slastně vzdychla.
A tak se koupelna stala němým svědkem incestu mezi otcem a dcerou, aniž to kdokoli jiný zaregistroval.

***

A TAK TO FUNGUJE DÁL…

Julie byla v rozpacích. Nikdy o incestu nepřemýšlela, přišlo jí to nechutné, sprosté, nemorální… a nyní?
Poté, co synovi podlehla, nedokáže na nic jiného myslet, než to zase zažít! Přitom ocas nemá nijak velký. Možná, že proto jí to dělá dobře. Bohdan má ale velkou kládu a taky ji vždy uspokojil.

„Jdou na mě ňáký hormony,“ vysvětlila si to nakonec jednoduše a při nejbližší příležitosti si s Kamilem dala další mrdačku. Ten se sexu s matkou nebránil a rád jejího návrhu podlehl.
Ve chvílích dokonalého bezpečí se milovali bez zábran, ovšem vzrušovalo je šoustat i ve chvíli, kdy někdo další byl doma.

Třeba Simona seděla v jídelně, obědvala a jako obvykle si během něho hrála s mobilem.
A tak si Julie u linky dřepla, vytáhla Kamilův ocas a začala ho strojovými pohyby sát. V Simonině zorném poli tak bylo vidět jen bráchu, jak se podivně kroutí a funí. Ten samozřejmě všechny projevy slasti eliminoval, ale kouření matky bylo tak plné rozkoše, že jí brzy vystříkl do pusy.
Ta vše spolkla, olízala mu ocas od zbytků semene, uložila do kalhot a zase si stoupla, jakoby nic.

Jindy zase Julie koukala z okna do zahrady, kde se Simona slunila a Bohdan se ráchal v bazénu, když vtom jí něčí ruce rychle vykasaly šaty, strhly kalhotky a mezi nohy jí prudce zajel tvrdý horký kus masa.
„Ty… surovče… ne… tak… rychle… oooh,“ zasténala nad razantním pronikem, ale nadržený Kamil byl k nezatavení.
Ruce mu sjely na prsa a začal je mnout. Při pohledu zvenku se Julie rytmicky komíhala v okně a pohazovala hlavou v potlačovaných návalech slasti.
Nakonec padli na podlahu, kde se mu plně oddala s doširoka roztaženýma nohama.
Kamil ležel na ní, mrdal ji výkonem plemenného býka a teprve po jejím několikátém orgasmu do ní vypustil svůj přetlak.

„Héééj,“ ozval se Bohdan zvenku.
Julie hned vyskočila na nohy. „Ano, miláčku?“
„Nemám tu pivo. Nechceš zajet na nákup? A vem sebou Kamila, ať to netaháš sama. Kde vůbec je?“
„Netuším. Asi u sebe. Dobře, já mu řeknu,“ kývla Julie a tušila, že se nákup asi trochu protáhne, protože Kamil ležící na podlaze jí rukou zespoda hladil rozmrdanou kundičku a šeptal, že ji moc chce.

***

Když se Bohdan ujistil, že dvojice odjela, vrátil se na zahradu a sledoval plavající Simču. Ta již ztratila ostych, byla zcela nahá a Bohdan ji rychle napodobil. Pak usedl na kraj bazénu a čekal, až k němu doplave.
„Já tušila, proč je posíláš pryč,“ usmála se.
„Když se mi tu předvádíš, těžko se tomu dá odolat,“ odvětil a posunul se tak, aby měla Simona volný přístup k jeho klínu.

Ta také se mu hned přisála na ptáka a soustředěným kouřením mu ho postavila do patřičné tvrdosti.
„Joo… hezky to… umíííš,“ drmolil Bohdan a měl co dělat, aby se neudělal. Pohled na nahou holku v bazénu, jak mu kouří péro… „Kdo z vás to má“, bleskl mu hlavou známý výrok.
„Pojď na deku,“ pobídl dceru a ta poslušně vyhupsla ven a lehla si na záda. Bradavky jí vyzývavě trčely nahoru a zvaly k polaskání.
Bohdan k ní přilehl, olizoval jí vodu z prsou, bříška, až zabořil jazyk do houštiny klína a neomylně si razil cestu mezi pysky, závojíčky a ke klitorisu.

„Ooáááhhh… júúúú… jéééé… tatíííí… íííí,“ vrněla Simona a pohazovala tělem v záblescích rozkoše.
Prsa jí hnětly dvě velké dlaně a v klíně jí dělal paseku kmitající jazyk.
Náhle Simona ležela na boku a zezadu do ní vniklo tvrdé péro.
„Úúúhhh… jéééh,“ vykvikla a hned se poddala strojovým přírazům.
Bohdan ji držel pozvednutou nohu, druhou rukou jí zespoda promačkával prso a s hlasitým funěním přirážel.

Po chvíli změnili polohu a nyní Simona hopsala na klacku, zasunutým hluboko v sobě a nastavovala své poklady nenechavým rukám.
Nakonec vše zakončili klasikou mezi rozevřenými stehny, kdy ji Bohdan soustředěně sjížděl pomalými táhlými přírazy na celou délku ocasu.

Pak náhle zaslechli rachot výsuvných vrat od garáže.
„Kurvafix,“ vykřikl a rozjel super rychlostní prudké přírazy a do dcery, hlasitě sténající v orgasmu, vychrstl svou dávku.
Pak se dvojice bleskově oblékla a když Kamil s Julii vyšli na terasu, Simona se slunila na lehátku a Bohdan si lebedil v bazénu. Oba se tvářili nadmíru spokojeně.
„Chytej,“ křikl Kamil a hodil otci vychlazenou plechovku piva.
„Dík,“ a Bohdan usedl k synovi na kraj bazénu a společně si přiťukli.

I Kamil byl spokojen, protože matka mu v temném koutě podzemní garáže supermarketu, kde zaparkovali, vykouřila ocas a pak si nechala vylízat kočičku a dosáhla orgasmu, což se jí běžně nestávalo.
Nyní seděla na lehátku vedle dcery a něco si brebentily.

Jó, není nad to, když to v rodině krásně klape.

Počet zobrazení: 722

Autor

4.3 70 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

Není asi povídka, která by se zavděčila všem. Ale na můj vkus je tu poslední dobou těch incestních povídek moc. Přečetl jsem dva odstavce a dál nečtu. Asi jsem cíťa, ale ještě tak snesu číst o incestu nevlastní matka (otec) a vyženěné dítě druhého manžela nebo nevlastních sorozenců. Tohle je na mě moc a navíc matka a syn a zároveň otec a dcera…. To mi připadá přitažené za vlasy. Tím nechci říct, abyste to nepsali. Určitě to bude dost čtenářů kvitovat, píšu jen svůj názor a ten je – tohle teda fakt ne.

harai

Ačkoli incest rád píšu i čtu, tak Shockovy povídky na tohle téma nemusím. Můj názor je, že by se měl držet témat, která má rád, a nenutit se do incestu. Sám kdysi přiznal, že ho nepíše rád… Ovšem jeho povídky z historie můžu, aby bylo jasno.

Huhu

Že Shock umí, o tom žádná. Nejen ty historické, ale i „normální“ povídky. Rád je čtu, tohle je výjimka.

Šmajda

Podepisuju

harai

U mě je to jen o celkovém pocitu z povídky. Špatně jsi neudělal nic, jen mě to prostě v tvém podání nebaví (tím myslím incest, ostatní povídky jsou v pohodě).

Junior

Povídka je pěkná a jak píše @harai tak špatně jsi neudělal nic, ale na mne jako čtenáře ta povídka působí tak nějak divně a jsem z ní trochu rozpačitý, proto jsem ji ani nekomentoval, protože jsem nevěděl jak. Ale jsou to jenom mé pocity takže se nenech odradit.

Bubu

Za me supr povidka. Zadne „Oh matko, to nesmime. Ja vim synacku, ale nemuzu si pomoct. Oh matko, co jsme to udelali. Jsem tva matka, jak se ted na tebe budu divat.“….
Proste hezka povidka, svizna. Zacatek od konce je taky oziveni. Pro me supr povidka.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x